Zdravie a záhrada
Vedlajšie účinky vakcín proti covidu19

Oracle: akoze nejde? ked zaockuju aj deti a mlade zeny, tak ako sa z toho vymanime?

Nejde toľko ľudí na tie jatky, ako nám podsúvajú či by chceli.

[quote="pid:15321, uid:187"]Oracle: akoze nejde? ked zaockuju aj deti a mlade zeny, tak ako sa z toho vymanime?[/quote] Nejde toľko ľudí na tie jatky, ako nám podsúvajú či by chceli.

Moderátor

Pfizer vakcíny spôsobujú magnetizmus miesta vpichu+nemôžete ísť po nej na MRI 10 týždňov (asi kvôli tomu):
https://www.bitchute.com/video/k7edR75Ifonl/
https://www.bitchute.com/video/XBLEsL16nrUV/

Pfizer vakcíny spôsobujú magnetizmus miesta vpichu+nemôžete ísť po nej na MRI 10 týždňov (asi kvôli tomu): https://www.bitchute.com/video/k7edR75Ifonl/ https://www.bitchute.com/video/XBLEsL16nrUV/

Moderátor

Pfizer vakcíny spôsobujú magnetizmus miesta

no nielen to len to. Jedným z ďalších možných vedľajších účinkov je vysoký krvný tlak, nemusí sa to prejaviť hneď. Naša suseda, pediatrička na dôchodku, ináč veľmi rozumná, to ockovanie asi na tlak rodiny, s tým má problémy. Mám aj z iných zdrojov, že to môže spôsobovať tento problem.

bolo ti aj tu: https://www.hlavnespravy.sk/statny-ustav-pre-kontrolu-lieciv-eviduje-67-hlaseni-podozreni-na-neziaduce-ucinky-po-vakcine-proti-covid-19/2402682

už potomto som takýto článok nevidela.

[quote="pid:15352, uid:7"]Pfizer vakcíny spôsobujú magnetizmus miesta[/quote] no nielen to len to. Jedným z ďalších možných vedľajších účinkov je vysoký krvný tlak, nemusí sa to prejaviť hneď. Naša suseda, pediatrička na dôchodku, ináč veľmi rozumná, to ockovanie asi na tlak rodiny, s tým má problémy. Mám aj z iných zdrojov, že to môže spôsobovať tento problem. bolo ti aj tu: https://www.hlavnespravy.sk/statny-ustav-pre-kontrolu-lieciv-eviduje-67-hlaseni-podozreni-na-neziaduce-ucinky-po-vakcine-proti-covid-19/2402682 už potomto som takýto článok nevidela.
Upravené 12. 5. 2021 o 05:17

Pfizer vakcíny spôsobujú magnetizmus miesta

no nielen to len to. Jedným z ďalších možných vedľajších účinkov je vysoký krvný tlak, nemusí sa to prejaviť hneď. Naša suseda, pediatrička na dôchodku, ináč veľmi rozumná, to ockovanie asi na tlak rodiny, s tým má problémy. Mám aj z iných zdrojov, že to môže spôsobovať tento problem.

bolo ti aj tu: https://www.hlavnespravy.sk/statny-ustav-pre-kontrolu-lieciv-eviduje-67-hlaseni-podozreni-na-neziaduce-ucinky-po-vakcine-proti-covid-19/2402682

už potomto som takýto článok nevidela. No kedze je už cca mesiac po druhej dávke, tak to nikto spájať nebude....

[quote="pid:15352, uid:7"]Pfizer vakcíny spôsobujú magnetizmus miesta[/quote] no nielen to len to. Jedným z ďalších možných vedľajších účinkov je vysoký krvný tlak, nemusí sa to prejaviť hneď. Naša suseda, pediatrička na dôchodku, ináč veľmi rozumná, to ockovanie asi na tlak rodiny, s tým má problémy. Mám aj z iných zdrojov, že to môže spôsobovať tento problem. bolo ti aj tu: https://www.hlavnespravy.sk/statny-ustav-pre-kontrolu-lieciv-eviduje-67-hlaseni-podozreni-na-neziaduce-ucinky-po-vakcine-proti-covid-19/2402682 už potomto som takýto článok nevidela. No kedze je už cca mesiac po druhej dávke, tak to nikto spájať nebude....

12letá dívka ochrnutá po covid vakcíně v rámci studií na dětech
Najprv paralýza a potom ako riešenie ponúknutá eutanázia. Aké milé a pozorné od nich.

[quote="pid:15376, uid:111"]12letá dívka ochrnutá po covid vakcíně v rámci studií na dětech[/quote] Najprv paralýza a potom ako riešenie ponúknutá eutanázia. Aké milé a pozorné od nich.

v zahraničí niektorí toto zdieľajú - špatnosti o jednotlivých výrobcoch vakcín

609c19cbcc5cd

v zahraničí niektorí toto zdieľajú - **špatnosti o jednotlivých výrobcoch vakcín** ![609c19cbcc5cd](serve/attachment&path=609c19cbcc5cd)

pikoška: v Kolíne už polovica pozitívnych prípadov boli zaočkovanci

https://www.hlavnespravy.sk/vakcina-znamena-slobodu-v-nemecku-zatial-nefunguje-v-koline-bola-az-polovica-pozitivnych-pripadov-uz-proti-covidu-zaockovana-nie-je-to-normalne-tie-cisla-ma-znepokojuju-reaguje-minister-zd/2537160

**pikoška**: v Kolíne už polovica pozitívnych prípadov boli zaočkovanci https://www.hlavnespravy.sk/vakcina-znamena-slobodu-v-nemecku-zatial-nefunguje-v-koline-bola-az-polovica-pozitivnych-pripadov-uz-proti-covidu-zaockovana-nie-je-to-normalne-tie-cisla-ma-znepokojuju-reaguje-minister-zd/2537160

Na tému mRNA vakcín som mal nedávno zvláštny rozhovor. Ide o to, že ako je známe, spôsobujú potiaže aj pri kontakte zaočkovanca s nezaočkovaným jedincom prenosom spike proteinov na organických zvyškoch nositeľa. Ako je to však s prenosom na zvieratá, veď sa stále traduje, že Covid-19 preliezol na človeka z lietajúcej myši, teda je možný prenos aj opačne?!
Tu potom ale vyvstáva obrovský problém, nakoľko dnes celé odvetvie živočíšnej výroby je plne závislé na umelom oplodňovaní a tak napríklad obstojný plemenný býk majúci síce 100 tisíc teliatok ako potomstvo v živote ani len na obrázku kravu nevidel. A tu je jadro pudla, keďže pri tlačení na pílu, čoho sme svedkom sa množstvo pracovníkov, podieľajúcich sa na výrobe pomôcok na insemináciu podrobuje očkovaniu, teda sa stávajú šíriteľmi tohto problému. A teda vnášaniu nekontrolovateľných genetických informácií do reprodukčného cyklu. A to aj v prípade umelého oplodnenia neplodných párov, ktorých vďaka mňamkám "modernej" doby nebývalo pribúda. Čo bude výsledkom takéhoto nepremysleného(?) kroku?

Na tému mRNA vakcín som mal nedávno zvláštny rozhovor. Ide o to, že ako je známe, spôsobujú potiaže aj pri kontakte zaočkovanca s nezaočkovaným jedincom prenosom spike proteinov na organických zvyškoch nositeľa. Ako je to však s prenosom na zvieratá, veď sa stále traduje, že Covid-19 preliezol na človeka z lietajúcej myši, teda je možný prenos aj opačne?! Tu potom ale vyvstáva obrovský problém, nakoľko dnes celé odvetvie živočíšnej výroby je plne závislé na umelom oplodňovaní a tak napríklad obstojný plemenný býk majúci síce 100 tisíc teliatok ako potomstvo v živote ani len na obrázku kravu nevidel. A tu je jadro pudla, keďže pri tlačení na pílu, čoho sme svedkom sa množstvo pracovníkov, podieľajúcich sa na výrobe pomôcok na insemináciu podrobuje očkovaniu, teda sa stávajú šíriteľmi tohto problému. A teda vnášaniu nekontrolovateľných genetických informácií do reprodukčného cyklu. A to aj v prípade umelého oplodnenia neplodných párov, ktorých vďaka mňamkám "modernej" doby nebývalo pribúda. Čo bude výsledkom takéhoto nepremysleného(?) kroku?
Upravené 17. 5. 2021 o 21:39

Nejde toľko ľudí na tie jatky, ako nám podsúvajú či by chceli.

súhlas, na tieto jatky sa nehlásia ľudia a preto tomu robia takú propagandu, ľudia sa im na ich vakcíny vykašľali.....to čo hlásajú v novinách , koľko sa denne zaočkuje ľudí by som brala tak, že to posledné číslo by som vymazala...podľa mňa je to biedna cifra.... najviac zmanipulovaní sú starý ľudia a mládež 18 a viac....proste vymydlené mozgy....

[quote="pid:15351, uid:7"]Nejde toľko ľudí na tie jatky, ako nám podsúvajú či by chceli.[/quote] súhlas, na tieto jatky sa nehlásia ľudia a preto tomu robia takú propagandu, ľudia sa im na ich vakcíny vykašľali.....to čo hlásajú v novinách , koľko sa denne zaočkuje ľudí by som brala tak, že to posledné číslo by som vymazala...podľa mňa je to biedna cifra.... najviac zmanipulovaní sú starý ľudia a mládež 18 a viac....proste vymydlené mozgy....

Ak má niekto záujem, tak som natrafila na FB skupinu :
https://www.facebook.com/groups/1111360269325095
Som zaočkovaný.

Tam píšu ľudia po vakcinácii a tých nežiadúcich účinkov majú teda dosť. Je súkromná, ale dá sa pridať.

Ak má niekto záujem, tak som natrafila na FB skupinu : https://www.facebook.com/groups/1111360269325095 Som zaočkovaný. Tam píšu ľudia po vakcinácii a tých nežiadúcich účinkov majú teda dosť. Je súkromná, ale dá sa pridať.

najviac zmanipulovaní sú starý ľudia a mládež
Stari ludia, lebo uz sa im nechce studovat a primat nove informacie a mladi lebo tiez si nestuduju infomacie ale len bezmyslienkovito preberaju vsetko ako ich to v skole naucili. Vcera som sa dozvedel, ze vacsina mojich "kamaratov" sa uz dala ockovat. Dovod "chceme ist na dovolenku do chorvatska, nebudeme musiet sa chodit testovat". Nuz ked je cloveku prednejsia dovolenka v chorvatsku ako vlastne zdravie, tak by sa mal nad sebou dost hlboko zamysliet. Je to smutne no. Rozmyslam, ze ked pridu elity v novembri s virusom, na ktory bude ockovane ludske telo extremne reagovat tak nam zahynie polka populacie. Moj ujo s vekom 70 + sa bol ockovat. Odvtedy len cele dni prespi. Dalo by sa povedat, ze vakcina ho vypla. Samozrejme, ze jeho schatrane telo, o ktore sa roky nestaral uz odmietalo poslusnost, ale vakcina doslova vypla toho cloveka. Uz moze len cakat na smrt v spanku, ktorym stravi 18 hodin dna.

[quote="pid:16207, uid:17"]najviac zmanipulovaní sú starý ľudia a mládež[/quote]Stari ludia, lebo uz sa im nechce studovat a primat nove informacie a mladi lebo tiez si nestuduju infomacie ale len bezmyslienkovito preberaju vsetko ako ich to v skole naucili. Vcera som sa dozvedel, ze vacsina mojich "kamaratov" sa uz dala ockovat. Dovod "chceme ist na dovolenku do chorvatska, nebudeme musiet sa chodit testovat". Nuz ked je cloveku prednejsia dovolenka v chorvatsku ako vlastne zdravie, tak by sa mal nad sebou dost hlboko zamysliet. Je to smutne no. Rozmyslam, ze ked pridu elity v novembri s virusom, na ktory bude ockovane ludske telo extremne reagovat tak nam zahynie polka populacie. Moj ujo s vekom 70 + sa bol ockovat. Odvtedy len cele dni prespi. Dalo by sa povedat, ze vakcina ho vypla. Samozrejme, ze jeho schatrane telo, o ktore sa roky nestaral uz odmietalo poslusnost, ale vakcina doslova vypla toho cloveka. Uz moze len cakat na smrt v spanku, ktorym stravi 18 hodin dna.

v tej fcb skupine je teda materiál...dievčatá sa tam chvália, ako rodičom /konečne zaočkovaným/ tajne povypínali "konspiračné " stránky... no fuj

v tej fcb skupine je teda materiál...dievčatá sa tam chvália, ako rodičom /konečne zaočkovaným/ tajne povypínali "konspiračné " stránky... no fuj

Na Slovensku bolo hlásených 4744 podozrení na nežiaduce účinky vakcín

Celkovo bolo na Slovensku k štvrtku podľa údajov Národného centra zdravotníckych informácií prvou dávkou zaočkovaných 1 480 534 osôb, druhou dávkou 705 034 osôb.

• V súvislosti s očkovaním proti novému koronavírusu Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) k štvrtku eviduje 4744 hlásených podozrení na nežiaduce účinky. Z celkového počtu hlásení je 300 závažných, čo predstavuje 6,3 percenta hlásení. Na svojej stránke to uviedol ŠÚKL.

Medzi najčastejšie hlásené závažné nežiaduce účinky patrili pretrvávajúci zvýšený krvný tlak, a to najmä u pacientov liečených na hypertenziu. Ďalšími boli tiež predkolapsový stav, kolaps, trombóza, pľúcna embólia, alergické reakcie, dočasná paralýza či krátkodobá strata vedomia.

Objaviť sa môže aj epileptický záchvat u pacientov liečených na epilepsiu. K závažným nežiaducim účinkom zaradil ŠÚKL aj teplotu tela nad 40 stupňov Celzia.

https://www.teraz.sk/slovensko/sukl-eviduje-4744-hlasenych-podozren/550575-clanok.html

Zvláštne je, že sa v tejto správe nespomínajú úmrtia. Pričom práve kvôli nim bolo zastavené očkovanie vakcínou od AstraZeneca.

**Na Slovensku bolo hlásených 4744 podozrení na nežiaduce účinky vakcín** Celkovo bolo na Slovensku k štvrtku podľa údajov Národného centra zdravotníckych informácií prvou dávkou zaočkovaných 1 480 534 osôb, druhou dávkou 705 034 osôb. - V súvislosti s očkovaním proti novému koronavírusu Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) k štvrtku eviduje 4744 hlásených podozrení na nežiaduce účinky. Z celkového počtu hlásení je 300 závažných, čo predstavuje 6,3 percenta hlásení. Na svojej stránke to uviedol ŠÚKL. Medzi najčastejšie hlásené závažné nežiaduce účinky patrili pretrvávajúci zvýšený krvný tlak, a to najmä u pacientov liečených na hypertenziu. Ďalšími boli tiež predkolapsový stav, kolaps, trombóza, pľúcna embólia, alergické reakcie, dočasná paralýza či krátkodobá strata vedomia. Objaviť sa môže aj epileptický záchvat u pacientov liečených na epilepsiu. K závažným nežiaducim účinkom zaradil ŠÚKL aj teplotu tela nad 40 stupňov Celzia. https://www.teraz.sk/slovensko/sukl-eviduje-4744-hlasenych-podozren/550575-clanok.html Zvláštne je, že sa v tejto správe nespomínajú úmrtia. Pričom práve kvôli nim bolo zastavené očkovanie vakcínou od AstraZeneca.
Upravené 21. 5. 2021 o 12:31

tych mame oficialne tusim 2....ale ta prva ucitelka 38 rocna zomrela cisto nahodou a nemalo to ziadny vplyv zo strany ockovania a ta druha mala taku geneticku poruchu, neliecenu, neprejavenu, ze nikto nemohol tusit, ze zomrie

tych mame oficialne tusim 2....ale ta prva ucitelka 38 rocna zomrela cisto nahodou a nemalo to ziadny vplyv zo strany ockovania a ta druha mala taku geneticku poruchu, neliecenu, neprejavenu, ze nikto nemohol tusit, ze zomrie

@rybana

Tento postřeh mě zaujal, opravdu hluboce. I přes 62 let se cítím stále ve skvělé formě, tedy obecně. Už to sice není to co před dvěma lety, ale ještě stále bych takovou všivárnu celkem snadno odhalil. Jen si nejsem jist, jak bych to potomkovi dokázal. Buď si jistá, že by měl do smrti jednoho z nás peklo na zemi!

P.S.
Bývalá manželka přes přísný zákaz zapnula můj osobní počítač a druhý den byla rozvedená a vyhoštěná ze země.

@rybana [quote="pid:16469, uid:163"]v tej fcb skupine je teda materiál...dievčatá sa tam chvália, ako rodičom /konečne zaočkovaným/ tajne povypínali "konspiračné " stránky... no fuj[/quote] Tento postřeh mě zaujal, opravdu hluboce. I přes 62 let se cítím stále ve skvělé formě, tedy obecně. Už to sice není to co před dvěma lety, ale ještě stále bych takovou všivárnu celkem snadno odhalil. Jen si nejsem jist, jak bych to potomkovi dokázal. Buď si jistá, že by měl do smrti jednoho z nás peklo na zemi! P.S. Bývalá manželka přes přísný zákaz zapnula můj osobní počítač a druhý den byla rozvedená a vyhoštěná ze země.
Upravené 21. 5. 2021 o 20:39

@Karlos
Tak to nebyla reálná manželka ale jen služka.

@Karlos Tak to nebyla reálná manželka ale jen služka.

z Fb skupiny Zaočkovaní:
V stredu popoludni som dostala prvu davku MODERNY, myslim, ze mi ju pichli nestandardne vysoko, takmer az pri pleci. Do minuty som citila v oblasti vpichu silne palenie, ktore prechadzalo az do lavej polovice hlavy. Cestou z ockovania sa k tomu pridal tlak na licnu kost (vsetko na lavej strane, kam ma ockovali), ktory siel az do oblasti ucha a pocit ako keby mi sla ochrnut cela polovica tvare. Noc som mala relativne pokojnu (striedanie pocitu horuca a chladu), na druhy den som pocitovala unavu a pocit az na zvracanine, ale bola som v praci. Dalsiu noc som sa prebudila opat na pocit, ze mam zmeravenu lavu cast tvare, dokonca som mala aj pocit, ze horsie vidim lavym okom. K tomu sa pridal pocit, ako keby som mala celu lavu cast krku zachladnutu a opat tlak, az do hlavy, pridalo sa aj mravcenie, tlak na licnu kost, az do oblasti ucha a tiez aj na lavej casti hornej pery. Obcasne mam pocit velkej horucavy v oblasti laveho lica.Mohlo sa stat, ze vpich zasiahol nejaky nerv, ktory toto sposobuje? Alebo to ma byt vedlajsi ucinok? Od ockovania presli dva dni a neviem, ci mam vyhladat pomoc lekara alebo mam este pockat.

A to sme na začiatku, nechcem si predstaviť, keď to budú ďalej ešte kombinovať a v jeseni bude vymalované.

z Fb skupiny Zaočkovaní: V stredu popoludni som dostala prvu davku MODERNY, myslim, ze mi ju pichli nestandardne vysoko, takmer az pri pleci. Do minuty som citila v oblasti vpichu silne palenie, ktore prechadzalo az do lavej polovice hlavy. Cestou z ockovania sa k tomu pridal tlak na licnu kost (vsetko na lavej strane, kam ma ockovali), ktory siel az do oblasti ucha a pocit ako keby mi sla ochrnut cela polovica tvare. Noc som mala relativne pokojnu (striedanie pocitu horuca a chladu), na druhy den som pocitovala unavu a pocit az na zvracanine, ale bola som v praci. Dalsiu noc som sa prebudila opat na pocit, ze mam zmeravenu lavu cast tvare, dokonca som mala aj pocit, ze horsie vidim lavym okom. K tomu sa pridal pocit, ako keby som mala celu lavu cast krku zachladnutu a opat tlak, az do hlavy, pridalo sa aj mravcenie, tlak na licnu kost, az do oblasti ucha a tiez aj na lavej casti hornej pery. Obcasne mam pocit velkej horucavy v oblasti laveho lica.Mohlo sa stat, ze vpich zasiahol nejaky nerv, ktory toto sposobuje? Alebo to ma byt vedlajsi ucinok? Od ockovania presli dva dni a neviem, ci mam vyhladat pomoc lekara alebo mam este pockat. A to sme na začiatku, nechcem si predstaviť, keď to budú ďalej ešte kombinovať a v jeseni bude vymalované.

najhoršie na tom je to, že tym ludom tam to nedocvakava..navzajom sa posilnuju, radí tam akasi doktorka, u vela vecí popiera, že je to z očkovania..netrpezlivo čakaju na 18 narodeniny svojich detí, aby tiež mohli íst za štastím......je to smutné, za pár rokov budu riešit neplodnost, je tam vela mladých ludí.....

najhoršie na tom je to, že tym ludom tam to nedocvakava..navzajom sa posilnuju, radí tam akasi doktorka, u vela vecí popiera, že je to z očkovania..netrpezlivo čakaju na 18 narodeniny svojich detí, aby tiež mohli íst za štastím......je to smutné, za pár rokov budu riešit neplodnost, je tam vela mladých ludí.....
78.5k
608
65
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept