Zahraniční analytici
Panarin – Ranni kavicka 2.3.2021
Y

USA
Po Trumpove projevu v Orlandu byly zatceny 4 osoby za falsovani voleb.


Rusko
Novy preparat proti Covidu s nazvem „MIR 19“ – ma fungovat 13-17 let.


Spanelsko
Spanel Borrell broji vydatne proti Rusku.
Rapper – Demonstrace v Barcelone, Valencii a jinych spanelskych mestech jsou hrube potlacovany. Jsou pri tom silne porusovana lidska prava.


Finsko
Slozita situace kvuli Covidu.


Armenie
Politicka krize – doufame, ze zdravy smysl armenskeho lidu povede k vychodu z teto situace s minimalnimi ztratami.


Birma
Po falzifikaci voleb se konal vojensky prevrat. Vojenska vlada si vede striktne,
chce vykazat okolo 100 diplomatu z 19 zemi za spoluucast na nepokojich.
800 protestujicich bylo zatceno, nekteri z nich uz propusteni. Opozice ma jiz dopredu pripravene transparenty v anglictine.


https://www.youtube.com/watch?v=gcTNkhZKfFw


P.S.
Neco jsem vynechala, bylo probirano jiz vcera.


USA Po Trumpove projevu v Orlandu byly zatceny 4 osoby za falsovani voleb. Rusko Novy preparat proti Covidu s nazvem „MIR 19“ – ma fungovat 13-17 let. Spanelsko Spanel Borrell broji vydatne proti Rusku. Rapper – Demonstrace v Barcelone, Valencii a jinych spanelskych mestech jsou hrube potlacovany. Jsou pri tom silne porusovana lidska prava. Finsko Slozita situace kvuli Covidu. Armenie Politicka krize – doufame, ze zdravy smysl armenskeho lidu povede k vychodu z teto situace s minimalnimi ztratami. Birma Po falzifikaci voleb se konal vojensky prevrat. Vojenska vlada si vede striktne, chce vykazat okolo 100 diplomatu z 19 zemi za spoluucast na nepokojich. 800 protestujicich bylo zatceno, nekteri z nich uz propusteni. Opozice ma jiz dopredu pripravene transparenty v anglictine. https://www.youtube.com/watch?v=gcTNkhZKfFw P.S. Neco jsem vynechala, bylo probirano jiz vcera.
Upravené 2. 3. 2021 o 13:51
132
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept