Zahraničná politika
Korona-prekvapeni: funkcionář Komunistické strany Číny je členem Leopoldiny (nemecka Narodni akademie ved)
Y

Top clen Komunisticke strany Ciny je od cevence 2020 clen „Leopoldiny“, ktera radi spolkove vlade v Corona krizi. Dalsi Mao obdivovatel mel masivne ovlivnit Corona-strategii nemecke vlady.


George Gao Fu, Ředitel Čínského Centra pro Kontrolu a Prevenci Nemocí (CDC), byl přijat do německé Národní Akademie Věd (Leopoldina) v červenci roku 2020 – ZDE.
To je, samozřejmě, čistá náhoda, že zástupce Komunistického režimu Ciny byl jmenován do Leopoldina, ktery radi federalni vlade.


Gao byl jedinym cinskym zastupcem, ktery figuroval v „Pandemickem cviceni Akce201“ v zadani university Johna Hopkinse a poradanem Gatesovou nadaci a Svetovym hospodarskym forem (WEF), ktere se konalo 18. rijna 2019 a simulovalo „Virove nebezpeci – ZDE. Take tohle je ciste nahodne.


Webová stránka čínské vlády uvádí, že Gao Fu je také členem Stálého výboru Čínské komunistické strany. Článek se jmenuje: "Praktikovat v zajmu strany, jako dobry voják-strazce spolecnosti, soudruh Gao Fus, pokrokove cinny.“


Neni take nahodou, ze obdivovatel Maoa z Rakouska, ktery je vlastne jazykovym zkousejicim, je hlavnim tvurcem „Korona-Strategickeho dokumentu Spolkove vlady“, podle ktereho ma byt obyvatelstvo vystaveno „sokovemu ucinku“ strachu.
"Mao obdivovatel a obránce čínské diktatury náhle sedí ve vládní expertní radě Corona v březnu 2020. Nikdy se vědecky nezabýval pandemiemi. Vláda ale prebira jeho tvrdé požadavky, " uvedl list na Twitteru.


Jedno z dalsich odhaleni je, ze na zacatku coronove pandemie zapojilo spolkove ministerstvo vice vyzkumnych institutu „za politickym ucelem“.


Same nahody, jak jinak.


https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/510106/Corona-UEberraschung-Funktionaer-der-Kommunistischen-Partei-China-ist-Mitglied-der-Leopoldina


Odkazy na clanky jsou v originalu.


Top clen Komunisticke strany Ciny je od cevence 2020 clen „Leopoldiny“, ktera radi spolkove vlade v Corona krizi. Dalsi Mao obdivovatel mel masivne ovlivnit Corona-strategii nemecke vlady. George Gao Fu, Ředitel Čínského Centra pro Kontrolu a Prevenci Nemocí (CDC), byl přijat do německé Národní Akademie Věd (Leopoldina) v červenci roku 2020 – ZDE. To je, samozřejmě, čistá náhoda, že zástupce Komunistického režimu Ciny byl jmenován do Leopoldina, ktery radi federalni vlade. Gao byl jedinym cinskym zastupcem, ktery figuroval v „Pandemickem cviceni Akce201“ v zadani university Johna Hopkinse a poradanem Gatesovou nadaci a Svetovym hospodarskym forem (WEF), ktere se konalo 18. rijna 2019 a simulovalo „Virove nebezpeci – ZDE. Take tohle je ciste nahodne. Webová stránka čínské vlády uvádí, že Gao Fu je také členem Stálého výboru Čínské komunistické strany. Článek se jmenuje: "Praktikovat v zajmu strany, jako dobry voják-strazce spolecnosti, soudruh Gao Fus, pokrokove cinny.“ Neni take nahodou, ze obdivovatel Maoa z Rakouska, ktery je vlastne jazykovym zkousejicim, je hlavnim tvurcem „Korona-Strategickeho dokumentu Spolkove vlady“, podle ktereho ma byt obyvatelstvo vystaveno „sokovemu ucinku“ strachu. "Mao obdivovatel a obránce čínské diktatury náhle sedí ve vládní expertní radě Corona v březnu 2020. Nikdy se vědecky nezabýval pandemiemi. Vláda ale prebira jeho tvrdé požadavky, " uvedl list na Twitteru. Jedno z dalsich odhaleni je, ze na zacatku coronove pandemie zapojilo spolkove ministerstvo vice vyzkumnych institutu „za politickym ucelem“. Same nahody, jak jinak. https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/510106/Corona-UEberraschung-Funktionaer-der-Kommunistischen-Partei-China-ist-Mitglied-der-Leopoldina Odkazy na clanky jsou v originalu.
120
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept