Jazyk životných okolností
Opakovanie zemetrasenia v Rakúsku

Čo týmto chcú povedať životné okolnosti Rakúsku? V krátkom čase sa tam opäť chvela zem. Ak si správne pamätám, tak to nie je ani mesiac, čo hlásili niečo podobné a otrasy bolo cítiť aj v Bratislave. Dosť možné je aj to, že nejde len o Rakúsko, ale práve aj o to, že "otrasy pocítia aj v Bratislave"...


https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/585096-pri-viedni-sa-triasla-zem-otrasy-bolo-citit-aj-v-bratislave/


Čo týmto chcú povedať životné okolnosti Rakúsku? V krátkom čase sa tam opäť chvela zem. Ak si správne pamätám, tak to nie je ani mesiac, čo hlásili niečo podobné a otrasy bolo cítiť aj v Bratislave. Dosť možné je aj to, že nejde len o Rakúsko, ale práve aj o to, že "otrasy pocítia aj v Bratislave"... https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/585096-pri-viedni-sa-triasla-zem-otrasy-bolo-citit-aj-v-bratislave/

Moderátor

Ja som počula v radii o traseni pred týždňom...a ano trasie sa vsetko- obor na hlinených nohach to zjavne neudrží a rozsype sa na prach


Ja som počula v radii o traseni pred týždňom...a ano trasie sa vsetko- obor na hlinených nohach to zjavne neudrží a rozsype sa na prach
Upravené 20. 4. 2021 o 13:37

Já jsem teda cítila otřesy po půlnoci i u nás ( v Praze ). Nábytek i sedačka se jakoby trochu otřásly.


Já jsem teda cítila otřesy po půlnoci i u nás ( v Praze ). Nábytek i sedačka se jakoby trochu otřásly.

Jen za dnešek, podle Aktuální seismické aktivity v Evropě, 15 otřesů v Rakousku. Všechny max v hloubce 10 km.
Zároveň se to dnes dosti často otřásá i v Polsku.


607eecb6c10c4


Jen za dnešek, podle Aktuální seismické aktivity v Evropě, 15 otřesů v Rakousku. Všechny max v hloubce 10 km. Zároveň se to dnes dosti často otřásá i v Polsku. ![607eecb6c10c4](serve/attachment&path=607eecb6c10c4)
Upravené 20. 4. 2021 o 20:54

Triasla sa cca na hranici Rakúsko-Maďarsko.
Možná chce Burgenland zpátky domů (poválečné smlouvy ze Saint-Germain a z Trianonu). Možná má Slovanská konfederace požehnání z nejvyšších míst ...


[quote="pid:12455, uid:94"]Triasla sa cca na hranici Rakúsko-Maďarsko.[/quote]Možná chce Burgenland zpátky domů (poválečné smlouvy ze Saint-Germain a z Trianonu). Možná má Slovanská konfederace požehnání z nejvyšších míst ...

Možná má Slovanská konfederace požehnání z nejvyšších míst ...


A myslíš tým Boha, že áno?


[quote="pid:12579, uid:260"]Možná má Slovanská konfederace požehnání z nejvyšších míst ...[/quote] A myslíš tým Boha, že áno?

Moderátor

A myslíš tým Boha, že áno?
Ano, myslím Boha.


[quote="pid:12592, uid:7"]A myslíš tým Boha, že áno?[/quote]Ano, myslím Boha.
855
7
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept