Zdravie a záhrada
Vedlajšie účinky vakcín proti covidu19

Myslíte, že by očkovací látky mohly být i v šťouracích nosních testech? (text je slovensky)
https://slo.kyhistotechs.com/intranasal-mrna-nanoparticle-vaccination-induces-prophylactic-72960782


Článek jsem včera jenom prolétl, nečetl jsem ho důkladně, nicméně, mám z toho obavu a přemýšlím, co dělat, jelikož i když dosud jsem se testování vyhnul, tak vzhledem k situaci na trhu práce a momentálnímu stavu úspor nevím, jestli se mi to podaří po ohlášeném konci "home office" (ledaže by zase vláda odvolala, co slíbila) tomu vyhnout.
Vzhledem k tomu, že vedoucí (nevědoucí) je blb, volič Pirátů a nechává se očkovat i na chřipku, tak jsem usoudil, že lepší s ním o těch testech zatím nemluvit.


V článku píšou, že ten test na myších byl prováděn aplikací nanočástic do nosu, ale že ještě přimíchali maličkaté množství, myslím, že ethanolu a procedura trvala cca 12 minut.


Takže na jednu stranu se zdá, že ty suché testovací tyčinky pro přenos nákazy možná nestačí, ale jako laik to teď neumím posoudit.
Samozřejmě, co jsme tu řešili už dříve, tak jsou ze stejného materiálu, jako respirátory a obsahují zdravotně závadné chemikálie.
Otázkou tedy je, zda efekt je spíše psychologický v tom, co si 1) lidé nechají líbit, za 2) dotlačit je radši k očkování a 3) chemické šmakulády v nosošťourech do jisté míry skutečně blokují myšlení, ale po jistém čase se člověk dokáže detoxikovat nebo zda hrozí i nákaza.


Děti nemám a v nejbližší době (řekněme nejbližší dva roky) ani neplánuji, do budoucna bych ale samozřejmě děti rád měl.


[quote="pid:14042, uid:181"]Myslíte, že by očkovací látky mohly být i v šťouracích nosních testech? (text je slovensky) https://slo.kyhistotechs.com/intranasal-mrna-nanoparticle-vaccination-induces-prophylactic-72960782[/quote] Článek jsem včera jenom prolétl, nečetl jsem ho důkladně, nicméně, mám z toho obavu a přemýšlím, co dělat, jelikož i když dosud jsem se testování vyhnul, tak vzhledem k situaci na trhu práce a momentálnímu stavu úspor nevím, jestli se mi to podaří po ohlášeném konci "home office" (ledaže by zase vláda odvolala, co slíbila) tomu vyhnout. Vzhledem k tomu, že vedoucí (nevědoucí) je blb, volič Pirátů a nechává se očkovat i na chřipku, tak jsem usoudil, že lepší s ním o těch testech zatím nemluvit. V článku píšou, že ten test na myších byl prováděn aplikací nanočástic do nosu, ale že ještě přimíchali maličkaté množství, myslím, že ethanolu a procedura trvala cca 12 minut. Takže na jednu stranu se zdá, že ty suché testovací tyčinky pro přenos nákazy možná nestačí, ale jako laik to teď neumím posoudit. Samozřejmě, co jsme tu řešili už dříve, tak jsou ze stejného materiálu, jako respirátory a obsahují zdravotně závadné chemikálie. Otázkou tedy je, zda efekt je spíše psychologický v tom, co si 1) lidé nechají líbit, za 2) dotlačit je radši k očkování a 3) chemické šmakulády v nosošťourech do jisté míry skutečně blokují myšlení, ale po jistém čase se člověk dokáže detoxikovat nebo zda hrozí i nákaza. Děti nemám a v nejbližší době (řekněme nejbližší dva roky) ani neplánuji, do budoucna bych ale samozřejmě děti rád měl.
Upravené 1. 5. 2021 o 21:11

ja na testovanie chodim, snazim sa ten interval co najviac natiahnut...idealne raz za 3 tyzdne (dlhsie sa mi to neda). Naozaj verim, ze tak ako lieky mozu menit nalady a povahu cloveka, stale je to na vnutornej sile cloveka a jeho spojeni s Bohom, aby tuto zmenu zbadal a nasiel cestu naspat. Keby vedeli urobit cyborga z cloveka len tak, nejakou tycinkou v nose ci ockovanim, tak si myslim, ze uz by tu vacsina neexistovala


ja na testovanie chodim, snazim sa ten interval co najviac natiahnut...idealne raz za 3 tyzdne (dlhsie sa mi to neda). Naozaj verim, ze tak ako lieky mozu menit nalady a povahu cloveka, stale je to na vnutornej sile cloveka a jeho spojeni s Bohom, aby tuto zmenu zbadal a nasiel cestu naspat. Keby vedeli urobit cyborga z cloveka len tak, nejakou tycinkou v nose ci ockovanim, tak si myslim, ze uz by tu vacsina neexistovala

ja na testovanie chodim, snazim sa ten interval co najviac natiahnut.

@JankaS
Tu ide pri testovaní hlavne o akt poníženia a tým stratu odporu u ľudí. Toto je hlavný rozdiel medzi vládou Satana/kultu matérie a tela/sebectva , ktoré potrebuje represie a násilie alebo klamstvo na udržanie moci oproti vláde svetla, ktoré vládne motiváciou ľudí a pravdou....zlo vie pomenovať a odsúdiť aj bez násilia.

[quote="pid:14197, uid:187"]ja na testovanie chodim, snazim sa ten interval co najviac natiahnut.[/quote] @JankaS Tu ide pri testovaní hlavne o akt poníženia a tým stratu odporu u ľudí. Toto je hlavný rozdiel medzi vládou Satana/kultu matérie a tela/sebectva , ktoré potrebuje represie a násilie alebo klamstvo na udržanie moci oproti vláde svetla, ktoré vládne motiváciou ľudí a pravdou....zlo vie pomenovať a odsúdiť aj bez násilia.
Upravené 2. 5. 2021 o 17:15

toto je mnamka:

To bude účelový pokus o likvidaci reputace čehokoliv co není na technologii mRNA.
Šel bych možná tak daleko a vnímal jakoukoli oficiální zprávu z mainstreamu jako by byla řečena opačně.


Vakcína AstraZ (NE) způsobuje krevní sraženiny
Vakcíná Sutnik V není (JE) odzkoušená a (NE) může být nebezpečná.
Vrbětický sklad munice (NE)vyhodili do luftu ruský agenti. (NE) máme důkazy.
atd.
Nelze to aplikovat vždy, ale pro hrubou orientaci to stačí. :-)


[quote="pid:13840, uid:10"]toto je mnamka:[/quote] To bude účelový pokus o likvidaci reputace čehokoliv co není na technologii mRNA. Šel bych možná tak daleko a vnímal jakoukoli oficiální zprávu z mainstreamu jako by byla řečena opačně. Vakcína AstraZ (NE) způsobuje krevní sraženiny Vakcíná Sutnik V není (JE) odzkoušená a (NE) může být nebezpečná. Vrbětický sklad munice (NE)vyhodili do luftu ruský agenti. (NE) máme důkazy. atd. Nelze to aplikovat vždy, ale pro hrubou orientaci to stačí. :-)
Upravené 3. 5. 2021 o 01:18

To bude účelový pokus o likvidaci reputace čehokoliv co není na technologii mRNA.


Vakcína AstraZ (NE) způsobuje krevní sraženiny
Vakcíná Sutnik V není (JE) odzkoušená a (NE) může být nebezpečná.


Obdobne sa i MUDr J.Marec zamyslel.


608f8bd4a5743


[quote="pid:14272, uid:444"]To bude účelový pokus o likvidaci reputace čehokoliv co není na technologii mRNA.[/quote] [quote="pid:14272, uid:444"]Vakcína AstraZ (NE) způsobuje krevní sraženiny Vakcíná Sutnik V není (JE) odzkoušená a (NE) může být nebezpečná.[/quote] Obdobne sa i MUDr J.Marec **zamyslel**. ![608f8bd4a5743](serve/attachment&path=608f8bd4a5743)

Nie je to síce o Covide, ale očkovaní v Nigérii spol. Pfizer...


Reportáž z talianskej štátnej televízie Rai 3 z roku 2006 ohľadom farmaceutickej spoločnosti Pfizer....
https://www.facebook.com/hricalubos1/posts/1363529423992021


/neviem vložiť samostatné video/


Nie je to síce o Covide, ale očkovaní v Nigérii spol. Pfizer... Reportáž z talianskej štátnej televízie Rai 3 z roku 2006 ohľadom farmaceutickej spoločnosti Pfizer.... https://www.facebook.com/hricalubos1/posts/1363529423992021 /neviem vložiť samostatné video/

Už je smazané, škoda.


Na Facebook mi dobře funguje program ClipGrab, stahuje i z Twitteru nebo YouTube.
Stejně tak z české CNN.
Spoustu jiných stránek ale nepřelouská, takže většinou je potřeba pak použít doplněk prohlížeče Video DownloadHelper, ale ten ve verzi zdarma nemá neomezený počet stahování.


[quote="pid:14386, uid:311"]Už je smazané, škoda.[/quote] Na Facebook mi dobře funguje program ClipGrab, stahuje i z Twitteru nebo YouTube. Stejně tak z české CNN. Spoustu jiných stránek ale nepřelouská, takže většinou je potřeba pak použít doplněk prohlížeče Video DownloadHelper, ale ten ve verzi zdarma nemá neomezený počet stahování.

https://otevrisvoumysl.cz/19-916-poruch-oci-vcetne-slepoty-po-covid-vakcine-hlasenych-v-evrope/


19 916 „poruch očí” včetně slepoty po covid vakcíně hlášených v Evropě.


  1. květen, 2021 – Stovky případů slepoty se objevily mezi 19 916 hlášeními „očních poruch” evropské monitorující agentuře Světové zdravotnické organizace v návaznosti na podání experimentálních vakcín proti covidu-19.

Téměř 20 tisíc očních poruch hlášených VigiBase, databáze pro WHO, kterou udržuje monitorující centrum Uppsala (UMC) v Uppsalla ve Švédsku, zahrnují:


Bolest očí (4616)
Rozmazané vidění (3839)
Fotofobie nebo nesnášenlivost světla (1808 )
Zrakové postižení (1625)
Otok očí (1162)
Oční hyperémie nebo červené oči (788 )
Podráždění očí (768 )
Svědění očí (731)
Vodnaté oči nebo zvýšené slzení (653)
Dvojité vidění nebo diplopie (559)
Namáhání očí nebo asthenopie (459)
Suché oko (400)
Otok kolem oka nebo periorbitální otok (366)
Otok víčka (360)
Záblesky světla v zorném poli nebo fotopsii (358 )
Slepota (303)
Edém očních víček (298 )
Oční diskomfort (273)
Konjunktivální krvácení nebo zlomení cévy malého oka (236)
Blefarospasmus nebo abnormální kontrakce očního svalu (223)
Sklovité plováky (192)
Periorbitální edém (171)
Oční krvácení (169)
Více jak polovina očních poruch (10667) se také nahlásila britskému ohlašujícímu systému Yellow Card. Tyto případy byly v návaznosti primárně na podání vakcín od AstraZenecy a Pfizeru, ale zahrnují osm hlášení očních poruch mezi 228 hlášeními týkající se vakcíny od Moderny, které do dubna 21 bylo podáno pouze 100 tisíc prvních dávek.


Oční poruchy nebyly hlášeny v klinických testech pro vakcíny, kterým bylo uděleno pouze nouzové schválení. Soupis základních skutečností od úřadu FDA pro ty, kteří podávají vakcíny od Pfizeru, nezmiňuje vedlejší účinky v souvislosti s očima. Nicméně uvádí, že „Další nepříznivé reakce, kdy některé z nich mohou být vážné, se mohou stát zřejmé s širším použitím vakcíny proti covidu-19 od Pfizer-BioNTech.”


https://otevrisvoumysl.cz/19-916-poruch-oci-vcetne-slepoty-po-covid-vakcine-hlasenych-v-evrope/ 19 916 „poruch očí” včetně slepoty po covid vakcíně hlášených v Evropě. 1. květen, 2021 – Stovky případů slepoty se objevily mezi 19 916 hlášeními „očních poruch” evropské monitorující agentuře Světové zdravotnické organizace v návaznosti na podání experimentálních vakcín proti covidu-19. Téměř 20 tisíc očních poruch hlášených VigiBase, databáze pro WHO, kterou udržuje monitorující centrum Uppsala (UMC) v Uppsalla ve Švédsku, zahrnují: Bolest očí (4616) Rozmazané vidění (3839) Fotofobie nebo nesnášenlivost světla (1808 ) Zrakové postižení (1625) Otok očí (1162) Oční hyperémie nebo červené oči (788 ) Podráždění očí (768 ) Svědění očí (731) Vodnaté oči nebo zvýšené slzení (653) Dvojité vidění nebo diplopie (559) Namáhání očí nebo asthenopie (459) Suché oko (400) Otok kolem oka nebo periorbitální otok (366) Otok víčka (360) Záblesky světla v zorném poli nebo fotopsii (358 ) Slepota (303) Edém očních víček (298 ) Oční diskomfort (273) Konjunktivální krvácení nebo zlomení cévy malého oka (236) Blefarospasmus nebo abnormální kontrakce očního svalu (223) Sklovité plováky (192) Periorbitální edém (171) Oční krvácení (169) Více jak polovina očních poruch (10667) se také nahlásila britskému ohlašujícímu systému Yellow Card. Tyto případy byly v návaznosti primárně na podání vakcín od AstraZenecy a Pfizeru, ale zahrnují osm hlášení očních poruch mezi 228 hlášeními týkající se vakcíny od Moderny, které do dubna 21 bylo podáno pouze 100 tisíc prvních dávek. Oční poruchy nebyly hlášeny v klinických testech pro vakcíny, kterým bylo uděleno pouze nouzové schválení. Soupis základních skutečností od úřadu FDA pro ty, kteří podávají vakcíny od Pfizeru, nezmiňuje vedlejší účinky v souvislosti s očima. Nicméně uvádí, že „Další nepříznivé reakce, kdy některé z nich mohou být vážné, se mohou stát zřejmé s širším použitím vakcíny proti covidu-19 od Pfizer-BioNTech.”
Upravené 4. 5. 2021 o 12:35

Množia sa správy o reprodukčných problémoch po očkovaní


Na internete pribúdajú tisíce osobných svedectiev
ohľadne očkovania proti COVID-19 i záznamy v databázach nežiaducich účinkoch. Podľa nich tieto vakcíny cielia na reprodukčné zdravie či dokonca na sterilizáciu populácie.


A čo je doslova hororové, tieto účinky vakcín majú postihovať nielen očkovaných, ale aj neočkovaných, ktorí sa vyskytli v ich blízkosti. Išlo by tak o zatiaľ nepreskúmaný mechanizmus vylučovania nejakých látok telami očkovaných a ich prenos na neočkovaných...


Vylučovanie je vo všeobecnosti pri vakcínach prirodzený proces. Ide zvyčajne o oslabené vírusy z vakcín, ktoré sa môžu šíriť z očkovaných na neočkovaných (ako napríklad pri živej vakcíne proti osýpkam).


Vakcíny typu mRNA proti COVID-19 však nie sú skutočnými vakcínami, pretože neobsahujú vírusy ani ich časti. Sú to experimentálne génové terapie. Preto by sme nemali hovoriť o „vylučovaní“, no skôr o „prenose“...
Dôkaz, že je niečo také možné a že farmaceutické firmy o tom dokonca aj dopredu vedeli, máme z vlastných dokumentov spoločnosti Pfizer. Uvedený dokument na stranách 67, 68 a 69, v kapitolách 8.3.5.1 a 8.3.5.2 uvádza:


„K expozícii dochádza v prípade, že tehotná žena bola vystavená intervencii štúdie (očkovanému človeku) prostredníctvom svojho prostredia.


Príklady takéhoto vystavenia sú:


– ak členka rodiny ženského pohlavia (alebo zdravotnícky pracovník) nahlási, že sa dostala do styku so subjektom štúdie (očkovaným) kožným kontaktom alebo inhaláciou.


– ak člen rodiny mužského pohlavia (alebo zdravotnícky pracovník) nahlási, že sa dostal do styku so subjektom štúdie (očkovaným) kožným kontaktom alebo inhaláciou a následne má styk so svojou partnerkou pred alebo v čase počatia.“
Prvá žena vo videu je zdravotná sestra. Vysvetľuje, ako syntetické mRNA vojde do buniek očkovaných ľudí a spustí proces výroby hrotových proteínov. Problém je, že proces sa spustí, no nevieme, či sa vôbec niekedy aj zastaví.


Ďalej podáva svedectvo o tom, že ľudia, ktorí sa nachádzali v blízkosti očkovaných, dnes zažívajú ťažké príznaky z vystavenia sa hrotovým proteínom.


Hovorí o množstve žien i mužov, ktorých pokožka sa zrazu pokryla modrinami, ženám sa narušil menštruačný cyklus a dokonca sa menštruácia spustila aj u 10 ročných dievčat. Spomína tiež 11 ročné dievčatá, ktoré majú menštruáciu 2-krát mesačne.


Ďalej hovorí o ľuďoch zažívajúcich migrény, s narušeným spánkovým cyklom či o ženách po menopauze, ktoré dnes majú extrémne silnú menštruáciu.


Druhá žena vypovedá o podobných prípadoch. Spomína neočkované ženy, ktoré sa nedávno vyskytli v blízkosti očkovaných a teraz sa im výrazne zmenil menštruačný cyklus.


#Množia sa správy o reprodukčných problémoch po očkovaní [Na internete pribúdajú tisíce osobných svedectiev ](https://www.badatel.net/lekari-vystrihaju-neockovanych-aby-sa-nepriblizovali-k-ockovanym/) ohľadne očkovania proti COVID-19 i záznamy v databázach nežiaducich účinkoch. Podľa nich tieto vakcíny cielia na reprodukčné zdravie či dokonca na sterilizáciu populácie. A čo je doslova hororové, tieto účinky vakcín majú postihovať nielen očkovaných, ale aj neočkovaných, ktorí sa vyskytli v ich blízkosti. Išlo by tak o zatiaľ nepreskúmaný mechanizmus vylučovania nejakých látok telami očkovaných a ich prenos na neočkovaných... Vylučovanie je vo všeobecnosti pri vakcínach prirodzený proces. Ide zvyčajne o oslabené vírusy z vakcín, ktoré sa môžu šíriť z očkovaných na neočkovaných (ako napríklad pri živej vakcíne proti osýpkam). Vakcíny typu mRNA proti COVID-19 však nie sú skutočnými vakcínami, pretože neobsahujú vírusy ani ich časti. Sú to experimentálne génové terapie. Preto by sme nemali hovoriť o „vylučovaní“, no skôr o „prenose“... Dôkaz, že je niečo také možné a že farmaceutické firmy o tom dokonca aj dopredu vedeli, máme z vlastných dokumentov spoločnosti Pfizer. Uvedený dokument na stranách 67, 68 a 69, v kapitolách 8.3.5.1 a 8.3.5.2 uvádza: „K expozícii dochádza v prípade, že tehotná žena bola vystavená intervencii štúdie (očkovanému človeku) prostredníctvom svojho prostredia. Príklady takéhoto vystavenia sú: – ak členka rodiny ženského pohlavia (alebo zdravotnícky pracovník) nahlási, že sa dostala do styku so subjektom štúdie (očkovaným) kožným kontaktom alebo inhaláciou. – ak člen rodiny mužského pohlavia (alebo zdravotnícky pracovník) nahlási, že sa dostal do styku so subjektom štúdie (očkovaným) kožným kontaktom alebo inhaláciou a následne má styk so svojou partnerkou pred alebo v čase počatia.“ Prvá žena vo videu je zdravotná sestra. Vysvetľuje, ako syntetické mRNA vojde do buniek očkovaných ľudí a spustí proces výroby hrotových proteínov. Problém je, že proces sa spustí, no nevieme, či sa vôbec niekedy aj zastaví. Ďalej podáva svedectvo o tom, že ľudia, ktorí sa nachádzali v blízkosti očkovaných, dnes zažívajú ťažké príznaky z vystavenia sa hrotovým proteínom. Hovorí o množstve žien i mužov, ktorých pokožka sa zrazu pokryla modrinami, ženám sa narušil menštruačný cyklus a dokonca sa menštruácia spustila aj u 10 ročných dievčat. Spomína tiež 11 ročné dievčatá, ktoré majú menštruáciu 2-krát mesačne. Ďalej hovorí o ľuďoch zažívajúcich migrény, s narušeným spánkovým cyklom či o ženách po menopauze, ktoré dnes majú extrémne silnú menštruáciu. Druhá žena vypovedá o podobných prípadoch. Spomína neočkované ženy, ktoré sa nedávno vyskytli v blízkosti očkovaných a teraz sa im výrazne zmenil menštruačný cyklus.
Upravené 5. 5. 2021 o 08:51

Na internete pribúdajú tisíce osobných svedectiev


Takže se zavřít do sklepa a už nikdy nikam nejít?


Nedýchat stejný vzduch jako někdo očkovaný je prakticky nemožné, ledaže člověk bydlí někde na samotě a potraviny si obstarává sám.


[quote="pid:14584, uid:23"]Na internete pribúdajú tisíce osobných svedectiev[/quote] Takže se zavřít do sklepa a už nikdy nikam nejít? Nedýchat stejný vzduch jako někdo očkovaný je prakticky nemožné, ledaže člověk bydlí někde na samotě a potraviny si obstarává sám.

ŠÚKL riešil ďalší prípad úmrtia po očkovaní. „Žena trpela genetickou poruchou, ktorú jej pred očkovaním nezistili,“ oznámil minister Lengvarský


https://www.hlavnespravy.sk/sukl-riesil-dalsi-pripad-umrtia-po-ockovani-zena-trpela-genetickou-genetickou-poruchou-ktoru-jej-pred-ockovanim-nezistili-oznamil-minister-lengvarsky/2529580


ŠÚKL riešil ďalší prípad úmrtia po očkovaní. „Žena trpela genetickou poruchou, ktorú jej pred očkovaním nezistili,“ oznámil minister Lengvarský https://www.hlavnespravy.sk/sukl-riesil-dalsi-pripad-umrtia-po-ockovani-zena-trpela-genetickou-genetickou-poruchou-ktoru-jej-pred-ockovanim-nezistili-oznamil-minister-lengvarsky/2529580
Upravené 7. 5. 2021 o 11:58

Keďže sa tu už dlhšie neaktualizovali konečné údaje o vedľajších účinkoch vakcín v rámci databáz EMA (samozrejme že nie sú ucelene podávané, ovce by sa mohli naplašiť) tak predkladám ich stav k 24.4.2021


Opätovne vkladám aktualizáciu údajov k 8.5.2021


Pfizer - celkovo 170 528 prípadov z toho fatálnych 5368 (3,15%), podiel žien 76%
AstraZeneca - celkovo 208 873 prípadov, z toho fatálnych 2102 (1.01%) , podiel žien 73,6%
Moderna - celkovo 22 985 prípadov, z toho fatálnych 2865 (12,46%), podiel žien 70,9%
Janssen - celkovo 2 873 prípadov, z toho fatálnych 235 (8,18%), podiel žien 71,5%


Ako je vidieť, vo fatálnych následkoch je opäť s výrazným podielom lídrom Moderna, ale u Pfizeru i AstraZenecy významne za 2 týždne narástol podiel fatálnych následkov. Celkovo počet nebožtíkov už prekročil číslo 10tisíc a dosiahol hodnoty 10 570. V uvedenom dvojtýždňovom období je zároveň zreteľný nárast ako celkových nežiadúcich účinkov vakcíny Janssen, tak aj jej fatálnych následkov a to rádovo v stovkách %. Tempo rastu fatálnych následkov po očkovaní všetkými vakcínami na Covid-19 zostal na ďalej na vysokej hodnote a predstavuje 25,39% oproti údajom spred dvoch týždňov.


Údaje po skúsenostiach s inými vakcínami z predchádzajúcich rokov budú pravdepodobne skresané smerom nadol, ale už teraz je zrejmé, že ide o epidémiu okamžitých vedľajsích účinkov ako aj fatálnych následkov, nemajúcich v dejinách vakcinacistických praktík obdoby.


[quote="pid:13279, uid:77"]Keďže sa tu už dlhšie neaktualizovali konečné údaje o vedľajších účinkoch vakcín v rámci databáz EMA (samozrejme že nie sú ucelene podávané, ovce by sa mohli naplašiť) tak predkladám ich stav k 24.4.2021[/quote] Opätovne vkladám aktualizáciu údajov k 8.5.2021 Pfizer - celkovo 170 528 prípadov z toho fatálnych **5368** (3,15%), podiel žien 76% AstraZeneca - celkovo 208 873 prípadov, z toho fatálnych **2102** (1.01%) , podiel žien 73,6% Moderna - celkovo 22 985 prípadov, z toho fatálnych **2865** (12,46%), podiel žien 70,9% Janssen - celkovo 2 873 prípadov, z toho fatálnych **235** (8,18%), podiel žien 71,5% Ako je vidieť, vo fatálnych následkoch je opäť s výrazným podielom lídrom Moderna, ale u Pfizeru i AstraZenecy významne za 2 týždne narástol podiel fatálnych následkov. Celkovo počet nebožtíkov už prekročil číslo 10tisíc a dosiahol hodnoty **10 570**. V uvedenom dvojtýždňovom období je zároveň zreteľný nárast ako celkových nežiadúcich účinkov vakcíny Janssen, tak aj jej fatálnych následkov a to rádovo v stovkách %. Tempo rastu fatálnych následkov po očkovaní všetkými vakcínami na Covid-19 zostal na ďalej na vysokej hodnote a predstavuje **25,39%** oproti údajom spred dvoch týždňov. Údaje po skúsenostiach s inými vakcínami z predchádzajúcich rokov budú pravdepodobne skresané smerom nadol, ale už teraz je zrejmé, že ide o epidémiu okamžitých vedľajsích účinkov ako aj fatálnych následkov, nemajúcich v dejinách vakcinacistických praktík obdoby.
Upravené pred 4 dňami o 01:50

ale už teraz je zrejmé, že ide o epidémiu okamžitých vedľajsích účinkov ako aj fatálnych následkov, nemajúcich v dejinách vakcinacistických praktík obdoby.

A účinkov v maximalnej miere u žien


Umelá meternica je už funkčná?smileVedecká obec je pripravená do 10 rokov začať s pestovaním ľudských embryí vo vysoko sofistikovaných, no umelých materniciach.
odľa servera Metro sa o to snažia doktori z Children’s Hospital of Philadelphia. Momentálne čakajú na odobrenie od Správy potravín a liečiv USA. Všetko potrebné by mali mať schválené do dvoch rokov. Ak by sa im to podarilo, nový proces by mohol zmeniť spôsob, akým sa pozeráme na tehotenstvo, pôrod a ľudskú evolúciu ako takú. 17. MÁJA 2019[quote="pid:15251, uid:77"]ale už teraz je zrejmé, že ide o epidémiu okamžitých vedľajsích účinkov ako aj fatálnych následkov, nemajúcich v dejinách vakcinacistických praktík obdoby.[/quote] **A účinkov v maximalnej miere u žien** Umelá meternica je už funkčná?x( > [Vedecká](https://www.techbyte.sk/2019/05/vedci-10-rokov-pestovat-deti-umelych-materniciach/) obec je pripravená do 10 rokov začať s pestovaním ľudských embryí vo vysoko sofistikovaných, no umelých materniciach. odľa servera Metro sa o to snažia doktori z Children’s Hospital of Philadelphia. Momentálne čakajú na odobrenie od Správy potravín a liečiv USA. Všetko potrebné by mali mať schválené do dvoch rokov. Ak by sa im to podarilo, nový proces by mohol zmeniť spôsob, akým sa pozeráme na tehotenstvo, pôrod a ľudskú evolúciu ako takú. 17. MÁJA 2019

mas link k tym udajom priamo na EMA?

Pfizer:
https://dap.ema.europa.eu/analyticsSOAP/saw.dll?PortalPages&PortalPath=%2Fshared%2FPHV%20DAP%2F_portal%2FDAP&Action=Navigate&P0=1&P1=eq&P2=%22Line%20Listing%20Objects%22.%22Substance%20High%20Level%20Code%22&P3=1+40995439
Moderna:
https://dap.ema.europa.eu/analyticsSOAP/saw.dll?PortalPages&PortalPath=%2Fshared%2FPHV%20DAP%2F_portal%2FDAP&Action=Navigate&P0=1&P1=eq&P2=%22Line%20Listing%20Objects%22.%22Substance%20High%20Level%20Code%22&P3=1+40983312
AstraZeneca:
https://dap.ema.europa.eu/analyticsSOAP/saw.dll?PortalPages&PortalPath=%2Fshared%2FPHV%20DAP%2F_portal%2FDAP&Action=Navigate&P0=1&P1=eq&P2=%22Line%20Listing%20Objects%22.%22Substance%20High%20Level%20Code%22&P3=1+40995439
Janssen:
https://dap.ema.europa.eu/analyticsSOAP/saw.dll?PortalPages&PortalPath=%2Fshared%2FPHV%20DAP%2F_portal%2FDAP&Action=Navigate&P0=1&P1=eq&P2=%22Line%20Listing%20Objects%22.%22Substance%20High%20Level%20Code%22&P3=1+42287887


Samosebou tie udaje si treba dohľadať, položku po položke, lebo veď treba čo najviac sťažiť prístup k týmto nepopulárnym informáciám. No a samozrejme pre objektívnosť, márne sa pokúšam nájsť informácie o celkovom počte aplikovaných vakcín, aby sa dala vyhodnotiť miera nebezpečnosti jednotlivých druhov. Každopádne podľa doteraz zverejnených informácií, vakcíny mRNA sú vážnym problémom nielen bezprostredne po očkovaní, ale aj s výhliadkou na budúcnosť. Niekto sa nepekne zahráva s genetikou populácie. Tie filmy a seriály o zombíkoch sa čoskoro môžu stať krutou realitou.


[quote="pid:15260, uid:10"]mas link k tym udajom priamo na EMA?[/quote] Pfizer: https://dap.ema.europa.eu/analyticsSOAP/saw.dll?PortalPages&PortalPath=%2Fshared%2FPHV%20DAP%2F_portal%2FDAP&Action=Navigate&P0=1&P1=eq&P2=%22Line%20Listing%20Objects%22.%22Substance%20High%20Level%20Code%22&P3=1+40995439 Moderna: https://dap.ema.europa.eu/analyticsSOAP/saw.dll?PortalPages&PortalPath=%2Fshared%2FPHV%20DAP%2F_portal%2FDAP&Action=Navigate&P0=1&P1=eq&P2=%22Line%20Listing%20Objects%22.%22Substance%20High%20Level%20Code%22&P3=1+40983312 AstraZeneca: https://dap.ema.europa.eu/analyticsSOAP/saw.dll?PortalPages&PortalPath=%2Fshared%2FPHV%20DAP%2F_portal%2FDAP&Action=Navigate&P0=1&P1=eq&P2=%22Line%20Listing%20Objects%22.%22Substance%20High%20Level%20Code%22&P3=1+40995439 Janssen: https://dap.ema.europa.eu/analyticsSOAP/saw.dll?PortalPages&PortalPath=%2Fshared%2FPHV%20DAP%2F_portal%2FDAP&Action=Navigate&P0=1&P1=eq&P2=%22Line%20Listing%20Objects%22.%22Substance%20High%20Level%20Code%22&P3=1+42287887 Samosebou tie udaje si treba dohľadať, položku po položke, lebo veď treba čo najviac sťažiť prístup k týmto nepopulárnym informáciám. No a samozrejme pre objektívnosť, márne sa pokúšam nájsť informácie o celkovom počte aplikovaných vakcín, aby sa dala vyhodnotiť miera nebezpečnosti jednotlivých druhov. Každopádne podľa doteraz zverejnených informácií, vakcíny mRNA sú vážnym problémom nielen bezprostredne po očkovaní, ale aj s výhliadkou na budúcnosť. Niekto sa nepekne zahráva s genetikou populácie. Tie filmy a seriály o zombíkoch sa čoskoro môžu stať krutou realitou.
Upravené pred 4 dňami o 07:42

Umelá meternica je už funkčná?


Vyzerá to ako by chceli vyplniť program "Prekrásny nový svet " od Huxley-ho.


A účinkov v maximalnej miere u žien


Áno, vyzerá to taka že chcú zničiť budúcnosť ľudstva úplne.


[quote="pid:15255, uid:23"]Umelá meternica je už funkčná?[/quote] Vyzerá to ako by chceli vyplniť program "Prekrásny nový svet " od Huxley-ho. [quote="pid:15255, uid:23"]A účinkov v maximalnej miere u žien[/quote] Áno, vyzerá to taka že chcú zničiť budúcnosť ľudstva úplne.
Upravené pred 4 dňami o 07:56

Amerika povolila očkovat deti od 12 let - Pfizer COVID-19 (google prřekladač )
Americké regulační orgány v pondělí rozšířily používání vakcíny Covid-19 od společnosti Pfizer na děti od 12 let a nabídly způsob,
jak ochránit dospívající dospívající lidi před tím, než se na podzim vrátí do školy,
a připravit jim cestu k návratu k běžnějším činnostem.


Záběry by mohly začít hned ve čtvrtek poté, co federální poradní výbor pro vakcíny vydá doporučení pro použití dvoudávkové vakcíny u dětí ve věku 12 až 15 let. Oznámení se očekává ve středu.
Většina vakcín COVID-19 po celém světě byla schválena pro dospělé.
Vakcína společnosti Pfizer se používá ve více zemích u dospívajících od 16 let
a Kanada jako první rozšířila používání na 12 let a více.
Rodiče, správci škol a úředníci v oblasti veřejného zdraví jinde netrpělivě očekávali souhlas, aby byl snímek zpřístupněn dalším dětem.


"Toto je zlomový okamžik v naší schopnosti bránit pandemii COVID-19," řekl agentuře Associated Press Dr. Bill Gruber, senior viceprezident společnosti Pfizer, který je také pediatrem.


https://apnews.com/article/coronavirus-pandemic-science-coronavirus-vaccine-business-health-05fbffc10fb86734b83be058c7b4da22


Amerika povolila očkovat deti od 12 let - Pfizer COVID-19 (google prřekladač ) Americké regulační orgány v pondělí rozšířily používání vakcíny Covid-19 od společnosti Pfizer na děti od 12 let a nabídly způsob, jak ochránit dospívající dospívající lidi před tím, než se na podzim vrátí do školy, a připravit jim cestu k návratu k běžnějším činnostem. Záběry by mohly začít hned ve čtvrtek poté, co federální poradní výbor pro vakcíny vydá doporučení pro použití dvoudávkové vakcíny u dětí ve věku 12 až 15 let. Oznámení se očekává ve středu. Většina vakcín COVID-19 po celém světě byla schválena pro dospělé. Vakcína společnosti Pfizer se používá ve více zemích u dospívajících od 16 let a Kanada jako první rozšířila používání na 12 let a více. Rodiče, správci škol a úředníci v oblasti veřejného zdraví jinde netrpělivě očekávali souhlas, aby byl snímek zpřístupněn dalším dětem. "Toto je zlomový okamžik v naší schopnosti bránit pandemii COVID-19," řekl agentuře Associated Press Dr. Bill Gruber, senior viceprezident společnosti Pfizer, který je také pediatrem. https://apnews.com/article/coronavirus-pandemic-science-coronavirus-vaccine-business-health-05fbffc10fb86734b83be058c7b4da22

Vakcína společnosti Pfizer se používá ve více zemích u dospívajících od 16 let
a Kanada jako první rozšířila používání na 12 let a více.


Zúfajú lebo genocída nejde tak, ako plánovali.


[quote="pid:15269, uid:78"]Vakcína společnosti Pfizer se používá ve více zemích u dospívajících od 16 let a Kanada jako první rozšířila používání na 12 let a více.[/quote] Zúfajú lebo genocída nejde tak, ako plánovali.

Moderátor

Oracle: akoze nejde? ked zaockuju aj deti a mlade zeny, tak ako sa z toho vymanime?


Oracle: akoze nejde? ked zaockuju aj deti a mlade zeny, tak ako sa z toho vymanime?
42.16k
347
50
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept