Mimo kategórií
Uzavretie fora

Ovládam webové technológie dostatočne na to, aby som vedel spoľahlivo zrealizovať prvé dve možnosti- ak Neo bude súhlasiť a je ochotný spolupracovať. A samozrejme to záleží od súhlasu vás, diskutujúcich.
Momentálne (pravdepodobne i dlhodobo) mám dostatok času, aby som sa fóru venoval. Technicky i obsahovo, veľmi rád v tandeme alebo kolektíve.

Ahoj, Milo, tvoja pomoc do tímu by bola super. Môžeš sa prosím ozvať na jardo.b@zoznam.sk ?


[quote="pid:71271, uid:663"]Ovládam webové technológie dostatočne na to, aby som vedel spoľahlivo zrealizovať prvé dve možnosti- ak Neo bude súhlasiť a je ochotný spolupracovať. A samozrejme to záleží od súhlasu vás, diskutujúcich. Momentálne (pravdepodobne i dlhodobo) mám dostatok času, aby som sa fóru venoval. Technicky i obsahovo, veľmi rád v tandeme alebo kolektíve.[/quote] Ahoj, Milo, tvoja pomoc do tímu by bola super. Môžeš sa prosím ozvať na jardo.b@zoznam.sk ?

Boletus tieto hodnotenia to si pisal mne? nestojim o to.


Boletus tieto hodnotenia to si pisal mne? nestojim o to.

@rony - ne. Tebe se to netýkalo, šlo o rychlý náběh 3 příspevků

@rony - ne. Tebe se to netýkalo, šlo o rychlý náběh 3 příspevků

@Neo a tým moderátorů: Děkuji a přeji vše dobré.

@Neo a tým moderátorů: Děkuji a přeji vše dobré.
Upravené 11. 5. 2022 o 00:03
12
5.37k
78
39
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept