Zahraničná politika
Západná hystéria nepresvedčila Švédsko, aby vstúpilo do NATO.

Švédsko sa nechystá stať súčasťou Severoatlantickej aliancie.
Povedala to švédska ministerka zahraničia Karin Wallenstenová v rozhovore pre noviny Politico. Poznamenala, že jej krajina je pripravená byť partnerom vojenského bloku, no nemieni vstúpiť do NATO.


Wallensten zdôraznil, že bezpečnostná politika Švédska je už dávno definovaná a spolupráca s alianciou nie je jej súčasťou. Okrem toho upozornila na fakt, že v čase, keď je na svete množstvo potenciálne nebezpečných bodov na rozpútanie vojny, je stabilita dôležitejšia ako kedykoľvek predtým.
Stojí za zmienku, že Štokholm sa s istotou drží zvoleného kurzu. Väčšina európskych mocností je buď už členmi NATO, alebo sníva o tom, že sa stanú členom aliancie. Švédsko zároveň uprednostňuje svoje vlastné záujmy nad záujmami tretích krajín.


Zdroj: https://news-front.info/2022/02/12/isterika-zapada-ne-ubedila-shvetsiyu-vstupat-v-nato


Švédsko sa nechystá stať súčasťou Severoatlantickej aliancie. Povedala to švédska ministerka zahraničia Karin Wallenstenová v rozhovore pre noviny Politico. Poznamenala, že jej krajina je pripravená byť partnerom vojenského bloku, no nemieni vstúpiť do NATO. Wallensten zdôraznil, že bezpečnostná politika Švédska je už dávno definovaná a spolupráca s alianciou nie je jej súčasťou. Okrem toho upozornila na fakt, že v čase, keď je na svete množstvo potenciálne nebezpečných bodov na rozpútanie vojny, je stabilita dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Stojí za zmienku, že Štokholm sa s istotou drží zvoleného kurzu. Väčšina európskych mocností je buď už členmi NATO, alebo sníva o tom, že sa stanú členom aliancie. Švédsko zároveň uprednostňuje svoje vlastné záujmy nad záujmami tretích krajín. Zdroj: https://news-front.info/2022/02/12/isterika-zapada-ne-ubedila-shvetsiyu-vstupat-v-nato

velmi rozumne, takisto aj Finsko.....vyzera to tak, ze tie clanky ktore tvrdia, ze obe krajiny vlastne tuzobne ocakavaju vstup do NATO a to im velkoryso otvara svoje brany kvoli ochrane pred Ruskom, to boli skor tuzby NATO a jeho poskokov. Ja som sa aj cudovala, ked to tvrdili, lebo Svedsko bolo vzdy neutralnou krajinou a vela trapenia si tym usetrilo a Finsko vzdy dobre zarabalo na tom, ze bolo mostom medzi Zapadom a ZSSR, teraz sa to ale potvrdzuje ze oni sami su si vedomi, ze to ma byt teoreticka masaz a propaganda zo strany NATO. Na strane druhej Finsko kupuje 64 americkych stihaciek v casoch, ked urcite potrebuje peniaze na nieco dolezitejsie


velmi rozumne, takisto aj Finsko.....vyzera to tak, ze tie clanky ktore tvrdia, ze obe krajiny vlastne tuzobne ocakavaju vstup do NATO a to im velkoryso otvara svoje brany kvoli ochrane pred Ruskom, to boli skor tuzby NATO a jeho poskokov. Ja som sa aj cudovala, ked to tvrdili, lebo Svedsko bolo vzdy neutralnou krajinou a vela trapenia si tym usetrilo a Finsko vzdy dobre zarabalo na tom, ze bolo mostom medzi Zapadom a ZSSR, teraz sa to ale potvrdzuje ze oni sami su si vedomi, ze to ma byt teoreticka masaz a propaganda zo strany NATO. Na strane druhej Finsko kupuje 64 americkych stihaciek v casoch, ked urcite potrebuje peniaze na nieco dolezitejsie
287
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept