Egregoriálno-matričné riadenie
Slovensko: Pachatel zabil čtyři koně, kobyla předčasně porodila mrtvé hříbě

cnn.iprima.cz/pachatel-na-slovensku-zastrelil-ctyri-kone-kobylka-predcasne-porodila-mrtve-hribe-16373



Neznámý pachatel zastřelil v obci Stará Bašta na Slovensku čtyři koně, dvě klisny byly březí. Podle všeho se jednalo o nešťastnou náhodu. Chovatel, který pochází z Česka, ale uvádí, že zvířata byla na soukromém a oploceném pozemku.


Případ nyní vyšetřuje policie. Onen místní podnikatel a myslivec, který měl chovateli volat, prý nejdřív tvrdil, že u sebe měl na lovu známého a střílel on, protože ho koně napadli. U výslechu se ale měl nakonec přiznat, že zvířata zastřelil sám.



Pride mi to ako matricna sprava pre nase 4 vladne strany, ktoru natvrdo odstrani miestna oligarchia tak, ze po nich neostane v politike ziadna osoba z tychto stran, kedze este aj mlade zomreli. Len ten chovatel z Ceska mi do toho moc nezapada.


Nejaky iny nazor?


cnn.iprima.cz/pachatel-na-slovensku-zastrelil-ctyri-kone-kobylka-predcasne-porodila-mrtve-hribe-16373 > Neznámý pachatel zastřelil v obci Stará Bašta na Slovensku čtyři koně, dvě klisny byly březí. Podle všeho se jednalo o nešťastnou náhodu. Chovatel, který pochází z Česka, ale uvádí, že zvířata byla na soukromém a oploceném pozemku. > Případ nyní vyšetřuje policie. Onen místní podnikatel a myslivec, který měl chovateli volat, prý nejdřív tvrdil, že u sebe měl na lovu známého a střílel on, protože ho koně napadli. U výslechu se ale měl nakonec přiznat, že zvířata zastřelil sám. Pride mi to ako matricna sprava pre nase 4 vladne strany, ktoru natvrdo odstrani miestna oligarchia tak, ze po nich neostane v politike ziadna osoba z tychto stran, kedze este aj mlade zomreli. Len ten chovatel z Ceska mi do toho moc nezapada. Nejaky iny nazor?

Moderator

Upravené 4. 1. 2021 o 12:02

cnn.iprima.cz/pachatel-na-slovensku-zastrelil-ctyri-kone-kobylka-predcasne-porodila-mrtve-hribe-16373

Zaujímavá správa.
Pride mi to ako matricna sprava pre nase 4 vladne strany, ktoru natvrdo odstrani miestna oligarchia tak, ze po nich neostane v politike ziadna osoba z tychto stran, kedze este aj mlade zomreli.

Pochybujem, že to budú miestny oligarchovia, skôr nadnárodné riadenie resp. vývoj v Česku.


Doplnenie: Babiš nás zastupoval v Bruseli. Takže poľovník predstavuje bachárov, ktorí ubili na smrť Lučanského a policajti zas ozbrojené zložky...


[quote="pid:11, uid:10"]cnn.iprima.cz/pachatel-na-slovensku-zastrelil-ctyri-kone-kobylka-predcasne-porodila-mrtve-hribe-16373[/quote] Zaujímavá správa. [quote="pid:11, uid:10"]Pride mi to ako matricna sprava pre nase 4 vladne strany, ktoru natvrdo odstrani miestna oligarchia tak, ze po nich neostane v politike ziadna osoba z tychto stran, kedze este aj mlade zomreli.[/quote] Pochybujem, že to budú miestny oligarchovia, skôr nadnárodné riadenie resp. vývoj v Česku. Doplnenie: Babiš nás zastupoval v Bruseli. Takže poľovník predstavuje bachárov, ktorí ubili na smrť Lučanského a policajti zas ozbrojené zložky...

Moderátor

Upravené 4. 1. 2021 o 13:34

Kancelár, nesúvisí to s týmto príspevkom. Ak sa nemýlim, pridával si link na Ivermektín pod môj príspevok. Nedopatrením som tému zmazal, môžeš to prosím ešte raz postnúť? Ďakujem


Kancelár, nesúvisí to s týmto príspevkom. Ak sa nemýlim, pridával si link na Ivermektín pod môj príspevok. Nedopatrením som tému zmazal, môžeš to prosím ešte raz postnúť? Ďakujem

Ten mysli-vec mi pripomína Matoviča, ktorý sa naokolo na všetkých vyhovára(leboFico, leboSulik, leboČaputová...). Vždy je však pri klamstve prichytený, ako aj v tomto prípade.


Ten mysli-vec mi pripomína Matoviča, ktorý sa naokolo na všetkých vyhovára(leboFico, leboSulik, leboČaputová...). Vždy je však pri klamstve prichytený, ako aj v tomto prípade.
981
4
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept