Politika v ČR
Naděje, nebo zlý píchanec? Ruský Sputnik vyvolává otázky
Y

Chci se s vami podelit o prekvapive velmi rozumny clanek, vyborne postrehy:


Sputnik - Technicky v pořádku, politicky ne
Nekdo by radeji zemrel, nez by se nechal ockovat ruskym Sputnikem, tedy az do te doby, nez by Coronu opravdu dostal .....


https://www.lidovky.cz/nazory/mlejnek-nadeje-nebo-zly-pichanec-rusky-sputnik-vyvolava-otazky.A210304_100518_ln_nazory_lros


Chci se s vami podelit o prekvapive velmi rozumny clanek, vyborne postrehy: Sputnik - Technicky v pořádku, politicky ne Nekdo by radeji zemrel, nez by se nechal ockovat ruskym Sputnikem, tedy az do te doby, nez by Coronu opravdu dostal ..... https://www.lidovky.cz/nazory/mlejnek-nadeje-nebo-zly-pichanec-rusky-sputnik-vyvolava-otazky.A210304_100518_ln_nazory_lros

..., politicky ne


Zřejmě záleží na úhlu pohledu na politiku:
USA a EU - politika násilí, kroucení rukou, sankcí, vyhrožování, násilí, nedodržování dohod, apod.
Rusko - politika mezinárodní hospodářské spolupráce a míru


[quote="pid:5745, uid:68"]..., politicky ne[/quote] Zřejmě záleží na úhlu pohledu na politiku: USA a EU - politika násilí, kroucení rukou, sankcí, vyhrožování, násilí, nedodržování dohod, apod. Rusko - politika mezinárodní hospodářské spolupráce a míru

Ruskou vakcínu označují za nástroj hybridní války. A co ruské suroviny?
Stále opakování staré pindosí písničky. Oni nám to potřebují zajišťovat sami, to je jasné, a za výhodných podmínek, ale jenom pro ně.


Ruskou vakcínu označují za nástroj hybridní války. A co ruské suroviny? Stále opakování staré pindosí písničky. Oni nám to potřebují zajišťovat sami, to je jasné, a za výhodných podmínek, ale jenom pro ně.

Ruskou vakcínu označují za nástroj hybridní války. A co ruské suroviny?

Ak Sputnik nazývajú aktom hybridnéj vojny a nechcú mu priznať covidpass, tak v skutočnosti sa priznali, že nejde o zdravie ľudí a očkovanie, ale o iné, najskôr o tzv. ID technológie podané človeku vakcínou, ktoré v Sputniku nie podľa reakcie pindosov nie sú.


[quote="pid:5776, uid:177"]Ruskou vakcínu označují za nástroj hybridní války. A co ruské suroviny?[/quote] Ak Sputnik nazývajú aktom hybridnéj vojny a nechcú mu priznať covidpass, tak v skutočnosti sa priznali, že nejde o zdravie ľudí a očkovanie, ale o iné, najskôr o tzv. ID technológie podané človeku vakcínou, ktoré v Sputniku nie podľa reakcie pindosov nie sú.

Co jste si mysleli, že tyto společnosti ze západu dovolí Rusům a Sputniku, aby jim vzali peníze? V případě potřeby EU zablokuje celou Českou republiku sankcemi a dalšími nesmysly, vytvoří chaos, ale nedovolí ruské a čínské vakcíny . V Chorvatsku chtěli ruskou vakcínu a starosta Záhřebu, který navázal tento kontakt, zemřel přes noc, byl včera pohřben .


Milane, měl by jsi chápat, že mi tady prostě nebudeme držet hubu a krok, strkat hlavu do písku a sledovat co s naším národem udělá ta tvoje chobotnice, ano možná umřel druhej den, a odpravili ho exemplárně, že si dovolil Ruskou vakcínu. Ale Milane, uvědom si jedno, každej z nás tvoří národ, nějaké lidské společenství a to tvoří REALITU. Ano systematicky jsme ušlapávání, ano berou nám svobody, ano dávají nám náhubky a ano chtějí nás vyhladit a zlikvidovat, ale myš zahnaná do koutá ví že poslední šancí je revolta, vzdor, mentální, pak fyzický. Takže nehuč furt o tom, že se nedá nic dělat, že nás vyhladí a zlikvidují a že TRUMP I PUTIN jsou ze stejné stáje jako všichni ostatní globalisti, bo to jednoduše není pravda. Podívej se na lidi v Rusku, příjdou ti jako ten zhrbený národ co tam zanechal Jelcin? Mi ne, podívej se na Nás, jak ti připadáme, jsem ponížení, ostuzování, společně s bratry Slováky, ale řeknu ti Milane, všeho do času!!!!!!!!!!!!


[quote="pid:5781, uid:339"]Co jste si mysleli, že tyto společnosti ze západu dovolí Rusům a Sputniku, aby jim vzali peníze? V případě potřeby EU zablokuje celou Českou republiku sankcemi a dalšími nesmysly, vytvoří chaos, ale nedovolí ruské a čínské vakcíny . V Chorvatsku chtěli ruskou vakcínu a starosta Záhřebu, který navázal tento kontakt, zemřel přes noc, byl včera pohřben .[/quote] Milane, měl by jsi chápat, že mi tady prostě nebudeme držet hubu a krok, strkat hlavu do písku a sledovat co s naším národem udělá ta tvoje chobotnice, ano možná umřel druhej den, a odpravili ho exemplárně, že si dovolil Ruskou vakcínu. Ale Milane, uvědom si jedno, každej z nás tvoří národ, nějaké lidské společenství a to tvoří REALITU. Ano systematicky jsme ušlapávání, ano berou nám svobody, ano dávají nám náhubky a ano chtějí nás vyhladit a zlikvidovat, ale myš zahnaná do koutá ví že poslední šancí je revolta, vzdor, mentální, pak fyzický. Takže nehuč furt o tom, že se nedá nic dělat, že nás vyhladí a zlikvidují a že TRUMP I PUTIN jsou ze stejné stáje jako všichni ostatní globalisti, bo to jednoduše není pravda. Podívej se na lidi v Rusku, příjdou ti jako ten zhrbený národ co tam zanechal Jelcin? Mi ne, podívej se na Nás, jak ti připadáme, jsem ponížení, ostuzování, společně s bratry Slováky, ale řeknu ti Milane, všeho do času!!!!!!!!!!!!

2 000 000 volných dávek pro Českou republiku
Ludvíku, kde bereš tu jistotu, v tom Matelkově textu nic takového nečtu. Uniká mi něco?


[quote="pid:5797, uid:270"]2 000 000 volných dávek pro Českou republiku[/quote]Ludvíku, kde bereš tu jistotu, v tom Matelkově textu nic takového nečtu. Uniká mi něco?

kde bereš tu jistotu


Přání, otec myšlenky. Jen ti nahoře nesmí "zaváhat".


[quote="pid:5800, uid:149"]kde bereš tu jistotu[/quote] Přání, otec myšlenky. Jen ti nahoře nesmí "zaváhat".
772
10
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept