Politika v SR
Krčméry podáva trestné oznámenie za informácie zverejnené InfoVojnou

Mimochodom dnes bola v Dopoludní na IV pani Diplomatka Ing. Iveta Michalíková a práve sa o tom bavili.... idem (počuvať), začína to byť zaújmavé, som zvedavá čo sa všetko ešte o tomto pánovi dozvieme....
https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-932021/?m=1


VIDEO: Krčméry podáva trestné oznámenie za informácie zverejnené InfoVojnou o jeho pokusoch s vakcínami na ľuďoch
https://www.infovojna.sk/article/video-krcmery-podava-trestne-oznamenie-za-informacie-zverejnene-infovojnou-o-jeho-pokusoch-s-vakcinami-na-ludoch


Mimochodom dnes bola v Dopoludní na IV pani Diplomatka Ing. Iveta Michalíková a práve sa o tom bavili.... idem (počuvať), začína to byť zaújmavé, som zvedavá čo sa všetko ešte o tomto pánovi dozvieme.... https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-932021/?m=1 VIDEO: Krčméry podáva trestné oznámenie za informácie zverejnené InfoVojnou o jeho pokusoch s vakcínami na ľuďoch https://www.infovojna.sk/article/video-krcmery-podava-trestne-oznamenie-za-informacie-zverejnene-infovojnou-o-jeho-pokusoch-s-vakcinami-na-ludoch
Upravené 9. 3. 2021 o 22:00

100 stranový dokument, nájdete všetky možné mimovládky, jezuitov, františkánov a rôzne rehoľné organizácie, najlepšie je na konci, spoznori:
Nadácia J&T, Nadácia Daniely Hantuchovej, Hnutie kresťanských spoločenstiev (ERKO), Mondi Bussiness Paper SCP Ružomberok
Ministerstvo zahraničných vecí SR, SlovakAid, Codecon, Swiss international airlines, Sandoz-Lek, Pfizer, Ratiopharm, Aventis Hoechst- Biotika, Zentiva, GlaxoSmithKline, Krka, atď. Už chýbajú len nórske fondy, ktoré u nás pre zmenu "zachraňujú" zrúcaniny hradov.


Pre Krčméryho a spol slovenské deti neexistujú alebo pomoc nepotrebujú. Tá jeho škola je očividne len práčka peňazí zo zahraničia, ktorá si jednak tvorí vlastnú kádrovú základňu cez licenciu na udeľovanie diplomov, a poskytuje kádre pre piatu kolónu v oblasti zdravotníctva a sociálnych služieb.


https://seu.sk/_files/200000093-1cc671dc22/102%20schodov.pdf


100 stranový dokument, nájdete všetky možné mimovládky, jezuitov, františkánov a rôzne rehoľné organizácie, najlepšie je na konci, spoznori: Nadácia J&T, Nadácia Daniely Hantuchovej, Hnutie kresťanských spoločenstiev (ERKO), Mondi Bussiness Paper SCP Ružomberok Ministerstvo zahraničných vecí SR, SlovakAid, Codecon, Swiss international airlines, Sandoz-Lek, Pfizer, Ratiopharm, Aventis Hoechst- Biotika, Zentiva, GlaxoSmithKline, Krka, atď. Už chýbajú len nórske fondy, ktoré u nás pre zmenu "zachraňujú" zrúcaniny hradov. Pre Krčméryho a spol slovenské deti neexistujú alebo pomoc nepotrebujú. Tá jeho škola je očividne len práčka peňazí zo zahraničia, ktorá si jednak tvorí vlastnú kádrovú základňu cez licenciu na udeľovanie diplomov, a poskytuje kádre pre piatu kolónu v oblasti zdravotníctva a sociálnych služieb. https://seu.sk/_files/200000093-1cc671dc22/102%20schodov.pdf
Upravené 9. 3. 2021 o 22:16

No presne, už som to tu pisala. Že to nie je náhodný projekt tato vysoká škola a zrazu projekty v Afrike. Vďaka za takéto projekty, oracleblog, leva-net, vodaksb a pod. Oplatí sa venovať sa tomu, nech clovek vie kolka bije.


No presne, už som to tu pisala. Že to nie je náhodný projekt tato vysoká škola a zrazu projekty v Afrike. Vďaka za takéto projekty, oracleblog, leva-net, vodaksb a pod. Oplatí sa venovať sa tomu, nech clovek vie kolka bije.

Experimenty vakcinačného priemyslu a ich sponzorské prepojenia s MUDr. Vladimírom Krčmérym


Provakcinačné tlaky na Slovensku gradujú, permanentné mediálne strašenie, zvyšujúca sa intenzita brutálneho antigénového testovania, predlžovanie stanného práva a izolácie verejnosti prilepenej k televíznym obrazovkám, vsúva čoraz viac verejnosti presvedčenie, že bez permanentnej vakcinácie budeme masovo zomierať.
Výrazná časť spoločnosti pod tlakom rezignovala a dobrovoľne stojí v hodinových frontách na vakcínu. A to aj napriek tomu, že na verejnosť postupne prenikajú čoraz škandalóznejšie informácie o vakcinačnom priemysle a prepojenia hlavných aktérov nútene presadzovanej vakcinácie.
Priam agresívne sú presadzované najmä vakcíny amerických firiem. Jedným z najaktívnejších propagátorov vakcín na Slovensku, je člen pandemickej komisie a riaditeľ Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety MUDr. Vladimír Krčméry. Na demonštráciu bezpečnosti vakcíny Pfizer predviedol teatrálnu frašku s očkovaním pred kamerou.


Firma Pfizer, produkujúca vakcínu proti Covid-19 má bohatú špinavú minulosť. V roku 2011 prehrala súdny spor s Nigériou, za úmrtia detí počas pokusu s experimentálnym antibiotikom trovafloxacín proti meningitíde v roku 1996. Spoločnosť Pfizer, ktorá ho testovala na deťoch testovala, musela rodinám vyplatiť po 175 000 dolárov z fondu 35 miliónov USD, vytvoreného na základe vyrovnania medzi spoločnosťou Pfizer a nigérijským severným štátom Kano, kde sa konal krátky pokus s experimentálnym liekom Trovan.


Spoločnosť Pfizer navyše súhlasila so zaplatením 1 miliardy dolárov za obvinenie z propagácie a predaja neschválených experimentálnych liečiv Bextra, antipsychotického lieku Gedeon, antibiotik Zyvox, antiepileptika Lyrica. Za obvinenia, že spoločnosť Pfizer vyplatila provízie poskytovateľom zdravotnej starostlivosti s cieľom prinútiť ich, aby predpisovali tieto a iné lieky. Federálny podiel na občianskom vyrovnaní je 668 514 830 dolárov a štátny podiel spoločnosti Medicaid na občianskom vyrovnaní je 331 485 170 dolárov.


Pfizer, najväčšia farmaceutická spoločnosť na svete, bola potrestaná najvyššou trestnou pokutou v histórii USA v rámci urovnania sporu vo výške 2,3 miliardy dolárov, za šírenie neschválených liekov a za vyplácanie provízií lekárom, ktorí ich predpisovali.


Firma Pfizer zaplatila od roku 2000 v súdnych vyrovnaniach 4 712 210 359 USD za predaj neschválených experimentálnych liekov.


História Pfizeru však siaha hlbšie do minulosti. Pfizer robil v sedemdesiatych rokoch 20. storočia klinické pokusy v Zimbabwe na rodézskych ženách, ktoré boli zamestnané na farmách a násilne klinicky testované liekom na sterilizáciu Depo-Provera.


V roku 1990 testovala ďalšia farmaceutická spoločnosť GlaxoSmithKline, pod záštitou WHO, v Zimbawe na 17 tisíc ženách antiretrovírusový liek na prevenciu šírenia vírusu z matky na dieťa počas pôrodu alebo po poranení injekčnou ihlou, či prevencii a liečbe HIV / AIDS.
V roku 2014 katolícki lekári v Keni obvinili WHO, že používala vakcíny proti tetanu ako sterilizáciu. V marci toho roku tri akreditované nezávislé laboratóriá v Nairobi našli hormón hCG vo vzorkách vakcín, kde nepatril. Nasledujúci október bolo nájdených 6 injekčných liekoviek, ktoré boli odoslané do šiestich nezávislých laboratórií, hCG sa našiel v polovici vzoriek. Následné testy v laboratóriu Nairobi AgriQ Quest v dvoch súboroch analýz našli hCG opäť v tých istých injekčných liekovkách, v ktorých sa našli predtým. Britský denník Guardian 6. mája 2018 uviedol, že očkovací program propagovala WHO a kenská vláda a bol financovaný Gatesovou nadáciou.


Budúce matky boli vyzvané, aby sa zaočkovali, aby zabránili tetanu u svojich nenarodených detí, bez toho, aby boli informované, že vakcína spôsobí aborciu. Správa zdôrazňuje niektoré zaujímavé aspekty kampane. Vakcíny použité v kampani neboli uskladnené lokálne, ale boli distribuované priamo z Nairobi a vakcíny strážila polícia. Každá injekčná liekovka s použitou vakcínou bola vrátená pod policajným sprievodom do Nairobi so značnými nákladmi. Bolo odporúčané, aby sa vakcína užívala päťkrát v šesťmesačných intervaloch. Je to na rozdiel od harmonogramu toxoidu tetanu kdekoľvek na svete a ide presne o časový plán odporúčaný pre „vakcínu Talwar“. Publikácie WHO otvorene popisujú dlhodobý účel zníženia populačného rastu v nestabilných „menej rozvinutých krajinách“ a pracujú na účinnejšej vakcíne proti plodnosti pomocou rekombinantnej DNA. Dôveryhodnosť WHO a Gatesovej nadácie bola touto neetickou sterilizáciou žien v Keni nenávratne narušená.


Vedci z časopisu Open Access Library Journal dospeli k záveru, že keňská kampaň proti tetanu bola Asociáciou katolíckych lekárov v Keni odôvodnená. Jedným z výrobcov týchto vakcín je farmaceutická spoločnosť, ktorá vakcínu vyvinula Talwar a neskôr na podobnom princípe aj GlaxoSmithKline.


Pre zaujímavosť, 10. júla 2019 schválila Európska komisia podľa nariadenia EÚ o fúziách akvizíciu spoločnosti Pfizer v oblasti zdravia spotrebiteľov so spoločnosťou GlaxoSmithKline.


Je teda otázne, ako je možné, že sa na Slovensko mohli trh vakcín proti Covid-19 mohli dostať vakcíny firmy Pfizer. V novembri 2020 požiadal Pfizer o núdzové schválenie experimentálnej vakcíny proti covidu. Doktor lekárskych vied, profesor Dmitrijom Jedelev sa o tejto vakcíne od firmy Pfizer vyjadril ako o prvej vakcíne, ktorá bola vytvorená technológiou messengerovej RNA. Predtým sa pomocou tejto technológie vyrábali len vakcíny pre zvieratá. Na ľuďoch sa táto vakcína nikdy neskúšala. Táto technológia je vo vzťahu k ľuďom absolútne experimentálna.


Zjavne sa v tichosti opomína fakt následkov z dlhodobého hľadiska, dokonca akékoľvek zmienky, či oprávnené otázky sú nazvané konšpiráciami a hoaxami. Po skúsenostiach s vyplácaním astronomických súm na odškodné a pokutách sa Pfizer zbavil s povolením európskej, ale aj slovenskej vrchnosti, zodpovednosti za následky vakcinácie.


Prečo bola na Slovensku povolená experimentálna vakcína a kto ju presadzuje?
Na oficiálnej web stránke Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave je uvedený zoznam sponzorov, v ktorom sú okrem viacerých farmaceutických firiem uvedené aj spoločnosti Pfizer a GlaxoSmithKline. Skutočnosť, že Krčméry je sponzorovaný kompromitovaným vakcinačným priemyslom, znie mimoriadne znepokojivo a rozhodne by mali byť tieto skutočnosti prešetrené. O to viac, že jeho sponzormi sú farmaceutické spoločnosti Pfizer a GlaxoSmithKline.


Okrem faktu, že ide o konflikt záujmov. Krčméry podporuje vakcínu od svojej sponzorskej firmy Pfizer, ktorou sa dal údajne sám zaočkovať. Nepozastaví sa nikto nad skutočnosťou, že táto farmaceutická spoločnosť má množstvo škandálov a prehrala množstvo súdov za nelegálne experimentovanie s vakcínami s obeťami na ľudských životoch? A to aj v Keni, kde má Krčméry najväčší rozsah zdravotníckych a sociálnych projektov.


Kto dáva členom pandemickej komisie a MUDr. Krčmérymu právo hazardovať so zdravím a životmi 5,5 miliónovej slovenskej populácie vakcínami, ktoré rozvojový svet po vlastných tvrdých skúsenostiach rozhodne odmieta?
https://www.eurorespekt.sk/experimenty-vakcinacneho-priemyslu-a-ich-sponzorske-prepojenia-s-mudr-v-krcmerym/?fbclid=IwAR31xA-QbjV9P5j-RnEx89TLCCPtM3BtRRrogMvLH1drBKpOwB8ByihlnIQ


**Experimenty vakcinačného priemyslu a ich sponzorské prepojenia s MUDr. Vladimírom Krčmérym** Provakcinačné tlaky na Slovensku gradujú, permanentné mediálne strašenie, zvyšujúca sa intenzita brutálneho antigénového testovania, predlžovanie stanného práva a izolácie verejnosti prilepenej k televíznym obrazovkám, vsúva čoraz viac verejnosti presvedčenie, že bez permanentnej vakcinácie budeme masovo zomierať. Výrazná časť spoločnosti pod tlakom rezignovala a dobrovoľne stojí v hodinových frontách na vakcínu. A to aj napriek tomu, že na verejnosť postupne prenikajú čoraz škandalóznejšie informácie o vakcinačnom priemysle a prepojenia hlavných aktérov nútene presadzovanej vakcinácie. Priam agresívne sú presadzované najmä vakcíny amerických firiem. Jedným z najaktívnejších propagátorov vakcín na Slovensku, je člen pandemickej komisie a riaditeľ Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety MUDr. Vladimír Krčméry. Na demonštráciu bezpečnosti vakcíny Pfizer predviedol teatrálnu frašku s očkovaním pred kamerou. Firma Pfizer, produkujúca vakcínu proti Covid-19 má bohatú špinavú minulosť. V roku 2011 prehrala súdny spor s Nigériou, za úmrtia detí počas pokusu s experimentálnym antibiotikom trovafloxacín proti meningitíde v roku 1996. Spoločnosť Pfizer, ktorá ho testovala na deťoch testovala, musela rodinám vyplatiť po 175 000 dolárov z fondu 35 miliónov USD, vytvoreného na základe vyrovnania medzi spoločnosťou Pfizer a nigérijským severným štátom Kano, kde sa konal krátky pokus s experimentálnym liekom Trovan. Spoločnosť Pfizer navyše súhlasila so zaplatením 1 miliardy dolárov za obvinenie z propagácie a predaja neschválených experimentálnych liečiv Bextra, antipsychotického lieku Gedeon, antibiotik Zyvox, antiepileptika Lyrica. Za obvinenia, že spoločnosť Pfizer vyplatila provízie poskytovateľom zdravotnej starostlivosti s cieľom prinútiť ich, aby predpisovali tieto a iné lieky. Federálny podiel na občianskom vyrovnaní je 668 514 830 dolárov a štátny podiel spoločnosti Medicaid na občianskom vyrovnaní je 331 485 170 dolárov. Pfizer, najväčšia farmaceutická spoločnosť na svete, bola potrestaná najvyššou trestnou pokutou v histórii USA v rámci urovnania sporu vo výške 2,3 miliardy dolárov, za šírenie neschválených liekov a za vyplácanie provízií lekárom, ktorí ich predpisovali. **Firma Pfizer zaplatila od roku 2000 v súdnych vyrovnaniach 4 712 210 359 USD za predaj neschválených experimentálnych liekov.** História Pfizeru však siaha hlbšie do minulosti. Pfizer robil v sedemdesiatych rokoch 20. storočia klinické pokusy v Zimbabwe na rodézskych ženách, ktoré boli zamestnané na farmách a násilne klinicky testované liekom na sterilizáciu Depo-Provera. V roku 1990 testovala ďalšia farmaceutická spoločnosť GlaxoSmithKline, pod záštitou WHO, v Zimbawe na 17 tisíc ženách antiretrovírusový liek na prevenciu šírenia vírusu z matky na dieťa počas pôrodu alebo po poranení injekčnou ihlou, či prevencii a liečbe HIV / AIDS. V roku 2014 katolícki lekári v Keni obvinili WHO, že používala vakcíny proti tetanu ako sterilizáciu. V marci toho roku tri akreditované nezávislé laboratóriá v Nairobi našli hormón hCG vo vzorkách vakcín, kde nepatril. Nasledujúci október bolo nájdených 6 injekčných liekoviek, ktoré boli odoslané do šiestich nezávislých laboratórií, hCG sa našiel v polovici vzoriek. Následné testy v laboratóriu Nairobi AgriQ Quest v dvoch súboroch analýz našli hCG opäť v tých istých injekčných liekovkách, v ktorých sa našli predtým. Britský denník Guardian 6. mája 2018 uviedol, že očkovací program propagovala WHO a kenská vláda a bol financovaný Gatesovou nadáciou. Budúce matky boli vyzvané, aby sa zaočkovali, aby zabránili tetanu u svojich nenarodených detí, bez toho, aby boli informované, že vakcína spôsobí aborciu. Správa zdôrazňuje niektoré zaujímavé aspekty kampane. Vakcíny použité v kampani neboli uskladnené lokálne, ale boli distribuované priamo z Nairobi a vakcíny strážila polícia. Každá injekčná liekovka s použitou vakcínou bola vrátená pod policajným sprievodom do Nairobi so značnými nákladmi. Bolo odporúčané, aby sa vakcína užívala päťkrát v šesťmesačných intervaloch. Je to na rozdiel od harmonogramu toxoidu tetanu kdekoľvek na svete a ide presne o časový plán odporúčaný pre „vakcínu Talwar“. Publikácie WHO otvorene popisujú dlhodobý účel zníženia populačného rastu v nestabilných „menej rozvinutých krajinách“ a pracujú na účinnejšej vakcíne proti plodnosti pomocou rekombinantnej DNA. Dôveryhodnosť WHO a Gatesovej nadácie bola touto neetickou sterilizáciou žien v Keni nenávratne narušená. Vedci z časopisu Open Access Library Journal dospeli k záveru, že keňská kampaň proti tetanu bola Asociáciou katolíckych lekárov v Keni odôvodnená. Jedným z výrobcov týchto vakcín je farmaceutická spoločnosť, ktorá vakcínu vyvinula Talwar a neskôr na podobnom princípe aj GlaxoSmithKline. Pre zaujímavosť, 10. júla 2019 schválila Európska komisia podľa nariadenia EÚ o fúziách akvizíciu spoločnosti Pfizer v oblasti zdravia spotrebiteľov so spoločnosťou GlaxoSmithKline. Je teda otázne, ako je možné, že sa na Slovensko mohli trh vakcín proti Covid-19 mohli dostať vakcíny firmy Pfizer. V novembri 2020 požiadal Pfizer o núdzové schválenie experimentálnej vakcíny proti covidu. Doktor lekárskych vied, profesor Dmitrijom Jedelev sa o tejto vakcíne od firmy Pfizer vyjadril ako o prvej vakcíne, ktorá bola vytvorená technológiou messengerovej RNA. Predtým sa pomocou tejto technológie vyrábali len vakcíny pre zvieratá. Na ľuďoch sa táto vakcína nikdy neskúšala. Táto technológia je vo vzťahu k ľuďom absolútne experimentálna. Zjavne sa v tichosti opomína fakt následkov z dlhodobého hľadiska, dokonca akékoľvek zmienky, či oprávnené otázky sú nazvané konšpiráciami a hoaxami. Po skúsenostiach s vyplácaním astronomických súm na odškodné a pokutách sa Pfizer zbavil s povolením európskej, ale aj slovenskej vrchnosti, zodpovednosti za následky vakcinácie. **Prečo bola na Slovensku povolená experimentálna vakcína a kto ju presadzuje?** Na oficiálnej web stránke Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave je uvedený zoznam sponzorov, v ktorom sú okrem viacerých farmaceutických firiem uvedené aj spoločnosti Pfizer a GlaxoSmithKline. Skutočnosť, že Krčméry je sponzorovaný kompromitovaným vakcinačným priemyslom, znie mimoriadne znepokojivo a rozhodne by mali byť tieto skutočnosti prešetrené. O to viac, že jeho sponzormi sú farmaceutické spoločnosti Pfizer a GlaxoSmithKline. Okrem faktu, že ide o konflikt záujmov. Krčméry podporuje vakcínu od svojej sponzorskej firmy Pfizer, ktorou sa dal údajne sám zaočkovať. Nepozastaví sa nikto nad skutočnosťou, že táto farmaceutická spoločnosť má množstvo škandálov a prehrala množstvo súdov za nelegálne experimentovanie s vakcínami s obeťami na ľudských životoch? A to aj v Keni, kde má Krčméry najväčší rozsah zdravotníckych a sociálnych projektov. Kto dáva členom pandemickej komisie a MUDr. Krčmérymu právo hazardovať so zdravím a životmi 5,5 miliónovej slovenskej populácie vakcínami, ktoré rozvojový svet po vlastných tvrdých skúsenostiach rozhodne odmieta? https://www.eurorespekt.sk/experimenty-vakcinacneho-priemyslu-a-ich-sponzorske-prepojenia-s-mudr-v-krcmerym/?fbclid=IwAR31xA-QbjV9P5j-RnEx89TLCCPtM3BtRRrogMvLH1drBKpOwB8ByihlnIQ

RTVSka zachraňuje Krčmérymu zadok....a jeho pochybnú školu čo rozdavala tituly na počkanie VIP študentom
https://www.rtvs.sk/novinky/filmy-a-serialy/252351/misia-krcmery-unikatny-dokument-o-praci-lekarov-v-afrike


RTVSka zachraňuje Krčmérymu zadok....a jeho pochybnú školu čo rozdavala tituly na počkanie VIP študentom https://www.rtvs.sk/novinky/filmy-a-serialy/252351/misia-krcmery-unikatny-dokument-o-praci-lekarov-v-afrike
Upravené 1. 4. 2021 o 12:50
1.15k
5
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept