Egregoriálno-matričné riadenie
Smrt v ráji pedofilů

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/450349-po-sestricce-petre-se-v-londyne-slehla-zem-policiste-maji-novou-stopu


Mladá žena , která pracuje na dětském oddělení je nalezena mrtvá a to v ostrovním ráji pedofilů .
Pamatujete si na kauzu Kuciák ? Tak si cvičně představme , že je už nějakou dobu do informačního prostoru pumpována informace , o odhalování pedofilní elity . Zatím je to v podobě , uhlíky jsou žhavé , až budou dostatečně nažhavené matrice , necháme vzplanout plameny .
K tomu je potřebná nějaká obět , nejlépe mladá , pomocí které se rozpumpují reakce davů a bude spuštěno řízení , které státní elita , přes všechny svoje podpindos páky na celém světě nebude schopna zastavit a zahrát do kouta .
A to vše ve chvíli , kdy to po celém světě vře a značné % lidí , je připraveno elity likvidovat .


https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/450349-po-sestricce-petre-se-v-londyne-slehla-zem-policiste-maji-novou-stopu Mladá žena , která pracuje na dětském oddělení je nalezena mrtvá a to v ostrovním ráji pedofilů . Pamatujete si na kauzu Kuciák ? Tak si cvičně představme , že je už nějakou dobu do informačního prostoru pumpována informace , o odhalování pedofilní elity . Zatím je to v podobě , uhlíky jsou žhavé , až budou dostatečně nažhavené matrice , necháme vzplanout plameny . K tomu je potřebná nějaká obět , nejlépe mladá , pomocí které se rozpumpují reakce davů a bude spuštěno řízení , které státní elita , přes všechny svoje podpindos páky na celém světě nebude schopna zastavit a zahrát do kouta . A to vše ve chvíli , kdy to po celém světě vře a značné % lidí , je připraveno elity likvidovat .

Britská policie v pondělí uvedla, že úmrtí 32leté Češky Petry Srncové není podezřelé.
V souvislosti s úmrtím Srncové, která ve Spojeném království pracovala jako zdravotnice v dětské nemocnici, sice britská policie původně zadržela jednoho muže, následně ho ale na kauci propustila. V pondělí vyšetřovatelé uvedli, že smrt Češky není podezřelá.


„Její smrt je považována za nevysvětlitelnou, ale počáteční vyšetřování nasvědčuje tomu, že okolnosti nejsou podezřelé,“ uvedl Scotland Yard.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/nic-podezreleho-rekli-vysetrovatele-ke-smrti-cesky-v-londyne-40380974


Britská policie v pondělí uvedla, že úmrtí 32leté Češky Petry Srncové není podezřelé. V souvislosti s úmrtím Srncové, která ve Spojeném království pracovala jako zdravotnice v dětské nemocnici, sice britská policie původně zadržela jednoho muže, následně ho ale na kauci propustila. V pondělí vyšetřovatelé uvedli, že smrt Češky není podezřelá. „Její smrt je považována za nevysvětlitelnou, ale počáteční vyšetřování nasvědčuje tomu, že okolnosti nejsou podezřelé,“ uvedl Scotland Yard. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/nic-podezreleho-rekli-vysetrovatele-ke-smrti-cesky-v-londyne-40380974

Pamatujete kauzu Glasgow Rangers vs čeští nezletilí "rasisti"? Podobný mustr, řekl bych.


Pamatujete kauzu Glasgow Rangers vs čeští nezletilí "rasisti"? Podobný mustr, řekl bych.

Výsledek šetření v UK, snad nikoho nepřekvapil. Vždyť , když se jedná o násilnou smrt podčlověka z východní Evropy, je to bez trestu vyřešeno. Jako v případě několika předešlých smrtí Českých občanů v UK.
Viz. zavražděný kuchař co si tak nějak pamatuji.


Prostě Angláni i kdyby měli důkazů X. Nikdy by nekonaly ve jménu spravedlnosti. Protože znova opakuji PRO NĚ NEJSME LIDÉ!


Výsledek šetření v UK, snad nikoho nepřekvapil. Vždyť , když se jedná o násilnou smrt podčlověka z východní Evropy, je to bez trestu vyřešeno. Jako v případě několika předešlých smrtí Českých občanů v UK. Viz. zavražděný kuchař co si tak nějak pamatuji. Prostě Angláni i kdyby měli důkazů X. Nikdy by nekonaly ve jménu spravedlnosti. Protože znova opakuji PRO NĚ NEJSME LIDÉ!

Já vím, jak to bylo. Ona cítila, že odchází, tak šla umřít do parku, kde si jí 2 týdny nikdo nevšimnul. Až hrající si děti.


A co víc, teď už vážně:


Podezřelého, který ale nic neudělal a nic není podezřelé, propustili na kauci (!!!)


Muže, kterého policie zadržela v souvislosti se zmizením Češky, propustili na kauci. Tělo ženy, která byla pohřešovaná dva týdny, našla v parku Brunswick Park skupina dětí v neděli před polednem. Vyšetřování činu dále pokračuje.


Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ceska-londyn-britanii-zdravotnice-smrt.A211213_112319_zahranicni_jhr


„Její smrt je považována za nevysvětlenou, ale počáteční vyšetřování nasvědčuje tomu, že okolnosti nejsou podezřelé,“ uvedl v pondělí Scotland Yard."


Já vím, jak to bylo. Ona cítila, že odchází, tak šla umřít do parku, kde si jí 2 týdny nikdo nevšimnul. Až hrající si děti. A co víc, teď už vážně: **Podezřelého, který ale nic neudělal a nic není podezřelé, propustili na kauci (!!!)** Muže, kterého policie zadržela v souvislosti se zmizením Češky, propustili na kauci. Tělo ženy, která byla pohřešovaná dva týdny, našla v parku Brunswick Park skupina dětí v neděli před polednem. Vyšetřování činu dále pokračuje. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ceska-londyn-britanii-zdravotnice-smrt.A211213_112319_zahranicni_jhr „Její smrt je považována za nevysvětlenou, ale počáteční vyšetřování nasvědčuje tomu, že okolnosti nejsou podezřelé,“ uvedl v pondělí Scotland Yard."

Logiku zde nehledejme, takže podezřelý byl propuštěn na KAUCI ! Takže lidský život má pro ně cenu pár stovek liber.
A já se ptám, proč platil kauci, když nic neprovedl?! Jakou to má logiku. Měla by naše vláda vydat protest a požadovat řádné prošetření za účasti české policie a znalců!
Já zapomněl, my jsme jen zku** kolonie a nemáme ani ministra zahraničí smile. takže mohou být naši občané beztrestně vražděni!


Logiku zde nehledejme, takže podezřelý byl propuštěn na KAUCI ! Takže lidský život má pro ně cenu pár stovek liber. A já se ptám, proč platil kauci, když nic neprovedl?! Jakou to má logiku. Měla by naše vláda vydat protest a požadovat řádné prošetření za účasti české policie a znalců! Já zapomněl, my jsme jen zku**** kolonie a nemáme ani ministra zahraničí :D. takže mohou být naši občané beztrestně vražděni!

Hm. a proč se tam ty naše přitroublé včeličky pořád slítají na ten londýnský chutný medík ? Neni ta drobná chybička právě v tomto kosmopolitním pseudoliberálním odrodilectví ? Já jsem tedy nepotkal jediného navrátilce z Jůesej anebo Maloblytánie, kerej by to měl v hlavě alespoň trochu srovnaný....


Hm. a proč se tam ty naše přitroublé včeličky pořád slítají na ten londýnský chutný medík ? Neni ta drobná chybička právě v tomto kosmopolitním pseudoliberálním odrodilectví ? Já jsem tedy nepotkal jediného navrátilce z Jůesej anebo Maloblytánie, kerej by to měl v hlavě alespoň trochu srovnaný....

moja skusenost s ludmi, ktori odisli do Britanie. Ak tam boli cca 2 roky a vratili sa, tak cca 6 mesiacov ich tu vsetko ominalo, ale casom sa nastavili a boli spokojni. Ak niekto tam zil dlhsie, tak aj ked sa vratil, tak nic nebolo dobre a musel ist naspat. A uz tam viac menej ostal.


moja skusenost s ludmi, ktori odisli do Britanie. Ak tam boli cca 2 roky a vratili sa, tak cca 6 mesiacov ich tu vsetko ominalo, ale casom sa nastavili a boli spokojni. Ak niekto tam zil dlhsie, tak aj ked sa vratil, tak nic nebolo dobre a musel ist naspat. A uz tam viac menej ostal.

Moje dcera byla v Anglii 8 let. Nejdriv v Londyne rok studovala. Pak tam 1.5 roku delala v Londyne servirku po kavarnach. Pak 5 let studovala ve Skotsku zoologii, kterou dokoncila jako nejlepsi v rocniku, vcetne anglickych eseju. Nasla si tam Ira z Dublinu. Vratili se oba do Cech. Souhlasili s moji predpovedi, ze s Britanii to pujde skopce. Rikali mne, ze se tam posledni 3-4 roky pro lidi ze stredne vychodni Evropy vyrazne zhorsili podminky, ze britove nedrzi slovo a ze si pripadali sikanovany. Ir tam taky nemel na ruzich ustlano, logicky. Uz jsou rok v Cechach, spokojeni, uvedomuji si mistni socialni jistoty a relativne ferove jednani lidi okolo. Ir uci anglictinu ve skole a zaplatpanbu mne tu zustanou. Asi to je i od schopnosti tech lidi situaci v Britanni dobre vyhodnotit. Takze jsem rad, je to obraceny princip, skolu vystudovala za svoje(teda spis za moje) a oba pracuji v Cechach. Druhy pristup je vystudovat u nas a nevratit statu naklady spojene se studiem, ktery je zadarmo.


Moje dcera byla v Anglii 8 let. Nejdriv v Londyne rok studovala. Pak tam 1.5 roku delala v Londyne servirku po kavarnach. Pak 5 let studovala ve Skotsku zoologii, kterou dokoncila jako nejlepsi v rocniku, vcetne anglickych eseju. Nasla si tam Ira z Dublinu. Vratili se oba do Cech. Souhlasili s moji predpovedi, ze s Britanii to pujde skopce. Rikali mne, ze se tam posledni 3-4 roky pro lidi ze stredne vychodni Evropy vyrazne zhorsili podminky, ze britove nedrzi slovo a ze si pripadali sikanovany. Ir tam taky nemel na ruzich ustlano, logicky. Uz jsou rok v Cechach, spokojeni, uvedomuji si mistni socialni jistoty a relativne ferove jednani lidi okolo. Ir uci anglictinu ve skole a zaplatpanbu mne tu zustanou. Asi to je i od schopnosti tech lidi situaci v Britanni dobre vyhodnotit. Takze jsem rad, je to obraceny princip, skolu vystudovala za svoje(teda spis za moje) a oba pracuji v Cechach. Druhy pristup je vystudovat u nas a nevratit statu naklady spojene se studiem, ktery je zadarmo.

Přesně všichni!!! Jsme pro ně jen bílé opice... Před pár lety me známý vykládal příběh :v UK, cca London zabili Poláka, cca dvě stovky, především poláci, ale i Češi a Slováci pochodovali na protest ulicemi, policie je odklonila do vedlejší (slepé) ulice, beze svědků, tam je zasahovka zablokovala, serezali je jak žito, zabavili jim peníze, doklady, postrkem vyrazili z gb, obstavene a zabavene osobní účty, kluk Slovák, byl doma bez peněz, jelita a modřiny ještě po pár měsících... Vedl to polský kněz, v TV ani prd... Takže asi tak


Přesně všichni!!! Jsme pro ně jen bílé opice... Před pár lety me známý vykládal příběh :v UK, cca London zabili Poláka, cca dvě stovky, především poláci, ale i Češi a Slováci pochodovali na protest ulicemi, policie je odklonila do vedlejší (slepé) ulice, beze svědků, tam je zasahovka zablokovala, serezali je jak žito, zabavili jim peníze, doklady, postrkem vyrazili z gb, obstavene a zabavene osobní účty, kluk Slovák, byl doma bez peněz, jelita a modřiny ještě po pár měsících... Vedl to polský kněz, v TV ani prd... Takže asi tak

Angličani jsou velmi divný národ. Setkávám se s nimi prakticky denně a celkem jsem si na jejich jednání zvykl a pěkně je štvu a musím řící, že to dělám s nesmírnou radostí. Pokud tady žije a není to turista s úsměvem mu sdělím, že prostě nechci mluvit anglicky, protože na tomto území to není úřední jazyk a tímto moje komunikace v angličtině končí a finish.
U nich je dvojí metr dobrým standartem. Jeden na ně samé a druhý na všechny ostatní.


Angličani jsou velmi divný národ. Setkávám se s nimi prakticky denně a celkem jsem si na jejich jednání zvykl a pěkně je štvu a musím řící, že to dělám s nesmírnou radostí. Pokud tady žije a není to turista s úsměvem mu sdělím, že prostě nechci mluvit anglicky, protože na tomto území to není úřední jazyk a tímto moje komunikace v angličtině končí a finish. U nich je dvojí metr dobrým standartem. Jeden na ně samé a druhý na všechny ostatní.

Do těch oficiálních zpráv v tom fofru mediální mágové nestihli zamíchat už jen to, že umřela na COVID, protože urputně odmítala očkování a spoléhala se na neověřené zdroje informací.


Do těch oficiálních zpráv v tom fofru mediální mágové nestihli zamíchat už jen to, že umřela na COVID, protože urputně odmítala očkování a spoléhala se na neověřené zdroje informací.

predpokladam, ze do toho krovia, kde nasli jej telo, sa z poslednych sil odvliekla, aby nezaclanala:-(


predpokladam, ze do toho krovia, kde nasli jej telo, sa z poslednych sil odvliekla, aby nezaclanala:-(

Že nás Angličania nemajú za nič? No a? Čudujem sa každému, kto im tam chodí slúžiť. Anglánom želám, aby si v plnej miere vychutnali "obohatenie" v podobe kobyliek, ktoré si tam naťahali a stále ťahajú.


Že nás Angličania nemajú za nič? No a? Čudujem sa každému, kto im tam chodí slúžiť. Anglánom želám, aby si v plnej miere vychutnali "obohatenie" v podobe kobyliek, ktoré si tam naťahali a stále ťahajú.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 19. 12. 2021 o 13:43
2.39k
13
12
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept