Politika v ČR
Na recepci na turecké ambasádě se chodili zahraniční diplomaté ptát, zda to se jmenováním Lipavského myslíme vážně ...

Napsala bych to asi takhle: po neplodném a neviditelném Zaorálkovi přišel ještě neplodnější a neviditelnější Lipavský. Tady je jasně vidět, jakou prioritu budování a udržení vztahů s jinými zeměmi fialová vláda přiřkla. Žádnou. Tj. - nepotřebujeme nic budovat, nepotřebujeme se domlouvat, protože to za nás dělá někdo jiný...


Napsala bych to asi takhle: po neplodném a neviditelném Zaorálkovi přišel ještě neplodnější a neviditelnější Lipavský. Tady je jasně vidět, jakou prioritu budování a udržení vztahů s jinými zeměmi fialová vláda přiřkla. Žádnou. Tj. - **nepotřebujeme nic budovat, nepotřebujeme se domlouvat, protože to za nás dělá někdo jiný...**

podle mě je však i Zaorálek proti Lipavskému ještě těžká veličina. Tragédie započala Petříčkem a tento pán to je pak opravdu mazec k neuvěření.


podle mě je však i Zaorálek proti Lipavskému ještě těžká veličina. Tragédie započala Petříčkem a tento pán to je pak opravdu mazec k neuvěření.

zaujimave bolo, ze ked uz Zaoralek nebol ministrom, tak mal velmi rozumne clanky v PL.....je vidno, co clovek musi prehltnut, ked sa stane ministrom


zaujimave bolo, ze ked uz Zaoralek nebol ministrom, tak mal velmi rozumne clanky v PL.....je vidno, co clovek musi prehltnut, ked sa stane ministrom

V souvislosti s Lipavským a Piráty mne napadla - ani nevím proč - povídka o krysařovi. Možná bude Lipavského angažmá na ZaMiNi pro Piráty velkým hřebíkem do rakve.


V souvislosti s Lipavským a Piráty mne napadla - ani nevím proč - povídka o krysařovi. Možná bude Lipavského angažmá na ZaMiNi pro Piráty velkým hřebíkem do rakve.

silny vudce/leader vi, ze potrebuje mit kolem schopne lidi. nestatnicky fiala, koho on muze si vybrat do sveho tymu:-( lipavsky nema charisma, neni to diplomat, neni to psycholog, nevazi slova. tohle je absolutni nocni mura.


silny vudce/leader vi, ze potrebuje mit kolem schopne lidi. nestatnicky fiala, koho on muze si vybrat do sveho tymu:-( lipavsky nema charisma, neni to diplomat, neni to psycholog, nevazi slova. tohle je absolutni nocni mura.

-( lipavsky nema charisma, neni to diplomat, neni to psycholog, nevazi slova. tohle je absolutni nocni mura.


toto mi zažívame druhým rokom, jeden väčší babrák resp. užitočný zväzák ako druhý.... toto ako toto bolo cielom to podosádzať, o tom niet pochýb.


[quote="pid:62275, uid:347"]-( lipavsky nema charisma, neni to diplomat, neni to psycholog, nevazi slova. tohle je absolutni nocni mura.[/quote] toto mi zažívame druhým rokom, jeden väčší babrák resp. užitočný zväzák ako druhý.... toto ako toto bolo cielom to podosádzať, o tom niet pochýb.
969
6
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept