Mimo kategórií
Ako neprist o peniaze a caka nas menova reforma?

Svet už skoro rok STOJÍ, resp. ide v obmedzenom režime. Z čoho sa to celé financuje? Tlačiareň na peniaze?


Mozno dobre na zamyslenie.. a mozno sa da podla tohto aj inspirovat.


https://www.40plus.sk/ako-investovat-v-case-pandemie-2021-do-coho-investovat-aby-sme-neprisli-o-peniaze-s-jurajom-karpisom/


Svet už skoro rok STOJÍ, resp. ide v obmedzenom režime. Z čoho sa to celé financuje? Tlačiareň na peniaze? Mozno dobre na zamyslenie.. a mozno sa da podla tohto aj inspirovat. https://www.40plus.sk/ako-investovat-v-case-pandemie-2021-do-coho-investovat-aby-sme-neprisli-o-peniaze-s-jurajom-karpisom/

https://www.40plus.sk/ako-investovat-v-case-pandemie-2021-do-coho-investovat-aby-sme-neprisli-o-peniaze-s-jurajom-karpisom/


S Karpišom? Tým Karpišom z INESS, ktoré navrhuje dokončiť privatizáciu 3.0 a predať všetko, aj vlastnú mater?


Nebláznite a selektujte prosím, kým niečo pridáte.


[quote="pid:5307, uid:239"]https://www.40plus.sk/ako-investovat-v-case-pandemie-2021-do-coho-investovat-aby-sme-neprisli-o-peniaze-s-jurajom-karpisom/[/quote] S Karpišom? Tým Karpišom z INESS, ktoré navrhuje dokončiť privatizáciu 3.0 a predať všetko, aj vlastnú mater? Nebláznite a selektujte prosím, kým niečo pridáte.

Moderátor

Užívateľka ZINA je pravdepodobne Martina Valachová alebo Monika Macháčková z "magazínu" 40plus, a toto fórum používajú na naháňanie čitateľov na ich reklamou prepchatý web. By nebolo od veci zvážiť, či tu má byť takéto tapetovanie tolerované.


Užívateľka ZINA je pravdepodobne Martina Valachová alebo Monika Macháčková z "magazínu" 40plus, a toto fórum používajú na naháňanie čitateľov na ich reklamou prepchatý web. By nebolo od veci zvážiť, či tu má byť takéto tapetovanie tolerované.

Užívateľka ZINA je pravdepodobne Martina Valachová alebo Monika Macháčková z "magazínu" 40plus

Pokud dobře počítám, tak z 34 příspěvků uživatele ZINA obsahuje 26 link na "40plus".
Asi nic jiného nečte?


[quote="pid:5312, uid:48"]Užívateľka ZINA je pravdepodobne Martina Valachová alebo Monika Macháčková z "magazínu" 40plus[/quote] Pokud dobře počítám, tak z 34 příspěvků uživatele ZINA obsahuje 26 link na "40plus". Asi nic jiného nečte?

Pokud dobře počítám, tak z 34 příspěvků uživatele ZINA obsahuje 26 link na "40plus".
Asi nic jiného nečte?


Robí zrejme reklamu za mrzké peniaze...


[quote="pid:5344, uid:240"]Pokud dobře počítám, tak z 34 příspěvků uživatele ZINA obsahuje 26 link na "40plus". Asi nic jiného nečte?[/quote] Robí zrejme reklamu za mrzké peniaze...

Moderátor

Robí zrejme reklamu za mrzké peniaze...

Ti nejkovanější aktivisté pracují i zadarmo, páchat dobro je přece tak povznášející... ;-)


[quote="pid:5348, uid:7"]Robí zrejme reklamu za mrzké peniaze...[/quote] Ti nejkovanější aktivisté pracují i zadarmo, páchat dobro je přece tak povznášející... ;-)

Zdravim vas vospolok. Toto konto som si zalozila, aby som sem mohla davat informacie, ktore som hodnotila ako OSOZNE... nedavam sem len tak hocico... ked sa vam javi, ze vas tu spamujem.. v poriadku.. urobim k tomu este status, aby si to mohli precitat aj ini ludia. Magazin 40plus vediem 2 a pol roka. zvačša sa venujeme osobnemu rozvoju a tomu ako ziskat pracu po 40ke ked vas nikde nechcu.. aktualne ale, kedze som bola ochotna robit rozhovory aj s lekarmi a ludmi, ktorych inde velmi nechceli v ramci medii davat, sa snazim dostat niektore informacie medzi ludi roznymi kanalmi.. Rozhovor s Karpisom bol jediny mimo zdravotnicku a Ivermectin temu... len sa mi javi, ze mozno osozny. asi som sa pomylila.. nevadi.. to sa stava...


Zelam vam vsetkym len vsetko dobre. Menej hejtu a konspirovania...


Krasny den
Martina Valachova


Apropo tu je rozhovor s Janekovou, Ivermektin uz dorazil aj pre lekarne.. verim, ze aj toto bude re vas SPAM.. ale pozitivny...


https://www.40plus.sk/kde-na-slovensku-v-lekarni-kupit-ivermectin-na-slovensku-mame-ivermectin-urceny-pre-lekarne-kedy-sa-bude-dat-kupit-a-aky-je-postup/


Zdravim vas vospolok. Toto konto som si zalozila, aby som sem mohla davat informacie, ktore som hodnotila ako OSOZNE... nedavam sem len tak hocico... ked sa vam javi, ze vas tu spamujem.. v poriadku.. urobim k tomu este status, aby si to mohli precitat aj ini ludia. Magazin 40plus vediem 2 a pol roka. zvačša sa venujeme osobnemu rozvoju a tomu ako ziskat pracu po 40ke ked vas nikde nechcu.. aktualne ale, kedze som bola ochotna robit rozhovory aj s lekarmi a ludmi, ktorych inde velmi nechceli v ramci medii davat, sa snazim dostat niektore informacie medzi ludi roznymi kanalmi.. Rozhovor s Karpisom bol jediny mimo zdravotnicku a Ivermectin temu... len sa mi javi, ze mozno osozny. asi som sa pomylila.. nevadi.. to sa stava... Zelam vam vsetkym len vsetko dobre. Menej hejtu a konspirovania... Krasny den Martina Valachova Apropo tu je rozhovor s Janekovou, Ivermektin uz dorazil aj pre lekarne.. verim, ze aj toto bude re vas SPAM.. ale pozitivny... https://www.40plus.sk/kde-na-slovensku-v-lekarni-kupit-ivermectin-na-slovensku-mame-ivermectin-urceny-pre-lekarne-kedy-sa-bude-dat-kupit-a-aky-je-postup/
Upravené 3. 3. 2021 o 13:22

Vidíš, Martino, a tohle si mohla dát na začátek svého prvního příspěvku na fóru a předešla bys téhle trapnosti. Oceňuju ale tvůj krok i teď a snaž se,ve vlastním zájmu, velmi dělit informace. Ksb fórum je fórum pozorně čtoucích a samostatně myslících lidí.
Říká Ti něco zkratka "ksb" ?


Vidíš, Martino, a tohle si mohla dát na začátek svého prvního příspěvku na fóru a předešla bys téhle trapnosti. Oceňuju ale tvůj krok i teď a snaž se,ve vlastním zájmu, velmi dělit informace. Ksb fórum je fórum pozorně čtoucích a samostatně myslících lidí. Říká Ti něco zkratka "ksb" ?

Menej hejtu a konspirovania

Říká šéfredaktorka komerčního média, která se snažila pod rouškou (pardon: respirátorem) anonymity vystupovat jako běžná fyzická osoba, když jí to neprošlo...
Pravda je, že přiznání je polehčující okolnost...
Jsem s pozdravem "buďme negativní" :-)


[quote="pid:5615, uid:239"]Menej hejtu a konspirovania[/quote] Říká šéfredaktorka komerčního média, která se snažila pod rouškou (pardon: respirátorem) anonymity vystupovat jako běžná fyzická osoba, když jí to neprošlo... Pravda je, že přiznání je polehčující okolnost... Jsem s pozdravem "buďme negativní" :-)
Upravené 3. 3. 2021 o 14:29
1.04k
8
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept