Naši analytici
Na dosah ruky

Na dosah ruky


Toto bude organizačným princípom štátnej správy resp. politického systému nielen na Slovensku, ako aj po celom svete. A bude to priamy dôsledok nielen masívnych čistiek, ktoré prebehnú, ale aj masívneho vymierania obyvateľstva. Dodávam, že ja osobne som sa zmieril s tým, že túto chrípkovú sezónu pochovám veľkú časť susedov, členov rodiny, kolegov a známych, lebo nedostatok vitamínu D, vakcína, ktorá poničila imunitný systém a hociktorá covid varianta je smrteľná kombinácia a to napriek tomu, že niektorí ľudia sabotujú vakcinačný program kde a ako môžu.


Prečo , to bude priamy dôsledok čistiek a vymierania ? . . .
https://oracle911blog.wordpress.com/2021/08/02/na-dosah-ruky/


### Na dosah ruky Toto bude organizačným princípom štátnej správy resp. politického systému nielen na Slovensku, ako aj po celom svete. A bude to priamy dôsledok nielen masívnych čistiek, ktoré prebehnú, ale aj masívneho vymierania obyvateľstva. Dodávam, že ja osobne som sa zmieril s tým, že túto chrípkovú sezónu pochovám veľkú časť susedov, členov rodiny, kolegov a známych, lebo nedostatok vitamínu D, vakcína, ktorá poničila imunitný systém a hociktorá covid varianta je smrteľná kombinácia a to napriek tomu, že niektorí ľudia sabotujú vakcinačný program kde a ako môžu. Prečo , to bude priamy dôsledok čistiek a vymierania ? . . . https://oracle911blog.wordpress.com/2021/08/02/na-dosah-ruky/

@Oracle_911, v diskusii píšeš:


V júni vyšlo najavo to, že USA si privlastnil mimozemské plavidlá a lieta s nimi.



Máš k tomuto tvrdeniu zdroj?


@Oracle_911, v diskusii píšeš: > V júni vyšlo najavo to, že USA si privlastnil mimozemské plavidlá a lieta s nimi. Máš k tomuto tvrdeniu zdroj?
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Máš k tomuto tvrdeniu zdroj?


Nepamätám si zdroj, ale viem, že citovali oficiálny armádny zdroj...


[quote="pid:28078, uid:623"]Máš k tomuto tvrdeniu zdroj?[/quote] Nepamätám si zdroj, ale viem, že citovali oficiálny armádny zdroj...

Moderátor

Nepamätám si zdroj, ale viem, že citovali oficiálny armádny zdroj...


Škoda, lebo to by bolo veľké odhalenie. Taká správa by určite obletela nezávislé médiá. Ak má niekto zdroj tejto informácie, budem rád keď ho tu zverejní.


[quote="pid:28216, uid:7"]Nepamätám si zdroj, ale viem, že citovali oficiálny armádny zdroj...[/quote] Škoda, lebo to by bolo veľké odhalenie. Taká správa by určite obletela nezávislé médiá. Ak má niekto zdroj tejto informácie, budem rád keď ho tu zverejní.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Taká správa by určite obletela nezávislé médiá.


Vo svete kde médiá neinformujú ale pretláčajú agendu?
Nie si trochu starý a skúsený na takúto naivitu?


[quote="pid:28228, uid:623"]Taká správa by určite obletela nezávislé médiá.[/quote] Vo svete kde médiá neinformujú ale pretláčajú agendu? Nie si trochu starý a skúsený na takúto naivitu?

Moderátor

Vo svete kde médiá neinformujú ale pretláčajú agendu?
Nie si trochu starý a skúsený na takúto naivitu?


Všimni si si slovíčko "nezávislé". Ak by to bol naozaj overený armádny zdroj, tak by sa to tou správou len hemžilo. Rád by som ju videl, pretože sa mi nezdá že by túto správu naozaj vypustili. Ale ak to tak naozaj je, určite sa skôr či neskôr niekde objaví znovu.


[quote="pid:28291, uid:7"]Vo svete kde médiá neinformujú ale pretláčajú agendu? Nie si trochu starý a skúsený na takúto naivitu?[/quote] Všimni si si slovíčko **"nezávislé"**. Ak by to bol naozaj overený armádny zdroj, tak by sa to tou správou len hemžilo. Rád by som ju videl, pretože sa mi nezdá že by túto správu naozaj vypustili. Ale ak to tak naozaj je, určite sa skôr či neskôr niekde objaví znovu.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 4. 8. 2021 o 23:56

Všimni si si slovíčko "nezávislé".


Ktoré nezávislé, myslíš alternatívu alebo mainstream?


[quote="pid:28292, uid:623"]Všimni si si slovíčko "nezávislé".[/quote] Ktoré nezávislé, myslíš alternatívu alebo mainstream?

Moderátor

Ktoré nezávislé, myslíš alternatívu alebo mainstream?


Možná existují ještě nějaké další zdroje ?
Škoda, že je zatím nikdo neviděl ani o nich neslyšel.
Konec ironie, ještě jsou zdroje informací, které lze nazvat částečně nezávislé nebo spíše nekomerční (z alternativy komerce kape jak omastek z nadměrně mastného jídla), ale v porovnání s těmi dvěma je jich co šafránu:


  • samostatní analytici (může je také někdo platit a ovlivňovat, ale přeci jenom je to projev samostatného myšlení - od Skály, Staňka, přes Panarina až k Pjakinovi)
  • sociální sítě (neutříděná informace a je to cenzurováno, ale než to zablokují informace se i tak rozšíří)
  • internetové diskuze (nejkvalitnější jsou Kobácké - třeba zdejší diskuse - u ostatních je potřeba umět rychle filtrovat trolly a posedlé a vyhledat upřímné příspěvky od subjektů, které prezentují algoritmus "co na srdci, to na jazyku")
  • některé poctivé webové stránky (část je jich zase Kobáckých)

[quote="pid:28356, uid:7"]Ktoré nezávislé, myslíš alternatívu alebo mainstream?[/quote] Možná existují ještě nějaké další zdroje ? Škoda, že je zatím nikdo neviděl ani o nich neslyšel. Konec ironie, ještě jsou zdroje informací, které lze nazvat částečně nezávislé nebo spíše nekomerční (z alternativy komerce kape jak omastek z nadměrně mastného jídla), ale v porovnání s těmi dvěma je jich co šafránu: - samostatní analytici (může je také někdo platit a ovlivňovat, ale přeci jenom je to projev samostatného myšlení - od Skály, Staňka, přes Panarina až k Pjakinovi) - sociální sítě (neutříděná informace a je to cenzurováno, ale než to zablokují informace se i tak rozšíří) - internetové diskuze (nejkvalitnější jsou Kobácké - třeba zdejší diskuse - u ostatních je potřeba umět rychle filtrovat trolly a posedlé a vyhledat upřímné příspěvky od subjektů, které prezentují algoritmus "co na srdci, to na jazyku") - některé poctivé webové stránky (část je jich zase Kobáckých)
Upravené 5. 8. 2021 o 14:22

nejkvalitnější jsou Kobácké - třeba zdejší diskuse

Ha - chycen při činu.
Toto není nezávislá informace.
:-)))


[quote="pid:28362, uid:426"]nejkvalitnější jsou Kobácké - třeba zdejší diskuse[/quote] Ha - chycen při činu. Toto není nezávislá informace. :-)))

Ktoré nezávislé, myslíš alternatívu alebo mainstream?


Možná existují ještě nějaké další zdroje ?


Viete čo som mal na mysli, je zbytočné chytať ma za slovíčka. Podstata môjho záujmu bola, že ak by armáda Spojených štátov amerických oficiálne priznala existenciu mimozemského plavidla na ktorom následne lieta, tak by to bola revolúcia v myslení ľudí a oficiálne nastolenie úplne novej paradigmy. Taká informácia by si cestu na svetlo určite našla. Osobne ma prekvapuje, že si ju Oracle neuložil, pretože by to bola najväčšia správa za posledné storočia ak nie tisícročia. Preto pochybujem, že je to oficiálna informácia americkej armády a bolo by ju treba overiť.


Ak na ňu niekto natrafil, budem rád, keď sem uvedie zdroj.


[quote="pid:28356, uid:7"]Ktoré nezávislé, myslíš alternatívu alebo mainstream?[/quote] [quote="pid:28362, uid:426"]Možná existují ještě nějaké další zdroje ?[/quote] Viete čo som mal na mysli, je zbytočné chytať ma za slovíčka. Podstata môjho záujmu bola, že ak by armáda Spojených štátov amerických oficiálne priznala existenciu mimozemského plavidla na ktorom následne lieta, tak by to bola revolúcia v myslení ľudí a oficiálne nastolenie úplne novej paradigmy. Taká informácia by si cestu na svetlo určite našla. Osobne ma prekvapuje, že si ju Oracle neuložil, pretože by to bola najväčšia správa za posledné storočia ak nie tisícročia. Preto pochybujem, že je to oficiálna informácia americkej armády a bolo by ju treba overiť. Ak na ňu niekto natrafil, budem rád, keď sem uvedie zdroj.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 8. 8. 2021 o 19:32

to uz mozme rovno hovorit o tom co sa nachadza na poloch, ci je GP ludskej formy a pod. ma niekto dokazy alebo system viery... ak by nieco take mali, tak by Putin suchal nohami a nechvalil sa nejakou "primitivnou" hypersonickou raketou...


to uz mozme rovno hovorit o tom co sa nachadza na poloch, ci je GP ludskej formy a pod. ma niekto dokazy alebo system viery... ak by nieco take mali, tak by Putin suchal nohami a nechvalil sa nejakou "primitivnou" hypersonickou raketou...
1.65k
10
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept