Zahraničná politika
RU 2

Všímate si , jak je Rakousko vmanévrováno , vybraným zázračným rakouským chlapcem do role lídra států , utíkajících od zdechávajícího molocha EU.
Tvorba RU 2 , kdy nespokojenost s jedním žalářem má přivést ovečky do žaláře nového , je v plném proudu.
http://www.novarepublika.cz/2021/03/rakousky-kancler-kurz-se-ohledne.html


Všímate si , jak je Rakousko vmanévrováno , vybraným zázračným rakouským chlapcem do role lídra států , utíkajících od zdechávajícího molocha EU. Tvorba RU 2 , kdy nespokojenost s jedním žalářem má přivést ovečky do žaláře nového , je v plném proudu. http://www.novarepublika.cz/2021/03/rakousky-kancler-kurz-se-ohledne.html

Připravujeme v horizontu cca 10 dnů 2-dílný článek na kob-fóru k tomuto temat, ale trochu šířeji.


Připravujeme v horizontu cca 10 dnů 2-dílný článek na kob-fóru k tomuto temat, ale trochu šířeji.

nespokojenost s jedním žalářem má přivést ovečky do žaláře nového
Nabízí se historická paralela. Vhodné kádry představované Lutherem (augustiniánský mnich) a Kalvinem (vysokoškolský bohoslovec) zklidnili, a opět podchytili ovečky tím, že jim nabídli stejné zboží v jiném, líbivějším obalu.


[quote="pid:5580, uid:185"]nespokojenost s jedním žalářem má přivést ovečky do žaláře nového[/quote] Nabízí se historická paralela. Vhodné kádry představované Lutherem (augustiniánský mnich) a Kalvinem (vysokoškolský bohoslovec) zklidnili, a opět podchytili ovečky tím, že jim nabídli stejné zboží v jiném, líbivějším obalu.

Nabízí se historická paralela. Vhodné kádry představované Lutherem (augustiniánský mnich) a Kalvinem (vysokoškolský bohoslovec) zklidnili, a opět podchytili ovečky tím, že jim nabídli stejné zboží v jiném, líbivějším obalu.


Nechcem spamovať ale nemôžem to nechať bez poznámky:
https://oracle911blog.wordpress.com/2021/03/02/klasika-a-clanocek/Ide o to, že čo tu navarilo periféria globálneho zákulisia (GP) a je to nechutná zmes. Takže máme tu Matelka, ktorý uvrhol Slovensko do chaosu, trápi občanov, kazí biznis a posiela domov ľudí zdochínať. A po tomto prakticky hocikoho trocha príčetného a schopného dav privíta ako premiéra (možno vrátane aj Fica). A tu je pes zakopaný, lebo po tom, čo dav potrápia ponúknu Pellegriniho s ktorým nemajú problém ani liberáli (vyhlásil, že so Sulíkom pôjde do vlády ale s Ficom nie-Nikita mal pravdu), ani oligarchovia a ani GP lebo nebude cukať ako Fico. Ďalšia vec je, že nás dovedie pekne mäkko s jamkami na tvári k obnoveniu Rakúsaka-Uhorska a k novému cisárovi pánovi a to bez ohľadu na to či slovenský oligarchovia pristúpia alebo nie.[quote="pid:5605, uid:260"]Nabízí se historická paralela. Vhodné kádry představované Lutherem (augustiniánský mnich) a Kalvinem (vysokoškolský bohoslovec) zklidnili, a opět podchytili ovečky tím, že jim nabídli stejné zboží v jiném, líbivějším obalu.[/quote] Nechcem spamovať ale nemôžem to nechať bez poznámky: https://oracle911blog.wordpress.com/2021/03/02/klasika-a-clanocek/ > Ide o to, že čo tu navarilo periféria globálneho zákulisia (GP) a je to nechutná zmes. Takže máme tu Matelka, ktorý uvrhol Slovensko do chaosu, trápi občanov, kazí biznis a posiela domov ľudí zdochínať. A po tomto prakticky hocikoho trocha príčetného a schopného dav privíta ako premiéra (možno vrátane aj Fica). A tu je pes zakopaný, lebo po tom, čo dav potrápia ponúknu Pellegriniho s ktorým nemajú problém ani liberáli (vyhlásil, že so Sulíkom pôjde do vlády ale s Ficom nie-Nikita mal pravdu), ani oligarchovia a ani GP lebo nebude cukať ako Fico. Ďalšia vec je, že nás dovedie pekne mäkko s jamkami na tvári k obnoveniu Rakúsaka-Uhorska a k novému cisárovi pánovi a to bez ohľadu na to či slovenský oligarchovia pristúpia alebo nie.

Moderátor

794
3
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept