Zdravie a záhrada
Vedlajšie účinky vakcín proti covidu19

čili se potvrdilo moje zjištění už podruhé

Byl bych opatrnější, spíše to vypadá, že přenos kůží je hodně hypotetický.
Proč jinak by tlačili na povinně nepovinné očkování.
Už teď je očkovaných tolik lidí, že by mohli přestat tlačit na pilu a čekat, že zbytek bude dokončen kožními přenosy.
Ano, slabina tohoto argumentu je to, že by nedostali zaplaceno na použité vakcíny.


[quote="pid:19545, uid:88"]čili se potvrdilo moje zjištění už podruhé[/quote] Byl bych opatrnější, spíše to vypadá, že přenos kůží je hodně hypotetický. Proč jinak by tlačili na povinně nepovinné očkování. Už teď je očkovaných tolik lidí, že by mohli přestat tlačit na pilu a čekat, že zbytek bude dokončen kožními přenosy. Ano, slabina tohoto argumentu je to, že by nedostali zaplaceno na použité vakcíny.

Európska lieková agentúra vyzvala spoločnosť AstraZeneca, aby do vedľajších účinkov svojej vakcíny proti covidu doplnila aj fatálne cievne ochorenie
https://www.infovojna.sk/article/europska-liekova-agentura-vyzvala-spolocnost-astrazeneca-aby-do-vedlajsich-ucinkov-svojej-vakciny-proti-covidu-doplnila-aj-fatalne-cievne-ochorenie


**Európska lieková agentúra vyzvala spoločnosť AstraZeneca, aby do vedľajších účinkov svojej vakcíny proti covidu doplnila aj fatálne cievne ochorenie** https://www.infovojna.sk/article/europska-liekova-agentura-vyzvala-spolocnost-astrazeneca-aby-do-vedlajsich-ucinkov-svojej-vakciny-proti-covidu-doplnila-aj-fatalne-cievne-ochorenie

MUDr. Lipták: Smrtnosť po podaní vakcíny proti Covid-19 vo vekovej kategórii 12-30 rokov je 3,5-krát vyššia, ako je v tejto vekovej kategórii smrtnosť na následky kovidu
https://www.infovojna.sk/article/mudr-liptak-smrtnost-po-podani-vakciny-proti-covid-19-vo-vekovej-kategorii-12-30-rokov-je-35-krat-vyssia-ako-je-v-tejto-vekovej-kategorii-smrtnost-na-nasledky-kovidu


**MUDr. Lipták: Smrtnosť po podaní vakcíny proti Covid-19 vo vekovej kategórii 12-30 rokov je 3,5-krát vyššia, ako je v tejto vekovej kategórii smrtnosť na následky kovidu** https://www.infovojna.sk/article/mudr-liptak-smrtnost-po-podani-vakciny-proti-covid-19-vo-vekovej-kategorii-12-30-rokov-je-35-krat-vyssia-ako-je-v-tejto-vekovej-kategorii-smrtnost-na-nasledky-kovidu

Já to chápu . Je to opravdu neuvěřitelné. Samozřejmě to očko pronikne do buněk a těla a výsledek je horší pro člověka. Finanční motiv hraje obrovskou roli Stejně jako genocida hlavně starých a nemocných lidí. Já jsem k tomu dospěla a můžu se mýlit. Existují dvě videa, které tuto verzi podporují. Možná je tam víc účinků. Moje dcera měla zdravotní problémy po setkání s očkovanou osobou. Každopádně je to nebezpečné pro mne se stýkat s očko blízkými lidmi. Už to nechci zažít . Pokud jsou lidé cizí, tak se člověk tzv.neotevře, tak je chráněn . FUNGUJE ochrana . Problém je v otevřenosti při styku a blízkými. Samozřejmě kazdy člověk je jiný a někdo necítí nic a někdo je velmi senzituvní na energie..to jsem já..a pak je problém .


Já to chápu . Je to opravdu neuvěřitelné. Samozřejmě to očko pronikne do buněk a těla a výsledek je horší pro člověka. Finanční motiv hraje obrovskou roli Stejně jako genocida hlavně starých a nemocných lidí. Já jsem k tomu dospěla a můžu se mýlit. Existují dvě videa, které tuto verzi podporují. Možná je tam víc účinků. Moje dcera měla zdravotní problémy po setkání s očkovanou osobou. Každopádně je to nebezpečné pro mne se stýkat s očko blízkými lidmi. Už to nechci zažít . Pokud jsou lidé cizí, tak se člověk tzv.neotevře, tak je chráněn . FUNGUJE ochrana . Problém je v otevřenosti při styku a blízkými. Samozřejmě kazdy člověk je jiný a někdo necítí nic a někdo je velmi senzituvní na energie..to jsem já..a pak je problém .

Já to chápu . Je to opravdu neuvěřitelné. Samozřejmě to očko pronikne do buněk a těla a výsledek je horší pro člověka. Finanční motiv hraje obrovskou roli Stejně jako genocida hlavně starých a nemocných lidí. Já jsem k tomu dospěla a můžu se mýlit. Existují dvě videa, které tuto verzi podporují. Možná je tam víc účinků. Moje dcera měla zdravotní problémy po setkání s očkovanou osobou. Každopádně je to nebezpečné pro mne se stýkat s očko blízkými lidmi. Už to nechci zažít . Pokud jsou lidé cizí, tak se člověk tzv.neotevře, tak je chráněn . FUNGUJE ochrana . Problém je v otevřenosti při styku a blízkými. Samozřejmě kazdy člověk je jiný a někdo necítí nic a někdo je velmi senzituvní na energie..to jsem já..a pak je problém .


Já to chápu . Je to opravdu neuvěřitelné. Samozřejmě to očko pronikne do buněk a těla a výsledek je horší pro člověka. Finanční motiv hraje obrovskou roli Stejně jako genocida hlavně starých a nemocných lidí. Já jsem k tomu dospěla a můžu se mýlit. Existují dvě videa, které tuto verzi podporují. Možná je tam víc účinků. Moje dcera měla zdravotní problémy po setkání s očkovanou osobou. Každopádně je to nebezpečné pro mne se stýkat s očko blízkými lidmi. Už to nechci zažít . Pokud jsou lidé cizí, tak se člověk tzv.neotevře, tak je chráněn . FUNGUJE ochrana . Problém je v otevřenosti při styku a blízkými. Samozřejmě kazdy člověk je jiný a někdo necítí nic a někdo je velmi senzituvní na energie..to jsem já..a pak je problém .

Každopádně je to nebezpečné pro mne se stýkat s očko blízkými lidmi.

Nemusí jít o "kožní" přenos...
Sam povazujem za vymysel prenos latok z osoby ockovanej na osobu neockovanu. To jedine zeby si tie osoby vymenili telesne tekutiny - a aj to je otazne, lebo imunita reaguje na vsetko co sa tlaci do tela a zlikviduje to. Vakcinu zlikvidovat nevie, lebo ta obchadza prvu liniu boja imunity. Takze debata prebiehala. Nesledoval som ziadne "skakanie proteinu" na mna Ale na dalsi den som sa cely den citil akoby mi niekto dal po hlave so 4 kilovym perlikom (tazke kladivo). Takze nieco sa muselo stat. Vacsinou sa tak citim po energo-informacnom utoku - tjs ked ma niekto ohovara, niekto na mna hulaka atd ... Ale tam sa nic take nedialo. Myslim si, ze ti ockovani maju pozmeneny informacny stav - mozu vas neockovanych povazovat za energo-informacnu hrozbu. Tak mozno v podvedomi vas odmietaju, ich informacne pole odmieta vase informacne pole a moze nastat konflikt informacnych poli. Nastava otazka - je informacia, ktora zmenila ich informacne pole z ich myslenia alebo je to informacia, ktora sa dostala do tela pri ockovani? Tjs Cloveku nahucali do hlavy, ze vsetci neockovani su nebezpecny, ze neockovani zomru, atd ... a k tomu im este pichli injekciu - tjs vykonali utok na telo.


[quote="pid:19574, uid:88"]Každopádně je to nebezpečné pro mne se stýkat s očko blízkými lidmi.[/quote] Nemusí jít o "kožní" přenos... [quote="pid:19460, uid:106"]Sam povazujem za vymysel prenos latok z osoby ockovanej na osobu neockovanu. To jedine zeby si tie osoby vymenili telesne tekutiny - a aj to je otazne, lebo imunita reaguje na vsetko co sa tlaci do tela a zlikviduje to. Vakcinu zlikvidovat nevie, lebo ta obchadza prvu liniu boja imunity. Takze debata prebiehala. Nesledoval som ziadne "skakanie proteinu" na mna Ale na dalsi den som sa cely den citil akoby mi niekto dal po hlave so 4 kilovym perlikom (tazke kladivo). Takze nieco sa muselo stat. Vacsinou sa tak citim po energo-informacnom utoku - tjs ked ma niekto ohovara, niekto na mna hulaka atd ... Ale tam sa nic take nedialo. Myslim si, ze ti ockovani maju pozmeneny informacny stav - mozu vas neockovanych povazovat za energo-informacnu hrozbu. Tak mozno v podvedomi vas odmietaju, ich informacne pole odmieta vase informacne pole a moze nastat konflikt informacnych poli. Nastava otazka - je informacia, ktora zmenila ich informacne pole z ich myslenia alebo je to informacia, ktora sa dostala do tela pri ockovani? Tjs Cloveku nahucali do hlavy, ze vsetci neockovani su nebezpecny, ze neockovani zomru, atd ... a k tomu im este pichli injekciu - tjs vykonali utok na telo.[/quote]
Upravené 11. 6. 2021 o 19:07

Tohle je můj poslední příspěvek k tomuto tématu, nechci zahltit. Nemůžu dát odkaz...existuje video, jmenuje se Samočinne se šířící vakcíny, vydala ho Universita Johnse Hopkinse a tam toto popisují . Já jsem k tomu dospěla jinak a potvrdila mi to známá s léčitelskými a zvláštními schopnostmi ..Video jsem viděla až poté. Ale jak říkám, každý to cítí a vnímá jinak podle svého založení.


Tohle je můj poslední příspěvek k tomuto tématu, nechci zahltit. Nemůžu dát odkaz...existuje video, jmenuje se Samočinne se šířící vakcíny, vydala ho Universita Johnse Hopkinse a tam toto popisují . Já jsem k tomu dospěla jinak a potvrdila mi to známá s léčitelskými a zvláštními schopnostmi ..Video jsem viděla až poté. Ale jak říkám, každý to cítí a vnímá jinak podle svého založení.

Nemusí jít o "kožní" přenos..

Videl bych to taky tak, jak psal Ferry. Na energo-informacni utoky jsem taky citlivy, a casto, kdy mne nekdo pomlouval, tak se mne ukaze ve snu, aniz jsem tusil, ze mne pomlouval. Pomluvu se dozvim az pozdejc.


[quote="pid:19577, uid:240"]Nemusí jít o "kožní" přenos..[/quote] Videl bych to taky tak, jak psal Ferry. Na energo-informacni utoky jsem taky citlivy, a casto, kdy mne nekdo pomlouval, tak se mne ukaze ve snu, aniz jsem tusil, ze mne pomlouval. Pomluvu se dozvim az pozdejc.

Samočinne se šířící vakcíny
Podle mne, kdyz se toho nebojis a ignoprujes to, tak se Ti nic nestane.


[quote="pid:19578, uid:88"]Samočinne se šířící vakcíny[/quote] Podle mne, kdyz se toho nebojis a ignoprujes to, tak se Ti nic nestane.

Zajímavé je video Sám pánem se Štěpánem s Tomem Michalu o konstalačním experimentu s vakcínami. Jak působí na energo informační.úrovni.


Zajímavé je video Sám pánem se Štěpánem s Tomem Michalu o konstalačním experimentu s vakcínami. Jak působí na energo informační.úrovni.

Je úplně jedno jestli se člověk bojí nebo ne. Já jsem šla na schůzku s blízkou přítelkyní v pohodě a beze strachu. S vírou Bohu a svojí ochraně a imunitě. Přesto útok na energetické úrovni proběhl velmi silně a během několika minut tak, že se mi psychicky a hlavně fyzicky udělalo tak zle jako nikdy. Byl to nástup něčeho zlého a nepoznaného. Musela jsem si odsednout.na cca 3 metry, udělat si vědomou ochranu a pak to šlo. Takže žádný strach. Až poté pi schůzce..co to bylo. Ze začátku jsme seděly u sebe a dotýkaly se zlehka . V restauraci. Před očko úplně v pohodě. Žena, která je velmi hodná a mám jí ráda.


Je úplně jedno jestli se člověk bojí nebo ne. Já jsem šla na schůzku s blízkou přítelkyní v pohodě a beze strachu. S vírou Bohu a svojí ochraně a imunitě. Přesto útok na energetické úrovni proběhl velmi silně a během několika minut tak, že se mi psychicky a hlavně fyzicky udělalo tak zle jako nikdy. Byl to nástup něčeho zlého a nepoznaného. Musela jsem si odsednout.na cca 3 metry, udělat si vědomou ochranu a pak to šlo. Takže žádný strach. Až poté pi schůzce..co to bylo. Ze začátku jsme seděly u sebe a dotýkaly se zlehka . V restauraci. Před očko úplně v pohodě. Žena, která je velmi hodná a mám jí ráda.

20 000 Čechov sa infikovalo koronavírusom po prvej dávke očkovania


20 000 Čechov sa infikovalo koronavírusom po prvej dávke očkovania
Viac ako 20 tisíc Čechov sa nakazilo koronavírusom SARS-CoV-2 po podaní prvej dávky očkovania proti nemu. Informuje o tom agentúra TASS s odvolaním sa na Český ústav lekárskych informácií a štatistiky.


Podľa lekárov choroba prebieha u väčšiny infikovaných bez príznakov a nebezpečenstva komplikácií. Ako poznamenali lekári, iba tí, ktorí dostali obe dávky antikoravírusového lieku, majú záruku, že sa nenakazia.


Uvádza sa tiež, že od začiatku očkovania v decembri očkovaciu látku dostalo 4,3 z 10,7 milióna ľudí v Českej republike. Iba 1,9 milióna ľudí dostalo celý cyklus v dvoch zložkách drogy. Českí lekári používajú vakcíny od amerických firiem Moderna a Johnson & Johnson, britsko-švédskych AstraZeneca a partnerov zo Spojených štátov a Nemecka Pfizer a BioNTech.


Začiatkom 11. júna vyšlo najavo, že krajiny EÚ sa dohodli na oslabení obmedzení cestovania v rámci bloku: Európanom, ktorí dostali vakcínu, bude umožnené slobodné cestovanie v tých častiach EÚ, kde to je bezpečné.
https://lenta.ru/news/2021/06/11/tschechische/


20 000 Čechov sa infikovalo koronavírusom po prvej dávke očkovania 20 000 Čechov sa infikovalo koronavírusom po prvej dávke očkovania Viac ako 20 tisíc Čechov sa nakazilo koronavírusom SARS-CoV-2 po podaní prvej dávky očkovania proti nemu. Informuje o tom agentúra TASS s odvolaním sa na Český ústav lekárskych informácií a štatistiky. Podľa lekárov choroba prebieha u väčšiny infikovaných bez príznakov a nebezpečenstva komplikácií. Ako poznamenali lekári, iba tí, ktorí dostali obe dávky antikoravírusového lieku, majú záruku, že sa nenakazia. Uvádza sa tiež, že od začiatku očkovania v decembri očkovaciu látku dostalo 4,3 z 10,7 milióna ľudí v Českej republike. Iba 1,9 milióna ľudí dostalo celý cyklus v dvoch zložkách drogy. Českí lekári používajú vakcíny od amerických firiem Moderna a Johnson & Johnson, britsko-švédskych AstraZeneca a partnerov zo Spojených štátov a Nemecka Pfizer a BioNTech. Začiatkom 11. júna vyšlo najavo, že krajiny EÚ sa dohodli na oslabení obmedzení cestovania v rámci bloku: Európanom, ktorí dostali vakcínu, bude umožnené slobodné cestovanie v tých častiach EÚ, kde to je bezpečné. https://lenta.ru/news/2021/06/11/tschechische/

MUDr. A. Málková z videa to povedala polopate: očkovaní produkujú časť covid víru - spike protein. Polopate sú to továrne na vírusy, a teda sú aj pre okolie infekční. Ešte ich chvíľu nechajú voľne pobehovať po svete, aby na ich zdanlivú slobodu nalákali ďalších na očkovanie, a tak sa žltý očkovací pas premení na žltú Dávidovu hviezdu a všetci zaočkovaní skončia v getách... všetci sú registrovaní v centrálnom registri, a isto už eistujú aj telové skenery schopné prečítať, či dotyčný očkovaný bol, alebo nie... Tie Fema tábory a pod. zariadenia nie sú pre odmietačov, ale pre zaočkovaných. Aspoň takýto bol pôvodný plán.
Otázkou, je, či to, čo Málková popisuje je prípad u všetkých zaočkovaných, alebo sa to deje len u časti...


MUDr. A. Málková z videa to povedala polopate: očkovaní produkujú časť covid víru - spike protein. Polopate sú to továrne na vírusy, a teda sú aj pre okolie infekční. Ešte ich chvíľu nechajú voľne pobehovať po svete, aby na ich zdanlivú slobodu nalákali ďalších na očkovanie, a tak sa žltý očkovací pas premení na žltú Dávidovu hviezdu a všetci zaočkovaní skončia v getách... všetci sú registrovaní v centrálnom registri, a isto už eistujú aj telové skenery schopné prečítať, či dotyčný očkovaný bol, alebo nie... Tie Fema tábory a pod. zariadenia nie sú pre odmietačov, ale pre zaočkovaných. Aspoň takýto bol pôvodný plán. Otázkou, je, či to, čo Málková popisuje je prípad u všetkých zaočkovaných, alebo sa to deje len u časti...

MUDr. A. Málková z videa to povedala polopate: očkovaní produkujú časť covid víru - spike protein. Polopate sú to továrne na vírusy, a teda sú aj pre okolie infekční. Ešte ich chvíľu nechajú voľne pobehovať po svete, aby na ich zdanlivú slobodu nalákali ďalších na očkovanie, a tak sa žltý očkovací pas premení na žltú Dávidovu hviezdu a všetci zaočkovaní skončia v getách... všetci sú registrovaní v centrálnom registri, a isto už eistujú aj telové skenery schopné prečítať, či dotyčný očkovaný bol, alebo nie... Tie Fema tábory a pod. zariadenia nie sú pre odmietačov, ale pre zaočkovaných. Aspoň takýto bol pôvodný plán.
Otázkou, je, či to, čo Málková popisuje je prípad u všetkých zaočkovaných, alebo sa to deje len u časti...
tiez ma to napadlo, ale ak dosiahnu 50-70% preockovanost, nieje mozne zavriet vacsinu spolocnosti do nejakeho tabora. Jedine ze by sli dobrovolne. Obmedzit im prava dlhodobo tak, ako su teraz pre vsetkych, to ano, ale zavriet nie.


[quote="pid:19621, uid:112"]MUDr. A. Málková z videa to povedala polopate: očkovaní produkujú časť covid víru - spike protein. Polopate sú to továrne na vírusy, a teda sú aj pre okolie infekční. Ešte ich chvíľu nechajú voľne pobehovať po svete, aby na ich zdanlivú slobodu nalákali ďalších na očkovanie, a tak sa žltý očkovací pas premení na žltú Dávidovu hviezdu a všetci zaočkovaní skončia v getách... všetci sú registrovaní v centrálnom registri, a isto už eistujú aj telové skenery schopné prečítať, či dotyčný očkovaný bol, alebo nie... Tie Fema tábory a pod. zariadenia nie sú pre odmietačov, ale pre zaočkovaných. Aspoň takýto bol pôvodný plán. Otázkou, je, či to, čo Málková popisuje je prípad u všetkých zaočkovaných, alebo sa to deje len u časti...[/quote]tiez ma to napadlo, ale ak dosiahnu 50-70% preockovanost, nieje mozne zavriet vacsinu spolocnosti do nejakeho tabora. Jedine ze by sli dobrovolne. Obmedzit im prava dlhodobo tak, ako su teraz pre vsetkych, to ano, ale zavriet nie.

Moderator

Každý takový scénář povede k totální válce , všech proti všem . Dokážu si představit jaderné elektrárny úmyslně vyhozené do vzduchu , vylití milionů tun chemikálií a ropy do moří a řek , vypálení milionů hektarů lesů .
Člověk který je u zdi , už nemá co ztratit . A pokud to někdo přetaví do ideologie , po nás finální potopa , tak se Země změní v prašný Mars .


Každý takový scénář povede k totální válce , všech proti všem . Dokážu si představit jaderné elektrárny úmyslně vyhozené do vzduchu , vylití milionů tun chemikálií a ropy do moří a řek , vypálení milionů hektarů lesů . Člověk který je u zdi , už nemá co ztratit . A pokud to někdo přetaví do ideologie , po nás finální potopa , tak se Země změní v prašný Mars .

popisuje je prípad u všetkých zaočkovaných, alebo sa to deje len u časti...


nezabudajme, že niektorí dostávajú placebo, sú stále súčasťou klinickej štúdie. Takze to nemusí byt úplne u všetkých…


[quote="pid:19621, uid:112"]popisuje je prípad u všetkých zaočkovaných, alebo sa to deje len u časti...[/quote] nezabudajme, že niektorí dostávajú placebo, sú stále súčasťou klinickej štúdie. Takze to nemusí byt úplne u všetkých…

nieje mozne zavriet vacsinu spolocnosti do nejakeho tabora

Fema-kempy jsou snad jen v USA. Počítám, že je to záloha v rámci pěrestrojky RSA.
Jinde jsem zatím slyšel pouze o (snad jednom) “karantenním zařízení” v Německu pro nedodržovatele karantény, někdy na počátku éry domácích vězení.
Počítám s tím, že lidé se začnou probouzet díky (bez nároku na úplnost výčtu):
i. tlaku na další vlny očkování (mnoho z nich si zatím myslí, že 1x a dost)
ii. prohlédnutí iluzornosti “výhod” očkovaných (už dnes děti ve škole seděly v rouškách i v den provedení negativního testu)
iii. rostoucímu počtu případů krevních sraženin, zápalů srdečního svalu a dalších relativně brzo se projevujících “vedlejších” účinků
iv. manifestaci těchto případů na veřejně známých osobách (viz umíraní vyučujících pod 50 let na Karlově univerzitě)
v. situaci v domovech důchodců, viz špičky v počtech úmrtí starších lidí po týdnech roku v letech 2020 a 2021 v porovnání v 5-ti letými týdenními průměry
kategorie 64-74 let
https://vdb.czso.cz/vdbvo2/faces/cs/index.jsf?page=vystup-objekt-vyhledavani&pvo=DEMD007&vyhltext=zem%25C5%2599el%25C3%25AD%2Bpodle%2Bt%25C3%25BDdn%25C5%25AF&bkvt=emVtxZllbMOtIHBvZGxlIHTDvWRuxa8.&z=T&f=TABULKA&katalog=all&str=v82&u=v20__VUZEMI__97__19
kategorie 75-84 let
https://vdb.czso.cz/vdbvo2/faces/cs/index.jsf?page=vystup-objekt-vyhledavani&pvo=DEMD007&vyhltext=zem%25C5%2599el%25C3%25AD%2Bpodle%2Bt%25C3%25BDdn%25C5%25AF&bkvt=emVtxZllbMOtIHBvZGxlIHTDvWRuxa8.&z=T&f=TABULKA&katalog=all&str=v83&u=v20__VUZEMI__97__19
kategorie 85 let a více
https://vdb.czso.cz/vdbvo2/faces/cs/index.jsf?page=vystup-objekt-vyhledavani&pvo=DEMD007&vyhltext=zem%25C5%2599el%25C3%25AD%2Bpodle%2Bt%25C3%25BDdn%25C5%25AF&bkvt=emVtxZllbMOtIHBvZGxlIHTDvWRuxa8.&z=T&f=TABULKA&katalog=all&str=v79&u=v20__VUZEMI__97__19
(ano, tyhle linky ozvučil aeronet, ale jsou to stránky ČSÚ) (jak asi vypadají podobná čísla na Slovensku?)
vi. situaci v nejproočkovanějších státech
vii. tomu, co bude letos na podzim


[quote="pid:19633, uid:10"]nieje mozne zavriet vacsinu spolocnosti do nejakeho tabora[/quote] Fema-kempy jsou snad jen v USA. Počítám, že je to záloha v rámci pěrestrojky RSA. Jinde jsem zatím slyšel pouze o (snad jednom) “karantenním zařízení” v Německu pro nedodržovatele karantény, někdy na počátku éry domácích vězení. Počítám s tím, že lidé se začnou probouzet díky (bez nároku na úplnost výčtu): i. tlaku na další vlny očkování (mnoho z nich si zatím myslí, že 1x a dost) ii. prohlédnutí iluzornosti “výhod” očkovaných (už dnes děti ve škole seděly v rouškách i v den provedení negativního testu) iii. rostoucímu počtu případů krevních sraženin, zápalů srdečního svalu a dalších relativně brzo se projevujících “vedlejších” účinků iv. manifestaci těchto případů na veřejně známých osobách (viz umíraní vyučujících pod 50 let na Karlově univerzitě) v. situaci v domovech důchodců, viz špičky v počtech úmrtí starších lidí po týdnech roku v letech 2020 a 2021 v porovnání v 5-ti letými týdenními průměry kategorie 64-74 let https://vdb.czso.cz/vdbvo2/faces/cs/index.jsf?page=vystup-objekt-vyhledavani&pvo=DEMD007&vyhltext=zem%25C5%2599el%25C3%25AD%2Bpodle%2Bt%25C3%25BDdn%25C5%25AF&bkvt=emVtxZllbMOtIHBvZGxlIHTDvWRuxa8.&z=T&f=TABULKA&katalog=all&str=v82&u=v20__VUZEMI__97__19 kategorie 75-84 let https://vdb.czso.cz/vdbvo2/faces/cs/index.jsf?page=vystup-objekt-vyhledavani&pvo=DEMD007&vyhltext=zem%25C5%2599el%25C3%25AD%2Bpodle%2Bt%25C3%25BDdn%25C5%25AF&bkvt=emVtxZllbMOtIHBvZGxlIHTDvWRuxa8.&z=T&f=TABULKA&katalog=all&str=v83&u=v20__VUZEMI__97__19 kategorie 85 let a více https://vdb.czso.cz/vdbvo2/faces/cs/index.jsf?page=vystup-objekt-vyhledavani&pvo=DEMD007&vyhltext=zem%25C5%2599el%25C3%25AD%2Bpodle%2Bt%25C3%25BDdn%25C5%25AF&bkvt=emVtxZllbMOtIHBvZGxlIHTDvWRuxa8.&z=T&f=TABULKA&katalog=all&str=v79&u=v20__VUZEMI__97__19 (ano, tyhle linky ozvučil aeronet, ale jsou to stránky ČSÚ) (jak asi vypadají podobná čísla na Slovensku?) vi. situaci v nejproočkovanějších státech vii. tomu, co bude letos na podzim
Upravené 12. 6. 2021 o 10:07

Zdravotnice ukazovala, že je po očkování magnetická
Zřejmě už jste slyšeli konspirační teorii, že lidé očkovaní proti covidu-19 přitahují kovy a drží na nich magnet. Nesmysl šířený mezi takzvanými antivaxery se rozhodla na vlastní kůži vyzkoušet americká zdravotní sestra Joanna Overholtová v Ohiu. Na jednání tamního výboru tak chtěla dokázat škodlivost vakcín. Místo toho však prokázala pravý opak. A z videa se stal virál.


video: Reuters
https://www.lidovky.cz/video-idnes.aspx?idvideo=V210611_152227_idnestv_pest


**Zdravotnice ukazovala, že je po očkování magnetická** Zřejmě už jste slyšeli konspirační teorii, že lidé očkovaní proti covidu-19 přitahují kovy a drží na nich magnet. Nesmysl šířený mezi takzvanými antivaxery se rozhodla na vlastní kůži vyzkoušet americká zdravotní sestra Joanna Overholtová v Ohiu. Na jednání tamního výboru tak chtěla dokázat škodlivost vakcín. Místo toho však prokázala pravý opak. A z videa se stal virál. video: Reuters https://www.lidovky.cz/video-idnes.aspx?idvideo=V210611_152227_idnestv_pest

ak dosiahnu 50-70% preockovanost, nieje mozne zavriet vacsinu spolocnosti do nejakeho tabora. Jedine ze by sli dobrovolne.

po prvé: GMO nemá oporu v morfogenetických poliach prírody, takže ich životný cyklus je výrazne skrátený. Ad. dobrovoľnosť - ak pravidelné pchanie testovacích tyčiniek a následné podrobenie sa očkovaniu v radoch pred očkovacími centrami, či ochota cestovať mimo okres, lebo sa tam uvoľnili kapacity - ak už toto nie je dobrovoľnosť, resp. ovládanie týchto zombíkov cez podvedomie, tak čo iné?


Dokážu si představit jaderné elektrárny úmyslně vyhozené do vzduchu , vylití milionů tun chemikálií a ropy do moří a řek , vypálení milionů hektarů lesů .
áno, takto dokáže reagovať
Člověk který je u zdi , už nemá co ztratit . A pokud to někdo přetaví do ideologie , po nás finální potopa
- Putin to dal Západu jasne najavo.


niektorí dostávajú placebo, sú stále súčasťou klinickej štúdie. Takze to nemusí byt úplne u všetkých…
plus navyše ani tie vakcíny a ich účinok už nie je to, čo bolo pôvodne plánované - aspoň nie u všetkých.


[quote="pid:19633, uid:10"]ak dosiahnu 50-70% preockovanost, nieje mozne zavriet vacsinu spolocnosti do nejakeho tabora. Jedine ze by sli dobrovolne.[/quote] po prvé: GMO nemá oporu v morfogenetických poliach prírody, takže ich životný cyklus je výrazne skrátený. Ad. dobrovoľnosť - ak pravidelné pchanie testovacích tyčiniek a následné podrobenie sa očkovaniu v radoch pred očkovacími centrami, či ochota cestovať mimo okres, lebo sa tam uvoľnili kapacity - ak už toto nie je dobrovoľnosť, resp. ovládanie týchto zombíkov cez podvedomie, tak čo iné? [quote="pid:19634, uid:185"]Dokážu si představit jaderné elektrárny úmyslně vyhozené do vzduchu , vylití milionů tun chemikálií a ropy do moří a řek , vypálení milionů hektarů lesů .[/quote] áno, takto dokáže reagovať [quote="pid:19634, uid:185"]Člověk který je u zdi , už nemá co ztratit . A pokud to někdo přetaví do ideologie , po nás finální potopa[/quote] - Putin to dal Západu jasne najavo. [quote="pid:19653, uid:273"]niektorí dostávajú placebo, sú stále súčasťou klinickej štúdie. Takze to nemusí byt úplne u všetkých…[/quote] plus navyše ani tie vakcíny a ich účinok už nie je to, čo bolo pôvodne plánované - aspoň nie u všetkých.

Přesto útok na energetické úrovni proběhl velmi silně a během několika minut tak, že se mi psychicky a hlavně fyzicky udělalo tak zle jako nikdy.

Jana z Arku, predpokladám, že si ešte neprekonala covid a nemáš prirodzenú imunitu. Je to tak?


[quote="pid:19590, uid:88"]Přesto útok na energetické úrovni proběhl velmi silně a během několika minut tak, že se mi psychicky a hlavně fyzicky udělalo tak zle jako nikdy.[/quote] Jana z Arku, predpokladám, že si ešte neprekonala covid a nemáš prirodzenú imunitu. Je to tak?

Neměla jsem kovid. Imunitu mám snad dobrou. Nedokážu sama zhodnotit jakou mám imunitu. Nemocná jsem málokdy...snad 2x za posledních deset let. Teď jsem 5 let v důchodu..


Neměla jsem kovid. Imunitu mám snad dobrou. Nedokážu sama zhodnotit jakou mám imunitu. Nemocná jsem málokdy...snad 2x za posledních deset let. Teď jsem 5 let v důchodu..

Ještě chci říci, že můj manžel měl kovid vloni v zimě a já jsem se nenakazila.


Ještě chci říci, že můj manžel měl kovid vloni v zimě a já jsem se nenakazila.

Zdravotnice ukazovala, že je po očkování magnetická

pozrel som si to video a napriek tomu, že tomu chcem veriť, napadlo ma v tomto prípade ďalšie možné vysvetlenie. dávala si to na dekolt. nevidím dobre, ako moc je to naklonená plocha, ale v spojení s možným letným potom to tam proste prilepil pot. lebo keď si to skúšala dať na krk (zvyslá plocha), to jej už až tak nedržalo


[quote="pid:19663, uid:68"]Zdravotnice ukazovala, že je po očkování magnetická[/quote] pozrel som si to video a napriek tomu, že tomu chcem veriť, napadlo ma v tomto prípade ďalšie možné vysvetlenie. dávala si to na dekolt. nevidím dobre, ako moc je to naklonená plocha, ale v spojení s možným letným potom to tam proste prilepil pot. lebo keď si to skúšala dať na krk (zvyslá plocha), to jej už až tak nedržalo

Nedokážu sama zhodnotit jakou mám imunitu. Nemocná jsem málokdy...snad 2x za posledních deset let. Teď jsem 5 let v důchodu..

Cože? Za posledních deset let JENOM 2x? A v tomto věku?
Tak já Ti to spočítám: to je imunita snů.
A nebo se mi zdáš?:-)


A ještě toto:

Ještě chci říci, že můj manžel měl kovid vloni v zimě a já jsem se nenakazila.

Ty musíš mít ňáký brnění neboco...
:-)


[quote="pid:19682, uid:88"]Nedokážu sama zhodnotit jakou mám imunitu. Nemocná jsem málokdy...snad 2x za posledních deset let. Teď jsem 5 let v důchodu..[/quote] Cože? Za posledních deset let JENOM 2x? A v tomto věku? Tak já Ti to spočítám: to je imunita snů. A nebo se mi zdáš?:-) A ještě toto: [quote="pid:19686, uid:88"]Ještě chci říci, že můj manžel měl kovid vloni v zimě a já jsem se nenakazila.[/quote] Ty musíš mít ňáký brnění neboco... :-)
Upravené 12. 6. 2021 o 14:08

napadlo ma v tomto prípade ďalšie možné vysvetlenie.


je třeba zmínit, že existuje fenomén tzv. “tělesného magnetismu”.


Nejde ani tak o podstatu tohoto fenoménu (ať je to klidně i podvod), jako spíše o to, že existuje už dávno před očkováním proti koronaviru.


[quote="pid:19695, uid:413"]napadlo ma v tomto prípade ďalšie možné vysvetlenie.[/quote] [quote="pid:18866, uid:240"]je třeba zmínit, že existuje fenomén tzv. “tělesného magnetismu”.[/quote] [quote="pid:18866, uid:240"]Nejde ani tak o podstatu tohoto fenoménu (ať je to klidně i podvod), jako spíše o to, že existuje už dávno před očkováním proti koronaviru.[/quote]

Čo za humusy nám to vlastne pichajú?
Okamžitú stopku vakcínam Johnson & Johnson dal americký Úrad na kontrolu potravín a liečiv (FDA). Oznámil, že milióny dávok vakcín proti COVID-19, ktoré boli vyrobené v problematickom závode v meste Baltimore, nesmú byť použité z dôvodu možnej kontaminácie. Odhadované množstvo znehodnotenej vakcíny je asi 60 miliónov dávok. ... Americký FDA stále rozhoduje o tom, či povolí opätovné spustenie prevádzky v Baltimore. Zároveň podrobuje kontrole 60 miliónov dávok vakcíny od AstraZenecy. Boli vyrobené v tom istom závode a majú byť darované do zahraničia.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/12/co-za-humusy-nam-to-vlastne-pichaju-a-bezproblemovy-sputnik-je-stale-odmietany/


**Čo za humusy nám to vlastne pichajú?** Okamžitú stopku vakcínam Johnson & Johnson dal americký Úrad na kontrolu potravín a liečiv (FDA). Oznámil, že milióny dávok vakcín proti COVID-19, ktoré boli vyrobené v problematickom závode v meste Baltimore, nesmú byť použité z dôvodu možnej kontaminácie. Odhadované množstvo znehodnotenej vakcíny je asi 60 miliónov dávok. ... Americký FDA stále rozhoduje o tom, či povolí opätovné spustenie prevádzky v Baltimore. Zároveň podrobuje kontrole 60 miliónov dávok vakcíny od AstraZenecy. Boli vyrobené v tom istom závode a majú byť darované do zahraničia. https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/12/co-za-humusy-nam-to-vlastne-pichaju-a-bezproblemovy-sputnik-je-stale-odmietany/

Očkovací propaganda mířená na děti plná lží & 4 potvrzená hlášení o úmrtí dětí po vakcíně
https://www.infovojna.sk/article/video-ockovaci-propaganda-mirena-na-deti-plna-lzi-4-potvrzena-hlaseni-o-umrti-deti-po-vakcine


**Očkovací propaganda mířená na děti plná lží & 4 potvrzená hlášení o úmrtí dětí po vakcíně** https://www.infovojna.sk/article/video-ockovaci-propaganda-mirena-na-deti-plna-lzi-4-potvrzena-hlaseni-o-umrti-deti-po-vakcine

mít ňáký brnění neboco


Teda aj pozerám, že imunita super. Ale asi pani Janka hodne pracuje so sebou na duchovnej úrovni a všetky choroby majú paychosomaticky pôvod. Niečo dušu trápi a ja tomu nevenujem dostatočne pozornosť, emócie nespracujem, zatlačíme a telu nezostáva nič iné, len nerovnováhu zhmotniť v podobe ne-moci.


este jedna faktická od Dr. ELEKOVEJ resp. M. Calabka - jedinci s neandertalskymu génmi a krvné skupiny A sú náchylnejšie lapit covid ako napr. 0 krvná skupina.


https://www.kupredudominulosti.cz/calabek-milan-3d-lide-kteri-maji-neandertalsky-gen-meli-az-sestnactkrat-vetsi-riziko-ze-budou-mit-vazny-prubeh-nemoci-covid-19/


[quote="pid:19696, uid:240"]mít ňáký brnění neboco[/quote] Teda aj pozerám, že imunita super. Ale asi pani Janka hodne pracuje so sebou na duchovnej úrovni a všetky choroby majú paychosomaticky pôvod. Niečo dušu trápi a ja tomu nevenujem dostatočne pozornosť, emócie nespracujem, zatlačíme a telu nezostáva nič iné, len nerovnováhu zhmotniť v podobe ne-moci. este jedna faktická od Dr. ELEKOVEJ resp. M. Calabka - jedinci s neandertalskymu génmi a krvné skupiny A sú náchylnejšie lapit covid ako napr. 0 krvná skupina. https://www.kupredudominulosti.cz/calabek-milan-3d-lide-kteri-maji-neandertalsky-gen-meli-az-sestnactkrat-vetsi-riziko-ze-budou-mit-vazny-prubeh-nemoci-covid-19/
Upravené 12. 6. 2021 o 15:17

Ano,,duchovní vývoj je pro mne klíčový. Od doby,,kdy jsem od materializmu.po neuvěřitelných duchovních zážitcích poznala, že Bůh existuje a že je to obrovská energie Lásky. Nechávám si dělat jednou za čas dělat automatickou kresbu od Agape Brno..víc psát k tomu nechci, někteří lidé to zde nevidí rádi. Jsem ale velmi vnímavá k energiím místa a lidí, jak dobrých tak i zlých občas vidim i minulé životy lidí. Jako film a obrazy. Proto mě tak překvapila a potom u vydesila moje reakce na očko..


Ano,,duchovní vývoj je pro mne klíčový. Od doby,,kdy jsem od materializmu.po neuvěřitelných duchovních zážitcích poznala, že Bůh existuje a že je to obrovská energie Lásky. Nechávám si dělat jednou za čas dělat automatickou kresbu od Agape Brno..víc psát k tomu nechci, někteří lidé to zde nevidí rádi. Jsem ale velmi vnímavá k energiím místa a lidí, jak dobrých tak i zlých občas vidim i minulé životy lidí. Jako film a obrazy. Proto mě tak překvapila a potom u vydesila moje reakce na očko..

Okamžitú stopku vakcínam Johnson & Johnson dal americký Úrad na kontrolu potravín a liečiv (FDA). Oznámil, že milióny dávok vakcín proti COVID-19, ktoré boli vyrobené v problematickom závode v meste Baltimore, nesmú byť použité z dôvodu možnej kontaminácie.

Čím dál více mám dojem, že se chtějí zbavit ne mRNA výrobců vakcín a protlačit ty mRNA za každou cenu. Proti moderně a pfizeru se nikde nic nevede, nikdo je takto drsně nekontroluje. Pokud se mýlím, opravte mě prosím.


[quote="pid:19701, uid:111"]Okamžitú stopku vakcínam Johnson & Johnson dal americký Úrad na kontrolu potravín a liečiv (FDA). Oznámil, že milióny dávok vakcín proti COVID-19, ktoré boli vyrobené v problematickom závode v meste Baltimore, nesmú byť použité z dôvodu možnej kontaminácie.[/quote] Čím dál více mám dojem, že se chtějí zbavit ne mRNA výrobců vakcín a protlačit ty mRNA za každou cenu. Proti moderně a pfizeru se nikde nic nevede, nikdo je takto drsně nekontroluje. Pokud se mýlím, opravte mě prosím.

Z diskusie pod prispevkom Mira Steca. No mne prišlo zle:


60c502a7346eb


dal takýto link: https://www.dnes24.sk/ockovanie-deti-pozastavili-oznam-pre-tych-ktori-maju-termin-nemaju-chodit-392076?fbclid=IwAR23X3zn1hRdSKgwEBNrrd-Id-0OQDlGFy8B9MFJF_i2G3Ni1ZZLPzK1Rfc


Z diskusie pod prispevkom Mira Steca. No mne prišlo zle: ![60c502a7346eb](serve/attachment&path=60c502a7346eb) dal takýto link: https://www.dnes24.sk/ockovanie-deti-pozastavili-oznam-pre-tych-ktori-maju-termin-nemaju-chodit-392076?fbclid=IwAR23X3zn1hRdSKgwEBNrrd-Id-0OQDlGFy8B9MFJF_i2G3Ni1ZZLPzK1Rfc

Neměla jsem kovid.

Odpoveď pre Janu z Arky, prečo
tak překvapila a potom u vydesila moje reakce na očko..

Odpoveď je v závere filmu Vojna Z.
Filmoví zombíci nereagujú na nakazených nejakou vážnou chorobou.
Pre našu realitu tento odkaz tohto filmu, ktorý je naozaj o dnešnej covid pandémii, znamená toto: očkovaní podvedome útočia na zdravých, t.j. tých čo neboli ani zaočkovaní (nie sú zombíci ako oni), ani covid prirodzene neprekonali. Rozpoznávacím markerom pre nich je prítomnosť špecifických antigénov - špecifickej imunitnej odpovede. Tvoja bežná nešpecifická imunita je však tak silná, že nápor vírusu aj pri styku s tvojim manželom, ktorý na covid ochorel, dokázala eliminovať aj bez potreby vyrábať špecifické antigény.
Podvedome oni vnímajú, že tí, čo nie sú zaočkovaní a si nevytvorili po stretnutí s vírusom špecifickú imunitnú odpoveď, ako napr. Ty, sú iní. No nedokážu podvedome rozlišovať zaočkovaných od tých, čo majú antigény prirodzene po prekonaní covidu - považujú ich za "svojich".
A ak si cítila po stretnutí s dotyčnou potom aj telesnú vyčerpanosť, tak to znamená, že si dotyčná ešte navyše z teba cucla energiu. Oni sa stávajú niečim umelým, čo nemá v Prírode morfogenetický archetyp, a preto sa nedokážu prirodzene z morfogenetických polí energeticky dobýjať. Ich životné "baterky" sa zo samonabíjacích stali jednorazové, preto si životnú energiu obnovujú kradnutím od iných - energetickí upíri. To, že v minulosti sa vytvorila medzi vami sympatia, vysvetľuje, prečo ťa dokázala stiahnuť z energie - sympatia je jemnohmotné prepojenie - kanál. Ten kanál musíš prerušiť a pred stretnutím s ňou spraviť ochrany. No nesmieš mať z nej strach, lebo to je zase opačný kanál, cez ktorý si zase cucne - proste musíš byť pri styku s ňou bezemočná - izolovaná - emočne neotvorená, či už empatiou, alebo strachom. Proste jej meno, jej obraz , stretnutie s ňou nesmie vyvolať žiadnu emóciu.
Preto ja už okolie ohľadom očkovania emočne neriešim - staviam sa k nim nezaujato a rešpektujem ich rozhodnutie. Mám oproti tebe výhodu - považujú ma za svojho...
Pravdivosť mojich slov si môžeš preveriť krvným testom na prítomnosť IgG látok. U teba budú žiadne , alebo hlboko podlimitné.
Takisto ty, ak máš vycibrené vnímanie, vnímaš zaočkovaných podvedome ako niečo cudzie - neľudské. Najmä tých s Astra Zeneca...


[quote="pid:19682, uid:88"]Neměla jsem kovid.[/quote] Odpoveď pre Janu z Arky, prečo [quote="pid:19723, uid:88"]tak překvapila a potom u vydesila moje reakce na očko..[/quote] Odpoveď je v závere filmu Vojna Z. Filmoví zombíci nereagujú na nakazených nejakou vážnou chorobou. Pre našu realitu tento odkaz tohto filmu, ktorý je naozaj o dnešnej covid pandémii, znamená toto: očkovaní podvedome útočia na zdravých, t.j. tých čo neboli ani zaočkovaní (nie sú zombíci ako oni), ani covid prirodzene neprekonali. Rozpoznávacím markerom pre nich je prítomnosť špecifických antigénov - špecifickej imunitnej odpovede. Tvoja bežná nešpecifická imunita je však tak silná, že nápor vírusu aj pri styku s tvojim manželom, ktorý na covid ochorel, dokázala eliminovať aj bez potreby vyrábať špecifické antigény. Podvedome oni vnímajú, že tí, čo nie sú zaočkovaní a si nevytvorili po stretnutí s vírusom špecifickú imunitnú odpoveď, ako napr. Ty, sú iní. No nedokážu podvedome rozlišovať zaočkovaných od tých, čo majú antigény prirodzene po prekonaní covidu - považujú ich za "svojich". A ak si cítila po stretnutí s dotyčnou potom aj telesnú vyčerpanosť, tak to znamená, že si dotyčná ešte navyše z teba cucla energiu. Oni sa stávajú niečim umelým, čo nemá v Prírode morfogenetický archetyp, a preto sa nedokážu prirodzene z morfogenetických polí energeticky dobýjať. Ich životné "baterky" sa zo samonabíjacích stali jednorazové, preto si životnú energiu obnovujú kradnutím od iných - energetickí upíri. To, že v minulosti sa vytvorila medzi vami sympatia, vysvetľuje, prečo ťa dokázala stiahnuť z energie - sympatia je jemnohmotné prepojenie - kanál. Ten kanál musíš prerušiť a pred stretnutím s ňou spraviť ochrany. No nesmieš mať z nej strach, lebo to je zase opačný kanál, cez ktorý si zase cucne - proste musíš byť pri styku s ňou bezemočná - izolovaná - emočne neotvorená, či už empatiou, alebo strachom. Proste jej meno, jej obraz , stretnutie s ňou nesmie vyvolať žiadnu emóciu. Preto ja už okolie ohľadom očkovania emočne neriešim - staviam sa k nim nezaujato a rešpektujem ich rozhodnutie. Mám oproti tebe výhodu - považujú ma za svojho... Pravdivosť mojich slov si môžeš preveriť krvným testom na prítomnosť IgG látok. U teba budú žiadne , alebo hlboko podlimitné. Takisto ty, ak máš vycibrené vnímanie, vnímaš zaočkovaných podvedome ako niečo cudzie - neľudské. Najmä tých s Astra Zeneca...

nemecký odborník bagatelizuje pribúdajúce prípady zápalu srdcového svalu očkovancov v Izraely


https://www.topky.sk/cl/11/2128377/Vazne-ochorenie-po-ockovani-proti-KORONAVIRUSU--Toto-si-o-nom-mysli-odbornik-


nemecký odborník bagatelizuje pribúdajúce prípady zápalu srdcového svalu očkovancov v Izraely https://www.topky.sk/cl/11/2128377/Vazne-ochorenie-po-ockovani-proti-KORONAVIRUSU--Toto-si-o-nom-mysli-odbornik-

zaujimava info z Anglicka: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/993198/Variants_of_Concern_VOC_Technical_Briefing.pdf


strana 15:


60c5a5cc06d05


Je to ohladom Delta variantu (India), z 20 000 neckovanych zomrelo 23, z 5300 ockovanych 1 vakcinou zomrelo 7 a z 1800 ockovanych 2x zomrelo az 12.


Pri 20k neocko je to 23
Pri 7k ocko je to 19


Vyzera to, ze ockovani budu velkou zatazou pre zdravotnictvo.


Samozrejme, nepozname vekovu skupinu tychto pripadov.


zaujimava info z Anglicka: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/993198/Variants_of_Concern_VOC_Technical_Briefing.pdf strana 15: ![60c5a5cc06d05](serve/attachment&path=60c5a5cc06d05) Je to ohladom Delta variantu (India), z 20 000 neckovanych zomrelo 23, z 5300 ockovanych 1 vakcinou zomrelo 7 a z 1800 ockovanych 2x zomrelo az 12. Pri 20k neocko je to 23 Pri 7k ocko je to 19 Vyzera to, ze ockovani budu velkou zatazou pre zdravotnictvo. Samozrejme, nepozname vekovu skupinu tychto pripadov.

Moderator

Upravené 13. 6. 2021 o 08:32

Popolvár, děkuji za analýzu. Tohle co provedli nelidské entity, zastoupené lidmi, kterým říkám nelidé ( protože prodali nebo zaprodali duši) je ohavný chucpe útok na lidi. Já jsem šla na schůzku v dobré náladě a vírou že se mi nic nemůže stát . Teď už nemám chuť se stýkat s lidmi,,které mám ráda a jsou očkováni. Bohužel i moje sestra a dcera podlehli. Prý moc čtu konspirační teorie. Rozdělení lidí v rodinách i přátel dle očko je tak smutné..já mám silné city i emoce a už bych nechtěla něco podobného zažít znovu. Mít strach a dělat si ochranu před těmi co mám ráda. Je mi z toho do pláče. Za nějaký čas znovu zkusím se s někým sejít a jestli to bude stejné, budu muset se stáhnout do soukromí. Což je pro mě těžké, mám ráda lidi. Nevidím zatím jinou možnost. Přátelé držím vám palce ať zvládáte tyto situace a ať je mezi těmi co máte rádi málo očko. Ono dívat se na jejich změnu, změnu v chování hlasu i osobnosti a čekat s nimi bude dál, jaká nemoc přijde, to je tragické. Oni neví nic. Že se změnili celkově. Geniální útok na lidstvo.


Popolvár, děkuji za analýzu. Tohle co provedli nelidské entity, zastoupené lidmi, kterým říkám nelidé ( protože prodali nebo zaprodali duši) je ohavný chucpe útok na lidi. Já jsem šla na schůzku v dobré náladě a vírou že se mi nic nemůže stát . Teď už nemám chuť se stýkat s lidmi,,které mám ráda a jsou očkováni. Bohužel i moje sestra a dcera podlehli. Prý moc čtu konspirační teorie. Rozdělení lidí v rodinách i přátel dle očko je tak smutné..já mám silné city i emoce a už bych nechtěla něco podobného zažít znovu. Mít strach a dělat si ochranu před těmi co mám ráda. Je mi z toho do pláče. Za nějaký čas znovu zkusím se s někým sejít a jestli to bude stejné, budu muset se stáhnout do soukromí. Což je pro mě těžké, mám ráda lidi. Nevidím zatím jinou možnost. Přátelé držím vám palce ať zvládáte tyto situace a ať je mezi těmi co máte rádi málo očko. Ono dívat se na jejich změnu, změnu v chování hlasu i osobnosti a čekat s nimi bude dál, jaká nemoc přijde, to je tragické. Oni neví nic. Že se změnili celkově. Geniální útok na lidstvo.

Já jsem šla na schůzku v dobré náladě a vírou že se mi nic nemůže stát . Teď už nemám chuť se stýkat s lidmi,,které mám ráda a jsou očkováni.

Vycházejme z toho, jak jsi popsala svoji imunitu. Která je nějakým Tvým (pozoruhodným) výsledkem, podle toho, cos dělala. Vypadá to, že pokud budeš takto pokračovat dál, tak se Ti opravdu nic nemůže stát.
Ano, teď nastala změna, objevili se očkovaní a asi budeš hledat míru, jak pokračovat dál. Ostatně jako už po několikáté v minulosti.
Začal bych klidně s ochranou a s nejbližšími. A postupně se začít “otužovat” (jako když se člověk chce začít sprchovat studenou vodou, tak zpočátku je to jenom krátce a vlažnou, postupně se prodlužuje a více studenou). Počítám, že postupem času zesílíš natolik, že to už nebudeš muset řešit.
Tedy pokud nechceš jako trvalé řešení přijmout to, o co se snaží ONI. Tj. rozdělení/oddělení.
A hlavně je třeba počítat s tím, že neplatí, že každý očkovaný je navždy ztracený. Tentokrát vakcinaci přijali, příště můžou odmítnout. (ostatně kdysi v minulosti jsem se nechal očkovat proti chřipce, 2x nebo 3x, a pak jsem přestal, protože mě to “vyléčilo”; ve zpětném pohledu to dokonce lze hodnotit pozitivně - podobně, jak jsem popsal otužování studenou vodou - protože jsem tím získal “imunitu” proti nynějšímu očkování; “nikdy nevíš od jaké katastrofy tě zachrání obyčejná smůla”)


[quote="pid:19809, uid:88"]Já jsem šla na schůzku v dobré náladě a vírou že se mi nic nemůže stát . Teď už nemám chuť se stýkat s lidmi,,které mám ráda a jsou očkováni.[/quote] Vycházejme z toho, jak jsi popsala svoji imunitu. Která je nějakým Tvým (pozoruhodným) výsledkem, podle toho, cos dělala. Vypadá to, že pokud budeš takto pokračovat dál, tak se Ti opravdu nic nemůže stát. Ano, teď nastala změna, objevili se očkovaní a asi budeš hledat míru, jak pokračovat dál. Ostatně jako už po několikáté v minulosti. Začal bych klidně s ochranou a s nejbližšími. A postupně se začít “otužovat” (jako když se člověk chce začít sprchovat studenou vodou, tak zpočátku je to jenom krátce a vlažnou, postupně se prodlužuje a více studenou). Počítám, že postupem času zesílíš natolik, že to už nebudeš muset řešit. Tedy pokud nechceš jako trvalé řešení přijmout to, o co se snaží ONI. Tj. rozdělení/oddělení. A hlavně je třeba počítat s tím, že neplatí, že každý očkovaný je navždy ztracený. Tentokrát vakcinaci přijali, příště můžou odmítnout. (ostatně kdysi v minulosti jsem se nechal očkovat proti chřipce, 2x nebo 3x, a pak jsem přestal, protože mě to “vyléčilo”; ve zpětném pohledu to dokonce lze hodnotit pozitivně - podobně, jak jsem popsal otužování studenou vodou - protože jsem tím získal “imunitu” proti nynějšímu očkování; “nikdy nevíš od jaké katastrofy tě zachrání obyčejná smůla”)
Upravené 13. 6. 2021 o 11:21

Počtáři ano.. chtěla bych to postupně zkoušet a nechci lidi dělit. Budu muset pomalu a na chvíli se s nimi vidět. Nechci to jako trvalé řešení. Dokonce jsem šla na.schůzku s úmyslem pomoci radou v případě zdravotních potíží. Dám si ještě nějaký čas na zpracování toho šoku . To je možná tak,když si někdo myslí že je chráněný ..musím najít chybu ve svém myšlení a chování. Kde je ten problém že se mi tohle stalo. Omlouvám se všem, že sem píšu osobní věci. Vaše postřehy jsou pro mne velmi důležité, jiný úhel pohledu a rady. Všem moc děkuji. Věřím že se časem srovnám a bude zase vše dobré.


Počtáři ano.. chtěla bych to postupně zkoušet a nechci lidi dělit. Budu muset pomalu a na chvíli se s nimi vidět. Nechci to jako trvalé řešení. Dokonce jsem šla na.schůzku s úmyslem pomoci radou v případě zdravotních potíží. Dám si ještě nějaký čas na zpracování toho šoku . To je možná tak,když si někdo myslí že je chráněný ..musím najít chybu ve svém myšlení a chování. Kde je ten problém že se mi tohle stalo. Omlouvám se všem, že sem píšu osobní věci. Vaše postřehy jsou pro mne velmi důležité, jiný úhel pohledu a rady. Všem moc děkuji. Věřím že se časem srovnám a bude zase vše dobré.

Kde je ten problém že se mi tohle stalo.
ten problém v danom prípade bol v tomto:
jsem šla na.schůzku s úmyslem pomoci radou v případě zdravotních potíží.

Z jej strany podvedomá obranná reakcia - išla si nabúravať jej rozhodnutie, vychádzajúce z jej presvedčenia.
musím najít chybu ve svém myšlení a chování.

to, čo sa ti stalo na tej schôdzke je kľúčom k tomu, aby si túto chybu našla, preto ten zážitok bol tak silný - bola to lekcia pre teba. Jednoducho nerešpektuješ rozhodnutia iných ľudí, ak nie sú v súlade s tvojimi presvedčeniami, a to sa naplno prejavilo v súvislosti s očkovanými. Ty nerieš ich rozhodnutia, ty rieš to, čo ti naznačil Počtář: ako s nimi koexistovať.
Mít strach a dělat si ochranu před těmi co mám ráda. Je mi z toho do pláče. Za nějaký čas znovu zkusím se s někým sejít a jestli to bude stejné, budu muset se stáhnout do soukromí. Což je pro mě těžké, mám ráda lidi. Nevidím zatím jinou možnost.
to nie je riešenie. Máš ľudí rada, tak ich maj aj naďalej. Predovšetkým tú dušu, ktorá je v nich, aj keď možno u niektorých očkovaných úplne spútaná, či mimo tela. Ty nevieš, čo si v tomto živote títo ľudia odpracuvávajú. Maj ľudí rada, stýkaj sa s nimi, no nebuď prekvapená, že si s mnohými prestaneš rozumieť. Okruh tvojich známych sa bude meniť, tak ako sa budeš meniť ty i tvoje okolie - prestanete harmonizovať - to, čo ste si mali odovzdať, ste si odovzdali, ty si sa posunula, oni ustrnuli, a tak už nevibrujete rovnako, a tak sa cesty rozídu. Starí priatelia a známi uvoľnia miesto novým, aby si sa mohla posunuť i noví priatelia tiež. Pritiahneš si k sebe taký okruh ľudí, akí sú pre tvoj vývoj, aj karmický, potrební. Nelipni na starom, lebo nepustíš k sebe nové, zacyklíš sa a navyše aj ty skostnatieš...
Ak sa budeš riadiť vyššie uvedeným, tak takýto silný zážitok pri styku s očkovanými viac nezažiješ. Nebojuj s okolím, okolie prijmi. Ty zvládni "boj" sama so sebou. Háj svoje presvedčenie ale len vo vzťahu k sebe. Vo vzťahu k iným rešpektuj ich presvedčenie. Len takto získaš a udržíš si vlastnú slobodu a budeš rešpektovať aj slobodu iných, vrátane slobody rozhodnút sa inak, ako by si sa na ich mieste rozhodla ty. No ty nie si na ich mieste, nekráčaš v ich šľapajách (najprv si obuj moje topánky, kráčaj v mojich šľapajách, a potom ma súď..., presviedčaj...). Ty kráčaš po vlastnej životnej ceste, a preto posudzuj len vlastné kroky a konanie. Len takto budeš imúnna aj voči tomu, čo som popísal v predošlom príspevku.


[quote="pid:19817, uid:88"]Kde je ten problém že se mi tohle stalo.[/quote] ten problém v danom prípade bol v tomto: [quote="pid:19817, uid:88"]jsem šla na.schůzku s úmyslem pomoci radou v případě zdravotních potíží.[/quote] Z jej strany podvedomá obranná reakcia - išla si nabúravať jej rozhodnutie, vychádzajúce z jej presvedčenia. [quote="pid:19817, uid:88"]musím najít chybu ve svém myšlení a chování.[/quote] to, čo sa ti stalo na tej schôdzke je kľúčom k tomu, aby si túto chybu našla, preto ten zážitok bol tak silný - bola to lekcia pre teba. Jednoducho nerešpektuješ rozhodnutia iných ľudí, ak nie sú v súlade s tvojimi presvedčeniami, a to sa naplno prejavilo v súvislosti s očkovanými. Ty nerieš ich rozhodnutia, ty rieš to, čo ti naznačil Počtář: ako s nimi koexistovať. [quote="pid:19809, uid:88"]Mít strach a dělat si ochranu před těmi co mám ráda. Je mi z toho do pláče. Za nějaký čas znovu zkusím se s někým sejít a jestli to bude stejné, budu muset se stáhnout do soukromí. Což je pro mě těžké, mám ráda lidi. Nevidím zatím jinou možnost.[/quote] to nie je riešenie. Máš ľudí rada, tak ich maj aj naďalej. Predovšetkým tú dušu, ktorá je v nich, aj keď možno u niektorých očkovaných úplne spútaná, či mimo tela. Ty nevieš, čo si v tomto živote títo ľudia odpracuvávajú. Maj ľudí rada, stýkaj sa s nimi, no nebuď prekvapená, že si s mnohými prestaneš rozumieť. Okruh tvojich známych sa bude meniť, tak ako sa budeš meniť ty i tvoje okolie - prestanete harmonizovať - to, čo ste si mali odovzdať, ste si odovzdali, ty si sa posunula, oni ustrnuli, a tak už nevibrujete rovnako, a tak sa cesty rozídu. Starí priatelia a známi uvoľnia miesto novým, aby si sa mohla posunuť i noví priatelia tiež. Pritiahneš si k sebe taký okruh ľudí, akí sú pre tvoj vývoj, aj karmický, potrební. Nelipni na starom, lebo nepustíš k sebe nové, zacyklíš sa a navyše aj ty skostnatieš... Ak sa budeš riadiť vyššie uvedeným, tak takýto silný zážitok pri styku s očkovanými viac nezažiješ. Nebojuj s okolím, okolie prijmi. Ty zvládni "boj" sama so sebou. Háj svoje presvedčenie ale len vo vzťahu k sebe. Vo vzťahu k iným rešpektuj ich presvedčenie. Len takto získaš a udržíš si vlastnú slobodu a budeš rešpektovať aj slobodu iných, vrátane slobody rozhodnút sa inak, ako by si sa na ich mieste rozhodla ty. No ty nie si na ich mieste, nekráčaš v ich šľapajách (najprv si obuj moje topánky, kráčaj v mojich šľapajách, a potom ma súď..., presviedčaj...). Ty kráčaš po vlastnej životnej ceste, a preto posudzuj len vlastné kroky a konanie. Len takto budeš imúnna aj voči tomu, čo som popísal v predošlom príspevku.

Pri 20k neocko je to 23
Pri 7k ocko je to 19


už to ozvucuje aj Miro Stec na fb.


[quote="pid:19797, uid:10"]Pri 20k neocko je to 23 Pri 7k ocko je to 19[/quote] už to ozvucuje aj Miro Stec na fb.

Popolvár bingo. Moje nutkání lidem pomáhat a zachraňovat ( vím o tom dlouho ). V posledních letech se krotím, ale není to zvládnuté. Posuzování druhých, to je ono. Nerozumím mnoha jejich krokům, nechápu rozhodnutí druhých ( v některých případech). Tak tohle byla silná lekce. Děkuju moc. Budu na tom pracovat.


Popolvár bingo. Moje nutkání lidem pomáhat a zachraňovat ( vím o tom dlouho ). V posledních letech se krotím, ale není to zvládnuté. Posuzování druhých, to je ono. Nerozumím mnoha jejich krokům, nechápu rozhodnutí druhých ( v některých případech). Tak tohle byla silná lekce. Děkuju moc. Budu na tom pracovat.

už to ozvucuje aj Miro Stec na fb

Navrhovala bych nejancit - nic o tom nevime, ale strachu si nahanime sami nebo nechavame nahanet plno. Prestante uz blaznit.
Mozna se muj nazor nebude libit, ale uz mam delsi dobu nutkani ho vyslovit.


[quote="pid:19827, uid:273"]už to ozvucuje aj Miro Stec na fb[/quote] **Navrhovala bych nejancit** - nic o tom nevime, ale strachu si nahanime sami nebo nechavame nahanet plno. Prestante uz blaznit. Mozna se muj nazor nebude libit, ale uz mam delsi dobu nutkani ho vyslovit.

Navrhovala bych nejancit - nic o tom nevime, ale strachu si nahanime sami nebo nechavame nahanet plno


to nie je o strachu. Ide o formovanie infopola. Vieme, že tie vakcíny, nie sú vakcínami. Hovorí to Mudr. Lakota a veľa iných vedcov. Ja strach nemam. Strach je nedostatok viera. Ľuďom treba dávať info. Nemusia tomu venovať pozornosť.


[quote="pid:19841, uid:68"]Navrhovala bych nejancit - nic o tom nevime, ale strachu si nahanime sami nebo nechavame nahanet plno[/quote] to nie je o strachu. Ide o formovanie infopola. Vieme, že tie vakcíny, nie sú vakcínami. Hovorí to Mudr. Lakota a veľa iných vedcov. Ja strach nemam. Strach je nedostatok viera. Ľuďom treba dávať info. Nemusia tomu venovať pozornosť.

nechci lidi dělit. Budu muset pomalu a na chvíli se s nimi vidět.
Včera rodinná "sešlost".Polovica očko,polovica neočko.Aj počas stretnutia šla ženina sestra na už objednanú druhú dávku.O pol hodinky bola späť už aj s leukoplastom na ramene.Medzitým sa samozrejme rozprúdila debata na túto tému,dovtedy nikto o tom ani necekol.Argumenty padali z jednej i druhej strany,no nakoniec chvalaBohu nastalo všeobecné(u niektorých aspoň navonok)akceptovanie ako som písal už skôr.Rozišli sme sa v dobrom pretože sa chceme ešte stretávať,no vrúcnych dotykov bolo určite oveľa menej.Takže pochopenie,akceptovanie,empatia,tolerancia-no útoky je potrebné odrážať a zargumentovať.


[quote="pid:19817, uid:88"]nechci lidi dělit. Budu muset pomalu a na chvíli se s nimi vidět.[/quote]Včera rodinná "sešlost".Polovica očko,polovica neočko.Aj počas stretnutia šla ženina sestra na už objednanú druhú dávku.O pol hodinky bola späť už aj s leukoplastom na ramene.Medzitým sa samozrejme rozprúdila debata na túto tému,dovtedy nikto o tom ani necekol.Argumenty padali z jednej i druhej strany,no nakoniec chvalaBohu nastalo všeobecné(u niektorých aspoň navonok)akceptovanie ako som písal už skôr.Rozišli sme sa v dobrom pretože sa chceme ešte stretávať,no vrúcnych dotykov bolo určite oveľa menej.Takže pochopenie,akceptovanie,empatia,tolerancia-no útoky je potrebné odrážať a zargumentovať.

Reklama na sebevraždy:


Otec dvou malých dětí onemocněl ALS. Rozhodl se pro asistovanou sebevraždu


Z mladého sportovce a vysokoškolsky vzdělaného otce dvou dětí se během roku a půl stal člověk závislý na pomoci druhých. V únoru loňského roku sdělil lékař dnes 37letému Martinovi a jeho ženě Markétě hrůznou diagnózu: nevyléčitelnou nemoc ALS. Zdravotní stav se Martinovi rapidně horšil, dnes už nechodí, ochabuje mu svalstvo, sám se ani nenapije. Proto se rozhodl k radikálnímu řešení. Chce svůj život ukončit.


„Loni v listopadu přišel Martin s tím, že je tu možnost eutanázie a že by chtěl zkusit to zařídit. Prozatím to pro nás nic neznamenalo, jenom administrační úkony, sepsání nějakého dopisu, jeho životopisu, a otevřeného dopisu švýcarským autoritám k tomuto postupu. Postupně další a další kroky vedly k tomu, aby podstoupil asistovanou sebevraždu ve Švýcarsku,“ říká Markéta.
https://www.novinky.cz/zena/clanek/otec-dvou-malych-deti-onemocnel-als-rozhodl-se-pro-asistovanou-sebevrazdu-40363040


Taky vám připadá, že se nás na "něco" - asi všichni víme, co - snaží "připravit"?


Reklama na sebevraždy: Otec dvou malých dětí onemocněl ALS. Rozhodl se pro asistovanou sebevraždu Z mladého sportovce a vysokoškolsky vzdělaného otce dvou dětí se během roku a půl stal člověk závislý na pomoci druhých. V únoru loňského roku sdělil lékař dnes 37letému Martinovi a jeho ženě Markétě hrůznou diagnózu: nevyléčitelnou nemoc ALS. Zdravotní stav se Martinovi rapidně horšil, dnes už nechodí, ochabuje mu svalstvo, sám se ani nenapije. Proto se rozhodl k radikálnímu řešení. Chce svůj život ukončit. „Loni v listopadu přišel Martin s tím, že je tu možnost eutanázie a že by chtěl zkusit to zařídit. Prozatím to pro nás nic neznamenalo, jenom administrační úkony, sepsání nějakého dopisu, jeho životopisu, a otevřeného dopisu švýcarským autoritám k tomuto postupu. Postupně další a další kroky vedly k tomu, aby podstoupil asistovanou sebevraždu ve Švýcarsku,“ říká Markéta. https://www.novinky.cz/zena/clanek/otec-dvou-malych-deti-onemocnel-als-rozhodl-se-pro-asistovanou-sebevrazdu-40363040 Taky vám připadá, že se nás na "něco" - asi všichni víme, co - snaží "připravit"?

S tema vakacinama to nebude take jednoduche.Rusove taky vyvijeji mrna vakcinu a ted i vakcinu pro deti.
Asi nebude vakcina jako vakcina.
Podle Jefimova, chteji behem 30ti let snizit populaci o 6-7 miliard.Nikdo ale nerekl, ze by to melo byt pomoci vakcin.Zajimalo by me jak toho chceji dosahnout.
Nejak se mi nezda, ze by vsichni naockovani meli do par let zemrit.
Urcite je podezrele, jaky maji zajem, aby byli vsichni naockovani.Tim myslim na Zapade.


S tema vakacinama to nebude take jednoduche.Rusove taky vyvijeji mrna vakcinu a ted i vakcinu pro deti. Asi nebude vakcina jako vakcina. Podle Jefimova, chteji behem 30ti let snizit populaci o 6-7 miliard.Nikdo ale nerekl, ze by to melo byt pomoci vakcin.Zajimalo by me jak toho chceji dosahnout. Nejak se mi nezda, ze by vsichni naockovani meli do par let zemrit. Urcite je podezrele, jaky maji zajem, aby byli vsichni naockovani.Tim myslim na Zapade.

Reklama na sebevraždy:

Formou HLP - hlubokého lidského příběhu.
Overtonovo okno v praxi.
Nic to není, jenom administrativní úkon.


[quote="pid:19901, uid:181"]Reklama na sebevraždy:[/quote] Formou HLP - hlubokého lidského příběhu. Overtonovo okno v praxi. Nic to není, jenom administrativní úkon.
Upravené 14. 6. 2021 o 02:14

Polské ministerstvo zdravotnictví: Očkovaní umírají dvakrát častěji na covid-19.
Ve zkratce...
V polské televizi vystoupil lékař Piotr Rossudowski, který mluví o zveřejněném dopise údajně od ministerstva zdravotnictví ohledně úmrtnosti na covid očkovaných oproti neočkovaným. Jak sám říká, tyto statistiky jsou více než děsivé. Více ve videu.


https://otevrisvoumysl.cz/polske-ministerstvo-zdravotnictvi-ockovani-umiraji-dvakrat-casteji-na-covid-19/


Polské ministerstvo zdravotnictví: Očkovaní umírají dvakrát častěji na covid-19. Ve zkratce... V polské televizi vystoupil lékař Piotr Rossudowski, který mluví o zveřejněném dopise údajně od ministerstva zdravotnictví ohledně úmrtnosti na covid očkovaných oproti neočkovaným. Jak sám říká, tyto statistiky jsou více než děsivé. Více ve videu. https://otevrisvoumysl.cz/polske-ministerstvo-zdravotnictvi-ockovani-umiraji-dvakrat-casteji-na-covid-19/

JankA

no vrúcnych dotykov bolo určite oveľa menej.


Môžem potvrdiť.V sobotu som absolvala(ohlásenú) rodinnú návštevu u očkovaných.Bola som sklamaná a smutná.Cítili sme sa tam ako u cudzích a neželaný.Nikdy sme takéto niečo nezažili aj keď vieme že máme rozdielne názory...Bolí ma že sa im darí rozbíjať rodinysmile ...


[quote="pid:19855, uid:191"]no vrúcnych dotykov bolo určite oveľa menej.[/quote] Môžem potvrdiť.V sobotu som absolvala(ohlásenú) rodinnú návštevu u očkovaných.Bola som sklamaná a smutná.Cítili sme sa tam ako u cudzích a neželaný.Nikdy sme takéto niečo nezažili aj keď vieme že máme rozdielne názory...Bolí ma že sa im darí rozbíjať rodiny;( ...

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

Bolí ma že sa im darí rozbíjať rodiny


Rozumiem, ale aj na toto treba dve strany. Ergo, ak sa niekomu podarí rozbiť rodinu týmto, potom tá rodina zrejme nefungovala tak ako mala.


[quote="pid:19952, uid:109"]Bolí ma že sa im darí rozbíjať rodiny[/quote] Rozumiem, ale aj na toto treba dve strany. Ergo, ak sa niekomu podarí rozbiť rodinu týmto, potom tá rodina zrejme nefungovala tak ako mala.

Moderátor

Mně je zle z těch rodičů. :-(


V čakárni na očkovanie je 10 046 detí vo veku od 12 do 16 rokov
Mladých záujemcov o očkovanie vo veku od 12 do 16 rokov, teda 15 rokov a 364 dní, je v čakárni aktuálne 10 046. Pre TASR to povedala hovorkyňa Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI) Veronika Bauch.


„Ich registrácia prebieha bez problémov,“ reagovala Bauch na otázku TASR. Na očkovanie proti novému koronavírusu pre túto vekovú kategóriu je určená vakcína od konzorcia Pfizer/BioNTech.


Hrôza toto
smile


[quote="pid:19747, uid:19"]Mně je zle z těch rodičů. :-([/quote] V čakárni na očkovanie je 10 046 detí vo veku od 12 do 16 rokov Mladých záujemcov o očkovanie vo veku od 12 do 16 rokov, teda 15 rokov a 364 dní, je v čakárni aktuálne 10 046. Pre TASR to povedala hovorkyňa Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI) Veronika Bauch. „Ich registrácia prebieha bez problémov,“ reagovala Bauch na otázku TASR. Na očkovanie proti novému koronavírusu pre túto vekovú kategóriu je určená vakcína od konzorcia Pfizer/BioNTech. _Hrôza toto_ :S

JankA

Nejvíce zemřelých v historii ČR. Ale očkováním to určitě nebudeeee... :-)


https://www.lidovky.cz/domov/v-prvnim-ctvrtleti-zemrelo-v-cesku-temer-47-tisic-lidi-nejvice-v-historii-samostatneho-ceska.A210614_105031_ln_domov_lidr#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_domov&utm_content=main


Nejvíce zemřelých v historii ČR. Ale očkováním to určitě nebudeeee... :-) https://www.lidovky.cz/domov/v-prvnim-ctvrtleti-zemrelo-v-cesku-temer-47-tisic-lidi-nejvice-v-historii-samostatneho-ceska.A210614_105031_ln_domov_lidr#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_domov&utm_content=main

Bolí ma že sa im darí rozbíjať rodiny


bohuzel tuhle zkusenost mame asi vsichni. nas blizky rodinny pritel z AT. loni jsem ho videla 3x. v lednu - to mi jeste podal roku. potom v cervnu - to uz mi ruku nepodal a udrzoval si "distanz". posledni setkani probehlo v zari. kdyz mi zaskocilo a zakaslala jsem, odskocil v panice snad 2 metry. ted je zaockovany a asi uz se prestal bat. denne prozivam deziluzi mezi prateli. naprosta vetsina lidi v mem okoli veri masirce a povazuje vsechny, kteri se odmitaji se ockovat za zradce.


[quote="pid:19952, uid:109"]Bolí ma že sa im darí rozbíjať rodiny[/quote] bohuzel tuhle zkusenost mame asi vsichni. nas blizky rodinny pritel z AT. loni jsem ho videla 3x. v lednu - to mi jeste podal roku. potom v cervnu - to uz mi ruku nepodal a udrzoval si "distanz". posledni setkani probehlo v zari. kdyz mi zaskocilo a zakaslala jsem, odskocil v panice snad 2 metry. ted je zaockovany a asi uz se prestal bat. denne prozivam deziluzi mezi prateli. naprosta vetsina lidi v mem okoli veri masirce a povazuje vsechny, kteri se odmitaji se ockovat za zradce.

ted je zaockovany a asi uz se prestal bat
Áno,očko sa teraz menej boja nákazy a pozorovania sú že niekedy sa priam akoby schválne natláčajú,a zasa naopak neočko si chcú od nich udržať dištanc,divná doba


[quote="pid:19986, uid:347"]ted je zaockovany a asi uz se prestal bat[/quote]Áno,očko sa teraz menej boja nákazy a pozorovania sú že niekedy sa priam akoby schválne natláčajú,a zasa naopak neočko si chcú od nich udržať dištanc,divná doba

Áno,očko sa teraz menej boja nákazy a pozorovania sú že niekedy sa priam akoby schválne natláčajú,a zasa naopak neočko si chcú od nich udržať dištanc


Je to súhra niekoľkých vecí:


  • krádež energie;
  • psychologická manipulácia (očkovanie je sloboda);
  • atď.

Lenže po tom, čo vyjde najavo, že zaočkovaný sú v podstate tikajúcou časovou bombou, tak fyzický kontakt a blízkosť bude cenené a bude mať hlbší význam.


[quote="pid:19993, uid:191"]Áno,očko sa teraz menej boja nákazy a pozorovania sú že niekedy sa priam akoby schválne natláčajú,a zasa naopak neočko si chcú od nich udržať dištanc[/quote] Je to súhra niekoľkých vecí: - krádež energie; - psychologická manipulácia (očkovanie je sloboda); - atď. Lenže po tom, čo vyjde najavo, že zaočkovaný sú v podstate tikajúcou časovou bombou, tak fyzický kontakt a blízkosť bude cenené a bude mať hlbší význam.

Moderátor

V čakárni na očkovanie je 10 046 detí vo veku od 12 do 16 rokov


možno zaujímavé ozvučenie, že to zmysel nedáva, nadpis je výstižný dosť:


https://www.hlavnespravy.sk/rasi-ako-lekar-a-rodic-svoju-dceru-zaockovat-nedam-vysvetlil-dovod/2573822


On ako lekár a zaockovany, 12 ročnú dcéru zaočkovať nechce dať. Asi vie prečo.


[quote="pid:19968, uid:23"]V čakárni na očkovanie je 10 046 detí vo veku od 12 do 16 rokov[/quote] možno zaujímavé ozvučenie, že to zmysel nedáva, nadpis je výstižný dosť: https://www.hlavnespravy.sk/rasi-ako-lekar-a-rodic-svoju-dceru-zaockovat-nedam-vysvetlil-dovod/2573822 On ako lekár a zaockovany, 12 ročnú dcéru zaočkovať nechce dať. Asi vie prečo.

Teď jsem se vrátila z návštěvy druhé kamarádky,.zaočkované druhou dávkou před 14 dny. Šla jsem tam klidně s tím, že to dobře dopadne a když mi bude zle, pojedu domů. Seděly jsme venku,.v přírodě na chatě, byly jsme tam čtyři. Byla jsem naprosto v pohodě psychické i fyzické. Jsem ráda že se neopakovala předchozí zkušenost. Jen nevím proč.


Teď jsem se vrátila z návštěvy druhé kamarádky,.zaočkované druhou dávkou před 14 dny. Šla jsem tam klidně s tím, že to dobře dopadne a když mi bude zle, pojedu domů. Seděly jsme venku,.v přírodě na chatě, byly jsme tam čtyři. Byla jsem naprosto v pohodě psychické i fyzické. Jsem ráda že se neopakovala předchozí zkušenost. Jen nevím proč.

Aerolinky ve Španělsku a Rusku doporučují očkovaným proti covidu nelétat z důvodu rizika vzniku krevních sraženin
https://www.infovojna.sk/article/video-aerolinky-ve-spanelsku-a-rusku-doporucuji-ockovanym-proti-covidu-neletat-z-dvodu-rizika-vzniku-krevnich-srazenin


**Aerolinky ve Španělsku a Rusku doporučují očkovaným proti covidu nelétat z důvodu rizika vzniku krevních sraženin** https://www.infovojna.sk/article/video-aerolinky-ve-spanelsku-a-rusku-doporucuji-ockovanym-proti-covidu-neletat-z-dvodu-rizika-vzniku-krevnich-srazenin

Lenže po tom, čo vyjde najavo
Ono z hľadiska aktivátorov tohto viacúrovňového manévru je namieste ich zistenie,ako ľahko je možné manipulovať a ovládať dav cez médiá(príklad útok mimozemšťanov v televízii niekedy v 60tych?rokoch v sša,následná panika),v podstate urobí skoro všetko čo sa mu nakáže v "jeho záujme".Rozsievanie strachu,rozdeľovanie-panovanie.Určite rátali aj s odporom tých ktorí sa nechcú podriaďovať.No do plánov sú pravdep.taktiež zahrnutí.


[quote="pid:20003, uid:7"]Lenže po tom, čo vyjde najavo[/quote]Ono z hľadiska aktivátorov tohto viacúrovňového manévru je namieste ich zistenie,ako ľahko je možné manipulovať a ovládať dav cez médiá(príklad útok mimozemšťanov v televízii niekedy v 60tych?rokoch v sša,následná panika),v podstate urobí skoro všetko čo sa mu nakáže v "jeho záujme".Rozsievanie strachu,rozdeľovanie-panovanie.Určite rátali aj s odporom tých ktorí sa nechcú podriaďovať.No do plánov sú pravdep.taktiež zahrnutí.

Je videt, ze my neockovani mame vsichni podobne zkusenosti.
Uz se na me divaji pomalu jak na nepritele statu.Zajimave, ze to vlady nemuzou udelat povinne, protoze by pak byli zodpovedne za pripadne budouci komplikace.
Tak tlaci jinak, na okolo.
Porad mi to ale nejak nesedi, ze by chteli snizit populaci pomoci vakcin.Afrika moc proockovana nebude, zase nespotrebovavaji ale tolik zdroju, ze.


Je videt, ze my neockovani mame vsichni podobne zkusenosti. Uz se na me divaji pomalu jak na nepritele statu.Zajimave, ze to vlady nemuzou udelat povinne, protoze by pak byli zodpovedne za pripadne budouci komplikace. Tak tlaci jinak, na okolo. Porad mi to ale nejak nesedi, ze by chteli snizit populaci pomoci vakcin.Afrika moc proockovana nebude, zase nespotrebovavaji ale tolik zdroju, ze.

Atevi: nikde som nenasla ci sa to tykalo len medzinarodnych letov a teda ockovanych zapadnymi vakcinami alebo aj vo vnutri Ruska (a teda u zaockovanych Sputnikom).....nikde neviem najst nejake vyznamnejsie cisla umrti na Sputnik, aj ked pravdepodobne nejake pripady budu


Atevi: nikde som nenasla ci sa to tykalo len medzinarodnych letov a teda ockovanych zapadnymi vakcinami alebo aj vo vnutri Ruska (a teda u zaockovanych Sputnikom).....nikde neviem najst nejake vyznamnejsie cisla umrti na Sputnik, aj ked pravdepodobne nejake pripady budu

nikde som nenasla
JankaS, zatiaľ som sa s úmrtiami na Sputnik nestretla - a ani nepredpokladám, že nájdem také údaje . Dôvodom je podľa mňa absolútny rozdiel medzi týmito všetkými "vakcínami" a Sputnikom, u neho podľa mňa môže ísť len o to, že "zaočkovaný" môže v niektorých prípadoch ochorieť na kovid. K tým letom - ak sa stretnem s takými informáciami, tak ich sem doplním. Aktuálne nemám veľa času po tom pátrať.


[quote="pid:20065, uid:187"]nikde som nenasla[/quote]JankaS, zatiaľ som sa s úmrtiami na Sputnik nestretla - a ani nepredpokladám, že nájdem také údaje . Dôvodom je podľa mňa absolútny rozdiel medzi týmito všetkými "vakcínami" a Sputnikom, u neho podľa mňa môže ísť len o to, že "zaočkovaný" môže v niektorých prípadoch ochorieť na kovid. K tým letom - ak sa stretnem s takými informáciami, tak ich sem doplním. Aktuálne nemám veľa času po tom pátrať.

Polské ministerstvo zdravotnictví: Očkovaní umírají dvakrát častěji na covid-19
https://otevrisvoumysl.cz/polske-ministerstvo-zdravotnictvi-ockovani-umiraji-dvakrat-casteji-na-covid-19/


Nevím, jak moc je to důležité, ale všimli jste si, jak se ten host ve videu občas zvláštně zatřepe oproti pozadí? Jako by tam byl naroubován. Podívejte se na to pozorně. Aby nás zas někdo nelakoval fake videem. Dnes je to bohužel možné, jak víme. :-(


[quote="pid:20055, uid:111"]Polské ministerstvo zdravotnictví: Očkovaní umírají dvakrát častěji na covid-19 https://otevrisvoumysl.cz/polske-ministerstvo-zdravotnictvi-ockovani-umiraji-dvakrat-casteji-na-covid-19/[/quote] Nevím, jak moc je to důležité, ale všimli jste si, jak se ten host ve videu občas zvláštně zatřepe oproti pozadí? Jako by tam byl naroubován. Podívejte se na to pozorně. Aby nás zas někdo nelakoval fake videem. Dnes je to bohužel možné, jak víme. :-(
Upravené 14. 6. 2021 o 19:32

Proč jinak by tlačili na povinně nepovinné očkování.


Přímá úměra - čím více zaočkovaných, tím více potencionálních obětí. Mám také jeden zajímavý postřeh, podle mě je to možné vdechovat. Byly se mnou v autě tři osoby ruského původu, žijící v Německu a během hodiny co jsem je jen poslouchal jsem se dozvěděl, že jedna z nich po aplikaci potratila, dcera druhé osoby začala menstruovat ve svých 7 (slovy sedmi) letech a poslední se od té doby motá. Mě rozbolela hlava (netrpím na to) tak silně, že jsem použil 4 kusy Deponu a nic. Bolest odeznívala od čtvrtka do pondělí. Žádné prášky nepomohly!!!! Po třech hodinách jsem se dovolil zeptat na výrobce toho jedu a Pfizer byla odpověď. Dlouho jsem nad tím přemýšlel. Od té doby jak začínám mít divné pocity ihned následuje otázka na "vakcinaci" a v případě kladné odpovědi se rychle poroučím a mizím. Ale to není řešení. Jen jakési provizorium. Následuje otázka, jaké to bude mít další následky. Odhadoval bych plodnost, apetit asi né, ten mě nepřešel a to ať už u žen nebo i mužů. V každém případě bude velmi složité a bude to trvat asi velmi dlouho, než budeme mít nějaké prokazatelné výsledky k porovnání celého stavu.


[quote="pid:19563, uid:240"]Proč jinak by tlačili na povinně nepovinné očkování.[/quote] Přímá úměra - čím více zaočkovaných, tím více potencionálních obětí. Mám také jeden zajímavý postřeh, podle mě je to možné vdechovat. Byly se mnou v autě tři osoby ruského původu, žijící v Německu a během hodiny co jsem je jen poslouchal jsem se dozvěděl, že jedna z nich po aplikaci potratila, dcera druhé osoby začala menstruovat ve svých 7 (slovy sedmi) letech a poslední se od té doby motá. Mě rozbolela hlava (netrpím na to) tak silně, že jsem použil 4 kusy Deponu a nic. Bolest odeznívala od čtvrtka do pondělí. Žádné prášky nepomohly!!!! Po třech hodinách jsem se dovolil zeptat na výrobce toho jedu a Pfizer byla odpověď. Dlouho jsem nad tím přemýšlel. Od té doby jak začínám mít divné pocity ihned následuje otázka na "vakcinaci" a v případě kladné odpovědi se rychle poroučím a mizím. Ale to není řešení. Jen jakési provizorium. Následuje otázka, jaké to bude mít další následky. Odhadoval bych plodnost, apetit asi né, ten mě nepřešel a to ať už u žen nebo i mužů. V každém případě bude velmi složité a bude to trvat asi velmi dlouho, než budeme mít nějaké prokazatelné výsledky k porovnání celého stavu.

Karlosi ještě že už mám věk odpocinkový. Taky být mladá a nemít děti bych se raději poroučela. Bohužel. Je to riziko. Zažila jsem to jednou a už nechci.


Karlosi ještě že už mám věk odpocinkový. Taky být mladá a nemít děti bych se raději poroučela. Bohužel. Je to riziko. Zažila jsem to jednou a už nechci.

niekedy v 60tych?rokoch v sša,následná panika)
Takže bolo to rozhlasové vysielanie a o niečo skôr https://unipopress.ff.unipo.sk/vojna-svetov-najrealistickejsi-hoax/


[quote="pid:20056, uid:191"]niekedy v 60tych?rokoch v sša,následná panika)[/quote]Takže bolo to rozhlasové vysielanie a o niečo skôr https://unipopress.ff.unipo.sk/vojna-svetov-najrealistickejsi-hoax/

na dnešnej TB R.Fico odpovedal na otázku novinára k očkovaniu:


Fico šokoval otvorenou spoveďou o rodinnej príslušníčke. Tá podľa Ficových slov mala krátko po očkovaní zomrieť.
60c7a72db9767


povedal, že sa nikdy nedá očkovať a podľa Ľ.Blahu je očkovanie detí zločin proti ľudskosti a absolutne to odmietajú, aby sa experimentovalo na deťoch s experimentálnymi vakcínami....


na dnešnej TB R.Fico odpovedal na otázku novinára k očkovaniu: Fico šokoval otvorenou spoveďou o rodinnej príslušníčke. Tá podľa Ficových slov mala krátko po očkovaní zomrieť. ![60c7a72db9767](serve/attachment&path=60c7a72db9767) povedal, že sa nikdy nedá očkovať a podľa Ľ.Blahu je očkovanie detí zločin proti ľudskosti a absolutne to odmietajú, aby sa experimentovalo na deťoch s experimentálnymi vakcínami....

Odhadoval bych plodnost, apetit asi né, ten mě nepřešel a to ať už u žen nebo i mužů. V každém případě bude velmi složité a bude to trvat asi velmi dlouho, než budeme mít nějaké prokazatelné výsledky k porovnání celého stavu.


Preočkovaním celej populácie zmizne "kontrolná skupina", voči ktorej sa pokus porovnáva. Aké "mengeleovské"....


[quote="pid:20090, uid:311"]Odhadoval bych plodnost, apetit asi né, ten mě nepřešel a to ať už u žen nebo i mužů. V každém případě bude velmi složité a bude to trvat asi velmi dlouho, než budeme mít nějaké prokazatelné výsledky k porovnání celého stavu.[/quote] Preočkovaním celej populácie zmizne "kontrolná skupina", voči ktorej sa pokus porovnáva. Aké "mengeleovské"....

Nejvíce zemřelých v historii ČR. Ale očkováním to určitě nebudeeee... :-)

Nejen očkování, faktorů je víc: Zanedbaná péče (kdy se na nemocné údajně COVIDem lékař ani nepodívá a následkem toho jsou až ve velmi vážném stavu převáženi do nemocnic, kde je jim nasazena nevhodná léčba - dýchací přístroj); omezení výkonů u vážně nemocných pacientů (rakovina, srdeční chorby,...); strach a samota = psychika, sebevraždy... Nejstarší generaci tímto skutečně předčasně likvidují.


Teď jsem se vrátila z návštěvy druhé kamarádky,.zaočkované druhou dávkou před 14 dny. Šla jsem tam klidně s tím, že to dobře dopadne a když mi bude zle, pojedu domů. Seděly jsme venku,.v přírodě na chatě, byly jsme tam čtyři. Byla jsem naprosto v pohodě psychické i fyzické

Kde je řečeno, že jsou všechny vakcíny a jejich různé šarže i od jednoho výrobce stejné? Příjemci přece souhlasí s tím, že se na nich budou vakcíny testovat. Spekuluji, ale účinek může být proto různý, někdy se může dokonce jednat o placebo. Pokud by všichni očkovaní onemocněli nebo dokonce ihned umírali, bylo by velmi jednoduché celou věc pochopit a dokázat.


Porad mi to ale nejak nesedi, ze by chteli snizit populaci pomoci vakcin

Varianta, že všichni očkovaní brzy zemřou nebo onemocní je málo pravděpodobná. Kdo by potom bojoval v zájmu elity proti neočkovaným/neposlušným? Spekuluji: Společnost je třeba rozdělit na nesmiřitelné tábory - očkovaní/neočkovaní. A jak to nejlépe udělat? To vidíme v přímém přenosu. Pokud se z očkování stane stigma a očkovaní hrozbou pro neočkované, je vše zařízeno v zájmu elit, tak jak plánovali.


[quote="pid:19976, uid:19"]Nejvíce zemřelých v historii ČR. Ale očkováním to určitě nebudeeee... :-)[/quote] Nejen očkování, faktorů je víc: Zanedbaná péče (kdy se na nemocné údajně COVIDem lékař ani nepodívá a následkem toho jsou až ve velmi vážném stavu převáženi do nemocnic, kde je jim nasazena nevhodná léčba - dýchací přístroj); omezení výkonů u vážně nemocných pacientů (rakovina, srdeční chorby,...); strach a samota = psychika, sebevraždy... Nejstarší generaci tímto skutečně předčasně likvidují. [quote="pid:20051, uid:88"]Teď jsem se vrátila z návštěvy druhé kamarádky,.zaočkované druhou dávkou před 14 dny. Šla jsem tam klidně s tím, že to dobře dopadne a když mi bude zle, pojedu domů. Seděly jsme venku,.v přírodě na chatě, byly jsme tam čtyři. Byla jsem naprosto v pohodě psychické i fyzické[/quote] Kde je řečeno, že jsou všechny vakcíny a jejich různé šarže i od jednoho výrobce stejné? Příjemci přece souhlasí s tím, že se na nich budou vakcíny testovat. Spekuluji, ale účinek může být proto různý, někdy se může dokonce jednat o placebo. Pokud by všichni očkovaní onemocněli nebo dokonce ihned umírali, bylo by velmi jednoduché celou věc pochopit a dokázat. [quote="pid:20062, uid:266"]Porad mi to ale nejak nesedi, ze by chteli snizit populaci pomoci vakcin[/quote] Varianta, že všichni očkovaní brzy zemřou nebo onemocní je málo pravděpodobná. Kdo by potom bojoval v zájmu elity proti neočkovaným/neposlušným? Spekuluji: Společnost je třeba rozdělit na nesmiřitelné tábory - očkovaní/neočkovaní. A jak to nejlépe udělat? To vidíme v přímém přenosu. Pokud se z očkování stane stigma a očkovaní hrozbou pro neočkované, je vše zařízeno v zájmu elit, tak jak plánovali.

Porad mi to ale nejak nesedi, ze by chteli snizit populaci pomoci vakcin


No ja si myslím, že to zníženie je a bude. Nie nadarmo vytvorili očkovacie centrá a neočkujú obvoďáci. Potrebujú zaočkovať v čo najkratšej dobe, čo najviac ľudí. Lebo keď budú prichádzať následky, už taká HURÁ vakcína nebude. Potom sa dajú zaočkovať len ich sektári, čo na nežiadúce účinky neveria.
Ak vakcína nespôsobí smrť, stačí neplodnosť. To zníži populáciu dostatočne pri tak masívnej očkovanosti.


[quote="pid:20062, uid:266"]Porad mi to ale nejak nesedi, ze by chteli snizit populaci pomoci vakcin[/quote] No ja si myslím, že to zníženie je a bude. Nie nadarmo vytvorili očkovacie centrá a neočkujú obvoďáci. Potrebujú zaočkovať v čo najkratšej dobe, čo najviac ľudí. Lebo keď budú prichádzať následky, už taká HURÁ vakcína nebude. Potom sa dajú zaočkovať len ich sektári, čo na nežiadúce účinky neveria. Ak vakcína nespôsobí smrť, stačí neplodnosť. To zníži populáciu dostatočne pri tak masívnej očkovanosti.

Fico šokoval otvorenou spoveďou o rodinnej príslušníčke


a nielen to. Róbert Fico tiež ozvucil, čo si tu mi skladáme ako mozaiku, že koľko nových pacientov na neurológie, mozgových príhod, atd atd. No je to určite vazne.


[quote="pid:20106, uid:17"]Fico šokoval otvorenou spoveďou o rodinnej príslušníčke[/quote] a nielen to. Róbert Fico tiež ozvucil, čo si tu mi skladáme ako mozaiku, že koľko nových pacientov na neurológie, mozgových príhod, atd atd. No je to určite vazne.

Tady je ten Fico.
https://youtu.be/v8a9e0O1TxU


Jako kdyz sleduji Fica a Blahu, tak v Cechach nikoho takoveho ani zdaleka nemame.
Komunisti neslani, nemastni, ted jeste rozhadani, o socialni demokracii ani nemluvit, Okamura s Fialou maji tak akorat na hesla o uprchlicich.Je to bida, zadne osobnosti.


Tady je ten Fico. https://youtu.be/v8a9e0O1TxU Jako kdyz sleduji Fica a Blahu, tak v Cechach nikoho takoveho ani zdaleka nemame. Komunisti neslani, nemastni, ted jeste rozhadani, o socialni demokracii ani nemluvit, Okamura s Fialou maji tak akorat na hesla o uprchlicich.Je to bida, zadne osobnosti.
Upravené 15. 6. 2021 o 01:50

Komunisti neslani, nemastni, ted jeste rozhadani, o socialni demokracii ani nemluvit, Okamura s Fialou maji tak akorat na hesla o uprchlicich.Je to bida, zadne osobnosti.

Tak to je ale zvláštní formulace.
Komunisti fuj, socani fuj, Okamura fuj. A ostatní strany nemáme? A nebo jsou v zamlčení nefuj?
Takhle se vyjadřovat, když tu máme podpindosnickou demožumpu, které se snaží kralovat námořní lupiči? Propagující všemožné progresivní úchylnosti, jako daně z nemovitosti z tržní ceny, zdaňování “nadměrné” plochy bytů, vyhledávání “nevyužitých” bytů podle spotřeby elektřiny, nepodmíněný příjem, digitální koncentrák, jsou to vítači krimigrantů, propagátoři multikulti, diverzity, inkluze, homomanželství, polyamorie, transgenderu, genderismu, neomezeného počtu pohlaví, pohlaví chtějí zrušit z občanky, podporují meetoo, antifa-terror, grýn dýl, všemožné tzv. “sdílení”, jsou to eurohujeři zalezlí až po paty do brusele, chtějí euro-měnu, nevadí jim euro-chalífát, koketují s černou magií a tajnými spolky...
Beztak jsem nevypočítal všechno!


[quote="pid:20131, uid:266"]Komunisti neslani, nemastni, ted jeste rozhadani, o socialni demokracii ani nemluvit, Okamura s Fialou maji tak akorat na hesla o uprchlicich.Je to bida, zadne osobnosti.[/quote] Tak to je ale zvláštní formulace. Komunisti fuj, socani fuj, Okamura fuj. A ostatní strany nemáme? A nebo jsou v zamlčení nefuj? Takhle se vyjadřovat, když tu máme podpindosnickou demožumpu, které se snaží kralovat námořní lupiči? Propagující všemožné progresivní úchylnosti, jako daně z nemovitosti z tržní ceny, zdaňování “nadměrné” plochy bytů, vyhledávání “nevyužitých” bytů podle spotřeby elektřiny, nepodmíněný příjem, digitální koncentrák, jsou to vítači krimigrantů, propagátoři multikulti, diverzity, inkluze, homomanželství, polyamorie, transgenderu, genderismu, neomezeného počtu pohlaví, pohlaví chtějí zrušit z občanky, podporují meetoo, antifa-terror, grýn dýl, všemožné tzv. “sdílení”, jsou to eurohujeři zalezlí až po paty do brusele, chtějí euro-měnu, nevadí jim euro-chalífát, koketují s černou magií a tajnými spolky... Beztak jsem nevypočítal všechno!
1 ... 567891011 ... 13
147.7k
974
81
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept