Politika v ČR
Tchajwanec a jeho sociální inženýring

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/cast-mzdy-lidi-na-home-office-by-mohla-jit-potrebnejsim-navrhuje-vystrcil-40352472#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=gPPLnH1PpxJ-202102281603&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) vyzval ke sdílené solidaritě mezi lidmi. V nedělním diskusním pořadu Partie na CNN Prima News zmínil, že v určitém momentu by část (např. 20–30 procent) mzdy lidí na home office, které krize zatím vůbec nepostihla, mohla jít jiným. Jak by systém fungoval, blíže nepopsal. Pomyslné nůžky mezi občany se podle něj tím rozevírají čím dál více.


Tak si říkám, že bylo na čase, více odepsat senát snad ani nejde, vůbec se nebudu vyjadřovat kté zhovadilosti co řekl, ale pokud to má urychlit odpis se senátu, tak BRAVO!


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/cast-mzdy-lidi-na-home-office-by-mohla-jit-potrebnejsim-navrhuje-vystrcil-40352472#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=gPPLnH1PpxJ-202102281603&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) vyzval ke sdílené solidaritě mezi lidmi. V nedělním diskusním pořadu Partie na CNN Prima News zmínil, že v určitém momentu by část (např. 20–30 procent) mzdy lidí na home office, které krize zatím vůbec nepostihla, mohla jít jiným. Jak by systém fungoval, blíže nepopsal. Pomyslné nůžky mezi občany se podle něj tím rozevírají čím dál více. Tak si říkám, že bylo na čase, více odepsat senát snad ani nejde, vůbec se nebudu vyjadřovat kté zhovadilosti co řekl, ale pokud to má urychlit odpis se senátu, tak BRAVO!
Upravené 28. 2. 2021 o 17:56

Víte nedá mi to. Myslíte si, že to myslí vážně? Zajímalo by mě, jak by to uvedl v praxi? Já jsem např. z nařízení vedení firmy na částečném HO. Zatím si tedy o distribuci napříč měsícem rozhoduji sám. Takže je to na mě, kdy si "naordinuji" HO.
Ale pokládám si otázku, jak stát určí ty "nešťasníky" kteří mají přispět, hercům a hospodským na jejich dobré bydlo. Víte, až se zavře průmysl, bude opravdu zle, a myslím si, že to bude celekem brzy. Tento výrok jen přilévá olej do ohně, je si toho p. Vystrčil vědom, nebo je to zase úkol od jeho "páníčka". Nad rámec COVID akce vyprovokovat ještě třídní boj? To přece nemůže politik co má 100% platu, náhrady, řidiče a žrádlo v kantýně zdarma, myslet vážně. To je něco jako duševní pohnutí v šestinedělí.


Víte nedá mi to. Myslíte si, že to myslí vážně? Zajímalo by mě, jak by to uvedl v praxi? Já jsem např. z nařízení vedení firmy na částečném HO. Zatím si tedy o distribuci napříč měsícem rozhoduji sám. Takže je to na mě, kdy si "naordinuji" HO. Ale pokládám si otázku, jak stát určí ty "nešťasníky" kteří mají přispět, hercům a hospodským na jejich dobré bydlo. Víte, až se zavře průmysl, bude opravdu zle, a myslím si, že to bude celekem brzy. Tento výrok jen přilévá olej do ohně, je si toho p. Vystrčil vědom, nebo je to zase úkol od jeho "páníčka". Nad rámec COVID akce vyprovokovat ještě třídní boj? To přece nemůže politik co má 100% platu, náhrady, řidiče a žrádlo v kantýně zdarma, myslet vážně. To je něco jako duševní pohnutí v šestinedělí.

Mám dojem, že s tímto nápadem přišel nedávno (pár měsíců nazpět) jistý německý politik, jméno už si bohužel nepamatuji.


Mám dojem, že s tímto nápadem přišel nedávno (pár měsíců nazpět) jistý německý politik, jméno už si bohužel nepamatuji.
343
2
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept