Zahraničná politika
QNon hoax?

https://www.hlavnespravy.sk/twitter-zablokoval-vyse-70-000-uctov-siriacich-protrumpovsku-teoriu-qanon/2403150


Takze predsa len QNon nebol len nejaky hoax .... kto vie aku silu este ma to zoskupenie a co este vyvedie tym satanistickym demokratom


https://www.hlavnespravy.sk/twitter-zablokoval-vyse-70-000-uctov-siriacich-protrumpovsku-teoriu-qanon/2403150 Takze predsa len QNon nebol len nejaky hoax .... kto vie aku silu este ma to zoskupenie a co este vyvedie tym satanistickym demokratom

Simon Parkes v tomto videu tvrdí, že Q je kvantový počítať ktorý prevádza výpočty ráchlosťou svetla a dokáže robiť predikcie do budúcnosti a Anon sú štyria prví operatívci tohto počítača. Je to pre angličtinárov, je tam toho povedané ešte mnoho.


https://www.bitchute.com/video/SkBefjl_fB8/


Simon Parkes v tomto videu tvrdí, že Q je kvantový počítať ktorý prevádza výpočty ráchlosťou svetla a dokáže robiť predikcie do budúcnosti a Anon sú štyria prví operatívci tohto počítača. Je to pre angličtinárov, je tam toho povedané ešte mnoho. ----- https://www.bitchute.com/video/SkBefjl_fB8/

Q je kvantový počítať


V tejto súvislosti doporučujem zhliadnuť seriál devs, ako vieme, veľa vecí sa ohlasuje cez filmy.


[quote="pid:493, uid:143"]Q je kvantový počítať[/quote] V tejto súvislosti doporučujem zhliadnuť seriál devs, ako vieme, veľa vecí sa ohlasuje cez filmy.

Otec napis prosim nejaky vycuc, nerad by som stracal cas tym serialom.


Otec napis prosim nejaky vycuc, nerad by som stracal cas tym serialom.

Otec napis prosim nejaky vycuc


Kyborg, ten výcuc nebude objektívny, ten seriál je podobne zložitý ako pred časom Atlas mrakov, ktorý bolo treba zhliadnuť niekoľkokrát, aby človek získal výsledný obraz a pochopil jeho viacdejové súvislosti. V podstate ide o praktickú aplikáciu teórie kvantovej predikcie, čo umožňuje ako "cestovanie" do minulosti ako aj odhalenie paralelných vesmírov s dôsledkom predeterminácie udalostí. Plus ako bonus prevod vedomia do kvantovej superreality. Ako napísal jeden z recenzentov:"Devs je seriálem, který by si jako dostačující komentář zasloužil spíš něco jako obsáhlou disertační práci, a možná i to by bylo málo.", s ktorého tvrdením sa plne stotožňujem.


Dosť som bol prekvapený, že tento seriál prešiel tak vlažne éterom. Pravdepodobne pre tak výraznú odlišnosť pojmov zostal nepochopený obzvlášť mladou generáciou, zaťaženou na moderné technológie. Tento seriál je na nich(technológiách) postavený, napriek tomu tu dominujú silné filozofické a svetonázorové dôsledky hrátok s vnímaním reality. Jeho zhliadnutím určite nepôjde o stratu času aj keď prvoúrovňová dejová zápletka je poslabšia.


Ale to čo písal Maroš o Q ako keby som čítal upútavku na seriál devs(deUs).


[quote="pid:594, uid:217"]Otec napis prosim nejaky vycuc[/quote] Kyborg, ten výcuc nebude objektívny, ten seriál je podobne zložitý ako pred časom Atlas mrakov, ktorý bolo treba zhliadnuť niekoľkokrát, aby človek získal výsledný obraz a pochopil jeho viacdejové súvislosti. V podstate ide o praktickú aplikáciu teórie kvantovej predikcie, čo umožňuje ako "cestovanie" do minulosti ako aj odhalenie paralelných vesmírov s dôsledkom predeterminácie udalostí. Plus ako bonus prevod vedomia do kvantovej superreality. Ako napísal jeden z recenzentov:"Devs je seriálem, který by si jako dostačující komentář zasloužil spíš něco jako obsáhlou disertační práci, a možná i to by bylo málo.", s ktorého tvrdením sa plne stotožňujem. Dosť som bol prekvapený, že tento seriál prešiel tak vlažne éterom. Pravdepodobne pre tak výraznú odlišnosť pojmov zostal nepochopený obzvlášť mladou generáciou, zaťaženou na moderné technológie. Tento seriál je na nich(technológiách) postavený, napriek tomu tu dominujú silné filozofické a svetonázorové dôsledky hrátok s vnímaním reality. Jeho zhliadnutím určite nepôjde o stratu času aj keď prvoúrovňová dejová zápletka je poslabšia. Ale to čo písal Maroš o Q ako keby som čítal upútavku na seriál devs(deUs).
Upravené 14. 1. 2021 o 14:55
1.06k
4
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept