Zahraničná politika
Ruský prezident Vladimir Putin vydal dekret

Ruský prezident Vladimir Putin vydal dekret, že všichni úředníci ze strachu před novým globálním konfliktem okamžitě vrátí své rodinné příslušníky žijící v zahraničí.
Podle britských médií ruský prezident řekl diplomatům na všech úrovních, aby „přivedli příbuzné domů“. Podle britského tisku to zašlo tak daleko, že bylo řečeno, že všichni, kteří mají dcery a syny na zahraničních školách, vracejí své děti do Ruska, přestože školní rok pro některé již začal.
Vyhláška se vztahuje na administrativní pracovníky, regionální administrátory, zaměstnance zákonodárných orgánů na všech úrovních i pracovníky ve veřejných korporacích.
A zatímco někteří analytici tvrdí, že dosud není přesně známo, proč byl tento výnos přijat, jiní poukazují na to, že se jedná o přípravu na „velkou válku“.
Ruský politický analytik Stanislav Belkovskij říká: „To vše je součástí balíčku opatření, která mají elity připravit na velkou válku.“
To vše se děje něco málo přes týden po rozhodnutí ruského prezidenta, že každé město v zemi pořádá cvičení, kterých by se účastnili civilisté. Cílem je, jak je uvedeno, procvičovat akce v případě jaderné války.
Britský tisk rovněž připomíná, že ruští představitelé oznámili výstavbu jaderných bunkrů, ve kterých by mohlo být ubytováno 12 milionů lidí.
ZDROJ:https://politika-ekspres.net/rusija/19-rusija/8328-rat-se-blizi-putin-izdao-naredjenje-rusima-vratite-u-otadzbinu-clanove-porodice-koji-zive-na-zapadu?fbclid=IwAR3yPJSs5m17vQMr0Z-SQe2IXUXulhEm_GM7-kLn_e53zOxQ-BgK8mLZvEI


Ruský prezident Vladimir Putin vydal dekret, že všichni úředníci ze strachu před novým globálním konfliktem okamžitě vrátí své rodinné příslušníky žijící v zahraničí. Podle britských médií ruský prezident řekl diplomatům na všech úrovních, aby „přivedli příbuzné domů“. Podle britského tisku to zašlo tak daleko, že bylo řečeno, že všichni, kteří mají dcery a syny na zahraničních školách, vracejí své děti do Ruska, přestože školní rok pro některé již začal. Vyhláška se vztahuje na administrativní pracovníky, regionální administrátory, zaměstnance zákonodárných orgánů na všech úrovních i pracovníky ve veřejných korporacích. A zatímco někteří analytici tvrdí, že dosud není přesně známo, proč byl tento výnos přijat, jiní poukazují na to, že se jedná o přípravu na „velkou válku“. Ruský politický analytik Stanislav Belkovskij říká: „To vše je součástí balíčku opatření, která mají elity připravit na velkou válku.“ To vše se děje něco málo přes týden po rozhodnutí ruského prezidenta, že každé město v zemi pořádá cvičení, kterých by se účastnili civilisté. Cílem je, jak je uvedeno, procvičovat akce v případě jaderné války. Britský tisk rovněž připomíná, že ruští představitelé oznámili výstavbu jaderných bunkrů, ve kterých by mohlo být ubytováno 12 milionů lidí. ZDROJ:https://politika-ekspres.net/rusija/19-rusija/8328-rat-se-blizi-putin-izdao-naredjenje-rusima-vratite-u-otadzbinu-clanove-porodice-koji-zive-na-zapadu?fbclid=IwAR3yPJSs5m17vQMr0Z-SQe2IXUXulhEm_GM7-kLn_e53zOxQ-BgK8mLZvEI

Britský tiskčo dodať keď to píše Britský tisk


> Britský tisk čo dodať keď to píše Britský tisk

čo dodať keď to píše Britský tisk
tyto hry o koronaviru, uzavření, omezení, smrdí mi, že se vaří něco velkého.


[quote="pid:5941, uid:12"]čo dodať keď to píše Britský tisk[/quote]tyto hry o koronaviru, uzavření, omezení, smrdí mi, že se vaří něco velkého.

Ruský prezident Vladimir Putin
Takuto spravu som cital 2-3 roky dozadu. Njn ...


[quote="pid:5940, uid:339"]Ruský prezident Vladimir Putin[/quote]Takuto spravu som cital 2-3 roky dozadu. Njn ...

Takuto spravu som cital 2-3 roky dozadu. Njn ...
164 / 5000
Výsledky překladu
To bylo oznámeno v Srbsku pred tydnem,a přítel který pracuje v Srbsku armadě , mi řekl, že na Ukrajinu bylo dovezeno mnoho zbraní a že na začátek léta bude zahájeno takzvané osvobození Donbasu. Uvidime..Mám pocit, že léto bude velmi zajímavé, všechno smrdí něčím velmi velkým .


[quote="pid:5953, uid:26"]Takuto spravu som cital 2-3 roky dozadu. Njn ...[/quote]164 / 5000 Výsledky překladu To bylo oznámeno v Srbsku pred tydnem,a přítel který pracuje v Srbsku armadě , mi řekl, že na Ukrajinu bylo dovezeno mnoho zbraní a že na začátek léta bude zahájeno takzvané osvobození Donbasu. Uvidime..Mám pocit, že léto bude velmi zajímavé, všechno smrdí něčím velmi velkým .

Nějak se ten termín války posouvá v čase i prostoru. Už měla dávno běžet, Pjakin neměl vysílat, tak co se to hergot v těch zaručených kruzích děje ?


Nějak se ten termín války posouvá v čase i prostoru. Už měla dávno běžet, Pjakin neměl vysílat, tak co se to hergot v těch zaručených kruzích děje ?
781
5
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept