Zdravie a záhrada
Vedlajšie účinky vakcín proti covidu19

Víkendové očkovanie pedagogických zamestnancov:


Učitelia po očkovaní ležia v posteli s horúčkami,“ hlásia titulky viacerých slovenských denníkov.
Počas víkendu prebehlo očkovanie učiteľov vakcínou od spoločnosti AstraZeneca. Vakcínu podali až 4 600 vyučujúcim, ale vedľajšie účinky vakcíny im znemožňujú nastúpiť v pondelok do školy.


Ako informujú tvnoviny.sk, niektorí z pedagógov nie sú schopní prísť po očkovaní v pondelok do svojej práce. Pre tento problém sa rozhodli dokonca v jednej škole nástup žiakov na prezenčnú formu vzdelávania odložiť. Konkrétne do základnej školy v bratislavskej časti Ružinov sa mali vrátiť žiaci prvého stupňa, no nástup do školy sa však nakoniec nekoná. Tých by totiž nemal v pondelok kto učiť, keďže ich vyučujúci ležia od podania vakcíny v posteli „Majú horúčky, bolesti svalov a kĺbov. Teraz po tých 24 hodinách je to už lepšie. Napriek tomu ale túto základnú školu nebudeme vedieť otvoriť,” informovala pre televíziu hovorkyňa mestskej časti Ružinov Tatiana Tóthová.


https://zemavek.sk/ockovanie-ucitelov-skomplikovalo-otvaranie-skol-a-skolok-niektori-pedagogovia-po-vikendovom-ockovani-nie-su-schopni-prist-v-pondelok-do-prace/


Víkendové očkovanie pedagogických zamestnancov: _ Učitelia po očkovaní ležia v posteli s horúčkami,“ hlásia titulky viacerých slovenských denníkov. Počas víkendu prebehlo očkovanie učiteľov vakcínou od spoločnosti AstraZeneca. Vakcínu podali až 4 600 vyučujúcim, ale vedľajšie účinky vakcíny im znemožňujú nastúpiť v pondelok do školy._ _Ako informujú tvnoviny.sk, niektorí z pedagógov nie sú schopní prísť po očkovaní v pondelok do svojej práce. Pre tento problém sa rozhodli dokonca v jednej škole nástup žiakov na prezenčnú formu vzdelávania odložiť. Konkrétne do základnej školy v bratislavskej časti Ružinov sa mali vrátiť žiaci prvého stupňa, no nástup do školy sa však nakoniec nekoná. Tých by totiž nemal v pondelok kto učiť, keďže ich vyučujúci ležia od podania vakcíny v posteli „Majú horúčky, bolesti svalov a kĺbov. Teraz po tých 24 hodinách je to už lepšie. Napriek tomu ale túto základnú školu nebudeme vedieť otvoriť,” informovala pre televíziu hovorkyňa mestskej časti Ružinov Tatiana Tóthová._ https://zemavek.sk/ockovanie-ucitelov-skomplikovalo-otvaranie-skol-a-skolok-niektori-pedagogovia-po-vikendovom-ockovani-nie-su-schopni-prist-v-pondelok-do-prace/

Rodinní známi sa napriek informáciám rozhodli pred 2 týždňami zaočkovať, dnes obaja ležia doma s Covidom.


Rodinní známi sa napriek informáciám rozhodli pred 2 týždňami zaočkovať, dnes obaja ležia doma s Covidom.

z mailu ktorý sme obdržali, je asi nedopatrením vložená aj správa od zriadovateľa, ktorú som si prečítala a tam sa píše milej riaditeľke, aby nás nahnala očkovať sa, bude to prebiehať v dvoch kolách,a to druhé kolo bude zamerané, aby sa vyselektovali tí čo nie su zaočkovaní ....píše sa tam parafrázujem......aby boli do konca roka zaočkovaní VŠETCI pedag. zamestnanci...... dnes som dokonca započula rozhovor dvoch ľudí, ktorí sa bavili o očkovaní učiteľov a povedali aj niečo čo ma naštvalo a dúfam, že k tomu nepríde.....vraj tí čo nebudú chcieť, tak budú vyhodení z práce......


z mailu ktorý sme obdržali, je asi nedopatrením vložená aj správa od zriadovateľa, ktorú som si prečítala a tam sa píše milej riaditeľke, aby nás nahnala očkovať sa, bude to prebiehať v dvoch kolách,a to druhé kolo bude zamerané, aby sa vyselektovali tí čo nie su zaočkovaní ....píše sa tam parafrázujem......aby boli do konca roka zaočkovaní VŠETCI pedag. zamestnanci...... dnes som dokonca započula rozhovor dvoch ľudí, ktorí sa bavili o očkovaní učiteľov a povedali aj niečo čo ma naštvalo a dúfam, že k tomu nepríde.....vraj tí čo nebudú chcieť, tak budú vyhodení z práce......

.vraj tí čo nebudú chcieť, tak budú vyhodení z práce......

Na základe akého zákona? takáto výpoveď bude neplatná. Ak bude na nej zamestnávateľ trvať, ty podaj proti tomuto písomný protest a daj žalobu. Ono raz bude právne preukázané, že je neplatná a tebe prináleží mzda spätne za celé obdobie. A povedz potom riaditeľovi, že budeš trvať na zosobnení - aby to zaplatil z vlastného vrecka, resp. že ani nebudeš na tom musieť trvať, lebo to spravil svojvoľne porušujúc všetky zákony. Ty sa ho len spýtaj, či si uvedomuje, že pre takéto konanie nemá oporu v zákone, navyše počas núdzového stavu porušuje tvoje základné ľudské práva - či chce potom 25 ročnú sadzbu?


[quote="pid:3801, uid:17"].vraj tí čo nebudú chcieť, tak budú vyhodení z práce......[/quote] Na základe akého zákona? takáto výpoveď bude neplatná. Ak bude na nej zamestnávateľ trvať, ty podaj proti tomuto písomný protest a daj žalobu. Ono raz bude právne preukázané, že je neplatná a tebe prináleží mzda spätne za celé obdobie. A povedz potom riaditeľovi, že budeš trvať na zosobnení - aby to zaplatil z vlastného vrecka, resp. že ani nebudeš na tom musieť trvať, lebo to spravil svojvoľne porušujúc všetky zákony. Ty sa ho len spýtaj, či si uvedomuje, že pre takéto konanie nemá oporu v zákone, navyše počas núdzového stavu porušuje tvoje základné ľudské práva - či chce potom 25 ročnú sadzbu?

niektorí z pedagógov nie sú schopní prísť po očkovaní v pondelok do svojej práce.


Žiaľ majú tak vymleté hlavy, že vedľajšie účinky ani nehlásia a považujú za normálne, že im je zle a že nemôžu chodiť. Taká salara bandalara v praxi. A toto má vychovávať naše deti?


[quote="pid:3747, uid:48"]niektorí z pedagógov nie sú schopní prísť po očkovaní v pondelok do svojej práce.[/quote] Žiaľ majú tak vymleté hlavy, že vedľajšie účinky ani nehlásia a považujú za normálne, že im je zle a že nemôžu chodiť. Taká salara bandalara v praxi. A toto má vychovávať naše deti?

@popolvar, je mi to jasné, presne o tomto premýšľam.Ešte som zabudla dodať, že nie sme len testovací polygón čo sa týka antigentestov, ale dnes kolegyne obdržali formulár, do ktorého majú zapísať všetky nežiaduce účinky po vakcinácii....takže, sme testovaci králici aj v tomto....je mi z toho fyzicky nevoľno...... ja pochybujem, že tí ľudia vedia čo robia- (riaditelia, ktorí ženú svojich zamestnancov na vakcínu)...naša je teda príliš akčná.....paradoxne samosprávy na jednej strane tu suplujú nie len štát, ale aj propagandu a akysi nechcený nátlak..... skôr psychický.....

@popolvar, je mi to jasné, presne o tomto premýšľam.Ešte som zabudla dodať, že nie sme len testovací polygón čo sa týka antigentestov, ale dnes kolegyne obdržali formulár, do ktorého majú zapísať všetky nežiaduce účinky po vakcinácii....takže, sme testovaci králici aj v tomto....je mi z toho fyzicky nevoľno...... ja pochybujem, že tí ľudia vedia čo robia- (riaditelia, ktorí ženú svojich zamestnancov na vakcínu)...naša je teda príliš akčná.....paradoxne samosprávy na jednej strane tu suplujú nie len štát, ale aj propagandu a akysi nechcený nátlak..... skôr psychický.....
Upravené 15. 2. 2021 o 20:57

Zuzka - netreba sa tohoto obávať. Ani povinne ockovanie deti, nie je povinne. Info a metódy existuju, sama som to osobne riesila s Dr. Drgoncom. Okrem toho Matel operuje v kuse s tým, že Sputnik. Veď vy kľudne mozete tvrdiť, že teda nie že odmietate ockovanie, ale ockovanie Astrou a Pfizerom. A s tým nemozu nič, však áno. Ešte to vyhodenie z prace, no sk som to správne pochopila, Vy ste v MS a asi Ba, či? No od 20/21 je predsa predškolská povinná, či nie? Tak? Už teraz je problem sa dostať fo školy, bude treba navýšiť kapacity. Dobrá učiteľka sa uplatní vždy a v Ba tobôž.


Zuzka - netreba sa tohoto obávať. Ani povinne ockovanie deti, nie je povinne. Info a metódy existuju, sama som to osobne riesila s Dr. Drgoncom. Okrem toho Matel operuje v kuse s tým, že Sputnik. Veď vy kľudne mozete tvrdiť, že teda nie že odmietate ockovanie, ale ockovanie Astrou a Pfizerom. A s tým nemozu nič, však áno. Ešte to vyhodenie z prace, no sk som to správne pochopila, Vy ste v MS a asi Ba, či? No od 20/21 je predsa predškolská povinná, či nie? Tak? Už teraz je problem sa dostať fo školy, bude treba navýšiť kapacity. Dobrá učiteľka sa uplatní vždy a v Ba tobôž.

je mi to jasne, ja sa nebojím, len premýšlam čo budem robiť v situacii ak by prišlo na lámanie chleba, takže ja som pevne rozhodnutá bojovať.....robím túto prácu dlhé roky a žiadna vakcína ma nezastaví a nie som sama smile


je mi to jasne, ja sa nebojím, len premýšlam čo budem robiť v situacii ak by prišlo na lámanie chleba, takže ja som pevne rozhodnutá bojovať.....robím túto prácu dlhé roky a žiadna vakcína ma nezastaví a nie som sama :D

Když už o tom píše i mejnstrým, tak se z "konspirace" stává "pravda".


"Švédsko a Francie hlásí problémy s vedlejšími účinky vakcíny od AstraZeneca


Švédské nemocnice přestaly s očkováním zdravotníků vakcínou od britsko-švédské společnosti AstraZeneca poté, co se u nich objevili vedlejší účinky jako horečka či malátnost. Problémy hlásí i Francie či Německo. ...


Švédský region Södermanland přestal minulý pátek s očkováním vakcínou AstraZeneca poté, co stovka ze 400 zaměstnanců uváděla po aplikaci očkovací látky vysoké teploty, bolest hlavy, nevolnost a další příznaky. K podobnému kroku přistoupil i region Gävleborg. ...


Německý okres Minden-Lübbecke se v pátek potýkal s nedostatkem personálu. Minimálně jednadvacet zaměstnanců záchranné služby si stěžovalo na špatný zdravotní stav po aplikaci vakcíny...


Nemocnice ve bretaňských městech Brestu a Morlaix ohlásily „vysoký podíl naočkovaných lidí v vedlejšími účinky“. Asi 20 až 25 procent zaměstnanců v Brestu si kvůli tomu vzalo zdravotní volno........"
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/svedsko-francie-vakcina-vedlejsi-ucinky-astrazeneca-nemecko-ockovani.A210215_185449_zahranicni_jhr


Když už o tom píše i mejnstrým, tak se z "konspirace" stává "pravda". "Švédsko a Francie hlásí problémy s vedlejšími účinky vakcíny od AstraZeneca Švédské nemocnice přestaly s očkováním zdravotníků vakcínou od britsko-švédské společnosti AstraZeneca poté, co se u nich objevili vedlejší účinky jako horečka či malátnost. Problémy hlásí i Francie či Německo. ... Švédský region Södermanland přestal minulý pátek s očkováním vakcínou AstraZeneca poté, co stovka ze 400 zaměstnanců uváděla po aplikaci očkovací látky vysoké teploty, bolest hlavy, nevolnost a další příznaky. K podobnému kroku přistoupil i region Gävleborg. ... Německý okres Minden-Lübbecke se v pátek potýkal s nedostatkem personálu. Minimálně jednadvacet zaměstnanců záchranné služby si stěžovalo na špatný zdravotní stav po aplikaci vakcíny... Nemocnice ve bretaňských městech Brestu a Morlaix ohlásily „vysoký podíl naočkovaných lidí v vedlejšími účinky“. Asi 20 až 25 procent zaměstnanců v Brestu si kvůli tomu vzalo zdravotní volno........" https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/svedsko-francie-vakcina-vedlejsi-ucinky-astrazeneca-nemecko-ockovani.A210215_185449_zahranicni_jhr

Když už o tom píše i mejnstrým, tak se z "konspirace" stává "pravda".


Scenár s plní:
https://www.youtube.com/watch?v=4FSBF5saQ0Q


https://www.youtube.com/watch?v=bkTCpmMf2uY


Aspoň časť scenára GP ohľadom odpisu už nepotrebných nástrojov, a podľa všetkého háčik pre GP je, že budú vytiahnutý na svetlo Božie a po tom prídu o moc...


[quote="pid:3884, uid:240"]Když už o tom píše i mejnstrým, tak se z "konspirace" stává "pravda".[/quote] Scenár s plní: https://www.youtube.com/watch?v=4FSBF5saQ0Q https://www.youtube.com/watch?v=bkTCpmMf2uY Aspoň časť scenára GP ohľadom odpisu už nepotrebných nástrojov, a podľa všetkého háčik pre GP je, že budú vytiahnutý na svetlo Božie a po tom prídu o moc...

Moderátor

dajú sa nastaviť sk titulky....zaujmave video. Aj u nás ako vidieť a aj Fico to naznačil, ten úsek od referenda po predč. voľby, sa zhoduje......čaká nás ešte tvrdý rok (nielen s touto nevládou ).....treba sa pripraviť.....vďaka...


dajú sa nastaviť sk titulky....zaujmave video. Aj u nás ako vidieť a aj Fico to naznačil, ten úsek od referenda po predč. voľby, sa zhoduje......čaká nás ešte tvrdý rok (nielen s touto nevládou ).....treba sa pripraviť.....vďaka...

Rodinní známi sa napriek informáciám rozhodli pred 2 týždňami zaočkovať, dnes obaja ležia doma s Covidom.

Presne rovnakú skúsenosť mám aj ja s očkovaním proti chrípke. Ako dospelý som sa dal očkovať dvakrát (v práci) a dvakrát po očkovaní som dostal chrípku (do 2 týždňov). Po tom druhom raze som si jasne uvedomil, že to nebola náhoda, a to ochorenie súviselo s očkovaním. Odvtedy sa už viac ako 15 rokov neočkujem proti ničomu, a chrípku som odvtedy nemal. A dúfam, že ani nebudem. Preto som ignoroval aj všetky ich vtáčie a prasacie nezmysly.


[quote="pid:3778, uid:77"]Rodinní známi sa napriek informáciám rozhodli pred 2 týždňami zaočkovať, dnes obaja ležia doma s Covidom.[/quote] Presne rovnakú skúsenosť mám aj ja s očkovaním proti chrípke. Ako dospelý som sa dal očkovať dvakrát (v práci) a dvakrát po očkovaní som dostal chrípku (do 2 týždňov). Po tom druhom raze som si jasne uvedomil, že to nebola náhoda, a to ochorenie súviselo s očkovaním. Odvtedy sa už viac ako 15 rokov neočkujem proti ničomu, a chrípku som odvtedy nemal. A dúfam, že ani nebudem. Preto som ignoroval aj všetky ich vtáčie a prasacie nezmysly.

aby boli do konca roka zaočkovaní VŠETCI pedag. zamestnanci.....

Ak je situácia taká, že väčšina sa chce dobrovoľne podriadiť. Hral by som v tichosti o čas.
Cez vianoce som prekonal/a COVID, oslabená imunita, chrípka, jarná senná nádcha (alergie)..... Nemá zmysel sa hrať na hrdinu, lebo ten je väčšinou potrestaný pre výstrahu a zvyšok sa podriadi. Času do konca roka je dosť a situácia sa môže zmeniť.
Ešte maličkosť. Hrdinov majú ľudia radi v knihách, alebo v kine. V reálnom živote je hrdina niekto, kto vlastne poukazuje na zbabelosť ostatných a to sa nevypláca.


[quote="pid:3801, uid:17"]aby boli do konca roka zaočkovaní VŠETCI pedag. zamestnanci.....[/quote] Ak je situácia taká, že väčšina sa chce dobrovoľne podriadiť. Hral by som v tichosti o čas. Cez vianoce som prekonal/a COVID, oslabená imunita, chrípka, jarná senná nádcha (alergie)..... Nemá zmysel sa hrať na hrdinu, lebo ten je väčšinou potrestaný pre výstrahu a zvyšok sa podriadi. Času do konca roka je dosť a situácia sa môže zmeniť. Ešte maličkosť. Hrdinov majú ľudia radi v knihách, alebo v kine. V reálnom živote je hrdina niekto, kto vlastne poukazuje na zbabelosť ostatných a to sa nevypláca.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Upravené 17. 2. 2021 o 03:58

113 ľudí zomrelo po očkovaní v Nemecku podľa novín Tagesschau. Samozrejme, že oficiálne toto číslo neexistuje, pretože všetci odborníci odmietajú spájať úmrtia ľudí s podaním vakcíny.


Správa obsahuje aj tento odsek:

Krátko po očkovaní v niektorých domovoch pre dôchodcov prišlo k prepuknutiu choroby covid19. V domove v Leverkusene zomrelo 18 seniorov, ďalší zomreli v Uhldingen-Muhlhofene pri Bodensee. Všetci (vraj, samozrejme) boli už krátko pred očkovaním nakazení bez príznakov, alebo sa infikovali krátko po podaní vakcíny.


A samozrejme nechýba doplnenie nejakej hyeny virologičky z Technickej university v Mníchove, ktorá celý príbeh o úmrtiach zakrýva zbytočnými rečami ako náš Jančuška.


https://www.tagesschau.de/investigativ/panorama/impfungen-todesfaelle-103.html


113 ľudí zomrelo po očkovaní v Nemecku podľa novín Tagesschau. Samozrejme, že oficiálne toto číslo neexistuje, pretože všetci odborníci odmietajú spájať úmrtia ľudí s podaním vakcíny. Správa obsahuje aj tento odsek: _ Krátko po očkovaní v niektorých domovoch pre dôchodcov prišlo k prepuknutiu choroby covid19. V domove v Leverkusene zomrelo 18 seniorov, ďalší zomreli v Uhldingen-Muhlhofene pri Bodensee. Všetci (vraj, samozrejme) boli už krátko pred očkovaním nakazení bez príznakov, alebo sa infikovali krátko po podaní vakcíny._ A samozrejme nechýba doplnenie nejakej hyeny virologičky z Technickej university v Mníchove, ktorá celý príbeh o úmrtiach zakrýva zbytočnými rečami ako náš Jančuška. https://www.tagesschau.de/investigativ/panorama/impfungen-todesfaelle-103.html
Upravené 18. 2. 2021 o 12:46

V Nemecku narastá odpor voči očkovaniu vakcínami Pfizer a AstraZeneca.
Nešpecifikovaný počet ľudí totiž zrušil alebo sa nedostavil na očkovanie touto vakcínou.


Správy o vedľajších účinkoch a obavy z nich prameniace viedli niektorých ľudí v Nemecku k odmietnutiu vakcíny proti ochoreniu COVID-19 od spoločnosti AstraZeneca. Úrady vakcínu bránia.


V meste Münster približne 30 percent zamestnancov záchrannej služby a zdravotníkov, ktorí boli pozvaní na zaočkovanie britsko-švédskou vakcínou, nereagovalo na ponuku, uviedol denník Westfälische Nachrichten.
Hovorca krajinského ministerstva zdôraznil, že táto vakcína nie je "druhotriedna". V Bavorsku podobne krajinský minister zdravotníctva Klaus Holetschek prehlásil, že "AstraZeneca je dobrá a bezpečná vakcína".


https://www.teraz.sk/zahranicie/nemecke-urady-obhajuju-vakciny-astra/528856-clanok.html


V Nemecku narastá odpor voči očkovaniu vakcínami Pfizer a AstraZeneca. **Nešpecifikovaný počet ľudí totiž zrušil alebo sa nedostavil na očkovanie touto vakcínou.** Správy o vedľajších účinkoch a obavy z nich prameniace viedli niektorých ľudí v Nemecku k odmietnutiu vakcíny proti ochoreniu COVID-19 od spoločnosti AstraZeneca. Úrady vakcínu bránia. V meste Münster približne 30 percent zamestnancov záchrannej služby a zdravotníkov, ktorí boli pozvaní na zaočkovanie britsko-švédskou vakcínou, nereagovalo na ponuku, uviedol denník Westfälische Nachrichten. Hovorca krajinského ministerstva zdôraznil, že táto vakcína nie je "druhotriedna". V Bavorsku podobne krajinský minister zdravotníctva Klaus Holetschek prehlásil, že "AstraZeneca je dobrá a bezpečná vakcína". https://www.teraz.sk/zahranicie/nemecke-urady-obhajuju-vakciny-astra/528856-clanok.html

Nešpecifikovaný počet ľudí


Tak to budu isto tisice .... v opacnom pripade by to inak napisali.


Mimochodom aj vy citite ten tichy odpor ludu voci systemu na kazdom kroku? Mam taky pocit, ze system uz drzi len na vlasku ... staci jemny vanok a ludstvo sa prehupne do zlateho veku - tjs par tisic rokov vyvoja (namiesto doterajsej degeneracie).


[quote="pid:4100, uid:48"]Nešpecifikovaný počet ľudí[/quote] Tak to budu isto tisice .... v opacnom pripade by to inak napisali. Mimochodom aj vy citite ten tichy odpor ludu voci systemu na kazdom kroku? Mam taky pocit, ze system uz drzi len na vlasku ... staci jemny vanok a ludstvo sa prehupne do zlateho veku - tjs par tisic rokov vyvoja (namiesto doterajsej degeneracie).

Podle webu Actualidad RT , který je založen na informacích ze serveru Cadena SER, zemřelo minulý týden 761 obyvatel domova pro seniory poté, co většina dostala několik dávek vakcíny od společností Pfizer a Moderna.


https://actualidad.rt.com/actualidad/382634-peor-cifra-fallecimientos-ancianos-residencias-abril


Podle webu Actualidad RT , který je založen na informacích ze serveru Cadena SER, zemřelo minulý týden 761 obyvatel domova pro seniory poté, co většina dostala několik dávek vakcíny od společností Pfizer a Moderna. https://actualidad.rt.com/actualidad/382634-peor-cifra-fallecimientos-ancianos-residencias-abril

kolegyne obdržali formulár, do ktorého majú zapísať všetky nežiaduce účinky po vakcinácii


Na toto veľký pozor, čo je to za formulár, komu sa odovzdáva a kto ho spracováva. Môže to byť zástierka na to, aby ľudia nepodávali hlásenia na ŠÚKL a netrvali na tom, aby si svoje nahlásenie odkontrolovali. Môžu ich zanechať s falošným pocitom, že veď to nahlásili, ale netušia komu.


[quote="pid:3808, uid:17"]kolegyne obdržali formulár, do ktorého majú zapísať všetky nežiaduce účinky po vakcinácii[/quote] Na toto veľký pozor, čo je to za formulár, komu sa odovzdáva a kto ho spracováva. Môže to byť zástierka na to, aby ľudia nepodávali hlásenia na ŠÚKL a netrvali na tom, aby si svoje nahlásenie odkontrolovali. Môžu ich zanechať s falošným pocitom, že veď to nahlásili, ale netušia komu.

Moderátor

.takže, sme testovaci králici aj v tomto


Zuzka, veď tie vakcíny sú schválené len na experimentálne účely, firmy nechcú niesť zodpovednosť za vedľajšie účinky a hádžu to na štáty. Aj tento argument sa dá použiť. Pokiaľ sa chce pán riaditeľ zúčastniť zdravotníckeho experimentu, pri ktorom hazarduje so svojím zdravím, určite mu nebude nikto brániť.
Dnes som postrehol v Rádiožurnále, že všetci zamestnanci Vatikánu sa budú musieť dať zaočkovať, inak budú prepustení. Že by jeden z ďalších krokov k odpisu RKC?


[quote="pid:3808, uid:17"].takže, sme testovaci králici aj v tomto[/quote] Zuzka, veď tie vakcíny sú schválené len na experimentálne účely, firmy nechcú niesť zodpovednosť za vedľajšie účinky a hádžu to na štáty. Aj tento argument sa dá použiť. Pokiaľ sa chce pán riaditeľ zúčastniť zdravotníckeho experimentu, pri ktorom hazarduje so svojím zdravím, určite mu nebude nikto brániť. Dnes som postrehol v Rádiožurnále, že všetci zamestnanci Vatikánu sa budú musieť dať zaočkovať, inak budú prepustení. Že by jeden z ďalších krokov k odpisu RKC?

https://www.teraz.sk/zahranicie/pfizer-zacne-svoju-vakcinu-testovat-n/529227-clanok.html


Pfizer začne svoju vakcínu testovať na tehotných ženách.
Washington 19. februára (TASR) - Spoločnosti Pfizer a BioNTech oznámili začiatok novej klinickej štúdie, ktorá má skúmať účinok nimi vyvinutej vakcíny proti ochoreniu COVID-19 u tehotných žien. Informovala o tom v piatok na svojej webovej stránke americká televízia ABC.


Očkovacia látka Pfizer/BioNTech sa doposiaľ netestovala na tehotných ženách, takže je k dispozícii len veľmi obmedzené množstvo údajov týkajúcich sa tejto skupiny.


" (Nové) testy poskytnú dôležité údaje o bezpečnosti a účinnosti vakcíny u tehotných žien," povedala Anna Durbinová z fakulty verejného zdravia americkej Univerzity Johnsa Hopkinsa.


Získané údaje podľa nej pomôžu vybudovať dôveru v očkovanie proti koronavírusu aj u tejto kategórie žien.


Do novej fázy klinických testov sa zapojí približne 4000 žien z viacerých krajín sveta. Polovica z nich dostane skutočnú vakcínu a polovica placebo.


https://www.teraz.sk/zahranicie/pfizer-zacne-svoju-vakcinu-testovat-n/529227-clanok.html Pfizer začne svoju vakcínu testovať na tehotných ženách. Washington 19. februára (TASR) - Spoločnosti Pfizer a BioNTech oznámili začiatok novej klinickej štúdie, ktorá má skúmať účinok nimi vyvinutej vakcíny proti ochoreniu COVID-19 u tehotných žien. Informovala o tom v piatok na svojej webovej stránke americká televízia ABC. Očkovacia látka Pfizer/BioNTech sa doposiaľ netestovala na tehotných ženách, takže je k dispozícii len veľmi obmedzené množstvo údajov týkajúcich sa tejto skupiny. " (Nové) testy poskytnú dôležité údaje o bezpečnosti a účinnosti vakcíny u tehotných žien," povedala Anna Durbinová z fakulty verejného zdravia americkej Univerzity Johnsa Hopkinsa. Získané údaje podľa nej pomôžu vybudovať dôveru v očkovanie proti koronavírusu aj u tejto kategórie žien. Do novej fázy klinických testov sa zapojí približne 4000 žien z viacerých krajín sveta. Polovica z nich dostane skutočnú vakcínu a polovica placebo.
Upravené 20. 2. 2021 o 20:47

Pravda, už dlouho nikdo nic nenapsal na toto téma, což mě překvapuje. Doplnil bych to z dnešních zpráv, že bylo naočkováno celkem k dnešnímu dni 4215 osob. Žádná zmínka o vedlejších příznaků. To v případě státní televize není zádný div, divem je spíš to, že mezi lidmi zatím dotěď žádná zmínka, což mě udivuje, protože při jakékoliv události je to okamžitě téma v celé komunitě. A to se jedná o mnohem nevýznamné informace, strašná drbárna. No uvidíme druhou dávku má zatím velmi málo lidí.


Pravda, už dlouho nikdo nic nenapsal na toto téma, což mě překvapuje. Doplnil bych to z dnešních zpráv, že bylo naočkováno celkem k dnešnímu dni 4215 osob. Žádná zmínka o vedlejších příznaků. To v případě státní televize není zádný div, divem je spíš to, že mezi lidmi zatím dotěď žádná zmínka, což mě udivuje, protože při jakékoliv události je to okamžitě téma v celé komunitě. A to se jedná o mnohem nevýznamné informace, strašná drbárna. No uvidíme druhou dávku má zatím velmi málo lidí.

nenapsal na toto téma, což mě překvapuje. Doplnil bych to z dnešních zpráv


Zdravím, je tu ešte jedna podobná tema a to ockovanie učiteľov. Tam ja prispievam, tak to môže byt duplicitne. Tu na Sk rezonuje ockovanie Astrou, ktorou sa ockuje ucitelia. A tam je veľa bezprostredných vedľajších účinkov. Vždy po víkende hlavne.


[quote="pid:4807, uid:311"]nenapsal na toto téma, což mě překvapuje. Doplnil bych to z dnešních zpráv[/quote] Zdravím, je tu ešte jedna podobná tema a to ockovanie učiteľov. Tam ja prispievam, tak to môže byt duplicitne. Tu na Sk rezonuje ockovanie Astrou, ktorou sa ockuje ucitelia. A tam je veľa bezprostredných vedľajších účinkov. Vždy po víkende hlavne.

Pfizer začne svoju vakcínu testovať na tehotných ženách.


Už som tu kdesi dával fotku akejsi zdravotníčky zo Spotených štátov, kde sa vychvaľovala, ako ako tehotná obdržala 2.dávku vakcíny. O pár dni už dávala úplne iný komentár, že potratila. Sociálna idiotka ako z učebnice.


[quote="pid:4389, uid:94"]Pfizer začne svoju vakcínu testovať na tehotných ženách.[/quote] Už som tu kdesi dával fotku akejsi zdravotníčky zo Spotených štátov, kde sa vychvaľovala, ako ako tehotná obdržala 2.dávku vakcíny. O pár dni už dávala úplne iný komentár, že potratila. Sociálna idiotka ako z učebnice.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/579204-online-lidri-eu-sa-budu-radit-co-s-nedostatkom-vakcin/


12:15 Český Štátny ústav pre kontrolu liečiv (SÚKL) eviduje k utorkovému dátumu celkovo osem prípadov nahlásených úmrtí, ktoré by mohli mať súvislosť s očkovaním proti covidu. Ľudia nahlásili možné nežiaduce účinky v 996 prípadoch, čo zodpovedá približne dvom promile očkovania. SÚKL zdôraznil, že medzi vakcínami a reakciami môže existovať len časová súvislosť bez akejkoľvek príčinnej súvislosti.
„Očkovanie proti covidu podstupuje veľké množstvo ľudí – vrátane osôb, ktoré trpia závažnými zdravotnými problémami či komorbiditami (teda väčším počtom chorôb naraz). V dôsledku toho sa môžu vyskytnúť aj nahlásené podozrenia na nežiaduce účinky, ktorých dôsledkom môže byť úmrtie,“ pripomenul ústav. Prvý prípad úmrtia, ktoré mohlo súvisieť s očkovaním, zaznamenal ústav pred dvoma týždňami. Ústav informácie o týchto prípadoch posiela do európskej databázy nežiaducich účinkov.


Hovoria o ľudoch ako o veciach. Ľudia ak majú závažné ochorenia, by nemali byť ani očkovaní, ale ich to nezaujíma :-( Hnus. Ja verím, že všetci čo sa na tomto podieľajú a majú štipku svedomia, budú mať výčitky do konca života.
A pod tou ťažobou začnú nahlas rozprávať ako to naozaj bolo / tí čo sú zainteresovaní a vedia, čo činia/, tí nevedomí ak na to prídu čomu pomáhali, neviem či ich to psychycky nepoloží, lebo veriť, že pomáham a nakoniec je to inak, to je ťažké stráviť.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/579204-online-lidri-eu-sa-budu-radit-co-s-nedostatkom-vakcin/ 12:15 Český Štátny ústav pre kontrolu liečiv (SÚKL) eviduje k utorkovému dátumu celkovo osem prípadov nahlásených úmrtí, ktoré by mohli mať súvislosť s očkovaním proti covidu. Ľudia nahlásili možné nežiaduce účinky v 996 prípadoch, čo zodpovedá približne dvom promile očkovania. SÚKL zdôraznil, že medzi vakcínami a reakciami môže existovať len časová súvislosť bez akejkoľvek príčinnej súvislosti. „Očkovanie proti covidu podstupuje veľké množstvo ľudí – vrátane osôb, ktoré trpia závažnými zdravotnými problémami či komorbiditami (teda väčším počtom chorôb naraz). V dôsledku toho sa môžu vyskytnúť aj nahlásené podozrenia na nežiaduce účinky, ktorých dôsledkom môže byť úmrtie,“ pripomenul ústav. Prvý prípad úmrtia, ktoré mohlo súvisieť s očkovaním, zaznamenal ústav pred dvoma týždňami. Ústav informácie o týchto prípadoch posiela do európskej databázy nežiaducich účinkov. Hovoria o ľudoch ako o veciach. Ľudia ak majú závažné ochorenia, by nemali byť ani očkovaní, ale ich to nezaujíma :-( Hnus. Ja verím, že všetci čo sa na tomto podieľajú a majú štipku svedomia, budú mať výčitky do konca života. A pod tou ťažobou začnú nahlas rozprávať ako to naozaj bolo / tí čo sú zainteresovaní a vedia, čo činia/, tí nevedomí ak na to prídu čomu pomáhali, neviem či ich to psychycky nepoloží, lebo veriť, že pomáham a nakoniec je to inak, to je ťažké stráviť.
Upravené 25. 2. 2021 o 14:17

Česko má nahlásených osem prípadov úmrtia po vakcinácii. Liekový ústav zisťuje príčiny úmrtia.


Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) informuje o tom, že celkovo v republike bolo nahlásených už osem smrteľných prípadov, ku ktorým mohlo dôjsť v dôsledku očkovania.


Predstavitelia ústavu pritom zdôrazňujú, že všetky hlásenia sú iba podozreniami, nemá ísť o preukázanú súvislosť medzi vakcináciou a zdravotnými problémami, či úmrtiami. Môže sa jednať len o časovú súvislosť, nie príčinu, dodávajú v ústave. Nahlásené nežiaduce účinky mohli byť spôsobené aj tým, že niektorí zaočkovaní ľudia mali závažné choroby.


„V počte úmrtí sú zahrnuté aj prípady úmrtia na infekciu vírusom SARS-CoV-2, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19, ku ktorým došlo po aplikácii prvej alebo druhej dávky vakcíny. Infekcia SARS-CoV-2 býva relatívne často hlásená ako podozrenie na vedľajší účinok očkovania proti COVID-19, „informuje ŠÚKL.


https://www.hlavnespravy.sk/cesko-ma-nahlasenych-osem-pripadov-umrtia-po-vakcinacii-liekovy-ustav-zistuje-priciny-umrtia/2450992


Česko má nahlásených osem prípadov úmrtia po vakcinácii. Liekový ústav zisťuje príčiny úmrtia. Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) informuje o tom, že celkovo v republike bolo nahlásených už osem smrteľných prípadov, ku ktorým mohlo dôjsť v dôsledku očkovania. Predstavitelia ústavu pritom zdôrazňujú, že všetky hlásenia sú iba podozreniami, nemá ísť o preukázanú súvislosť medzi vakcináciou a zdravotnými problémami, či úmrtiami. Môže sa jednať len o časovú súvislosť, nie príčinu, dodávajú v ústave. Nahlásené nežiaduce účinky mohli byť spôsobené aj tým, že niektorí zaočkovaní ľudia mali závažné choroby. „V počte úmrtí sú zahrnuté aj prípady úmrtia na infekciu vírusom SARS-CoV-2, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19, ku ktorým došlo po aplikácii prvej alebo druhej dávky vakcíny. Infekcia SARS-CoV-2 býva relatívne často hlásená ako podozrenie na vedľajší účinok očkovania proti COVID-19, „informuje ŠÚKL. https://www.hlavnespravy.sk/cesko-ma-nahlasenych-osem-pripadov-umrtia-po-vakcinacii-liekovy-ustav-zistuje-priciny-umrtia/2450992

https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/10795375


Vo Švajčiarsku zomrelo po očkovaní proti koronavírusu 16 ľudí
V krajine bolo študovaných celkovo 364 oznámení o vedľajších účinkoch po očkovaní.


ŽENEVA 27. februára. / ÚLOHY /. Švajčiarska agentúra pre terapeutické výrobky Swissmedic preskúmala 364 oznámení o nežiaducich udalostiach po očkovaní koronavírusmi, z toho 16 hlásených úmrtí po očkovaní. Uvádza sa to v správe zverejnenej v piatok na webe švajčiarskej vlády.
„Spoločnosť Swissmedic analyzovala k 24. februáru celkovo 364 prípadov údajne nepriaznivých účinkov spojených s očkovaním COVID-19 vo Švajčiarsku,“ uviedol Swissmedic. Väčšina z týchto oznámení - 199, respektíve 154 - sa týkala vakcíny Comirnaty vyvinutej spoločnosťou Pfizer v Spojených štátoch a spoločnosti BioNTech v Nemecku a vakcíny americkej spoločnosti Moderna.
V 95 prípadoch išlo o „vážne“ následky z medicínskeho hľadiska, ktoré si vyžadovali najmä hospitalizáciu očkovaných. Je to bolesť hlavy spôsobená koronavírusovým ochorením COVID-19 a alergickými reakciami vrátane anafylaktického šoku. V 16 z týchto 95 prípadov pacienti zomreli „po viac či menej dlhom čase“. Hovoríme o ľuďoch, ktorých priemerný vek bol 86 rokov. Väčšina z nich mala pred očkovaním koronavírusmi vážne choroby, najmä kardiovaskulárne a pľúcne choroby.


"Napriek náhode v čase nič konkrétne nenaznačuje, že tieto úmrtia boli spôsobené očkovaním," - uviedol Swissmedic. V tejto súvislosti agentúra nemieni nič meniť na svojom hodnotení „pozitívneho rizikového profilu a prínosov vakcín z COVID-19“.


https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/10795375 Vo Švajčiarsku zomrelo po očkovaní proti koronavírusu 16 ľudí V krajine bolo študovaných celkovo 364 oznámení o vedľajších účinkoch po očkovaní. ŽENEVA 27. februára. / ÚLOHY /. Švajčiarska agentúra pre terapeutické výrobky Swissmedic preskúmala 364 oznámení o nežiaducich udalostiach po očkovaní koronavírusmi, z toho 16 hlásených úmrtí po očkovaní. Uvádza sa to v správe zverejnenej v piatok na webe švajčiarskej vlády. „Spoločnosť Swissmedic analyzovala k 24. februáru celkovo 364 prípadov údajne nepriaznivých účinkov spojených s očkovaním COVID-19 vo Švajčiarsku,“ uviedol Swissmedic. Väčšina z týchto oznámení - 199, respektíve 154 - sa týkala vakcíny Comirnaty vyvinutej spoločnosťou Pfizer v Spojených štátoch a spoločnosti BioNTech v Nemecku a vakcíny americkej spoločnosti Moderna. V 95 prípadoch išlo o „vážne“ následky z medicínskeho hľadiska, ktoré si vyžadovali najmä hospitalizáciu očkovaných. Je to bolesť hlavy spôsobená koronavírusovým ochorením COVID-19 a alergickými reakciami vrátane anafylaktického šoku. V 16 z týchto 95 prípadov pacienti zomreli „po viac či menej dlhom čase“. Hovoríme o ľuďoch, ktorých priemerný vek bol 86 rokov. Väčšina z nich mala pred očkovaním koronavírusmi vážne choroby, najmä kardiovaskulárne a pľúcne choroby. "Napriek náhode v čase nič konkrétne nenaznačuje, že tieto úmrtia boli spôsobené očkovaním," - uviedol Swissmedic. V tejto súvislosti agentúra nemieni nič meniť na svojom hodnotení „pozitívneho rizikového profilu a prínosov vakcín z COVID-19“.

Vakcína AstraZeneca sa hromadí v skladoch


Krajinám Európskej únie sa v skladoch hromadia vakcíny od spoločnosti AstraZeneca, nevyužité okrem iného kvôli odmietaniu verejnosťou, napísal denník Financial Times (FT). Dvadsaťsedmička sa pritom s touto farmaceutickou firmou doťahuje kvôli oneskoreniu dodávok, pripomína britský hospodársky denník.


Napríklad Francúzsko do piatku zužitkovalo len 16 percent z 1,1 milióna dávok vakcíny, ktorá sa musí aplikovať dvakrát. Prvú dodávku Paríž dostala na začiatku februára. Nemecko do štvrtka vyočkovalo niečo málo cez pätinu 1,45 milióna dávok preparátu. Zhruba rovnaké množstvo vakcíny využilo Taliansko, ktoré dostala cez milión dávok. Španielsko do piatku použilo jednu tretinu z 808 000 dávok.


S podobným problémom sa potyká aj Česká republika. V skladoch po republike leží podľa tamojších médií asi 120 000 dávok vakcíny. V piatok minister zdravotníctva Ján Blatný povedal, že v skladoch žiadne dodávky neležia a sú rozvážané do krajov.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/579467-zruste-patenty-na-vakciny-vyzyva-who-firmy-nechcu/


**Vakcína AstraZeneca sa hromadí v skladoch** Krajinám Európskej únie sa v skladoch hromadia vakcíny od spoločnosti AstraZeneca, nevyužité okrem iného kvôli odmietaniu verejnosťou, napísal denník Financial Times (FT). Dvadsaťsedmička sa pritom s touto farmaceutickou firmou doťahuje kvôli oneskoreniu dodávok, pripomína britský hospodársky denník. Napríklad Francúzsko do piatku zužitkovalo len 16 percent z 1,1 milióna dávok vakcíny, ktorá sa musí aplikovať dvakrát. Prvú dodávku Paríž dostala na začiatku februára. Nemecko do štvrtka vyočkovalo niečo málo cez pätinu 1,45 milióna dávok preparátu. Zhruba rovnaké množstvo vakcíny využilo Taliansko, ktoré dostala cez milión dávok. Španielsko do piatku použilo jednu tretinu z 808 000 dávok. S podobným problémom sa potyká aj Česká republika. V skladoch po republike leží podľa tamojších médií asi 120 000 dávok vakcíny. V piatok minister zdravotníctva Ján Blatný povedal, že v skladoch žiadne dodávky neležia a sú rozvážané do krajov. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/579467-zruste-patenty-na-vakciny-vyzyva-who-firmy-nechcu/

Po očkovaní koronavírusmi vakcínami Pfizer / BioNTech zomrelo v Rakúsku 41 ľudí. Uvádza sa to v správe Federálneho úradu pre zdravotnú bezpečnosť za sledované obdobie od 27. decembra 2020 do 26. februára 2021.


Po očkovaní koronavírusmi vakcínami Pfizer / BioNTech zomrelo v Rakúsku 41 ľudí. Uvádza sa to v správe Federálneho úradu pre zdravotnú bezpečnosť za sledované obdobie od 27. decembra 2020 do 26. februára 2021.

Ide to presne podla predpokladov ... najprv liberali spravili "Huraaaa" a to bolo asi vsetko ... kazdy zdravy clovek si rozmysli co si da pichnut. Liberalom za "Huraaa" pride odmena neskor smile


Ide to presne podla predpokladov ... najprv liberali spravili "Huraaaa" a to bolo asi vsetko ... kazdy zdravy clovek si rozmysli co si da pichnut. Liberalom za "Huraaa" pride odmena neskor :)

A najrelevantnejšie údaje sú z Izraela, kde sa očkuje výhradne Pfizerom.


https://www.hlavnespravy.sk/generalny-riaditel-spolocnosti-pfizer-oznacil-izrael-za-velke-ockovacie-laboratorium/2455312


"Prínos" očkovania je zjavný, zvýšenie úmrtnosti i počtov nakazených, presun k podstatne nižším vekovým kategóriám. Proste mňamka na pohľadanie.


A najrelevantnejšie údaje sú z Izraela, kde sa očkuje výhradne Pfizerom. https://www.hlavnespravy.sk/generalny-riaditel-spolocnosti-pfizer-oznacil-izrael-za-velke-ockovacie-laboratorium/2455312 "Prínos" očkovania je zjavný, zvýšenie úmrtnosti i počtov nakazených, presun k podstatne nižším vekovým kategóriám. Proste mňamka na pohľadanie.

Vakcíny, vakcíny a zase ...nakonec vakcíny.
Ostudný syn slavného otce (Rudolfa Hrušínského), se vyjádřil o Sputniku V. Jak lapidární. Zloděj volá "Chyťte zloděje!"
Považuje částky investované do této vakcíny za vyhozené peníze, protože nakonec tu vakcínu vylejou do kanálu.


No nevím, neví, ale zatím to vypadá spíše opačně! Pokud sleduji čísla tak každý den stoupá množství osob, které jsou ochotny se nechat očkovat především Zenecou ale i Pfizerem a to celoevropsky, snad s výjimkou Malty a Kypru. Ale množství vakcín do těchto zemí je minimální a tak poptávka převyšuje nabídku, zatím. Kypr očkuje okolo 200 osob denně.


Nechci ani nemohu rozebírat právní stránku smluv, pokud jsem smlouvu neprostudoval, ale odhaduji, že to bude brutální paskvil.


Jenže celé to divadlo má jeden podstatný háček. EU je smluvně zavázána to, co odebere zaplatit (z našich daní). S ohledem na fakt, že smlouvy, ač jsou veřejnou listinou jsou neveřejné a jen málo detailů uniklo na veřejnost. Ten nejpodstatnější detail je INDEMNITA! V případě nežádoucích účinků nebo smrti se nelze nikde ničeho domáhat. Ve své podstatě mají imunitu a to jak firmy tak i EU.


Už dnes začíná být jasné, že do kanálu budou vylity jiné vakcíny než Sputnik V. Dnes jsem se dokonce dočetl, že v Německu důchodce očkují násilím za pomoci Bundeswehru. Budu se snažit to ověřit, cesty existují. Zpráva uvádí i mrtvé po očkování.


Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.


Hora ruid, respice finem.


Vakcíny, vakcíny a zase ...nakonec vakcíny. Ostudný syn slavného otce (Rudolfa Hrušínského), se vyjádřil o Sputniku V. Jak lapidární. Zloděj volá "Chyťte zloděje!" Považuje částky investované do této vakcíny za vyhozené peníze, protože nakonec tu vakcínu vylejou do kanálu. No nevím, neví, ale zatím to vypadá spíše opačně! Pokud sleduji čísla tak každý den stoupá množství osob, které jsou ochotny se nechat očkovat především Zenecou ale i Pfizerem a to celoevropsky, snad s výjimkou Malty a Kypru. Ale množství vakcín do těchto zemí je minimální a tak poptávka převyšuje nabídku, zatím. Kypr očkuje okolo 200 osob denně. Nechci ani nemohu rozebírat právní stránku smluv, pokud jsem smlouvu neprostudoval, ale odhaduji, že to bude brutální paskvil. Jenže celé to divadlo má jeden podstatný háček. EU je smluvně zavázána to, co odebere zaplatit (z našich daní). S ohledem na fakt, že smlouvy, ač jsou veřejnou listinou jsou neveřejné a jen málo detailů uniklo na veřejnost. Ten nejpodstatnější detail je INDEMNITA! V případě nežádoucích účinků nebo smrti se nelze nikde ničeho domáhat. Ve své podstatě mají imunitu a to jak firmy tak i EU. Už dnes začíná být jasné, že do kanálu budou vylity jiné vakcíny než Sputnik V. Dnes jsem se dokonce dočetl, že v Německu důchodce očkují násilím za pomoci Bundeswehru. Budu se snažit to ověřit, cesty existují. Zpráva uvádí i mrtvé po očkování. Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly. Hora ruid, respice finem.

Ten nejpodstatnější detail je INDEMNITA!


Tak sa zdá, že jedinými, kto imunitu vďaka očkovaniu získal, sú výrobcovia vakcín. Ten "nedostatok" vakcín je snaha ich páchateľov čo najviac to roztiahnuť v čase, veď by bolo príliš okaté, keby naraz tisícky ako na povel odkväcli.


[quote="pid:5541, uid:311"]Ten nejpodstatnější detail je INDEMNITA![/quote] Tak sa zdá, že jedinými, kto imunitu vďaka očkovaniu získal, sú výrobcovia vakcín. Ten "nedostatok" vakcín je snaha ich páchateľov čo najviac to roztiahnuť v čase, veď by bolo príliš okaté, keby naraz tisícky ako na povel odkväcli.

Zomrela štvrtina obyvateľov domova pre seniorov v Berlíne, 31 ľudí malo silné vedľajšie účinky s následkom smrti po podaní prvej dávky a počet úmrtí sa zvýšil po druhej dávke Pfizer vakcíny.
V Nemecku založili dvaja právnici, Reiner Fuellmich a Viviane Fischer, Nemeckú investigatívnu komisiu pre koronu, a zbierajú svedectvá od svedkov, ktorí poskytujú priame svedectvá o hromadnom umieraní starých ľudí po očkovaní nielen v Nemecku. Genocída bude riadne zdokumentovaná.


https://childrenshealthdefense.org/defender/german-nursing-home-residents-died-pfizer-vaccine/


https://www.corona-schadensersatzklage.de/wer-sind-wir/


Zomrela štvrtina obyvateľov domova pre seniorov v Berlíne, 31 ľudí malo silné vedľajšie účinky s následkom smrti po podaní prvej dávky a počet úmrtí sa zvýšil po druhej dávke Pfizer vakcíny. V Nemecku založili dvaja právnici, Reiner Fuellmich a Viviane Fischer, Nemeckú investigatívnu komisiu pre koronu, a zbierajú svedectvá od svedkov, ktorí poskytujú priame svedectvá o hromadnom umieraní starých ľudí po očkovaní nielen v Nemecku. Genocída bude riadne zdokumentovaná. https://childrenshealthdefense.org/defender/german-nursing-home-residents-died-pfizer-vaccine/ https://www.corona-schadensersatzklage.de/wer-sind-wir/

LONDÝN, Anglicko, 5. marca 2021 ( LifeSiteNews ) - Medzi ľuďmi vo Veľkej Británii bolo hlásených 35 prípadov hluchoty a 25 prípadov slepoty u ľudí, ktorí užili experimentálne vakcíny mRNA COVID-19. Čísla sú odvodené z britského systému hlásenia vakcín žltými kartami , ktorý je britským ekvivalentom systému hlásenia nežiaducich udalostí vakcín American Centers for Disease Control and Prevention (CDC).


Vakcíny Pfizer / BioNTech aj Oxford / AstraZeneca mRNA COVID dostali vo Veľkej Británii dočasné povolenie od Agentúry pre lieky a zdravotnícke výrobky (MHRA), prvá v polovici decembra 2020 a druhá začiatkom januára 2021. Od roku potom schéma žltých kariet označila kombináciu 191 832 jednotlivých nežiaducich udalostí alebo vedľajších účinkov rôzneho stupňa zranenia. Z zaznamenaných úrazov bola vakcína AstraZeneca neustále najhoršia, čo predstavovalo 60% všetkých nežiaducich udalostí a 58% hluchých a slepých hlásení. Okrem toho, z 402 úmrtí , 197 boli hlásené použitie Pfizer vzorca a 205 po prijatí AstraZeneca je očkovacia látka.


https://www.lifesitenews.com/news/uk-35-people-deaf-and-25-blind-after-taking-mrna-vaccine-shots?utm_source=editor_picks&utm_campaign=standard


Na tejto stránke je dosť informácií o vakcínach a Gatesovi. O jeho očkovaniach v Afrike, podpore potratov a pod.
Stránku ozvučil Kurgynian vo svojej analýze.
napr.
https://www.lifesitenews.com/news/bill-gates-life-wont-go-back-to-normal-until-population-widely-vaccinated


https://www.lifesitenews.com/opinion/yes-bill-gates-said-that-heres-the-proof


LONDÝN, Anglicko, 5. marca 2021 ( LifeSiteNews ) - Medzi ľuďmi vo Veľkej Británii bolo hlásených 35 prípadov hluchoty a 25 prípadov slepoty u ľudí, ktorí užili experimentálne vakcíny mRNA COVID-19. Čísla sú odvodené z britského systému hlásenia vakcín žltými kartami , ktorý je britským ekvivalentom systému hlásenia nežiaducich udalostí vakcín American Centers for Disease Control and Prevention (CDC). Vakcíny Pfizer / BioNTech aj Oxford / AstraZeneca mRNA COVID dostali vo Veľkej Británii dočasné povolenie od Agentúry pre lieky a zdravotnícke výrobky (MHRA), prvá v polovici decembra 2020 a druhá začiatkom januára 2021. Od roku potom schéma žltých kariet označila kombináciu 191 832 jednotlivých nežiaducich udalostí alebo vedľajších účinkov rôzneho stupňa zranenia. Z zaznamenaných úrazov bola vakcína AstraZeneca neustále najhoršia, čo predstavovalo 60% všetkých nežiaducich udalostí a 58% hluchých a slepých hlásení. Okrem toho, z 402 úmrtí , 197 boli hlásené použitie Pfizer vzorca a 205 po prijatí AstraZeneca je očkovacia látka. https://www.lifesitenews.com/news/uk-35-people-deaf-and-25-blind-after-taking-mrna-vaccine-shots?utm_source=editor_picks&utm_campaign=standard Na tejto stránke je dosť informácií o vakcínach a Gatesovi. O jeho očkovaniach v Afrike, podpore potratov a pod. Stránku ozvučil Kurgynian vo svojej analýze. napr. https://www.lifesitenews.com/news/bill-gates-life-wont-go-back-to-normal-until-population-widely-vaccinated https://www.lifesitenews.com/opinion/yes-bill-gates-said-that-heres-the-proof
Upravené 6. 3. 2021 o 23:06

V Rakúsku zomrela po očkovaní zdravotná sestra. A oni očkujú veselo ďalej. Ľudia stoja v radoch na vakcíny akoby ich mala spasiť. Nevedomosť je stále veľká... vidím to vo svojom okolí, ľudia neveria,že toto je pravda. Kým sa to nestane niekomu blízkemu, tak neuveria. To je neskutočné.


Ako sa môže niečo zmeniť,, keď vidím ľudí ako nosia respirátory, ešte nie je ani vyhláška platná a nosia ich vonku, do prírody. - Iniciatívni blbci, potom sa nemôžme čudovať, že sa sprísňujú opatrenia a ľudia ich príjmajú ešte sa o nich len hovorí....


https://noe.orf.at/stories/3093768/


Dávka AZ ABV 5300 je stiahnutá
Po smrti zdravotnej sestry zo štátnej nemocnice Zwettl, ktorá bola predtým očkovaná vakcínou Covid-19 od spoločnosti AstraZeneca, sa má vakcína spoločnosti v Dolnom Rakúsku naďalej používať. Ovplyvnená dávka však bude stiahnutá.


Všetci zákazníci boli o tom informovaní. „Stále je ovplyvnených asi 6 000 dávok vakcíny,“ informoval v nedeľu popoludní Federálny úrad pre bezpečnosť zdravia (BASG) po vyšetrovaní APA na ministerstve zdravotníctva. Okolo 37 000 plechoviek dávky už bolo naočkovaných.


V Rakúsku zomrela po očkovaní zdravotná sestra. A oni očkujú veselo ďalej. Ľudia stoja v radoch na vakcíny akoby ich mala spasiť. Nevedomosť je stále veľká... vidím to vo svojom okolí, ľudia neveria,že toto je pravda. Kým sa to nestane niekomu blízkemu, tak neuveria. To je neskutočné. Ako sa môže niečo zmeniť,, keď vidím ľudí ako nosia respirátory, ešte nie je ani vyhláška platná a nosia ich vonku, do prírody. - Iniciatívni blbci, potom sa nemôžme čudovať, že sa sprísňujú opatrenia a ľudia ich príjmajú ešte sa o nich len hovorí.... https://noe.orf.at/stories/3093768/ Dávka AZ ABV 5300 je stiahnutá Po smrti zdravotnej sestry zo štátnej nemocnice Zwettl, ktorá bola predtým očkovaná vakcínou Covid-19 od spoločnosti AstraZeneca, sa má vakcína spoločnosti v Dolnom Rakúsku naďalej používať. Ovplyvnená dávka však bude stiahnutá. Všetci zákazníci boli o tom informovaní. „Stále je ovplyvnených asi 6 000 dávok vakcíny,“ informoval v nedeľu popoludní Federálny úrad pre bezpečnosť zdravia (BASG) po vyšetrovaní APA na ministerstve zdravotníctva. Okolo 37 000 plechoviek dávky už bolo naočkovaných.

Nevedomosť je stále veľká

A jedni viděli, co dělají druzí. A všimli si to.
A tak vznikl GP. (si představuju :-)


[quote="pid:6110, uid:94"]Nevedomosť je stále veľká[/quote] A jedni viděli, co dělají druzí. A všimli si to. A tak vznikl GP. (si představuju :-)

https://www.hlavnespravy.sk/generalny-riaditel-spolocnosti-pfizer-oznacil-izrael-za-velke-ockovacie-laboratorium/2455312


A orezávanie suchých vetví novými metódami beží v plnom prúde:
https://www.hlavnespravy.sk/nezavisly-expert-v-izraeli-vakcina-zabila-zhruba-40-krat-viac-starych-ako-by-ich-zabil-covid/2456734


a toto sú len okamžité prejavy, neplodnosť a domrvená imunita a následne zvýšená chorobnosť tu budú strašiť desiatky rokov a niekoľko de-generácií.60453c600401b


[quote="pid:5539, uid:77"]https://www.hlavnespravy.sk/generalny-riaditel-spolocnosti-pfizer-oznacil-izrael-za-velke-ockovacie-laboratorium/2455312[/quote] A orezávanie suchých vetví novými metódami beží v plnom prúde: https://www.hlavnespravy.sk/nezavisly-expert-v-izraeli-vakcina-zabila-zhruba-40-krat-viac-starych-ako-by-ich-zabil-covid/2456734 a toto sú len okamžité prejavy, neplodnosť a domrvená imunita a následne zvýšená chorobnosť tu budú strašiť desiatky rokov a niekoľko de-generácií.![60453c600401b](serve/attachment&path=60453c600401b)
Upravené 7. 3. 2021 o 21:49

Ked sa hovori o "vyvolenom nadore" stale treba chapat, ze to je nastroj. Avsak svet sa meni. Novy svet uz nebude tolerovat parazitovanie nejakych vyvolenych na pracujucom cloveku. Tiez kapitalizmus a kadejake "pofiderne" penazne systemy sa rucaju. Ako Putin povedal "uz je na case prestat tlacit peniaze". A co maju "vyvoleni" robit ked ich praca s peniazmi uz nie je v novom veku potrebna? No je potrebna prevychova - ano zase smile Pretocime rucicku casu par tisic rokov do zadu do casu kedy vyvoleni putovali pustou. Putovanie sa predlzilo aby stari "odisli z tohot sveta" a mladym namontovali programy uzitocne pre GP. Teraz to bude trochu ine. Stari "odidu" a mladym sa napalia nove programy (mozno len programy standardnej existencie bez komplexu "vyvolenosti", pripadne programy podporujuce novy poriadok vo svete).


Ked sa hovori o "vyvolenom nadore" stale treba chapat, ze to je nastroj. Avsak svet sa meni. Novy svet uz nebude tolerovat parazitovanie nejakych vyvolenych na pracujucom cloveku. Tiez kapitalizmus a kadejake "pofiderne" penazne systemy sa rucaju. Ako Putin povedal "uz je na case prestat tlacit peniaze". A co maju "vyvoleni" robit ked ich praca s peniazmi uz nie je v novom veku potrebna? No je potrebna prevychova - ano zase :D Pretocime rucicku casu par tisic rokov do zadu do casu kedy vyvoleni putovali pustou. Putovanie sa predlzilo aby stari "odisli z tohot sveta" a mladym namontovali programy uzitocne pre GP. Teraz to bude trochu ine. Stari "odidu" a mladym sa napalia nove programy (mozno len programy standardnej existencie bez komplexu "vyvolenosti", pripadne programy podporujuce novy poriadok vo svete).

A orezávanie suchých vetví novými metódami beží v plnom prúde:
www.hlavnespravy.sk/nezavisly-expert-v-izraeli-vakcina-zabila-zhruba-40-krat-viac-starych-ako-by-ich-zabil-covid/2456734

Vyzera to ako hoax
www.metabunk.org/threads/need-debunking-experimental-vaccine-death-rate-for-israels-elderly-40-times-higher-than-covid-19-deaths.11642/


[quote="pid:6135, uid:77"]A orezávanie suchých vetví novými metódami beží v plnom prúde: www.hlavnespravy.sk/nezavisly-expert-v-izraeli-vakcina-zabila-zhruba-40-krat-viac-starych-ako-by-ich-zabil-covid/2456734[/quote] Vyzera to ako hoax www.metabunk.org/threads/need-debunking-experimental-vaccine-death-rate-for-israels-elderly-40-times-higher-than-covid-19-deaths.11642/

Vyzera to ako hoax
www.metabunk.org/threads/need-debunking-experimental-vaccine-death-rate-for-israels-elderly-40-times-higher-than-covid-19-deaths.11642/


Skôr ty si citoval hoax a propagandu...


[quote="pid:6166, uid:174"]Vyzera to ako hoax www.metabunk.org/threads/need-debunking-experimental-vaccine-death-rate-for-israels-elderly-40-times-higher-than-covid-19-deaths.11642/[/quote] Skôr ty si citoval hoax a propagandu...

Moderátor

Dovolil som si z mailu:


Milí priatelia,


jediná vakcína, ktorá nevyužívala potratené plody vo výskume a vývoji, je paradoxne čínska vakcína Sinopharm. Hoci nemá tento etický problém, nie je úplne nezávadná. Obsahuje adjuvant hliníka, ktorý je kompromisom pre bezpečnosť vakcíny.


Biskupi mlčia, prolife politici vo vláde si nevšímajú etický problém COVID-19 vakcín, ktoré nakúpili. Tlačia na testovanie, aby to mohlo dotlačiť ľudí do očkovania. Teraz na jar sú to však vyhodené peniaze.


Obávam sa, že naša vláda len panikári v rozhodovaní a neváha vyhodiť stovky miliónov len, aby vytvárala dojem, že odhodlane bojuje s hnusobou. Len sa to ukazuje všetko neefektívne. O tom ešte budem písať na budúce, aké malé zmeny nestoja nič a zvyšujú účinnosť.


Jednou z nich je zlepšenie dostupnosti liečby - včasnej v ambulanciach, intenzívnej v nemocniciach a aj tej domácej. Dobre im konečne dohovorila aj prezidentka. Ak by sme chrípku neliečili v ambulanciach, tiež by sme mali plné nemocnice. Konečne po mesiacoch, čo sa snažím o mediálny tlak, sa ministerstvo zobudilo - po zmenách protokolov v januári sme sa v marci dočkali už aj odporúčania vitamínovej liečby doma v konkrétnych dávkach (nie ako na tom trápnom vitamínovom letáčiku).


Boj vedú aj výrobcovia vakcín, ktorí ako minulý rok platili štúdie na zdiskreditovanie lieku Hydroxochloroquinu, teraz zaplatili štúdiu o Ivermektíne, aby zavádzali, že je neúčinný. No nie je. Vláde otvárajú oči média, najskôr tie tzv. alternatívne, že treba zachraňovať životy už teraz. Efekt vakcín trvá mesiace a ľudia zomierajú v nemocniach dnes.


Premiér chystá oznámiť tento týždeň prekvapenie súvisiace s pandémiou a nebudú to vakcíny, ako avízoval. Očakávam, že to bude nákup D3 alebo Ivermektínu. Ak však povedia, že idú rozdávať respirátory zadarmo, mám pre nich nepríjemné prekvapenie ja osobne.


S úctou,


Jana Tutková, predsedníčka
CENTRUM PRE BIOETICKÚ REFORMU


Dovolil som si z mailu: Milí priatelia, **jediná vakcína, ktorá nevyužívala potratené plody** vo výskume a vývoji, je paradoxne čínska vakcína Sinopharm. Hoci nemá tento etický problém, **nie je úplne nezávadná. Obsahuje adjuvant hliníka**, ktorý je kompromisom pre bezpečnosť vakcíny. Biskupi mlčia, prolife politici vo vláde si nevšímajú etický problém COVID-19 vakcín, ktoré nakúpili. Tlačia na testovanie, aby to mohlo dotlačiť ľudí do očkovania. Teraz na jar sú to však vyhodené peniaze. Obávam sa, že naša vláda len panikári v rozhodovaní a neváha vyhodiť stovky miliónov len, aby vytvárala dojem, že odhodlane bojuje s hnusobou. Len sa to ukazuje všetko neefektívne. O tom ešte budem písať na budúce, aké malé zmeny nestoja nič a zvyšujú účinnosť. Jednou z nich je zlepšenie dostupnosti liečby - včasnej v ambulanciach, intenzívnej v nemocniciach a aj tej domácej. Dobre im konečne dohovorila aj prezidentka. Ak by sme chrípku neliečili v ambulanciach, tiež by sme mali plné nemocnice. Konečne po mesiacoch, čo sa snažím o mediálny tlak, sa ministerstvo zobudilo - po zmenách protokolov v januári sme sa v marci dočkali už aj odporúčania vitamínovej liečby doma v konkrétnych dávkach (nie ako na tom trápnom vitamínovom letáčiku). Boj vedú aj **výrobcovia vakcín**, ktorí ako minulý rok platili štúdie na zdiskreditovanie lieku Hydroxochloroquinu, teraz **zaplatili štúdiu o Ivermektíne**, aby zavádzali, že je neúčinný. No nie je. Vláde otvárajú oči média, najskôr tie tzv. alternatívne, že treba zachraňovať životy už teraz. Efekt vakcín trvá mesiace a ľudia zomierajú v nemocniach dnes. Premiér chystá oznámiť tento týždeň prekvapenie súvisiace s pandémiou a nebudú to vakcíny, ako avízoval. Očakávam, že to bude nákup D3 alebo Ivermektínu. Ak však povedia, že idú rozdávať respirátory zadarmo, mám pre nich **nepríjemné prekvapenie ja osobne**. S úctou, Jana Tutková, predsedníčka CENTRUM PRE BIOETICKÚ REFORMU
Upravené 8. 3. 2021 o 13:09

https://tass.ru/obschestvo/10859181


V Rakúsku stúpa počet úmrtí po očkovaní proti koronavírusom na 43
VIEDEŇ, 9. marca. / ÚLOHY /. Počet úmrtí po očkovaní proti koronavírusom v Rakúsku stúpol na 43. Zároveň nebola preukázaná súvislosť úmrtí s použitými drogami. Tvrdí to správa Federálneho úradu pre zdravotnú bezpečnosť za sledované obdobie od 27. decembra 2020 do 5. marca 2021, zverejnená v utorok.


Podľa dokumentu „do dnešného dňa neexistujú žiadne fakty týkajúce sa vakcíny, vyšetrovanie pokračuje“.


Počet hlásených hlásení o podozreniach na vedľajšie účinky po očkovaní proti koronavírusom v Rakúsku sa počas sledovaného obdobia zvýšil zo 6 676 na 9 667. Na druhom mieste je Pfizer - BioNTech - 3 312 správ o rôznych reakciách. Treťou je Moderna s 257 správami. Je objasnené, že jedna správa o vedľajších účinkoch môže obsahovať informácie o niekoľkých reakciách naraz.


Keď sa umrie na infarkt- je to Covid, keď sa umrie po vakcíne, je to infarkt.


https://tass.ru/obschestvo/10859181 **V Rakúsku stúpa počet úmrtí po očkovaní proti koronavírusom na 43** VIEDEŇ, 9. marca. / ÚLOHY /. Počet úmrtí po očkovaní proti koronavírusom v Rakúsku stúpol na 43. Zároveň nebola preukázaná súvislosť úmrtí s použitými drogami. Tvrdí to správa Federálneho úradu pre zdravotnú bezpečnosť za sledované obdobie od 27. decembra 2020 do 5. marca 2021, zverejnená v utorok. Podľa dokumentu „do dnešného dňa neexistujú žiadne fakty týkajúce sa vakcíny, **vyšetrovanie pokračuje**“. Počet hlásených hlásení o podozreniach na vedľajšie účinky po očkovaní proti koronavírusom v Rakúsku sa počas sledovaného obdobia zvýšil zo 6 676 na 9 667. Na druhom mieste je Pfizer - BioNTech - 3 312 správ o rôznych reakciách. Treťou je Moderna s 257 správami. Je objasnené, že jedna správa o vedľajších účinkoch môže obsahovať informácie o niekoľkých reakciách naraz. Keď sa umrie na infarkt- je to Covid, keď sa umrie po vakcíne, je to infarkt.

Dánsko pozastavilo očkovanie vakcínou od AstraZenecy


https://www.teraz.sk/zahranicie/dansko-pozastavilo-ockovanie-vakcinou/534091-clanok.html


Dánsko zakazuje vakcínu AstraZeneca kvôli smrteľným vedľajším účinkom


Dánsko preventívne preventívne zakázalo používanie vakcíny od spoločnosti AstraZeneca. Toto rozhodnutie úradov oznámil na svojom twitterovom účte minister zdravotníctva krajiny Magnus Heunike.


Ako bolo uvedené, je to spôsobené hláseniami o krvných zrazeninách u očkovaných osôb. „Očkovanie vakcínou AstraZeneca bolo preventívne pozastavené na základe signálu o možnom závažnom vedľajšom účinku vo forme smrtiacich krvných zrazenín,“ napísal minister. Zároveň zdôraznil, že presná súvislosť medzi podaním vakcíny a trombózy ešte nie je stanovená, a uviedol, že je potrebné dôkladné vyšetrenie.


Predtým bolo v Lotyšsku pozastavené používanie vakcíny od spoločnosti AstraZeneca, informoval portál BNN. Príčinou boli aj zdravotné problémy, bolo však naznačené, že hovoríme o určitej sérii liekov. Vyšetrovanie smrti pacienta očkovaného vakcínou AstraZeneca, ktorý zomrel o 10 dní neskôr, sa uskutočnilo aj v Rakúsku. Boli hlásené negatívne príznaky z vakcín od iných výrobcov, vrátane Pfizeru.


Predtým sa v Európe sťažovali na prerušenie dodávky očkovacej látky. Uvádzalo sa, že spoločnosť AstraZeneca dodala do EÚ 10,7 milióna dávok drogy, pričom prisľúbila, že do konca marca dodá 40 miliónov dávok.
https://lenta.ru/news/2021/03/11/denmark/


Dánsko pozastavilo očkovanie vakcínou od AstraZenecy ---------------------------------------------------- https://www.teraz.sk/zahranicie/dansko-pozastavilo-ockovanie-vakcinou/534091-clanok.html **Dánsko zakazuje vakcínu AstraZeneca kvôli smrteľným vedľajším účinkom** Dánsko preventívne preventívne zakázalo používanie vakcíny od spoločnosti AstraZeneca. Toto rozhodnutie úradov oznámil na svojom twitterovom účte minister zdravotníctva krajiny Magnus Heunike. Ako bolo uvedené, je to spôsobené hláseniami o krvných zrazeninách u očkovaných osôb. „Očkovanie vakcínou AstraZeneca bolo preventívne pozastavené na základe signálu o možnom závažnom vedľajšom účinku vo forme smrtiacich krvných zrazenín,“ napísal minister. Zároveň zdôraznil, že presná súvislosť medzi podaním vakcíny a trombózy ešte nie je stanovená, a uviedol, že je potrebné dôkladné vyšetrenie. Predtým bolo v Lotyšsku pozastavené používanie vakcíny od spoločnosti AstraZeneca, informoval portál BNN. Príčinou boli aj zdravotné problémy, bolo však naznačené, že hovoríme o určitej sérii liekov. Vyšetrovanie smrti pacienta očkovaného vakcínou AstraZeneca, ktorý zomrel o 10 dní neskôr, sa uskutočnilo aj v Rakúsku. Boli hlásené negatívne príznaky z vakcín od iných výrobcov, vrátane Pfizeru. Predtým sa v Európe sťažovali na prerušenie dodávky očkovacej látky. Uvádzalo sa, že spoločnosť AstraZeneca dodala do EÚ 10,7 milióna dávok drogy, pričom prisľúbila, že do konca marca dodá 40 miliónov dávok. https://lenta.ru/news/2021/03/11/denmark/
Upravené 11. 3. 2021 o 12:30

https://www.teraz.sk/zahranicie/po-dansku-pozastavilo-ockovanie-vakci/534149-clanok.html


Po Dánsku pozastavilo očkovanie vakcínou AstraZeneca aj Nórsko


Oslo/Londýn/Kodaň 11. marca (TASR) - Úrad verejného zdravia v Nórsku vo štvrtok oznámil, že preventívne pozastavuje očkovanie vakcínami proti chorobe COVID-19 od spoločnosti AstraZeneca. Úrad sa pritom odvolal na rozhodnutie Dánska, ktoré tak urobilo na základe správ o výskyte krvných zrazenín u niekoľkých zaočkovaných pacientov.


Riaditeľ odboru prevencie a kontroly infekcií v nórskom Národnom ústave zdravia Geir Bukholm podľa agentúry AFP spresnil, že v Nórsku teraz čakajú na ďalšie informácie, "aby sme zistili, či existuje súvislosť medzi vakcínou a týmto prípadom výskytu krvných zrazenín".


https://www.teraz.sk/zahranicie/po-dansku-pozastavilo-ockovanie-vakci/534149-clanok.html Po Dánsku pozastavilo očkovanie vakcínou AstraZeneca aj Nórsko -------------------------------------------------------------- Oslo/Londýn/Kodaň 11. marca (TASR) - Úrad verejného zdravia v Nórsku vo štvrtok oznámil, že preventívne pozastavuje očkovanie vakcínami proti chorobe COVID-19 od spoločnosti AstraZeneca. Úrad sa pritom odvolal na rozhodnutie Dánska, ktoré tak urobilo na základe správ o výskyte krvných zrazenín u niekoľkých zaočkovaných pacientov. Riaditeľ odboru prevencie a kontroly infekcií v nórskom Národnom ústave zdravia Geir Bukholm podľa agentúry AFP spresnil, že v Nórsku teraz čakajú na ďalšie informácie, "aby sme zistili, či existuje súvislosť medzi vakcínou a týmto prípadom výskytu krvných zrazenín".

"aby sme zistili, či existuje súvislosť medzi vakcínou a týmto prípadom výskytu krvných zrazenín".


Minimálne dva štáty hlásia rovnaké negatíva konkrétnej vakcíny a stále hľadajú "súvislosť". Koľko ľudí musí súvislo umrieť, aby zistili to, čo vedia od začiatku? Tieto pokusy na ľuďoch treba konečne ZAKÁZAŤ!


[quote="pid:6573, uid:94"]"aby sme zistili, či existuje súvislosť medzi vakcínou a týmto prípadom výskytu krvných zrazenín".[/quote] Minimálne dva štáty hlásia rovnaké negatíva konkrétnej vakcíny a stále hľadajú "súvislosť". Koľko ľudí musí súvislo umrieť, aby zistili to, čo vedia od začiatku? Tieto pokusy na ľuďoch treba konečne ZAKÁZAŤ!

hľadajú "súvislosť".

Ale to je přece jasné! N e s o u v i s í !
To přece víme všichni.
A byl v hledáčku, zdravil sousedy...
Nebo jsem si to zbidetil s něčím jiným...?
:->


[quote="pid:6582, uid:77"]hľadajú "súvislosť".[/quote] Ale to je přece jasné! N e s o u v i s í ! To přece víme všichni. A byl v hledáčku, zdravil sousedy... Nebo jsem si to zbidetil s něčím jiným...? :->

https://tass.ru/obschestvo/10883391


Po Nórsku a Dánsku Taliansko pozastavilo používanie dávky vakcíny AstraZeneca


Podľa agentúry EFE Európska agentúra pre lieky vyšetruje správy o krvných zrazeninách u osôb očkovaných týmto liekom vo viacerých európskych krajinách.
RÍM, 11. marca. / ÚLOHY /. Z preventívnych dôvodov talianske orgány pozastavujú používanie šarže vakcíny proti koronavírusom od britsko-švédskej spoločnosti AstraZeneca. Tvrdí to vyhlásenie, ktoré vo štvrtok zverejnila Talianska agentúra pre lieky (Aifa).


Žeby sa zaťahovala brzda s vakcinovaním?


https://tass.ru/obschestvo/10883391 Po Nórsku a Dánsku Taliansko pozastavilo používanie dávky vakcíny AstraZeneca ----------------- Podľa agentúry EFE Európska agentúra pre lieky vyšetruje správy o krvných zrazeninách u osôb očkovaných týmto liekom vo viacerých európskych krajinách. RÍM, 11. marca. / ÚLOHY /. Z preventívnych dôvodov talianske orgány pozastavujú používanie šarže vakcíny proti koronavírusom od britsko-švédskej spoločnosti AstraZeneca. Tvrdí to vyhlásenie, ktoré vo štvrtok zverejnila Talianska agentúra pre lieky (Aifa). Žeby sa zaťahovala brzda s vakcinovaním?

Prieser v Stropkove, o Arkuse v Košiciach sa naďalej mlčí. A vrcholom je cynické prehlásenie:"Je možné, že práve vďaka vakcinácii obetí nebolo ešte viac," dodal Kráľ.


https://www.ta3.com/clanok/1205198/nakaza-prisla-po-zaockovani-v-zariadeni-v-stropkove-umrelo-13-klientov.html


Prieser v Stropkove, o Arkuse v Košiciach sa naďalej mlčí. A vrcholom je cynické prehlásenie:**"Je možné, že práve vďaka vakcinácii obetí nebolo ešte viac," dodal Kráľ.** https://www.ta3.com/clanok/1205198/nakaza-prisla-po-zaockovani-v-zariadeni-v-stropkove-umrelo-13-klientov.html

Ja som zvedavá na učiteľov, kt. boli očkovaní AstraZenecou, aké budú mať následky po druhej dávke. Lebo teraz ich malo dosť nežiadúce účinky a aj tie sami bagatelizovali, že je to v poriadku, tak to má byť.
A je možné, že niektorým trkne po týchto odmietnutiach vakcíny štátmi a začnú premýšľať, že urobili asi chybu a dostaví sa strach. a vieme čo môže vyvolať strach...


Ja som zvedavá na učiteľov, kt. boli očkovaní AstraZenecou, aké budú mať následky po druhej dávke. Lebo teraz ich malo dosť nežiadúce účinky a aj tie sami bagatelizovali, že je to v poriadku, tak to má byť. A je možné, že niektorým trkne po týchto odmietnutiach vakcíny štátmi a začnú premýšľať, že urobili asi chybu a dostaví sa strach. a vieme čo môže vyvolať strach...

SÚKL vyšetřuje tři úmrtí, k nimž došlo po očkování proti koronaviru. Má smrt lidí souvislost s vakcinací?


Za posledních sedm dní se objevily celkem tři případy úmrtí, která by mohla mít souvislost s očkováním proti covidu-19, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). Celou věcí se nyní bude zabývat jak SÚKL, tak evropská léková agentura (EMA). Zmiňme, že od začátku očkování bylo v naší republice zaznamenáno již jedenáct takových případů.


Za zmínku stojí také to, že k úternímu večeru SÚKL eviduje 1506 podezření na nežádoucí účinky vakcín proti koronaviru, což je o 387 více než před týdnem.


V této souvislosti však daný úřad zdůrazňuje, že pokud jde o daná hlášení, jedná se jen o pouhá podezření, nikoliv prokázané nežádoucí účinky vakcín. Mezi vakcínami a reakcemi totiž může být jen časová souvislost, a to bez jakékoliv příčinné souvislosti.


...


Uveďme, že v naší zemi se aktuálně očkuje třemi vakcínami, které jsou registrovány v EU. Jedná se o přípravky od firem Pfizer/BioNTech, Moderna a AstraZeneca. Zatím bylo v Česku k úternímu večeru ukončeno očkování zhruba 273 500 lidí, přičemž dalších asi 629 100 lidí zatím obdrželo jen jednu očkovací dávku.


https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021031113310220-sukl-vysetruje-tri-umrti-k-nimz-doslo-po-ockovani-proti-koronaviru-ma-smrt-lidi-souvislost-s/


SÚKL vyšetřuje tři úmrtí, k nimž došlo po očkování proti koronaviru. Má smrt lidí souvislost s vakcinací? Za posledních sedm dní se objevily celkem tři případy úmrtí, která by mohla mít souvislost s očkováním proti covidu-19, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). Celou věcí se nyní bude zabývat jak SÚKL, tak evropská léková agentura (EMA). Zmiňme, že od začátku očkování bylo v naší republice zaznamenáno již jedenáct takových případů. Za zmínku stojí také to, že k úternímu večeru SÚKL eviduje 1506 podezření na nežádoucí účinky vakcín proti koronaviru, což je o 387 více než před týdnem. V této souvislosti však daný úřad zdůrazňuje, že pokud jde o daná hlášení, jedná se jen o pouhá podezření, nikoliv prokázané nežádoucí účinky vakcín. Mezi vakcínami a reakcemi totiž může být jen časová souvislost, a to bez jakékoliv příčinné souvislosti. ... Uveďme, že v naší zemi se aktuálně očkuje třemi vakcínami, které jsou registrovány v EU. Jedná se o přípravky od firem Pfizer/BioNTech, Moderna a AstraZeneca. Zatím bylo v Česku k úternímu večeru ukončeno očkování zhruba 273 500 lidí, přičemž dalších asi 629 100 lidí zatím obdrželo jen jednu očkovací dávku. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021031113310220-sukl-vysetruje-tri-umrti-k-nimz-doslo-po-ockovani-proti-koronaviru-ma-smrt-lidi-souvislost-s/

Stav testovania vakcín k 11.3.2021 podľa správ na ABC News:


604aa22f5ca7a


Ako je vidieť Sputnik V ako jediný prešiel celým procesom, na rozdiel od ostatných vakcín. Takže veľké EMA klamstvo. A súdruhovia z ABC si neodpustili poznámku, ktorú k ostatným vakcínam nedali. Fuckčekeri.


Stav testovania vakcín k 11.3.2021 podľa správ na ABC News: ![604aa22f5ca7a](serve/attachment&path=604aa22f5ca7a) Ako je vidieť Sputnik V ako jediný prešiel celým procesom, na rozdiel od ostatných vakcín. Takže veľké EMA klamstvo. A súdruhovia z ABC si neodpustili poznámku, ktorú k ostatným vakcínam nedali. Fuckčekeri.
Upravené 12. 3. 2021 o 00:09

13 seniorov zomrelo na kovid po očkovaní v Stropkove.


V špecializovanom zariadení sociálnej starostlivosti v Stropkove zomrelo s ochorením COVID-19 za posledné dva týždne 13 klientov z celkového počtu 66 nakazených. Nový koronavírus bol potvrdený u väčšiny pacientov, a to aj napriek tomu, že všetci boli očkovaní prvou dávkou vakcíny.


"Paradoxne, zákerné ochorenie si k nim napriek všetkým opatreniam našlo cestu až po prvej dávke očkovania. Je možné, že práve vďaka vakcinácii obetí nebolo ešte viac," dodal Tomáš Kráľ, hovorca siete nemocníc Svet zdravia.


https://www.ta3.com/clanok/1205198/nakaza-prisla-po-zaockovani-v-zariadeni-v-stropkove-umrelo-13-klientov.html


Dodatočne pridám jednu informáciu: Svet zdravia je sieť sociálnych zariadení firmy PENTA.


13 seniorov zomrelo na kovid po očkovaní v Stropkove. V špecializovanom zariadení sociálnej starostlivosti v Stropkove zomrelo s ochorením COVID-19 za posledné dva týždne 13 klientov z celkového počtu 66 nakazených. Nový koronavírus bol potvrdený u väčšiny pacientov, a to aj napriek tomu, že všetci boli očkovaní prvou dávkou vakcíny. "Paradoxne, zákerné ochorenie si k nim napriek všetkým opatreniam našlo cestu až po prvej dávke očkovania. **Je možné, že práve vďaka vakcinácii obetí nebolo ešte viac**," dodal Tomáš Kráľ, hovorca siete nemocníc Svet zdravia. https://www.ta3.com/clanok/1205198/nakaza-prisla-po-zaockovani-v-zariadeni-v-stropkove-umrelo-13-klientov.html Dodatočne pridám jednu informáciu: Svet zdravia je sieť sociálnych zariadení firmy PENTA.
Upravené 12. 3. 2021 o 11:42

Je možné, že práve vďaka vakcinácii obetí nebolo ešte viac," dodal Tomáš Kráľ, hovorca siete nemocníc Svet zdravia.

?????????????????????????????????????????????????????
Dohady a propaganda. Rozhodne nie názor odborníka. Dá sa to interpretovať aj opačne!!!


[quote="pid:6685, uid:48"]Je možné, že práve vďaka vakcinácii obetí nebolo ešte viac," dodal Tomáš Kráľ, hovorca siete nemocníc Svet zdravia.[/quote] ????????????????????????????????????????????????????? Dohady a propaganda. Rozhodne nie názor odborníka. Dá sa to interpretovať aj opačne!!!

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

e možné, že práve vďaka vakcinácii obetí nebolo ešte viac,

Parafrázujem Kryla - "na rohu ulice vrah o léčbě káže".


[quote="pid:6685, uid:48"]e možné, že práve vďaka vakcinácii obetí nebolo ešte viac,[/quote] Parafrázujem Kryla - "na rohu ulice vrah o léčbě káže".

Bulharsko po úmrtí ženy pozastavilo očkovanie vakcínou od AstraZenecy
Žena sa samotnom očkovaní cítila dobre, ale neskôr sa u nej prejavil stav akútnej respiračnej nedostatočnosti.


Bulharsko je v rámci EÚ na chvoste krajín pokiaľ ide o zaočkovanosť. Najmenej jednu dávku vakcíny proti ochoreniu COVID-19 dostalo iba 270.000 ľudí, čo predstavuje 3,9 percenta populácie.


"Doteraz dostupné informácie naznačujú, že miera výskytu tromboembolických príhod u očkovaných osôb nie je vyššia ako v bežnej populácii," napísala EMA v reakcii na otázku agentúry AFP.


https://www.teraz.sk/zahranicie/bulharsko-po-umrti-zeny-pozastavilo-o/534478-clanok.html


Bulharsko po úmrtí ženy pozastavilo očkovanie vakcínou od AstraZenecy Žena sa samotnom očkovaní cítila dobre, ale neskôr sa u nej prejavil stav akútnej respiračnej nedostatočnosti. Bulharsko je v rámci EÚ na chvoste krajín pokiaľ ide o zaočkovanosť. Najmenej jednu dávku vakcíny proti ochoreniu COVID-19 dostalo iba 270.000 ľudí, čo predstavuje 3,9 percenta populácie. _"Doteraz dostupné informácie naznačujú, že miera výskytu tromboembolických príhod u očkovaných osôb nie je vyššia ako v bežnej populácii," napísala EMA v reakcii na otázku agentúry AFP._ https://www.teraz.sk/zahranicie/bulharsko-po-umrti-zeny-pozastavilo-o/534478-clanok.html

Kremeľ informoval o príprave Západu na rozsiahlu kampaň proti Sputniku V


Prostredníctvom kontrolovaných mimovládnych organizácií (Americká agentúra pre medzinárodný rozvoj, Sorosova nadácia, nadácia Thomson Reuters) a mediálnych štruktúr (BBC, Reuters, Internews) sa pripravuje scenár informačného útoku na Sputnik V, v rámci ktorého majú v pláne posilniť rozširované tézy o „neúčinnosť a nebezpečenstve vakcíny“ prostredníctvom zinscenovania hromadných úmrtí ľudí údajne v dôsledku užívania tohto preparátu “, - uviedol zdroj.


http://www.business-gazeta.ru/news/502110?fbclid=IwAR014K4yAjlazIJCad-EtrMBH-T6ZoZGv0eafI5-b6ElOttTWInDzcwXJ7Q


USA plánujú kampaň proti rozvoju Ruskej federácie z koronavírusu
cieľovou skupinou protiruskej informačnej kampane sú európske krajiny, ktoré zaregistrovali Sputnik V pre núdzové použitie. Ide o Maďarsko, Slovensko, Srbsko, Čiernu Horu, San Maríno a Severné Macedónsko. "Na Západe uznanie našej vakcíny týmito krajinami už spôsobilo nárast protiruskej propagandy. Holandské médiá predovšetkým prezentujú náš Sputnik V nie ako prostriedok proti COVID-19, ale ako" páka Kremľa rozdeliť rady Európskej únie, “„ propagačný nástroj Moskvy. “Ako príklad sa uvádza Maďarsko, ktoré„ podľahlo ruským trikom “a bez dohody s Bruselom začalo očkovať svojich občanov našou vakcínou,“ uviedol účastník rozhovoru s TASS. V novembri 2020 sa Maďarsko stalo prvou krajinou EÚ, ktorá dostala vzorky Sputniku V na výskum. Vo februári bol ruský liek definitívne schválený maďarským špecializovaným zdravotníckym ústavom, potom sa začalo s jeho používaním v krajine.


https://tass.ru/politika/10892087?fbclid=IwAR3h2bL3xiRV-5VxWoNRWDNwDQLxMIww9fvI2KoILXlKRf925nDsPYkzhUI


USA agresívne propagujú vakcínu Pfizer s nepríjemnými podmienkami
„Spojené štáty americké presadzujú bezprecedentne agresívnu politiku propagácie svojej vakcíny Pfizer, pričom sa usilujú oslobodiť americkú stranu nielen od vyplácania prípadných kompenzácií občanom v rámci žalôb v prípade nežiaducich účinkov, ale aj od zodpovednosti za nedbanlivosť priameho výrobcu, vrátane závad továrne a porušenia podmienok skladovania (mínus 70 stupňov) ", - uviedol zdroj.


https://tass.ru/politika/10892119?fbclid=IwAR2JqonWk7HaNcQBG8t9EKnIm6Eve_EPoNr-Y7SOoN7mldYMnB__uotgM5w


Diskreditáciou Sputnika V USA 🇺🇸 bagatelizujú príspevok RF🇷🇺 na boj proti COVID-19
„Takéto konanie Spojených štátov a ich spojencov svedčí o ich pokusoch podceniť prínos ruskej vedy do globálneho boja proti šíreniu COVID-19, podkopať dôveru svetového spoločenstva v náš vedecký vývoj a zabrániť jeho certifikácii zo strany Svetovej zdravotníckej organizácie, ako aj znížiť zahraničný dopyt po vakcíne Sputnik V, ktorá sa umiestnila na druhom mieste v počte krajín, ktoré ju schválili“, - uviedol zdroj agentúry.
https://tass.ru/politika/10892095?fbclid=IwAR2iFwhNb3nxO81so4-OcRysFPcZjydp-FBEbyoPcdeKA6Zh4mTawFnxGjs


V Kremli oznámili, že sa pripravujú kampane USA a Európy proti vakcíne Sputnik V
USA a ich spojenci, uprostred rastúceho dopytu po ruskej vakcíne Sputnik V, plánujú spustiť rozsiahlu informačnú kampaň
s cieľom diskreditovať prácu na vývoji vakcíny proti koronavírusovej infekcii, − informuje agentúra TASS
s odvolaním na vysokopostavený zdroj v Kremli.
„Na pozadí rastúceho dopytu po ruskej vakcíne Sputnik V na celom svete, vrátane európskych krajín,
plánujú USA a ich spojenci, podľa našich spravodajských služieb, začať rozsiahlu informačnú kampaň,
zameranú na vytvorenie zaujatosti voči ruskému vedeckému vývoju v oblasti boja proti šíreniu koronavírusovej infekcie, “ − uvádza zdroj.


https://www.m24.ru/news/politika/12032021/156225?utm_source=CopyBuf&fbclid=IwAR3hgxhJ19iN3tIMG886CjF9WO5mUFea0kpT4fr6FOG20pIeZPFzzCLJXkA


**Kremeľ informoval o príprave Západu na rozsiahlu kampaň proti Sputniku V** Prostredníctvom kontrolovaných mimovládnych organizácií (Americká agentúra pre medzinárodný rozvoj, Sorosova nadácia, nadácia Thomson Reuters) a mediálnych štruktúr (BBC, Reuters, Internews) sa pripravuje scenár informačného útoku na Sputnik V, v rámci ktorého majú v pláne posilniť rozširované tézy o „neúčinnosť a nebezpečenstve vakcíny“ prostredníctvom zinscenovania hromadných úmrtí ľudí údajne v dôsledku užívania tohto preparátu “, - uviedol zdroj. http://www.business-gazeta.ru/news/502110?fbclid=IwAR014K4yAjlazIJCad-EtrMBH-T6ZoZGv0eafI5-b6ElOttTWInDzcwXJ7Q USA plánujú kampaň proti rozvoju Ruskej federácie z koronavírusu cieľovou skupinou protiruskej informačnej kampane sú európske krajiny, ktoré zaregistrovali Sputnik V pre núdzové použitie. Ide o Maďarsko, Slovensko, Srbsko, Čiernu Horu, San Maríno a Severné Macedónsko. "Na Západe uznanie našej vakcíny týmito krajinami už spôsobilo nárast protiruskej propagandy. Holandské médiá predovšetkým prezentujú náš Sputnik V nie ako prostriedok proti COVID-19, ale ako" páka Kremľa rozdeliť rady Európskej únie, “„ propagačný nástroj Moskvy. “Ako príklad sa uvádza Maďarsko, ktoré„ podľahlo ruským trikom “a bez dohody s Bruselom začalo očkovať svojich občanov našou vakcínou,“ uviedol účastník rozhovoru s TASS. V novembri 2020 sa Maďarsko stalo prvou krajinou EÚ, ktorá dostala vzorky Sputniku V na výskum. Vo februári bol ruský liek definitívne schválený maďarským špecializovaným zdravotníckym ústavom, potom sa začalo s jeho používaním v krajine. https://tass.ru/politika/10892087?fbclid=IwAR3h2bL3xiRV-5VxWoNRWDNwDQLxMIww9fvI2KoILXlKRf925nDsPYkzhUI USA agresívne propagujú vakcínu Pfizer s nepríjemnými podmienkami „Spojené štáty americké presadzujú bezprecedentne agresívnu politiku propagácie svojej vakcíny Pfizer, pričom sa usilujú oslobodiť americkú stranu nielen od vyplácania prípadných kompenzácií občanom v rámci žalôb v prípade nežiaducich účinkov, ale aj od zodpovednosti za nedbanlivosť priameho výrobcu, vrátane závad továrne a porušenia podmienok skladovania (mínus 70 stupňov) ", - uviedol zdroj. https://tass.ru/politika/10892119?fbclid=IwAR2JqonWk7HaNcQBG8t9EKnIm6Eve_EPoNr-Y7SOoN7mldYMnB__uotgM5w Diskreditáciou Sputnika V USA
Upravené 12. 3. 2021 o 18:44

propaganda priamo z ministerstva smile


Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky
5 h ·
VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O VAKCÍNE OD ASTRAZENECA 💉➡️
Ak máte možnosť očkovať sa vakcínou od spoločnosti AstraZeneca, vo svetovom meradle patríte medzi relatívne úzku skupinu ľudí, ktorí majú prístup k jednej z mála vakcín spĺňajúcich tie najprísnejšie kritéria.
Vakcína od AstraZeneca bola schválená prísnou Európskou liekovou agentúrou a bola odskúšaná v praxi masívnym očkovaním všetkých vekových skupín vo Veľkej Británii, ale aj očkovaním v ďalších krajinách EÚ.
O tejto vakcíne sa napriek tomu vedú živšie diskusie ako o iných vakcínach, v tomto príspevku sa preto pokúsime zhrnúť to najpodstatnejšie, čo treba vedieť o tejto vakcíne:
POZASTAVENIE POUŽÍVANIA ŠARŽE A PREVENTÍVNE POZASTAVENIE OČKOVANIA V NIEKTORÝCH KRAJINÁCH
Niektoré krajiny v uplynulých dňoch preventívne pozastavili používanie šarže vakcíny od AstraZeneca (Rakúsko, Taliansko, Estónsko, Litva, Luxembursko a Lotyšsko), alebo celkovo pozastavili očkovanie touto vakcínou (Dánsko, Nórsko a Island).
Tieto preventívne opatrenia boli urobené po tom, ako sa v objavili prípady trombózy po očkovaní touto vakcínou. V súčasnosti nič nenasvedčuje tomu, že by prípady súviseli s očkovaním.
Ide o preventívne opatrenia, súvislosť medzi očkovaním a krvnými zrazeninami skúmajú liekové agentúry jednotlivých krajín. Skúma ich aj Európska lieková agentúra, ktorá v predbežnom stanovisku vyhlásila, že doteraz dostupne informácie naznačujú, že výskyt trombózy medzi zaočkovanými ľuďmi nie je vyšší ako počet pozorovaný u bežnej populácie.
Podľa Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv je nepravdepodobné, že by prípady boli spôsobené nekvalitou vakcíny. Na Slovensku pri takmer 100 000 zaočkovaných touto vakcínou neevidujeme prípady hlásení tromboembolických alebo iných vaskulárnych komplikácií.
https://www.facebook.com/sukl.sr/posts/5489148437761831
Vo Veľkej Británii bolo touto vakcínou zaočkovaných 11 miliónov ľudí. Trombembolické komplikácie boli zaznamenané v 30 prípadoch spomedzi takmer 5 miliónov ľudí zaočkovaných touto vakcínou v EÚ k 10. marcu. Z nich niekoľko bolo fatálnych.
Pre porovnanie: iba na Slovensku zomiera na Covid-19 v súčasnosti okolo 100 ľudí denne.
Predstavitelia Kanady, Austrálie a Nemecka vyhlásili, že v očkovaní pokračujú, vakcínu považujú naďalej za bezpečnú pričom jej prínosy prevyšujú akékoľvek riziká. Očkovanie vakcínou od AstraZeneca naďalej pokračuje aj v krajinách ako Belgicko, Chorvátsko, Cyprus, Česko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Malta, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Slovinsko, Španielsko alebo Švédsko.
ODDIALENIE DRUHEJ DÁVKY
Druhá dávka tejto vakcíny sa bude podávať až po desiatich týždňoch, nie po štyroch ako bolo pôvodne plánované. Upozorňujeme preto ľudí, ktorí už boli očkovaní prvou dávkou vakcíny od AstraZeneca, že ich termín na druhú dávku sa posunie.
Je to tak kvôli tomu, že najnovšie štúdie preukázali vyššiu účinnosť vakcíny pri oddialení podania druhej dávky.
https://www.thelancet.com/action/showPdf?pii=S0140-6736(21)00432-3&fbclid=IwAR0OzD430sGZRbLW6LDMc57qISHPN37LP8JElbXn7K1AQfPMSeOyjUb4kqs
ÚČINNOSŤ
Viaceré európske krajiny najskôr neočkovali starších ľudí vakcínou od AstraZeneca, pretože neexistovali dostatočné dáta o jej účinnosti pre túto vekovú skupinu. ďaka tomu, že napríklad Veľká Británia očkovala touto vakcínou aj starších ľudí, postupne pribudli dáta a štúdie, ktoré potvrdili účinnosť tejto vakcíny aj na túto vekovú skupinu. Mnohé krajiny na to reagovali a zvýšili vekovú hranicu, do ktorej sa očkuje touto vakcínou.
O účinnosti vakcíny od AstraZeneca postupne pribúdajú ďalšie dobré správy:
Nová štúdia Edinburskej univerzity a Škótskeho úradu verejného zdravotníctva ukazuje, že počet ľudí, ktorí potrebovali štyri týždne po zaočkovaní prvou dávkou vakcíny od AstraZenecy hospitalizáciu, klesol o 94 percent. Vakcína od spoločnosti AstraZeneca tak prekonala aj vakcínu od spoločnosti Pfizer, pri ktorej bol po prvej dávke pokles hospitalizácii o 85 %.
https://www.facebook.com/MinisterstvoZdravotnictvaSR/photos/796532431215535
VEDĽAJŠIE ÚČINKY
Je pravdou, že pri vakcíne od spoločnosti AstraZeneca eviduje Štátny ústav pre kontrolu liečiv viac hlásení o vedľajších účinkoch.
Najčastejšie sú to zvýšená teplota, bolesť hlavy, pocit choroby alebo bolesť v mieste vpichu, ktoré po 1-2 dňoch pominú. Tieto vedľajšie účinky sú znakom toho, že vakcína funguje a netreba sa ich obávať, detailnejšie vysvetlenie nájdete tu:
https://www.facebook.com/sukl.sr/posts/5385214818155194
AKO FUNGUJE VAKCÍNA OD ASTRAZENECA
Peknú infografiku o tom, ako vakcína od AstraZeneca funguje, sme pripravili tu:
https://www.facebook.com/MinisterstvoZdravotnictvaSR/photos/796695634532548
Táto vakcína je bezpečná a je účinná, ukázali to klinické skúšania, potvrdzuje to prax a masívne očkovanie v mnohých krajinách.
Ak máte možnosť dať sa očkovať touto vakcínou, možno vás po nej bude bolieť hlava, ale ochránite seba, ochránite vašich blízkych a pomôžete našim zdravotníkom, ktorí sa naďalej trápia s následkami Covidu-19 v nemocniciach.
604bb4c33156c


propaganda priamo z ministerstva |( Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky 5 h · VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O VAKCÍNE OD ASTRAZENECA

plánujú spustiť rozsiahlu informačnú kampaň
s cieľom diskreditovať prácu na vývoji vakcíny proti koronavírusovej infekcii,


A ako inak by sa bažina ešte mohla nabaliť, keď nie na tomto podvode?


[quote="pid:6753, uid:12"]plánujú spustiť rozsiahlu informačnú kampaň s cieľom diskreditovať prácu na vývoji vakcíny proti koronavírusovej infekcii,[/quote] A ako inak by sa bažina ešte mohla nabaliť, keď nie na tomto podvode?

https://spravy.rtvs.sk/2021/03/pripad-umrtia-kratko-po-podani-vakciny-od-astrazenecy-je-uz-aj-na-slovensku/


Prípad úmrtia krátko po podaní vakcíny od AstraZenecy je už aj na Slovensku.
edaktori RTVS zistili, že necelé dva týždne po zaočkovaní zomrela 38-ročná učiteľka. Priama súvislosť s očkovacou látkou nie je potvrdená.


Antónia bola stredoškolská učiteľka. Aby mohla prezenčne vyučovať maturantov, dala sa zaočkovať vakcínou od spoločnosti AstraZeneca. Síce bola pripravená na nežiaduce účinky, s ich intenzitou nerátala. V polovici februára poskytla rozhovor pre RTVS.


 smile


https://spravy.rtvs.sk/2021/03/pripad-umrtia-kratko-po-podani-vakciny-od-astrazenecy-je-uz-aj-na-slovensku/ Prípad úmrtia krátko po podaní vakcíny od AstraZenecy je už aj na Slovensku. edaktori RTVS zistili, že necelé dva týždne po zaočkovaní zomrela 38-ročná učiteľka. Priama súvislosť s očkovacou látkou nie je potvrdená. Antónia bola stredoškolská učiteľka. Aby mohla prezenčne vyučovať maturantov, dala sa zaočkovať vakcínou od spoločnosti AstraZeneca. Síce bola pripravená na nežiaduce účinky, s ich intenzitou nerátala. V polovici februára poskytla rozhovor pre RTVS. :(

http://www.nczisk.sk/Statisticke_vystupy/Zverejnovanie_podla_zakona_liekoch_zdravotnickych_pomockach/Sumarne_spravy_o_vydavkoch/Pages/default.aspx?fbclid=IwAR1mgo6r1Y8XlFakXLognmI8CFqCbO3mk4dyINbU3k3yMCMuLbDjzwpmFsM


http://www.nczisk.sk/Statisticke_vystupy/Zverejnovanie_podla_zakona_liekoch_zdravotnickych_pomockach/Sumarne_spravy_o_vydavkoch/Pages/default.aspx?fbclid=IwAR1mgo6r1Y8XlFakXLognmI8CFqCbO3mk4dyINbU3k3yMCMuLbDjzwpmFsM
Upravené 12. 3. 2021 o 22:15

Kremeľ informoval o príprave Západu na rozsiahlu kampaň proti Sputniku V

Už je neskoro. Postoje a názory tých čo chcú SputnikV sa už nedajú ovplyvniť negatívnou reklamou a propagandou. Rady prívržencov Sputniku V sa budú naopak geometrickým radom rozširovať a bazina a jej médiá odpisovať. Chce to ešte cas. Obrana pre ľudí vo forme vakcíny na 5.priorite je naozaj účinná a potrebná. Čoskoro sa pridajú vyššie priority vrátane dedolarizácie...:-).


[quote="pid:6753, uid:12"]Kremeľ informoval o príprave Západu na rozsiahlu kampaň proti Sputniku V[/quote] Už je neskoro. Postoje a názory tých čo chcú SputnikV sa už nedajú ovplyvniť negatívnou reklamou a propagandou. Rady prívržencov Sputniku V sa budú naopak geometrickým radom rozširovať a bazina a jej médiá odpisovať. Chce to ešte cas. Obrana pre ľudí vo forme vakcíny na 5.priorite je naozaj účinná a potrebná. Čoskoro sa pridajú vyššie priority vrátane dedolarizácie...:-).

EMA: Vedľajším účinkom vakcíny AstraZeneca môže byť alergická reakcia


aj smrť sa medzi ne ráta? Ako alergia na život?


[quote="pid:6804, uid:12"]EMA: Vedľajším účinkom vakcíny AstraZeneca môže byť alergická reakcia[/quote] aj smrť sa medzi ne ráta? Ako alergia na život?

V USA už hlásia vyše 1 500 prípadov exitusu po aplikácii vakcín.


https://medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=AGE&EVENTS=ON&VAX=COVID19&DIED=Yes


a oni chcú spustiť očkovaciu antikampaň proti Sputniku V s vlajkou vztýčenou na hore mŕtvol?


V USA už hlásia vyše 1 500 prípadov exitusu po aplikácii vakcín. https://medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=AGE&EVENTS=ON&VAX=COVID19&DIED=Yes a oni chcú spustiť očkovaciu antikampaň proti Sputniku V s vlajkou vztýčenou na hore mŕtvol?
Upravené 13. 3. 2021 o 12:46

https://www.extraplus.sk/clanok/ludia-zaockovani-inymi-vakcinami-ako-schvalenymi-emou-nebudu-moct-cestovat
Len nie SPUTNIK!!!
Tak ako? Očkovanie je pre naše zdravie, alebo pre možnosť cestovať?
Sedliacky rozum hovorí, že keď sa všetci okrem mňa zaočkovali, nemám koho nakaziť.


https://www.extraplus.sk/clanok/ludia-zaockovani-inymi-vakcinami-ako-schvalenymi-emou-nebudu-moct-cestovat Len nie SPUTNIK!!! Tak ako? Očkovanie je pre naše zdravie, alebo pre možnosť cestovať? Sedliacky rozum hovorí, že keď sa všetci okrem mňa zaočkovali, nemám koho nakaziť.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Upravené 13. 3. 2021 o 16:34

Takto nejako u nás začal aj Covid-19, najprv prvý mŕtvy, potom druhý... A dnes ich máme cez 8 a pol tisíc. A trvalo to dlhšie.
Na Slovensku zomrel bezprostredne po očkovaní známy himalájista.
https://www.hlavnespravy.sk/po-podani-druhej-davky-vakciny-proti-covidu-19-zomrel-znamy-slovensky-horolezec/2467830


Takto nejako u nás začal aj Covid-19, najprv prvý mŕtvy, potom druhý... A dnes ich máme cez 8 a pol tisíc. A trvalo to dlhšie. Na Slovensku zomrel **bezprostredne po očkovaní** známy himalájista. https://www.hlavnespravy.sk/po-podani-druhej-davky-vakciny-proti-covidu-19-zomrel-znamy-slovensky-horolezec/2467830
Upravené 14. 3. 2021 o 19:41

Na Slovensku zomrel bezprostredne po očkovaní známy himalájista.

Toto je podla všetkého len čiastočne pravdivé. Z diskusie na fcb Mira Steca vyplýva, že sa 2 roky liečil na rakovinu. Takže to mohol byť posledný klinec do rakvy, teda ak bol skutočne očkovaný.
Čo týmto sledujú HS? Okolo covidu sa vsemoznymi spôsobmi vytvára informačný chaos, aby sa ľudia nakoniec vzdali a urobili to, čo pre nás verchuska naplánovala.


[quote="pid:7007, uid:77"]Na Slovensku zomrel bezprostredne po očkovaní známy himalájista.[/quote] Toto je podla všetkého len čiastočne pravdivé. Z diskusie na fcb Mira Steca vyplýva, že sa 2 roky liečil na rakovinu. Takže to mohol byť posledný klinec do rakvy, teda ak bol skutočne očkovaný. Čo týmto sledujú HS? Okolo covidu sa vsemoznymi spôsobmi vytvára informačný chaos, aby sa ľudia nakoniec vzdali a urobili to, čo pre nás verchuska naplánovala.

„Aj keby sa pracne potvrdilo, že zomrela na očkovanie, nemá koho žalovať. Slovensko prebralo tieto vakcíny so záväzkom, že ako laboratórne myši nikoho žalovať nikdy nebudeme.


https://www.hlavnespravy.sk/rtvs-necele-dva-tyzdne-po-zaockovani-astrazenecou-zomrela-38-rocna-ucitelka/2467232


„Aj keby sa pracne potvrdilo, že zomrela na očkovanie, nemá koho žalovať. Slovensko prebralo tieto vakcíny so záväzkom, že ako laboratórne myši nikoho žalovať nikdy nebudeme. https://www.hlavnespravy.sk/rtvs-necele-dva-tyzdne-po-zaockovani-astrazenecou-zomrela-38-rocna-ucitelka/2467232

Vakcína Sputnik V preukázala vysokú účinnosť proti britskému variantu
Vakcína proti koronavírusu Sputnik V preukázala v priebehu výskumu svoju účinnosť proti britskému kmeňu, povedal v piatok novinárom ruský minister zdravotníctva Michail Muraško. Informovala o tom agentúra TASS.


"Naši špecialisti uskutočnili štúdiu neutralizačnej aktivity krvného séra dobrovoľníkov očkovaných Sputnikom V proti britskému variantu vírusu SARS-CoV-2. Podľa výsledkov štúdie sa hladina neutralizujúcich protilátok proti britskému variantu významne nelíši od úrovne neutralizujúcich protilátok proti pôvodnému variantu SARS-CoV-2. Vakcína Sputnik V teda chráni pred zmutovaným britským variantom koronavírusu nemenej účinne ako proti konvenčnému kmeňu," uviedol Muraško.


Rusko vlani v auguste ako prvé na svete zaregistrovalo vakcínu proti koronavírusu s názvom Sputnik V, ktorá však bola spočiatku prijatá skepticky vzhľadom na rýchlu registráciu ešte pred rozsiahlym klinickým testovaním. Výsledky publikované v lekárskom časopise Lancet vo februári ukázali, že má vyše 90-percentnú účinnosť.


Sputnik V je vektorová vakcína založená na ľudskom adenovíruse, vyvinuli ju v Gamalejovom národnom výskumnom centre epidemiológie a mikrobiológie (NICEM).
https://www.teraz.sk/zahranicie/rusky-minister-sputnik-v-ma-vysoku-/534315-clanok.html


to sa v TASR museli premôcť aby to zverejnili :-)


**Vakcína Sputnik V preukázala vysokú účinnosť proti britskému variantu** Vakcína proti koronavírusu Sputnik V preukázala v priebehu výskumu svoju účinnosť proti britskému kmeňu, povedal v piatok novinárom ruský minister zdravotníctva Michail Muraško. Informovala o tom agentúra TASS. "Naši špecialisti uskutočnili štúdiu neutralizačnej aktivity krvného séra dobrovoľníkov očkovaných Sputnikom V proti britskému variantu vírusu SARS-CoV-2. Podľa výsledkov štúdie sa hladina neutralizujúcich protilátok proti britskému variantu významne nelíši od úrovne neutralizujúcich protilátok proti pôvodnému variantu SARS-CoV-2. Vakcína Sputnik V teda chráni pred zmutovaným britským variantom koronavírusu nemenej účinne ako proti konvenčnému kmeňu," uviedol Muraško. Rusko vlani v auguste ako prvé na svete zaregistrovalo vakcínu proti koronavírusu s názvom Sputnik V, ktorá však bola spočiatku prijatá skepticky vzhľadom na rýchlu registráciu ešte pred rozsiahlym klinickým testovaním. Výsledky publikované v lekárskom časopise Lancet vo februári ukázali, že má vyše 90-percentnú účinnosť. Sputnik V je vektorová vakcína založená na ľudskom adenovíruse, vyvinuli ju v Gamalejovom národnom výskumnom centre epidemiológie a mikrobiológie (NICEM). https://www.teraz.sk/zahranicie/rusky-minister-sputnik-v-ma-vysoku-/534315-clanok.html to sa v TASR museli premôcť aby to zverejnili :-)
Upravené 14. 3. 2021 o 19:52

A ako som už inde kedysi písal, ani Sputnik V nie je úplne bezpečný. Nateraz sa uvoľnili tieto informácie:


Riaditeľ ruského Gamalejovho ústavu Alexander Ginzburg sa nechal počuť, že zatiaľ neodporúča očkovanie proti koronavírusovej infekcii covid-19 ľuďom s anamnézou závažných alergií.
https://www.hlavnespravy.sk/riaditel-gamalejovho-ustavu-alexander-ginzburg-uviedol-ktora-skupina-ludi-by-sa-nemala-ockovat-proti-covidu-19/2467820


A ako som už inde kedysi písal, ani Sputnik V nie je úplne bezpečný. Nateraz sa uvoľnili tieto informácie: Riaditeľ ruského Gamalejovho ústavu Alexander Ginzburg sa nechal počuť, že zatiaľ neodporúča očkovanie proti koronavírusovej infekcii covid-19 ľuďom s anamnézou závažných alergií. https://www.hlavnespravy.sk/riaditel-gamalejovho-ustavu-alexander-ginzburg-uviedol-ktora-skupina-ludi-by-sa-nemala-ockovat-proti-covidu-19/2467820

Z diskusie na fcb Mira Steca vyplýva, že sa 2 roky liečil na rakovinu.


Zosnulým je v tomto prípade známy horolezec, bývalý reprezentant republiky Marián Zaťko. Od jeho príbuzných máme potvrdené, že napriek svojim 75 rokom bol vo výbornej kondícii, žil aktívnym spôsobom života. Po podaní druhej dávky vakcíny mu prišlo veľmi zle, odviezli ho do nemocnice, kde po štyroch dňoch boja zomrel. (Nevieme akú vakcínu dostal, ale vzhľadom na vek sa dá predpokladať, že v tomto prípade nemuselo ísť o AstraZenecu.)


[quote="pid:7009, uid:113"]Z diskusie na fcb Mira Steca vyplýva, že sa 2 roky liečil na rakovinu.[/quote] Zosnulým je v tomto prípade známy horolezec, bývalý reprezentant republiky Marián Zaťko. Od jeho príbuzných máme potvrdené, že napriek svojim 75 rokom bol vo výbornej kondícii, žil aktívnym spôsobom života. **Po podaní druhej dávky vakcíny mu prišlo veľmi zle,** odviezli ho do nemocnice, kde po štyroch dňoch boja zomrel. (Nevieme akú vakcínu dostal, ale vzhľadom na vek sa dá predpokladať, že v tomto prípade nemuselo ísť o AstraZenecu.)
Upravené 14. 3. 2021 o 23:14

V Taliansku zomreli dvaja vojaci a policajt po očkovaní vakcínou AstraZeneca.


Talianska agentúra pre lieky AIFA zastavila očkovanie vakcínou Astrazeneca vo štvrtok po tom, čo po očkovaní zomreli na Sicílii traja vojenskí pracovníci. Oznámil to Generálny riaditeľ AIFA Nicola Magrini vo štvrtok večer. Orgány boli informované o úmrtiach prokurátorom sicílskeho mesta Syrakúzy.


Prokuratúra vyšetruje, či existuje vzťah medzi očkovaním a úmrtiami. Podozrenie je z nedbanlivosti. AIFA informovala v stredu v správe o 40 úmrtiach po očkovaní, ktoré sa v súčasnosti vyšetrujú v celom Taliansku.


V severnom talianskom meste Biella zomrel učiteľ po podaní Astrazeneca. Región Piemont dočasne pozastavil očkovanie v nedeľu, večer pokračovali v iných dávkach (dostal jednu z dávky ABV5811). V piatok Aifa prestala podávať dávku Astrazeneca po tom, čo na Sicílii zomreli dvaja vojaci a policajt. Vyšetrujú sa ďalšie tri úmrtia vrátane smrti zástupcu riaditeľa v Bologn
Vojenský personál a učitelia, ktorí majú byť imunizovaní dávkou vakcíny AstraZeneca, sa obávajú, že očkovania budú zrušené. V Taliansku dostalo najmenej jednu dávku vakcíny šesť miliónov ľudí. Talianska vláda chce vakcinačnú kampaň urýchliť.


https://www.oe24.at/coronavirus/italien-drei-militaers-nach-corona-impfung-gestorben/468774455


V Taliansku zomreli dvaja vojaci a policajt po očkovaní vakcínou AstraZeneca. Talianska agentúra pre lieky AIFA zastavila očkovanie vakcínou Astrazeneca vo štvrtok po tom, čo po očkovaní zomreli na Sicílii traja vojenskí pracovníci. Oznámil to Generálny riaditeľ AIFA Nicola Magrini vo štvrtok večer. Orgány boli informované o úmrtiach prokurátorom sicílskeho mesta Syrakúzy. Prokuratúra vyšetruje, či existuje vzťah medzi očkovaním a úmrtiami. Podozrenie je z nedbanlivosti. AIFA informovala v stredu v správe o 40 úmrtiach po očkovaní, ktoré sa v súčasnosti vyšetrujú v celom Taliansku. V severnom talianskom meste Biella zomrel učiteľ po podaní Astrazeneca. Región Piemont dočasne pozastavil očkovanie v nedeľu, večer pokračovali v iných dávkach (dostal jednu z dávky ABV5811). V piatok Aifa prestala podávať dávku Astrazeneca po tom, čo na Sicílii zomreli dvaja vojaci a policajt. Vyšetrujú sa ďalšie tri úmrtia vrátane smrti zástupcu riaditeľa v Bologn Vojenský personál a učitelia, ktorí majú byť imunizovaní dávkou vakcíny AstraZeneca, sa obávajú, že očkovania budú zrušené. V Taliansku dostalo najmenej jednu dávku vakcíny šesť miliónov ľudí. Talianska vláda chce vakcinačnú kampaň urýchliť. https://www.oe24.at/coronavirus/italien-drei-militaers-nach-corona-impfung-gestorben/468774455
Upravené 15. 3. 2021 o 12:21
12345 ... 13
147.7k
974
81
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept