Zahraničná politika
Trojmoří a Babiš ?!

Babiš telefonoval s americkým ministrem zahraničí Blinkenem
06.03.2021 6:30


Český premiér Andrej Babiš a americký ministr zahraničí Antony Blinken po telefonu projednávali pandemii covidu-19 a bezpečnostní spolupráci v rámci Severoatlatnické aliance (NATO). Hovořili také o mobilních sítích 5G, informoval Babiš na Twitteru.


„Mluvili jsme o důležitosti spolupráce EU a USA v boji s pandemií a s jejími hospodářskými důsledky, stejně jako o dalších současných globálních výzvách," napsal o rozhovoru premiér.


Babiš doplnil, že potvrdil závazek České republiky jako členské země NATO dále navyšovat obranný rozpočet, a projednával s Blinkenem také spolupráci na poli bezpečnosti 5G sítí.


Podle zprávy o průběhu rozhovoru zveřejněné na webu amerického ministerstva zahraničí Blinken podtrhl potřebu společného boje proti "zhoubným vlivům" a důležitost modernizace armády a solidních výdajů na obranu spojenců NATO.


Šéf americké diplomacie také vyzdvihl potřebu ochránit klíčovou českou infrastrukturu včetně jaderné energetiky a 5G sítí před "nedůvěryhodnými aktéry" a důležitost iniciativy Trojmoří pro posílení hospodářské odolnosti střední a východní Evropy.


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-telefonoval-s-americkym-ministrem-zahranici-Blinkenem-656259


https://www.state.gov/secretary-blinkens-call-with-czech-prime-minister-babis/?utm_source=miragenews&utm_medium=miragenews&utm_campaign=news


Trojmoří ?! Já myslel, že jsme "pevnou" součástí Evropské unie a ono "ejhle", Babiš nám za našimi zády zřejmě sjednává likvidaci českého státu a vytvoření Trojmoří!?


O vměšování amerického ministra zahraničí do vnitřních záležitostí ČR ani nemluvě.


Babiš telefonoval s americkým ministrem zahraničí Blinkenem 06.03.2021 6:30 Český premiér Andrej Babiš a americký ministr zahraničí Antony Blinken po telefonu projednávali pandemii covidu-19 a bezpečnostní spolupráci v rámci Severoatlatnické aliance (NATO). Hovořili také o mobilních sítích 5G, informoval Babiš na Twitteru. „Mluvili jsme o důležitosti spolupráce EU a USA v boji s pandemií a s jejími hospodářskými důsledky, stejně jako o dalších současných globálních výzvách," napsal o rozhovoru premiér. Babiš doplnil, že potvrdil závazek České republiky jako členské země NATO dále navyšovat obranný rozpočet, a projednával s Blinkenem také spolupráci na poli bezpečnosti 5G sítí. Podle zprávy o průběhu rozhovoru zveřejněné na webu amerického ministerstva zahraničí Blinken podtrhl potřebu společného boje proti "zhoubným vlivům" a důležitost modernizace armády a solidních výdajů na obranu spojenců NATO. Šéf americké diplomacie také vyzdvihl potřebu ochránit klíčovou českou infrastrukturu včetně jaderné energetiky a 5G sítí před "nedůvěryhodnými aktéry" a důležitost iniciativy Trojmoří pro posílení hospodářské odolnosti střední a východní Evropy. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-telefonoval-s-americkym-ministrem-zahranici-Blinkenem-656259 https://www.state.gov/secretary-blinkens-call-with-czech-prime-minister-babis/?utm_source=miragenews&utm_medium=miragenews&utm_campaign=news Trojmoří ?! Já myslel, že jsme "pevnou" součástí Evropské unie a ono "ejhle", Babiš nám za našimi zády zřejmě sjednává likvidaci českého státu a vytvoření Trojmoří!? O vměšování amerického ministra zahraničí do vnitřních záležitostí ČR ani nemluvě.
Upravené 6. 3. 2021 o 11:03

https://www.state.gov/secretary-blinkens-call-with-czech-prime-minister-babis/?utm_source=miragenews&utm_medium=miragenews&utm_campaign=news


The below is attributable to Spokesperson Ned Price:


Secretary of State Antony J. Blinken spoke with Czech Prime Minister Andrej Babiš today. Secretary Blinken emphasized the U.S. commitment to the Transatlantic Alliance, U.S.-EU partnership, the common fight against malign influence, and the importance of continued military modernization and robust defense spending by NATO Allies. Secretary Blinken and Prime Minister Babiš discussed our shared commitment to overcome and recover from the COVID-19 pandemic. Secretary Blinken highlighted the need to secure critical infrastructure, including Czech nuclear energy and 5G networks, from untrusted actors and the importance of the Three Seas Initiative to strengthening regional economic resilience. Secretary Blinken thanked Prime Minister Babiš for the Czech Republic’s service as our Protecting Power in Syria and for continued support in Afghanistan and Iraq.


Mluvčí Neda Price:


Ministr zahraničí Antonius J. Blinken dnes hovořil s českým premiérem Andrejem Babišem. Ministr Blinken zdůraznil závazek USA vůči Transatlantické alianci, partnerství mezi USA a EU, společný boj proti zhoubnému vlivu a význam pokračující vojenské modernizace a větších výdajů na obranu spojenců NATO. Ministr Blinken a předseda vlády Babiš diskutovali o našem společném závazku překonat a zotavit se z pandemie COVID-19. Ministr Blinken zdůraznil potřebu zabezpečit kritickou infrastrukturu, včetně české jaderné energie a sítí 5G, od nedůvěryhodných aktérů a význam Iniciativy Trojmoří pro posílení regionální ekonomické odolnosti. Ministr Blinken poděkoval předsedovi vlády Babišovi za službu České republice jako jejich "ochranné mocnosti "v Sýrii a za pokračující podporu v Afghánistánu a Iráku.


Premiér Babiš by měl neprodleně vysvětlit českému národu, co "kuje" bez jeho vědomí za jeho zády !!! Nikdo nikomu za nic neděkuje !


https://www.state.gov/secretary-blinkens-call-with-czech-prime-minister-babis/?utm_source=miragenews&utm_medium=miragenews&utm_campaign=news The below is attributable to Spokesperson Ned Price: Secretary of State Antony J. Blinken spoke with Czech Prime Minister Andrej Babiš today. Secretary Blinken emphasized the U.S. commitment to the Transatlantic Alliance, U.S.-EU partnership, the common fight against malign influence, and the importance of continued military modernization and robust defense spending by NATO Allies. Secretary Blinken and Prime Minister Babiš discussed our shared commitment to overcome and recover from the COVID-19 pandemic. Secretary Blinken highlighted the need to secure critical infrastructure, including Czech nuclear energy and 5G networks, from untrusted actors and the importance of the Three Seas Initiative to strengthening regional economic resilience. Secretary Blinken thanked Prime Minister Babiš for the Czech Republic’s service as our Protecting Power in Syria and for continued support in Afghanistan and Iraq. Mluvčí Neda Price: Ministr zahraničí Antonius J. Blinken dnes hovořil s českým premiérem Andrejem Babišem. Ministr Blinken zdůraznil závazek USA vůči Transatlantické alianci, partnerství mezi USA a EU, společný boj proti zhoubnému vlivu a význam pokračující vojenské modernizace a větších výdajů na obranu spojenců NATO. Ministr Blinken a předseda vlády Babiš diskutovali o našem společném závazku překonat a zotavit se z pandemie COVID-19. Ministr Blinken zdůraznil potřebu zabezpečit kritickou infrastrukturu, včetně české jaderné energie a sítí 5G, od nedůvěryhodných aktérů a význam Iniciativy Trojmoří pro posílení regionální ekonomické odolnosti. Ministr Blinken poděkoval předsedovi vlády Babišovi za službu České republice jako jejich "ochranné mocnosti "v Sýrii a za pokračující podporu v Afghánistánu a Iráku. Premiér Babiš by měl neprodleně vysvětlit českému národu, co "kuje" bez jeho vědomí za jeho zády !!! Nikdo nikomu za nic neděkuje !

Babiš nemůže jen tak odmítnout, stále je tu silný vliv bažiny. Toto, podle mě, později zkoriguje Zeman.


Babiš nemůže jen tak odmítnout, stále je tu silný vliv bažiny. Toto, podle mě, později zkoriguje Zeman.

Premiér Babiš by měl neprodleně vysvětlit českému národu, co "kuje" bez jeho vědomí za jeho zády !!! Nikdo nikomu za nic neděkuje !
Předtím, než čeští novinky.cz psali o nové odrůdě koronavirů, můj dobrý přítel, který žil roky v Americe, nyní žije v Bosně a Hercegovině, řekl, že na podzim dojde k úplnému uzavření, na jaře 2022 uvolní smrtící virus, který už byl připraven a kazdy musí být očkován . A poté v roce 2025 vypustí nový virus, který již připravili a opět to samé jako u koronaviru, bude masáž z médií, zavírat se do konce roku 2028 Takže příštích 10 let budeme mít peklo, kdokoli to všechno přežije, bude mít o cemu mluvit a psát. To vše vypovídají informace z českých médií, které šíří nové informace zaměřené na to, co jsem zmínil. Máme se na co těšit ..https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/obavy-se-naplnily-v-usa-se-zkrizily-dve-varianty-koronaviru-v-nebezpecny-hybrid-40352995#dop_ab_variant=1&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=kUOmlRG3X01-202103060957&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


[quote="pid:5997, uid:270"]Premiér Babiš by měl neprodleně vysvětlit českému národu, co "kuje" bez jeho vědomí za jeho zády !!! Nikdo nikomu za nic neděkuje ![/quote]Předtím, než čeští novinky.cz psali o nové odrůdě koronavirů, můj dobrý přítel, který žil roky v Americe, nyní žije v Bosně a Hercegovině, řekl, že na podzim dojde k úplnému uzavření, na jaře 2022 uvolní smrtící virus, který už byl připraven a kazdy musí být očkován . A poté v roce 2025 vypustí nový virus, který již připravili a opět to samé jako u koronaviru, bude masáž z médií, zavírat se do konce roku 2028 Takže příštích 10 let budeme mít peklo, kdokoli to všechno přežije, bude mít o cemu mluvit a psát. To vše vypovídají informace z českých médií, které šíří nové informace zaměřené na to, co jsem zmínil. Máme se na co těšit ..https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/obavy-se-naplnily-v-usa-se-zkrizily-dve-varianty-koronaviru-v-nebezpecny-hybrid-40352995#dop_ab_variant=1&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=kUOmlRG3X01-202103060957&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

stále je tu silný vliv bažiny
Možná i ty SSA budou mít v dohledné době svých problémů víc než dost. Všechno je to o další akceschopnosti a životnosti bažiny.


[quote="pid:6000, uid:19"]stále je tu silný vliv bažiny[/quote]Možná i ty SSA budou mít v dohledné době svých problémů víc než dost. Všechno je to o další akceschopnosti a životnosti bažiny.
702
5
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept