Otázky a odpovede
Pjakin-Mnichov 38

Zdravim kolegofci, potrebujem od vas doplnit faktologiu...jedna sa mi o Pjakinove video cajsi pol-rok dozadu, kde sa spominala Mnichovska zrada 38. Pjakin vravel, ze jedina krajina ktora nam vtedy ponukla pomoc bolo Sovietske Rusko a tak isto spomenul, ze koridor pre cervenu armadu neotvorilo pre nas Polsko. Ma niekto z vas nejaky zdroj kde by sa o tomto pojednavalo blizsie? Vdaka vopred kazdemu za sudruzsku pomoc.


Zdravim kolegofci, potrebujem od vas doplnit faktologiu...jedna sa mi o Pjakinove video cajsi pol-rok dozadu, kde sa spominala Mnichovska zrada 38. Pjakin vravel, ze jedina krajina ktora nam vtedy ponukla pomoc bolo Sovietske Rusko a tak isto spomenul, ze koridor pre cervenu armadu neotvorilo pre nas Polsko. Ma niekto z vas nejaky zdroj kde by sa o tomto pojednavalo blizsie? Vdaka vopred kazdemu za sudruzsku pomoc.

Já si jenom vzpomínám, že bylo zmíněno otevření vzdušného koridoru přes Rumunsko. V hodně velké výšce (5km?), aby tam PVO Rumunska svými kanóny "nedosáhla".


Já si jenom vzpomínám, že bylo zmíněno otevření vzdušného koridoru přes Rumunsko. V hodně velké výšce (5km?), aby tam PVO Rumunska svými kanóny "nedosáhla".

ze jedina krajina ktora nam vtedy ponukla pomoc bolo Sovietske Rusko


tvoja nevedomost je vysledkom tzv.""vzdelavania"" na nasich skolach za poslednych 30 rokov...


to,ze nam po mnichovskej zrade bol ochotny poskytnut pomoc len
ZSSR sme sa ucili na dejepise na zakladnych skolach,,,,


kurwa hnus, libtardne vzdalavanie....


[quote="pid:63656, uid:66"]ze jedina krajina ktora nam vtedy ponukla pomoc bolo Sovietske Rusko[/quote] tvoja nevedomost je vysledkom tzv.""vzdelavania"" na nasich skolach za poslednych 30 rokov... to,ze nam po mnichovskej zrade bol ochotny poskytnut pomoc len ZSSR sme sa ucili na dejepise na zakladnych skolach,,,, kurwa hnus, libtardne vzdalavanie....

Pokiaľ mi je zname Stalin pomoc ponúkol, trval vsak na tom, že ČSR o pomoc požiada na pôde Spoločenstva národov. Na dotaz akými koridormi sa pomoc dostane na naše územie sa mal Stalin vyjadriť v tom zmysle, že pokiaľ bude podaná oficiálna žiadosť, tak koridory sa vždy nájdu. Jedným z nich mal byť aj už spominaný koridor cez vzdušný priestor Rumunska.


Pokiaľ mi je zname Stalin pomoc ponúkol, trval vsak na tom, že ČSR o pomoc požiada na pôde Spoločenstva národov. Na dotaz akými koridormi sa pomoc dostane na naše územie sa mal Stalin vyjadriť v tom zmysle, že pokiaľ bude podaná oficiálna žiadosť, tak koridory sa vždy nájdu. Jedným z nich mal byť aj už spominaný koridor cez vzdušný priestor Rumunska.

Islo o obrannu zmluvu medzi CSR, Francuzskom a ZSSR. Bolo v nej myslim zakomponovane, ze plati iba ak pomoc poskytnu obe strany cize uz vtedy chceli zatiahnut Stalina do vojny aby sa na neho vyrutil cely svet - az teraz plne chapem comu Stalin zabranil, ako sa dnes cely zapadny svet spojil proti Rusku... v tych casoch bol zapad neporovnatelne silnejsi v globalnom vyzname.
Lenze frantici uz mali ine plany ako zachranovat nase zbrojovky pred chovancom londyna... poliaci odmietli otvorit koridor pre cervenu armadu co neskor znamenalo pre nich samych katastrofu. Aj frantici aj psonci maju krv na rukach.


Islo o obrannu zmluvu medzi CSR, Francuzskom a ZSSR. Bolo v nej myslim zakomponovane, ze plati iba ak pomoc poskytnu obe strany cize uz vtedy chceli zatiahnut Stalina do vojny aby sa na neho vyrutil cely svet - az teraz plne chapem comu Stalin zabranil, ako sa dnes cely zapadny svet spojil proti Rusku... v tych casoch bol zapad neporovnatelne silnejsi v globalnom vyzname. Lenze frantici uz mali ine plany ako zachranovat nase zbrojovky pred chovancom londyna... poliaci odmietli otvorit koridor pre cervenu armadu co neskor znamenalo pre nich samych katastrofu. Aj frantici aj psonci maju krv na rukach.

Francouzi jsou jen kývací pejsci na vodítku a to už od doby porážky Napoleona , kdy byla Francie definitivně sražena , pod boty Anglických šmejdů .
S jedinou vyjímkou , kterou tvořilo období de Gaulla .
Ten scénář i tlak vytvářela Anglie . Francie měla pouze pozici přitakávače .


Francouzi jsou jen kývací pejsci na vodítku a to už od doby porážky Napoleona , kdy byla Francie definitivně sražena , pod boty Anglických šmejdů . S jedinou vyjímkou , kterou tvořilo období de Gaulla . Ten scénář i tlak vytvářela Anglie . Francie měla pouze pozici přitakávače .

S jedinou vyjímkou , kterou tvořilo období de Gaulla .
A preto trebalo prekrýť jeho politickú likvidáciu niečím veľkým načo sa upriamia oči celého sveta.


[quote="pid:63681, uid:185"]S jedinou vyjímkou , kterou tvořilo období de Gaulla .[/quote]A preto trebalo prekrýť jeho politickú likvidáciu niečím veľkým načo sa upriamia oči celého sveta.
Upravené 16. 3. 2022 o 12:46

tvoja nevedomost je vysledkom tzv.""vzdelavania"" na nasich skolach za poslednych 30 rokov...
dakujem ze si mi objasnil pricinu mojej nevedomosti, snad by si mi este mohol popisat co je to to zlte hrejive na oblohe,co kazde rano na nu vyjde...
Mam 38rokov a moja ucitelka dejepisu Si vacsinou robila nechty alebo sa po nej hadzali papierove gule so zositov.


[quote="pid:63658, uid:443"]tvoja nevedomost je vysledkom tzv.""vzdelavania"" na nasich skolach za poslednych 30 rokov...[/quote]dakujem ze si mi objasnil pricinu mojej nevedomosti, snad by si mi este mohol popisat co je to to zlte hrejive na oblohe,co kazde rano na nu vyjde... Mam 38rokov a moja ucitelka dejepisu Si vacsinou robila nechty alebo sa po nej hadzali papierove gule so zositov.
Upravené 17. 3. 2022 o 01:21
1.01k
10
10
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept