Zahraničná politika
USA - Policisté očekávají ve čtvrtek další útok na Kapitol
Y

Policejní sbor zajišťující ochranu sídla amerického Kongresu (USCP) ve středu oznámil, že obdržel informace o možném pokusu blíže neurčené ozbrojené skupiny zaútočit ve čtvrtek na Kapitol. Hrozba podle amerických médií zřejmě souvisí s krajně pravicovou spikleneckou teorií, podle níž se má 4. března znovu chopit moci exprezident Donald Trump, jenž má mezi pravicovými extremisty mnoho stoupenců.
https://www.lidovky.cz/svet/policiste-ocekavaji-ve-ctvrtek-dalsi-utok-na-kapitol-vzpoura-souvisi-s-konspiracni-teorii-pisi-media.A210303_175938_ln_zahranici_hekr


Policejní sbor zajišťující ochranu sídla amerického Kongresu (USCP) ve středu oznámil, že obdržel informace o možném pokusu blíže neurčené ozbrojené skupiny zaútočit ve čtvrtek na Kapitol. Hrozba podle amerických médií zřejmě souvisí s krajně pravicovou spikleneckou teorií, podle níž se má 4. března znovu chopit moci exprezident Donald Trump, jenž má mezi pravicovými extremisty mnoho stoupenců. https://www.lidovky.cz/svet/policiste-ocekavaji-ve-ctvrtek-dalsi-utok-na-kapitol-vzpoura-souvisi-s-konspiracni-teorii-pisi-media.A210303_175938_ln_zahranici_hekr

Policejní sbor zajišťující ochranu sídla amerického Kongresu (USCP) ve středu oznámil, že obdržel informace o možném pokusu blíže neurčené ozbrojené skupiny zaútočit ve čtvrtek na Kapitol.
Na mě to působí jako flase flag útok, který byl vyzrazen a tudíž jeho dopad je vynulován a nelze s tím Trumpa spojovat. Je to tak?


[quote="pid:5689, uid:68"]Policejní sbor zajišťující ochranu sídla amerického Kongresu (USCP) ve středu oznámil, že obdržel informace o možném pokusu blíže neurčené ozbrojené skupiny zaútočit ve čtvrtek na Kapitol.[/quote]Na mě to působí jako flase flag útok, který byl vyzrazen a tudíž jeho dopad je vynulován a nelze s tím Trumpa spojovat. Je to tak?

Ti hodní teroristé posílají telegramy. Přijdeme v úterý v 9 hod. Tomu snad neuvěří ani američané.
Pokud chce bažina zopakovat stejný scénář , tak jejich retardace postupuje tempem novičoku.


Ti hodní teroristé posílají telegramy. Přijdeme v úterý v 9 hod. Tomu snad neuvěří ani američané. Pokud chce bažina zopakovat stejný scénář , tak jejich retardace postupuje tempem novičoku.
422
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept