Zahraničná politika
Evropský parlament vyzval k tomu, aby Nord Stream 2 byl použit proti Rusku
Y

Evropská unie by měla využít Nord Stream 2 jako nástroj nátlaku na Moskvu, říká Manfred Weber, předseda Evropské lidové strany, největší frakce v Evropském parlamentu.
„Pokud se ruské vedení nevrátí k partnerské spolupráci, pak plynovod nebude moci fungovat v plném rozsahu,“ zdůraznil a navrhl dát do souvislosti provoz plynovodu s „dalším chováním“ Moskvy.
https://cz.sputniknews.com/svet/2021030613290443-evropsky-parlament-vyzval-k-tomu-aby-nord-stream-2-byl-pouzit-proti-rusku/


Evropská unie by měla využít Nord Stream 2 jako nástroj nátlaku na Moskvu, říká Manfred Weber, předseda Evropské lidové strany, největší frakce v Evropském parlamentu. „Pokud se ruské vedení nevrátí k partnerské spolupráci, pak plynovod nebude moci fungovat v plném rozsahu,“ zdůraznil a navrhl dát do souvislosti provoz plynovodu s „dalším chováním“ Moskvy. https://cz.sputniknews.com/svet/2021030613290443-evropsky-parlament-vyzval-k-tomu-aby-nord-stream-2-byl-pouzit-proti-rusku/

Vyzval k tomu E-parlament, anebo Martin Weber ? To je dost podstatné...


Vyzval k tomu E-parlament, anebo Martin Weber ? To je dost podstatné...

Vyzval k tomu E-parlament, anebo Martin Weber ? To je dost podstatné...


Áno aj nie, lebo ak to bol len Weber, tak to znamená, že máme s dočinenia len s jedným klinickým debilom z močiara a ak to bola väčšina parlamentu, tak máme dočinenia s celou kopou klinických debilov, lebo sa ocitli v pozícií kaprov, ktorí vypustili rybník bez možnosti nájsť nový rybník.


Tak či onak ide o odpis tejto inštitúcie. smile


[quote="pid:6071, uid:57"]Vyzval k tomu E-parlament, anebo Martin Weber ? To je dost podstatné...[/quote] Áno aj nie, lebo ak to bol len Weber, tak to znamená, že máme s dočinenia len s jedným klinickým debilom z močiara a ak to bola väčšina parlamentu, tak máme dočinenia s celou kopou klinických debilov, lebo sa ocitli v pozícií kaprov, ktorí vypustili rybník bez možnosti nájsť nový rybník. Tak či onak ide o odpis tejto inštitúcie. :)

Moderátor

Upravené 7. 3. 2021 o 10:07

Obsahově v tom velký rozdíl není ,jde mi o preciznost práce s informacemi . I přes ni výrazně měníme informační pole.


Obsahově v tom velký rozdíl není ,jde mi o preciznost práce s informacemi . I přes ni výrazně měníme informační pole.

Vyzval k tomu E-parlament, anebo Martin Weber ? To je dost podstatné...


Tak jsem k tomu nasla clanek z r. 2019, kde se Weber jasne vymezuje proti. Tato pozice ho stala funkci sefa EU, stala se jim Leyen.
Clanek s nazvem "Weber will Nord Stream 2 stoppen" - Weber chce stopnout Severni potok 2.
https://www.tagesschau.de/wirtschaft/weber-171.html
Tva otazka, Bolete, je na miste. Ano, prekroutili informacni pole.


[quote="pid:6071, uid:57"]Vyzval k tomu E-parlament, anebo Martin Weber ? To je dost podstatné...[/quote] Tak jsem k tomu nasla clanek z r. 2019, kde se Weber jasne vymezuje proti. Tato pozice ho stala funkci sefa EU, stala se jim Leyen. Clanek s nazvem "Weber will Nord Stream 2 stoppen" - Weber chce stopnout Severni potok 2. https://www.tagesschau.de/wirtschaft/weber-171.html Tva otazka, Bolete, je na miste. Ano, prekroutili informacni pole.
Upravené 7. 3. 2021 o 14:55

říká Manfred Weber, předseda Evropské lidové strany, největší frakce v Evropském parlamentu.


Ach jo, pekná zbierka duševných kriplov na scéne. Až mu začne sedací sval odmŕzať najbližšie roky, bude aj pod ľadom ťahať paralelnú líniu k Nord Stream 2.


[quote="pid:6041, uid:68"]říká Manfred Weber, předseda Evropské lidové strany, největší frakce v Evropském parlamentu.[/quote] Ach jo, pekná zbierka duševných kriplov na scéne. Až mu začne sedací sval odmŕzať najbližšie roky, bude aj pod ľadom ťahať paralelnú líniu k Nord Stream 2.
Upravené 7. 3. 2021 o 13:54
673
5
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept