Zdravie a záhrada
Vedlajšie účinky vakcín proti covidu19

preto ten smailik


ja som to pochopila, Jani ako zo myslíš.


No normalne som sa naštvala. Naňho presne sedí, že v miere svojho chápania pracujem pre seba, v miere nechapania pre tých, čo chápu viac. Ja nespochybňujem, že má pravdu, ale toto je manipulácia. Prečo nedá nejake štatistiky, že je to 7 prípadov z 10 alebo 20000 lebo to je potom veľký rozdiel. A čo keď tie deti
už mali problem aj pred tým? Na veľa veci sa prist nemusí…


Ako keď MZV namiesto serióznej kampane vysvetľujúce rizika očkovania ale všetky fakty, nie vybrané. A nie pamflety s gramatickými chybami určených pre žiakov zo špeciálnej školy ako bolo to s tou trombozou a osobami, kt sú na výplatnej páske Pfizeru?! A toto netvrdím ja sle napr Dr. Bukovsky, či ten má Phd tiež z výčapu? A keď sme už pritom má pán primár skúšky, atestáciu?! Je vskciolog? No asi nie je. Takze v tomto smere je tiež odborník od výčapu, veď sme to už riešili, že nemajú nič extra na škole ohľadom vakcinácie. Alebo Dr. Lakota, kandidát vied je tiež od výčapu?!?! Pán primár sú nejaký vsevedko…


a potom ja ako rodič dávam súhlas, či? Tak ako sa mám dostať k relevantným info bez samoštúdiu!? Či keď nemam titul Mudr tak nemozem rozumieť písanému textu!? Nech ide do *i. Dosť som sa vytocila.


A toto sú tiež odborníci od výčapu?!?!
https://trialsitenews.com/covid-19-expert-panel-the-path-forward-for-canadians-trialsite-webinar/?fbclid=IwAR1UdkcBcSlPRscavQAEaiSxmHmlq5jaFDFwy0VSGrxPvLbH0ZZa6ebpoFU#comments


Vyjadrujú sa k tomu, že ockovanie treba zastaviť. Len pre zdatných v angličtine, vyššie som dala link na take jednoduchšie video jedného z týchto expertov.


[quote="pid:20945, uid:23"]preto ten smailik[/quote] ja som to pochopila, Jani ako zo myslíš. No normalne som sa naštvala. Naňho presne sedí, že v miere svojho chápania pracujem pre seba, v miere nechapania pre tých, čo chápu viac. Ja nespochybňujem, že má pravdu, ale toto je manipulácia. Prečo nedá nejake štatistiky, že je to 7 prípadov z 10 alebo 20000 lebo to je potom veľký rozdiel. A čo keď tie deti už mali problem aj pred tým? Na veľa veci sa prist nemusí… Ako keď MZV namiesto serióznej kampane vysvetľujúce rizika očkovania ale všetky fakty, nie vybrané. A nie pamflety s gramatickými chybami určených pre žiakov zo špeciálnej školy ako bolo to s tou trombozou a osobami, kt sú na výplatnej páske Pfizeru?! A toto netvrdím ja sle napr Dr. Bukovsky, či ten má Phd tiež z výčapu? A keď sme už pritom má pán primár skúšky, atestáciu?! Je vskciolog? No asi nie je. Takze v tomto smere je tiež odborník od výčapu, veď sme to už riešili, že nemajú nič extra na škole ohľadom vakcinácie. Alebo Dr. Lakota, kandidát vied je tiež od výčapu?!?! Pán primár sú nejaký vsevedko… a potom ja ako rodič dávam súhlas, či? Tak ako sa mám dostať k relevantným info bez samoštúdiu!? Či keď nemam titul Mudr tak nemozem rozumieť písanému textu!? Nech ide do ***i. Dosť som sa vytocila. A toto sú tiež odborníci od výčapu?!?! https://trialsitenews.com/covid-19-expert-panel-the-path-forward-for-canadians-trialsite-webinar/?fbclid=IwAR1UdkcBcSlPRscavQAEaiSxmHmlq5jaFDFwy0VSGrxPvLbH0ZZa6ebpoFU#comments Vyjadrujú sa k tomu, že ockovanie treba zastaviť. Len pre zdatných v angličtine, vyššie som dala link na take jednoduchšie video jedného z týchto expertov.
Upravené 20. 6. 2021 o 14:16

tieto let-auta maju jeden problem


Hlavný problém je, že je to vrcholne otravné.


[quote="pid:20912, uid:10"]tieto let-auta maju jeden problem[/quote] Hlavný problém je, že je to vrcholne otravné.

ad: MUDr. Jozef Marec: To je sklamanie, že teraz podporuje to očkovanie. Pritom pred časom napísal zaujímavú knihu:


J. Marec: Tradičné liečiteľstvo a ľudová mágia na horných Kysuciach, Vydavateľstvo Matice slovenskej, Martin, 2011.


ad: MUDr. Jozef Marec: To je sklamanie, že teraz podporuje to očkovanie. Pritom pred časom napísal zaujímavú knihu: J. Marec: Tradičné liečiteľstvo a ľudová mágia na horných Kysuciach, Vydavateľstvo Matice slovenskej, Martin, 2011.

Fínsky poslanec: Covid vakcína je maskovaný toxín a experiment na ľuďoch porušujúci Norimberský kódex. Koľko ľudí bude musieť zomrieť, aby sa ich zabíjanie zastavilo?
https://www.infovojna.sk/article/video-finsky-poslanec-covid-vakcina-je-maskovany-toxin-a-experiment-na-ludoch-porusujuci-norimbersky-kodex-kolko-ludi-bude-musiet-zomriet-aby-sa-ich-zabijanie-zastavilo


**Fínsky poslanec: Covid vakcína je maskovaný toxín a experiment na ľuďoch porušujúci Norimberský kódex. Koľko ľudí bude musieť zomrieť, aby sa ich zabíjanie zastavilo?** https://www.infovojna.sk/article/video-finsky-poslanec-covid-vakcina-je-maskovany-toxin-a-experiment-na-ludoch-porusujuci-norimbersky-kodex-kolko-ludi-bude-musiet-zomriet-aby-sa-ich-zabijanie-zastavilo

Ján Baránek : Nútenie ľudí pichať si experimentálnu tekutinu do tela je čistý fašizmus. Kam sme sa to v tom zverstve a vakcinačnom ošiali dostali? Zodpovední si pre porušovanie Norimberského kódexu ponesú následky
https://www.infovojna.sk/article/video-nutenie-ludi-pichat-si-experimentalnu-tekutinu-do-tela-je-cisty-fasizmus-kam-sme-sa-to-v-tom-zverstve-a-vakcinacnom-osiali-dostali-zodpovedni-si-pre-porusovanie-norimberskeho-kodexu-ponesu-nasledky


Ján Baránek : **Nútenie ľudí pichať si experimentálnu tekutinu do tela je čistý fašizmus. Kam sme sa to v tom zverstve a vakcinačnom ošiali dostali? Zodpovední si pre porušovanie Norimberského kódexu ponesú následky** https://www.infovojna.sk/article/video-nutenie-ludi-pichat-si-experimentalnu-tekutinu-do-tela-je-cisty-fasizmus-kam-sme-sa-to-v-tom-zverstve-a-vakcinacnom-osiali-dostali-zodpovedni-si-pre-porusovanie-norimberskeho-kodexu-ponesu-nasledky

No neviem, doteraz mi tieto príspevky tohto doktora prišli rozumne, postavil sa aj proti plošnému testovaniu resp. vyjadril sa, že to bolo krok vedľa ale toto?

Ešte pár komentov z diskusie, hodne tam vstupuje MUDr. Hložník, známy kritik Juraja Mesíka, docenta Töröka , Jana Baráneka..ten začiatkom jari mal výmenu názorov z MUDr. Pijakom, ktorý kritizoval množstvo mŕtvych na intenzivkach.



Hložníkove výroky mu prídu, ako keby chcel odpútať pozornosť od hlavného problému, ktorým je zlá liečba pacientov nielen počas pobytu na uvedených oddeleniach, ale už v počiatočných štádiách choroby, v porovnaní s inými krajinami.
„Považuje snáď za normálne, aby z 10 pacientov prijatých na ARO v Dunajskej strede prežilo len 1,5 pacienta, keď vo svete v priemere prežíva 6,5 pacienta z 10, čo je cca 4-krát viac? Môj dojem z toho videa je taký, že jeho autor chcel vo verejnosti vyvolať dojem, ako ťažko musí ten personál pracovať.“



Piják priznáva, že niekoľhodinová práca v skafandri určite nie je príjemná. Zároveň ale dodáva, že to, že nie je dostatok personálu, nie je spôsobené len vyššou práceneschopnosťou zdravotníckych pracovníkov, ale aj zlou koordináciou práce medzi nemocnicami.


60d015e2b248e
60d015f1e17ef


[quote="pid:20942, uid:273"]No neviem, doteraz mi tieto príspevky tohto doktora prišli rozumne, postavil sa aj proti plošnému testovaniu resp. vyjadril sa, že to bolo krok vedľa ale toto?[/quote] Ešte pár komentov z diskusie, hodne tam vstupuje MUDr. Hložník, známy kritik Juraja Mesíka, docenta [Töröka](https://malinova.blog.pravda.sk/2021/03/23/boj-nasich-lekarov-odbornikov-proti-docentovi-torokovi-nema-mat-medialny-priestor/) , Jana Baráneka..ten začiatkom jari mal výmenu názorov z MUDr. Pijakom, ktorý kritizoval množstvo mŕtvych na intenzivkach. > [Hložníkove](https://www.hlavnespravy.sk/pijak-reaguje-na-primara-hloznika-jeho-vyroky-na-mna-posobia-ako-keby-chcel-odputat-pozornost-od-hlavneho-problemu-ktorym-je-zla-liecba-pacientov-nielen-pocas-pobytu-na-oddeleniach-ale-uz-v-pociat/2457388) výroky mu prídu, ako keby chcel odpútať pozornosť od hlavného problému, ktorým je zlá liečba pacientov nielen počas pobytu na uvedených oddeleniach, ale už v počiatočných štádiách choroby, v porovnaní s inými krajinami. „Považuje snáď za normálne, aby z 10 pacientov prijatých na ARO v Dunajskej strede prežilo len 1,5 pacienta, keď vo svete v priemere prežíva 6,5 pacienta z 10, čo je cca 4-krát viac? Môj dojem z toho videa je taký, že jeho autor chcel vo verejnosti vyvolať dojem, ako ťažko musí ten personál pracovať.“ _Piják priznáva, že niekoľhodinová práca v skafandri určite nie je príjemná. Zároveň ale dodáva, že to, že nie je dostatok personálu, nie je spôsobené len vyššou práceneschopnosťou zdravotníckych pracovníkov, ale aj zlou koordináciou práce medzi nemocnicami._ ![60d015e2b248e](serve/attachment&path=60d015e2b248e) ![60d015f1e17ef](serve/attachment&path=60d015f1e17ef)

JankA

Upravené 21. 6. 2021 o 06:50

60d024bd36dc1
60d024c8c293a


![60d024bd36dc1](serve/attachment&path=60d024bd36dc1) ![60d024c8c293a](serve/attachment&path=60d024c8c293a)

JankA

Ešte pár komentov z diskusie, hodne tam vstupuje MUDr. Hložník, známy kritik Juraja


ani, tohoto si pamätám, ja sleduje aj Mesika a hlavne Steca. Mesík, kým písal o ivermectine a že sa nedá ockovat, ale akonáhle začal vyťahovať tie protiruske reči, tak to nesledujem. On je tiež asi nejaký projekt, takze odtial potiaľ.


Ten Hloznik, to je typ ako Sabaka, mladý a neskúsený, a asi aj trpiaci nedostatkom sebareflexie ako cela tato ponovembrová mládež (česť výnimkám). Ako ja nechcem dehonestovať prácu lekárov. No ale vždy mi príde na um: “sa bojím ist k lekárovi, keď viem aky som inžinier”;-)


či tým chcem povedat, ti čo sme boli na VS, tak sme mali aj lepších aj horších spolužiakov. Mám na mysli študijné výsledky. Dokonca sní známky osebe nie sú naj indikátor, mám veľa spolužiakov, ktorí skúšky robili na 3 a majú úspešne firmy a jednotkari uplatňujú v štátnej správe.


a lekári sa malo vzdelávajú. Toto netvrdím ja, ale Dr Elekova, kde často ambulantnú lekári sú 20 rokov za výskumom.


a k tomu postu Dr. Pijaka, súhlas, toto ozvucuje aj Miro Stec, kt podľa primára je odborník od výčapu. Steca ináč sledujú aj Pijak a aj Súch (lekári) a teda, čo píše celkom beru a diskutujú s ním (aspoň február -marec), keď to tu vrcholilo a určite nie štýlom, ja sim lekár viem všetko a vy ste nič a nerozumiete ničomu.


A ešte pán Dr Hliznik vyjadrovali v Nku k Miro, asi takto:
60d039d1ae7df


[quote="pid:21005, uid:23"]Ešte pár komentov z diskusie, hodne tam vstupuje MUDr. Hložník, známy kritik Juraja[/quote] ani, tohoto si pamätám, ja sleduje aj Mesika a hlavne Steca. Mesík, kým písal o ivermectine a že sa nedá ockovat, ale akonáhle začal vyťahovať tie protiruske reči, tak to nesledujem. On je tiež asi nejaký projekt, takze odtial potiaľ. Ten Hloznik, to je typ ako Sabaka, mladý a neskúsený, a asi aj trpiaci nedostatkom sebareflexie ako cela tato ponovembrová mládež (česť výnimkám). Ako ja nechcem dehonestovať prácu lekárov. No ale vždy mi príde na um: “sa bojím ist k lekárovi, keď viem aky som inžinier”;-) či tým chcem povedat, ti čo sme boli na VS, tak sme mali aj lepších aj horších spolužiakov. Mám na mysli študijné výsledky. Dokonca sní známky osebe nie sú naj indikátor, mám veľa spolužiakov, ktorí skúšky robili na 3 a majú úspešne firmy a jednotkari uplatňujú v štátnej správe. a lekári sa malo vzdelávajú. Toto netvrdím ja, ale Dr Elekova, kde často ambulantnú lekári sú 20 rokov za výskumom. a k tomu postu Dr. Pijaka, súhlas, toto ozvucuje aj Miro Stec, kt podľa primára je odborník od výčapu. Steca ináč sledujú aj Pijak a aj Súch (lekári) a teda, čo píše celkom beru a diskutujú s ním (aspoň február -marec), keď to tu vrcholilo a určite nie štýlom, ja sim lekár viem všetko a vy ste nič a nerozumiete ničomu. A ešte pán Dr Hliznik vyjadrovali v Nku k Miro, asi takto: ![60d039d1ae7df](serve/attachment&path=60d039d1ae7df)
Upravené 21. 6. 2021 o 09:03

Delta varianta je buď choroba z očkovania alebo mutácia, ktorá je odpoveď vírusu na očkovanie.
Takže mňa môžu strašiť koľko chcú s delta variáciou a presviedčať, že "očkovanie je sloboda", zaočkovať sa nedám (iba ak Sputnikom-ale to je len krajný prípad, čo sa asi nenastane, lebo alternatíva už pracuje na diskreditácií celého biznisu).


Delta varianta je buď choroba z očkovania alebo mutácia, ktorá je odpoveď vírusu na očkovanie. Takže mňa môžu strašiť koľko chcú s delta variáciou a presviedčať, že "očkovanie je sloboda", zaočkovať sa nedám (iba ak Sputnikom-ale to je len krajný prípad, čo sa asi nenastane, lebo alternatíva už pracuje na diskreditácií celého biznisu).

Moderátor

Ten Hloznik, to je typ ako Sabaka, mladý a neskúsený, a asi aj trpiaci nedostatkom sebareflexie ako cela tato ponovembrová mládež (česť výnimkám)
do tejto skupiny patrí ešte aj Kulkovský, ktorý je tiež obľúbený medzi BA kaviarňou a často citovaný aj denníkom N. V komentároch mu niektorí písali, že len straší ľudí, klame a zavádza...
60d04ca3dbe86
BTW cez víkend som sa zúčastnila menšej rodinnej oslavy, na ktorej boli aj zaočkovaní, prekvapilo ma tam vyjadrenie jedného zaočkovaného. Zaočkovaný (cca 35 ročný, zatiaľ len 1. dávkou astry, teraz má ísť na 2. dávku) hovoril že všetci, čo sú s ním v kancelárii sú už plne zaočkovaní (pravdepodobne pfizer a moderna), ale už mu idú na nervy, lebo o ničom inom sa nerozprávajú, ako kto kedy zomrel po vakcíne..takže zaočkovaní sa začínajú báť, že zomrú po vakcíne....Dotyčný síce aj vtipkoval (ale prišlo mi to také nasilu), či 2. dávku prežije, ale že zatiaľ po 2. dávke astry zomrel len 1 človek na svete (neviem odkiaľ mal túto štatistiku, ale asi myslel do pár hodín po zaočkovaní), na druhej strane vakcínam stále veril a vôbec ani neuvažoval, že by už na 2. dávku nešiel....
Ohľadom možnosti zavedenia povinného očkovania ma sklamal postoj niektorých, prevažne cca 50 + ročných, že pravdepodobne to urobia, tak ako to urobili aj s „dobrovoľným“ testovaním, tak čo, tak sa zaočkujeme, čo iné nám zostáva....úplná rezignácia z ich strany...


[quote="pid:21012, uid:273"]Ten Hloznik, to je typ ako Sabaka, mladý a neskúsený, a asi aj trpiaci nedostatkom sebareflexie ako cela tato ponovembrová mládež (česť výnimkám)[/quote] do tejto skupiny patrí ešte aj Kulkovský, ktorý je tiež obľúbený medzi BA kaviarňou a často citovaný aj denníkom N. V komentároch mu niektorí písali, že len straší ľudí, klame a zavádza... ![60d04ca3dbe86](serve/attachment&path=60d04ca3dbe86) BTW cez víkend som sa zúčastnila menšej rodinnej oslavy, na ktorej boli aj zaočkovaní, prekvapilo ma tam vyjadrenie jedného zaočkovaného. Zaočkovaný (cca 35 ročný, zatiaľ len 1. dávkou astry, teraz má ísť na 2. dávku) hovoril že všetci, čo sú s ním v kancelárii sú už plne zaočkovaní (pravdepodobne pfizer a moderna), ale už mu idú na nervy, lebo o ničom inom sa nerozprávajú, ako kto kedy zomrel po vakcíne..**takže zaočkovaní sa začínajú báť, že zomrú po vakcíne....**Dotyčný síce aj vtipkoval (ale prišlo mi to také nasilu), či 2. dávku prežije, ale že zatiaľ po 2. dávke astry zomrel len 1 človek na svete (neviem odkiaľ mal túto štatistiku, ale asi myslel do pár hodín po zaočkovaní), na druhej strane vakcínam stále veril a vôbec ani neuvažoval, že by už na 2. dávku nešiel.... Ohľadom možnosti zavedenia povinného očkovania ma sklamal postoj niektorých, prevažne cca 50 + ročných, že pravdepodobne to urobia, tak ako to urobili aj s „dobrovoľným“ testovaním, tak čo, tak sa zaočkujeme, čo iné nám zostáva....úplná rezignácia z ich strany...

Ja už mám delta variantu niekoľko rokov, sezónne. Hlavne keď sa pokosí tráva.
Príznaky:
Kýcham a som zahlienený, nekašlem. Čuch mám výborný.


Ja už mám delta variantu niekoľko rokov, sezónne. Hlavne keď sa pokosí tráva. Príznaky: Kýcham a som zahlienený, nekašlem. Čuch mám výborný.

https://www.ta3.com/relacia/20968/nizsie-dane-a-peniaze-pre-mensiny-nove-povinnosti-pre-lekarov


MuDr. Janco na TA3 od 52min., som príjemne prekvapená, že dostal priestor.


https://www.infovojna.sk/article/video-mudr-lakota-vakciny-proti-covid-19-su-vacsie-riziko-ako-samotny-virus-stali-sme-sa-obetami-nenazranych-farmaceutickych-firiem


MUDr. Lakota: Vakcíny proti Covid-19 sú väčšie riziko ako samotný vírus. Stali sme sa obeťami nenažraných farmaceutických firiem.


https://www.ta3.com/relacia/20968/nizsie-dane-a-peniaze-pre-mensiny-nove-povinnosti-pre-lekarov MuDr. Janco na TA3 od 52min., som príjemne prekvapená, že dostal priestor. https://www.infovojna.sk/article/video-mudr-lakota-vakciny-proti-covid-19-su-vacsie-riziko-ako-samotny-virus-stali-sme-sa-obetami-nenazranych-farmaceutickych-firiem MUDr. Lakota: Vakcíny proti Covid-19 sú väčšie riziko ako samotný vírus. Stali sme sa obeťami nenažraných farmaceutických firiem.

BTW cez víkend som sa zúčastnila menšej rodinnej oslavy, na ktorej boli aj zaočkovaní


ja som bola tiež na takom stretnutí, bývali kolegovia z korporátu. Jeden akurát bol na ockovani AŽ. Ja som sa držalo od každého trochu ďalej, ale ostala som prijemne prekvapená z 2 kolegov (jedna ročník 68, druhý neviem), že sa ockovat zatiaľ nedali, čakajú na jeseň. Ja sa tejto téme vyhýbam, nikoho sa nič nepýtam a teraz mám novú výhovorku:-)


no pokial ide o to nútene ockovanie, tak to ešte uvidíme. Je naozaj načase, aby sa tomu ľudia postavili a teraz tie info sú už odvšadiaľ, nie že nie. No a vidíme, že aj Hliznik číta HS. Takze nie, že nie. Oni čítajú, ako naoko to dehonestovať nôž, lenže tam sú sj linky na seriózne medicínske weby.


[quote="pid:21025, uid:469"]BTW cez víkend som sa zúčastnila menšej rodinnej oslavy, na ktorej boli aj zaočkovaní[/quote] ja som bola tiež na takom stretnutí, bývali kolegovia z korporátu. Jeden akurát bol na ockovani AŽ. Ja som sa držalo od každého trochu ďalej, ale ostala som prijemne prekvapená z 2 kolegov (jedna ročník 68, druhý neviem), že sa ockovat zatiaľ nedali, čakajú na jeseň. Ja sa tejto téme vyhýbam, nikoho sa nič nepýtam a teraz mám novú výhovorku:-) no pokial ide o to nútene ockovanie, tak to ešte uvidíme. Je naozaj načase, aby sa tomu ľudia postavili a teraz tie info sú už odvšadiaľ, nie že nie. No a vidíme, že aj Hliznik číta HS. Takze nie, že nie. Oni čítajú, ako naoko to dehonestovať nôž, lenže tam sú sj linky na seriózne medicínske weby.
Upravené 21. 6. 2021 o 13:10

Ja už mám delta variantu niekoľko rokov

Ha - mám Tě: koronavirus-pacient NULA.
Vždycky jsem věděl, že je koronavirus přirozeného původu...
:-)


[quote="pid:21037, uid:394"]Ja už mám delta variantu niekoľko rokov[/quote] Ha - mám Tě: koronavirus-pacient NULA. Vždycky jsem věděl, že je koronavirus přirozeného původu... :-)
Upravené 21. 6. 2021 o 14:43

koronavirus přirozeného


akoze korona vírusy tu vždy boli, spôsobujú všelijaké sople a nadchy. Vlastne Mudr. Peková alebo Mudr. Elekova na začiatku hovorili, že preto sú deti odolnejšie, lebo sa s takými typmi vírusu stretli. Teda pokial ide o koronavirusy, ktoré vznikli v prírode.


ale v labakoch zrejme zamakali a to sú už tie vylepšené”, však áno.


[quote="pid:21044, uid:240"]koronavirus přirozeného[/quote] akoze korona vírusy tu vždy boli, spôsobujú všelijaké sople a nadchy. Vlastne Mudr. Peková alebo Mudr. Elekova na začiatku hovorili, že preto sú deti odolnejšie, lebo sa s takými typmi vírusu stretli. Teda pokial ide o koronavirusy, ktoré vznikli v prírode. ale v labakoch zrejme zamakali a to sú už tie vylepšené”, však áno.
Upravené 21. 6. 2021 o 16:43

stav z UK delta variantu k 14.06.2021 - z FB Šteca
60d07afe7e89c
60d07b155acd2
60d07b3cc8dfd


+Hložník sa pod statusom Sabaku vyjadril, že už je plán na ďalšie očkovanie/ preočkovanie dôchodcov v DSS na september....asi aby tým odolnejším, ktorí zvádli 2 dávky, pomohla sa oslobodiť...
60d07b9762071


stav z UK delta variantu k 14.06.2021 - z FB Šteca ![60d07afe7e89c](serve/attachment&path=60d07afe7e89c) ![60d07b155acd2](serve/attachment&path=60d07b155acd2) ![60d07b3cc8dfd](serve/attachment&path=60d07b3cc8dfd) +Hložník sa pod statusom Sabaku vyjadril, že už je plán na ďalšie očkovanie/ preočkovanie dôchodcov v DSS na september....asi aby tým odolnejším, ktorí zvádli 2 dávky, pomohla sa oslobodiť... ![60d07b9762071](serve/attachment&path=60d07b9762071)

Dnes se na FB v jedné bylinkářské skupině řešil zápach očkovaných osob - psali tam " zápach jako po chemoterapii".


Údajně někteří fyzioterapeuti a maséři nechtějí očkované brát ( bolí je ze zápachu očkovaných hlava, jsou jim chemicky


cítit ruce..)


Mimo jiné tam zaznělo, že si mají nechat udělat krevní testy - hodně lidí prý dostane po očkování cukrovku.


Dnes se na FB v jedné bylinkářské skupině řešil zápach očkovaných osob - psali tam " zápach jako po chemoterapii". Údajně někteří fyzioterapeuti a maséři nechtějí očkované brát ( bolí je ze zápachu očkovaných hlava, jsou jim chemicky cítit ruce..) Mimo jiné tam zaznělo, že si mají nechat udělat krevní testy - hodně lidí prý dostane po očkování cukrovku.

Takže mňa môžu strašiť koľko chcú s delta variáciou a presviedčať, že "očkovanie je sloboda", zaočkovať sa nedám (iba ak Sputnikom-ale to je len krajný prípad, čo sa asi nenastane, lebo alternatíva už pracuje na diskreditácií celého biznisu).


Bol som u lekára. Nemusím sa dať "zaščepiť". Diagnóza OZR. ( obyčajný zdravý rozum)


[quote="pid:21017, uid:7"]Takže mňa môžu strašiť koľko chcú s delta variáciou a presviedčať, že "očkovanie je sloboda", zaočkovať sa nedám (iba ak Sputnikom-ale to je len krajný prípad, čo sa asi nenastane, lebo alternatíva už pracuje na diskreditácií celého biznisu).[/quote] Bol som u lekára. Nemusím sa dať "zaščepiť". Diagnóza OZR. ( obyčajný zdravý rozum)

Svědectví: Firmy plánují do tří let nahradit covid očkované zaměstnance
Svědectví ženy z oboru náboru zaměstnanců, která mluví o tom, jak velké firmy za ní chodí s tím, že do tří let plánují, že budou muset nahradit své zaměstnance, kteří jsou očkovaní proti covidu. Ve videu je Carol Bird, náborová pracovnice pro RigBoyz Employment Network.
https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-firmy-planuji-do-tri-let-nahradit-covid-ockovane-zamestnance/


Svědectví: **Firmy plánují do tří let nahradit covid očkované zaměstnance** Svědectví ženy z oboru náboru zaměstnanců, která mluví o tom, jak velké firmy za ní chodí s tím, že do tří let plánují, že budou muset nahradit své zaměstnance, kteří jsou očkovaní proti covidu. Ve videu je Carol Bird, náborová pracovnice pro RigBoyz Employment Network. https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-firmy-planuji-do-tri-let-nahradit-covid-ockovane-zamestnance/

https://www.ta3.com/relacia/21000/smerujeme-k-novemu-lockdownu


Smerujeme k novému lockdownu?
Mesík na TA3.
Hovorí štatistiky ako M.Štec, má priestor ako MUDr. Janco, nikto ich neprerušuje, neskáče do reči, neodvádza na inú tému... nevídané.


https://www.ta3.com/relacia/21000/smerujeme-k-novemu-lockdownu Smerujeme k novému lockdownu? Mesík na TA3. Hovorí štatistiky ako M.Štec, má priestor ako MUDr. Janco, nikto ich neprerušuje, neskáče do reči, neodvádza na inú tému... nevídané.

systém beží a je nutné ho nechať dobehnúť do konca. Ľuďom sa už pomaly otvárajú oči a nie je nutné to siliť. Aký zmysel má hovoriť človeku, ktorý sa už zaočkoval o nevýhodách? Aký zmysel má teraz povedať kolegyni (už je zaočkovaná), že s vysokou pravdepodobnosťou nebude môcť mať deti, alebo iné vážne problémy, ktoré jej hrozia, keď predtým nepočúvala. Načo sa v týchto prípadoch zbytočne oberať o energiu a robiť si problémy? Je nutné pomôcť tým, ktorí sa ešte rozhodujú. Veľmi dobrej kolegyni, ktorá sa nechala očkovať som sa spýtal či berie lieky proti zrážaniu krvi? A ona, že prečo? Berie ich, ale prečo sa pýtam. Tak som jej povedal o trombózach. Zbledla, ale viem (pevne verím), že to neotočí proti mne. Všetko má svoj čas a o odhalenie pravdy sa postarajú tí čo ju zatajujú.
Čo sa týka dovoleniek, lockdownu, ďalších obmedzení a útokov voči nezaočkovaným, problém je ten, že močiar je v panike a má obrovský prúser a potrebuje nájsť nejakého obetného baránka. Problém je ten, že na delta variant nieže nezaberá, ale v kombinácii s očkovaním je pre danú osobu smrtiaci. No a v malej británii sa to pekne ukazuje. Ďalší problém pre močiar nastal ten, že už aj média hlavného prúdu na západe začali postupne uvoľňovať informácie o "výhodách" očkovania a pôvode vírusu. Týmto sa močiar dostáva pod veľký tlak a robí čím ďalej tým väčšie chyby a zároveň sa odkrývajú ďalší podpindosníci. Močiar v zúfalej snahe chce zo sebou stiahnuť čo najviac ľudí.


systém beží a je nutné ho nechať dobehnúť do konca. Ľuďom sa už pomaly otvárajú oči a nie je nutné to siliť. Aký zmysel má hovoriť človeku, ktorý sa už zaočkoval o nevýhodách? Aký zmysel má teraz povedať kolegyni (už je zaočkovaná), že s vysokou pravdepodobnosťou nebude môcť mať deti, alebo iné vážne problémy, ktoré jej hrozia, keď predtým nepočúvala. Načo sa v týchto prípadoch zbytočne oberať o energiu a robiť si problémy? Je nutné pomôcť tým, ktorí sa ešte rozhodujú. Veľmi dobrej kolegyni, ktorá sa nechala očkovať som sa spýtal či berie lieky proti zrážaniu krvi? A ona, že prečo? Berie ich, ale prečo sa pýtam. Tak som jej povedal o trombózach. Zbledla, ale viem (pevne verím), že to neotočí proti mne. Všetko má svoj čas a o odhalenie pravdy sa postarajú tí čo ju zatajujú. Čo sa týka dovoleniek, lockdownu, ďalších obmedzení a útokov voči nezaočkovaným, problém je ten, že močiar je v panike a má obrovský prúser a potrebuje nájsť nejakého obetného baránka. Problém je ten, že na delta variant nieže nezaberá, ale v kombinácii s očkovaním je pre danú osobu smrtiaci. No a v malej británii sa to pekne ukazuje. Ďalší problém pre močiar nastal ten, že už aj média hlavného prúdu na západe začali postupne uvoľňovať informácie o "výhodách" očkovania a pôvode vírusu. Týmto sa močiar dostáva pod veľký tlak a robí čím ďalej tým väčšie chyby a zároveň sa odkrývajú ďalší podpindosníci. Močiar v zúfalej snahe chce zo sebou stiahnuť čo najviac ľudí.

Mám zopár otázok:


  1. ak vyššia miera zaočkovania plodí nové varianty nákazy, resp. zvyšuje ich virulentnosť, potom v akej situácii je Maďarsko, ktoré má v našom regióne vysokú mieru zaočkovanosti a stále tlačí na túto tému. Nehrozí aj Maďarsku scenár, aký vidno vo Veľkej Británii?

  2. Riešime tu pilotov a cestujúcich v lietadlovej doprave. Ale ak sú tu krvné zrazeniny, potom majú úplne rovnaký problém aj vodiči kamiónov a diaľkových liniek autobusov. Teda zamestnania, kde sa dlhodobo sedí na zadku, v meravej polohe.


Mám zopár otázok: 1. ak vyššia miera zaočkovania plodí nové varianty nákazy, resp. zvyšuje ich virulentnosť, potom v akej situácii je Maďarsko, ktoré má v našom regióne vysokú mieru zaočkovanosti a stále tlačí na túto tému. Nehrozí aj Maďarsku scenár, aký vidno vo Veľkej Británii? 2. Riešime tu pilotov a cestujúcich v lietadlovej doprave. Ale ak sú tu krvné zrazeniny, potom majú úplne rovnaký problém aj vodiči kamiónov a diaľkových liniek autobusov. Teda zamestnania, kde sa dlhodobo sedí na zadku, v meravej polohe.

Moderátor

Riešime tu pilotov a cestujúcich v lietadlovej doprave.
Pretoze pri lietani stupani\klesani sa meni tlak posobiaci na organizmus. Vela ludom v ten cas "pride zle", neskor si na tu zmenu tlaku zvyknu. Zrejme zaockovany organizmus moze na taku zmenu tlaku inak reagovat (az kriticky).


[quote="pid:21138, uid:127"]Riešime tu pilotov a cestujúcich v lietadlovej doprave.[/quote]Pretoze pri lietani stupani\klesani sa meni tlak posobiaci na organizmus. Vela ludom v ten cas "pride zle", neskor si na tu zmenu tlaku zvyknu. Zrejme zaockovany organizmus moze na taku zmenu tlaku inak reagovat (az kriticky).

Ve videu je Carol Bird, náborová pracovnice pro RigBoyz Employment Network.
https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-firmy-planuji-do-tri-let-nahradit-covid-ockovane-zamestnance/


Vypadá to na realitu, má HR profil na Linkedine
https://www.linkedin.com/in/carolbirdceorigboyz/


[quote="pid:21084, uid:111"]Ve videu je Carol Bird, náborová pracovnice pro RigBoyz Employment Network. https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-firmy-planuji-do-tri-let-nahradit-covid-ockovane-zamestnance/[/quote] Vypadá to na realitu, má HR profil na Linkedine https://www.linkedin.com/in/carolbirdceorigboyz/

Aký zmysel má hovoriť človeku, ktorý sa už zaočkoval o nevýhodách? Aký zmysel má teraz povedať kolegyni (už je zaočkovaná), že s vysokou pravdepodobnosťou nebude môcť mať deti, alebo iné vážne problémy, ktoré jej hrozia, keď predtým nepočúvala. Načo sa v týchto prípadoch zbytočne oberať o energiu a robiť si problémy?

Souhlas, tohle považuju za nemravnost. A další oslabení očkováním už tak oslabeného jedince. Počítám, že tam je třeba zaměřit taktiku na odmítnutí budoucího přeočkování, což řešit dnes je ještě předčasné...
Je nutné pomôcť tým, ktorí sa ešte rozhodujú. Veľmi dobrej kolegyni, ktorá sa nechala očkovať som sa spýtal či berie lieky proti zrážaniu krvi?

S výjimkou této situace, kdy je možné aktuálně ještě něco zachránit.


[quote="pid:21125, uid:528"]Aký zmysel má hovoriť človeku, ktorý sa už zaočkoval o nevýhodách? Aký zmysel má teraz povedať kolegyni (už je zaočkovaná), že s vysokou pravdepodobnosťou nebude môcť mať deti, alebo iné vážne problémy, ktoré jej hrozia, keď predtým nepočúvala. Načo sa v týchto prípadoch zbytočne oberať o energiu a robiť si problémy?[/quote] Souhlas, tohle považuju za nemravnost. A další oslabení očkováním už tak oslabeného jedince. Počítám, že tam je třeba zaměřit taktiku na odmítnutí budoucího přeočkování, což řešit dnes je ještě předčasné... [quote="pid:21125, uid:528"]Je nutné pomôcť tým, ktorí sa ešte rozhodujú. Veľmi dobrej kolegyni, ktorá sa nechala očkovať som sa spýtal či berie lieky proti zrážaniu krvi?[/quote] S výjimkou této situace, kdy je možné aktuálně ještě něco zachránit.

Pretoze pri lietani stupani\klesani sa meni tlak posobiaci na organizmus.


Viem, že sa mení. Ale trombóze neprospieva ani dlhodobé sedenie. A tlak môže prudko padnúť aj na zemi, napr. tesne pred búrkou.


[quote="pid:21140, uid:106"]Pretoze pri lietani stupani\klesani sa meni tlak posobiaci na organizmus.[/quote] Viem, že sa mení. Ale trombóze neprospieva ani dlhodobé sedenie. A tlak môže prudko padnúť aj na zemi, napr. tesne pred búrkou.

Moderátor

Viem, že sa mení. Ale trombóze neprospieva ani dlhodobé sedenie. A tlak môže prudko padnúť aj na zemi, napr. tesne pred búrkou.
při změně počasí ti tlak osciluje max desítky hektopascalů.
Během letu je to mnohem zásadnější.
obecně každých 5500m tlak klesne o polovinu.
1013-sfc
500-5500m
250-11km
....


[quote="pid:21149, uid:127"]Viem, že sa mení. Ale trombóze neprospieva ani dlhodobé sedenie. A tlak môže prudko padnúť aj na zemi, napr. tesne pred búrkou.[/quote] při změně počasí ti tlak osciluje max desítky hektopascalů. Během letu je to mnohem zásadnější. obecně každých 5500m tlak klesne o polovinu. 1013-sfc 500-5500m 250-11km ....
Upravené 22. 6. 2021 o 09:08

Je nutné pomôcť tým, ktorí sa ešte rozhodujú. Veľmi dobrej kolegyni, ktorá sa nechala očkovať som sa spýtal či berie lieky proti zrážaniu krvi? A


áno, suhlasim. Podobná debata aj z netu, aspoň pre mna nejaký plán:


60d1f6e9d9b24
60d1f6ea0502b


[quote="pid:21125, uid:528"]Je nutné pomôcť tým, ktorí sa ešte rozhodujú. Veľmi dobrej kolegyni, ktorá sa nechala očkovať som sa spýtal či berie lieky proti zrážaniu krvi? A[/quote] áno, suhlasim. Podobná debata aj z netu, aspoň pre mna nejaký plán: ![60d1f6e9d9b24](serve/attachment&path=60d1f6e9d9b24) ![60d1f6ea0502b](serve/attachment&path=60d1f6ea0502b)
Upravené 22. 6. 2021 o 16:43

Uviedla som to vo vlákne k JUDr. Weisovi, ale patrí to aj sem, aby boli tieto informácie pohromade.


JUDr. Peter Weis: Nové dáta EudraVigilance
K 19. júnu 2021 nežiaduce reakcie na vakcíny proti Covid-19:
15 472 úmrtí
1 509 266 poškodenia
https://akw.sk/covid-19/nove-data-eudravigilance-3/


Ide o "vakcíny" mRNA Moderna, mRNA Pfizer-Biontech, AstraZeneca, Janssen


Uviedla som to vo vlákne k JUDr. Weisovi, ale patrí to aj sem, aby boli tieto informácie pohromade. JUDr. Peter Weis: **Nové dáta EudraVigilance** K 19. júnu 2021 nežiaduce reakcie na vakcíny proti Covid-19: 15 472 úmrtí 1 509 266 poškodenia https://akw.sk/covid-19/nove-data-eudravigilance-3/ Ide o "vakcíny" mRNA Moderna, mRNA Pfizer-Biontech, AstraZeneca, Janssen

OČKOVANÍ LIDÉ JSOU SLEDOVÁNI V REÁLNÉM ČASE PROSTŘEDNICTVÍM 5G SÍTÍ
Ruský hacker objevil databázi, která zobrazuje informace očkovaných lidí, jejich vitální funkce, přesné souřadnice GPS, stav spánku a další. Tato data se nahrávají v reálném čase přímo od očkované osoby přes 5G věže...
https://cz24.news/ockovani-lide-jsou-sledovani-v-realnem-case-prostrednictvim-5g-siti-video/


**OČKOVANÍ LIDÉ JSOU SLEDOVÁNI V REÁLNÉM ČASE PROSTŘEDNICTVÍM 5G SÍTÍ** Ruský hacker objevil databázi, která zobrazuje informace očkovaných lidí, jejich vitální funkce, přesné souřadnice GPS, stav spánku a další. Tato data se nahrávají v reálném čase přímo od očkované osoby přes 5G věže... https://cz24.news/ockovani-lide-jsou-sledovani-v-realnem-case-prostrednictvim-5g-siti-video/

Začínají docházet blbci .
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/system-ockovani-se-v-polovine-prazdnin-zmeni-40364097
Takže se dá očekávat pokyn pro kápa v konglomerátních koncentrácích přitvrdit .
Což může být ten správný okamžik pro majitele šéfů káp , pro jejich pohodlné začištění nejméně ve třech základních druzích moci . Vydá se zákon , soudy-samosoudy-tribunály jednají , výkonná moc to popostrčí .
V historii je opakovaný vzorec . Přihazují se polínka do ohně tak dlouho , až se dav nasere . Po likvidaci cílů-nástrojů řízení se loví v zakalené vodě a vytahují se ty správná řešení . Třeba nové uspořádání na mustru Rakousko Uhersko . Tak nějak samo sebou .
Úkoly jsou tím splněné , dav je nadšený a klany které mají ve starém uspořádání daleko ke korytu , se náhle dostanou k volantu .
Prostě všeobecná spokojenost . Pokud ten ráj neohrožuje konkurenční koncepce , která má pro stejné procesy jinou Míru .


Začínají docházet blbci . https://www.novinky.cz/domaci/clanek/system-ockovani-se-v-polovine-prazdnin-zmeni-40364097 Takže se dá očekávat pokyn pro kápa v konglomerátních koncentrácích přitvrdit . Což může být ten správný okamžik pro majitele šéfů káp , pro jejich pohodlné začištění nejméně ve třech základních druzích moci . Vydá se zákon , soudy-samosoudy-tribunály jednají , výkonná moc to popostrčí . V historii je opakovaný vzorec . Přihazují se polínka do ohně tak dlouho , až se dav nasere . Po likvidaci cílů-nástrojů řízení se loví v zakalené vodě a vytahují se ty správná řešení . Třeba nové uspořádání na mustru Rakousko Uhersko . Tak nějak samo sebou . Úkoly jsou tím splněné , dav je nadšený a klany které mají ve starém uspořádání daleko ke korytu , se náhle dostanou k volantu . Prostě všeobecná spokojenost . Pokud ten ráj neohrožuje konkurenční koncepce , která má pro stejné procesy jinou Míru .

Takže se dá očekávat pokyn pro kápa v konglomerátních koncentrácích přitvrdit .


ved to už začína byt očividne. Chcem ist budúci týždeň do Prahy na otočku a teda zijem vtom, že 24 hodín návrat bez podmienok. Aspoň tak ho halasne to Klus oznamoval, napr tu: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/435441/klus-do-ceska-sa-da-ist-na-24-hodin-bez-obmedzeni/?fbclid=IwAR37Ttcib3_ghksljHEsD_3_rjelRMP-VwJ3Qz-7ErSV1ChSYzhQcLEnANA


no sle už sa k tomu neviem dopátrať a zablúdila som na fb pana ministra, či tam niečo nie je. No a ľudia sa ho pýtajú, že kde sú tie výhody pre zaočkovaných, keď karanténa tak či tak:-)


takze ono to take slobodne cestovanie nebude:60d23e6fcc517


no a keď ho tam jeden diskutujúci konfrontoval s tým, že “verí” a dúfa že zaočkované budu mat ľahší príbeh, nech dá štúdie, tak ho Klus odbil, že antivaxerska rétorika🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️


inac som sa dozvedela že do Čiech môžem bez obmedzenia a spať s testom, či ako? Ja viem off-topic.


[quote="pid:21259, uid:185"]Takže se dá očekávat pokyn pro kápa v konglomerátních koncentrácích přitvrdit .[/quote] ved to už začína byt očividne. Chcem ist budúci týždeň do Prahy na otočku a teda zijem vtom, že 24 hodín návrat bez podmienok. Aspoň tak ho halasne to Klus oznamoval, napr tu: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/435441/klus-do-ceska-sa-da-ist-na-24-hodin-bez-obmedzeni/?fbclid=IwAR37Ttcib3_ghksljHEsD_3_rjelRMP-VwJ3Qz-7ErSV1ChSYzhQcLEnANA no sle už sa k tomu neviem dopátrať a zablúdila som na fb pana ministra, či tam niečo nie je. No a ľudia sa ho pýtajú, že kde sú tie výhody pre zaočkovaných, keď karanténa tak či tak:-) takze ono to take slobodne cestovanie nebude:![60d23e6fcc517](serve/attachment&path=60d23e6fcc517) no a keď ho tam jeden diskutujúci konfrontoval s tým, že “verí” a dúfa že zaočkované budu mat ľahší príbeh, nech dá štúdie, tak ho Klus odbil, že antivaxerska rétorika
Upravené 22. 6. 2021 o 21:50

Chcem ist budúci týždeň do Prahy na otočku a teda zijem vtom, že 24 hodín návrat bez podmienok.
áno, zatiaľ by sa malo dať ísť do ČR bez testu a bez vyplnenia príjazdového formuláru, ak dĺžka pobytu nepresiahne 24 hodín...


https://www.mzv.sk/cestovanie_a_konzularne_info/detail/-/asset_publisher/Iw1ppvnScIPx/content/ceska-republika-slovensko-je-od-22-juna-zaradene-medzi-krajiny-s-nizkym-rizikom-nakazy?_101_INSTANCE_Iw1ppvnScIPx_redirect=%2Fcestovanie_a_konzularne_info%2Fdetail%2F-%2Fasset_publisher%2FIw1ppvnScIPx%2Fcontent%2Fceska-republika%3FdisplayMode%3D1


ale čo sa týka návratu naspäť, tak neviem presne, ak som to dobre pochopila, tam by mal stačiť antigénový test z ČR (čo by vyšlo asi lacnejšie) alebo potom po návrate na SR izolácia - karanténa a následne PCR test + asi aj registrácia v tej "ehranici"... ale vzhľadom na rôzne úniky údajov, by som sa tomu asi vyhla ale potom je možný stret s príslušníkmi zboru, ale myslím, že je to upravené len v Mikasových vyhláškach - Vestník vlády, takže právna záväznosť je pochybná, ale ...
(kolegynin známy to má predvyplnené ale neodoslané v mobile, s tým že ak by ho náhodou zastavili, tak to rýchlo odošle.. + mám info, že tí čo sa tam prihlásili, mali následne návštevu príslušníkov, či dodržiavajú karanténu)


[quote="pid:21273, uid:273"]Chcem ist budúci týždeň do Prahy na otočku a teda zijem vtom, že 24 hodín návrat bez podmienok.[/quote] áno, zatiaľ by sa malo dať ísť do ČR bez testu a bez vyplnenia príjazdového formuláru, ak dĺžka pobytu nepresiahne 24 hodín... https://www.mzv.sk/cestovanie_a_konzularne_info/detail/-/asset_publisher/Iw1ppvnScIPx/content/ceska-republika-slovensko-je-od-22-juna-zaradene-medzi-krajiny-s-nizkym-rizikom-nakazy?_101_INSTANCE_Iw1ppvnScIPx_redirect=%2Fcestovanie_a_konzularne_info%2Fdetail%2F-%2Fasset_publisher%2FIw1ppvnScIPx%2Fcontent%2Fceska-republika%3FdisplayMode%3D1 ale čo sa týka návratu naspäť, tak neviem presne, ak som to dobre pochopila, tam by mal stačiť antigénový test z ČR (čo by vyšlo asi lacnejšie) alebo potom po návrate na SR izolácia - karanténa a následne PCR test + asi aj registrácia v tej "ehranici"... ale vzhľadom na rôzne úniky údajov, by som sa tomu asi vyhla ale potom je možný stret s príslušníkmi zboru, ale myslím, že je to upravené len v Mikasových vyhláškach - Vestník vlády, takže právna záväznosť je pochybná, ale ... (kolegynin známy to má predvyplnené ale neodoslané v mobile, s tým že ak by ho náhodou zastavili, tak to rýchlo odošle.. + mám info, že tí čo sa tam prihlásili, mali následne návštevu príslušníkov, či dodržiavajú karanténu)

obecně každých 5500m tlak klesne o polovinu.

Ale no tááák. To je vonkajší tlak, ale lietadlo sa pred odletom natlakuje na stabilnú hodnotu a tá sa výškou nemení. V 10km je v lietadle tlak ako na zemi, preto sa ani nedajú otvoriť dvere.


[quote="pid:21153, uid:444"]obecně každých 5500m tlak klesne o polovinu.[/quote] Ale no tááák. To je vonkajší tlak, ale lietadlo sa pred odletom natlakuje na stabilnú hodnotu a tá sa výškou nemení. V 10km je v lietadle tlak ako na zemi, preto sa ani nedajú otvoriť dvere.

vďaka za doplnenie.
Nenní vůbec zač.
Ale no tááák. To je vonkajší tlak, ale lietadlo sa pred odletom natlakuje na stabilnú hodnotu a tá sa výškou nemení. V 10km je v lietadle tlak ako na zemi, preto sa ani nedajú otvoriť dvere.

Zklamu tě. Ne není tam tlak jako na zemi. Tlak se během letu záměrně pozvolně snižuje až do hodnoty odpovídající cca 10 000ft (cca 680 Hpa) protože do 12 000ft by organismus zdravého člověka měl být schopen kompenzovat pokles tlaku. Důvod je prostý: bylo by to zbytečné namáhání trupu a mrhání váhy pro výkonnou tlakovou soustavu. A menší rozdíl tlaků v případě explozivní dekomprese ve výšce.
Nemluvě o tom, že ne všechny letadla jsou vybavena přetlakovou komorou. Viz malé regionální linky jako naše L410 nebo 99% všeho z GA.


[quote="pid:21167, uid:127"]vďaka za doplnenie.[/quote] Nenní vůbec zač. [quote="pid:21281, uid:6"]Ale no tááák. To je vonkajší tlak, ale lietadlo sa pred odletom natlakuje na stabilnú hodnotu a tá sa výškou nemení. V 10km je v lietadle tlak ako na zemi, preto sa ani nedajú otvoriť dvere.[/quote] Zklamu tě. Ne není tam tlak jako na zemi. Tlak se během letu záměrně pozvolně snižuje až do hodnoty odpovídající cca 10 000ft (cca 680 Hpa) protože do 12 000ft by organismus zdravého člověka měl být schopen kompenzovat pokles tlaku. Důvod je prostý: bylo by to zbytečné namáhání trupu a mrhání váhy pro výkonnou tlakovou soustavu. A menší rozdíl tlaků v případě explozivní dekomprese ve výšce. Nemluvě o tom, že ne všechny letadla jsou vybavena přetlakovou komorou. Viz malé regionální linky jako naše L410 nebo 99% všeho z GA.
Upravené 22. 6. 2021 o 23:46

Ale no tááák. To je vonkajší tlak, ale lietadlo sa pred odletom natlakuje na stabilnú hodnotu a tá sa výškou nemení.

Chjo hovoří o vnějším tlaku. Ok.
Ty hovoříš o tom, že kabiny jsou přetlakové. Ok.
A čím se vysvětluje zaléhání uší při startu a přistání letadla?
Jen se ptám. A zkusím si i odpovědět: změny tlaku v přetlakové kabině jako reakce na změny vnějšího tlaku?


Jednak to vypadá, že v přetlakové kabině není tlak během letu konstantní, druhak není tlak udržován na hodnotě tlaku, který je při zemi.
Viz např. tato bakalářská práce
https://dspace.cvut.cz/bitstream/handle/10467/80205/F2-BP-2018-Cespedes%20Miranda-Dominika-Dominika%20Cespedes%20Miranda%20Bakalarska%20prace.pdf?sequence=-1&isAllowed=y
“Nejjednodušší možnost, jak snížit namáhání konstrukce letadla je udržování nejnižšího možného tlakového rozdílu mezi kabinou a okolím, při kterém budou zachovány vhodné podmínky pro cestující. Většinou se u větších dopravních letadel maximální hodnota tlakového rozdílu mezi kabinou a okolím pohybuje v rozmezí 552-621 hPa...”
(tzv. normální atmosférický tlak je 1013.25 hPa)


Dodatek: až teď jsem si všiml, že Chjo už reagoval, ale už to nechám...


[quote="pid:21281, uid:6"]Ale no tááák. To je vonkajší tlak, ale lietadlo sa pred odletom natlakuje na stabilnú hodnotu a tá sa výškou nemení.[/quote] Chjo hovoří o vnějším tlaku. Ok. Ty hovoříš o tom, že kabiny jsou přetlakové. Ok. A čím se vysvětluje zaléhání uší při startu a přistání letadla? Jen se ptám. A zkusím si i odpovědět: změny tlaku v přetlakové kabině jako reakce na změny vnějšího tlaku? Jednak to vypadá, že v přetlakové kabině není tlak během letu konstantní, druhak není tlak udržován na hodnotě tlaku, který je při zemi. Viz např. tato bakalářská práce https://dspace.cvut.cz/bitstream/handle/10467/80205/F2-BP-2018-Cespedes%20Miranda-Dominika-Dominika%20Cespedes%20Miranda%20Bakalarska%20prace.pdf?sequence=-1&isAllowed=y “Nejjednodušší možnost, jak snížit namáhání konstrukce letadla je udržování nejnižšího možného tlakového rozdílu mezi kabinou a okolím, při kterém budou zachovány vhodné podmínky pro cestující. Většinou se u větších dopravních letadel maximální hodnota tlakového rozdílu mezi kabinou a okolím pohybuje v rozmezí 552-621 hPa...” (tzv. normální atmosférický tlak je 1013.25 hPa) Dodatek: až teď jsem si všiml, že Chjo už reagoval, ale už to nechám...
Upravené 23. 6. 2021 o 00:07

ale čo sa týka návratu naspäť, tak neviem presne, ak som to dobre pochopila, tam by mal stačiť antigénový test z ČR (čo by vyšlo asi lacnejšie) alebo potom po návrate na SR izolácia - karanténa a následne PCR test + asi aj registrácia v tej "ehranici"..


Tak som potom pátrala a teda mi z toho vyšlo, že asi zase poôjdem na slinový pcr test, keďže toto je pre mňa asi jediná normálna alternatíva. možno by stačil aj antigen test, ale ja nechcem taký špárací a vôbec.


Tu je ten zoznam opatrení: https://korona.gov.sk/wp-content/uploads/2021/06/vyhlaska_218.pdf


Je to Mikas vyhláška. V tejto súvislosti by ma zaujímalo, že Mestký súd v Prahe vydal opatrenie, že vyžadovať od Cechov pri návrate pcr-test je nezákonné. Je to judikát na území Eu,tak snáď platí na celom území EU.


Toto ozvučuje na svojom FB aj Draxler, citujem: "Nepustia vás na Slovensko, kým nebudete registrovaní a objednaní na pCR testovanie, povedal minister obrany, pardón, minister zdravotníctva Langvarský.


Draxler to komentuje, že vláda nemôže občanovi SR znemožniť vstup na územie SR. Im už z toho tepla asi prepína.


[quote="pid:21280, uid:469"]ale čo sa týka návratu naspäť, tak neviem presne, ak som to dobre pochopila, tam by mal stačiť antigénový test z ČR (čo by vyšlo asi lacnejšie) alebo potom po návrate na SR izolácia - karanténa a následne PCR test + asi aj registrácia v tej "ehranici"..[/quote] Tak som potom pátrala a teda mi z toho vyšlo, že asi zase poôjdem na slinový pcr test, keďže toto je pre mňa asi jediná normálna alternatíva. možno by stačil aj antigen test, ale ja nechcem taký špárací a vôbec. Tu je ten zoznam opatrení: https://korona.gov.sk/wp-content/uploads/2021/06/vyhlaska_218.pdf Je to Mikas vyhláška. V tejto súvislosti by ma zaujímalo, že Mestký súd v Prahe vydal opatrenie, že vyžadovať od Cechov pri návrate pcr-test je nezákonné. Je to judikát na území Eu,tak snáď platí na celom území EU. Toto ozvučuje na svojom FB aj Draxler, citujem: "Nepustia vás na Slovensko, kým nebudete registrovaní a objednaní na pCR testovanie, povedal minister obrany, pardón, minister zdravotníctva Langvarský. Draxler to komentuje, že vláda _nemôže_ občanovi SR znemožniť vstup na územie SR. Im už z toho tepla asi prepína.

možno by stačil aj antigen test, ale ja nechcem taký špárací a vôbec.
ja som myslela antigénový zo slín, lebo tam je cena okolo 200 - 250 KČ
napr. našla som toto https://www.mmtesting.cz/#informace - majú tam uvedené, že "pro samoplátce nabízíme také možnost antigenního testu ze slin."
Draxler to komentuje, že vláda nemôže občanovi SR znemožniť vstup na územie SR. Im už z toho tepla asi prepína.
no nemala by, ale zdá sa mi, že tu si už každý robí čo chce a nič sa nedodržuje...


Čl. 23 Ústavy SR
(1) Sloboda pohybu a pobytu sa zaručuje.
(2) Každý, kto sa oprávnene zdržiava na území Slovenskej republiky, má právo toto územie slobodne opustiť.
(3) Slobody podľa odsekov 1 a 2 môžu byť obmedzené zákonom, ak je to nevyhnutné pre bezpečnosť štátu, udržanie verejného poriadku, ochranu zdravia alebo ochranu práv a slobôd iných a na vymedzených územiach aj v záujme ochrany prírody.
(4) Každý občan má právo na slobodný vstup na územie Slovenskej republiky. Občana nemožno nútiť, aby opustil vlasť, a nemožno ho vyhostiť.
(5) Cudzinca možno vyhostiť iba v prípadoch ustanovených zákonom.


[quote="pid:21308, uid:273"]možno by stačil aj antigen test, ale ja nechcem taký špárací a vôbec.[/quote] ja som myslela antigénový zo slín, lebo tam je cena okolo 200 - 250 KČ napr. našla som toto https://www.mmtesting.cz/#informace - majú tam uvedené, že _"pro samoplátce nabízíme také možnost antigenního testu ze slin."_ [quote="pid:21308, uid:273"]Draxler to komentuje, že vláda nemôže občanovi SR znemožniť vstup na územie SR. Im už z toho tepla asi prepína.[/quote] no nemala by, ale zdá sa mi, že tu si už každý robí čo chce a nič sa nedodržuje... Čl. 23 Ústavy SR (1) Sloboda pohybu a pobytu sa zaručuje. (2) Každý, kto sa oprávnene zdržiava na území Slovenskej republiky, má právo toto územie slobodne opustiť. (3) Slobody podľa odsekov 1 a 2 môžu byť obmedzené zákonom, ak je to nevyhnutné pre bezpečnosť štátu, udržanie verejného poriadku, ochranu zdravia alebo ochranu práv a slobôd iných a na vymedzených územiach aj v záujme ochrany prírody. (4) Každý občan má právo na slobodný vstup na územie Slovenskej republiky. Občana nemožno nútiť, aby opustil vlasť, a nemožno ho vyhostiť. (5) Cudzinca možno vyhostiť iba v prípadoch ustanovených zákonom.

@Lavazza

že bežne zomierajú 30-40 roční?!?! To akože naozaj?

Pamatuji si měsíčník DP HlMP (Dopravní podnik Hlavního města Prahy) z roku 1977 kde se uvádělo, že věkový průměr na infarkt u řidiče pražské taxislužby je 36 (slovy třicetšest) let. Jenže ... to se psal rok 1977!!!!!


@Lavazza [quote="pid:20395, uid:273"]že bežne zomierajú 30-40 roční?!?! To akože naozaj?[/quote] Pamatuji si měsíčník DP HlMP (Dopravní podnik Hlavního města Prahy) z roku 1977 kde se uvádělo, že věkový průměr na infarkt u řidiče pražské taxislužby je 36 (slovy třicetšest) let. Jenže ... to se psal rok 1977!!!!!

Je to judikát na území Eu,tak snáď platí na celom území EU.

Tento fakt, je z právního pohledu diskutabilní. Taková právní norma musí být vtělesněna do právního řádu republiky (v tomto případě Slovenska), aby byla lokálně závazná. To znamená, odhlasování v Parlamentu.
Slovní spojení "judikát na území EU" je velmi vágní (obecný) terminus technicus. Pokud by se jednalo o judikát Evropského soudu pak zda je s platností ve všech zemích (tedy i v těch, ve kterých zmíněná právní úprava není součástí lokálního právního řádu) s tím, kdo a jak vymáhá plnění tam, kde neplatí. Nebo se jedná o judikát nějakého národního soudu? Pak je to o něčem jiném.
Nevím jestli to píši srozumitelně, snad ano jinak mě omluvte, prosím.


[quote="pid:21308, uid:273"]Je to judikát na území Eu,tak snáď platí na celom území EU.[/quote] Tento fakt, je z právního pohledu diskutabilní. Taková právní norma musí být vtělesněna do právního řádu republiky (v tomto případě Slovenska), aby byla lokálně závazná. To znamená, odhlasování v Parlamentu. Slovní spojení "judikát na území EU" je velmi vágní (obecný) terminus technicus. Pokud by se jednalo o judikát Evropského soudu pak zda je s platností ve všech zemích (tedy i v těch, ve kterých zmíněná právní úprava není součástí lokálního právního řádu) s tím, kdo a jak vymáhá plnění tam, kde neplatí. Nebo se jedná o judikát nějakého národního soudu? Pak je to o něčem jiném. Nevím jestli to píši srozumitelně, snad ano jinak mě omluvte, prosím.

Atevi: v Rusku stavia 5g siet Cina, Zapad pokial viem este tiez to nema....toto je podla mna akurat nejaka blbost.


Atevi: v Rusku stavia 5g siet Cina, Zapad pokial viem este tiez to nema....toto je podla mna akurat nejaka blbost.

ja som myslela antigénový zo slín, lebo tam je cena okolo 200 - 250 KČ
napr. našla som toto https://www.mmtesting.cz/#informace - majú tam uvedené, že "pro samoplátce nabízíme také možnost antigenního testu ze slin."


Super, ďakujem veľmi pekne, toto mi ani nenapadlo. Zvážim.


[quote="pid:21315, uid:469"]ja som myslela antigénový zo slín, lebo tam je cena okolo 200 - 250 KČ napr. našla som toto https://www.mmtesting.cz/#informace - majú tam uvedené, že "pro samoplátce nabízíme také možnost antigenního testu ze slin."[/quote] Super, ďakujem veľmi pekne, toto mi ani nenapadlo. Zvážim.

Nevím jestli to píši srozumitelně, snad ano jinak mě omluvte, prosím.


Ano, ďakujem za objasnenie, rozumiem tomu dobre. Aj tak je to jedno, pretože tu sa porušuje veselo Ústava, Dohovor o ľudkských právach, takže aj keby to bolo rozhodnutie súdu, tak tu by to snáď nikým nezamávalo.


[quote="pid:21324, uid:311"]Nevím jestli to píši srozumitelně, snad ano jinak mě omluvte, prosím.[/quote] Ano, ďakujem za objasnenie, rozumiem tomu dobre. Aj tak je to jedno, pretože tu sa porušuje veselo Ústava, Dohovor o ľudkských právach, takže aj keby to bolo rozhodnutie súdu, tak tu by to snáď nikým nezamávalo.

OČKOVANÍ LIDÉ JSOU SLEDOVÁNI V REÁLNÉM ČASE PROSTŘEDNICTVÍM 5G SÍTÍ


Video som zhliadol a môžem povedať, že rovnaké video viem urobiť za chvíľu. Video vypovedá len o tom, ze sa dotyčný prihlásil vzdialene na iný server cez ssh a po spustení skriptu/príkazu mu vyhodilo vystúp akože z databázy o jeho známom, ktorý sa dal očkovať Sputnikom-V. Pre neznalých veci to môže vyzerať vierohodne, ale podla mňa to je len jednoduchý podvrh.


[quote="pid:21257, uid:111"]OČKOVANÍ LIDÉ JSOU SLEDOVÁNI V REÁLNÉM ČASE PROSTŘEDNICTVÍM 5G SÍTÍ[/quote] Video som zhliadol a môžem povedať, že rovnaké video viem urobiť za chvíľu. Video vypovedá len o tom, ze sa dotyčný prihlásil vzdialene na iný server cez ssh a po spustení skriptu/príkazu mu vyhodilo vystúp akože z databázy o jeho známom, ktorý sa dal očkovať Sputnikom-V. Pre neznalých veci to môže vyzerať vierohodne, ale podla mňa to je len jednoduchý podvrh.

Morgan Stanley zakáže neočkovaným zaměstnancům
a klientům vstup do newyorské pobočky
Investiční banka uvádí, že tato politika vstoupí v platnost 12. července
Podle interního sdělení, které viděl deník Financial Times, bude zaměstnancům a klientům banky Morgan Stanley, kteří se nenechali očkovat proti viru Covid-19, zakázán vstup do newyorských kanceláří banky.
Po tomto datu ti, kteří nepotvrdí, že jsou plně očkováni, ztratí přístup do budov, napsal Crawley a dodal, že „drtivá většina zaměstnanců“ již očkování nahlásila.
Konkurenční banka Goldman Sachs začátkem tohoto měsíce zavedla povinnost zaměstnanců zveřejnit svůj očkovací status, ale neočkovaní zaměstnanci mohou do budov, pokud nosí roušky a dodržují sociální odstup. Ve společnosti JPMorgan Chase je zveřejnění očkování stále dobrovolné.


Minulý týden také společnost BlackRock, největší světový správce aktiv, uvedla, že své kanceláře otevře pouze očkovaným zaměstnancům.
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/morgan-stanley-zakaze-neockovanym-zamestnancum-a-klientum-vstup-do-newyork-pobocka/


Morgan Stanley zakáže neočkovaným zaměstnancům a klientům vstup do newyorské pobočky Investiční banka uvádí, že tato politika vstoupí v platnost 12. července Podle interního sdělení, které viděl deník Financial Times, bude zaměstnancům a klientům banky Morgan Stanley, kteří se nenechali očkovat proti viru Covid-19, zakázán vstup do newyorských kanceláří banky. Po tomto datu ti, kteří nepotvrdí, že jsou plně očkováni, ztratí přístup do budov, napsal Crawley a dodal, že „drtivá většina zaměstnanců“ již očkování nahlásila. Konkurenční banka Goldman Sachs začátkem tohoto měsíce zavedla povinnost zaměstnanců zveřejnit svůj očkovací status, ale neočkovaní zaměstnanci mohou do budov, pokud nosí roušky a dodržují sociální odstup. Ve společnosti JPMorgan Chase je zveřejnění očkování stále dobrovolné. Minulý týden také společnost BlackRock, největší světový správce aktiv, uvedla, že své kanceláře otevře pouze očkovaným zaměstnancům. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/morgan-stanley-zakaze-neockovanym-zamestnancum-a-klientum-vstup-do-newyork-pobocka/

Minulý týden také společnost BlackRock, největší světový správce aktiv, uvedla, že své kanceláře otevře pouze očkovaným zaměstnancům.
toto mame aj tu uz davno, akurat sa s stym este nezacalo, lebo je to obmedzene pre vsetkych.


momentalne sa do kanclu vie clovek dostat ak sa vopred nahlasi do systemu a pride s testom, pripadne si urobi na mieste samotest. Do buducna bude mat plny a neobmedzeny pristup do kanclu len zaockovany. A tak teda na konci leta ziadam permanentny homeoffice.


@Havran akurat som minule premyslal, ze kde je Flegr, lebo dlho o nom nebolo pocut a nepreslo ani 5 dni a marionetku vytiahli.

[quote="pid:21416, uid:78"]Minulý týden také společnost BlackRock, největší světový správce aktiv, uvedla, že své kanceláře otevře pouze očkovaným zaměstnancům.[/quote]toto mame aj tu uz davno, akurat sa s stym este nezacalo, lebo je to obmedzene pre vsetkych. momentalne sa do kanclu vie clovek dostat ak sa vopred nahlasi do systemu a pride s testom, pripadne si urobi na mieste samotest. Do buducna bude mat plny a neobmedzeny pristup do kanclu len zaockovany. A tak teda na konci leta ziadam permanentny homeoffice. @Havran akurat som minule premyslal, ze kde je Flegr, lebo dlho o nom nebolo pocut a nepreslo ani 5 dni a marionetku vytiahli.

Moderator

Upravené 24. 6. 2021 o 06:54

Psychopat vyhrožuje

slušela by mu svěrací kazajka


[quote="pid:21458, uid:409"]Psychopat vyhrožuje[/quote] slušela by mu svěrací kazajka

Na dialnici pri vyjazde z parkoviska mi signalizoval sofer aby som zastala, cuvla som na uroven toho auta a sofer mi hovori ze mu je velmi spatne.
Hned mi oznamil ze bol ockovany a ze to ma z toho. Ja hned intuitivne som mu polozila ruku na celo bol uplne spoteny a bol uplne zrujnovany. Polozila som mu ruku na hlavu a modlila som sa. On ze co robim? Ja ze modlim sa... on ze nech sa nemodlim... ja mu hovorim ze mam vodu... ine mu neviem pomoct. On bol velmi vdacny a ubezpecil ma ze voda mu bude stacit...


Na dialnici pri vyjazde z parkoviska mi signalizoval sofer aby som zastala, cuvla som na uroven toho auta a sofer mi hovori ze mu je velmi spatne. Hned mi oznamil ze bol ockovany a ze to ma z toho. Ja hned intuitivne som mu polozila ruku na celo bol uplne spoteny a bol uplne zrujnovany. Polozila som mu ruku na hlavu a modlila som sa. On ze co robim? Ja ze modlim sa... on ze nech sa nemodlim... ja mu hovorim ze mam vodu... ine mu neviem pomoct. On bol velmi vdacny a ubezpecil ma ze voda mu bude stacit...

Americký úřad přidá varování k vakcínám Pfizer a Moderna
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/americky-regulator-prida-varovani-k-vakcinam-pfizer-a-moderna-168054#seq_no=3&source=hp&dop_id=168054&dop_ab_variant=0&dop_req_id=M4waYnAtAhH-202106240715&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
"Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) přidá varování k proticovidovým látkám společností Pfizer a Moderna. Podle expertů je možné, že případy zánětu srdečního svalu souvisí s očkováním mRNA vakcínami."


Výrobci přidají varování, ale zároveň "experti" z médií tvrdí, že riziko je minimální.


**Americký úřad přidá varování k vakcínám Pfizer a Moderna** https://www.seznamzpravy.cz/clanek/americky-regulator-prida-varovani-k-vakcinam-pfizer-a-moderna-168054#seq_no=3&source=hp&dop_id=168054&dop_ab_variant=0&dop_req_id=M4waYnAtAhH-202106240715&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz "Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) přidá varování k proticovidovým látkám společností Pfizer a Moderna. Podle expertů je možné, že případy zánětu srdečního svalu souvisí s očkováním mRNA vakcínami." Výrobci přidají varování, ale zároveň "experti" z médií tvrdí, že riziko je minimální.

davam do pozornosti: https://www.idnes.cz/karlovy-vary/zpravy/zachranna-sluzba-hromadne-postizeni-stredni-skola-sokolov.A210625_092413_vary-zpravy_ba


20 studentov strednej policajnej skoly omdlelo na slavnosti konca skolskeho roku, pricina je dosial neznama.


davam do pozornosti: https://www.idnes.cz/karlovy-vary/zpravy/zachranna-sluzba-hromadne-postizeni-stredni-skola-sokolov.A210625_092413_vary-zpravy_ba 20 studentov strednej policajnej skoly omdlelo na slavnosti konca skolskeho roku, pricina je dosial neznama.

Moderator

Nevím jestli to tu už někde není nebo to sem patří, ale na Casus Belli se objevilo tohle:


Prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov (SLÚŠ),
MUDr. Andrej Janco - vyzýva:


"Ak máte manžela, manželku, či iného blízkeho, ktorý zomrel po očkovaní, alebo máte Vy či najbližší tažké komplikácie, ozvite sa na email: ockovanie@odbornakomisia.sk
spracujeme tento podnet a naši právnici Vás zastúpia v žalobe zdarma. Chceme to zastaviť, kým vymyslia povinnosť...!!"


Zdroj: MUDr. Andrej Janco Facebook: https://www.facebook.com/andrej.janco.7
a https://odbornakomisia.sk
a https://akw.sk/covid-19/vedlajsie-ucinky-covid19-vakciny-v-cislach/


60d5e5b7c6d24


Nevím jestli to tu už někde není nebo to sem patří, ale na Casus Belli se objevilo tohle: Prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov (SLÚŠ), MUDr. Andrej Janco - vyzýva: "Ak máte manžela, manželku, či iného blízkeho, ktorý zomrel po očkovaní, alebo máte Vy či najbližší tažké komplikácie, ozvite sa na email: ockovanie@odbornakomisia.sk spracujeme tento podnet a naši právnici Vás zastúpia v žalobe zdarma. Chceme to zastaviť, kým vymyslia povinnosť...!!" Zdroj: MUDr. Andrej Janco Facebook: https://www.facebook.com/andrej.janco.7 a https://odbornakomisia.sk a https://akw.sk/covid-19/vedlajsie-ucinky-covid19-vakciny-v-cislach/ ![60d5e5b7c6d24](serve/attachment&path=60d5e5b7c6d24)

Reuters: Americký farmaceutický regulátor rozširuje varovania pre vakcíny Pfizer a Moderna Regulátor zahrnul do pokynov klauzulu o možnosti myokarditídy a perikarditídy po očkovaní liekmi od týchto spoločností


Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) pridal do pokynov pre výrobky Pfizer a Moderna upozornenie na zriedkavé zápalové ochorenie srdca. Informovala o tom v sobotu agentúra Reuters.


Regulátor podľa neho zahrnul varovanie pred výskytom myokarditídy a perikarditídy po očkovaní liekmi od týchto spoločností. Americké centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) uviedli, že pacienti so zápalom srdca vyvolaným očkovaním sa všeobecne zotavujú a majú sa dobre.


Vakcíny Moderna a Pfizer sú dva z troch liekov schválených v Spojených štátoch - USA tiež schválili použitie v Spojených štátoch, jednosmerný liek americkej spoločnosti Johnson & Johnson.


Podľa údajov WHO z 25. júna sú USA na prvom mieste medzi krajinami na svete v počte prípadov koronavírusovej infekcie - 33 257 768 osôb, ako aj v počte úmrtí - 597 727 ľudí.
https://tass.ru/obschestvo/11758773


Reuters: Americký farmaceutický regulátor rozširuje varovania pre vakcíny Pfizer a Moderna Regulátor zahrnul do pokynov klauzulu o možnosti myokarditídy a perikarditídy po očkovaní liekmi od týchto spoločností Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) pridal do pokynov pre výrobky Pfizer a Moderna upozornenie na zriedkavé zápalové ochorenie srdca. Informovala o tom v sobotu agentúra Reuters. Regulátor podľa neho zahrnul varovanie pred výskytom myokarditídy a perikarditídy po očkovaní liekmi od týchto spoločností. Americké centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) uviedli, že pacienti so zápalom srdca vyvolaným očkovaním sa všeobecne zotavujú a majú sa dobre. Vakcíny Moderna a Pfizer sú dva z troch liekov schválených v Spojených štátoch - USA tiež schválili použitie v Spojených štátoch, jednosmerný liek americkej spoločnosti Johnson & Johnson. Podľa údajov WHO z 25. júna sú USA na prvom mieste medzi krajinami na svete v počte prípadov koronavírusovej infekcie - 33 257 768 osôb, ako aj v počte úmrtí - 597 727 ľudí. https://tass.ru/obschestvo/11758773

Zomreli napriek očkovaniu: Viac ako polovica obetí, ktoré v Británii podľahli na variant Delta, bola zaočkovaná


https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/28/zomreli-napriek-ockovaniu-viac-ako-polovica-obeti-ktore-v-britanii-podlahli-na-variant-delta-bola-zaockovana/


Južná Kórea potvrdila 44 prípadov nákazy koronavírusom SARS-CoV-2 u osôb, ktoré boli predtým úplne zaočkované, oznámili v pondelok zdravotnícke úrady. Krajina tiež zrýchľuje svoju kampaň očkovania obyvateľstva, napísala juhokórejská tlačová agentúra Jonhap.


Medzi 44 pacientmi bolo 26 takých, ktorým podali vakcínu od spoločností Pfizer/BioNTech. Ďalším 18 ľuďom vpichli vakcínu od spoločnosti AstraZeneca.KDCA tiež uviedol, že zistil aj znovunakazenie pacienta, ktorý dostal vakcínu Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/592829-online-juzna-afrika-sprisnuje-opatrenia-chce-zastavit-deltu/


Zomreli napriek očkovaniu: Viac ako polovica obetí, ktoré v Británii podľahli na variant Delta, bola zaočkovaná https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/28/zomreli-napriek-ockovaniu-viac-ako-polovica-obeti-ktore-v-britanii-podlahli-na-variant-delta-bola-zaockovana/ Južná Kórea potvrdila 44 prípadov nákazy koronavírusom SARS-CoV-2 u osôb, ktoré boli predtým úplne zaočkované, oznámili v pondelok zdravotnícke úrady. Krajina tiež zrýchľuje svoju kampaň očkovania obyvateľstva, napísala juhokórejská tlačová agentúra Jonhap. Medzi 44 pacientmi bolo 26 takých, ktorým podali vakcínu od spoločností Pfizer/BioNTech. Ďalším 18 ľuďom vpichli vakcínu od spoločnosti AstraZeneca.KDCA tiež uviedol, že zistil aj znovunakazenie pacienta, ktorý dostal vakcínu Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/592829-online-juzna-afrika-sprisnuje-opatrenia-chce-zastavit-deltu/

zaujimava fb skupina https://www.facebook.com/groups/2977194032501841


Ano, uz som sa pridala, su tam relevatné posty, aj k vedľajím účinkom. Pochopila som, že admin kvázi je Mudr. Čićala, ten čo dal dopyt podľa info zákona na SUKL ohľadom fázy klinického testovania vakcín.


Čo je pre mňa šokujúce, že ľudia tam píšu negatívne skúsenosti z očkovania, priame kontakty, rodina a nikto nič nehlási resp. lekári to často bagatelizujú alebo tvrdia, že to nemôže byť z očkovania. Takže záver z toho plynie taký, že skutočný počet vedľajších účinkov vakcín bude zrejme násobne väčší. Tak prosím, dávajte si pozor a nepodliehajte tlaku, ktorý sa bude stupňovať.


Ešte mám zaujímavý update k tomuto cestovaniu, čo sme tu riešili s @Tina .

asi aj registrácia v tej "ehranici"... ale vzhľadom na rôzne úniky údajov, by som sa tomu asi vyhla ale potom je možný stret s príslušníkmi zboru, ale myslím, že je to upravené len v Mikasových vyhláškach

Dnes som dala Ba - Praha - Ba, Regiojetom. Nikto ma nekontroloval. Cestou naspäť som mala omylom rúšku, nikto mi nič nevravel. Takže pcr test bol zbytočný, nevadí.


Vo vlaku som sa rozprávala s pani, Slovenka, žije x rokov v zahraničí, aktuálne v Dubaji. Celkom milo ma prekvapila, že zatiaľ sa očkovať nedá, iba keď bude musieť, že ju donútia kvôli robote. Tam sa očkovalo ako prvé Sputnikom (!), Pfizerom a Astrou. Sputnik sa záhadne vyparil, a začalo sa očkovať Sinopharm. Pfizer povedala, že v žiadnom prípade, ja som je poradila, že keď sa inak nedá, Sinopharm, vidím ako najmenšie zlo. Konečne po dlhom čase normálny, kecali sme celú cestu.


[quote="pid:22023, uid:10"]zaujimava fb skupina https://www.facebook.com/groups/2977194032501841[/quote] Ano, uz som sa pridala, su tam relevatné posty, aj k vedľajím účinkom. Pochopila som, že admin kvázi je Mudr. Čićala, ten čo dal dopyt podľa info zákona na SUKL ohľadom fázy klinického testovania vakcín. Čo je pre mňa šokujúce, že ľudia tam píšu negatívne skúsenosti z očkovania, priame kontakty, rodina a nikto nič nehlási resp. lekári to často bagatelizujú alebo tvrdia, že to nemôže byť z očkovania. Takže záver z toho plynie taký, že skutočný počet vedľajších účinkov vakcín bude zrejme násobne väčší. Tak prosím, dávajte si pozor a nepodliehajte tlaku, ktorý sa bude stupňovať. Ešte mám zaujímavý update k tomuto cestovaniu, čo sme tu riešili s @Tina . _ asi aj registrácia v tej "ehranici"... ale vzhľadom na rôzne úniky údajov, by som sa tomu asi vyhla ale potom je možný stret s príslušníkmi zboru, ale myslím, že je to upravené len v Mikasových vyhláškach_ Dnes som dala Ba - Praha - Ba, Regiojetom. Nikto ma nekontroloval. Cestou naspäť som mala omylom rúšku, nikto mi nič nevravel. Takže pcr test bol zbytočný, nevadí. Vo vlaku som sa rozprávala s pani, Slovenka, žije x rokov v zahraničí, aktuálne v Dubaji. Celkom milo ma prekvapila, že zatiaľ sa očkovať nedá, iba keď bude musieť, že ju donútia kvôli robote. Tam sa očkovalo ako prvé Sputnikom (!), Pfizerom a Astrou. Sputnik sa záhadne vyparil, a začalo sa očkovať Sinopharm. Pfizer povedala, že v žiadnom prípade, ja som je poradila, že keď sa inak nedá, Sinopharm, vidím ako najmenšie zlo. Konečne po dlhom čase normálny, kecali sme celú cestu.
Upravené 28. 6. 2021 o 21:37

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-pandemie-nemoc-covid-19-vakcina-mrna-pfizer-moderna-astrazeneca-ochrana-dozivotni.A210628_151958_zahranicni_dtt


Tak se nám na iDnes zase dělá reklama na mRNA ... Doufám, že pak za to budou viset ...


https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-pandemie-nemoc-covid-19-vakcina-mrna-pfizer-moderna-astrazeneca-ochrana-dozivotni.A210628_151958_zahranicni_dtt Tak se nám na iDnes zase dělá reklama na mRNA ... Doufám, že pak za to budou viset ...

Tak se nám na iDnes zase dělá reklama na mRNA ... Doufám, že pak za to budou viset ...


Ale veď to máš priamo v nadpise. Ochrana doživotní. Takže keď do mesiaca umrieš na zápal srdcevého nervu, tak tá reklama neklama. do konca života ťa ochránila pred covidom, úplne natvrdo povedané, žiaľ. Asi by to malo ísť aj do rubriky nie je vtip.


Na to, čo hovoríte?
https://www.hlavnespravy.sk/statny-tajomnik-martin-klus-varuje-pred-obchadzanim-pravidiel-na-hraniciach/2592634


„Ak to na Slovensku myslíme s kontrolou hraníc vážne, musíme nastaviť taký režim, aby to nefungovalo ako v súčasnosti. Mnohí ľudia si totiž dnes dávajú navzájom telefonicky vedieť, na ktorých hraniciach sa kontroluje a na ktorých nie,“ konštatoval Klus. Dodal, že vzhľadom na riziká delta variantu koronavírusu je podobné správanie nezodpovedné a neprípustné.


Na keď ste to tak debilne nastavili, tak čo sa čudujete?! Je to sprosté nútenie do očkovania, zrušením MOMiek sa predraží aj dovolenka. Ja už nemám slov. Ľudia by to aj dodržiavali, ale je to tak hlúpo nastavené.


Inác v tej skupina na fb, som sa dozvedela, že v Rakusku funguje aj Selbsttest. ROzumiem tak, že si ich zadarmo mesačne vyzdvihne z lekárne 10 ks, robite si to sami, niečo trab niekde napísať, dostanente QR cod a je. Prečo takéto nemôže byť tu? To je rečnícka otázka, sledujú sa iné ciele ako ochrana zdravia zrejme.


[quote="pid:22157, uid:518"]Tak se nám na iDnes zase dělá reklama na mRNA ... Doufám, že pak za to budou viset ...[/quote] Ale veď to máš priamo v nadpise. Ochrana doživotní. Takže keď do mesiaca umrieš na zápal srdcevého nervu, tak tá reklama neklama. do konca života ťa ochránila pred covidom, úplne natvrdo povedané, žiaľ. Asi by to malo ísť aj do rubriky nie je vtip. Na to, čo hovoríte? https://www.hlavnespravy.sk/statny-tajomnik-martin-klus-varuje-pred-obchadzanim-pravidiel-na-hraniciach/2592634 _„Ak to na Slovensku myslíme s kontrolou hraníc vážne, musíme nastaviť taký režim, aby to nefungovalo ako v súčasnosti. Mnohí ľudia si totiž dnes dávajú navzájom telefonicky vedieť, na ktorých hraniciach sa kontroluje a na ktorých nie,“ konštatoval Klus. Dodal, že vzhľadom na riziká delta variantu koronavírusu je podobné správanie nezodpovedné a neprípustné._ Na keď ste to tak debilne nastavili, tak čo sa čudujete?! Je to sprosté nútenie do očkovania, zrušením MOMiek sa predraží aj dovolenka. Ja už nemám slov. Ľudia by to aj dodržiavali, ale je to tak hlúpo nastavené. Inác v tej skupina na fb, som sa dozvedela, že v Rakusku funguje aj Selbsttest. ROzumiem tak, že si ich zadarmo mesačne vyzdvihne z lekárne 10 ks, robite si to sami, niečo trab niekde napísať, dostanente QR cod a je. Prečo takéto nemôže byť tu? To je rečnícka otázka, sledujú sa iné ciele ako ochrana zdravia zrejme.

FDA (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) přidala k vakcínám varování o srdečních zánětech


Úřad přidal k vakcínám Moderna a Pfizer varování o možnosti rozvinutí zánětů srdce.
FDA to oznámila potom, co CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí) podalo zprávy o dalších případů srdečních zánětů - myocarditidy a pericarditidy, které se objevily u mladých dospělých poté, co byli očkování vakcínou s mRNA technologií.


https://www.ntd.com/fda-adds-warning-about-heart-inflammation-to-covid-19-mrna-vaccines_634047.html


FDA (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) přidala k vakcínám varování o srdečních zánětech Úřad přidal k vakcínám Moderna a Pfizer varování o možnosti rozvinutí zánětů srdce. FDA to oznámila potom, co CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí) podalo zprávy o dalších případů srdečních zánětů - myocarditidy a pericarditidy, které se objevily u mladých dospělých poté, co byli očkování vakcínou s mRNA technologií. https://www.ntd.com/fda-adds-warning-about-heart-inflammation-to-covid-19-mrna-vaccines_634047.html
Upravené 30. 6. 2021 o 07:46

https://www.infovojna.sk/article/video-simpsonovci-a-predpoved-lacnej-a-primitivnej-vakcinacnej-propagandy-zameranej-na-ockovanie-deti
Je tam velmi zaujimave video. Ako dobre vieme simpsonovci dlhe roky sluzia na podavanie infomacie davu. Podavanie takej informacie, ktoru by v opacnom pripade neprijali.


https://www.youtube.com/embed/N1xVzwHjxRw


https://www.infovojna.sk/article/video-simpsonovci-a-predpoved-lacnej-a-primitivnej-vakcinacnej-propagandy-zameranej-na-ockovanie-deti Je tam velmi zaujimave video. Ako dobre vieme simpsonovci dlhe roky sluzia na podavanie infomacie davu. Podavanie takej informacie, ktoru by v opacnom pripade neprijali. https://www.youtube.com/embed/N1xVzwHjxRw

z Anglicka prichádza zľahčovanie povakcinačných problémov s menštruáciou aj do našeho mainstreamu
https://www.topky.sk/cl/13/2138661/KORONAVIRUS-Problemy-s-menstruaciou-po-ockovani-U-tisicok-sa-zien-sa-objavili-tieto-tazkosti


z Anglicka prichádza zľahčovanie povakcinačných problémov s menštruáciou aj do našeho mainstreamu https://www.topky.sk/cl/13/2138661/KORONAVIRUS-Problemy-s-menstruaciou-po-ockovani-U-tisicok-sa-zien-sa-objavili-tieto-tazkosti

Posmrtná štúdia očkovaného pacienta - bol zaočkovaný Pfizerom (RNA vaccine BNT162b2) a na 26. deň po očkovaní zomrel
60dc1ad89b46c
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1201971221003647?fbclid=IwAR0WRi2FMfMpfgq-vyxV9uiBMVEefO82jKpzTYMhuub6I67Cx6zHm9DYvD0


Posmrtná štúdia očkovaného pacienta - bol zaočkovaný Pfizerom (RNA vaccine BNT162b2) a na 26. deň po očkovaní zomrel ![60dc1ad89b46c](serve/attachment&path=60dc1ad89b46c) https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1201971221003647?fbclid=IwAR0WRi2FMfMpfgq-vyxV9uiBMVEefO82jKpzTYMhuub6I67Cx6zHm9DYvD0

Bylo splněno zadání o proočkovanosti blbců . Což je důvod , k zatroubení k ústupu . A stádo ovcí se bude radovat .
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/britanie-ustupuje-od-covid-pasu-veri-ockovani-a-k-viru-chce-pristupovat-jako-k-chripce-40364910
Nicméně , dozorcům v českém koncentráku , to způsobí nemalé problémy . Ta informace , budeme to posuzovat jako chřipku , láme vaz všem zapáleným zrůdám .


Bylo splněno zadání o proočkovanosti blbců . Což je důvod , k zatroubení k ústupu . A stádo ovcí se bude radovat . https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/britanie-ustupuje-od-covid-pasu-veri-ockovani-a-k-viru-chce-pristupovat-jako-k-chripce-40364910 Nicméně , dozorcům v českém koncentráku , to způsobí nemalé problémy . Ta informace , budeme to posuzovat jako chřipku , láme vaz všem zapáleným zrůdám .

Maddie de Garay, 12 let, byla nadšená, že se může zúčastnit studie vakcín Covid. Její rodiče jsou vědci z oblasti medicíny a techniky a chtěli pro svou dceru jen dobré věci. Nyní je Maddie na invalidním vozíku a potřebuje hadičku na krmení. Se slzami by nyní chtěla dát světu vědět, o čem píšeme už dlouho. Je to experimentální vakcína. Senátor Ron Johnson uspořádal tiskovou konferenci s rodinami v Milwaukee ve Wisconsinu, aby celá země mohla sdílet zkušenosti s vedlejšími účinky vakcín COVID-19



odkaz na video z FB: https://www.facebook.com/zuzana.wardas/videos/2845466789010736
odkaz na video z youtube (od cca 31:40 min. + dajú sa zapnúť titulky):
https://www.youtube.com/watch?v=6mxqC9SiRh8


> _Maddie de Garay, 12 let, byla nadšená, že se může zúčastnit studie vakcín Covid. Její rodiče jsou vědci z oblasti medicíny a techniky a chtěli pro svou dceru jen dobré věci. Nyní je Maddie na invalidním vozíku a potřebuje hadičku na krmení. Se slzami by nyní chtěla dát světu vědět, o čem píšeme už dlouho. Je to experimentální vakcína. Senátor Ron Johnson uspořádal tiskovou konferenci s rodinami v Milwaukee ve Wisconsinu, aby celá země mohla sdílet zkušenosti s vedlejšími účinky vakcín COVID-19_ odkaz na video z FB: https://www.facebook.com/zuzana.wardas/videos/2845466789010736 odkaz na video z youtube (od cca 31:40 min. + dajú sa zapnúť titulky): https://www.youtube.com/watch?v=6mxqC9SiRh8

Je tam velmi zaujimave video.

Souhlas. Do času 3:21 je toho zkoncentrováno opravdu hodně, možná ani na nic nezapomněli.
Beru to spíše jako varování než propagaci.


16.května 2004 premiéra USA | 4. února 2007 u nás.


[quote="pid:22359, uid:106"]Je tam velmi zaujimave video.[/quote] Souhlas. Do času 3:21 je toho zkoncentrováno opravdu hodně, možná ani na nic nezapomněli. Beru to spíše jako varování než propagaci. 16.května 2004 premiéra USA | 4. února 2007 u nás.

Je tam velmi zaujimave video. Ako dobre vieme simpsonovci


Video je vskutku zaujímavé, obávam sa že by ho ptovaxeri nepochopili.


[quote="pid:22359, uid:106"]Je tam velmi zaujimave video. Ako dobre vieme simpsonovci[/quote] Video je vskutku zaujímavé, obávam sa že by ho ptovaxeri nepochopili.

u nás v obci neďaleko Bratislavy:


  • po druhej dávke otrávený(očkovaný) manžel známej cca 2 dni po ochrnul, prestal sa hýbať aj reagovať. začalo to postupne ihneď po druhej dávke a 2 dni na to už ležal. je teraz v nemocnici, údajne sa stav zlepšuje (neviem, čo to znamená). Inak priemerne zdravý 50 ročný chlap. Vakcína podľa neoverených info Pfizer. Na ŠUKL to nenahlasovali, ani "svojmu" lekárovi. Majú teraz iné starosti...
  • ľudia sú zhypnotizovaní médiami. v práci väčšina zaočkovaná, len pár nás tu "odoláva". každý týždeň dotaz z personálneho na stav očkovania cez email. samozrejme, ignorujeme.

  • teraz šli mnohí na druhú dávku. aj napriek zlým stavom po prvej, tak išli. utešovali sa, že druhá už "býva menej ťažká" a že "to tak má byť, veď to v TV vraveli".

  • jedna kolegyňa, tehotná v cca 6 mesiaci, sa rozčuľovala, lebo ju nechceli najskôr zaočkovať. Musela si to "vybaviť", podľa jej slov. Teraz čaká na druhú dávku. Majú pocit, že to robia pre dobrú vec, že sú zodpovední. nemám slov.


u nás v obci neďaleko Bratislavy: - po druhej dávke otrávený(očkovaný) manžel známej cca 2 dni po ochrnul, prestal sa hýbať aj reagovať. začalo to postupne ihneď po druhej dávke a 2 dni na to už ležal. je teraz v nemocnici, údajne sa stav zlepšuje (neviem, čo to znamená). Inak priemerne zdravý 50 ročný chlap. Vakcína podľa neoverených info Pfizer. Na ŠUKL to nenahlasovali, ani "svojmu" lekárovi. Majú teraz iné starosti... - ľudia sú zhypnotizovaní médiami. v práci väčšina zaočkovaná, len pár nás tu "odoláva". každý týždeň dotaz z personálneho na stav očkovania cez email. samozrejme, ignorujeme. - teraz šli mnohí na druhú dávku. aj napriek zlým stavom po prvej, tak išli. utešovali sa, že druhá už "býva menej ťažká" a že "to tak má byť, veď to v TV vraveli". - jedna kolegyňa, tehotná v cca 6 mesiaci, sa rozčuľovala, lebo ju nechceli najskôr zaočkovať. Musela si to "vybaviť", podľa jej slov. Teraz čaká na druhú dávku. Majú pocit, že to robia pre dobrú vec, že sú zodpovední. nemám slov.

na starej vode Milan zo Slovenska

Majú pocit, že to robia pre dobrú vec, že sú zodpovední. nemám slov.


Každý jsme svého štěstí strůjcem, co dodat?


[quote="pid:22438, uid:582"]Majú pocit, že to robia pre dobrú vec, že sú zodpovední. nemám slov.[/quote] Každý jsme svého štěstí strůjcem, co dodat?

Teď už u nás chtějí očkovat i děti od 12-ti let ?!
my na SR sme zase "rýchlejší" a "predbehli" sme Vás v ČR, u nás sa už od 12 rokov veselo očkuje...


napr. tu si už vymieňajú skúsenosti o tom ako to ich deti dobre znášali (z FB skupiny "Som zaočkovaný):
60dcdb905408c
60dcdb7962ba0


[quote="pid:22454, uid:518"]Teď už u nás chtějí očkovat i děti od 12-ti let ?![/quote] my na SR sme zase "rýchlejší" a "predbehli" sme Vás v ČR, u nás sa už od 12 rokov veselo očkuje... napr. tu si už vymieňajú skúsenosti o tom ako to ich deti dobre znášali (z FB skupiny "Som zaočkovaný): ![60dcdb905408c](serve/attachment&path=60dcdb905408c) ![60dcdb7962ba0](serve/attachment&path=60dcdb7962ba0)

Nicméně , dozorcům v českém koncentráku , to způsobí nemalé problémy . Ta informace , budeme to posuzovat jako chřipku , láme vaz všem zapáleným zrůdám .


Počkaj kým sa to dostane do Slovenska, Zuzka v prezidentskom paláci bude vítať vlastnú smrť s radosťou...


[quote="pid:22372, uid:185"]Nicméně , dozorcům v českém koncentráku , to způsobí nemalé problémy . Ta informace , budeme to posuzovat jako chřipku , láme vaz všem zapáleným zrůdám .[/quote] Počkaj kým sa to dostane do Slovenska, Zuzka v prezidentskom paláci bude vítať vlastnú smrť s radosťou...

Moderátor

Upravené 1. 7. 2021 o 09:07
147.7k
974
81
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept