Politika v ČR
Příprava na český volební podvod typu Vzor USA 2020?

...Nebo jeho odpis?


604e0d5894935


Vítězem voleb by se podle volebního modelu Kantar pro Českou televizi stali Piráti spolu se STAN. Podle modelu koalice získala 34 procent hlasů. Druhé hnutí ANO by mělo 22 procent. Třetí by skončila koalice SPOLU se ziskem 17,5 procenta.


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/volby-by-jasne-ovladli-pirati-se-stan-40353907


Zdá se, že v Kantaru hulí asi slušný model.


Pokud si ale pozorně rozkliknete další "modely", zjistíte, že se odhady značně liší...


604e0d6822306
604e0d74e8b01
604e0d7fd174d


_...Nebo jeho odpis?_ ![604e0d5894935](serve/attachment&path=604e0d5894935) Vítězem voleb by se podle volebního modelu Kantar pro Českou televizi stali Piráti spolu se STAN. Podle modelu koalice získala 34 procent hlasů. Druhé hnutí ANO by mělo 22 procent. Třetí by skončila koalice SPOLU se ziskem 17,5 procenta. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/volby-by-jasne-ovladli-pirati-se-stan-40353907 Zdá se, že v Kantaru hulí asi slušný model. Pokud si ale pozorně rozkliknete další "modely", zjistíte, že se odhady značně liší... ![604e0d6822306](serve/attachment&path=604e0d6822306) ![604e0d74e8b01](serve/attachment&path=604e0d74e8b01) ![604e0d7fd174d](serve/attachment&path=604e0d7fd174d)

Nebo jeho odpis?

Podle mě je to příprava. Piráti se svými hekry se o to postarají.


[quote="pid:6974, uid:181"]Nebo jeho odpis?[/quote] Podle mě je to příprava. Piráti se svými hekry se o to postarají.

Dámy a pánové,
mám důvodné podezření, že se jedná o dělostřeleckou přípravu a masáž před zfalšováním voleb. Najde se někdo, kdo se mi to pokusí vyvrátit?


Dámy a pánové, mám důvodné podezření, že se jedná o dělostřeleckou přípravu a masáž před zfalšováním voleb. Najde se někdo, kdo se mi to pokusí vyvrátit?

Já si spíše myslím, že jde o zoufalou akci bažiny. Přestřelili a dojedou na to.


Já si spíše myslím, že jde o zoufalou akci bažiny. Přestřelili a dojedou na to.

Zajímavá úvaha, ani toto není vyloučeno.


Zajímavá úvaha, ani toto není vyloučeno.

mám důvodné podezření, že se jedná o dělostřeleckou přípravu a masáž před zfalšováním voleb.


Záleží, jak se do toho třískne.


[quote="pid:6993, uid:311"]mám důvodné podezření, že se jedná o dělostřeleckou přípravu a masáž před zfalšováním voleb.[/quote] Záleží, jak se do toho třískne.

podle volebního modelu

Obecně: slyšel jsem, že 1% navíc stojí cca do 100 000 Kč. (navíc = nad rámec toho, jak to “vyjde” agentuře) (zdroj už nemám)


Předvolební průzkumy nejsou o zjišťování ale o řízení volebních preferencí.


Osobně mám vypočítané z několika voleb za sebou, že nejblíž realitě (nejmíň fixlují?) je agentura SANEP, všechno ostatní je totální hegeš.
(že by proto nebyla v nabídce? její průzkumy jsou občas publikovány na parlamentnilisty.cz)


A navíc: drtivá většina průzkumů bývá na vzorku do 1000 respondentů, takže to je o ničem, ale výsledek se pak dá snadněji poštelovat...


Kantar - to je agentura, která dělá pro ČT a kterou oblibuje homoMoravec.


[quote="pid:6974, uid:181"]podle volebního modelu[/quote] Obecně: slyšel jsem, že 1% navíc stojí cca do 100 000 Kč. (navíc = nad rámec toho, jak to “vyjde” agentuře) (zdroj už nemám) **Předvolební průzkumy nejsou o zjišťování ale o řízení volebních preferencí.** Osobně mám vypočítané z několika voleb za sebou, že nejblíž realitě (nejmíň fixlují?) je agentura SANEP, všechno ostatní je totální hegeš. (že by proto nebyla v nabídce? její průzkumy jsou občas publikovány na parlamentnilisty.cz) A navíc: drtivá většina průzkumů bývá na vzorku do 1000 respondentů, takže to je o ničem, ale výsledek se pak dá snadněji poštelovat... Kantar - to je agentura, která dělá pro ČT a kterou oblibuje homoMoravec.
Upravené 15. 3. 2021 o 00:03

“Situace se zhoršuje. Hackeři napadli v Česku stovky serverů”
15.3.2021
“Útok na české ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) byl jen špičkou ledovce. Za uplynulé dva týdny bylo v tuzemsku napadeno kvůli zranitelnosti Microsoft Exchange Serveru na 500 poštovních serverů. Vyplývá to z dat antivirové společnosti Eset.”
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/clanek/situace-se-zhorsuje-hackeri-napadli-v-cesku-stovky-serveru-40354001


“Na základě našich dat vidíme, že Česká republika patří mezi globálně nejvíce zasažené země... Zdůraznil přitom, že důležitá je v následujících dnech především práce administrátorů, kteří musí bezodkladně nainstalovat všechny potřebné aktualizace.”


Hmm, aktualizace, aktualizace... kde jsem to jenom nedávno slyšel? Že by volby 2020 USA? Aha, takže kdyby před volbami v ČR náhodou hakeři zase udeřili, aktualizace to vyřeší...Vždyť už přece víme, že na ČR si hakeři zasedli a patříme mezi “globálně nejvíce zasažené země”.


Hmm, Eset, Eset... to už jsem taky někde slyšel. Není to ta firma, která vyrábí a distribuuje počítačové viry a pak prodává různý antivirový a šmírovací software?


“Situace se zhoršuje. Hackeři napadli v Česku stovky serverů” 15.3.2021 “Útok na české ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) byl jen špičkou ledovce. Za uplynulé dva týdny bylo v tuzemsku napadeno kvůli zranitelnosti Microsoft Exchange Serveru na 500 poštovních serverů. Vyplývá to z dat antivirové společnosti Eset.” https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/clanek/situace-se-zhorsuje-hackeri-napadli-v-cesku-stovky-serveru-40354001 “Na základě našich dat vidíme, že Česká republika patří mezi globálně nejvíce zasažené země... Zdůraznil přitom, že důležitá je v následujících dnech především práce administrátorů, kteří musí bezodkladně nainstalovat všechny potřebné aktualizace.” Hmm, aktualizace, aktualizace... kde jsem to jenom nedávno slyšel? Že by volby 2020 USA? Aha, takže kdyby před volbami v ČR náhodou hakeři zase udeřili, aktualizace to vyřeší...Vždyť už přece víme, že na ČR si hakeři zasedli a patříme mezi “globálně nejvíce zasažené země”. Hmm, Eset, Eset... to už jsem taky někde slyšel. Není to ta firma, která vyrábí a distribuuje počítačové viry a pak prodává různý antivirový a šmírovací software?
Upravené 16. 3. 2021 o 08:12

"Čechy terorizuje spyware. Jak se bránit?"
22.3.2021
"Několik posledních měsíců české uživatele doslova terorizuje spyware, tedy škodlivé kódy zaměřující se na krádeže hesel. V únoru dokonce stáli tito nezvaní návštěvníci za každou třetí detekovanou hrozbou."
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/clanek/cechy-terorizuje-spyware-jak-se-branit-40354675


Radí "odborníci" z ESETu a AVASTu...


"Samozřejmostí by měla být také pravidelná aktualizace všech programů a samotného operačního systému. Propašovat spyware do počítače mohou totiž také prostřednictvím nejrůznějších softwarových zranitelností."
"Analýza ukázala, že od loňského března do prosince vzrostlo využívání těchto škodlivých programů v Česku o alarmujících 79,5 % ve srovnání s měsíci před pandemií. Celosvětově pak analytici Avastu zaznamenali nárůst o 55 %."


"Čechy terorizuje spyware. Jak se bránit?" 22.3.2021 "Několik posledních měsíců české uživatele doslova terorizuje spyware, tedy škodlivé kódy zaměřující se na krádeže hesel. V únoru dokonce stáli tito nezvaní návštěvníci za každou třetí detekovanou hrozbou." https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/clanek/cechy-terorizuje-spyware-jak-se-branit-40354675 Radí "odborníci" z ESETu a AVASTu... "Samozřejmostí by měla být také pravidelná aktualizace všech programů a samotného operačního systému. Propašovat spyware do počítače mohou totiž také prostřednictvím nejrůznějších softwarových zranitelností." "Analýza ukázala, že od loňského března do prosince vzrostlo využívání těchto škodlivých programů v Česku o alarmujících 79,5 % ve srovnání s měsíci před pandemií. Celosvětově pak analytici Avastu zaznamenali nárůst o 55 %."

Doporučení:
Někde jsem to tady už psal: Microsoft nás sleduje již od roku 1986. Takže vyloučit a používat Linux. K němu placený KasperskyLab za 35 Euro ročně, což je asi 1000 korun. Necourat na Google, také sleduje. Na internet chodit prostřednictvím TOR. Eliminovat možnost sledování - nemít "chytrý telefon". Nevěřit "odborníkům" z ESETu a AVASTu, instalují do svých antivirů zadní vrátka pro své spolumajitele. Nevstupovat na sociální sítě.
Neexistuje na internetu nikdo, kdo by byl anonymní, ale lze podstatně ztížit identifikaci.


Doporučení: Někde jsem to tady už psal: Microsoft nás sleduje již od roku 1986. Takže vyloučit a používat Linux. K němu placený KasperskyLab za 35 Euro ročně, což je asi 1000 korun. Necourat na Google, také sleduje. Na internet chodit prostřednictvím TOR. Eliminovat možnost sledování - nemít "chytrý telefon". Nevěřit "odborníkům" z ESETu a AVASTu, instalují do svých antivirů zadní vrátka pro své spolumajitele. Nevstupovat na sociální sítě. Neexistuje na internetu nikdo, kdo by byl anonymní, ale lze podstatně ztížit identifikaci.

"Samozřejmostí by měla být také pravidelná aktualizace všech programů a samotného operačního systému. Propašovat spyware do počítače mohou totiž také prostřednictvím nejrůznějších softwarových zranitelností."


V překladu: Potřebujeme více vašich dat. Dejte nám je a ještě nám za to zaplaťte.


[quote="pid:8344, uid:240"]"Samozřejmostí by měla být také pravidelná aktualizace všech programů a samotného operačního systému. Propašovat spyware do počítače mohou totiž také prostřednictvím nejrůznějších softwarových zranitelností."[/quote] V překladu: Potřebujeme více vašich dat. Dejte nám je a ještě nám za to zaplaťte.

“Hrozí kolaps základních registrů, varuje vnitro“
24.3.2021
“Ministerstvo vnitra bije na poplach. Základní registry, ve kterých shromažďuje stát základní údaje o občanech, právnických osobách a nemovitostech, jsou podle resortu v kritickém stavu a hrozí jejich kolaps. Před jejich zhroucením varuje ve zprávě, kterou vládě předkládá, ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Na modernizaci chybějí finance, tvrdí v dokumentu, který Právo získalo.”
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/hrozi-kolaps-zakladnich-registru-varuje-vnitro-40354689


“Rizikový bude letošní rok. Velký nápor pro registry bude znamenat nejen sčítání lidu, které začne už v sobotu, ale i říjnové volby do Sněmovny a také údaje související s nouzovým stavem, kdy se ukládají mj. i údaje o očko­vání.”


“Hrozí kolaps základních registrů, varuje vnitro“ 24.3.2021 “Ministerstvo vnitra bije na poplach. Základní registry, ve kterých shromažďuje stát základní údaje o občanech, právnických osobách a nemovitostech, jsou podle resortu v kritickém stavu a hrozí jejich kolaps. Před jejich zhroucením varuje ve zprávě, kterou vládě předkládá, ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Na modernizaci chybějí finance, tvrdí v dokumentu, který Právo získalo.” https://www.novinky.cz/domaci/clanek/hrozi-kolaps-zakladnich-registru-varuje-vnitro-40354689 “Rizikový bude letošní rok. Velký nápor pro registry bude znamenat nejen sčítání lidu, které začne už v sobotu, ale i říjnové volby do Sněmovny a také údaje související s nouzovým stavem, kdy se ukládají mj. i údaje o očko­vání.”

Ten nejhorší papír a ta nejhorší tužka používaná v rozpadlé budově bude vždy bezpečnější než jakýkoliv PC připojený k síti.


Ten nejhorší papír a ta nejhorší tužka používaná v rozpadlé budově bude vždy bezpečnější než jakýkoliv PC připojený k síti.

Hmm...řeknu to asi takto, kolaps s velkou pravděpodobností může přijít skrz IT. Od sametu a nejenom u nás, toto odvětví bujelo jak pýr. Bez jakýchkoli pevných pravidel a zásad ....prostě se do toho mohl srát každý co měl interface v řitním otvoru a deset prstů pro datlování. Podle toho to taky dneska vypadá. Kdyby DHL vypadl systém na 24 hodin, tak škody budou takový, že už nebude potřeba a to jsou jen obyčejní speditéři.


Hmm...řeknu to asi takto, kolaps s velkou pravděpodobností může přijít skrz IT. Od sametu a nejenom u nás, toto odvětví bujelo jak pýr. Bez jakýchkoli pevných pravidel a zásad ....prostě se do toho mohl srát každý co měl interface v řitním otvoru a deset prstů pro datlování. Podle toho to taky dneska vypadá. Kdyby DHL vypadl systém na 24 hodin, tak škody budou takový, že už nebude potřeba a to jsou jen obyčejní speditéři.

Vedi.Vini......

@Archal
Pokud si mlhavě pamatuji, kolaps byl již vyzkoušen v několika případech. Konkrétně v Čechách při posledních volbách do PS, kdy "spadl" server Statistického úřadu. Tedy server strategického významu.
Pokud může mít soukromá firma na hlavní server tři zálohy na různých místech v zemi, divím se, že takto není zabezpečený stát a státní orgány.
Navíc podezřelý okamžik spadnutí, jen potvrzuje oprávněnou myšlenku, nebo chcete-li důvodné podezření, že to bylo úmyslné.
V průbežném sledování bylo možné sledovat, jak SPD jde nahoru a TOP klesá. A v tom okamžiku to přišlo, bam a po hodině všechno jinak.
A nemluvím o jiných krajích a státech, kde to aplikovali v daleko brutálnějším měřítku.

@Archal Pokud si mlhavě pamatuji, kolaps byl již vyzkoušen v několika případech. Konkrétně v Čechách při posledních volbách do PS, kdy "spadl" server Statistického úřadu. Tedy server strategického významu. Pokud může mít soukromá firma na hlavní server tři zálohy na různých místech v zemi, divím se, že takto není zabezpečený stát a státní orgány. Navíc podezřelý okamžik spadnutí, jen potvrzuje oprávněnou myšlenku, nebo chcete-li důvodné podezření, že to bylo úmyslné. V průbežném sledování bylo možné sledovat, jak SPD jde nahoru a TOP klesá. A v tom okamžiku to přišlo, bam a po hodině všechno jinak. A nemluvím o jiných krajích a státech, kde to aplikovali v daleko brutálnějším měřítku.

kolaps s velkou pravděpodobností může přijít skrz IT

Podle mě je to jistota. Proč asi šéf Pirátů kandiduje v Ústeckém kraji? No protože v letošních volbách se budou hlasy ze zahraničí počítat tam. No a to by v tom byl čert, kdyby se Piráti na tomto zahraničním kousku nechtěli přiživit. Jako ajťáci to mají jistě zmáknuto.


[quote="pid:8690, uid:190"]kolaps s velkou pravděpodobností může přijít skrz IT[/quote] Podle mě je to jistota. Proč asi šéf Pirátů kandiduje v Ústeckém kraji? No protože v letošních volbách se budou hlasy ze zahraničí počítat tam. No a to by v tom byl čert, kdyby se Piráti na tomto zahraničním kousku nechtěli přiživit. Jako ajťáci to mají jistě zmáknuto.

@Rusofil

Také jsem nad tím uvažoval. I když si myslím, že v Nikosii si nic nedovolí. Během prvního i druhého kola presidentských voleb jsme měli pronajaty tři byty v okolí (ještě, že existuje BnB) a vstupy byly pod nepřetžitou kontrolou. Čekal jsem nějakou boudu. Ale nic. Počty souhlasily. Otázka je, co se dělo vevnitř. Ale naše hlasy byly započítaný správně.


@Rusofil Také jsem nad tím uvažoval. I když si myslím, že v Nikosii si nic nedovolí. Během prvního i druhého kola presidentských voleb jsme měli pronajaty tři byty v okolí (ještě, že existuje BnB) a vstupy byly pod nepřetžitou kontrolou. Čekal jsem nějakou boudu. Ale nic. Počty souhlasily. Otázka je, co se dělo vevnitř. Ale naše hlasy byly započítaný správně.

Jako ajťáci

Tak to byli možná kdysi otcové zakladatelé. Nyní jsou to už jen 'ajťáci' ala pirátor Hřib-satan.
Ale budou to chtít zmáknout po jejich, po hejkalsku, jak jsou zvyklí z bažin: mezi 03:00 a 04:00.


[quote="pid:8747, uid:312"]Jako ajťáci[/quote] Tak to byli možná kdysi otcové zakladatelé. Nyní jsou to už jen 'ajťáci' ala pirátor Hřib-satan. Ale budou to chtít zmáknout po jejich, po hejkalsku, jak jsou zvyklí z bažin: mezi 03:00 a 04:00.
Upravené 24. 3. 2021 o 18:49

Kým chtějí Piráti a STAN obsadit ministerstva, pokud vyhrají volby


Nominace do pirátského vládního týmu jsou na začátku, ale mnozí uchazeči už pro Právo poodhalili své ambice stanout v případě volebního úspěchu v čele ministerstev. Některá jména zaznívají i z koaličního STAN. Do voleb zbývá půl roku, navíc i v případě úspěchu by záleželo na tom, s kým by se strany musely ještě dělit.


O ministerstvo financí se bude ucházet senátor Lukáš Wagenknecht (Piráti), jehož premiér Andrej Babiš považuje za svého nepřítele, jenž ho „udává v Bruselu“. „Nominaci plánuji podat, nyní jsem ve fázi přípravy,“ řekl Právu Wagenknecht. Mezi zájemci o nejvýznamnější resort není pirát Mikuláš Ferjenčík, o němž se spekulovalo.


Vnitro by pak chtěl vést šéf Starostů Vít Rakušan, za Piráty poslanec Lukáš Kolářík.


Zdravotnictví? Hřib podpořil Dostála
Stejně tak se ve stínové vládě neobjeví pražský primátor Zdeněk Hřib, který působil v poradním týmu pro zdravotnictví. „Chci se plně věnovat Praze,“ sdělil Právu. Podle něj má ale strana na aktuálně nejžhavější křeslo řadu vhodných kandidátů.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kym-chteji-pirati-a-stan-obsadit-ministerstva-pokud-vyhraji-volby-40355384


Z diskuse pod článkem: "Porcují medvěda, který ještě běhá po lese."


Kým chtějí Piráti a STAN obsadit ministerstva, pokud vyhrají volby Nominace do pirátského vládního týmu jsou na začátku, ale mnozí uchazeči už pro Právo poodhalili své ambice stanout v případě volebního úspěchu v čele ministerstev. Některá jména zaznívají i z koaličního STAN. Do voleb zbývá půl roku, navíc i v případě úspěchu by záleželo na tom, s kým by se strany musely ještě dělit. O ministerstvo financí se bude ucházet senátor Lukáš Wagenknecht (Piráti), jehož premiér Andrej Babiš považuje za svého nepřítele, jenž ho „udává v Bruselu“. „Nominaci plánuji podat, nyní jsem ve fázi přípravy,“ řekl Právu Wagenknecht. Mezi zájemci o nejvýznamnější resort není pirát Mikuláš Ferjenčík, o němž se spekulovalo. Vnitro by pak chtěl vést šéf Starostů Vít Rakušan, za Piráty poslanec Lukáš Kolářík. Zdravotnictví? Hřib podpořil Dostála Stejně tak se ve stínové vládě neobjeví pražský primátor Zdeněk Hřib, který působil v poradním týmu pro zdravotnictví. „Chci se plně věnovat Praze,“ sdělil Právu. Podle něj má ale strana na aktuálně nejžhavější křeslo řadu vhodných kandidátů. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kym-chteji-pirati-a-stan-obsadit-ministerstva-pokud-vyhraji-volby-40355384 Z diskuse pod článkem: "Porcují medvěda, který ještě běhá po lese."

Nové volební "modely"
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/koalice-piratu-a-stan-prvni-cssd-mimo-snemovnu-40356637


Kantar stále tlačí na pilu, i když bukanýři a turisté mají v jejich nejnovějším modelu slabší podíl, 30 místo 34%, zatímco agentura STEM jim dohromady dává 20,3%


Nové volební "modely" https://www.novinky.cz/domaci/clanek/koalice-piratu-a-stan-prvni-cssd-mimo-snemovnu-40356637 Kantar stále tlačí na pilu, i když bukanýři a turisté mají v jejich nejnovějším modelu slabší podíl, 30 místo 34%, zatímco agentura STEM jim dohromady dává 20,3%

To je zase masáž, ... až se mi kroutí palce u nohou!


To je zase masáž, ... až se mi kroutí palce u nohou!

v česku máte iba dve strany , SPD a rozvrat/zánik.
Tak ako my máme iba dve , maximálne tri.


Spravte si prieskum vo vlastnom okolí , zistite koľko ľudí bude voliť SPD a hlavne si vypočujte dôvod tých ktorí nie a potom sa sem vráťte napísať , že je to len masáž.


v česku máte iba dve strany , SPD a rozvrat/zánik. Tak ako my máme iba dve , maximálne tri. Spravte si prieskum vo vlastnom okolí , zistite koľko ľudí bude voliť SPD a hlavne si vypočujte dôvod tých ktorí nie a potom sa sem vráťte napísať , že je to len masáž.
Upravené 12. 4. 2021 o 15:53

@Martin
Pravdu píšeš, příteli, ale...

Má to trochu háček, on je pro mnoho lidí nestravitelný. Už jsem to psal v jiném vlákně, já osobně ho zakroužkoval.
Jenže se ke mě dostala zatím neověřená informace (obávám se, že už asi ani ověřit nepůjde díky množství času, který uběhl), že Úsvit kdysi obdržel jakousi dotaci (finanční obnos) od Soroše. A od toho pána není nikdy nic zadarmo!
Pravdou je, že i Viktor Orbán (maďarský premier) má vzdělání za jeho peníze a zjevně se mu vymkl z řízení a to jednoznačně na všech prioritách. To se může stát i u Okamury (zásada - co nelze vyloučit, je třeba připustit).
Takže tomu dejme trochu času a uvidíme co z toho vzejde. Oni mu nakonec na to referendum přistoupí, jenže né na to co chce (vystoupení z EU) ale na jiné (a bude sešvindlované)


@Martin Pravdu píšeš, příteli, ale... Má to trochu háček, on je pro mnoho lidí nestravitelný. Už jsem to psal v jiném vlákně, já osobně ho zakroužkoval. Jenže se ke mě dostala zatím neověřená informace (obávám se, že už asi ani ověřit nepůjde díky množství času, který uběhl), že Úsvit kdysi obdržel jakousi dotaci (finanční obnos) od Soroše. A od toho pána není nikdy nic zadarmo! Pravdou je, že i Viktor Orbán (maďarský premier) má vzdělání za jeho peníze a zjevně se mu vymkl z řízení a to jednoznačně na všech prioritách. To se může stát i u Okamury (zásada - co nelze vyloučit, je třeba připustit). Takže tomu dejme trochu času a uvidíme co z toho vzejde. Oni mu nakonec na to referendum přistoupí, jenže né na to co chce (vystoupení z EU) ale na jiné (a bude sešvindlované)
Upravené 12. 4. 2021 o 15:55

@Karlos
No tak pokiaľ niekomu vadí , že dostal pár grošov od Soroša a preto ho nebude voliť, tak takému želám to čo si naňho elity chystajú.
Okamura je nestravitelný ? za toto ? Tí ľudia o ktorých hovoríte by sa mali prestať nazývať ľudmi v takom prípade.
Dnes sa hrá o existenciu pričom jedna strana jasne hovorí NIE existencii a druhá ÁNO.
Aj zvieratá majú pud sebazáchovy.
Tak sa koukejte sebrat tam za Moravou , nech nemusíme spoločný štát tvoriť s maďarmi smile

@Karlos No tak pokiaľ niekomu vadí , že dostal pár grošov od Soroša a preto ho nebude voliť, tak takému želám to čo si naňho elity chystajú. Okamura je nestravitelný ? za toto ? Tí ľudia o ktorých hovoríte by sa mali prestať nazývať ľudmi v takom prípade. Dnes sa hrá o existenciu pričom jedna strana jasne hovorí NIE existencii a druhá ÁNO. Aj zvieratá majú pud sebazáchovy. Tak sa koukejte sebrat tam za Moravou , nech nemusíme spoločný štát tvoriť s maďarmi :D
Upravené 12. 4. 2021 o 16:13

@Martin

No tak pokiaľ niekomu vadí , že dostal pár grošov od Soroša a preto ho nebude voliť, tak takému želám to čo si naňho elity chystajú.

Naprostý souhlas!

Okamura je nestravitelný ?

Nikoliv, pro způsob nebo styl chování a jednání. Jen postřehy, které jsem na toto téma zaregistroval - zrušení buňky někde na Moravě, Finanční problémy Úsvitu, soustavné "my v SPD" (myšleno nemluví za sebe, ale za celý kolektiv i když celý kolektiv jede podle něho). Podotýkám, že nic z toho osobně neberu v potaz, protože u mě platí "presumpce neviny". Nebylo mu ni c dokázáno, nebyl odsouzen, je to jedna paní povídala.


Dnes sa hrá o existenciu pričom jedna strana jasne hovorí NIE existencii a druhá ÁNO.

Bezvýhradný souhlas!


Tak sa koukejte sebrat tam za Moravou


To asi nepůjde, máme přerušené spojení se světem. Kypr!


@Martin [quote="pid:10992, uid:324"]No tak pokiaľ niekomu vadí , že dostal pár grošov od Soroša a preto ho nebude voliť, tak takému želám to čo si naňho elity chystajú.[/quote] Naprostý souhlas! [quote="pid:10992, uid:324"]Okamura je nestravitelný ?[/quote] Nikoliv, pro způsob nebo styl chování a jednání. Jen postřehy, které jsem na toto téma zaregistroval - zrušení buňky někde na Moravě, Finanční problémy Úsvitu, soustavné "my v SPD" (myšleno nemluví za sebe, ale za celý kolektiv i když celý kolektiv jede podle něho). Podotýkám, že nic z toho osobně neberu v potaz, protože u mě platí "presumpce neviny". Nebylo mu ni c dokázáno, nebyl odsouzen, je to jedna paní povídala. [quote="pid:10992, uid:324"]Dnes sa hrá o existenciu pričom jedna strana jasne hovorí NIE existencii a druhá ÁNO.[/quote] Bezvýhradný souhlas! [quote="pid:10992, uid:324"]Tak sa koukejte sebrat tam za Moravou[/quote] To asi nepůjde, máme přerušené spojení se světem. Kypr!
Upravené 12. 4. 2021 o 16:26
1.83k
24
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept