Zahraničná politika
Přituhuje !

Naléhavé! Nebenziho prohlášení ohromilo představitele Rady bezpečnosti OSN!


https://www.youtube.com/watch?v=B6yhc6uNWAo


"...tón, kterým se tak děje, překročil hranice přípustného i v dobách studené války v hrubosti vůči mé zemi..."


Naléhavé! Lavrov přečetl Putinovo PROVOLÁNÍ vůči americkým úřadům!


https://www.youtube.com/watch?v=npNBmCU_0m8


Naléhavé! Nebenziho prohlášení ohromilo představitele Rady bezpečnosti OSN! https://www.youtube.com/watch?v=B6yhc6uNWAo "...tón, kterým se tak děje, překročil hranice přípustného i v dobách studené války v hrubosti vůči mé zemi..." Naléhavé! Lavrov přečetl Putinovo PROVOLÁNÍ vůči americkým úřadům! https://www.youtube.com/watch?v=npNBmCU_0m8
Upravené 3. 3. 2021 o 09:04

Kto nevie po rusky tak to zhrnem


Rusi pokarhali zapad ako male sopliate decko, ktore si mysli, ze mamka nepride na to, ze decko rozbilo vazu.


Uroven diplomacie, svetonazoru, ludskosti atd u Rusov niekolko nasobne prevysuje uroven zapadu. Ale tu uz to nie je o tom, ze decko sa bude bit s deckom drevenym samopalom. Uz to bude o tom, ze zapad bude dostavat denno denne nakladacku na zadok s palicou kym neopusti tu zhubnu koncepciu alebo kym nezhynie.


Kto nevie po rusky tak to zhrnem Rusi pokarhali zapad ako male sopliate decko, ktore si mysli, ze mamka nepride na to, ze decko rozbilo vazu. Uroven diplomacie, svetonazoru, ludskosti atd u Rusov niekolko nasobne prevysuje uroven zapadu. Ale tu uz to nie je o tom, ze decko sa bude bit s deckom drevenym samopalom. Uz to bude o tom, ze zapad bude dostavat denno denne nakladacku na zadok s palicou kym neopusti tu zhubnu koncepciu alebo kym nezhynie.

Nebenziho prehlášenie je myslim z roku 2018


Nebenziho prehlášenie je myslim z roku 2018

Také mi to časově nesedí, Skripalové , kyber-útoky na volby- to je všechno dost stará píseň.
Přestože data videí jsou aktuální !


Také mi to časově nesedí, Skripalové , kyber-útoky na volby- to je všechno dost stará píseň. Přestože data videí jsou aktuální !

Tak jsem kouknul na to video.


Ano takhle mluví státníci. Osoby representující svoji vlast a většinu lidu.


Všimli jste si rozdílu mezi Lavrovem a Putinem na straně jedné a ostatními na straně druhé?


Tak jsem kouknul na to video. Ano takhle mluví státníci. Osoby representující svoji vlast a většinu lidu. Všimli jste si rozdílu mezi Lavrovem a Putinem na straně jedné a ostatními na straně druhé?

Také mi to časově nesedí,


I diskuze u obou videí jsou ze současnosti...


[quote="pid:5603, uid:57"]Také mi to časově nesedí,[/quote] I diskuze u obou videí jsou ze současnosti...

Všechno na prvý pohled sedí. Ale :
1) probíraná agenda (?)
2) zasedá vůbec RB ?


Ono není problém v rámci účelně tvořeného info-pole ( a to zjevně vzniká) hodit takovéto šrapnely a vyvolat diskusi . Každopádně to imidž Ruska jen zvyšuje.


Všechno na prvý pohled sedí. Ale : 1) probíraná agenda (?) 2) zasedá vůbec RB ? Ono není problém v rámci účelně tvořeného info-pole ( a to zjevně vzniká) hodit takovéto šrapnely a vyvolat diskusi . Každopádně to imidž Ruska jen zvyšuje.

účelně tvořeného info-pole


I o tom mluvil nedávno V.Pjakin v jednom ze svých pořadů Otázky-odpovědi. Zřejmě se už poučili a účelné info-pole dokáží už vytvořit... I šíření informací je součástí probíhající "války".


[quote="pid:5609, uid:57"]účelně tvořeného info-pole[/quote] I o tom mluvil nedávno V.Pjakin v jednom ze svých pořadů Otázky-odpovědi. Zřejmě se už poučili a účelné info-pole dokáží už vytvořit... I šíření informací je součástí probíhající "války".

Putin: "...my jsme začali vyrábět 20x víc než na počátku epidemie, mobilizace celého systému zdravotnictví, mobilizace průmyslu se ukázala neporovnatelně výše než v evropských zemích a USA, tam naprostý krach, tak je vysoká úroveň medicíny i průmyslu, výsledky vynikající, nám zatím daleko se přirovnat, to je jasná věc, ale to je pro vybranou část společnosti a u nás pro naprostou většinu obyvatel, a způsobilost k mobilizaci nemají, jak se ukázalo, u nás jsme lepší. Také máme dostatek problémů... "


Ukazuje se, jak na mimořádnou událost, jako je např. epidemie koronaviru, reaguje předem materiálně a personálně připravený stát. Po 22.červnu 1941 reagoval SSSR podobně...


Putin: "...my jsme začali vyrábět 20x víc než na počátku epidemie, mobilizace celého systému zdravotnictví, mobilizace průmyslu se ukázala neporovnatelně výše než v evropských zemích a USA, tam naprostý krach, tak je vysoká úroveň medicíny i průmyslu, výsledky vynikající, nám zatím daleko se přirovnat, to je jasná věc, ale to je pro vybranou část společnosti a u nás pro naprostou většinu obyvatel, a způsobilost k mobilizaci nemají, jak se ukázalo, u nás jsme lepší. Také máme dostatek problémů... " Ukazuje se, jak na mimořádnou událost, jako je např. epidemie koronaviru, reaguje předem materiálně a personálně připravený stát. Po 22.červnu 1941 reagoval SSSR podobně...
1.12k
9
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept