Zahraničná politika
Putin hovoril o schopnosti internetu ničiť spoločnosť zvnútra

Putin hovoril o schopnosti internetu ničiť spoločnosť zvnútra


Ruský prezident Vladimir Putin je presvedčený, že internet sa musí riadiť morálnymi zákonmi, inak bude spoločnosť zničená zvnútra. Hlava štátu vyjadrila svoje stanovisko k tejto otázke vo štvrtok na stretnutí s účastníkmi celo ruskej akcie vzájomnej pomoci „Sme spolu“.


„Viedli sme veľa diskusií o určitých obmedzeniach na internete, ale internet už prenikol do všetkých oblastí nášho života a vo všeobecnosti musí stále dodržiavať nielen formálne zákony, právne pravidlá, ale aj morálne zákony spoločnosť, v ktorej žijeme,, “uviedol Putin. „V opačnom prípade sa táto spoločnosť zvnútra zrúti,“ zdôraznil.


Prezident uviedol, že si skutočne želá, aby „drvivá väčšina občanov chápala nebezpečenstvo pre budúcnosť krajiny“. „Pretože ak sa tak nestane, vždy nás otriasne zvnútra,“ vysvetlil.


Keď hovoríme o negatívnom vplyve internetu na publikum detí, keď sú maloletí vyzývaní k účasti na nezákonných akciách alebo sú nabádaní k samovražde, Putin poznamenal, že „pre niektorých je to nástroj na dosiahnutie ich vlastných sebeckých cieľov, pre každého je to zdroj peňazí a zisku. ““ „A pre nás sú deti bezpodmienečnou hodnotou,“ definoval prezident podstatu štátnej politiky.


Ak podľa neho mladý muž „nemôže rozhodnúť a pochopiť, kde je, čo robí, kde sú skutočné skutočné hodnoty, potom to spravidla nie je jeho problém“. "Toto je problém dospelých a spoločnosti. Znamená to, že niekde sme nedokončili prácu," zhrnul Putin. Poďakoval demonštrantom za to, že dokázali prilákať maloletých, ktorí sa nebáli pracovať v pandémii na pomoc núdznym ľuďom. "Skutočnosť, že sem išli tí zložití, nie je pre mňa nič prekvapujúce, sú to chlapci s určitou povahou. Viem to sám, vyrastal som na dvore," uviedla hlava štátu. Verí, že „pre mladých je lepšie zapojiť sa do pozitívneho obsahu“, čo im dáva príležitosť rozvíjať sa, aby sa mohli stať úspešnými v živote.


Prezident tiež pripomenul prognózu vedca Dmitrija Mendelejeva, ktorý vypočítal, že ak sa bude Rusko vyvíjať tempom a v takom režime, v akom bolo na začiatku dvadsiateho storočia, do roku 2020 bude v krajine žiť 600 miliónov ľudí. "A koľko ich máme teraz? Šoky, revolúcie, vojny ...", - vyhlásil Putin. Podľa jeho názoru je hnutie dobrovoľníkov „vo svojej podstate mimoriadne dôležité“, pretože „samotná myšlienka zjednotenia vytvorí priaznivý základ, základ pre budúci rozvoj Ruska“.


https://tass.ru/obschestvo/10834539


**Putin hovoril o schopnosti internetu ničiť spoločnosť zvnútra** Ruský prezident Vladimir Putin je presvedčený, že internet sa musí riadiť morálnymi zákonmi, inak bude spoločnosť zničená zvnútra. Hlava štátu vyjadrila svoje stanovisko k tejto otázke vo štvrtok na stretnutí s účastníkmi celo ruskej akcie vzájomnej pomoci „Sme spolu“. „Viedli sme veľa diskusií o určitých obmedzeniach na internete, ale internet už prenikol do všetkých oblastí nášho života a vo všeobecnosti musí stále dodržiavať nielen formálne zákony, právne pravidlá, ale aj morálne zákony spoločnosť, v ktorej žijeme,, “uviedol Putin. „V opačnom prípade sa táto spoločnosť zvnútra zrúti,“ zdôraznil. Prezident uviedol, že si skutočne želá, aby „drvivá väčšina občanov chápala nebezpečenstvo pre budúcnosť krajiny“. „Pretože ak sa tak nestane, vždy nás otriasne zvnútra,“ vysvetlil. Keď hovoríme o negatívnom vplyve internetu na publikum detí, keď sú maloletí vyzývaní k účasti na nezákonných akciách alebo sú nabádaní k samovražde, Putin poznamenal, že „pre niektorých je to nástroj na dosiahnutie ich vlastných sebeckých cieľov, pre každého je to zdroj peňazí a zisku. ““ „A pre nás sú deti bezpodmienečnou hodnotou,“ definoval prezident podstatu štátnej politiky. Ak podľa neho mladý muž „nemôže rozhodnúť a pochopiť, kde je, čo robí, kde sú skutočné skutočné hodnoty, potom to spravidla nie je jeho problém“. "Toto je problém dospelých a spoločnosti. Znamená to, že niekde sme nedokončili prácu," zhrnul Putin. Poďakoval demonštrantom za to, že dokázali prilákať maloletých, ktorí sa nebáli pracovať v pandémii na pomoc núdznym ľuďom. "Skutočnosť, že sem išli tí zložití, nie je pre mňa nič prekvapujúce, sú to chlapci s určitou povahou. Viem to sám, vyrastal som na dvore," uviedla hlava štátu. Verí, že „pre mladých je lepšie zapojiť sa do pozitívneho obsahu“, čo im dáva príležitosť rozvíjať sa, aby sa mohli stať úspešnými v živote. Prezident tiež pripomenul prognózu vedca Dmitrija Mendelejeva, ktorý vypočítal, že ak sa bude Rusko vyvíjať tempom a v takom režime, v akom bolo na začiatku dvadsiateho storočia, do roku 2020 bude v krajine žiť 600 miliónov ľudí. "A koľko ich máme teraz? Šoky, revolúcie, vojny ...", - vyhlásil Putin. Podľa jeho názoru je hnutie dobrovoľníkov „vo svojej podstate mimoriadne dôležité“, pretože „samotná myšlienka zjednotenia vytvorí priaznivý základ, základ pre budúci rozvoj Ruska“. https://tass.ru/obschestvo/10834539
231
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept