Mimo kategórií
Konec Aeronetu v Čechách aneb čučka sem, čučka tam

Tu je ten návod, omylom som to zmazala:
621932dc9c26f


Tu je ten návod, omylom som to zmazala: ![621932dc9c26f](serve/attachment&path=621932dc9c26f)

Nakoniec dopadneme ako v jednom US filme, kde digitálny koncentrák museli obísť cez klasické analógové vysielačky...


Aký je to film?


[quote="pid:59952, uid:127"]Nakoniec dopadneme ako v jednom US filme, kde digitálny koncentrák museli obísť cez klasické analógové vysielačky...[/quote] Aký je to film?
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

A cenzura pokračuje, tato se týká i mé mailové adresy.


Dobrý den,


z důvodu agrese Ruské federace na Ukrajinu v souladu se sankcemi ČR a EU od půlnoci na sobotu 26.2.2022 pozastavujeme komunikaci prostřednictvím e-mailových adres s doménou .ru


Co to pro Vás znamená:


jakékoliv notifikace ze stránek SVJ (BD) na adresy v doméně .ru nebudou doručovány (nové dokumenty, přílohy, události, diskuse, katastrální změny, atd.)
hromadné emaily na adresy v doméně .ru nebudou doručovány
nastavení kontaktních údajů nebude přijímat adresy v doméně .ru
registrační formulář nebude přijímat adresy v doméně .ru
formulář pro obnovu hesla nebude přijímat adresy v doméně .ru
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2022/02/25/superflash-konec-svobody-slova-vlada-blokuje-dezinformacni-weby/


A cenzura pokračuje, tato se týká i mé mailové adresy. Dobrý den, z důvodu agrese Ruské federace na Ukrajinu v souladu se sankcemi ČR a EU od půlnoci na sobotu 26.2.2022 pozastavujeme komunikaci prostřednictvím e-mailových adres s doménou .ru Co to pro Vás znamená: jakékoliv notifikace ze stránek SVJ (BD) na adresy v doméně .ru nebudou doručovány (nové dokumenty, přílohy, události, diskuse, katastrální změny, atd.) hromadné emaily na adresy v doméně .ru nebudou doručovány nastavení kontaktních údajů nebude přijímat adresy v doméně .ru registrační formulář nebude přijímat adresy v doméně .ru formulář pro obnovu hesla nebude přijímat adresy v doméně .ru https://vlkovobloguje.wordpress.com/2022/02/25/superflash-konec-svobody-slova-vlada-blokuje-dezinformacni-weby/

Vieme aj IV? Mne ani kamoške nejde teraz. Ďakujem


Vieme smile


$ dig infovojna.sk


92.240.241.5 www.infovojna.sk


(Zdá sa, že sú momentálne pod útokom: The connection has timed out)


[quote="pid:59951, uid:273"]Vieme aj IV? Mne ani kamoške nejde teraz. Ďakujem[/quote] Vieme :) $ dig infovojna.sk **92.240.241.5 www.infovojna.sk** (Zdá sa, že sú momentálne pod útokom: The connection has timed out)
Upravené 25. 2. 2022 o 21:06

22 webů:


37.187.26.102 ac24.cz
192.124.249.14 aeronet.cz
89.221.218.47 ceskobezcenzury.cz
178.248.236.242 cz.sputniknews.com
172.67.75.182 cz24.news
104.26.6.12 cz24.news
104.26.7.12 cz24.news
185.178.175.226 www.czechfreepress.cz
188.114.97.7 eurabia.cz
188.114.96.7 eurabia.cz
88.86.120.88 www.exanpro.cz
45.138.107.23 infokuryr.cz
45.138.107.24 infokuryr.cz
31.15.10.129 narodninoviny.cz
89.221.215.119 novarepublika.cz
81.0.208.215 nwoo.org
178.238.37.192 pravyprostor.cz
217.11.249.162 www.protiproud.cz
78.24.14.63 www.prvnizpravy.cz
83.167.228.229 www.rukojmi.cz
89.221.213.141 skrytapravda.cz
172.67.211.171 slovanskenebe.com
104.21.23.148 slovanskenebe.com
212.4.138.30 svobodnenoviny.eu
104.21.234.228 www.svobodny-vysilac.cz
104.21.234.229 www.svobodny-vysilac.cz
178.238.37.215 voxpopuliblog.cz
31.31.73.62 zvedavec.org


22 webů: 37.187.26.102 ac24.cz 192.124.249.14 aeronet.cz 89.221.218.47 ceskobezcenzury.cz 178.248.236.242 cz.sputniknews.com 172.67.75.182 cz24.news 104.26.6.12 cz24.news 104.26.7.12 cz24.news 185.178.175.226 www.czechfreepress.cz 188.114.97.7 eurabia.cz 188.114.96.7 eurabia.cz 88.86.120.88 www.exanpro.cz 45.138.107.23 infokuryr.cz 45.138.107.24 infokuryr.cz 31.15.10.129 narodninoviny.cz 89.221.215.119 novarepublika.cz 81.0.208.215 nwoo.org 178.238.37.192 pravyprostor.cz 217.11.249.162 www.protiproud.cz 78.24.14.63 www.prvnizpravy.cz 83.167.228.229 www.rukojmi.cz 89.221.213.141 skrytapravda.cz 172.67.211.171 slovanskenebe.com 104.21.23.148 slovanskenebe.com 212.4.138.30 svobodnenoviny.eu 104.21.234.228 www.svobodny-vysilac.cz 104.21.234.229 www.svobodny-vysilac.cz 178.238.37.215 voxpopuliblog.cz 31.31.73.62 zvedavec.org

Skúsim zmeniť DNS server.

Ahoj dušan, ak sa vyznáš v týchto veciach. Dajú sa zistiť na stránke kremlin.ru z videa metaúdaje, kedy bol vytvorený súbor a pod? Videl som totiž taký článok, že vraj to Putinovo vyhlásenie vojny bolo natočené 3 dni vopred a že si to môže každý na stránke overiť.
Ja mám pocit, že to je len kačica.
Ide o to, že ak si zo stránky stiahnem video do počítača, bude to už nový súbor a bude mať vlastný čas vytvorenia, nie pôvodný. Cez bežný prehliadač sa k údajom o videosúbore nedostanem. Musel by som mať FTP pripojenie. Alebo dá sa k tým údajom o súbore dostať ešte nejako inač? Ide mi len o tom, aby som vedel, či sú také veci technicky možné, a či má zmysel podobným hláškam vôbec venovať pozornosť.


[quote="pid:59859, uid:202"]Skúsim zmeniť DNS server.[/quote] Ahoj dušan, ak sa vyznáš v týchto veciach. Dajú sa zistiť na stránke kremlin.ru z videa metaúdaje, kedy bol vytvorený súbor a pod? Videl som totiž taký článok, že vraj to Putinovo vyhlásenie vojny bolo natočené 3 dni vopred a že si to môže každý na stránke overiť. Ja mám pocit, že to je len kačica. Ide o to, že ak si zo stránky stiahnem video do počítača, bude to už nový súbor a bude mať vlastný čas vytvorenia, nie pôvodný. Cez bežný prehliadač sa k údajom o videosúbore nedostanem. Musel by som mať FTP pripojenie. Alebo dá sa k tým údajom o súbore dostať ešte nejako inač? Ide mi len o tom, aby som vedel, či sú také veci technicky možné, a či má zmysel podobným hláškam vôbec venovať pozornosť.

Nechcete založit Discord server nebo Telegram kanál ?
(ano vím, že už jsou Telegram zprávy)

Existuje aj TG skupina https://t.me/zlom221
Kde sa schádza množstvo študentov KSB


[quote="pid:59926, uid:518"]Nechcete založit Discord server nebo Telegram kanál ? (ano vím, že už jsou Telegram zprávy)[/quote] Existuje aj TG skupina https://t.me/zlom221 Kde sa schádza množstvo študentov KSB

Alebo dá sa k tým údajom o súbore dostať ešte nejako inač?


https://superuser.com/questions/240604/how-do-i-get-the-meta-data-of-a-video-file


Obecně: pokud si s tím někdo dal práci, aby to vidět nebylo, tak to stejně neuvidíš.


[quote="pid:59963, uid:6"]Alebo dá sa k tým údajom o súbore dostať ešte nejako inač?[/quote] https://superuser.com/questions/240604/how-do-i-get-the-meta-data-of-a-video-file Obecně: pokud si s tím někdo dal práci, aby to vidět nebylo, tak to stejně neuvidíš.

Jak Macka vůbec nemusím, tak tady jsem si ho s chutí přečetla a dávám velké plus.

Dycky sem to říkal: važme si politiků, kteří nás chtějí "jenom" okrást.
:-)


[quote="pid:59944, uid:203"]Jak Macka vůbec nemusím, tak tady jsem si ho s chutí přečetla a dávám velké plus.[/quote] Dycky sem to říkal: važme si politiků, kteří nás chtějí "jenom" okrást. :-)

Obecně: pokud si s tím někdo dal práci, aby to vidět nebylo, tak to stejně neuvidíš.

"MediaInfo" používam tiež, je to súčasťou balíka codecov, ktoré používam. Lenže toto sa dá použiť len na súbory vlastného počítača. Na video na internetovej stránke to nemá dosah. Pritom netreba tento druh metaúdajov. Uplne by stačil aj dátum vytvorenia súboru, čo má každý súbor, nielen multimediálny. Bežný človek nemá prístup do priečinku servera nejakého webu. Otázka je, či sa to dá nejako obísť...


[quote="pid:59972, uid:439"]Obecně: pokud si s tím někdo dal práci, aby to vidět nebylo, tak to stejně neuvidíš.[/quote] "MediaInfo" používam tiež, je to súčasťou balíka codecov, ktoré používam. Lenže toto sa dá použiť len na súbory vlastného počítača. Na video na internetovej stránke to nemá dosah. Pritom netreba tento druh metaúdajov. Uplne by stačil aj dátum vytvorenia súboru, čo má každý súbor, nielen multimediálny. Bežný človek nemá prístup do priečinku servera nejakého webu. Otázka je, či sa to dá nejako obísť...

Dajú sa zistiť na stránke kremlin.ru z videa metaúdaje, kedy bol vytvorený súbor a pod?

Dajú, nie priamo na stránke, video si treba stiahnuť cez nejaký nástroj na disk a prezrieť to tak. Video nie je jednoliaty binárny súbor, môže okrem obrazovej a zvukovej stopy obsahovať aj metadáta, ako sú titulky či popisky. Pri obrázkoch sa používa štandard EXIF, neviem či video formát má niečo takéto, ale jednotlivé zložky sa dajú cez dajaký softvér oddeliť. V každom prípade sa tieto dáta dajú ľubovoľne upraviť podľa potreby, to znamená aj dátum sa dá nastaviť ľubovoľný, stačí si dať záležať pri editovaní v programe na úpravu videa.


[quote="pid:59963, uid:6"]Dajú sa zistiť na stránke kremlin.ru z videa metaúdaje, kedy bol vytvorený súbor a pod?[/quote] Dajú, nie priamo na stránke, video si treba stiahnuť cez nejaký nástroj na disk a prezrieť to tak. Video nie je jednoliaty binárny súbor, môže okrem obrazovej a zvukovej stopy obsahovať aj metadáta, ako sú titulky či popisky. Pri obrázkoch sa používa štandard EXIF, neviem či video formát má niečo takéto, ale jednotlivé zložky sa dajú cez dajaký softvér oddeliť. V každom prípade sa tieto dáta dajú ľubovoľne upraviť podľa potreby, to znamená aj dátum sa dá nastaviť ľubovoľný, stačí si dať záležať pri editovaní v programe na úpravu videa.

Tak to je konec . Jakmile nějaký režim přitvrzuje v cenzuře , tak se jeho ideologické krytí rozdrobilo .


Ještě to zkusíme silou a potom utečeme .
A bude kam ?
Jakmile se začne začisťovat fašismus , tak ten proces dojde i do Evropy . Už nebude místo ani na podvozku letadla .
Pokud zkusí sankce , které především pocítí Evropa , tak si tu svoji televizi můžou strčit do řiti . Hladovějící prolhané kydy dojímat nebudou .
Všímáte si , jak najednou padají vymyšlená dogmata o covidu a zelené bídě ?


Tak to je konec . Jakmile nějaký režim přitvrzuje v cenzuře , tak se jeho ideologické krytí rozdrobilo . Ještě to zkusíme silou a potom utečeme . A bude kam ? Jakmile se začne začisťovat fašismus , tak ten proces dojde i do Evropy . Už nebude místo ani na podvozku letadla . Pokud zkusí sankce , které především pocítí Evropa , tak si tu svoji televizi můžou strčit do řiti . Hladovějící prolhané kydy dojímat nebudou . Všímáte si , jak najednou padají vymyšlená dogmata o covidu a zelené bídě ?

Takový boj proti dezinformacím potápějících démonkradcii a Sputnik jede .
Sebranka je silná hubou doma , venku plní plíny .


Takový boj proti dezinformacím potápějících démonkradcii a Sputnik jede . Sebranka je silná hubou doma , venku plní plíny .

Takový boj proti dezinformacím potápějících démonkradcii a Sputnik jede .
Sebranka je silná hubou doma , venku plní plíny


Oni zatím zablokovali domény .cz. Na org, info, com a další správce české domény nemůže.


[quote="pid:60016, uid:185"]Takový boj proti dezinformacím potápějících démonkradcii a Sputnik jede . Sebranka je silná hubou doma , venku plní plíny[/quote] Oni zatím zablokovali domény .cz. Na org, info, com a další správce české domény nemůže.

Tak Pravý prostor je taky ideologicky pomýlený element . Snad budou zachovány alespoň Novinky , jen bude potřeba vyměnit většinu diskutujících .
Na PL je informace o cenzůře , ale diskuze je pro jistotu vypnutá . O to víc se to probírá v jiných vláknech . Mám takový pocit , že tento cenzůrpokus bude platný podobně , jako lít benzín do ohně . Tuhle knížecí radu dal sebrance jejich velice dobrý "přítel" .


Tak Pravý prostor je taky ideologicky pomýlený element . Snad budou zachovány alespoň Novinky , jen bude potřeba vyměnit většinu diskutujících . Na PL je informace o cenzůře , ale diskuze je pro jistotu vypnutá . O to víc se to probírá v jiných vláknech . Mám takový pocit , že tento cenzůrpokus bude platný podobně , jako lít benzín do ohně . Tuhle knížecí radu dal sebrance jejich velice dobrý "přítel" .

Tuhle knížecí radu dal sebrance jejich velice dobrý "přítel" .

Tahle jejich zoufalá cenzura bude pro ně ukázková opičí pracka. A jako bonus po dnešku i stará Blažková ví, k čemu slouží DNS a pokud to bude pokračovat, tak si znalosti ještě určitě rozšíří :-)


@Kancelar - nestálo by za to založit na tyhle záležitosti nějakou IT kategorii, ať je to na jednom místě? Navíc nás do budoucna asi nemine řešení problémů ohledně VPN apod. Občas tady lidi potřebují i s něčím poradit, mohly by tam být třeba i různé obecné návody.

[quote="pid:60022, uid:185"]Tuhle knížecí radu dal sebrance jejich velice dobrý "přítel" .[/quote] Tahle jejich zoufalá cenzura bude pro ně ukázková opičí pracka. A jako bonus po dnešku i stará Blažková ví, k čemu slouží DNS a pokud to bude pokračovat, tak si znalosti ještě určitě rozšíří :-) @Kancelar - nestálo by za to založit na tyhle záležitosti nějakou IT kategorii, ať je to na jednom místě? Navíc nás do budoucna asi nemine řešení problémů ohledně VPN apod. Občas tady lidi potřebují i s něčím poradit, mohly by tam být třeba i různé obecné návody.

Tuhle knížecí radu dal sebrance jejich velice dobrý "přítel" .

Proč hned obviňovat šláfenberka?
:-)


[quote="pid:60022, uid:185"]Tuhle knížecí radu dal sebrance jejich velice dobrý "přítel" .[/quote] Proč hned obviňovat šláfenberka? :-)

Jedou Vám hlavnespravy.sk?
Já se na ně nemohu dnes dostat.


Jedou Vám hlavnespravy.sk? Já se na ně nemohu dnes dostat.

Poslední verze, kterou jsem našel :


https://web.archive.org/web/20220225151747/https://www.hlavnespravy.sk/


Hlavné správy zrejme čoskoro „vypnú“. Vláda chce zablokovať web stránky so „škodlivým obsahom“ ako odpoveď na ruskú agresiu...


Poslední verze, kterou jsem našel : https://web.archive.org/web/20220225151747/https://www.hlavnespravy.sk/ Hlavné správy zrejme čoskoro „vypnú“. Vláda chce zablokovať web stránky so „škodlivým obsahom“ ako odpoveď na ruskú agresiu...

Protiproud už nejede. Měl tam docela dobrý článek o tom, že ruská akce není invazí, ale že zabránila jaderné válce.
Začátek článku:
"Petr Hájek konstatuje, že Rusko nevede invazi, ale záchrannou operaci a varuje, že pod záminkou „krize“ se naši washingtonští a bruselští kolaboranti pokusí zahájit „tichou občanskou válku“ proti hnutí odporu"


No, ... varování bylo na místě.


[quote="pid:59845, uid:101"]Protiproud už nejede. Měl tam docela dobrý článek o tom, že ruská akce není invazí, ale že zabránila jaderné válce.[/quote]Začátek článku: "Petr Hájek konstatuje, že Rusko nevede invazi, ale záchrannou operaci a varuje, že pod záminkou „krize“ se naši washingtonští a bruselští kolaboranti pokusí zahájit „tichou občanskou válku“ proti hnutí odporu" No, ... varování bylo na místě.

Ano tichá občanská válka již běží. Jenže se brzy přemění na otevřenou a krvavou občanskou válku.


Ano tichá občanská válka již běží. Jenže se brzy přemění na otevřenou a krvavou občanskou válku.

Jarek

Jenže se brzy přemění na otevřenou a krvavou občanskou válku.


Zatím ne, na to se máme stále velmi dobře a do války taky nikoho nenaženou (revoluce a války vedou mladí, ale ty jsou na západě rozmazlení). Takže zbývá rozklad státu vládou, nu tady se Fialka snaží co to jde, uvidíme jestli to stihne dříve než se rozpadne Pax-Americana (doufám, že ne).


[quote="pid:60138, uid:471"]Jenže se brzy přemění na otevřenou a krvavou občanskou válku.[/quote] Zatím ne, na to se máme stále velmi dobře a do války taky nikoho nenaženou (revoluce a války vedou mladí, ale ty jsou na západě rozmazlení). Takže zbývá rozklad státu vládou, nu tady se Fialka snaží co to jde, uvidíme jestli to stihne dříve než se rozpadne Pax-Americana (doufám, že ne).
Upravené 26. 2. 2022 o 14:53

Aeronet som si rozchodila, i keď tam nechodim, ale islo o rozšírenie technických kompetencii a kuknite čo zase:


621a66f54b6dc
Ja ich sledujem na TG. Mame IP? Dalujem


Aeronet som si rozchodila, i keď tam nechodim, ale islo o rozšírenie technických kompetencii a kuknite čo zase: ![621a66f54b6dc](serve/attachment&path=621a66f54b6dc) Ja ich sledujem na TG. Mame IP? Dalujem

Ted jsem zachytil zprávu, že celý Internet směrem do Ruska od nás bude po 21. hod. típnut.


Ted jsem zachytil zprávu, že celý Internet směrem do Ruska od nás bude po 21. hod. típnut.

Jarek

Ted jsem zachytil zprávu, že celý Internet směrem do Ruska od nás bude po 21. hod. típnut.
Ti jsou posraní strachy. jen abychom se nedozvěděli pravdu. Ale pravda vypluje na povrch. Ať zkusí zacpat řešeto. Voda si cestu pokaždé najde.


[quote="pid:60201, uid:471"]Ted jsem zachytil zprávu, že celý Internet směrem do Ruska od nás bude po 21. hod. típnut.[/quote]Ti jsou posraní strachy. jen abychom se nedozvěděli pravdu. Ale pravda vypluje na povrch. Ať zkusí zacpat řešeto. Voda si cestu pokaždé najde.

celý Internet směrem do Ruska od nás bude po 21. hod. típnut.

No... možné je všechno. Debilní jsou na to dost.
A protože jsem technický antitalent, netýkají se mě nějaké "alternativy". Hledat ani zkoušet nic nebudu. I když si občas přečtu ty "naše jediné správné", budu v obraze. Čím větší mečení a štěkot na Rusy - tím větší vítězství dosahují. A čím větší jásot nad vítězstvím ukrů - tím větší jejich podělanost a zákeřnost. Nic nového se vlastně ani neděje. Všechno už tu bylo...
Vypnutím netu přeci nelze změnit myšlení lidí.


[quote="pid:60201, uid:471"]celý Internet směrem do Ruska od nás bude po 21. hod. típnut.[/quote] No... možné je všechno. Debilní jsou na to dost. A protože jsem technický antitalent, netýkají se mě nějaké "alternativy". Hledat ani zkoušet nic nebudu. I když si občas přečtu ty "naše jediné správné", budu v obraze. Čím větší mečení a štěkot na Rusy - tím větší vítězství dosahují. A čím větší jásot nad vítězstvím ukrů - tím větší jejich podělanost a zákeřnost. Nic nového se vlastně ani neděje. Všechno už tu bylo... **Vypnutím netu přeci nelze změnit myšlení lidí.**
Upravené 26. 2. 2022 o 19:40

To já si chtěl při práci na PC pustit na Odysee PNH od paní Rychtaříkové a ono tam "zmizelo" několik posledních dílů o Ukrajině. Vím, že tam byly a teď nic.


By mě zajímalo, jestli si ti pracovníci bezpečnostních služeb a pod. uvědomují, co způsobují. Za akce Covid se brutálně omezil psychologický vývoj dětí a jejich vzdělání. Za nějaký čas tu prostě nebudou odborníci - kvalitní lékaři atd. Se může stát, že taky nebude mít kdo opravovat veřejnou infrastrukturu (kanalizaci, vodovod, .....), kdo čistit vodu, kdo udržovat energetický sektor v provozu. Ta pravděpodobnost, že z kohoutku poteče voda, z které se člověk pos...., nebo třeba vůbec nepoteče, se zvyšuje. Jestli tu někdo spolupracuje (ať už úmyslně, nebo i neúmyslně, že svoje jednání nechápe), aby tu nebyl plyn, aby se zvyšovaly ceny za energie, aby se zrušilo bezplatné zdravotnictví a zavádělo se placení za vše možné (porod, preventivní zubní prohlídka, zašití řezné rány, ........), tak svojí práci dělá dokonale. My se do toho středověku společně dostaneme, ať to stojí co to stojí. Poslouží a budou nepotřební.


To já si chtěl při práci na PC pustit na Odysee PNH od paní Rychtaříkové a ono tam "zmizelo" několik posledních dílů o Ukrajině. Vím, že tam byly a teď nic. By mě zajímalo, jestli si ti pracovníci bezpečnostních služeb a pod. uvědomují, co způsobují. Za akce Covid se brutálně omezil psychologický vývoj dětí a jejich vzdělání. Za nějaký čas tu prostě nebudou odborníci - kvalitní lékaři atd. Se může stát, že taky nebude mít kdo opravovat veřejnou infrastrukturu (kanalizaci, vodovod, .....), kdo čistit vodu, kdo udržovat energetický sektor v provozu. Ta pravděpodobnost, že z kohoutku poteče voda, z které se člověk pos...., nebo třeba vůbec nepoteče, se zvyšuje. Jestli tu někdo spolupracuje (ať už úmyslně, nebo i neúmyslně, že svoje jednání nechápe), aby tu nebyl plyn, aby se zvyšovaly ceny za energie, aby se zrušilo bezplatné zdravotnictví a zavádělo se placení za vše možné (porod, preventivní zubní prohlídka, zašití řezné rány, ........), tak svojí práci dělá dokonale. _My se do toho středověku společně dostaneme, ať to stojí co to stojí._ Poslouží a budou nepotřební.
Upravené 26. 2. 2022 o 19:47

My se do toho středověku společně dostaneme, ať to stojí co to stojí.

Je to blbé - ale já se tu směju. Protože - tolik "bojovali" proti komunistům, celý ústav na to zřídili, zakázat je chtěli, věšet na lampy, bojí se o minulém režimu i učit děti - a přitom si vůbec nevšimli, že při tom všem snažení se stali o mnoho řádů horší než oni. Jsou jejich mnohem dokonalejší klony.


[quote="pid:60207, uid:573"]My se do toho středověku společně dostaneme, ať to stojí co to stojí.[/quote] Je to blbé - ale já se tu směju. Protože - tolik "bojovali" proti komunistům, celý ústav na to zřídili, zakázat je chtěli, věšet na lampy, bojí se o minulém režimu i učit děti - a **přitom si vůbec nevšimli, že při tom všem snažení se stali o mnoho řádů horší než oni. Jsou jejich mnohem dokonalejší klony.**

Takže když by se přeregistrovali tak, že by měli jinou koncovku, ale ted asi ne .ru, tak problém by mohl být vyřešen ?


Takže když by se přeregistrovali tak, že by měli jinou koncovku, ale ted asi ne .ru, tak problém by mohl být vyřešen ?

Jarek

Ted jsem zachytil zprávu, že celý Internet směrem do Ruska od nás bude po 21. hod. típnut.


Jdou vám načíst weby *.ru ?


[quote="pid:60201, uid:471"]Ted jsem zachytil zprávu, že celý Internet směrem do Ruska od nás bude po 21. hod. típnut.[/quote] Jdou **v**ám načíst weby *.ru ?

Takže když by se přeregistrovali tak, že by měli jinou koncovku, ale ted asi ne .ru, tak problém by mohl být vyřešen ?
Nejlépe koncovka com


[quote="pid:60226, uid:471"]Takže když by se přeregistrovali tak, že by měli jinou koncovku, ale ted asi ne .ru, tak problém by mohl být vyřešen ?[/quote] Nejlépe koncovka com

Jdou vám načíst weby *.ru ?
Ano


[quote="pid:60230, uid:837"]Jdou vám načíst weby *.ru ?[/quote]Ano

Nejlépe koncovka com
Ano. A není to ironie že .com jde? To je většinou amerika že...smile Nejde hlavně .cz tak si myslím, že u nás je navýsost žádané aby si lidé v ČR mysleli, že jsme ve válce. Copak se u nás asi chystá ... ? Nějaké přesuny? Byvakování vojsk? Přelety? Hmm...


[quote="pid:60231, uid:312"]Nejlépe koncovka com[/quote]Ano. A není to ironie že .com jde? To je většinou amerika že...:) Nejde hlavně .cz tak si myslím, že u nás je navýsost žádané aby si lidé v ČR mysleli, že jsme ve válce. Copak se u nás asi chystá ... ? Nějaké přesuny? Byvakování vojsk? Přelety? Hmm...

Copak se u nás asi chystá


to by měli spíš držet lidi doma u netu
takhle půjdou ven a uvidí vše na vlastní oči :-))


[quote="pid:60242, uid:781"]Copak se u nás asi chystá[/quote] to by měli spíš držet lidi doma u netu takhle půjdou ven a uvidí vše na vlastní oči :-))

By mě zajímalo, jestli si ti pracovníci bezpečnostních služeb a pod. uvědomují, co způsobují. Za akce Covid se brutálně omezil psychologický vývoj dětí a jejich vzdělání. Za nějaký čas tu prostě nebudou odborníci - kvalitní lékaři atd. Se může stát, že taky nebude mít kdo opravovat veřejnou infrastrukturu (kanalizaci, vodovod, .....), kdo čistit vodu, kdo udržovat energetický sektor v provozu. Ta pravděpodobnost, že z kohoutku poteče voda, z které se člověk pos...., nebo třeba vůbec nepoteče, se zvyšuje. Jestli tu někdo spolupracuje (ať už úmyslně, nebo i neúmyslně, že svoje jednání nechápe), aby tu nebyl plyn, aby se zvyšovaly ceny za energie, aby se zrušilo bezplatné zdravotnictví a zavádělo se placení za vše možné (porod, preventivní zubní prohlídka, zašití řezné rány, ........), tak svojí práci dělá dokonale. My se do toho středověku společně dostaneme, ať to stojí co to stojí. Poslouží a budou nepotřební.


Ještě doplním jednu věc - elektrická energie. Sice tu máme JE Temelín a Dukovany a zásoby paliva na několik málo let dopředu, ale uvědomují si zpravodajci, novináři, policisté a spol. (především ti v Praze), že naše JE jedou na palivo z Ruska. A co až palivo dojde? Prodá Rusko jaderný materiál nepřátelskému státu; státu, který vede protiruskou politiku; státu, který dodává zbraně na Ukrajinu? Mohou namítnout, že dovezeme palivové tyče z USA. Jenže ono není palivo jako palivo a jsou naše JE schopny jet na jiné palivo než z Ruska? Dovoz takového materiálu je nejen ekonomický, obchodní, ale i složitý politický proces na mezinárodní úrovni. Jestli nechtějí skončit na osvětlení při svíčkách, tak by se měli co nejdříve probudit. Jak USA i VB odkoply Kaddáfího, nyní Zelenského, tak odkopnou i naše uvědomělé pracovníky.


[quote="pid:60207, uid:573"]By mě zajímalo, jestli si ti pracovníci bezpečnostních služeb a pod. uvědomují, co způsobují. Za akce Covid se brutálně omezil psychologický vývoj dětí a jejich vzdělání. Za nějaký čas tu prostě nebudou odborníci - kvalitní lékaři atd. Se může stát, že taky nebude mít kdo opravovat veřejnou infrastrukturu (kanalizaci, vodovod, .....), kdo čistit vodu, kdo udržovat energetický sektor v provozu. Ta pravděpodobnost, že z kohoutku poteče voda, z které se člověk pos...., nebo třeba vůbec nepoteče, se zvyšuje. Jestli tu někdo spolupracuje (ať už úmyslně, nebo i neúmyslně, že svoje jednání nechápe), aby tu nebyl plyn, aby se zvyšovaly ceny za energie, aby se zrušilo bezplatné zdravotnictví a zavádělo se placení za vše možné (porod, preventivní zubní prohlídka, zašití řezné rány, ........), tak svojí práci dělá dokonale. My se do toho středověku společně dostaneme, ať to stojí co to stojí. Poslouží a budou nepotřební.[/quote] Ještě doplním jednu věc - elektrická energie. Sice tu máme JE Temelín a Dukovany a zásoby paliva na několik málo let dopředu, ale uvědomují si zpravodajci, novináři, policisté a spol. (především ti v Praze), že naše JE jedou na palivo z Ruska. A co až palivo dojde? Prodá Rusko jaderný materiál nepřátelskému státu; státu, který vede protiruskou politiku; státu, který dodává zbraně na Ukrajinu? Mohou namítnout, že dovezeme palivové tyče z USA. Jenže ono není palivo jako palivo a jsou naše JE schopny jet na jiné palivo než z Ruska? Dovoz takového materiálu je nejen ekonomický, obchodní, ale i složitý politický proces na mezinárodní úrovni. Jestli nechtějí skončit na osvětlení při svíčkách, tak by se měli co nejdříve probudit. Jak USA i VB odkoply Kaddáfího, nyní Zelenského, tak odkopnou i naše uvědomělé pracovníky.

Mohou namítnout, že dovezeme palivové tyče z USA. Jenže ono není palivo jako palivo a jsou naše JE schopny jet na jiné palivo než z Ruska?
Již se to před léty zkoušelo v Temelínu a skoro došlo k havárii.


[quote="pid:60297, uid:573"]Mohou namítnout, že dovezeme palivové tyče z USA. Jenže ono není palivo jako palivo a jsou naše JE schopny jet na jiné palivo než z Ruska?[/quote]Již se to před léty zkoušelo v Temelínu a skoro došlo k havárii.

Již se to před léty zkoušelo v Temelínu a skoro došlo k havárii.


Já vím.
Jestli se nepletu, tak tu máme palivo cca na 5let. "Chlapci" mají nejvyšší čas něco začít podnikat. Ono napravit vztah s Ruskem zabere určitý čas. Žádné "ABRAKA DABRA palivo sem" asi použít nepůjde.


[quote="pid:60298, uid:312"]Již se to před léty zkoušelo v Temelínu a skoro došlo k havárii.[/quote] Já vím. Jestli se nepletu, tak tu máme palivo cca na 5let. "Chlapci" mají nejvyšší čas něco začít podnikat. Ono napravit vztah s Ruskem zabere určitý čas. Žádné "ABRAKA DABRA palivo sem" asi použít nepůjde.

to by měli spíš držet lidi doma u netu
takhle půjdou ven a uvidí vše na vlastní oči :-))
Ano. Efekt opičí pracky je přítomen vždy při takových zásazích do svobody slova. Jenže válečné operace se obvykle řídí jinýmy pravidly než aby se zabývali koncepcí na první prioritě. A omezení svobody slova, čili šíření infopole hromadnými sdělovacími prostředky, samozřejmě mimo těch, co šíří propagandu (mejnstrým), je obvyklá taktika. Několik lidí, kteří něco vidí a nemohou to účinně šířit, není obvykle schopno vyvolat zavčasu účinnou reakci celé společnosti. To, že se to později lidé stejně dozvědí a pozmění to adekvátně jejich světonázor, na šesté prioritě nehraje roli. "Akce již proběhla, vojsko a materiál byl přesunut." Takto jedná 6. priorita řízení. Názory obyvatelstva jí nezajímají. Řídit názor je funcí 3. priority řízení. Politiků a médií.


[quote="pid:60261, uid:402"]to by měli spíš držet lidi doma u netu takhle půjdou ven a uvidí vše na vlastní oči :-))[/quote]Ano. Efekt opičí pracky je přítomen vždy při takových zásazích do svobody slova. Jenže válečné operace se obvykle řídí jinýmy pravidly než aby se zabývali koncepcí na první prioritě. A omezení svobody slova, čili šíření infopole hromadnými sdělovacími prostředky, samozřejmě mimo těch, co šíří propagandu (mejnstrým), je obvyklá taktika. Několik lidí, kteří něco vidí a nemohou to účinně šířit, není obvykle schopno vyvolat zavčasu účinnou reakci celé společnosti. To, že se to později lidé stejně dozvědí a pozmění to adekvátně jejich světonázor, na šesté prioritě nehraje roli. "Akce již proběhla, vojsko a materiál byl přesunut." Takto jedná 6. priorita řízení. Názory obyvatelstva jí nezajímají. Řídit názor je funcí 3. priority řízení. Politiků a médií.
12
11.51k
116
38
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept