Zahraničná politika
Rozhovor Harry & Meghan - oslavy Commonwealthu

Co si myslíte o rozhovoru a hlavně načasování? Rozhovor se má přenášet do 17zemí světa mimo jiné i do Afriky. Co je cílem?


Co si myslíte o rozhovoru a hlavně načasování? Rozhovor se má přenášet do 17zemí světa mimo jiné i do Afriky. Co je cílem?

Impérium se rozpadá , zdroje jsou už jen na periférii . Ještě aspoň chvilku, ještě aspoň trošku.


Impérium se rozpadá , zdroje jsou už jen na periférii . Ještě aspoň chvilku, ještě aspoň trošku.
Upravené 7. 3. 2021 o 10:17

Impérium se rozpadá , zdroje jsou už jen na periférii . Ještě aspoň chvilku, ještě aspoň trošku.


Pravda, ale impériá sa začínajú rozpadať práve na perifériách viď Rím keď kolónie a provincie boli prevzaté "barbarmi" a cudzími ríšami, a práve to sa deje...


[quote="pid:6070, uid:57"]Impérium se rozpadá , zdroje jsou už jen na periférii . Ještě aspoň chvilku, ještě aspoň trošku.[/quote] Pravda, ale impériá sa začínajú rozpadať práve na perifériách viď Rím keď kolónie a provincie boli prevzaté "barbarmi" a cudzími ríšami, a práve to sa deje...

Moderátor

To ano, ale reálné zdroje (suroviny, pracovní síla) v metropoli nejsou . Proto Rusko a proto i periferie Commonwealtu.


To ano, ale reálné zdroje (suroviny, pracovní síla) v metropoli nejsou . Proto Rusko a proto i periferie Commonwealtu.

Co si myslíte o rozhovoru a hlavně načasování?


Impérium se rozpadá


Áno je to o tom, lebo aj keď titulok článku v dnešných Kronen Zeitung k danej téme je "Oprah skasírovala 9 miliónov USD", tak v podtitulku sa píše, že britský palác je napätý a v samotnom článku je takáto zaujímavá veta: "Vojvodkyňa Meghan krátko pred uzavretím manželstva odbila ponuku na rozhovor od Oprah Winfrey, pretože "ešte nie je na to správny čas". Ten prišiel teraz - k nevôli kráľovskej rodiny...
A bulvárnejšie noviny Österreich to rozbalili na titulnej strane naplno: "Škandalózne intervium dnes v US-TV. Meghan: Zúčtovanie s kráľovskou rodinou. Brizantné odhalenia o britskom paláci, vojna s kráľovnou." A na stranách 4 a 5 je k téme 6 samostatných článkov, z ktorých je jeden venovaný aj princezne Diane pod názvom: "Dianina kliatba: Čo stojí v pozadí za Megxitom."
V článku "Je to oslobodzujúce. Som pripravená na rozhovor!" princ Harry hovorí o útokoch na Meghan: "Moja najväčšia obava bola o tom, že sa dejiny zopakujú." (Týmto mal Harry na mysli osud jeho matky, ktorá v roku 1997 pri úteku pred tlačou zomrela v Paríži pri autonehode.) O svojom motíve k rozhovoru Harry povedal toto: "Jednoducho som uvoľnený a šťastný, že sedím tu s mojou manželkou po mojom boku pri rozhovore. Pretože sotva viem vyjadriť, aké to muselo byť pre ňu (jeho matku Dianu), osamotene prežiť všetky tie roky.""


Tieto Harryho slová nie sú len o osamelosti jeho matky, ale aj varovaním pre briský kráľovský dvor, pretože v už zmienenom článku "Dianina kliatba: Čo stojí v pozadí za Megxitom." je nielen podtitulok "Harry sa obáva podobného osudu aký mala jeho matka" ale navyše je tam aj fotografia Diany s názvom: "Lady Di v roku 1995 v rozhovore so CNN žurnalistom Martinom Bashirom"


[quote="pid:6063, uid:214"]Co si myslíte o rozhovoru a hlavně načasování?[/quote] [quote="pid:6070, uid:57"]Impérium se rozpadá[/quote] Áno je to o tom, lebo aj keď titulok článku v dnešných Kronen Zeitung k danej téme je "Oprah skasírovala 9 miliónov USD", tak v podtitulku sa píše, že britský palác je napätý a v samotnom článku je takáto zaujímavá veta: "Vojvodkyňa Meghan krátko pred uzavretím manželstva odbila ponuku na rozhovor od Oprah Winfrey, pretože **"ešte nie je na to správny čas". Ten prišiel teraz** - k nevôli kráľovskej rodiny... A bulvárnejšie noviny Österreich to rozbalili na titulnej strane naplno: "Škandalózne intervium dnes v US-TV. Meghan: Zúčtovanie s kráľovskou rodinou. Brizantné odhalenia o britskom paláci, vojna s kráľovnou." A na stranách 4 a 5 je k téme 6 samostatných článkov, z ktorých je jeden venovaný aj princezne Diane pod názvom: "Dianina kliatba: Čo stojí v pozadí za Megxitom." V článku "Je to oslobodzujúce. Som pripravená na rozhovor!" princ Harry hovorí o útokoch na Meghan: "Moja najväčšia obava bola o tom, že sa dejiny zopakujú." (Týmto mal Harry na mysli osud jeho matky, ktorá v roku 1997 pri úteku pred tlačou zomrela v Paríži pri autonehode.) O svojom motíve k rozhovoru Harry povedal toto: "Jednoducho som uvoľnený a šťastný, že sedím tu s mojou manželkou po mojom boku pri rozhovore. Pretože sotva viem vyjadriť, aké to muselo byť pre ňu (jeho matku Dianu), osamotene prežiť všetky tie roky."" Tieto Harryho slová nie sú len o osamelosti jeho matky, ale aj varovaním pre briský kráľovský dvor, pretože v už zmienenom článku "Dianina kliatba: Čo stojí v pozadí za Megxitom." je nielen podtitulok "Harry sa obáva podobného osudu aký mala jeho matka" ale navyše je tam aj fotografia Diany s názvom: "Lady Di v roku 1995 v rozhovore so CNN žurnalistom Martinom Bashirom"

Impérium se rozpadá


https://tass.ru/obschestvo/10851333


DM: Alžbeta II. Bude zdieľať lietadlo s premiérom po vyradení kráľovských lodí z prevádzky.
LONDÝN 6. marca. / ÚLOHY /. Kráľovná Alžbeta II. Veľkej Británie bude nútená použiť lietadlo predsedu vlády Airbusu A330 Voyager po vyradení štyroch dopravných lietadiel BAe 146, na ktoré donedávna letela. Informovali o tom v sobotu noviny Daily Mail s odvolaním sa na zdroje.


[quote="pid:6070, uid:57"]Impérium se rozpadá[/quote] https://tass.ru/obschestvo/10851333 DM: Alžbeta II. Bude zdieľať lietadlo s premiérom po vyradení kráľovských lodí z prevádzky. LONDÝN 6. marca. / ÚLOHY /. Kráľovná Alžbeta II. Veľkej Británie bude nútená použiť lietadlo predsedu vlády Airbusu A330 Voyager po vyradení štyroch dopravných lietadiel BAe 146, na ktoré donedávna letela. Informovali o tom v sobotu noviny Daily Mail s odvolaním sa na zdroje.

Princ William je „velmi nešťastný“, že Harry a Meghan použili obraz princezny Diany pro propagaci nadace Archewell
Bullen zopakoval předpoklady médií a expertů na britskou královskou rodinu, že plnohodnotný televizní speciál s Meghan a Harrym není nic jiného než pokus vybudovat si vlastní „značku“ v USA, kde nikdo nesleduje královský život tak těsně, jako v Harryho rodné Velké Británii.
„Nyní mluví, protože se snaží vybudovat Brand Sussex pro americké publikum, jak bylo vidět v rozhovoru s Jamesem Cordenem a nyní v tomto rozhovoru s Oprah,“ poznamenal.
Několik hodin před nedělním zveřejněním rozhovoru pronese královna svůj každoroční projev v televizi na Den Commonwealthu. S poslední bohoslužbou Commonwealthu ve Westminsterském opatství, která znamenala konečné vystoupení vévody a vévodkyně ze Sussexu jako starších členů královské rodiny, tentokrát bude panovník doprovázen princem Williamem, princem Charlesem a jejich manželi a Sophií Wessexovou v předem nahraných projevech kvůli pandemii COVID-19.https://cz.sputniknews.com/svet/2021030713291062-princ-william-je-velmi-nestastny-ze-harry-a-meghan-pouzili-obraz-princezny-diany-pro-propagaci/
https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/princ-harry-meghan-rozhovor-oprah-winfreyova-princezna-diana.A210301_090022_lidicky_zar


Princ William je „velmi nešťastný“, že Harry a Meghan použili obraz princezny Diany pro propagaci nadace Archewell Bullen zopakoval předpoklady médií a expertů na britskou královskou rodinu, že plnohodnotný televizní speciál s Meghan a Harrym není nic jiného než pokus vybudovat si vlastní „značku“ v USA, kde nikdo nesleduje královský život tak těsně, jako v Harryho rodné Velké Británii. „Nyní mluví, protože se snaží vybudovat Brand Sussex pro americké publikum, jak bylo vidět v rozhovoru s Jamesem Cordenem a nyní v tomto rozhovoru s Oprah,“ poznamenal. Několik hodin před nedělním zveřejněním rozhovoru pronese královna svůj každoroční projev v televizi na Den Commonwealthu. S poslední bohoslužbou Commonwealthu ve Westminsterském opatství, která znamenala konečné vystoupení vévody a vévodkyně ze Sussexu jako starších členů královské rodiny, tentokrát bude panovník doprovázen princem Williamem, princem Charlesem a jejich manželi a Sophií Wessexovou v předem nahraných projevech kvůli pandemii COVID-19.https://cz.sputniknews.com/svet/2021030713291062-princ-william-je-velmi-nestastny-ze-harry-a-meghan-pouzili-obraz-princezny-diany-pro-propagaci/ https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/princ-harry-meghan-rozhovor-oprah-winfreyova-princezna-diana.A210301_090022_lidicky_zar

Moja najväčšia obava bola o tom, že sa dejiny zopakujú."

Bylo ozvučeno i v našich novinách.
https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/princ-harry-meghan-rozhovor-oprah-winfreyova-princezna-diana.A210301_090022_lidicky_zar


[quote="pid:6079, uid:112"]Moja najväčšia obava bola o tom, že sa dejiny zopakujú."[/quote] Bylo ozvučeno i v našich novinách. https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/princ-harry-meghan-rozhovor-oprah-winfreyova-princezna-diana.A210301_090022_lidicky_zar

Meghan: Zúčtovanie s kráľovskou rodinou.


Vôbec by ma neprekvapilo, keby Megan už naďalej nechcela hrať to divadielko s dávno mŕtvou panovníčkou v zastúpení nejakej dvojníčky. Charles je najdlšie čakajúcim nástupcom panovníka a tú starú škatuľu budú musieť lopatou doraziť, aby sa jej zbavili. Navonok dekórum, vo vnútri čistá hniloba.


[quote="pid:6079, uid:112"]Meghan: Zúčtovanie s kráľovskou rodinou.[/quote] Vôbec by ma neprekvapilo, keby Megan už naďalej nechcela hrať to divadielko s dávno mŕtvou panovníčkou v zastúpení nejakej dvojníčky. Charles je najdlšie čakajúcim nástupcom panovníka a tú starú škatuľu budú musieť lopatou doraziť, aby sa jej zbavili. Navonok dekórum, vo vnútri čistá hniloba.

začínajú rozpadať práve na perifériách viď Rím

Zamenená príčina a následok. V provinciách Ríma sa prejavil úpadok skôr,
ale ako dôsledok úpadku centrálnej vlády.
Zrušené otroctvo, nedostatok peňazí na armádu, zato sa financovali kúpele
a zábava pre ,,mestských obyvateľov".
Zrušením otroctva pominul dôvod na výpady do okolia ríše. Tam sa následne
za pár generácií obyvateľstvo rozmnožilo a zosilnelo natoľko, že si mohli dovoliť zaútočiť. Obyvateľom periférie to bolo jedno. Či im úrodu vezme Rím, alebo nájazdníci... Výsledok ten istý.


[quote="pid:6073, uid:7"]začínajú rozpadať práve na perifériách viď Rím[/quote] Zamenená príčina a následok. V provinciách Ríma sa prejavil úpadok skôr, ale ako dôsledok úpadku centrálnej vlády. Zrušené otroctvo, nedostatok peňazí na armádu, zato sa financovali kúpele a zábava pre ,,mestských obyvateľov". Zrušením otroctva pominul dôvod na výpady do okolia ríše. Tam sa následne za pár generácií obyvateľstvo rozmnožilo a zosilnelo natoľko, že si mohli dovoliť zaútočiť. Obyvateľom periférie to bolo jedno. Či im úrodu vezme Rím, alebo nájazdníci... Výsledok ten istý.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

budú musieť lopatou doraziť

Nebo vyschnou zdroje adrenochromu?


[quote="pid:6092, uid:77"]budú musieť lopatou doraziť[/quote] Nebo vyschnou zdroje adrenochromu?

Zamenená príčina a následok.

Ani nie lebo:


V provinciách Ríma sa prejavil úpadok skôr,
ale ako dôsledok úpadku centrálnej vlády.


To znamená, že sa prejavili chyby v riadení.


Zrušené otroctvo, nedostatok peňazí na armádu, zato sa financovali kúpele
a zábava pre ,,mestských obyvateľov".


Ako hovorím chyby v riadení.


Zrušením otroctva pominul dôvod na výpady do okolia ríše.


Ani nie, lebo výpady už boli nerentabilné lebo buď šlo o ríše s podobnou silou a stabilitou alebo o kmene ktorých poroba a ožobráčenie by nepokrylo náklady.


Tam sa následne
za pár generácií obyvateľstvo rozmnožilo a zosilnelo natoľko, že si mohli dovoliť zaútočiť.


Zabúdaš na to, že Rimania otrokov oslobodzovali aj pred tým, než zrušili otroctvo.


Obyvateľom periférie to bolo jedno. Či im úrodu vezme Rím, alebo nájazdníci... Výsledok ten istý.


Ak to boli kolónie a provincie bez zdrojov, tak prečo ich napádali alebo chceš mi povedať, že Vandali nezabrali Kartágo a po tom prakticky celú severnú Afriku (až na Egypt), ktorá vtedy bola obilnicou mesta Rím? Dodávam, že podobne dopadli ostatné provincie západného a následne aj východného Ríma.


Takže v mojom čítaní Rímska ríša začala padať na periférií preto, lebo centrum to spackal. A táto situácia sa opakuje aj v britsko-americkej ríše.


[quote="pid:6098, uid:84"]Zamenená príčina a následok.[/quote] Ani nie lebo: [quote="pid:6098, uid:84"]V provinciách Ríma sa prejavil úpadok skôr, ale ako dôsledok úpadku centrálnej vlády.[/quote] To znamená, že sa prejavili chyby v riadení. [quote="pid:6098, uid:84"]Zrušené otroctvo, nedostatok peňazí na armádu, zato sa financovali kúpele a zábava pre ,,mestských obyvateľov".[/quote] Ako hovorím chyby v riadení. [quote="pid:6098, uid:84"]Zrušením otroctva pominul dôvod na výpady do okolia ríše.[/quote] Ani nie, lebo výpady už boli nerentabilné lebo buď šlo o ríše s podobnou silou a stabilitou alebo o kmene ktorých poroba a ožobráčenie by nepokrylo náklady. [quote="pid:6098, uid:84"]Tam sa následne za pár generácií obyvateľstvo rozmnožilo a zosilnelo natoľko, že si mohli dovoliť zaútočiť.[/quote] Zabúdaš na to, že Rimania otrokov oslobodzovali aj pred tým, než zrušili otroctvo. [quote="pid:6098, uid:84"]Obyvateľom periférie to bolo jedno. Či im úrodu vezme Rím, alebo nájazdníci... Výsledok ten istý.[/quote] Ak to boli kolónie a provincie bez zdrojov, tak prečo ich napádali alebo chceš mi povedať, že Vandali nezabrali Kartágo a po tom prakticky celú severnú Afriku (až na Egypt), ktorá vtedy bola obilnicou mesta Rím? Dodávam, že podobne dopadli ostatné provincie západného a následne aj východného Ríma. Takže v mojom čítaní Rímska ríša začala padať na periférií preto, lebo centrum to spackal. A táto situácia sa opakuje aj v britsko-americkej ríše.

Moderátor

A táto situácia sa opakuje aj v britsko-americkej ríše.


Ako sa vraví, starého psa novým kúskom nenaučíš.


[quote="pid:6129, uid:7"]A táto situácia sa opakuje aj v britsko-americkej ríše.[/quote] Ako sa vraví, starého psa novým kúskom nenaučíš.

https://www.teraz.sk/zahranicie/britania-kralovna-alzbeta-ii-vyzd/533137-clanok.html


Londýn 7. marca (TASR) - Britská kráľovná Alžbeta II. vystúpila v nedeľu v televízii s príhovorom v predvečer Dňa Spoločenstva národov. Kráľovná hovorila okrem iného aj o dôležitosti verejnej služby, len niekoľko hodín pred odvysielaním rozhovoru princa Harryho a jeho manželky Meghan Markleovej so svetoznámou americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou, všíma si agentúra AFP.
"Napriek tomu, že každá krajina Spoločenstva národov (Commonwealth) prežila minulý rok inak, v každom štáte spoločenstva možno nájsť príklady odvahy, odhodlania a nezištnej oddanosti povinnostiam," povedala kráľovná.


"Vzhľadom na tieto krušné časy, ktoré postihli toľko ľudí, si teraz viac vážime vzájomnú podporu a duchovnú potravu, ktoré nám poskytuje kontakt s inými ľuďmi," pokračovala kráľovná pri príležitosti pondeľnajších osláv Spoločenstva národov, čo je voľné združenie Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska a jeho bývalých domínií a kolónií.


Otázky služby a povinnosti sa stali predmetom sporu, keď princ Harry a jeho manželka Markleová oznámili vo februári, že sa už definitívne nevrátia k plneniu svojich povinností členov britskej kráľovskej rodiny, pripomína AFP.


https://www.teraz.sk/zahranicie/britania-kralovna-alzbeta-ii-vyzd/533137-clanok.html Londýn 7. marca (TASR) - Britská kráľovná Alžbeta II. vystúpila v nedeľu v televízii s príhovorom v predvečer Dňa Spoločenstva národov. Kráľovná hovorila okrem iného aj o dôležitosti verejnej služby, len niekoľko hodín pred odvysielaním rozhovoru princa Harryho a jeho manželky Meghan Markleovej so svetoznámou americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou, všíma si agentúra AFP. "Napriek tomu, že každá krajina Spoločenstva národov (Commonwealth) prežila minulý rok inak, v každom štáte spoločenstva možno nájsť príklady odvahy, odhodlania a nezištnej oddanosti povinnostiam," povedala kráľovná. "Vzhľadom na tieto krušné časy, ktoré postihli toľko ľudí, si teraz viac vážime vzájomnú podporu a duchovnú potravu, ktoré nám poskytuje kontakt s inými ľuďmi," pokračovala kráľovná pri príležitosti pondeľnajších osláv Spoločenstva národov, čo je voľné združenie Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska a jeho bývalých domínií a kolónií. Otázky služby a povinnosti sa stali predmetom sporu, keď princ Harry a jeho manželka Markleová oznámili vo februári, že sa už definitívne nevrátia k plneniu svojich povinností členov britskej kráľovskej rodiny, pripomína AFP.

Meghan promluvila o životě v královské rodině. Chtěla jsem se zabít, přiznala
https://zena.aktualne.cz/meghan-uvazovala-jsem-o-sebevrazde/r~f74636f27fdb11ebaedf0cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=c2-zena&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne
..a pusobí na city , přirovnáva ji Harry k Diane a na něho tahle její hra platí....


Meghan promluvila o životě v královské rodině. Chtěla jsem se zabít, přiznala https://zena.aktualne.cz/meghan-uvazovala-jsem-o-sebevrazde/r~f74636f27fdb11ebaedf0cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=c2-zena&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne ..a pusobí na city , přirovnáva ji Harry k Diane a na něho tahle její hra platí....

dasa
zverejnil(a) pred 39 min.


Meghan promluvila o životě v královské rodině. Chtěla jsem se zabít, přiznala


Nevím, jaké pocity z rozhovoru mají ostatní, ale na mě informace, které se začínají objevovat působí zvláštně. Včera jsem si byla jista, že cílem je VB, nyní už si tím jista nejsem. Vzhledem k naivitě, k nepřesnostem ( možná lžím), které tam zazněly, mi to celé začíná trochu připadat jako "velké mediální divadlo", které se ale podle reakcí lidí spíš obrací proti US. Jasné výmysly a neznalost týkající se např. udělování titulů vnoučatům podle mě celé to divadlo a roli médií spíš znevažují.


dasa zverejnil(a) pred 39 min. Meghan promluvila o životě v královské rodině. Chtěla jsem se zabít, přiznala Nevím, jaké pocity z rozhovoru mají ostatní, ale na mě informace, které se začínají objevovat působí zvláštně. Včera jsem si byla jista, že cílem je VB, nyní už si tím jista nejsem. Vzhledem k naivitě, k nepřesnostem ( možná lžím), které tam zazněly, mi to celé začíná trochu připadat jako "velké mediální divadlo", které se ale podle reakcí lidí spíš obrací proti US. Jasné výmysly a neznalost týkající se např. udělování titulů vnoučatům podle mě celé to divadlo a roli médií spíš znevažují.

Rozhovor narušil víc královske vztahy s Harrym
Proti historickým rozhovorům, jako bylo například posezení princezny Diany s Martinem Bashirem, ve kterém skvěle hovořila o „třech lidech“ v manželství s princem Charlesem,
a návštěva Sarah Fergusonové ve Winfreyově zpovědnici, kde se hovoří o jejích vlastních královských neštěstích,
toto může skončit up out-pořadí oba.


Ale měřeno jako poškození způsobené rodině ve válce sama se sebou,
může to být nakonec podstatně nákladnější.
Tyto vztahy - charakterizované v rozhovoru jako Harryho odcizení od jeho otce i bratra - jsou nyní jistě nenávratně narušené.
https://www.smh.com.au/culture/celebrity/harry-and-meghan-got-freedom-and-a-netflix-deal-but-at-what-cost-20210308-p578tp.html


Rozhovor narušil víc královske vztahy s Harrym Proti historickým rozhovorům, jako bylo například posezení princezny Diany s Martinem Bashirem, ve kterém skvěle hovořila o „třech lidech“ v manželství s princem Charlesem, a návštěva Sarah Fergusonové ve Winfreyově zpovědnici, kde se hovoří o jejích vlastních královských neštěstích, toto může skončit up out-pořadí oba. Ale měřeno jako poškození způsobené rodině ve válce sama se sebou, může to být nakonec podstatně nákladnější. Tyto vztahy - charakterizované v rozhovoru jako Harryho odcizení od jeho otce i bratra - jsou nyní jistě nenávratně narušené. https://www.smh.com.au/culture/celebrity/harry-and-meghan-got-freedom-and-a-netflix-deal-but-at-what-cost-20210308-p578tp.html

https://www.facebook.com/maria.zakharova.167/posts/10225588045717665
Maria Zakharova
2 h ·


Pozrela som si rozhovor s Harrym a Meghan.
Viete, veľa sa do seba zapadlo v pochopení, čo je demokracia so špecifikámi britskej monarchie. Tu je to, čo vyplýva z rozhovoru Oprah Unfree s vojvodkyňou a vojvodkyňou:
Po prvé, ani najochránenejší predstavitelia britskej elity sa necítia bezpečne, ak sú nevhodní na vládnucu špičku.
Po druhé, britské zriadenie sa vyrovnáva s tlačou a tlač manipuluje s verejnou mienkou, vytvára vhodné vnímanie, ktoré sa nemusí zhodovať s realitou, dokonca jej protirečí. Ešte dodám, že materiály britského ministerstva zahraničných vecí, ktoré nedávno prišli do siete, v skutočnosti označujú to isté. Akákoľvek téma, ako potvrdila spoločnosť Sussex, britský mediálny priemysel z elektrickej energie môže zvrhnúť presne na opak. Toto sme si prešli viac ako raz na ukážkach príbehov Litvinenka, Berezovského, Skripals, ′′ Biele prilby ′′ atď.
Po tretie, rasizmus nie je eradikovaný a jeho obete šikanujú.
Toto nie je škandál. Toto je kolaps scenérie. /strojový preklad/


Посмотрела я интервью Гарри и Меган.
Знаете, многое встало на свои места в понимании того, что такое демократия со спецификой британской монархии. Вот, что следует из беседы Опры Унфри с герцогом и герцогиней:
Во-первых, даже самые защищённые представители британской элиты не чувствуют себя в безопасности, если неугодны правящей верхушке.
Во-вторых, британский истеблишмент находится в сговоре с прессой, а пресса манипулирует общественным мнением, формируя соответсвующее восприятие, которое может в принципе не совпадать с реальностью, даже противоречить ей. От себя добавлю, что, собственно, материалы МИД Британии, попавшие недавно в сеть, свидетельствуют об этом же. Любую тему, как подтвердили Сассекские, британская медиа индустрия с подачи властьимущих может извратить с точностью до наоборот. Мы это проходили не один раз на примерах историй Литвиненко, Березовского, Скрипалей, «Белых касок» и тд.
В-третьих, расизм не искоренен, а его жертвы подвергаются травле.
Это не скандал. Это обрушение декораций.


https://www.facebook.com/maria.zakharova.167/posts/10225588045717665 Maria Zakharova 2 h · Pozrela som si rozhovor s Harrym a Meghan. Viete, veľa sa do seba zapadlo v pochopení, čo je demokracia so špecifikámi britskej monarchie. Tu je to, čo vyplýva z rozhovoru Oprah Unfree s vojvodkyňou a vojvodkyňou: Po prvé, ani najochránenejší predstavitelia britskej elity sa necítia bezpečne, ak sú nevhodní na vládnucu špičku. Po druhé, britské zriadenie sa vyrovnáva s tlačou a tlač manipuluje s verejnou mienkou, vytvára vhodné vnímanie, ktoré sa nemusí zhodovať s realitou, dokonca jej protirečí. Ešte dodám, že materiály britského ministerstva zahraničných vecí, ktoré nedávno prišli do siete, v skutočnosti označujú to isté. Akákoľvek téma, ako potvrdila spoločnosť Sussex, britský mediálny priemysel z elektrickej energie môže zvrhnúť presne na opak. Toto sme si prešli viac ako raz na ukážkach príbehov Litvinenka, Berezovského, Skripals, ′′ Biele prilby ′′ atď. Po tretie, rasizmus nie je eradikovaný a jeho obete šikanujú. Toto nie je škandál. Toto je kolaps scenérie. /strojový preklad/ Посмотрела я интервью Гарри и Меган. Знаете, многое встало на свои места в понимании того, что такое демократия со спецификой британской монархии. Вот, что следует из беседы Опры Унфри с герцогом и герцогиней: Во-первых, даже самые защищённые представители британской элиты не чувствуют себя в безопасности, если неугодны правящей верхушке. Во-вторых, британский истеблишмент находится в сговоре с прессой, а пресса манипулирует общественным мнением, формируя соответсвующее восприятие, которое может в принципе не совпадать с реальностью, даже противоречить ей. От себя добавлю, что, собственно, материалы МИД Британии, попавшие недавно в сеть, свидетельствуют об этом же. Любую тему, как подтвердили Сассекские, британская медиа индустрия с подачи властьимущих может извратить с точностью до наоборот. Мы это проходили не один раз на примерах историй Литвиненко, Березовского, Скрипалей, «Белых касок» и тд. В-третьих, расизм не искоренен, а его жертвы подвергаются травле. Это не скандал. Это обрушение декораций.

Takže v mojom čítaní Rímska ríša začala padať na periférií preto, lebo centrum to spackal. A táto situácia sa opakuje aj v britsko-americkej ríše.

Presne toto som napísal: V provinciách Ríma sa prejavil úpadok skôr,
ale ako dôsledok úpadku centrálnej vlády.
Je mi jasné, že nie je možné popísať vývoj za 150 rokov na troch riadkoch.
Preto písané v skratke.
Len mi padlo do oka to:
Pravda, ale impériá sa začínajú rozpadať práve na perifériách viď Rím keď kolónie a provincie boli prevzaté "barbarmi" a cudzími ríšami, a práve to sa deje...
Iba na tú jedinú vetu som reagoval.
K tým otrokom. Prepustenec bol súčasť ríše a v tretej generácií mal možnosť stať sa plnohodnotným občanom.
Rovnako bolo bežné, že slobodný človek zapredal seba, aj deti kvôli hazardu do otroctva.
Popisoval som situáciu ,,barbarov", ktorí vyrástli mimo a nikdy sa nestali súčaťou systému, naopak po dosiahnutí určitého počtu sa stali nebezpečenstvom pre obyvateľov ríše.


[quote="pid:6129, uid:7"]Takže v mojom čítaní Rímska ríša začala padať na periférií preto, lebo centrum to spackal. A táto situácia sa opakuje aj v britsko-americkej ríše.[/quote] Presne toto som napísal: V provinciách Ríma sa prejavil úpadok skôr, ale ako dôsledok úpadku centrálnej vlády. Je mi jasné, že nie je možné popísať vývoj za 150 rokov na troch riadkoch. Preto písané v skratke. Len mi padlo do oka to: Pravda, ale impériá sa začínajú rozpadať práve na perifériách viď Rím keď kolónie a provincie boli prevzaté "barbarmi" a cudzími ríšami, a práve to sa deje... Iba na tú jedinú vetu som reagoval. K tým otrokom. Prepustenec bol súčasť ríše a v tretej generácií mal možnosť stať sa plnohodnotným občanom. Rovnako bolo bežné, že slobodný človek zapredal seba, aj deti kvôli hazardu do otroctva. Popisoval som situáciu ,,barbarov", ktorí vyrástli mimo a nikdy sa nestali súčaťou systému, naopak po dosiahnutí určitého počtu sa stali nebezpečenstvom pre obyvateľov ríše.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Upravené 10. 3. 2021 o 05:58

Podle dnesniho Panarina 9.3.21, v Ranni kavicce a vecernim primem vysilani ke "Skandalni Markle s Harrym" - specialni operace. Za Trumpa utlumena, nyni ozivena. Meghan je pod kuratelou Clintonove a Gatese, vse je odsouhlaseno Londynem.
Vzpomente, Meghan je planovana na presidentku USA. Pro Bidena uz se brzy pouzije clanek 25 na jeho odchod ze zdravotnich duvodu a tu se objevi Meghan. U Trumpa tento tah nevysel, proti se postavil Pence. Postavi se Harris take proti?
Hra je takova, ze jeden princ ma na starosti Zapad a druhy Vychod (William v Polsku proti Belorusku).
https://www.youtube.com/watch?v=Br_Y-O4ICPY


https://www.youtube.com/watch?v=ner9uD7n7N4


Podle dnesniho Panarina 9.3.21, v Ranni kavicce a vecernim primem vysilani ke "Skandalni Markle s Harrym" - specialni operace. Za Trumpa utlumena, nyni ozivena. Meghan je pod kuratelou Clintonove a Gatese, vse je odsouhlaseno Londynem. Vzpomente, Meghan je planovana na presidentku USA. Pro Bidena uz se brzy pouzije clanek 25 na jeho odchod ze zdravotnich duvodu a tu se objevi Meghan. U Trumpa tento tah nevysel, proti se postavil Pence. Postavi se Harris take proti? Hra je takova, ze jeden princ ma na starosti Zapad a druhy Vychod (William v Polsku proti Belorusku). https://www.youtube.com/watch?v=Br_Y-O4ICPY https://www.youtube.com/watch?v=ner9uD7n7N4
Upravené 9. 3. 2021 o 21:09

Postavi se Harris take proti?
VVPj teď v souvislosti s útokem Amíků v Sýrii zmínil Kamalu jako osobu, která byla upozorněna, kde jej její místo v mocenské hierarchii (nikdo ji o útoku neřekl, přičemž to romazávali v médiích). Bude zajímavé sledovat, jak se teď Kamala bude prezentovat.


[quote="pid:6384, uid:68"]Postavi se Harris take proti?[/quote] VVPj teď v souvislosti s útokem Amíků v Sýrii zmínil Kamalu jako osobu, která byla upozorněna, kde jej její místo v mocenské hierarchii (nikdo ji o útoku neřekl, přičemž to romazávali v médiích). Bude zajímavé sledovat, jak se teď Kamala bude prezentovat.

Meghan je planovana na presidentku USA

To je teda divočina, to (ne)chci vidět, to se asi nedopočítám...


[quote="pid:6384, uid:68"]Meghan je planovana na presidentku USA[/quote] To je teda divočina, to (ne)chci vidět, to se asi nedopočítám...

A potom bude Ivanka 2028. Bylo to v Simpsnech. :-)


A potom bude Ivanka 2028. Bylo to v Simpsnech. :-)

Výroky prince Philipa, s tchánem si Meghan jistě užila..


„Vy tu asi nežijete moc dlouho co? Ještě nemáte panděro.“
(Britovi žijícímu v Maďarsku.)
„Proboha, jen to ne. Ještě bych od té věci chytil nějakou děsivou nemoc!“
(K australské koale, respektive jejím chovatelům.)
„Prohlašuji tuto věc za otevřenou, ať už je to cokoliv.“
(Dělníkům shromaždivším se u příležitosti otevření nové továrny.)
„Aspoň máte tu výhodu, že si to můžete sundat a dát si místo toho třeba kolečka.“
(Veteránovi s protézami.)
„To víte, kousky už začínají samovolně odpadat.“
(Na dotaz, jak se cítí při svých 90. narozeninách.)
„Dříve si všichni stěžovali, že kvůli práci mají málo volného času, teď nadávají, že jsou nezaměstnaní.“
(Komentář k ekonomické krizi.)
„Děkuji vám, madam. Jste tedy žena, že ano?“
(K domorodkyni v Keni.)
„Vy jste všichni hluší? Nedivím se vám, já muset tohle poslouchat, tak taky raději ohluchnu.“
(Žákům školy pro neslyšící po vystoupení tamní kapely.)
„Pokud nejí seno a nekadí koblihy, pak pochybuji, že ji budou zajímat.“
(O budoucích nápadnících své dcery.)
„A z čeho vy jste se vůbec vyvinul? Z nějakých pirátů?“
(Obyvateli Kajmanských ostrovů.)
„Házíte po sobě ještě pořád oštěpy?“
(Aborigincům v Austrálii.)
„Tak ty chceš být astronaut? Ale to máš smůlu, protože jsi moc tlustý.“
(Třináctiletému Andrewu Adamsovi.)
„Kolik lidí jste tím svým vozítkem už srazil?“
(K důchodci na elektrickém invalidním vozíku.)
„Vypadáte jako byste se zrovna chystal do postele.“
(Nigerijskému prezidentovi v tradičním oděvu.)
„Strážníku, když to tady té paní rozepnu, zatknete mě?“
(92letý princ komentuje ženu se zipem vepředu.)
Instantní moudra:
„Správný gentleman drží manželce dveře od auta jen tehdy, když je to nové auto nebo nová manželka.“
„Jestli to má čtyři nohy, a není to židle, dvě křídla, a není to letadlo, a umí to plavat, aniž by to byla ponorka, pak to v Číně jedí.“


Výroky prince Philipa, s tchánem si Meghan jistě užila.. „Vy tu asi nežijete moc dlouho co? Ještě nemáte panděro.“ (Britovi žijícímu v Maďarsku.) „Proboha, jen to ne. Ještě bych od té věci chytil nějakou děsivou nemoc!“ (K australské koale, respektive jejím chovatelům.) „Prohlašuji tuto věc za otevřenou, ať už je to cokoliv.“ (Dělníkům shromaždivším se u příležitosti otevření nové továrny.) „Aspoň máte tu výhodu, že si to můžete sundat a dát si místo toho třeba kolečka.“ (Veteránovi s protézami.) „To víte, kousky už začínají samovolně odpadat.“ (Na dotaz, jak se cítí při svých 90. narozeninách.) „Dříve si všichni stěžovali, že kvůli práci mají málo volného času, teď nadávají, že jsou nezaměstnaní.“ (Komentář k ekonomické krizi.) „Děkuji vám, madam. Jste tedy žena, že ano?“ (K domorodkyni v Keni.) „Vy jste všichni hluší? Nedivím se vám, já muset tohle poslouchat, tak taky raději ohluchnu.“ (Žákům školy pro neslyšící po vystoupení tamní kapely.) „Pokud nejí seno a nekadí koblihy, pak pochybuji, že ji budou zajímat.“ (O budoucích nápadnících své dcery.) „A z čeho vy jste se vůbec vyvinul? Z nějakých pirátů?“ (Obyvateli Kajmanských ostrovů.) „Házíte po sobě ještě pořád oštěpy?“ (Aborigincům v Austrálii.) „Tak ty chceš být astronaut? Ale to máš smůlu, protože jsi moc tlustý.“ (Třináctiletému Andrewu Adamsovi.) „Kolik lidí jste tím svým vozítkem už srazil?“ (K důchodci na elektrickém invalidním vozíku.) „Vypadáte jako byste se zrovna chystal do postele.“ (Nigerijskému prezidentovi v tradičním oděvu.) „Strážníku, když to tady té paní rozepnu, zatknete mě?“ (92letý princ komentuje ženu se zipem vepředu.) Instantní moudra: „Správný gentleman drží manželce dveře od auta jen tehdy, když je to nové auto nebo nová manželka.“ „Jestli to má čtyři nohy, a není to židle, dvě křídla, a není to letadlo, a umí to plavat, aniž by to byla ponorka, pak to v Číně jedí.“

Výroky prince Philipa, s tchánem si Meghan jistě užila..

Za bezkonkurenčně "nejlepší" považuji
"Princ Philip (kdyby měl možnost znovu se narodit): Přeji si vrátit se na Zem jako smrtící virus, abych mohl zredukovat populaci"
zde
22.5.2014
http://skn.dt24.cz/novinky/zahranicni/1115-princ-philip-preji-si-vratit-se-na-zem-jako-smrtici-virus-abych-mohl-zredukovat-populaci
nebo zde
8.6.2020
https://www.scmp.com/magazines/style/news-trends/article/3087918/when-prince-philip-wanted-be-reincarnated-pandemic-and
(dal jsem raději 2 linky, protože nemohu uvěřit...přemýšlím, zda-li je mdlého intelektu a nebo to má za úkol)


[quote="pid:6412, uid:163"]Výroky prince Philipa, s tchánem si Meghan jistě užila..[/quote] Za bezkonkurenčně "nejlepší" považuji "Princ Philip (kdyby měl možnost znovu se narodit): Přeji si vrátit se na Zem jako smrtící virus, abych mohl zredukovat populaci" zde 22.5.2014 http://skn.dt24.cz/novinky/zahranicni/1115-princ-philip-preji-si-vratit-se-na-zem-jako-smrtici-virus-abych-mohl-zredukovat-populaci nebo zde 8.6.2020 https://www.scmp.com/magazines/style/news-trends/article/3087918/when-prince-philip-wanted-be-reincarnated-pandemic-and (dal jsem raději 2 linky, protože nemohu uvěřit...přemýšlím, zda-li je mdlého intelektu a nebo to má za úkol)

Konec mlčení! Královna Alžběta II. zareagovala na rozhovor prince Harryho a Meghan


„Celou rodinu zarmoutilo, když se v plném rozsahu dozvěděla o tom, jak náročné byly pro Harryho a Meghan poslední roky. Nastolené otázky, zejména ta rasová, jsou znepokojivé. Jakkoli se některé vzpomínky mohou rozcházet, jsou brány velmi vážně a rodina se s nimi vypořádá soukromě,“ znělo ve vyjádření, které Buckinghamský palác vydal v úterý večer. „Harry, Meghan a Archie budou vždy milovanými členy rodiny.“


Další členové britské královské rodiny se individuálně k rozhovoru zatím nevyjádřili. Když novináři ve Velké Británii požádali o rozhovor prince Charlese, pouze se zasmál a odešel.
http://www.msn.com/cs-cz/lifestyle/lifestyle/konec-ml%c4%8den%c3%ad-kr%c3%a1lovna-al%c5%beb%c4%9bta-ii-zareagovala-na-rozhovor-prince-harryho-a-meghan/ar-BB1er7xg?ocid=ientp


Konec mlčení! Královna Alžběta II. zareagovala na rozhovor prince Harryho a Meghan „Celou rodinu zarmoutilo, když se v plném rozsahu dozvěděla o tom, jak náročné byly pro Harryho a Meghan poslední roky. Nastolené otázky, zejména ta rasová, jsou znepokojivé. Jakkoli se některé vzpomínky mohou rozcházet, jsou brány velmi vážně a rodina se s nimi vypořádá soukromě,“ znělo ve vyjádření, které Buckinghamský palác vydal v úterý večer. „Harry, Meghan a Archie budou vždy milovanými členy rodiny.“ Další členové britské královské rodiny se individuálně k rozhovoru zatím nevyjádřili. Když novináři ve Velké Británii požádali o rozhovor prince Charlese, pouze se zasmál a odešel. http://www.msn.com/cs-cz/lifestyle/lifestyle/konec-ml%c4%8den%c3%ad-kr%c3%a1lovna-al%c5%beb%c4%9bta-ii-zareagovala-na-rozhovor-prince-harryho-a-meghan/ar-BB1er7xg?ocid=ientp

Fiala se nedržel drsných slov kolem Meghan Markleové. Chová se jako nepřizpůsobiví imigranti, prohlásil
„Všude se teď řeší třaskavý rozhovor manželky britského prince Harryho Meghan Markle. K tomu bych jen podotknul, že Meghan Markle se podle mého názoru chová jako nepřizpůsobiví imigranté – také si myslí, že by se královská rodina měla přizpůsobit jí, nikoli ona královské rodině, ačkoli se do ní ona přivdala („přistěhovala“),“ napsal politik.
„Co říct více o této sluníčkářské neomarxistce, jejíž největší devizou, kterou všude prezentuje, je, že má černošské kořeny? Avšak její sluníčkářské smýšlení ji nebránilo v tom, že údajně šikanovala personál Paláce… U sluníčkářů by mě to nepřekvapilo. Káží vodu, pijí víno,“ okomentoval.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021031013303877-fiala-se-nedrzel-drsnych-slov-kolem-meghan-markleove-chova-se-jako-neprizpusobivi-imigranti/


Fiala se nedržel drsných slov kolem Meghan Markleové. Chová se jako nepřizpůsobiví imigranti, prohlásil „Všude se teď řeší třaskavý rozhovor manželky britského prince Harryho Meghan Markle. K tomu bych jen podotknul, že Meghan Markle se podle mého názoru chová jako nepřizpůsobiví imigranté – také si myslí, že by se královská rodina měla přizpůsobit jí, nikoli ona královské rodině, ačkoli se do ní ona přivdala („přistěhovala“),“ napsal politik. „Co říct více o této sluníčkářské neomarxistce, jejíž největší devizou, kterou všude prezentuje, je, že má černošské kořeny? Avšak její sluníčkářské smýšlení ji nebránilo v tom, že údajně šikanovala personál Paláce… U sluníčkářů by mě to nepřekvapilo. Káží vodu, pijí víno,“ okomentoval. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021031013303877-fiala-se-nedrzel-drsnych-slov-kolem-meghan-markleove-chova-se-jako-neprizpusobivi-imigranti/

Stále jí nevěřím, říká moderátor, který po kritice Meghan skončil v televizi
Britský moderátor Piers Morgan (55) končí v týmu pořadu Good Morning Britain. V pondělí nepřímo označil manželku prince Harryho za lhářku.
https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/piers-morgan-meghan-harry-oprah-kritika-odchod-televize.A210310_083746_lidicky_zar?zdroj=vybava_recombee


Stále jí nevěřím, říká moderátor, který po kritice Meghan skončil v televizi Britský moderátor Piers Morgan (55) končí v týmu pořadu Good Morning Britain. V pondělí nepřímo označil manželku prince Harryho za lhářku. https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/piers-morgan-meghan-harry-oprah-kritika-odchod-televize.A210310_083746_lidicky_zar?zdroj=vybava_recombee

Dne 23. září 2020:


Trump: "Ano, prosím, mluvte!"
Novinář: "Velice děkuji."
Trump: "Ne, vy ne. Vy, právě tady."
Novinář: "Okay."
Novinářka: "Děkuji, pane prezidente. Princ Harry a Meghan Markle se zapojili do amerických voleb a v podstatě povzbudili lidi, aby volili Joe Bidena. Jaká je na to vaše reakce?"
Trump: "Nejsem jejím fanouškem a řekl bych tohle...a už to asi slyšela, ale přeji Harrymu mnoho štěstí, protože ho bude potřebovat."


https://www.youtube.com/watch?v=VT2ck8C6jcU


Dne 23. září 2020: Trump: "Ano, prosím, mluvte!" Novinář: "Velice děkuji." Trump: "Ne, vy ne. Vy, právě tady." Novinář: "Okay." Novinářka: "Děkuji, pane prezidente. Princ Harry a Meghan Markle se zapojili do amerických voleb a v podstatě povzbudili lidi, aby volili Joe Bidena. Jaká je na to vaše reakce?" Trump: "Nejsem jejím fanouškem a řekl bych tohle...a už to asi slyšela, ale přeji Harrymu mnoho štěstí, protože ho bude potřebovat." https://www.youtube.com/watch?v=VT2ck8C6jcU
Upravené 11. 3. 2021 o 21:49

Britská média: Po třaskavém interview si Meghan Markleová připravuje cestu do Bílého
Manželka prince Harryho se chce stát příští prezidentkou Spojených států. Informoval o tom britský deník The Daily Mail s odkazem na nejmenovaný zdroj v britské Labouristické straně.
https://cz.sputniknews.com/svet/2021031413323597-britska-media-po-traskavem-interview-si-meghan-markleova-pripravuje-cestu-do-bileho-domu/


Britská média: Po třaskavém interview si Meghan Markleová připravuje cestu do Bílého Manželka prince Harryho se chce stát příští prezidentkou Spojených států. Informoval o tom britský deník The Daily Mail s odkazem na nejmenovaný zdroj v britské Labouristické straně. https://cz.sputniknews.com/svet/2021031413323597-britska-media-po-traskavem-interview-si-meghan-markleova-pripravuje-cestu-do-bileho-domu/

/strojový preklad/
používam perevodčik na Ruskom Yandexe - preklady mi prídu zrozumiteľnejšie


[quote="pid:6255, uid:94"]/strojový preklad/[/quote]používam perevodčik na Ruskom Yandexe - preklady mi prídu zrozumiteľnejšie

používam perevodčik na Ruskom Yandexe - preklady mi prídu zrozumiteľnejšie


Používám Yandex překladač v mobilu. Jsem vcelku spokojen.


Yandex prohlížeč je taky dobrý, dokonce dokáže přehrávat video tak, že máte malé okénko nad jinou aplikací, třeba Telegramem, ale u YouTube to nejde...musí jít například o Rumble apod.
A stránky překládá také dobře a snadno.


Samozřejmě, nic nenahradí výbornou znalost jazyka, ale nelze znát všechny jazyky světa a stíhat vše ostatní.


[quote="pid:6973, uid:83"]používam perevodčik na Ruskom Yandexe - preklady mi prídu zrozumiteľnejšie[/quote] Používám Yandex překladač v mobilu. Jsem vcelku spokojen. Yandex prohlížeč je taky dobrý, dokonce dokáže přehrávat video tak, že máte malé okénko nad jinou aplikací, třeba Telegramem, ale u YouTube to nejde...musí jít například o Rumble apod. A stránky překládá také dobře a snadno. Samozřejmě, nic nenahradí výbornou znalost jazyka, ale nelze znát všechny jazyky světa a stíhat vše ostatní.

podla mna je to blbost....neviem si predstavit, na zaklade coho by aspon zdanlivo mali volit obcania USA vojvodkynu zo Sussexu....len za to, ze na nu bol niekto skaredy v Budckighamskom palaci? .....mozno su zaujimavi ako celebrity a na vecierky, ale na zaklade coho by ju mali presadzovat ti v zavetri?


podla mna je to blbost....neviem si predstavit, na zaklade coho by aspon zdanlivo mali volit obcania USA vojvodkynu zo Sussexu....len za to, ze na nu bol niekto skaredy v Budckighamskom palaci? .....mozno su zaujimavi ako celebrity a na vecierky, ale na zaklade coho by ju mali presadzovat ti v zavetri?

Princ Philip po měsíci opustil nemocnici
Princ Philip, 99letý manžel britské panovnice Alžběty II., opustil v úterý nemocnici krále Edwarda VII. Měsíc se tam léčil z infekce a podstoupil zákrok na srdci, napsaly agentury AP a Reuters.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/princ-philip-po-mesici-opustil-nemocnici-40354107#seq_no=3&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=kl7guiTCfzF-202103161843&source=article-detail


Princ Philip po měsíci opustil nemocnici Princ Philip, 99letý manžel britské panovnice Alžběty II., opustil v úterý nemocnici krále Edwarda VII. Měsíc se tam léčil z infekce a podstoupil zákrok na srdci, napsaly agentury AP a Reuters. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/princ-philip-po-mesici-opustil-nemocnici-40354107#seq_no=3&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=kl7guiTCfzF-202103161843&source=article-detail

Ten rozhovor na Apríl plánuje zveřejnit na obrazovkách v tuzemsku Česká televize.
https://zena.aktualne.cz/celebrity/rozhovor-harryho-a-meghan-u-oprah-uvidi-i-cesti-divaci-odvys/r~a243884e86e311eb99faac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=stylebox&utm_content=default2&utm_term=position-1&utm_campaign=Woman


Trump uvedl, že je připraven bojovat s Meghan Markleovou v prezidentských volbách
Bývalý americký prezident Donald Trump uvedl, že „není fanouškem“ Meghan Markleové, avšak ve volbách by s ní mohl bojovat o post prezidenta.
https://cz.sputniknews.com/svet/2021031713338902-trump-uvedl-ze-je-pripraven-bojovat-s-meghan-markleovou-v-prezidentskych-volbach/


Ten rozhovor na Apríl plánuje zveřejnit na obrazovkách v tuzemsku Česká televize. https://zena.aktualne.cz/celebrity/rozhovor-harryho-a-meghan-u-oprah-uvidi-i-cesti-divaci-odvys/r~a243884e86e311eb99faac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=stylebox&utm_content=default2&utm_term=position-1&utm_campaign=Woman Trump uvedl, že je připraven bojovat s Meghan Markleovou v prezidentských volbách Bývalý americký prezident Donald Trump uvedl, že „není fanouškem“ Meghan Markleové, avšak ve volbách by s ní mohl bojovat o post prezidenta. https://cz.sputniknews.com/svet/2021031713338902-trump-uvedl-ze-je-pripraven-bojovat-s-meghan-markleovou-v-prezidentskych-volbach/

Trump uvedl, že je připraven bojovat s Meghan Markleovou v prezidentských volbách
Bývalý americký prezident Donald Trump uvedl, že „není fanouškem“ Meghan Markleové, avšak ve volbách by s ní mohl bojovat o post prezidenta.


„Myslím, že královna je skvělý člověk, Meghanin fanoušek nejsem,“ dodal.


Zajímavé.


[quote="pid:7494, uid:78"]Trump uvedl, že je připraven bojovat s Meghan Markleovou v prezidentských volbách Bývalý americký prezident Donald Trump uvedl, že „není fanouškem“ Meghan Markleové, avšak ve volbách by s ní mohl bojovat o post prezidenta.[/quote] „Myslím, že královna je skvělý člověk, Meghanin fanoušek nejsem,“ dodal. Zajímavé.

“Talentované prase nakreslilo portrét prince Harryho”
24.3.2021
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/talentovane-prase-nakreslilo-portret-prince-harryho-40354895
“V přepočtu za 70 tisíc korun se prodal abstraktní portrét prince Harryho, který vytvořilo talentované prase Pigcasso. Čuník, který spokojeně žije na farmě v Jižní Africe, už v minulosti vytvořil zhruba stovku uměleckých děl. Příjmy z jejich prodeje pomáhají majitelce živit i další zvířata na farmě.”


Zase další fejk ňůz. Prdlajs Harry, jsem to jasnej já!
Navíc to nakreslil prasácky hore nohama, takže kdyby to nakonec neotočili, ani bych se nepoznal!


“Talentované prase nakreslilo portrét prince Harryho” 24.3.2021 https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/talentovane-prase-nakreslilo-portret-prince-harryho-40354895 “V přepočtu za 70 tisíc korun se prodal abstraktní portrét prince Harryho, který vytvořilo talentované prase Pigcasso. Čuník, který spokojeně žije na farmě v Jižní Africe, už v minulosti vytvořil zhruba stovku uměleckých děl. Příjmy z jejich prodeje pomáhají majitelce živit i další zvířata na farmě.” Zase další fejk ňůz. Prdlajs Harry, jsem to jasnej já! Navíc to nakreslil prasácky hore nohama, takže kdyby to nakonec neotočili, ani bych se nepoznal!

"Zahrála to pěkně." Češi před odvysíláním rozhovoru s Meghan vyjadřují komentáře
Ve čtvrtek večer odvysílá Česká televize rozhovor vévodkyně a vévody ze Sussexu
https://zena.aktualne.cz/celebrity/zahrala-to-pekne-cesi-jeste-pred-odvysilanim-rozhovoru-vevod/r~0e1f9938922c11eb99faac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=stylebox&utm_content=c2-zena&utm_term=position-1&utm_campaign=OverrideWoman


"Zahrála to pěkně." Češi před odvysíláním rozhovoru s Meghan vyjadřují komentáře Ve čtvrtek večer odvysílá Česká televize rozhovor vévodkyně a vévody ze Sussexu https://zena.aktualne.cz/celebrity/zahrala-to-pekne-cesi-jeste-pred-odvysilanim-rozhovoru-vevod/r~0e1f9938922c11eb99faac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=stylebox&utm_content=c2-zena&utm_term=position-1&utm_campaign=OverrideWoman

Princ Harry a Meghan by nemohli být šťastnější. Jejích syn Archie totiž roste jako z vody a 6. května oslavil své druhé narozeniny.
https://sip.denik.cz/celebrity/princ-harry-meghan-markle-archie-narozeniny.html


Člen britské královské rodiny, princ Michael z Kentu, je připraven využít svého postavení k osobnímu prospěchu a usilovat o přízeň ruského prezidenta Vladimira Putina pro své klienty, ukázalo tajné vyšetřování novinářů The Times. Zjistili, že bratranec královny Alžběty II. a „přítel“ Moskvy slíbil za honorář pomoci při podpoře podnikání v Rusku.
https://cz.sputniknews.com/20210509/ostuda-pro-kralovskou-rodinu---bratranec-alzbety-ii-byl-obvinen-z-prodeje-pristupu-do-kremlu--14429171.html


Princ Harry a Meghan by nemohli být šťastnější. Jejích syn Archie totiž roste jako z vody a 6. května oslavil své druhé narozeniny. https://sip.denik.cz/celebrity/princ-harry-meghan-markle-archie-narozeniny.html Člen britské královské rodiny, princ Michael z Kentu, je připraven využít svého postavení k osobnímu prospěchu a usilovat o přízeň ruského prezidenta Vladimira Putina pro své klienty, ukázalo tajné vyšetřování novinářů The Times. Zjistili, že bratranec královny Alžběty II. a „přítel“ Moskvy slíbil za honorář pomoci při podpoře podnikání v Rusku. https://cz.sputniknews.com/20210509/ostuda-pro-kralovskou-rodinu---bratranec-alzbety-ii-byl-obvinen-z-prodeje-pristupu-do-kremlu--14429171.html

Další karambol vévodkyně Meghan: Ověšená šperky za 750 tisíc kázala o chudobě


„Od začátku pandemie přišlo o práci 5,5 milionu žen,
dalším 47 milionům hrozí chudoba,“ tvrdila Meghan zapáleně.
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/678935/dalsi-karambol-vevodkyne-meghan-ovesena-sperky-za-750-tisic-kazala-o-chudobe.html


Další karambol vévodkyně Meghan: Ověšená šperky za 750 tisíc kázala o chudobě ----------------------------------------------------------------------------- „Od začátku pandemie přišlo o práci 5,5 milionu žen, dalším 47 milionům hrozí chudoba,“ tvrdila Meghan zapáleně. https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/678935/dalsi-karambol-vevodkyne-meghan-ovesena-sperky-za-750-tisic-kazala-o-chudobe.html

Jako pobyt v zoo.


Princ Harry otevřeně kritizoval výchovu v královské rodině
Rozhovorem princ Harry propagoval nový dokumentární seriál The Me You Can't See na Apple TV+, jehož premiéra je chystaná na příští týden a na němž spolupracoval s moderátorkou Oprah Winfreyovou. Seriál se zaměřuje na duševní zdraví, o které se princ sám zajímá. Na terapie prý začal docházet po rozhovoru s manželkou Meghan, která ihned viděla, jak mu některé věci spojené s královským životem ubližují.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/bolest-a-utrpeni-princ-harry-promluvil-o-dusevnim-zdravi-a-kralovske-rodine-154623


První střípky z nového dokumentu prince Harryho:
Meghan má novou image! Objeví se i Archie (2)
První trailer k očekávané dokumentární minisérii The Me You Can’t See (v překladu To 'Já', které nemůžete vidět) láká diváky na rozhovory o duševní rovnováze, tabuizovaných tématech o psychických problémech i na hvězdné tváře.
Podle traileru se v sérii objeví také jeho manželka Meghan Markleová (39). Na sobě má tričko s nápisem Raising The Future (Výchova budoucnosti). . .60a556c120c57


https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/679652/prvni-stripky-z-noveho-dokumentu-prince-harryho-meghan-ma-novou-image-objevi-se-i-archie-2.html


Jako pobyt v zoo. ================= Princ Harry otevřeně kritizoval výchovu v královské rodině Rozhovorem princ Harry propagoval nový dokumentární seriál The Me You Can't See na Apple TV+, jehož premiéra je chystaná na příští týden a na němž spolupracoval s moderátorkou Oprah Winfreyovou. Seriál se zaměřuje na duševní zdraví, o které se princ sám zajímá. Na terapie prý začal docházet po rozhovoru s manželkou Meghan, která ihned viděla, jak mu některé věci spojené s královským životem ubližují. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/bolest-a-utrpeni-princ-harry-promluvil-o-dusevnim-zdravi-a-kralovske-rodine-154623 První střípky z nového dokumentu prince Harryho: Meghan má novou image! Objeví se i Archie (2) První trailer k očekávané dokumentární minisérii The Me You Can’t See (v překladu To 'Já', které nemůžete vidět) láká diváky na rozhovory o duševní rovnováze, tabuizovaných tématech o psychických problémech i na hvězdné tváře. Podle traileru se v sérii objeví také jeho manželka Meghan Markleová (39). Na sobě má tričko s nápisem Raising The Future (Výchova budoucnosti). . .![60a556c120c57](serve/attachment&path=60a556c120c57) https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/679652/prvni-stripky-z-noveho-dokumentu-prince-harryho-meghan-ma-novou-image-objevi-se-i-archie-2.html

" Jako pobyt v zoo..."Zajímalo by mě jak stará je ta fotka. Nyní je těhotná a tady není....


> " Jako pobyt v zoo..." Zajímalo by mě jak stará je ta fotka. Nyní je těhotná a tady není....

Je možné, že "královský pár" by mohl být použit k čistě politickým účelům,
tak aby byla uvalena další ránu prestiži a autoritě instituce královské moci.
Ovšem s dalekosáhlými důsledky. A je dost dobře možné, že ona rána byla naplánována ve Spojených státech. Ale tohle je již opravdu jiný příběh...
https://www.matrix-2001.cz/clanek/meghan-a-pohadka-o-popelce-3-12245


Je možné, že "královský pár" by mohl být použit k čistě politickým účelům, tak aby byla uvalena další ránu prestiži a autoritě instituce královské moci. Ovšem s dalekosáhlými důsledky. A je dost dobře možné, že ona rána byla naplánována ve Spojených státech. Ale tohle je již opravdu jiný příběh... https://www.matrix-2001.cz/clanek/meghan-a-pohadka-o-popelce-3-12245

Další skandál: Princ Harry obviňuje královskou rodinu


z „naprostého zanedbávání“ a „šikany“
Vévoda ze Sussexu v novém seriálu na Apple TV obvinil královskou rodinu z „naprostého zanedbávání“ a ze „šikany do ticha“ a také uvedl, že princ z Walesu mu řekl, že jak trpěl, trpět budou i jeho synové. . .
https://cz.sputniknews.com/20210521/dalsi-skandal-princ-harry-obvinuje-kralovskou-rodinu-z-naprosteho-zanedbavani-a-sikany-14564383.html


The Me You Can't See - ukázka
https://www.youtube.com/watch?v=X0gGU-PRGpU


https://people.com/royals/jodie-turner-smith-says-meghan-markle-leaving-royal-family-missed-opportunity/
Princ Harry hrozí, že se nezúčastní oslav na počest princezny Diany,
pokud nebude součástí i Meghan
https://cz.sputniknews.com/20210519/princ-harry-hrozi-ze-se-nezucastni-oslav-na-pocest-princezny-diany-pokud-nebude-soucasti-i-meghan-14546832.html


Další skandál: Princ Harry obviňuje královskou rodinu ----------------------------------------------------- z „naprostého zanedbávání“ a „šikany“ Vévoda ze Sussexu v novém seriálu na Apple TV obvinil královskou rodinu z „naprostého zanedbávání“ a ze „šikany do ticha“ a také uvedl, že princ z Walesu mu řekl, že jak trpěl, trpět budou i jeho synové. . . https://cz.sputniknews.com/20210521/dalsi-skandal-princ-harry-obvinuje-kralovskou-rodinu-z-naprosteho-zanedbavani-a-sikany-14564383.html The Me You Can't See - ukázka https://www.youtube.com/watch?v=X0gGU-PRGpU https://people.com/royals/jodie-turner-smith-says-meghan-markle-leaving-royal-family-missed-opportunity/ Princ Harry hrozí, že se nezúčastní oslav na počest princezny Diany, pokud nebude součástí i Meghan https://cz.sputniknews.com/20210519/princ-harry-hrozi-ze-se-nezucastni-oslav-na-pocest-princezny-diany-pokud-nebude-soucasti-i-meghan-14546832.html
Upravené 22. 5. 2021 o 19:26

Moji matku uštvali k smrti, zatímco byla ve vztahu s někým, kdo nebyl bílý, řekl princ Harry
https://www.lidovky.cz/svet/tehotna-meghan-chtela-spachat-sebevrazdu-harry-o-ni-nechtel-prijit-jako-o-matku.A210521_120220_ln_zahranici_sed


**Moji matku uštvali k smrti, zatímco byla ve vztahu s někým, kdo nebyl bílý, řekl princ Harry** https://www.lidovky.cz/svet/tehotna-meghan-chtela-spachat-sebevrazdu-harry-o-ni-nechtel-prijit-jako-o-matku.A210521_120220_ln_zahranici_sed
Upravené 23. 5. 2021 o 21:29

Královská rodina již nebude snášet nové útoky prince Harryho.
Charles je připraven k rázným krokům
Ta míra upřímnosti, kterou si princ Harry
naposledy dovolil ve svém novém dokumentárním seriálu pro Apple TV,
nebyla příjemná britské královně, domnívá se odborník blízký královské rodině.
Tvrdí, že nějaký další takový útok by mohl vyvolat ze strany královské rodiny ráznou odpověď.
Dříve se v médiích uvádělo, že královna Alžběta II. je
„hluboce zneklidněna velmi osobními“
útoky vévody ze Sussexu na královskou rodinu.
https://cz.sputniknews.com/20210523/kralovska-rodina-jiz-nebude-snaset-nove-utoky-prince-harryho-charles-je-pripraven-k-raznym-krokum-14589393.html


Královská rodina již nebude snášet nové útoky prince Harryho. Charles je připraven k rázným krokům Ta míra upřímnosti, kterou si princ Harry naposledy dovolil ve svém novém dokumentárním seriálu pro Apple TV, nebyla příjemná britské královně, domnívá se odborník blízký královské rodině. Tvrdí, že nějaký další takový útok by mohl vyvolat ze strany královské rodiny ráznou odpověď. Dříve se v médiích uvádělo, že královna Alžběta II. je „hluboce zneklidněna velmi osobními“ útoky vévody ze Sussexu na královskou rodinu. https://cz.sputniknews.com/20210523/kralovska-rodina-jiz-nebude-snaset-nove-utoky-prince-harryho-charles-je-pripraven-k-raznym-krokum-14589393.html

Charles je připraven k rázným krokům


Napíše mu poznámku do žiackej knižky, či jak? smile


[quote="pid:16958, uid:78"]Charles je připraven k rázným krokům[/quote] Napíše mu poznámku do žiackej knižky, či jak? :D

Napíše mu poznámku do žiackej knižky, či jak?

odstrihnut od financii z britanie ?


[quote="pid:16965, uid:45"]Napíše mu poznámku do žiackej knižky, či jak?[/quote] odstrihnut od financii z britanie ?

odstrihnut od financii z britanie ?


To už je podľa mňa dávno. Dostáva "tuke" z tade, za koho kope.


[quote="pid:16967, uid:78"]odstrihnut od financii z britanie ?[/quote] To už je podľa mňa dávno. Dostáva "tuke" z tade, za koho kope.

Královská rodina již nebude snášet nové útoky prince Harryho.

Zapadá to do (nejen mojí) teorie, že Harry je levoboček Diany a jejího irského bodygárda.


Mám ještě doplňující teorii, ohledně “jmenné konvence” pojmenovávání levobočků, resp. těch, kteří “jsou z královské rodiny”, ale nemají “čistou” krev.
Dostávají zdrobnělá křestní jména.
Princ Harry se jmenuje ve skutečnosti “Henry Charles Albert David”, tedy nikoliv “Harry”.
Zatímco princ William, tedy “William Arthur Philip Louis” není “Willi” ale pořád “William”.
U syna prince Harryho šli jestě dál. Nejenže mu říkají “Archie” místo “Archibald”, dokonce se rovnou už jmenuje “Archie Harrison” a místo 4-ř jmen má “pouze” 2. Navíc “Harrison” = son of Harry, syn Harryho.


[quote="pid:16958, uid:78"]Královská rodina již nebude snášet nové útoky prince Harryho.[/quote] Zapadá to do (nejen mojí) teorie, že Harry je levoboček Diany a jejího irského bodygárda. Mám ještě doplňující teorii, ohledně “jmenné konvence” pojmenovávání levobočků, resp. těch, kteří “jsou z královské rodiny”, ale nemají “čistou” krev. Dostávají zdrobnělá křestní jména. Princ Harry se jmenuje ve skutečnosti “Henry Charles Albert David”, tedy nikoliv “Harry”. Zatímco princ William, tedy “William Arthur Philip Louis” není “Willi” ale pořád “William”. U syna prince Harryho šli jestě dál. Nejenže mu říkají “Archie” místo “Archibald”, dokonce se rovnou už jmenuje “Archie Harrison” a místo 4-ř jmen má “pouze” 2. Navíc “Harrison” = son of Harry, syn Harryho.
Upravené 24. 5. 2021 o 10:29

To už je podľa mňa dávno. Dostáva "tuke" z tade, za koho kope.
- máš pravdu -píše ,že nema prostriedky s ostrovov...
Musí tak podle svých slov vyžít prostředky,
které princ Harry zdědil po své matce, princezně Dianě.
Částka se má pohybovat kolem 13 milionů dolarů.
https://cnn.iprima.cz/dedictvi-vevody-ze-sussexu-po-princezne-diane-cini-temer-285-milionu-korun-20913
..........................................
Meghan Harryho změnila. Musíme ho zachránit, je emočně zneužíván, tvrdí komentátorka
„Nedokážu dostatečně popsat to, že se princ Harry nachází ve vztahu, kde je emočně zneužíván. Meghan si ho upravila tak, aby věřil, že ona je převtělením jeho matky – pouze s tím rozdílem, že tentokrát ji může zachránit. Je to tak znepokojující sledovat. Prosím, přestaňte na něj mířit kamerami,“ napsala Owensová na Twitteru.
https://cnn.iprima.cz/harry-musi-byt-od-meghan-zachranen-vola-komentatorka-a-mluvi-o-emocnim-zneuzivani-25927


[quote="pid:16969, uid:45"]To už je podľa mňa dávno. Dostáva "tuke" z tade, za koho kope.[/quote] - máš pravdu -píše ,že nema prostriedky s ostrovov... Musí tak podle svých slov vyžít prostředky, které princ Harry zdědil po své matce, princezně Dianě. Částka se má pohybovat kolem 13 milionů dolarů. https://cnn.iprima.cz/dedictvi-vevody-ze-sussexu-po-princezne-diane-cini-temer-285-milionu-korun-20913 .......................................... Meghan Harryho změnila. Musíme ho zachránit, je emočně zneužíván, tvrdí komentátorka „Nedokážu dostatečně popsat to, že se princ Harry nachází ve vztahu, kde je emočně zneužíván. Meghan si ho upravila tak, aby věřil, že ona je převtělením jeho matky – pouze s tím rozdílem, že tentokrát ji může zachránit. Je to tak znepokojující sledovat. Prosím, přestaňte na něj mířit kamerami,“ napsala Owensová na Twitteru. https://cnn.iprima.cz/harry-musi-byt-od-meghan-zachranen-vola-komentatorka-a-mluvi-o-emocnim-zneuzivani-25927

Usedne Meghan Markleová v Bílém domě? Má na to dost kuráže a sebevědomí, tvrdí biograf


Během deseti let Spojené státy mohou mít ženu v prezidentském úřadě. Perspektivní kandidátkou je manželka prince Harryho Meghan Markleová.
Tvrdí to autor Tom Bower.
„S podporou demokratických kmotrů jako Clintonové či Obamové
nebude mít Meghan problém dostat se mezi čtyřicítku kongresmanů,“ napsal Bower na stránkách The Sun.
https://cz.sputniknews.com/20210802/usedne-meghan-markleova-v-bilem-dome-ma-na-to-dost-kuraze-a-sebevedomi-tvrdi-biograf-15356420.html


Velké plány na oslavy kulatin Meghan: Přísný výběr slavných hostů!
Jen tak někdo jí přes práh nesmí
Meghan chce maličké shromáždění.
Pozvala kolem 65 lidí, jsou to její nejbližší přátelé a rodina,“
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/686323/velke-plany-na-oslavy-kulatin-meghan-prisny-vyber-slavnych-hostu-jen-tak-nekdo-ji-pres-prah-nesmi.html


### Usedne Meghan Markleová v Bílém domě? Má na to dost kuráže a sebevědomí, tvrdí biograf Během deseti let Spojené státy mohou mít ženu v prezidentském úřadě. Perspektivní kandidátkou je manželka prince Harryho Meghan Markleová. Tvrdí to autor Tom Bower. „S podporou demokratických kmotrů jako Clintonové či Obamové nebude mít Meghan problém dostat se mezi čtyřicítku kongresmanů,“ napsal Bower na stránkách The Sun. https://cz.sputniknews.com/20210802/usedne-meghan-markleova-v-bilem-dome-ma-na-to-dost-kuraze-a-sebevedomi-tvrdi-biograf-15356420.html Velké plány na oslavy kulatin Meghan: Přísný výběr slavných hostů! Jen tak někdo jí přes práh nesmí Meghan chce maličké shromáždění. Pozvala kolem 65 lidí, jsou to její nejbližší přátelé a rodina,“ https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/686323/velke-plany-na-oslavy-kulatin-meghan-prisny-vyber-slavnych-hostu-jen-tak-nekdo-ji-pres-prah-nesmi.html
Upravené 3. 8. 2021 o 09:31

Princ Harry (36) a Meghan Markleová (39) smlouvali se streamovacími giganty už během svého působení v královské rodině.


Smlouvy jim přinesly miliony dolarů, a tak si mohou dovolit luxusní život v Kalifornii. Zarážející je, že jejich poddaní o vyjednávání věděli, ale byli přinuceni mlčet.
„Jsou to dobří lidé, pro Meghan a Harryho chtěli jen to nejlepší,
jenže některá tajemství vévodů jsou natolik výbušná,
že by vyhodila do povětří jejich pečlivě promyšlený příběh o obětech monarchie,“
prozradil serveru Daily Mail zdroj z paláce.
Za projekty pro streamovací službu Netflix Harry s Meghan inkasují až 150 milionů dolarů,
v přepočtu tři a půl miliardy korun. Smlouvu vévodové ze Sussexu také uzavřeli se službou Spotify, pro niž měli tvořit podcast. Od loňského prosince na platformě visí pouze úvodní půlhodinová epizoda, přesto za spolupráci shrábli další miliony.
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/686144/tajne-plany-meghan-a-harryho-na-snove-vydelky-zamestnancum-zamkli-usta.html


### Princ Harry (36) a Meghan Markleová (39) smlouvali se streamovacími giganty už během svého působení v královské rodině. Smlouvy jim přinesly miliony dolarů, a tak si mohou dovolit luxusní život v Kalifornii. Zarážející je, že jejich poddaní o vyjednávání věděli, ale byli přinuceni mlčet. „Jsou to dobří lidé, pro Meghan a Harryho chtěli jen to nejlepší, jenže některá tajemství vévodů jsou natolik výbušná, že by vyhodila do povětří jejich pečlivě promyšlený příběh o obětech monarchie,“ prozradil serveru Daily Mail zdroj z paláce. Za projekty pro streamovací službu Netflix Harry s Meghan inkasují až 150 milionů dolarů, v přepočtu tři a půl miliardy korun. Smlouvu vévodové ze Sussexu také uzavřeli se službou Spotify, pro niž měli tvořit podcast. Od loňského prosince na platformě visí pouze úvodní půlhodinová epizoda, přesto za spolupráci shrábli další miliony. https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/686144/tajne-plany-meghan-a-harryho-na-snove-vydelky-zamestnancum-zamkli-usta.html

Plánované šokující paměti prince Harryho (36) zcela jistě potrápí celou královskou rodinu, nejvíce však podle expertů poškodí maják naděje pro budoucnost moderní monarchie, konkrétně následníka trůnu prince Williama (39).
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/685948/harry-si-v-sokujici-knize-smlsne-i-na-williamovi-ohrozi-vladu-starsiho-brachy.html


Plánované šokující paměti prince Harryho (36) zcela jistě potrápí celou královskou rodinu, nejvíce však podle expertů poškodí maják naděje pro budoucnost moderní monarchie, konkrétně následníka trůnu prince Williama (39). https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/685948/harry-si-v-sokujici-knize-smlsne-i-na-williamovi-ohrozi-vladu-starsiho-brachy.html

Zajímavé sdělení...https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/686074/kralovska-rodina-zaprela-existenci-malicke-lilibet-meghan-ma-jen-jedno-dite.html


Napadlo mě, viděl někdo z vás fotku malé Lilibeth? Já procházela net a nikde nic, ani nožka, ani ručička, nic. Přijde mi to zvláštní...


Zajímavé sdělení...https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/686074/kralovska-rodina-zaprela-existenci-malicke-lilibet-meghan-ma-jen-jedno-dite.html Napadlo mě, viděl někdo z vás fotku malé Lilibeth? Já procházela net a nikde nic, ani nožka, ani ručička, nic. Přijde mi to zvláštní...

Napadlo mě, viděl někdo z vás fotku malé Lilibeth?

Neviděl. Tj. nikde to nebylo mediálně extra-protláčeno.
Ale jsou. Nějaké.


https://www.womanandhome.com/life/royal-news/lilibet-diana-mountbatten-windsors-godmother-could-be-this-american-superstar/


https://medium.com/lynxotic/just-days-following-the-birth-of-lilibeth-meghan-markle-releases-first-childrens-book-the-bench-ade1dd86a4b0


https://www.youtube.com/watch?v=5DLvlHr1dfw


[quote="pid:28036, uid:214"]Napadlo mě, viděl někdo z vás fotku malé Lilibeth?[/quote] Neviděl. Tj. nikde to nebylo mediálně extra-protláčeno. Ale jsou. Nějaké. https://www.womanandhome.com/life/royal-news/lilibet-diana-mountbatten-windsors-godmother-could-be-this-american-superstar/ https://medium.com/lynxotic/just-days-following-the-birth-of-lilibeth-meghan-markle-releases-first-childrens-book-the-bench-ade1dd86a4b0 https://www.youtube.com/watch?v=5DLvlHr1dfw

@Počtář Díky.


To chápu, vím, že fotkami šetří a že je nejspíš později zpeněží. Ale co mě zaujalo, není nikde vůbec NIC. Ani ručička, ani nožička....
Veškerá videa, i zmíněné odkazy nové odkazy nebo videa jsou plná jen starých fotek syna Archibalda, dcera nikde.


> @Počtář Díky. To chápu, vím, že fotkami šetří a že je nejspíš později zpeněží. Ale co mě zaujalo, není nikde vůbec NIC. Ani ručička, ani nožička.... Veškerá videa, i zmíněné odkazy nové odkazy nebo videa jsou plná jen starých fotek syna Archibalda, dcera nikde.

Ani ručička, ani nožička....

Ach tak.
Teď jsem pochopil. Textová/zvuková složka toho, co jsem linkoval, nekoresponduje s obrazovou složkou. A i tak mi gúgl vyjel velmi málo odkazů. Vlastně ani moc nebyl vidět samotný datum narození.
Jedno z možných vysvětlení je snaha utajit vzhled.


syna Archibalda

To je na tom pozoruhodné: nejmenuje se Archibald, nýbrž Archie.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Archie_Mountbatten-Windsor
Mám ještě doplňující teorii, ohledně “jmenné konvence” pojmenovávání levobočků, resp. těch, kteří “jsou z královské rodiny”, ale nemají “čistou” krev.
Dostávají zdrobnělá křestní jména.


[quote="pid:28147, uid:214"]Ani ručička, ani nožička....[/quote] Ach tak. Teď jsem pochopil. Textová/zvuková složka toho, co jsem linkoval, nekoresponduje s obrazovou složkou. A i tak mi gúgl vyjel velmi málo odkazů. Vlastně ani moc nebyl vidět samotný datum narození. Jedno z možných vysvětlení je snaha utajit vzhled. [quote="pid:28147, uid:214"]syna Archibalda[/quote] To je na tom pozoruhodné: nejmenuje se Archibald, nýbrž Archie. https://cs.wikipedia.org/wiki/Archie_Mountbatten-Windsor [quote="pid:16977, uid:240"]Mám ještě doplňující teorii, ohledně “jmenné konvence” pojmenovávání levobočků, resp. těch, kteří “jsou z královské rodiny”, ale nemají “čistou” krev. Dostávají zdrobnělá křestní jména.[/quote]
Upravené 4. 8. 2021 o 09:13

Meghan v luxusních bílých šatech s nášivkou květinových vzorů společně se svým chotěm Harrym promluvili o světě zasaženým pandemií covidu a
vyzvali k očkování především také v chudých zemích. „V letošním roce se očekává, že svět vyprodukuje dostatek dávek, které splní cíl očkování 70 procent lidí v každé zemi, ale je špatně, že tolik dodávek očkovacích látek se dosud dostalo pouze do deseti bohatých národů a ne i jinam.
To prostě není v pořádku,“ domnívá se podle deníku Daily Mail bývalá vévodkyně.
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/691218/vystoupeni-meghan-a-harryho-v-new-yorku-noc-za-200-tisic-opet-kazou-vodu-a-piji-vino.html


»Skromná« Meghan se šperky za více než 8 milionů! Přitom všechny nabádá k charitě
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/690375/skromna-meghan-se-sperky-za-vice-nez-8-milionu-pritom-vsechny-nabada-k-charite.html


Meghan v luxusních bílých šatech s nášivkou květinových vzorů společně se svým chotěm Harrym promluvili o světě zasaženým pandemií covidu a **vyzvali k očkování především také v chudých zemích. „V letošním roce se očekává, že svět vyprodukuje dostatek dávek, které splní cíl očkování 70 procent lidí v každé zemi, ale je špatně, že tolik dodávek očkovacích látek se dosud dostalo pouze do deseti bohatých národů** a ne i jinam. To prostě není v pořádku,“ domnívá se podle deníku Daily Mail bývalá vévodkyně. https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/691218/vystoupeni-meghan-a-harryho-v-new-yorku-noc-za-200-tisic-opet-kazou-vodu-a-piji-vino.html »**Skromná**« Meghan se šperky za více než 8 milionů! Přitom všechny nabádá k charitě https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/690375/skromna-meghan-se-sperky-za-vice-nez-8-milionu-pritom-vsechny-nabada-k-charite.html

Meghan Markleová vstoupila do americké politiky:


Vévodkyně se pokouší prolobbovat nový zákon
Po přestěhování Meghan Markleové a prince Harryho do USA se v médiích hodně spekulovalo o tom, že by vévodkyně mohla začít politickou kariéru.
Teď se novinářům nakonec podařilo potvrdit své dohady.
Reportéři Daily Mail totiž nedávno objevili v otevřeném přístupu dopis,
který Meghan zaslala vysoce postaveným členům Kongresu USA.
Vévodkyně ze Suxessu na začátku pro kongresmany upřesnila, že se k nim neobrací jako jejich kolegyně, ale jako „angažovaný občan a matka dvou dětí“.
Dále Markleová věnovala svůj dopis legislativnímu návrhu týkajícímu
se rodičovské dovolené.
„Kvůli pandemii koronaviru bylo mnoho pracujících matek nuceno opustit svou práci,
aby se postaraly o děti v době, kdy to nemohly dělat školky a školy,“ zdůraznila
vévodkyně ze Sussexu.
Meghan poznamenala, že i sama musela pracovat od puberty, když její rodina
žila od výplaty k výplatě. „Pracovala jsem celý život a odkládala peníze,
ale pokaždé jsem se ocitala v situaci, kde jsem si mohla dovolit
jen pronájem bydlení a benzin do auta,“ dodala vévodkyně.
https://cz.sputniknews.com/20211022/meghan-markleova-vstoupila-do-americke-politiky-vevodkyne-se-pokousi-prolobbovat-novy-zakon-16247360.html


  • než začnu nove volby prezdenske v Sša , tak si ju tam clinonoidi postavia miesto Bidena lebo ten už kandidovat nebude most

Meghan Markleová vstoupila do americké politiky: ------------------------------------------------ **Vévodkyně se pokouší prolobbovat nový zákon** Po přestěhování Meghan Markleové a prince Harryho do USA se v médiích hodně spekulovalo o tom, že by vévodkyně mohla začít politickou kariéru. Teď se novinářům nakonec podařilo potvrdit své dohady. Reportéři Daily Mail totiž nedávno objevili v otevřeném přístupu dopis, který Meghan zaslala vysoce postaveným členům Kongresu USA. Vévodkyně ze Suxessu na začátku pro kongresmany upřesnila, že se k nim neobrací jako jejich kolegyně, ale jako „angažovaný občan a matka dvou dětí“. Dále Markleová věnovala svůj dopis legislativnímu návrhu týkajícímu se rodičovské dovolené. „Kvůli pandemii koronaviru bylo mnoho pracujících matek nuceno opustit svou práci, aby se postaraly o děti v době, kdy to nemohly dělat školky a školy,“ zdůraznila vévodkyně ze Sussexu. Meghan poznamenala, že i sama musela pracovat od puberty, když její rodina žila od výplaty k výplatě. „Pracovala jsem celý život a odkládala peníze, ale pokaždé jsem se ocitala v situaci, kde jsem si mohla dovolit jen pronájem bydlení a benzin do auta,“ dodala vévodkyně. https://cz.sputniknews.com/20211022/meghan-markleova-vstoupila-do-americke-politiky-vevodkyne-se-pokousi-prolobbovat-novy-zakon-16247360.html - než začnu nove volby prezdenske v Sša , tak si ju tam clinonoidi postavia miesto Bidena lebo ten už kandidovat nebude most

než začnu nove volby prezdenske v Sša , tak si ju tam clinonoidi postavia miesto Bidena lebo ten už kandidovat nebude most


na to tam mají Katanu ne? smile ... nebo mi něco uteklo a je to kádr GP?


[quote="pid:38967, uid:78"]než začnu nove volby prezdenske v Sša , tak si ju tam clinonoidi postavia miesto Bidena lebo ten už kandidovat nebude most[/quote] na to tam mají Katanu ne? :) ... nebo mi něco uteklo a je to kádr GP?

v USA, kde je kazdy zodpovedny sam za seba aby presadili platenu rodicovsku dovolenku? no, pekna vejicka, ale tam ani dovolenka nie je prikazana zo zakona, vacsinou ti kazdy sukromnik da tak tyzden, ale aj to je jeho dobra vola, nie ziadny zakon


v USA, kde je kazdy zodpovedny sam za seba aby presadili platenu rodicovsku dovolenku? no, pekna vejicka, ale tam ani dovolenka nie je prikazana zo zakona, vacsinou ti kazdy sukromnik da tak tyzden, ale aj to je jeho dobra vola, nie ziadny zakon
Upravené 22. 10. 2021 o 16:10

Už nejsou přáteli? Oprah Winfrey nečekaně vymazala rozhovor s princem Harrym a Meghan


Oprah Winfrey vymazala z neznámých důvodů rozhovor
s princem Harrym a Meghan Markle ze svého oficiálního YouTube kanálu.
Je zajímavé, že nejvlivnější žena amerického showbyznysu tak učinila bez jakéhokoli ohlášení.
Královští experti a fanoušci manželského páru předpokládají, že se moderátorka rozhodla zničit stopy po své spolupráci s princem a jeho manželkou. Může to být zčásti spojeno se zhoršením zdravotního stavu královny Alžběty II. Možná se Oprah obává případné nespokojenosti veřejnosti a snížení ratingů, když vyjde najevo,
že byl její rozhovor příčinou zhoršení zdravotního stavu královny.
https://cz.sputniknews.com/20211109/uz-nejsou-prateli-oprah-winfrey-vymazala-rozhovor-s-princem-harrym-a-meghan-markle-ze-sveho-youtube-16449056.html


Už nejsou přáteli? Oprah Winfrey nečekaně vymazala rozhovor s princem Harrym a Meghan ------------------------------------------------------------------------------------- Oprah Winfrey vymazala z neznámých důvodů rozhovor s princem Harrym a Meghan Markle ze svého oficiálního YouTube kanálu. Je zajímavé, že nejvlivnější žena amerického showbyznysu tak učinila bez jakéhokoli ohlášení. Královští experti a fanoušci manželského páru předpokládají, že se moderátorka rozhodla zničit stopy po své spolupráci s princem a jeho manželkou. Může to být zčásti spojeno se zhoršením zdravotního stavu královny Alžběty II. Možná se Oprah obává případné nespokojenosti veřejnosti a snížení ratingů, když vyjde najevo, že byl její rozhovor příčinou zhoršení zdravotního stavu královny. https://cz.sputniknews.com/20211109/uz-nejsou-prateli-oprah-winfrey-vymazala-rozhovor-s-princem-harrym-a-meghan-markle-ze-sveho-youtube-16449056.html
5.68k
62
18
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept