Otázky a odpovede
ako vložiť obrázok k príspevku

poprosím poradiť ako sa vkladá obrázok do príspevku


poprosím poradiť ako sa vkladá obrázok do príspevku

Klikneš na 1 a nasleduješ príkaz z bodu 2.
60477e5c2be1f


Klikneš na 1 a nasleduješ príkaz z bodu 2. ![60477e5c2be1f](serve/attachment&path=60477e5c2be1f)

Moderátor

Upravené 9. 3. 2021 o 14:56

súbor, je adresa obrázku, odkazu...ako keď vkladaš obrázok z fb?


súbor, je adresa obrázku, odkazu...ako keď vkladaš obrázok z fb?

je adresa obrázku, odkazu...ako keď vkladaš obrázok z fb


presne tak


[quote="pid:6332, uid:17"]je adresa obrázku, odkazu...ako keď vkladaš obrázok z fb[/quote] presne tak

mne to nejde... alebo nechápem...okopirujem si adresu obrázku a ked kliknem tak sa mi otvoria moje subory....


napr chcem vložiť staus Matela....okopirujem si adresu z lišty a viem ho len klasicky vložiť....ako adresu...obrázok sa neobjavi....ak klikmem na tu šipku ako piše Ori, tak s tým neviem nič robiť...hodí ma to do mojich suborov...


mne to nejde... alebo nechápem...okopirujem si adresu obrázku a ked kliknem tak sa mi otvoria moje subory.... napr chcem vložiť staus Matela....okopirujem si adresu z lišty a viem ho len klasicky vložiť....ako adresu...obrázok sa neobjavi....ak klikmem na tu šipku ako piše Ori, tak s tým neviem nič robiť...hodí ma to do mojich suborov...
Upravené 9. 3. 2021 o 15:28

mne to nejde... alebo nechápem...okopirujem si adresu obrázku a ked kliknem tak sa mi otvoria moje subory....


Ulož obrázok do nejakého priečinka a po tom nahraj obrázok z toho priečinka


[quote="pid:6337, uid:17"]mne to nejde... alebo nechápem...okopirujem si adresu obrázku a ked kliknem tak sa mi otvoria moje subory....[/quote] Ulož obrázok do nejakého priečinka a po tom nahraj obrázok z toho priečinka

Moderátor

ano to je jedna možnosť, len som myslela, že sa to dá aj inak, tak to budem robiť tak...dik...nechce sa mi s tým babrať...už na to nemám nervy...a inak vďaka za predošlú pomoc...


ano to je jedna možnosť, len som myslela, že sa to dá aj inak, tak to budem robiť tak...dik...nechce sa mi s tým babrať...už na to nemám nervy...a inak vďaka za predošlú pomoc...

Tiez ma to irituje, ze treba obrazok stale ukladat na disk a az potom je ho mozne nacitat. Taktiez vlozenie z clipboardu nie je mozne cez CTRL+V.
Da sa s tym nieco robit? @Neo

Tiez ma to irituje, ze treba obrazok stale ukladat na disk a az potom je ho mozne nacitat. Taktiez vlozenie z clipboardu nie je mozne cez CTRL+V. Da sa s tym nieco robit? @Neo

klikneš napravo - na PRIDAT PRISPEVOK , potom sa Ti otvorí okienko kam vkladáš text....tak máš v hornej lište v tom okienku asi 5 kolonka z lava..taká šipka je na tom..a to je vložit obrázok.. tak na to klikneš...otvorí sa Ti okineko..a v nom je napísané..sem presun subory...nato klikneš...a zo suboru ,čo mas u seba v PC tam vložiš obrázok a dáš odoslat604787a5e0feb


klikneš napravo - na PRIDAT PRISPEVOK , potom sa Ti otvorí okienko kam vkladáš text....tak máš v hornej lište v tom okienku asi 5 kolonka z lava..taká šipka je na tom..a to je vložit obrázok.. tak na to klikneš...otvorí sa Ti okineko..a v nom je napísané..sem presun subory...nato klikneš...a zo suboru ,čo mas u seba v PC tam vložiš obrázok a dáš odoslat![604787a5e0feb](serve/attachment&path=604787a5e0feb)

Da sa s tym nieco robit?


vlozenie z clipboardu nie je mozne, ale nemusite si tie obrazky ukladat k sebe na disk, staci ak napr. na nejakej webovej stranke najdete obrazok, cez prave tlacidlo mysi si nakopirujete cestu k nemu a potom ked vkladate obrazok do prispevku, tak ked kliknete na okno "Sem presunte subory...", tak sa vam zobrazi dialogove okno vasho pocitaca, kde idete hladat subor, ktory chcete nahrat, staci potom do spodnej casti "Nazov suboru alebo File name" nakopirovat cestu k tomu obrazku a potvrdit


[quote="pid:6342, uid:106"]Da sa s tym nieco robit?[/quote] vlozenie z clipboardu nie je mozne, ale nemusite si tie obrazky ukladat k sebe na disk, staci ak napr. na nejakej webovej stranke najdete obrazok, cez prave tlacidlo mysi si nakopirujete cestu k nemu a potom ked vkladate obrazok do prispevku, tak ked kliknete na okno "Sem presunte subory...", tak sa vam zobrazi dialogove okno vasho pocitaca, kde idete hladat subor, ktory chcete nahrat, staci potom do spodnej casti "Nazov suboru alebo File name" nakopirovat cestu k tomu obrazku a potvrdit

6047d3d0efec6
Matovič pred chvílkou
Igor Matovic
19 min ·
Píše mi manžel šéfky ŠUKL Zuzany Baťovej, zrejme ako reakcia k predošlému statusu. Mimoriadne vysoká úroveň komunikácie.


vďaka Neo za pomoc...de to aj tak ako píšeš


![6047d3d0efec6](serve/attachment&path=6047d3d0efec6) Matovič pred chvílkou Igor Matovic 19 min · Píše mi manžel šéfky ŠUKL Zuzany Baťovej, zrejme ako reakcia k predošlému statusu. Mimoriadne vysoká úroveň komunikácie. vďaka Neo za pomoc...de to aj tak ako píšeš
Upravené 9. 3. 2021 o 21:01
237
10
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept