Zahraničná politika
Peruánsky súd menuje Sorosa, Gatesa a Rockefellera za „tvorcov“ pandémie koronavírusu

Odvolací súd provincií Chincha a Pisco v texte rozsudku, ktorý popiera prepustenie, obvinil „svetovo dominujúce zločinecké elity“ z vytvorenia pandémie.
RIO DE JANEIRO, 12. januára. / ÚLOHY /. Odvolací súd v provinciách Chincha a Pisco v južnom regióne Ica vyhlásil účasť „dominantných zločineckých elít na svete“ pri vytváraní nového typu pandémie koronavírusov. Členovia súdu vydali takéto vyhlásenie v jednom zo svojich rozhodnutí, ktorého kópiu zverejnili v pondelok na svojej webovej stránke noviny Peru.21 .


https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/10438403


Odvolací súd provincií Chincha a Pisco v texte rozsudku, ktorý popiera prepustenie, obvinil „svetovo dominujúce zločinecké elity“ z vytvorenia pandémie. RIO DE JANEIRO, 12. januára. / ÚLOHY /. Odvolací súd v provinciách Chincha a Pisco v južnom regióne Ica vyhlásil účasť „dominantných zločineckých elít na svete“ pri vytváraní nového typu pandémie koronavírusov. Členovia súdu vydali takéto vyhlásenie v jednom zo svojich rozhodnutí, ktorého kópiu zverejnili v pondelok na svojej webovej stránke noviny Peru.21 . https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/10438403

Odvolací súd v provinciách Chincha a Pisco v južnom regióne Ica vyhlásil účasť „dominantných zločineckých elít na svete“ pri vytváraní nového typu pandémie koronavírusov.


Niekde sa to začať musí a GP istí veci...


[quote="pid:420, uid:94"]Odvolací súd v provinciách Chincha a Pisco v južnom regióne Ica vyhlásil účasť „dominantných zločineckých elít na svete“ pri vytváraní nového typu pandémie koronavírusov.[/quote] Niekde sa to začať musí a GP istí veci...

Moderátor

344
1
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept