Mimo kategórií
Vladimír Krčméry ako prasprostý praobyčajný hnusný ožran, má zákaz vstupu do Strednej Afriky

Vladimír Krčméry ako prasprostý praobyčajný hnusný ožran, má zákaz vstupu do Strednej Afriky


https://www.dolezite.sk/clanky/vladimir-krcmery-ako-prasprosty-praobycajny-hnusny-ozran-ma-zakaz-vstupu-do-strednej-afriky?fbclid=IwAR1jdAkLXCiMcsOcP4zdG5FZQXeBnUxHCFU7WYxaOuAKoTgW6rwHzXaAl5o


Vladimír Krčméry ako prasprostý praobyčajný hnusný ožran, má zákaz vstupu do Strednej Afriky https://www.dolezite.sk/clanky/vladimir-krcmery-ako-prasprosty-praobycajny-hnusny-ozran-ma-zakaz-vstupu-do-strednej-afriky?fbclid=IwAR1jdAkLXCiMcsOcP4zdG5FZQXeBnUxHCFU7WYxaOuAKoTgW6rwHzXaAl5o

Včera som to počúvala na IV.... robil tam pokusy na ľudoch s vakcínami.... pričom na to evidentne nema vzdelanie


Včera som to počúvala na IV.... robil tam pokusy na ľudoch s vakcínami.... pričom na to evidentne nema vzdelanie

Mne to pripadá ako dezinformácia. Som dávnejšie o ňom zachytil, že ten pán má lekársku fakultu aj tituly. Sám ich len rozdával na vysokej škole svätej Alžbety. Aj na YT je jeden dokument o tých rozdanych tituloch tuším autor je sme. Prekonal veľa závažných ochorení, má rozhovory ešte zo začiatku pandémie na čase a pravde, kde priznal, že sa druhýkrát narodil po mozgovej malárii. Čo univerzita uvádza sú aktivity na budovanie zdravotníctva v Keni v Afrike, možno ešte Sudán. Je to dohľadateľné. Pochybujem, že by pri zdravotných problémoch píl.


Mne to pripadá ako dezinformácia. Som dávnejšie o ňom zachytil, že ten pán má lekársku fakultu aj tituly. Sám ich len rozdával na vysokej škole svätej Alžbety. Aj na YT je jeden dokument o tých rozdanych tituloch tuším autor je sme. Prekonal veľa závažných ochorení, má rozhovory ešte zo začiatku pandémie na čase a pravde, kde priznal, že sa druhýkrát narodil po mozgovej malárii. Čo univerzita uvádza sú aktivity na budovanie zdravotníctva v Keni v Afrike, možno ešte Sudán. Je to dohľadateľné. Pochybujem, že by pri zdravotných problémoch píl.

Dezinfo, no neviem. Ten zakaz vstupu je zaujímavý. A potom tá profesora. Ako sa stal odborníkom na vakcinácie? To s tým alkoholom, to neriešim.


A ešte zaujímavý je tento jeho životopis;


https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Vladim%C3%ADr_Kr%C4%8Dm%C3%A9ry


taký prielom vo svete, neznáma univerzita Sk. No to je asi take akože Eset prerazil v USA. No a ešte neviem nájsť financovanie. Je to nezisková organizácia a príjmy by mali byt súčasťou výročnej správy. Neviem to narýchlo dohľadať v detailoch. Ale


https://www.vssvalzbety.sk/projekty/humanitarne-projekty/nasi-sponzori


J&t nadácia napr.


Dezinfo, no neviem. Ten zakaz vstupu je zaujímavý. A potom tá profesora. Ako sa stal odborníkom na vakcinácie? To s tým alkoholom, to neriešim. A ešte zaujímavý je tento jeho životopis; https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Vladim%C3%ADr_Kr%C4%8Dm%C3%A9ry taký prielom vo svete, neznáma univerzita Sk. No to je asi take akože Eset prerazil v USA. No a ešte neviem nájsť financovanie. Je to nezisková organizácia a príjmy by mali byt súčasťou výročnej správy. Neviem to narýchlo dohľadať v detailoch. Ale https://www.vssvalzbety.sk/projekty/humanitarne-projekty/nasi-sponzori J&t nadácia napr.
Upravené 4. 3. 2021 o 09:34

Ak rozdaval tituly, prečo by nedal aj sebe? Ja tu info beriem s rezervou, no nechapem prečo by to len tak spomenula medzi rečou? To čo sa robilo v Afrike tie pokusy ....len sa o tom šepká, lebo oficialne tam ludia chodili na misie...."pomahať"


Ak rozdaval tituly, prečo by nedal aj sebe? Ja tu info beriem s rezervou, no nechapem prečo by to len tak spomenula medzi rečou? To čo sa robilo v Afrike tie pokusy ....len sa o tom šepká, lebo oficialne tam ludia chodili na misie...."pomahať"

Ak rozdaval tituly, prečo by nedal aj sebe?

Krčméry vystupuje v komisii od začiatku pandémie. Nie je to žiadny hlupák. Toho času liečil Slotovho syna z ťažkej malárie, ležal v Martine. Nikto iný mu nevedel pomôcť. Dá sa to dohľadať. Teraz mi to pripomína pomstu za schválený Sputnik. Infovojna sa tiež odkopáva ako Foriš.


[quote="pid:5732, uid:17"]Ak rozdaval tituly, prečo by nedal aj sebe?[/quote] Krčméry vystupuje v komisii od začiatku pandémie. Nie je to žiadny hlupák. Toho času liečil Slotovho syna z ťažkej malárie, ležal v Martine. Nikto iný mu nevedel pomôcť. Dá sa to dohľadať. Teraz mi to pripomína pomstu za schválený Sputnik. Infovojna sa tiež odkopáva ako Foriš.

Obvinenie Krčméryho zo skúšania experimentálnych vakcín môže mať reálny základ, nakoľko nazval Gatesa božím človekom a v Afrike mal aktivity ako je známe a je infektológ. Potrebovalo by to dôkazy, nie kecy. Aj Sme na neho útočí, aj slniečka, aj vlastenci.


Obvinenie Krčméryho zo skúšania experimentálnych vakcín môže mať reálny základ, nakoľko nazval Gatesa božím človekom a v Afrike mal aktivity ako je známe a je infektológ. Potrebovalo by to dôkazy, nie kecy. Aj Sme na neho útočí, aj slniečka, aj vlastenci.

Kto sa odváži opýtať sa afrických úradov na tento zákaz vstupu? Z novinárov alebo iných osôb?


Alebo to bol len zodvihnutý prst, odkaz pre Krčméryho.


Kto sa odváži opýtať sa afrických úradov na tento zákaz vstupu? Z novinárov alebo iných osôb? Alebo to bol len zodvihnutý prst, odkaz pre Krčméryho.

Moderátor

možno by vedela o tom hovoriť aj pani Michaliková, ona tam pôsobila ...ona priniesla tu správu o Kiskovi (jeho bratovi)a pašovaní zbraní


možno by vedela o tom hovoriť aj pani Michaliková, ona tam pôsobila ...ona priniesla tu správu o Kiskovi (jeho bratovi)a pašovaní zbraní

pričom na to evidentne nema vzdelanie

to je trochu silné tvrdenie... Krčméry síce môže mať za ušami, ale lekárske vzdelanie mu určite nechýba. Vyštudoval lekársku fakultu a robil na infekčnom ešte za socializmu.


[quote="pid:5724, uid:17"]pričom na to evidentne nema vzdelanie[/quote] to je trochu silné tvrdenie... Krčméry síce môže mať za ušami, ale lekárske vzdelanie mu určite nechýba. Vyštudoval lekársku fakultu a robil na infekčnom ešte za socializmu.

Na Krčméryho sa to akosi sype. Nedávno mu naložil aj nejaký, podľa všetkého, starý kamarát...
http://alianciazanedelu.sk/archiv/8415


Na Krčméryho sa to akosi sype. Nedávno mu naložil aj nejaký, podľa všetkého, starý kamarát... http://alianciazanedelu.sk/archiv/8415

to je trochu silné tvrdenie... Krčméry síce môže mať za ušami, ale lekárske vzdelanie mu určite nechýba. Vyštudoval lekársku fakultu a robil na infekčnom ešte za socializmu.


Ano, toto je pravda. On patričné vzdelanie má. Liečil aj Slotovho syna z malárie. Ale toto je z jeho životopisu.


"Pôsobil ako profesor farmakológie na Univerzite v Brne, v Česku (od roku 1997). V rokoch 1998 – 2001[9] pracoval ako profesor zdravotníckeho manažmentu a administratívy na University of Scranton, Panuska School of Professional Studies."


Ono sa zdôrazňuje, že je profesor, takže to v ľuďoch môže vyvolávať dojem, že je profesor a expert na infekcie. Pritom profesora robil za inú činnosť. Takže asi takto je to chápané. Pozerala som si aj jeho publikácie, moc teda o infekciách nepísal. Určite kapacitou je, ale musí byť zrejme pod tlakom. A taká rozsiahla humanitárna činnosť Afrike bez podpory patričných zdrojov, len tak, tomu snáď nikto neuverí.


[quote="pid:5842, uid:6"]to je trochu silné tvrdenie... Krčméry síce môže mať za ušami, ale lekárske vzdelanie mu určite nechýba. Vyštudoval lekársku fakultu a robil na infekčnom ešte za socializmu.[/quote] Ano, toto je pravda. On patričné vzdelanie má. Liečil aj Slotovho syna z malárie. Ale toto je z jeho životopisu. "Pôsobil ako profesor farmakológie na Univerzite v Brne, v Česku (od roku 1997). V rokoch 1998 – 2001[9] pracoval ako profesor zdravotníckeho manažmentu a administratívy na University of Scranton, Panuska School of Professional Studies." Ono sa zdôrazňuje, že je profesor, takže to v ľuďoch môže vyvolávať dojem, že je profesor a expert na infekcie. Pritom profesora robil za inú činnosť. Takže asi takto je to chápané. Pozerala som si aj jeho publikácie, moc teda o infekciách nepísal. Určite kapacitou je, ale musí byť zrejme pod tlakom. A taká rozsiahla humanitárna činnosť Afrike bez podpory patričných zdrojov, len tak, tomu snáď nikto neuverí.
Upravené 5. 3. 2021 o 10:05
1.12k
11
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept