Politika v ČR
Prezident Zeman požádal o čínskou vakcínu

Prezident uvedl na FB: Předseda vlády České republiky mě požádal, abych se obrátil na prezidenta Čínské lidové republiky s žádostí o dodání čínské vakcíny Sinopharm. Této žádosti jsem vyhověl a napsal jsem prezidentovi Čínské lidové republiky. Podle zprávy českého velvyslanectví v Pekingu se čínská strana rozhodla mojí žádosti okamžitě vyhovět.
https://www.facebook.com/prezidentcr/posts/3776647199084344


Prezident uvedl na FB: Předseda vlády České republiky mě požádal, abych se obrátil na prezidenta Čínské lidové republiky s žádostí o dodání čínské vakcíny Sinopharm. Této žádosti jsem vyhověl a napsal jsem prezidentovi Čínské lidové republiky. Podle zprávy českého velvyslanectví v Pekingu se čínská strana rozhodla mojí žádosti okamžitě vyhovět. https://www.facebook.com/prezidentcr/posts/3776647199084344

o dodání čínské vakcíny Sinopharm
Pokud tuto vakcínu zrovna nevyrábějí komsomolci, tak by měla být reakcí na atak z Wuchanu. Tedy pro virovou ochranu obyvatel Číny. Číňan má ale jiný genofond než Čech. Co si o tom myslíte? Orbán se Sinopharmem nechal naočkovat. Možná tím symbolicky potvrzoval, které centrum řízení je mu nejbližší.


[quote="pid:5692, uid:101"]o dodání čínské vakcíny Sinopharm[/quote] Pokud tuto vakcínu zrovna nevyrábějí komsomolci, tak by měla být reakcí na atak z Wuchanu. Tedy pro virovou ochranu obyvatel Číny. Číňan má ale jiný genofond než Čech. Co si o tom myslíte? Orbán se Sinopharmem nechal naočkovat. Možná tím symbolicky potvrzoval, které centrum řízení je mu nejbližší.

Číňan má ale jiný genofond než Čech.

Pokud se týká technologií vakcín, můžeš si počíst o nich v 2. a 3. linku v tomto mém příspěvku
mRNA vakcínu ani omylem

Zrovna Sinopharm používá nejvíce konzervativní/nejstarší technologii (žádné hrátky s genetikou). Jestli vyrábí komsomolci nebo ne, to nevím, ale papírově jsou tam jediným problémem adjuvans (sloučeniny hliníku). Pokud tedy člověk není principiální odpůrce očkování proti virům z důvodu narušování/štelování přirozené lidské imunity.


[quote="pid:5699, uid:260"]Číňan má ale jiný genofond než Čech.[/quote] Pokud se týká technologií vakcín, můžeš si počíst o nich v 2. a 3. linku v tomto mém příspěvku [quote="pid:5300, uid:240"]mRNA vakcínu ani omylem[/quote] Zrovna Sinopharm používá nejvíce konzervativní/nejstarší technologii (žádné hrátky s genetikou). Jestli vyrábí komsomolci nebo ne, to nevím, ale papírově jsou tam jediným problémem adjuvans (sloučeniny hliníku). Pokud tedy člověk není principiální odpůrce očkování proti virům z důvodu narušování/štelování přirozené lidské imunity.

Prezident uvedl na FB: Předseda vlády České republiky mě požádal, abych se obrátil na prezidenta Čínské lidové republiky s žádostí o dodání čínské vakcíny Sinopharm. Této žádosti jsem vyhověl a napsal jsem prezidentovi Čínské lidové republiky. Podle zprávy českého velvyslanectví v Pekingu se čínská strana rozhodla mojí žádosti okamžitě vyhovět.

Prezident vyvažuje jak se dá. Německé snaha, vnucování se s "pomocí" ČR není pro budoucnost ČR vůbec výhodná, pokud nechce úplně ztratit autonomii a stát se znovu Protektorátem. Jak se říká, kdo nejvíc křičí, od toho to fičí.
Zeman dívá jasně najevo, že si chceme udržet alespoň částečnou nezávislost na Berlínu. Zájmy Číny a Ruska jsou protiváhou. Oba státy přislíbili pomoc - potvrdili svůj zájem o spolupráci, brzdou je jen naše 5-kolona, která touží po německém šedo-zeleném objetí.


[quote="pid:5692, uid:101"]Prezident uvedl na FB: Předseda vlády České republiky mě požádal, abych se obrátil na prezidenta Čínské lidové republiky s žádostí o dodání čínské vakcíny Sinopharm. Této žádosti jsem vyhověl a napsal jsem prezidentovi Čínské lidové republiky. Podle zprávy českého velvyslanectví v Pekingu se čínská strana rozhodla mojí žádosti okamžitě vyhovět.[/quote] Prezident vyvažuje jak se dá. Německé snaha, vnucování se s "pomocí" ČR není pro budoucnost ČR vůbec výhodná, pokud nechce úplně ztratit autonomii a stát se znovu Protektorátem. Jak se říká, kdo nejvíc křičí, od toho to fičí. Zeman dívá jasně najevo, že si chceme udržet alespoň částečnou nezávislost na Berlínu. Zájmy Číny a Ruska jsou protiváhou. Oba státy přislíbili pomoc - potvrdili svůj zájem o spolupráci, brzdou je jen naše 5-kolona, která touží po německém šedo-zeleném objetí.

Len Vietnamcov je v ČR asi 100 000 a potom sú tam aj čínania....myslim , že pre nich ta vakcína bude lepšia. Tu súhlasím s haelom , že Číňan má iný genofond než Čech .


Len Vietnamcov je v ČR asi 100 000 a potom sú tam aj čínania....myslim , že pre nich ta vakcína bude lepšia. Tu súhlasím s haelom , že Číňan má iný genofond než Čech .

vakcína bude lepšia


Neobsahuje mRNA, zadne hratky s geny, to je dulezite.


[quote="pid:5736, uid:78"]vakcína bude lepšia[/quote] Neobsahuje mRNA, zadne hratky s geny, to je dulezite.

pre nich ta vakcína bude lepšia

Ano, ale
Zrovna Sinopharm používá nejvíce konzervativní/nejstarší technologii (žádné hrátky s genetikou). Jestli vyrábí komsomolci nebo ne, to nevím, ale papírově jsou tam jediným problémem adjuvans (sloučeniny hliníku). Pokud tedy člověk není principiální odpůrce očkování proti virům z důvodu narušování/štelování přirozené lidské imunity.

Stejně je to šmakuláda...


[quote="pid:5736, uid:78"]pre nich ta vakcína bude lepšia[/quote] Ano, ale [quote="pid:5701, uid:240"]Zrovna Sinopharm používá nejvíce konzervativní/nejstarší technologii (žádné hrátky s genetikou). Jestli vyrábí komsomolci nebo ne, to nevím, ale papírově jsou tam jediným problémem adjuvans (sloučeniny hliníku). Pokud tedy člověk není principiální odpůrce očkování proti virům z důvodu narušování/štelování přirozené lidské imunity.[/quote] Stejně je to šmakuláda...

Pokud tedy člověk není principiální odpůrce očkování proti virům


Tak nadsenci ockovani proti chripce budou hykat blahem ... O nicem jinem to asi nebude. Hlinik strkaji do vseho.


[quote="pid:5701, uid:240"]Pokud tedy člověk není principiální odpůrce očkování proti virům[/quote] Tak nadsenci ockovani proti chripce budou hykat blahem ... O nicem jinem to asi nebude. Hlinik strkaji do vseho.

tak ako hovoria, nie su tam ziadne hry s genetikou....na druhej strane sa hovori o 50% ucinnosti cinskych vakcin a mutacie pokracuju.....takze u tychto je potom mozne, ze bude ockovanym to dost na figu...a Cina sa mozno bude cudovat, ze u nich to funguje


tak ako hovoria, nie su tam ziadne hry s genetikou....na druhej strane sa hovori o 50% ucinnosti cinskych vakcin a mutacie pokracuju.....takze u tychto je potom mozne, ze bude ockovanym to dost na figu...a Cina sa mozno bude cudovat, ze u nich to funguje

Jiří Ovčáček poskytl rozhovor China Radio International k tématu čínské vakcíny. Říká zde:
"Všechny státy i národy by měla spojovat snaha ochraňovat lidský život. Vakcíny nemají ideologii, nezastávají politický směr nebo určitý typ společenského uspořádání. Vakcíny zachraňují životy. Sdílení vakcín může pomoci naplňovat vizi všelidského bratrství, po kterém volá papež František. Prezident republiky bude samozřejmě usilovat o to, aby vítězila touha ochraňovat lidský život nad ideologií a byrokracií.
Jsem toho názoru, že nejen v čase pandemie by měly být odborné orgány na národní úrovni schopny samy posoudit jakoukoliv vakcínu. Ostatně, Československo bylo v oblasti vakcín na špičkové úrovni. Máme tedy na co navazovat. Souběžně může probíhat schvalovací proces u Evropské lékové agentury, to je jistě užitečné a dobré. Někdy mám ale pocit, doufám, že se mýlím, že odkazy na Evropskou lékovou agenturu jsou jen výmluvy, aby nebyla odpovědnost na národní úrovni. Potřebujeme odvahu."
http://czech.cri.cn/communication/3888/20210309/632195.html


Jiří Ovčáček poskytl rozhovor China Radio International k tématu čínské vakcíny. Říká zde: "Všechny státy i národy by měla spojovat snaha ochraňovat lidský život. Vakcíny nemají ideologii, nezastávají politický směr nebo určitý typ společenského uspořádání. Vakcíny zachraňují životy. Sdílení vakcín může pomoci naplňovat vizi všelidského bratrství, po kterém volá papež František. Prezident republiky bude samozřejmě usilovat o to, aby vítězila touha ochraňovat lidský život nad ideologií a byrokracií. Jsem toho názoru, že nejen v čase pandemie by měly být odborné orgány na národní úrovni schopny samy posoudit jakoukoliv vakcínu. Ostatně, Československo bylo v oblasti vakcín na špičkové úrovni. Máme tedy na co navazovat. Souběžně může probíhat schvalovací proces u Evropské lékové agentury, to je jistě užitečné a dobré. Někdy mám ale pocit, doufám, že se mýlím, že odkazy na Evropskou lékovou agenturu jsou jen výmluvy, aby nebyla odpovědnost na národní úrovni. Potřebujeme odvahu." http://czech.cri.cn/communication/3888/20210309/632195.html
897
9
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept