Videá, filmy, knihy
Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom)

Mě už to nebaví. Tohle je ozvučováno od roku 2016 a neděje se nic. Jak by mohlo, vždyť to jsou móresy GP, které bažina pouze převzala.
Vždy, když je třeba trochu zatlačit na bažinu, objeví se toto téma a po vyjasnění vzájemných postojů zase zmizí. Bohužel.
Skrze tyhle hrůzy udržují chod systému. A po "revoluci" to proniklo i k nám. Kdyby se nějaká loutka cukala, objeví se fotka nebo video... a tak se loutka necuká, nebo jen tak, jak jí loutkář povolí.
Dokud podobné dokumenty nepoběží v televizích v hlavních časech, nezmění se nic. Lidi to vlastně ani nechtějí vědět.


Nicméně představa veřejných poprav těchto zrůd je velmi lákavá.


Mě už to nebaví. Tohle je ozvučováno od roku 2016 a neděje se nic. Jak by mohlo, vždyť to jsou móresy GP, které bažina pouze převzala. Vždy, když je třeba trochu zatlačit na bažinu, objeví se toto téma a po vyjasnění vzájemných postojů zase zmizí. Bohužel. Skrze tyhle hrůzy udržují chod systému. A po "revoluci" to proniklo i k nám. Kdyby se nějaká loutka cukala, objeví se fotka nebo video... a tak se loutka necuká, nebo jen tak, jak jí loutkář povolí. Dokud podobné dokumenty nepoběží v televizích v hlavních časech, nezmění se nic. Lidi to vlastně ani nechtějí vědět. Nicméně představa veřejných poprav těchto zrůd je velmi lákavá.

A ta večeře satanistů s Marinou Abramovič je také odporná záležitost

Už sedět tam je peklo.
Co je potom u toho ještě jíst?


[quote="pid:32387, uid:158"]A ta večeře satanistů s Marinou Abramovič je také odporná záležitost[/quote] Už sedět tam je peklo. Co je potom u toho ještě jíst?

Bývalý přítel žalobce Ghislaine Maxwellové vypovídá, že vezl dívky domů k Epsteinovi
Muž ve středu vypověděl u Ghislaine Maxwellové v procesu se sexuálním zneužíváním,
že vezl dospívající dívky do floridského sídla zesnulého finančníka Jeffreyho Epsteina
a viděl je odcházet se stodolarovými bankovkami.


Muž, který se identifikoval jako Shawn, vypověděl,
že začal chodit s ženou jménem Carolyn na Floridě, když mu bylo 17 a jí 14.


Carolyn, které je nyní kolem 30 let, v úterý vypověděla,
že měla sexuální styky s Epsteinem v jeho domově
v Palm Beach na Floridě, když jí bylo 14 v roce 2002.
Britská socialistka (59) odmítla osm případů sexuálního obchodování a další obvinění
za svou údajnou roli při náboru a péči o čtyři dívky, včetně Carolyn, které Epstein
v letech 1994 až 2004 zneužil.


Maxwellovi právníci uvedli, že vzpomínky jejích žalobců byly v průběhu let zkažené a že Maxwellová je za Epsteinovo údajné chování obětním beránkem.
Světoběžnický investor zemřel sebevraždou v roce 2019 ve vězeňské cele
na Manhattanu, když čekal na svůj vlastní soud ohledně sexuálního zneužívání.


Carolynin případ je základem Maxwellova obvinění z obchodování se sexem,
protože byla údajně placena za interakce s Epsteinem a údajně od Maxwella
obdržela dárky, které byly zaslány z newyorské adresy do Carolynina domova na Floridě. Carolyn řekla, že setkání s Epsteinem začala jako masáže, než se stupňovala.
Shawn, nyní 38letý, si vzpomněl, jak poprvé cestoval do Epsteinova domu
s Carolyn s dívkou jménem Virginia Roberts a Robertsovým přítelem poté,
co Roberts řekl Carolyn, že dvojice může vydělávat peníze tím, že „masírovala" chlapa“.


"Byla nadšená, že může vydělat peníze," řekl Shawn, který nebyl v případu obviněn
z pochybení.
Dodal, že on a Robertsův přítel viděli, jak Roberts a Carolyn jdou do Epsteinova domu, čekali na ně déle než hodinu a viděli je odcházet z domu se stodolarovými bankovkami.


Robertsová, nyní známá jako Virginia Giuffreová, je jednou z Epsteinových a Maxwellových nejprominentnějších žalobců, i když se neočekává, že bude svědčit v Maxwellově trestním případu.


Shawnův popis toho prvního výletu se do značné míry shodoval s Carolyninou verzí.
Po té první cestě Shawn řekl, že vozil Carolyn do Epsteinova domu každé dva týdny
a že Carolyn odjíždí se stodolarovými bankovkami. Peníze použijí na nákup drog,
řekl Shawn, když v úterý na stánku zopakoval prohlášení své bývalé přítelkyně.


Když se ho státní zástupce zeptal, proč Carolyn neřídila sama,
Shawn odpověděl: "Byla příliš mladá." . . .


https://www.reuters.com/world/us/ghislaine-maxwells-trial-enters-eighth-day-testimony-fourth-victim-expected-soon-2021-12-08/


**Bývalý přítel žalobce Ghislaine Maxwellové vypovídá, že vezl dívky domů k Epsteinovi** Muž ve středu vypověděl u Ghislaine Maxwellové v procesu se sexuálním zneužíváním, že vezl dospívající dívky do floridského sídla zesnulého finančníka Jeffreyho Epsteina a viděl je odcházet se stodolarovými bankovkami. Muž, který se identifikoval jako Shawn, vypověděl, že začal chodit s ženou jménem Carolyn na Floridě, když mu bylo 17 a jí 14. Carolyn, které je nyní kolem 30 let, v úterý vypověděla, že měla sexuální styky s Epsteinem v jeho domově v Palm Beach na Floridě, když jí bylo 14 v roce 2002. Britská socialistka (59) odmítla osm případů sexuálního obchodování a další obvinění za svou údajnou roli při náboru a péči o čtyři dívky, včetně Carolyn, které Epstein v letech 1994 až 2004 zneužil. Maxwellovi právníci uvedli, že vzpomínky jejích žalobců byly v průběhu let zkažené a že Maxwellová je za Epsteinovo údajné chování obětním beránkem. Světoběžnický investor zemřel sebevraždou v roce 2019 ve vězeňské cele na Manhattanu, když čekal na svůj vlastní soud ohledně sexuálního zneužívání. Carolynin případ je základem Maxwellova obvinění z obchodování se sexem, protože byla údajně placena za interakce s Epsteinem a údajně od Maxwella obdržela dárky, které byly zaslány z newyorské adresy do Carolynina domova na Floridě. Carolyn řekla, že setkání s Epsteinem začala jako masáže, než se stupňovala. Shawn, nyní 38letý, si vzpomněl, jak poprvé cestoval do Epsteinova domu s Carolyn s dívkou jménem Virginia Roberts a Robertsovým přítelem poté, co Roberts řekl Carolyn, že dvojice může vydělávat peníze tím, že „masírovala" chlapa“. "Byla nadšená, že může vydělat peníze," řekl Shawn, který nebyl v případu obviněn z pochybení. Dodal, že on a Robertsův přítel viděli, jak Roberts a Carolyn jdou do Epsteinova domu, čekali na ně déle než hodinu a viděli je odcházet z domu se stodolarovými bankovkami. Robertsová, nyní známá jako Virginia Giuffreová, je jednou z Epsteinových a Maxwellových nejprominentnějších žalobců, i když se neočekává, že bude svědčit v Maxwellově trestním případu. Shawnův popis toho prvního výletu se do značné míry shodoval s Carolyninou verzí. Po té první cestě Shawn řekl, že vozil Carolyn do Epsteinova domu každé dva týdny a že Carolyn odjíždí se stodolarovými bankovkami. Peníze použijí na nákup drog, řekl Shawn, když v úterý na stánku zopakoval prohlášení své bývalé přítelkyně. Když se ho státní zástupce zeptal, proč Carolyn neřídila sama, Shawn odpověděl: "Byla příliš mladá." . . . https://www.reuters.com/world/us/ghislaine-maxwells-trial-enters-eighth-day-testimony-fourth-victim-expected-soon-2021-12-08/
Upravené 2. 1. 2022 o 20:08

Prípad Maxwellová
Malá čierna knižka Ghislaine Maxwellovej zostane utajená na súde


Obžaloba a obhajoba v procese s Ghislaine Maxwellovou sa zhodli, že jej „malá čierna kniha“ kontaktov nebude nikdy zverejnená, aj keď porota mohla vidieť jej časť.


Sudkyňa Alison Nathanová na federálnom súde na Manhattane rozhodla, že len obmedzené množstvo materiálu z knihy kontaktov britskej madam bude zverejnené pod pečaťou.


97-stranovú knihu, ktorá obsahuje mená a kontaktné údaje takmer 2 000 ľudí vrátane svetových lídrov, celebrít a podnikateľov, zverejnil spravodajský web Gawker v roku 2015.
https://www.thetimes.co.uk/article/ghislaine-maxwells-little-black-book-to-remain-secret-in-court-deal-dvjzzw85m


** Prípad Maxwellová** Malá čierna knižka Ghislaine Maxwellovej zostane utajená na súde Obžaloba a obhajoba v procese s Ghislaine Maxwellovou sa zhodli, že jej „malá čierna kniha“ kontaktov nebude nikdy zverejnená, aj keď porota mohla vidieť jej časť. Sudkyňa Alison Nathanová na federálnom súde na Manhattane rozhodla, že len obmedzené množstvo materiálu z knihy kontaktov britskej madam bude zverejnené pod pečaťou. 97-stranovú knihu, ktorá obsahuje mená a kontaktné údaje takmer 2 000 ľudí vrátane svetových lídrov, celebrít a podnikateľov, zverejnil spravodajský web Gawker v roku 2015. https://www.thetimes.co.uk/article/ghislaine-maxwells-little-black-book-to-remain-secret-in-court-deal-dvjzzw85m
Upravené 2. 1. 2022 o 20:10

Leslie Wexner opúšťa spoločnosť, ktorú založil, bankrot majiteľa Polaris


Tento krok nasledoval po tom, ako sa Wexner rok predtým rozhodol odísť z funkcie predsedu a generálneho riaditeľa spoločnosti L Brands. Leslie a jeho žena Abigail Wexnerovci
následne predali veľkú časť svojich akcií v L Brands a L Brands sa neskôr rozdelila na dve spoločnosti, Bath & Body Works a Victoria's Secret. Wexnerov krok odstúpiť z funkcie generálneho riaditeľa a prezidenta prišiel po tom, čo bol kritizovaný
za jeho väzby na obchodníka so sexom s deťmi Jeffreyho Epsteina.
https://eu.dispatch.com/story/business/2021/12/29/ohio-unemployment-fraud-wexner-mall-bankruptcy-wild-2021/6495608001/


Leslie Wexner opúšťa spoločnosť, ktorú založil, bankrot majiteľa Polaris ------------------------------------------------------------------------ Tento krok nasledoval po tom, ako sa Wexner rok predtým rozhodol odísť z funkcie predsedu a generálneho riaditeľa spoločnosti L Brands. Leslie a jeho žena Abigail Wexnerovci následne predali veľkú časť svojich akcií v L Brands a L Brands sa neskôr rozdelila na dve spoločnosti, Bath & Body Works a Victoria's Secret. Wexnerov krok odstúpiť z funkcie generálneho riaditeľa a prezidenta prišiel po tom, čo bol kritizovaný **za jeho väzby na obchodníka so sexom s deťmi Jeffreyho Epsteina.** https://eu.dispatch.com/story/business/2021/12/29/ohio-unemployment-fraud-wexner-mall-bankruptcy-wild-2021/6495608001/
1.29k
7
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept