Politika v SR
Blaha a jeho perličky

Ľuboš Blaha
4 h ·
ZDIEĽAJTE TOTO VIDEO - PRAVDA O COVIDE!
Asi ste to už videli všetci. Imunológ z prestížnej Univerzity Karlovej Karel Drbal v Českej televízii vyvrátil za 8 minút všetky mýty, ktoré do nás dennodenne cpe vládna propaganda.

1. Ako potvrdil, je úplne zjavné, že očkovaní šíria vírus. Čiže - je absurdné, že na nich neplatí povinnosť testovať a izolovať sa, keď sú kontakty.
  2. Tým, že im to vláda dovolila, prakticky vyvolala tretiu vlnu. Gratulujeme. Hegerova vláda je zodpovedná za každú jednu obeť Delty.
  3. Drbal ďalej potvrdil, že očkovanie nie je spása. Najlepšie chránení sú tí, čo Covid prekonali. Citujem: „Tvoria pre seba a pre spoločnosť nižšie riziko než tí, ktorí dostali iba vakcínu“
  4. Len podotýkam, že ja som Covid prekonal, ale poctivo musím sedieť týždeň doma, lebo som kontakt. Ale očkovaní, ktorí sú v jednej domácnosti s nakazeným, si veselo behajú po svete. A pritom ja som chránený lepšie ako oni.
  5. Takto to komentuje imunológ Drbal: "Dochádza k segregácii zdravého obyvateľstva a k iracionálnym rozhodnutiam o tom, kto sa má testovať a kto má ísť do karantény." A táto segregácia sa "nezakladá na faktoch". Bingo.
  6. Drbal zdôrazňuje, že ak je cieľom očkovania záchrana životov, tak na to má medicína iné nástroje, ktoré sa hriešne nepoužívajú.
  7. Nepoužíva ich primárna starostlivosť, praktickí lekári a dokonca neexistujú ani odporúčania pre lekárov, po ktorých my v Smere dlhodobo voláme.
  8. Nejde pritom o žiadnu mágiu. Drbal spomína bežné generické lieky, ktorých bezpečnosť je už dlhodobo overená. Predovšetkým musíte liečiť včas a rozdeliť pacientov na rizikových a nerizikových.
  9. Tu sa nezmyselne očkujú 15-ročné decká, ktorých Covid ohrozuje asi tak, ako bežná chrípka, namiesto toho, aby boli opatrenia cielené na rizikové skupiny.
  10. Hráme sa tu na percentá očkovania celej populácie, akoby sme chceli dosiahnuť kolektívnu imunitu - tá je ale nezmyslom. Kvôli mutáciám sa nedá dosiahnuť - to je známe už dávno.
  11. Čiže načo potom nútiť mladších ľudí do 50-tky k očkovaniu? Šíria to jedni aj druhí, tak o čo ide? Kvôli šíreniu to nie je, takže kvôli individuálnej ochrane? Lenže načo potom vnucovať vakcínu nerizikovým mladým ľuďom? Nedáva to celé zmysel!
  12. Ale späť k imunológovi Drbalovi. Šokujúco tvrdí, že liečba existuje celý čas. Sú to "lieky, ktoré potlačujú imunitnú reakciu, sú to kortikoidy, kortikosteroidy, sú to lieky, ktoré regulujú koaguláciu, lebo Covid vytvára zrazeniny krvi".
  13. Problém je, že síce v nemocniciach sa tieto lieky používajú, ale nie u praktických lekároch, a teda liečba neprichádza včas. Toto je základný problém podľa Drbala.
  14. Preložené do politickej reči - zlyhali vlády, ktoré nevedia zabezpečiť včasnú zdravotnú starostlivosť. Počujete, pán minister Lengvarský?
  15. S deltou sa nedá bojovať tým, že strašíme populáciu číslami a škaredými obrázkami umierajúcich ľudí. Ani tým, že sa postaví prezidentka, odhalí pliecko a povie, že vakcína je sloboda. Základ je identifikovať ohniská a tam okolo nich cielene zasiahnuť.
  16. Podľa Drbala sa máme vrátiť k normálu – máme testovať okolo symptomatických jednotlivcov, máme testovať na všetky respiračné vírusy, nielen na Covid a zvažovať, kde je očkovanie vhodné a kde nie.
  17. Ako Drbal zdôrazňuje, vakcinácia nie je bodka za koronavírusom. A tieto slová si dobre zapamätajte a nech si to dobre zapíšu za uši všetci propagandisti očkovania na čele s Čaputovou.
  18. Toto tvrdí renomovaný imunológ: „Samozrejme, ja som imunológ a prvé, čo hovorím študentom, že čo priniesla imunológie svetu, je očkovanie, ktoré zachránilo stámilióny životov, proste tak to je." "Ale musíte vždy zvážiť ten risk a benefit každého toho zásahu a očkovanie je zásah do integrity jednotlivca, čiže musíte veľmi starostlivo zvažovať použitie každého takéhoto zásahu.“
  19. Čiže nie masové včeličky, ako keď idú ovce na porážku, ale adresné a individuálne zvažovanie rizík! Áno, očkovanie proti detským chorobám zachránilo milióny, ale v prípade vírusov typu chrípka či Covid, jednoducho nie je spásou.
  20. A je ťažkým omylom, ak sa ľuďom vnucuje ilúzia, že očkovanie nemá žiaden negatívny vplyv. Vždy je to zásah do integrity. Vždy môžu nastať negatívne účinky. Vždy je to otázka slobody človeka - vnucovanie vakcíny je nielen nemorálne, ale aj medicínsky absurdné. Toto hovorí Drbal na záver: „Už v dnešnej dobe existuje len veľmi málo ľudí, pre ktorých je očkovanie život zachraňujúce a tí, ktorí sú zaočkovaní, nie sú chránení proti ťažkému priebehu a smrti, pretože je tu vysoko infekčná Delta.“Potvrdzuje všetko, čo hovoríme od začiatku pandémie. Adresný prístup, sloboda, liečba a včasná zdravotná starostlivosť. Prosím, priatelia, šírte toto video - ak ho niekto ešte nevidel, možno mu otvorí oči. Ďakujem!

Ľuboš Blaha 4 h · ZDIEĽAJTE TOTO VIDEO - PRAVDA O COVIDE! Asi ste to už videli všetci. Imunológ z prestížnej Univerzity Karlovej Karel Drbal v Českej televízii vyvrátil za 8 minút všetky mýty, ktoré do nás dennodenne cpe vládna propaganda. 1. Ako potvrdil, je úplne zjavné, že očkovaní šíria vírus. Čiže - je absurdné, že na nich neplatí povinnosť testovať a izolovať sa, keď sú kontakty. 2. Tým, že im to vláda dovolila, prakticky vyvolala tretiu vlnu. Gratulujeme. Hegerova vláda je zodpovedná za každú jednu obeť Delty. 3. Drbal ďalej potvrdil, že očkovanie nie je spása. Najlepšie chránení sú tí, čo Covid prekonali. Citujem: „Tvoria pre seba a pre spoločnosť nižšie riziko než tí, ktorí dostali iba vakcínu“ 4. Len podotýkam, že ja som Covid prekonal, ale poctivo musím sedieť týždeň doma, lebo som kontakt. Ale očkovaní, ktorí sú v jednej domácnosti s nakazeným, si veselo behajú po svete. A pritom ja som chránený lepšie ako oni. 5. Takto to komentuje imunológ Drbal: "Dochádza k segregácii zdravého obyvateľstva a k iracionálnym rozhodnutiam o tom, kto sa má testovať a kto má ísť do karantény." A táto segregácia sa "nezakladá na faktoch". Bingo. 6. Drbal zdôrazňuje, že ak je cieľom očkovania záchrana životov, tak na to má medicína iné nástroje, ktoré sa hriešne nepoužívajú. 7. Nepoužíva ich primárna starostlivosť, praktickí lekári a dokonca neexistujú ani odporúčania pre lekárov, po ktorých my v Smere dlhodobo voláme. 8. Nejde pritom o žiadnu mágiu. Drbal spomína bežné generické lieky, ktorých bezpečnosť je už dlhodobo overená. Predovšetkým musíte liečiť včas a rozdeliť pacientov na rizikových a nerizikových. 9. Tu sa nezmyselne očkujú 15-ročné decká, ktorých Covid ohrozuje asi tak, ako bežná chrípka, namiesto toho, aby boli opatrenia cielené na rizikové skupiny. 10. Hráme sa tu na percentá očkovania celej populácie, akoby sme chceli dosiahnuť kolektívnu imunitu - tá je ale nezmyslom. Kvôli mutáciám sa nedá dosiahnuť - to je známe už dávno. 11. Čiže načo potom nútiť mladších ľudí do 50-tky k očkovaniu? Šíria to jedni aj druhí, tak o čo ide? Kvôli šíreniu to nie je, takže kvôli individuálnej ochrane? Lenže načo potom vnucovať vakcínu nerizikovým mladým ľuďom? Nedáva to celé zmysel! 12. Ale späť k imunológovi Drbalovi. Šokujúco tvrdí, že liečba existuje celý čas. Sú to "lieky, ktoré potlačujú imunitnú reakciu, sú to kortikoidy, kortikosteroidy, sú to lieky, ktoré regulujú koaguláciu, lebo Covid vytvára zrazeniny krvi". 13. Problém je, že síce v nemocniciach sa tieto lieky používajú, ale nie u praktických lekároch, a teda liečba neprichádza včas. Toto je základný problém podľa Drbala. 14. Preložené do politickej reči - zlyhali vlády, ktoré nevedia zabezpečiť včasnú zdravotnú starostlivosť. Počujete, pán minister Lengvarský? 15. S deltou sa nedá bojovať tým, že strašíme populáciu číslami a škaredými obrázkami umierajúcich ľudí. Ani tým, že sa postaví prezidentka, odhalí pliecko a povie, že vakcína je sloboda. Základ je identifikovať ohniská a tam okolo nich cielene zasiahnuť. 16. Podľa Drbala sa máme vrátiť k normálu – máme testovať okolo symptomatických jednotlivcov, máme testovať na všetky respiračné vírusy, nielen na Covid a zvažovať, kde je očkovanie vhodné a kde nie. 17. Ako Drbal zdôrazňuje, vakcinácia nie je bodka za koronavírusom. A tieto slová si dobre zapamätajte a nech si to dobre zapíšu za uši všetci propagandisti očkovania na čele s Čaputovou. 18. Toto tvrdí renomovaný imunológ: „Samozrejme, ja som imunológ a prvé, čo hovorím študentom, že čo priniesla imunológie svetu, je očkovanie, ktoré zachránilo stámilióny životov, proste tak to je." "Ale musíte vždy zvážiť ten risk a benefit každého toho zásahu a očkovanie je zásah do integrity jednotlivca, čiže musíte veľmi starostlivo zvažovať použitie každého takéhoto zásahu.“ 19. Čiže nie masové včeličky, ako keď idú ovce na porážku, ale adresné a individuálne zvažovanie rizík! Áno, očkovanie proti detským chorobám zachránilo milióny, ale v prípade vírusov typu chrípka či Covid, jednoducho nie je spásou. 20. A je ťažkým omylom, ak sa ľuďom vnucuje ilúzia, že očkovanie nemá žiaden negatívny vplyv. Vždy je to zásah do integrity. Vždy môžu nastať negatívne účinky. Vždy je to otázka slobody človeka - vnucovanie vakcíny je nielen nemorálne, ale aj medicínsky absurdné. Toto hovorí Drbal na záver: „Už v dnešnej dobe existuje len veľmi málo ľudí, pre ktorých je očkovanie život zachraňujúce a tí, ktorí sú zaočkovaní, nie sú chránení proti ťažkému priebehu a smrti, pretože je tu vysoko infekčná Delta.“ Potvrdzuje všetko, čo hovoríme od začiatku pandémie. Adresný prístup, sloboda, liečba a včasná zdravotná starostlivosť. Prosím, priatelia, šírte toto video - ak ho niekto ešte nevidel, možno mu otvorí oči. Ďakujem!

Ľuboš Blaha
1 h ·
Liberálne médiá už zase klamú ako Pinocchio v najlepšej forme. Keby im z klamstiev rástli nosy, tak Bardyho a Tódovú už vystavujú v zoologickej ako slony s najdlhšími chobotmi na svete.

1. Práve mi volali študenti a učitelia, ktorí dnes boli na proteste za akademické slobody - na pochode bolo dvetisíc až tritisíc ľudí. V médiách tvrdia, že približne tisíc. Už zase šíria lži.
  2. Keby študenti protestovali proti vláde Roberta Fica a držali odznačiky Slušné Slovensko, tak by médiá napísali, že ich tam bolo stotisíc a v telke by z toho bolo večer sedem reportáží.
  3. Ale keď sa akademická obec búri proti fašistickej vláde, ktorá ju oberá o slobodu a samosprávu a chce ju kompletne spolitizovať a spraviť si z vedy rukojemníčku štátu - tak to treba zľahčovať a uberať čísla. Ako vždy.
  4. Nenaleťte im prosím. Podporme vysoké školy. Podporme slobodu. Tuto je petícia za zachovanie akademickej samosprávy na vysokých školách, podpísalo ju už 17 tisíc ľudí, pridajte prosím svoj podpis: https://www.peticie.com/peticia_za_zachovanie_akademickej...
  5. Ministerstvo školstva pod vedením SaS už arogantne odfrklo, že vysokoškolský zákon sťahovať nebude. No jasné - nech sa dajú učitelia a študenti vypchať.
  6. Takto si slobodu a demokraciu predstavujú neoliberáli z SaS. A Čaputová ich kryje a poslušne mlčí. Z americkej ambasády predsa nedošiel žiaden prejav, tak nemá čo prečítať.
  7. A uvidíte, provládne médiá nakoniec ešte aj zo študentov urobia extrémistov. Veď ich statusom podporil Blaha - a tak sú to všetko dezoláti, ktorí organizujú Veľkú októbrovú. Uvidíte, takto to uchopia Aktuality.
  8. Dnes sa už Aktuality predviedli, ako bezostyšne dokážu klamať. Včera vyšiel prieskum, že moje fejsbúkove konto valcuje sociálne siete. Mám vyše štvornásobne viac interakcií než Čaputová a nejakých 18-krát viac ako Sulík. Od zúrivosti kúšu doma do podlahy.
  9. A tak dnes prišli s titulkom, že: "Ako sa z Blahovej „stovečky“ stalo 27-tisíc eur. Poslanec platí Facebooku za propagáciu každého svojho statusu." Ako z učebnice severokórejskej propagandy.
  10. Čiže nie je dôležité, že Ľuboš Blaha a Smer má na sociálnych sieťach úspech. Dôležité je, že tak ako každá iná strana aj Smer platí reklamu. V článku sa síce dozvieme, že všetky strany platia reklamu svojim politikom, ale do titulku treba napísať, že to iba zlý Blaha.
  11. A ešte tam treba pichnúť aj nekorektné číslo, že 27 tisíc eur. V skutočnosti sa v článku dozviete, že 27 tisíc to bolo za dva a pol roka. Vrátane predvolebnej kampane.
  12. Za ten istý čas dal Truban z Progresívneho Slovensko 125 tisíc na svoje statusy, čo je 5-krát toľko, čo dal Smer na mňa. Ale do titulku treba dať Blahu, nie liberálov z PS - lebo takto na Slovensku funguje liberálna žurnalistika.
  13. V článku sa tiež dozviete - hlboko hlboko v texte - že tento rok strana Smer dala do Blahovej reklamy len 6500 eur, čo vychádza zhruba 10 eur na status a je to menej, než u väčšiny politikov na sieti. Blaha len jednoducho píše častejšie.
  14. Ale to už Aktuality nedajú. Oni píšu, vraj som pred dvoma rokmi hovoril, že strana mi platí len nejakú "stovečku". Nuž, ukázalo sa, že strana neplatí ani len tú stovečku, ale doslova "desinu". Milé Aktuality - čo tak nezavádzať svojich vlastných čitateľov?
  15. Ale takto fungujú liberálne médiá. Lživé titulky, nenávisť voči Ficovi a Blahovi, manipulácie a klamstvá. Ak majú potrebu zavádzať aj pri štatistike o fejsbúku, viete si predstaviť, ako klamú pri očkovaní, protestoch či vládnych reformách? Kto by im ešte veril? Milí priatelia,zajtra Slováci idú do ulíc. Dnes zabojovali študenti, zajtra je to na nás. O 13.00 pred parlamentom. Za slobodu a za pravdu!DOSŤ BOLO KRUTOVLÁDY! DOSŤ BOLO LIBERÁLNYCH LŽÍ!A ďakujem našim mladým sociálnym demokratom z MSD, Igorovi Melicherovi, Zuzke Plevíkovej a ďalším ľavičiarom, ktorí dnes podporili študentov - VŽDY BUDEME STÁŤ NA STRANE TÝCH, KTORÝM BERÚ SLOBODU!

Ľuboš Blaha 1 h · Liberálne médiá už zase klamú ako Pinocchio v najlepšej forme. Keby im z klamstiev rástli nosy, tak Bardyho a Tódovú už vystavujú v zoologickej ako slony s najdlhšími chobotmi na svete. 1. Práve mi volali študenti a učitelia, ktorí dnes boli na proteste za akademické slobody - na pochode bolo dvetisíc až tritisíc ľudí. V médiách tvrdia, že približne tisíc. Už zase šíria lži. 2. Keby študenti protestovali proti vláde Roberta Fica a držali odznačiky Slušné Slovensko, tak by médiá napísali, že ich tam bolo stotisíc a v telke by z toho bolo večer sedem reportáží. 3. Ale keď sa akademická obec búri proti fašistickej vláde, ktorá ju oberá o slobodu a samosprávu a chce ju kompletne spolitizovať a spraviť si z vedy rukojemníčku štátu - tak to treba zľahčovať a uberať čísla. Ako vždy. 4. Nenaleťte im prosím. Podporme vysoké školy. Podporme slobodu. Tuto je petícia za zachovanie akademickej samosprávy na vysokých školách, podpísalo ju už 17 tisíc ľudí, pridajte prosím svoj podpis: https://www.peticie.com/peticia_za_zachovanie_akademickej... 5. Ministerstvo školstva pod vedením SaS už arogantne odfrklo, že vysokoškolský zákon sťahovať nebude. No jasné - nech sa dajú učitelia a študenti vypchať. 6. Takto si slobodu a demokraciu predstavujú neoliberáli z SaS. A Čaputová ich kryje a poslušne mlčí. Z americkej ambasády predsa nedošiel žiaden prejav, tak nemá čo prečítať. 7. A uvidíte, provládne médiá nakoniec ešte aj zo študentov urobia extrémistov. Veď ich statusom podporil Blaha - a tak sú to všetko dezoláti, ktorí organizujú Veľkú októbrovú. Uvidíte, takto to uchopia Aktuality. 8. Dnes sa už Aktuality predviedli, ako bezostyšne dokážu klamať. Včera vyšiel prieskum, že moje fejsbúkove konto valcuje sociálne siete. Mám vyše štvornásobne viac interakcií než Čaputová a nejakých 18-krát viac ako Sulík. Od zúrivosti kúšu doma do podlahy. 9. A tak dnes prišli s titulkom, že: "Ako sa z Blahovej „stovečky“ stalo 27-tisíc eur. Poslanec platí Facebooku za propagáciu každého svojho statusu." Ako z učebnice severokórejskej propagandy. 10. Čiže nie je dôležité, že Ľuboš Blaha a Smer má na sociálnych sieťach úspech. Dôležité je, že tak ako každá iná strana aj Smer platí reklamu. V článku sa síce dozvieme, že všetky strany platia reklamu svojim politikom, ale do titulku treba napísať, že to iba zlý Blaha. 11. A ešte tam treba pichnúť aj nekorektné číslo, že 27 tisíc eur. V skutočnosti sa v článku dozviete, že 27 tisíc to bolo za dva a pol roka. Vrátane predvolebnej kampane. 12. Za ten istý čas dal Truban z Progresívneho Slovensko 125 tisíc na svoje statusy, čo je 5-krát toľko, čo dal Smer na mňa. Ale do titulku treba dať Blahu, nie liberálov z PS - lebo takto na Slovensku funguje liberálna žurnalistika. 13. V článku sa tiež dozviete - hlboko hlboko v texte - že tento rok strana Smer dala do Blahovej reklamy len 6500 eur, čo vychádza zhruba 10 eur na status a je to menej, než u väčšiny politikov na sieti. Blaha len jednoducho píše častejšie. 14. Ale to už Aktuality nedajú. Oni píšu, vraj som pred dvoma rokmi hovoril, že strana mi platí len nejakú "stovečku". Nuž, ukázalo sa, že strana neplatí ani len tú stovečku, ale doslova "desinu". Milé Aktuality - čo tak nezavádzať svojich vlastných čitateľov? 15. Ale takto fungujú liberálne médiá. Lživé titulky, nenávisť voči Ficovi a Blahovi, manipulácie a klamstvá. Ak majú potrebu zavádzať aj pri štatistike o fejsbúku, viete si predstaviť, ako klamú pri očkovaní, protestoch či vládnych reformách? Kto by im ešte veril? Milí priatelia, zajtra Slováci idú do ulíc. Dnes zabojovali študenti, zajtra je to na nás. O 13.00 pred parlamentom. Za slobodu a za pravdu! DOSŤ BOLO KRUTOVLÁDY! DOSŤ BOLO LIBERÁLNYCH LŽÍ! A ďakujem našim mladým sociálnym demokratom z MSD, Igorovi Melicherovi, Zuzke Plevíkovej a ďalším ľavičiarom, ktorí dnes podporili študentov - VŽDY BUDEME STÁŤ NA STRANE TÝCH, KTORÝM BERÚ SLOBODU!

ZASTAVME FAŠIZMUS!
Toľko všetci vedci na svete omieľali, že aj očkovaní šíria Covid, až slovenská vláda rozhodla, že ho môžu šíriť ďalej. Perfektné.
Gratulujeme
.

1. Namiesto toho dnes Hegerova vláda zakázala testovaným nezaočkovaným ľuďom vstup do predajní a na kultúru. To nemá akúkoľvek logiku - očkovaní ľudia sa ďalej nebudú testovať a ďalej sa bude šíriť Delta.
  2. Ale hlavne, že zbavíme ľudských práv tých, čo sa doteraz poctivo testovali. A ublížime polke Slovenska. Tým zlým "dezolátom" a "dobytku"... Len tak z plezíru... Keby Hitler žil, bol by na túto vládu hrdý.
  3. Máme tu nefalšovanú segregáciu. Heger dnes predstavil trojtýždňové opatrenia, ktoré sa môžu pretiahnuť aj na 30 rokov. Tak to v totalitách obvykle býva.
  4. Nezaočkovaní ľudia nesmú do reštaurácií, do kina, na šport a dokonca ani do predajní (mimo potravín a drogérie). Ak vám to náhodou pripomína Norimberské zákony, tak zase nepreháňajme - Židia do obchodov chodiť mohli. V určených hodinách.
  5. Prestaňme sa tu konečne hrať na slovíčka. Proste je to fašizmus. A jasné - do plynových komôr nás (zatiaľ) neposielajú, ale robia presne to, čo robili fašisti na začiatku svojej vlády. Tým so "zlou krvou" a "zlými názormi" berú slobodu.
  6. To je samo osebe v 21. storočí niečo šialené. Zajtra Slovensko musí vyjsť do ulíc - postavme sa proti očkovacej totalite, postavme sa proti apartheidu! Zastavme fašizmus!
  7. Ak náhodou ešte niekto očakáva, že sa za ľudí postaví prezidentka Čaputová, tak ho sklamem. Tá si aktuálne preberá v Prahe medailu za... Ospravedlňujem sa, neviem, či to dokončím bez toho, aby som nevybuchol v záchvaty smiechu...
  8. Hlboký nádych, raz, dva, tri, štyri... Upokoj sa, Ľuboš.... Medailu za, hihi, starostlivosť o pravdu, slobodu, politickú kultúru a vládu práva... Hihihi... Zuzana Čaputová. Toto je fór roka.
  9. Medailu za pravdu dostane politička, ktorá sa preslávila reklamou, že vakcína je sloboda. Väčšia lož ešte v 21.storočí nevznikla, tak prečo jej nedať medailu. Aj tisíc. Za všetky jej lži.
  10. Zuzana Čaputová obhajuje, aby bola nezaočkovaná polovica Slovákov zbavená svojej slobody - a tak jej dajme medailu za slobodu, paráda! A jednu poprosíme aj pre saudskoarabského kráľa, aj ten za slobodu bojuje zhruba s rovnakým zápalom!
  11. A ešte lepšie - ona dostane medailu aj za politickú kultúru! Pred pár dňami v rozhlase vynadala opozícii a krivo ju obvinila, že chce dávať milosti korupčníkom. No chápete - toto je ten drahocenný príspevok hlavy štátu k politickej kultúre!
  12. Na záver to najlepšie - medaila za vládu práva. Zuzane Čaputovej za to, že sa verejne postavila za obvinených čurillovcov v otvorenom prípade. No ani slovkom neodsúdila, že štát odpočúva lídra opozície a nedokázala odsúdiť ani to, že štát poslal na smrť Milana Lučanského. Úplný Rule of Law! Či Rule of Death?
  13. Fakt som zvedavý, koho český senát ocení budúci rok. Keď vidím, ako je latka vysoko, možno medailu dajú in memoriam Šaňovi Machovi. Za príspevok ku slobode a vláde práva. Prepáčte, ale toto je výsmech.
  14. Prosím, priatelia z Čiech, choďte sa porozprávať do slovenských regiónov s bežnými ľuďmi, čo si o Zuzane Čaputovej myslia. Veď sa ich ešte ani raz nezastala, zmarila referendum a jediné, na čo myslí, je ona sama, dcéra, gejovia a Gréta. Nič iné ju nezaujíma.
  15. Po mne tu teraz vyvreskujú jej súdruhovia z Progresívneho Slovenska, aby som sa jej ospravedlnil za moje tvrdé slová. Áno, bude mi potešením. Naozaj ma mrzí, ak musím prezidentku takto ostro kritizovať.
  16. Ale nech sa najskôr ona ospravedlní Slovákom, že im ukradla referendum. A opozícii za to, akú nenávisť proti nám šíri. Nech povie "prepáčte" nezaočkovaným ľuďom za to, že ich nechráni pred segregáciou.
  17. Nech sa ospravedlní mne za to, že ma chce zastaviť v mojej legitímnej opozičnej práci a ešte za moje "zastavenie" lobuje aj u predsedu Smeru Roberta Fica. Nehanbí sa za to?
  18. Ak sa za toto všetko ospravedlní a bude sa konečne správať, ako sa patrí na hlavu štátu, ospravedlním sa aj ja - ako muž žene.
  19. Nie, Slováci už nemajú kam ustupovať. Niet nikoho pri moci, kto by sa ich zastal. Vláda ich oberá o všetky práva, prezidentka si za svoju pasivitu preberá ocenenia, parlament ovláda stádo servilných pročkov.
  20. Jediná šanca je ulica. O pár dní vyhlásia núdzový stav a zavrú nás všetkých do domáceho väzenia - nás, nezaočkovaných "podľudí". Nemá to epidemiologický zmysel, má to len totalitný zmysel - boja sa ľudí, boja sa, že odpor v uliciach bude rásť. Zajtra ide o všetko. Poďme do ulíc, priatelia. O 13.00 pred parlamentom! Tu na tomto mieste - pri soche Alexandra Dubčeka. Zradili jeho odkaz, zradili všetko, čo sľubovali.ZASTAVME ICH, BRATIA!

ZASTAVME FAŠIZMUS! Toľko všetci vedci na svete omieľali, že aj očkovaní šíria Covid, až slovenská vláda rozhodla, že ho môžu šíriť ďalej. Perfektné. Gratulujeme . 1. Namiesto toho dnes Hegerova vláda zakázala testovaným nezaočkovaným ľuďom vstup do predajní a na kultúru. To nemá akúkoľvek logiku - očkovaní ľudia sa ďalej nebudú testovať a ďalej sa bude šíriť Delta. 2. Ale hlavne, že zbavíme ľudských práv tých, čo sa doteraz poctivo testovali. A ublížime polke Slovenska. Tým zlým "dezolátom" a "dobytku"... Len tak z plezíru... Keby Hitler žil, bol by na túto vládu hrdý. 3. Máme tu nefalšovanú segregáciu. Heger dnes predstavil trojtýždňové opatrenia, ktoré sa môžu pretiahnuť aj na 30 rokov. Tak to v totalitách obvykle býva. 4. Nezaočkovaní ľudia nesmú do reštaurácií, do kina, na šport a dokonca ani do predajní (mimo potravín a drogérie). Ak vám to náhodou pripomína Norimberské zákony, tak zase nepreháňajme - Židia do obchodov chodiť mohli. V určených hodinách. 5. Prestaňme sa tu konečne hrať na slovíčka. Proste je to fašizmus. A jasné - do plynových komôr nás (zatiaľ) neposielajú, ale robia presne to, čo robili fašisti na začiatku svojej vlády. Tým so "zlou krvou" a "zlými názormi" berú slobodu. 6. To je samo osebe v 21. storočí niečo šialené. Zajtra Slovensko musí vyjsť do ulíc - postavme sa proti očkovacej totalite, postavme sa proti apartheidu! Zastavme fašizmus! 7. Ak náhodou ešte niekto očakáva, že sa za ľudí postaví prezidentka Čaputová, tak ho sklamem. Tá si aktuálne preberá v Prahe medailu za... Ospravedlňujem sa, neviem, či to dokončím bez toho, aby som nevybuchol v záchvaty smiechu... 8. Hlboký nádych, raz, dva, tri, štyri... Upokoj sa, Ľuboš.... Medailu za, hihi, starostlivosť o pravdu, slobodu, politickú kultúru a vládu práva... Hihihi... Zuzana Čaputová. Toto je fór roka. 9. Medailu za pravdu dostane politička, ktorá sa preslávila reklamou, že vakcína je sloboda. Väčšia lož ešte v 21.storočí nevznikla, tak prečo jej nedať medailu. Aj tisíc. Za všetky jej lži. 10. Zuzana Čaputová obhajuje, aby bola nezaočkovaná polovica Slovákov zbavená svojej slobody - a tak jej dajme medailu za slobodu, paráda! A jednu poprosíme aj pre saudskoarabského kráľa, aj ten za slobodu bojuje zhruba s rovnakým zápalom! 11. A ešte lepšie - ona dostane medailu aj za politickú kultúru! Pred pár dňami v rozhlase vynadala opozícii a krivo ju obvinila, že chce dávať milosti korupčníkom. No chápete - toto je ten drahocenný príspevok hlavy štátu k politickej kultúre! 12. Na záver to najlepšie - medaila za vládu práva. Zuzane Čaputovej za to, že sa verejne postavila za obvinených čurillovcov v otvorenom prípade. No ani slovkom neodsúdila, že štát odpočúva lídra opozície a nedokázala odsúdiť ani to, že štát poslal na smrť Milana Lučanského. Úplný Rule of Law! Či Rule of Death? 13. Fakt som zvedavý, koho český senát ocení budúci rok. Keď vidím, ako je latka vysoko, možno medailu dajú in memoriam Šaňovi Machovi. Za príspevok ku slobode a vláde práva. Prepáčte, ale toto je výsmech. 14. Prosím, priatelia z Čiech, choďte sa porozprávať do slovenských regiónov s bežnými ľuďmi, čo si o Zuzane Čaputovej myslia. Veď sa ich ešte ani raz nezastala, zmarila referendum a jediné, na čo myslí, je ona sama, dcéra, gejovia a Gréta. Nič iné ju nezaujíma. 15. Po mne tu teraz vyvreskujú jej súdruhovia z Progresívneho Slovenska, aby som sa jej ospravedlnil za moje tvrdé slová. Áno, bude mi potešením. Naozaj ma mrzí, ak musím prezidentku takto ostro kritizovať. 16. Ale nech sa najskôr ona ospravedlní Slovákom, že im ukradla referendum. A opozícii za to, akú nenávisť proti nám šíri. Nech povie "prepáčte" nezaočkovaným ľuďom za to, že ich nechráni pred segregáciou. 17. Nech sa ospravedlní mne za to, že ma chce zastaviť v mojej legitímnej opozičnej práci a ešte za moje "zastavenie" lobuje aj u predsedu Smeru Roberta Fica. Nehanbí sa za to? 18. Ak sa za toto všetko ospravedlní a bude sa konečne správať, ako sa patrí na hlavu štátu, ospravedlním sa aj ja - ako muž žene. 19. Nie, Slováci už nemajú kam ustupovať. Niet nikoho pri moci, kto by sa ich zastal. Vláda ich oberá o všetky práva, prezidentka si za svoju pasivitu preberá ocenenia, parlament ovláda stádo servilných pročkov. 20. Jediná šanca je ulica. O pár dní vyhlásia núdzový stav a zavrú nás všetkých do domáceho väzenia - nás, nezaočkovaných "podľudí". Nemá to epidemiologický zmysel, má to len totalitný zmysel - boja sa ľudí, boja sa, že odpor v uliciach bude rásť. Zajtra ide o všetko. Poďme do ulíc, priatelia. O 13.00 pred parlamentom! Tu na tomto mieste - pri soche Alexandra Dubčeka. Zradili jeho odkaz, zradili všetko, čo sľubovali. ZASTAVME ICH, BRATIA!

Ľuboš Blaha
2 h ·
Dnes nie je čas na oslavy 17. novembra, dnes je čas na protesty. Oklamali ľudí a spáchali na nich najväčší podvod v dejinách. A Slováci už toho majú dosť!

1. Ľudia chceli v roku 1989 socializmus s ľudskou tvárou. A dostali kapitalizmus s Matovičovou a Sulíkovou tvárou. Dnes zase musia ísť do ulíc a opäť sa dožadovať slobody a demokracie - všetko im zobrali, ostali len tie okovy.
  2. Podľa prieskumu verejnej mienky je s vývojom po 89-om spokojných len 27% Slovákov. A vyslovene nespokojných je až 37%. Toto je blamáž. Tak čo, veľkí "demokrati", nehanbíte sa?
  3. A viete, čo je na tom najlepšie? Najviac nenávidia socializmus ročníky, ktoré ho nezažili. Tí tvoria tých 27%. Tí najmladší. Oni ani netušia, aký bol za socializmu život, len vedia, že ho majú nenávidieť.
  4. Natlačili do nich tony propagandy o tom, ako sme tu žili v jednom veľkom šedom gulagu a triasli sa strachom od rána do noci. A tak teraz považujú kapitalizmus za lepší, aj keď ich zadlžuje, ponižuje a zotročuje. Taká je sila propagandy a vymývania mozgov.
  5. Tých, čo zažili socializmus, neoklamú. Mal svoje chyby a to nikdy nebudeme zapierať. Ale dal ľuďom sociálne istoty, bývanie, prácu a pocit bezpečnosti. Dal ľuďom mier. Oslobodil ľudí od večného strachu, čo bude a či vôbec prežijú.
  6. Ľudia svoje malé deti posielali do školy s kľúčom na krku a nemuseli sa o nich báť. Dnes máte všade drogy, zločiny, násilie. Bordel a chaos. Na rodiny sa vláda vykašľala, robotníkov zbedačili, seniorom zobrali posledné omrvinky.
  7. Presne, ako nás varovali komunisti - stali sme sa otroci vo vlastnej krajine. Nadnárodné korporácie odtiaľto vyťahujú tučné zisky a ľudia sú radi, že pre ne vôbec môžu drieť - lebo inak skončia na ulici. Slastná Amerika, slastný liberálny kapitalizmus.
  8. A potom sa postaví jedna z jeho najznámejších hlásateliek Zuzana Čaputová a v televízii si vyžiada špeciálny vysielací čas, aby na nás mohla vyliať "päťminútový prúd klišé a gýču".
  9. Ak by mi chcel náhodou niekto nadávať, že zase kritizujem prezidentku, tak to o tom "klišé" a "gýči" som citoval liberálneho novinára Arpada Soltesza. Už ani ten sa na tú Čaputovej prázdnotu nemôže pozerať. Už fakt nikto. Ani jej vlastní.
  10. Ľudia padajú na ústa a oni ich zahŕňajú žvástami o slobode a demokracii. Akej slobode, keď nemôžeš ísť ani do obchodu či za hranice? Akej demokracii, keď sama prezidentka zmarila referendum? Včeličky a handry - to je tá úžasná sloboda?
  11. Tárajú o tom, aká tu bola predtým totalita. Toto je totalita, vážení. Ak chcete, hovorte o totalite v 50.rokoch, kedy popravili Clementisa a Husáka mučili vo väzení, ale netárajte, že tu bola totalita v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch.
  12. Havel si užíval prachy zo Západu, vymetal žúrky a chlastal dobrý socialistický alkohol - to z neho idete robiť obeť totality? Gustáv Husák zažil, čo je to peklo, nie Havel. Nikto neobhajuje 50. roky, ale to, ako prekrúcate históriu, je cez všetky čiary!
  13. Prestaňte už oblbovať deti! Ak tu niekto opätovne zavádza totalitu, nie sú to komunisti, nie sú to ľavičiari - ste to vy, liberálni fašisti. A ľudia to vidia - už aj tí mladí!
  14. Každý 17. november považujem za svoju morálnu povinnosť poďakovať generáciám našich rodičov a starých rodičov za všetko, čo tu po vojne vybudovali - nemocnice, školy, škôlky, cesty, fabriky... Za toto si zaslúžia obrovskú vďaku a nie hanu od kaviarenských povaľačov.
  15. Na čele štátu boli vzdelaní ľudia, dnes tam máte primitívov, plagiátorov a hulvátov. Zobrali ľuďom sociálne istoty, aby im dali slobodu podnikať. Dnes im berú slobodu aj sociálne istoty. Neostalo nič, len otroctvo. A Čaputovej frázy.Berieme si späť 17. november, slniečkari. Nezaslúžite si ho. Zradili ste ho, zradili ste všetko. Ľudia chcú návrat do normálu - chcú silný štát, sociálny zmier, slobodu a poriadok. A v prvom rade - nechcú vás!UŽ SLOVENSKO VSTÁVA, PUTÁ SI STRHÁVA!

Ľuboš Blaha 2 h · Dnes nie je čas na oslavy 17. novembra, dnes je čas na protesty. Oklamali ľudí a spáchali na nich najväčší podvod v dejinách. A Slováci už toho majú dosť! 1. Ľudia chceli v roku 1989 socializmus s ľudskou tvárou. A dostali kapitalizmus s Matovičovou a Sulíkovou tvárou. Dnes zase musia ísť do ulíc a opäť sa dožadovať slobody a demokracie - všetko im zobrali, ostali len tie okovy. 2. Podľa prieskumu verejnej mienky je s vývojom po 89-om spokojných len 27% Slovákov. A vyslovene nespokojných je až 37%. Toto je blamáž. Tak čo, veľkí "demokrati", nehanbíte sa? 3. A viete, čo je na tom najlepšie? Najviac nenávidia socializmus ročníky, ktoré ho nezažili. Tí tvoria tých 27%. Tí najmladší. Oni ani netušia, aký bol za socializmu život, len vedia, že ho majú nenávidieť. 4. Natlačili do nich tony propagandy o tom, ako sme tu žili v jednom veľkom šedom gulagu a triasli sa strachom od rána do noci. A tak teraz považujú kapitalizmus za lepší, aj keď ich zadlžuje, ponižuje a zotročuje. Taká je sila propagandy a vymývania mozgov. 5. Tých, čo zažili socializmus, neoklamú. Mal svoje chyby a to nikdy nebudeme zapierať. Ale dal ľuďom sociálne istoty, bývanie, prácu a pocit bezpečnosti. Dal ľuďom mier. Oslobodil ľudí od večného strachu, čo bude a či vôbec prežijú. 6. Ľudia svoje malé deti posielali do školy s kľúčom na krku a nemuseli sa o nich báť. Dnes máte všade drogy, zločiny, násilie. Bordel a chaos. Na rodiny sa vláda vykašľala, robotníkov zbedačili, seniorom zobrali posledné omrvinky. 7. Presne, ako nás varovali komunisti - stali sme sa otroci vo vlastnej krajine. Nadnárodné korporácie odtiaľto vyťahujú tučné zisky a ľudia sú radi, že pre ne vôbec môžu drieť - lebo inak skončia na ulici. Slastná Amerika, slastný liberálny kapitalizmus. 8. A potom sa postaví jedna z jeho najznámejších hlásateliek Zuzana Čaputová a v televízii si vyžiada špeciálny vysielací čas, aby na nás mohla vyliať "päťminútový prúd klišé a gýču". 9. Ak by mi chcel náhodou niekto nadávať, že zase kritizujem prezidentku, tak to o tom "klišé" a "gýči" som citoval liberálneho novinára Arpada Soltesza. Už ani ten sa na tú Čaputovej prázdnotu nemôže pozerať. Už fakt nikto. Ani jej vlastní. 10. Ľudia padajú na ústa a oni ich zahŕňajú žvástami o slobode a demokracii. Akej slobode, keď nemôžeš ísť ani do obchodu či za hranice? Akej demokracii, keď sama prezidentka zmarila referendum? Včeličky a handry - to je tá úžasná sloboda? 11. Tárajú o tom, aká tu bola predtým totalita. Toto je totalita, vážení. Ak chcete, hovorte o totalite v 50.rokoch, kedy popravili Clementisa a Husáka mučili vo väzení, ale netárajte, že tu bola totalita v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch. 12. Havel si užíval prachy zo Západu, vymetal žúrky a chlastal dobrý socialistický alkohol - to z neho idete robiť obeť totality? Gustáv Husák zažil, čo je to peklo, nie Havel. Nikto neobhajuje 50. roky, ale to, ako prekrúcate históriu, je cez všetky čiary! 13. Prestaňte už oblbovať deti! Ak tu niekto opätovne zavádza totalitu, nie sú to komunisti, nie sú to ľavičiari - ste to vy, liberálni fašisti. A ľudia to vidia - už aj tí mladí! 14. Každý 17. november považujem za svoju morálnu povinnosť poďakovať generáciám našich rodičov a starých rodičov za všetko, čo tu po vojne vybudovali - nemocnice, školy, škôlky, cesty, fabriky... Za toto si zaslúžia obrovskú vďaku a nie hanu od kaviarenských povaľačov. 15. Na čele štátu boli vzdelaní ľudia, dnes tam máte primitívov, plagiátorov a hulvátov. Zobrali ľuďom sociálne istoty, aby im dali slobodu podnikať. Dnes im berú slobodu aj sociálne istoty. Neostalo nič, len otroctvo. A Čaputovej frázy. Berieme si späť 17. november, slniečkari. Nezaslúžite si ho. Zradili ste ho, zradili ste všetko. Ľudia chcú návrat do normálu - chcú silný štát, sociálny zmier, slobodu a poriadok. A v prvom rade - nechcú vás! UŽ SLOVENSKO VSTÁVA, PUTÁ SI STRHÁVA!

Ľuboš Blaha
4 h ·
Tak veľmi som dnes chcel byť s vami, priatelia! Sledujem vás v priamom prenose cez počítač a držím palce!

1. Vidím tie tisícky ľudí, vidím tu úžasnú atmosféru, vypočul som si skvelé prejavy mojich priateľov, lídrov Smeru! A počul som aj ten potlesk pre mňa - z plného srdca vám ďakujem!
  2. Došlo ešte viac ľudí ako minulý rok - a to je čo povedať. Keď sme minulý rok videli tie masy, čo nás prišli spontánne podporiť, vstali sme ako Fénix z popola - to bol ten rozhodujúci moment. A dnes vás tam bolo ešte ďaleko viac!
  3. Sú to nádherné pocity, prežívam to aj tu doma. Spolu s vami som tu spieval Na Kráľovej holi... A práve som telefonoval s Robertom Ficom a cítil som to nadšenie.
  4. Ľudia sú úžasní. Majú právo na odpor, majú právo na hnev! Berú im všetko - majú právo sa brániť. Nenásilne a demokraticky.
  5. Áno, Čaputová je len dobre živená dekorácia. Áno, Čaputová zmarila referendum. Áno, Čaputová zrádza národ. Keby Alexander Dubček videl, čo pácha na Slovensku, v hrobe by sa obracal.
  6. Odmietame segregáciu a systematické vyhladzovanie Slovákov. A som rád, že dnes od Roberta Fica jasne zaznelo - ideme povaliť vládu a vyhrať predčasné parlamentné voľby.
  7. O sebe som sa v bulvári dočítal, že som s Covidom v karanténe. V skutočnosti som zdravý ako repa. Včera som bol na PCR teste a ten bol negatívny. Nemám Covid, zase šíria polopravdy.
  8. Žiaľ, musím byť v karanténe, pretože môj malý Adamko mal pozitívny test. Poldňa mal zvýšenú teplotu a to bolo všetko. Celé dni mi tu behá vysmiaty ako lečo. Nič mu nie je.
  9. Podľa pravidiel ale musím byť ďalej v karanténe. Som kontakt. A keby som dnes išiel na snem a na protest, tak by ma tu liberálne médiá naháňali najbližšie desaťročia, že to ja osobne môžem za 13 tisíc mŕtvych a ktovie, či nie aj za milióny obetí po celom svete.
  10. O ničom inom by sa nehovorilo, len o tom, ako nedodržiavame opatrenia a šírime Covid. Nikto by nehovoril o tom, že Delta sa šíri preto, lebo ju môžu šíriť aj očkovaní ľudia a šialená vláda namiesto toho, aby s tým niečo robila, šikanuje a zatvára tých neočkovaných.
  11. Zase by to bolo iba - lebosmer, lebofico, leboblaha. Nesmieme robiť chyby, nesmieme im dovoliť šíriť tú ich hlúpu propagandu. Aj preto som dnes ostal doma. A verte, že to pre mňa bolo neuveriteľne ťažké.
  12. Strašne som dnes chcel byť s vami. Ulica ma nabíja, ulica ma prebúdza. A keď som s vami, cítim, že náš boj má zmysel. A že zvíťazíme.
  13. Ďakujem vám, že ste dnes prišli a odkázali Matovičovi, Sulíkovi, Lipšicovi, Čaputovej a celej tej ich liberálnej mafii, že Slovensko ich má už plné zuby. Zradili, podviedli, olúpili národ!
  14. Zobrali Slovákom slobodu a demokraciu a my kričíme - zastavme fašizmus, zastavme otroctvo. Tak ako vám dnes odkázal Laco Kamenický - srdečne vás pozdravujem a čoskoro som späť medzi vami.
  15. Môžu na nás poslať aj tisíce policajtov, pravdu nikdy nezabijú. Spravodlivosť si ich doženie. Spoločne ich porazíme a pošleme na smetisko dejín.Áno, Robert Fico to povedal presne - máme vás radi! A spoločne zvíťazíme!

Ľuboš Blaha 4 h · Tak veľmi som dnes chcel byť s vami, priatelia! Sledujem vás v priamom prenose cez počítač a držím palce! 1. Vidím tie tisícky ľudí, vidím tu úžasnú atmosféru, vypočul som si skvelé prejavy mojich priateľov, lídrov Smeru! A počul som aj ten potlesk pre mňa - z plného srdca vám ďakujem! 2. Došlo ešte viac ľudí ako minulý rok - a to je čo povedať. Keď sme minulý rok videli tie masy, čo nás prišli spontánne podporiť, vstali sme ako Fénix z popola - to bol ten rozhodujúci moment. A dnes vás tam bolo ešte ďaleko viac! 3. Sú to nádherné pocity, prežívam to aj tu doma. Spolu s vami som tu spieval Na Kráľovej holi... A práve som telefonoval s Robertom Ficom a cítil som to nadšenie. 4. Ľudia sú úžasní. Majú právo na odpor, majú právo na hnev! Berú im všetko - majú právo sa brániť. Nenásilne a demokraticky. 5. Áno, Čaputová je len dobre živená dekorácia. Áno, Čaputová zmarila referendum. Áno, Čaputová zrádza národ. Keby Alexander Dubček videl, čo pácha na Slovensku, v hrobe by sa obracal. 6. Odmietame segregáciu a systematické vyhladzovanie Slovákov. A som rád, že dnes od Roberta Fica jasne zaznelo - ideme povaliť vládu a vyhrať predčasné parlamentné voľby. 7. O sebe som sa v bulvári dočítal, že som s Covidom v karanténe. V skutočnosti som zdravý ako repa. Včera som bol na PCR teste a ten bol negatívny. Nemám Covid, zase šíria polopravdy. 8. Žiaľ, musím byť v karanténe, pretože môj malý Adamko mal pozitívny test. Poldňa mal zvýšenú teplotu a to bolo všetko. Celé dni mi tu behá vysmiaty ako lečo. Nič mu nie je. 9. Podľa pravidiel ale musím byť ďalej v karanténe. Som kontakt. A keby som dnes išiel na snem a na protest, tak by ma tu liberálne médiá naháňali najbližšie desaťročia, že to ja osobne môžem za 13 tisíc mŕtvych a ktovie, či nie aj za milióny obetí po celom svete. 10. O ničom inom by sa nehovorilo, len o tom, ako nedodržiavame opatrenia a šírime Covid. Nikto by nehovoril o tom, že Delta sa šíri preto, lebo ju môžu šíriť aj očkovaní ľudia a šialená vláda namiesto toho, aby s tým niečo robila, šikanuje a zatvára tých neočkovaných. 11. Zase by to bolo iba - lebosmer, lebofico, leboblaha. Nesmieme robiť chyby, nesmieme im dovoliť šíriť tú ich hlúpu propagandu. Aj preto som dnes ostal doma. A verte, že to pre mňa bolo neuveriteľne ťažké. 12. Strašne som dnes chcel byť s vami. Ulica ma nabíja, ulica ma prebúdza. A keď som s vami, cítim, že náš boj má zmysel. A že zvíťazíme. 13. Ďakujem vám, že ste dnes prišli a odkázali Matovičovi, Sulíkovi, Lipšicovi, Čaputovej a celej tej ich liberálnej mafii, že Slovensko ich má už plné zuby. Zradili, podviedli, olúpili národ! 14. Zobrali Slovákom slobodu a demokraciu a my kričíme - zastavme fašizmus, zastavme otroctvo. Tak ako vám dnes odkázal Laco Kamenický - srdečne vás pozdravujem a čoskoro som späť medzi vami. 15. Môžu na nás poslať aj tisíce policajtov, pravdu nikdy nezabijú. Spravodlivosť si ich doženie. Spoločne ich porazíme a pošleme na smetisko dejín. Áno, Robert Fico to povedal presne - máme vás radi! A spoločne zvíťazíme!

Ľuboš Blaha
46 min ·
APARTHEID JE TU V PLNEJ SILE - VLÁDA OHLÁSILA LOCKDOWN PRE NEZAOČKOVANÝCH!
O natvrdnutých ľuďoch existuje jeden dobrý vtip.

1. Tvrdohlavé prasiatko padne do jamy a nevie sa vyštverať von. Ide okolo zajačik a kričí: Prasiatko, počkaj, donesiem ti rebrík. A tvrdohlavé prasiatko odvrkne: Kroch, kroch, nepočkám!
  2. Pripomína mi to Hegerovu vládu. Všetko stavili na jednu kartu - na očkovanie. Kolosálne im to zlyhalo. A namiesto toho, aby niečo robili, tak ďalej trčia v tej prekliatej jame a zúria ako to tvrdohlavé prasiatko.
  3. Už to konečne pochopte: Deltu prenášajú aj očkovaní. A preto sa šíri všade. Nielen u nás, ale aj v ďaleko preočkovanejších krajinách. Pozrite sa, aký nášup Delty majú v Dánsku, Belgicku, Rakúsku, Nemecku, všade.
  4. Sú tam dvojnasóbne preočkovaní v porovnaní s nami a napriek tomu majú plné nemocnice. Lenže im tie ich nemocnice aspoň fungujú - kdežto vy ste sa na tie naše vykašľali. A namiesto do prístrojov a zdravotníkov ste celý rok rvali milióny do médií a lotérií.
  5. Za všetko môže segregácia, ktorú odštartovali v lete. Nezaočkovaným zakázali cestovať, kým očkovaní nepotrebovali ani test. Pritom šíria koronu jedni aj druhí. Výsledok? Očkovaní uverili, že Pfizer zabráni šíreniu Delty a veselo ju sem doviezli.
  6. Nezaočkovaným ľuďom potom prikázali testovať sa, ak chcú ísť do reštaurácie. Očkovaní nič také robiť nemuseli. Výsledok? Nezaočkovaní sa pravidelne testujú a vieme o nich, že Deltu neroznášajú. Očkovaní nie. A vírus sa tak veselo šíri. Kvôli hlúpym opatreniam hlúpej vlády.
  7. Nemocnice sa plnia a mentálni preborníci z OĽaNO sa škriabu za hlavami: že by sme konečne požiadali očkovaných, aby sa testovali aj oni? A že by dodržiavali tie isté pravidlá ako všetci? Že by aj oni ostali v karanténe, ak sú v kontakte s nakazeným? Lebo dnes nemusia nič...
  8. Nie, kdeže! Tvrdohlavé prasiatka sa stretli v jame a dnes prišli s fantastickým riešením: keďže nám naša segregačná stratégia úplne zjavne nefunguje a nefunguje ani nikde inde vo svete, tak ju ešte pritvrďme, aby fungovala ešte menej. Paráda, tlieskame.
  9. My tu ako ten zajačik v tom vtipe kričíme, že donesieme rebrík. Že pomôžeme. Že treba včasnú liečbu. Že nesmieme dopustiť segregáciu. Že nemá zmysel nasilu rvať vakcínu do mladých nerizikových ľudí - opatrenia musia byť adresné!
  10. Kričíme, haló, aj tak vám už tie vaše spásonosné včeličky vyexpirovali a dnes máte spolu s januárovou Čaputovou nulovú ochranu.
  11. Vakcína účinkuje len 9 mesiacov. Chce to tretí, štvrtý, päťdesiaty booster! Ani test, ani funkčná vakcína - čím vlastne chránite okolie, slniečka naše milované?
  12. Ale nie - oni si ďalej hudú to svoje. A pritom sami vedia, že aj očkovaní šíria vírus. Dnes si Sulík s Cigánikovou vycapili na internet, že obhajujú väčšiu "slobodu očkovaných", lebo "roznášajú vírus o 40-63% menej, ako neočkovaní".
  13. Takže troška matematiky, drahúšikovia z SaS. Podľa vedeckých výskumov je Delta dvoj- až trojnásobne nákazlivejšia ako pôvodný Covid, kvôli ktorému ste tu zavreli celé Slovensko a aj tak sme mali rekordných 13 tisíc obetí, lebo ste to domrvili.
  14. Ak mám niečo trojnásobne nákazlivejšie, ale som očkovaný a tak to moju nákazlivosť zníži o 40-63%, aj tak budem teraz dramaticky väčší superšíriteľ, ako boli tí najväčší superšíritelia v druhej vlne. Chápete?
  15. A tak logicky - takýchto superšíriteľov pustíme všade bez testov, môžu chodiť na koncerty, do obchodov, dokonca nemusia byť v karanténe... A budeme sa odbavovať na tých, čo sa poctivo testujú. Ste vymysleli. Gratulujem! Milí fašisti vo vláde, ničíte ľuďom život a oberáte ich o slobodu - iracionálne a zbytočne. Ničíte prevádzky a nedávajte ľuďom žiadnu pomoc. Zavádzate apartheid a kvôli tomu sa tu bude šíriť vírus viac ako v druhej vlne. Dostali ste celý národ na dno obrovskej jamy a neviete nás dostať na slobodu. Naopak, zakopávate nás ešte hlbšie a dokola kvíkate o očkovaní, ktoré nie je riešením, ale príčinou problémov.Z jamy nás dostanú len predčasné voľby a nie prasiatka, na ktoré sa vodička varí.

nakazdeprasasavodavari #zastavmefasizmus

Ľuboš Blaha 46 min · APARTHEID JE TU V PLNEJ SILE - VLÁDA OHLÁSILA LOCKDOWN PRE NEZAOČKOVANÝCH! O natvrdnutých ľuďoch existuje jeden dobrý vtip. 1. Tvrdohlavé prasiatko padne do jamy a nevie sa vyštverať von. Ide okolo zajačik a kričí: Prasiatko, počkaj, donesiem ti rebrík. A tvrdohlavé prasiatko odvrkne: Kroch, kroch, nepočkám! 2. Pripomína mi to Hegerovu vládu. Všetko stavili na jednu kartu - na očkovanie. Kolosálne im to zlyhalo. A namiesto toho, aby niečo robili, tak ďalej trčia v tej prekliatej jame a zúria ako to tvrdohlavé prasiatko. 3. Už to konečne pochopte: Deltu prenášajú aj očkovaní. A preto sa šíri všade. Nielen u nás, ale aj v ďaleko preočkovanejších krajinách. Pozrite sa, aký nášup Delty majú v Dánsku, Belgicku, Rakúsku, Nemecku, všade. 4. Sú tam dvojnasóbne preočkovaní v porovnaní s nami a napriek tomu majú plné nemocnice. Lenže im tie ich nemocnice aspoň fungujú - kdežto vy ste sa na tie naše vykašľali. A namiesto do prístrojov a zdravotníkov ste celý rok rvali milióny do médií a lotérií. 5. Za všetko môže segregácia, ktorú odštartovali v lete. Nezaočkovaným zakázali cestovať, kým očkovaní nepotrebovali ani test. Pritom šíria koronu jedni aj druhí. Výsledok? Očkovaní uverili, že Pfizer zabráni šíreniu Delty a veselo ju sem doviezli. 6. Nezaočkovaným ľuďom potom prikázali testovať sa, ak chcú ísť do reštaurácie. Očkovaní nič také robiť nemuseli. Výsledok? Nezaočkovaní sa pravidelne testujú a vieme o nich, že Deltu neroznášajú. Očkovaní nie. A vírus sa tak veselo šíri. Kvôli hlúpym opatreniam hlúpej vlády. 7. Nemocnice sa plnia a mentálni preborníci z OĽaNO sa škriabu za hlavami: že by sme konečne požiadali očkovaných, aby sa testovali aj oni? A že by dodržiavali tie isté pravidlá ako všetci? Že by aj oni ostali v karanténe, ak sú v kontakte s nakazeným? Lebo dnes nemusia nič... 8. Nie, kdeže! Tvrdohlavé prasiatka sa stretli v jame a dnes prišli s fantastickým riešením: keďže nám naša segregačná stratégia úplne zjavne nefunguje a nefunguje ani nikde inde vo svete, tak ju ešte pritvrďme, aby fungovala ešte menej. Paráda, tlieskame. 9. My tu ako ten zajačik v tom vtipe kričíme, že donesieme rebrík. Že pomôžeme. Že treba včasnú liečbu. Že nesmieme dopustiť segregáciu. Že nemá zmysel nasilu rvať vakcínu do mladých nerizikových ľudí - opatrenia musia byť adresné! 10. Kričíme, haló, aj tak vám už tie vaše spásonosné včeličky vyexpirovali a dnes máte spolu s januárovou Čaputovou nulovú ochranu. 11. Vakcína účinkuje len 9 mesiacov. Chce to tretí, štvrtý, päťdesiaty booster! Ani test, ani funkčná vakcína - čím vlastne chránite okolie, slniečka naše milované? 12. Ale nie - oni si ďalej hudú to svoje. A pritom sami vedia, že aj očkovaní šíria vírus. Dnes si Sulík s Cigánikovou vycapili na internet, že obhajujú väčšiu "slobodu očkovaných", lebo "roznášajú vírus o 40-63% menej, ako neočkovaní". 13. Takže troška matematiky, drahúšikovia z SaS. Podľa vedeckých výskumov je Delta dvoj- až trojnásobne nákazlivejšia ako pôvodný Covid, kvôli ktorému ste tu zavreli celé Slovensko a aj tak sme mali rekordných 13 tisíc obetí, lebo ste to domrvili. 14. Ak mám niečo trojnásobne nákazlivejšie, ale som očkovaný a tak to moju nákazlivosť zníži o 40-63%, aj tak budem teraz dramaticky väčší superšíriteľ, ako boli tí najväčší superšíritelia v druhej vlne. Chápete? 15. A tak logicky - takýchto superšíriteľov pustíme všade bez testov, môžu chodiť na koncerty, do obchodov, dokonca nemusia byť v karanténe... A budeme sa odbavovať na tých, čo sa poctivo testujú. Ste vymysleli. Gratulujem! Milí fašisti vo vláde, ničíte ľuďom život a oberáte ich o slobodu - iracionálne a zbytočne. Ničíte prevádzky a nedávajte ľuďom žiadnu pomoc. Zavádzate apartheid a kvôli tomu sa tu bude šíriť vírus viac ako v druhej vlne. Dostali ste celý národ na dno obrovskej jamy a neviete nás dostať na slobodu. Naopak, zakopávate nás ešte hlbšie a dokola kvíkate o očkovaní, ktoré nie je riešením, ale príčinou problémov. Z jamy nás dostanú len predčasné voľby a nie prasiatka, na ktoré sa vodička varí. #nakazdeprasasavodavari #zastavmefasizmus

Ľuboš Blaha
3 h ·
NIE, SLOVENSKO NIE JE POVINNÉ PREBERAŤ KAŽDÚ SPROSTOSŤ ZO ZÁPADU!
Rakúsko zavádza celoplošný lockdown a povinné očkovanie. Už teraz počujem piskot našich liberálov, ktorí budú chcieť ísť rakúskou cestou. Rovno hovorím - je to cesta do pekla.

1. V Rakúsku má v sebe vakcínu zhruba 70% populácie. Napriek tomu majú rekordný nárast pozitívnych - na vrchole druhej vlny v novembri pred rokom mali 7 tisíc, teraz majú 12 tisíc a ďalej to rastie.
  2. Preočkovaných je približne dve tretiny Rakúšanov, a teda im asi ťažko môže očkovacia propaganda niečo vyčítať. Robia presne to, čo podľa Dr. Pfizera robiť majú. Očkujú sa.
  3. Napriek tomu sú tretí najhorší na svete z hľadiska nových prípadov Delty. A sú na tom ďaleko horšie ako pred rokom, keď očkovanie ešte neexistovalo.
  4. A mimochodom, áno, najhoršie na svete je z hľadiska nárastu opäť Slovensko - blahoželáme Hegeromatovičovej vláde, že zase obhájila titul majstra sveta. Sú to šampióni v plienení vlastného národa.
  5. Rakúsky prípad je jasným dôkazom, že očkovanie nie je cesta. Naopak - pokiaľ vytvoríte segregáciu a uvoľníte opatrenia iba pre očkovaných, stane sa vám presne to isté, čo Rakúsku aj Slovensku. Delta sa bude šíriť.
  6. Celý rok klamali ľudí, že vakcína je sloboda. Očkovaní ľudia sa kvôli tomu cítili bezpečne. Urobili z nich "nadľudí", kým zvyšok národa musel podstupovať testy a karantény. A tu máte výsledok - rekordný nárast prípadov.
  7. Povinné očkovanie nijako nepomôže - epidemiologicky je to nezmysel, pretože vírus sa bude ďalej šíriť. Pôjde o kolosálny vstup do imunity zdravých ľudí, z ktorých drvivá časť nepatrí medzi rizikové prípady z hľadiska Covidu.
  8. Spomeňte si, ako dopadol Jaro Paška. A ďalší nevinní ľudia. Počúvajte, aké majú ľudia vedľajšie účinky. Zvažujte riziká. Medicína musí byť adresná - tam neplatia vrtuľníkové opatrenia.
  9. Môže to mať fatálne zdravotné následky a pandemický zmysel bude - nula. Politicky to bude ešte horšie. Na dvere klope - fašizmus.
  10. Povinné očkovanie v prípade experimentálnej vakcíny, ktorej dlhodobé následky si ešte nikto nevie dorátať, je vstupnou bránou do otvorenej tyranie. Ide o totálnu likvidáciu slobody jednotlivca.
  11. Rakúski politici hovoria, že ak sa nedáš zaočkovať, čaká ťa väzenie. Kým túto hrozbu nezačnú papagájovať slovenskí liberáli, pripomínam, že jediný spôsob, ako zavrieť masy zdravých ľudí, je vytvoriť tábory, kde ich budú koncentrovať.
  12. Každá vláda, ktorá sa podujme na tento spoločenský experiment, bude čeliť rovnakým praktickým problémom, akým čelil kedysi Adolf Hitler. Kam narvať všetkých "podľudí"? Bez koncentrákov to nepôjde. Just saying.
  13. To je len čisto praktická úvaha, ak by náhodou niekto na Slovensku zvažoval ísť rakúskou cestou. Výsledkom bude iba eskalácia napätia, ďalšie rozdeľovanie spoločnosti, nenávisť a tyrania.
  14. Iba skromne pripomínam, že z Rakúska sa objavujú správy, že bezpečnostné zložky odmietajú poslušnosť a proti šikanóznym opatreniam sa búria. Na Slovensku môže odpor vybuchnúť mnohonásobne väčšou silou. Pozor na to, sociálni inžinieri.
  15. Jediná cesta, ako von z Covidu, je včasná liečba. Monoklonálne protilátky, kortikosteroidy, lieky, ktoré potlačujú imunitnú reakciu... Vypočujte si napríklad doktora Drbala z českej Univerzity Karlovej - riešením sú lieky, nie vakcíny.
  16. Rozhodne nestačí, že vás po pozitívnom teste pošlú do domáceho väzenia s odporúčaním, aby ste volali sanitku, keď sa budete dusiť. Vtedy je už obvykle neskoro. Liečba musí začať okamžite.
  17. Osobná skúsenosť. Ja som momentálne v karanténe, lebo sa nakazil malý a Covid dostala aj moja manželka. Adamko bol za poldňa fit, manželka mala dva dni chrípkové stavy. Bolesti hlavy a tela.
  18. Po dvoch dňoch si dala Ivermektín a do 10 minút jej chrípkové stavy odišli. Nepreháňam. Jej stav sa dramaticky zlepšil. Jasné, to nie je žiaden vedecký dôkaz. Ale u nás to proste zafungovalo. Taká je pravda.
  19. Skúšajme všetko, čo môže pomôcť. Nespoliehajme sa na vakcíny a fašistické príkazy zhora, to nikam nevedie. Jasné, Pfizeru rastú miliardové zisky, ale iný efekt to nemá. Inak by preočkované Rakúsko nemalo rekordné čísla.
  20. Fakty hovoria jasnou rečou. A preto budeme donekonečna opakovať: sme za včasnú liečbu a prísnu dobrovoľnosť očkovania. A odmietame segregáciu a fašizmus. Vážená slovenská vláda, keď neviete, čo robiť, choďte od toho. Kvôli vám umierajú ľudia - je najvyšší čas ísť. Nevracajte nás do roku 1939 - my fašizmus nechceme!

Ľuboš Blaha 3 h · NIE, SLOVENSKO NIE JE POVINNÉ PREBERAŤ KAŽDÚ SPROSTOSŤ ZO ZÁPADU! Rakúsko zavádza celoplošný lockdown a povinné očkovanie. Už teraz počujem piskot našich liberálov, ktorí budú chcieť ísť rakúskou cestou. Rovno hovorím - je to cesta do pekla. 1. V Rakúsku má v sebe vakcínu zhruba 70% populácie. Napriek tomu majú rekordný nárast pozitívnych - na vrchole druhej vlny v novembri pred rokom mali 7 tisíc, teraz majú 12 tisíc a ďalej to rastie. 2. Preočkovaných je približne dve tretiny Rakúšanov, a teda im asi ťažko môže očkovacia propaganda niečo vyčítať. Robia presne to, čo podľa Dr. Pfizera robiť majú. Očkujú sa. 3. Napriek tomu sú tretí najhorší na svete z hľadiska nových prípadov Delty. A sú na tom ďaleko horšie ako pred rokom, keď očkovanie ešte neexistovalo. 4. A mimochodom, áno, najhoršie na svete je z hľadiska nárastu opäť Slovensko - blahoželáme Hegeromatovičovej vláde, že zase obhájila titul majstra sveta. Sú to šampióni v plienení vlastného národa. 5. Rakúsky prípad je jasným dôkazom, že očkovanie nie je cesta. Naopak - pokiaľ vytvoríte segregáciu a uvoľníte opatrenia iba pre očkovaných, stane sa vám presne to isté, čo Rakúsku aj Slovensku. Delta sa bude šíriť. 6. Celý rok klamali ľudí, že vakcína je sloboda. Očkovaní ľudia sa kvôli tomu cítili bezpečne. Urobili z nich "nadľudí", kým zvyšok národa musel podstupovať testy a karantény. A tu máte výsledok - rekordný nárast prípadov. 7. Povinné očkovanie nijako nepomôže - epidemiologicky je to nezmysel, pretože vírus sa bude ďalej šíriť. Pôjde o kolosálny vstup do imunity zdravých ľudí, z ktorých drvivá časť nepatrí medzi rizikové prípady z hľadiska Covidu. 8. Spomeňte si, ako dopadol Jaro Paška. A ďalší nevinní ľudia. Počúvajte, aké majú ľudia vedľajšie účinky. Zvažujte riziká. Medicína musí byť adresná - tam neplatia vrtuľníkové opatrenia. 9. Môže to mať fatálne zdravotné následky a pandemický zmysel bude - nula. Politicky to bude ešte horšie. Na dvere klope - fašizmus. 10. Povinné očkovanie v prípade experimentálnej vakcíny, ktorej dlhodobé následky si ešte nikto nevie dorátať, je vstupnou bránou do otvorenej tyranie. Ide o totálnu likvidáciu slobody jednotlivca. 11. Rakúski politici hovoria, že ak sa nedáš zaočkovať, čaká ťa väzenie. Kým túto hrozbu nezačnú papagájovať slovenskí liberáli, pripomínam, že jediný spôsob, ako zavrieť masy zdravých ľudí, je vytvoriť tábory, kde ich budú koncentrovať. 12. Každá vláda, ktorá sa podujme na tento spoločenský experiment, bude čeliť rovnakým praktickým problémom, akým čelil kedysi Adolf Hitler. Kam narvať všetkých "podľudí"? Bez koncentrákov to nepôjde. Just saying. 13. To je len čisto praktická úvaha, ak by náhodou niekto na Slovensku zvažoval ísť rakúskou cestou. Výsledkom bude iba eskalácia napätia, ďalšie rozdeľovanie spoločnosti, nenávisť a tyrania. 14. Iba skromne pripomínam, že z Rakúska sa objavujú správy, že bezpečnostné zložky odmietajú poslušnosť a proti šikanóznym opatreniam sa búria. Na Slovensku môže odpor vybuchnúť mnohonásobne väčšou silou. Pozor na to, sociálni inžinieri. 15. Jediná cesta, ako von z Covidu, je včasná liečba. Monoklonálne protilátky, kortikosteroidy, lieky, ktoré potlačujú imunitnú reakciu... Vypočujte si napríklad doktora Drbala z českej Univerzity Karlovej - riešením sú lieky, nie vakcíny. 16. Rozhodne nestačí, že vás po pozitívnom teste pošlú do domáceho väzenia s odporúčaním, aby ste volali sanitku, keď sa budete dusiť. Vtedy je už obvykle neskoro. Liečba musí začať okamžite. 17. Osobná skúsenosť. Ja som momentálne v karanténe, lebo sa nakazil malý a Covid dostala aj moja manželka. Adamko bol za poldňa fit, manželka mala dva dni chrípkové stavy. Bolesti hlavy a tela. 18. Po dvoch dňoch si dala Ivermektín a do 10 minút jej chrípkové stavy odišli. Nepreháňam. Jej stav sa dramaticky zlepšil. Jasné, to nie je žiaden vedecký dôkaz. Ale u nás to proste zafungovalo. Taká je pravda. 19. Skúšajme všetko, čo môže pomôcť. Nespoliehajme sa na vakcíny a fašistické príkazy zhora, to nikam nevedie. Jasné, Pfizeru rastú miliardové zisky, ale iný efekt to nemá. Inak by preočkované Rakúsko nemalo rekordné čísla. 20. Fakty hovoria jasnou rečou. A preto budeme donekonečna opakovať: sme za včasnú liečbu a prísnu dobrovoľnosť očkovania. A odmietame segregáciu a fašizmus. Vážená slovenská vláda, keď neviete, čo robiť, choďte od toho. Kvôli vám umierajú ľudia - je najvyšší čas ísť. Nevracajte nás do roku 1939 - my fašizmus nechceme!

Ľuboš Blaha
35 min ·
V dnešnej Pluske o vás píšu, priatelia! Naša stena je s obrovským náskokom najúspešnejšia na internete - a toto ocenenie patrí vám! Je to tam čierne na bielom 🙂

1. Až sa tomu nechce veriť, ale musím pochváliť slovenský denník hlavného prúdu. Včera mi normálne slušne zavolala novinárka z korporátu. Asi prvá za tento rok.
  2. Veď viete - do televíznych diskusií ma nepozývajú a liberálne noviny o mne píšu, iba ak si chcú vyliať zlosť. Vás označujú za "extrémistov", "dobytok" a "dezolátov". A Blaha je pre nich "meno, ktoré sa nevyslovuje". Proste - Slušné Slovensko. Najslušnejšie.
  3. Novinárka z Plus 1 Deň mi zavolala, že čo hovorím na obvinenia, že za úspechom mojej fejsbúkovej stránky sú peniaze. Milo som jej vysvetlil, že je to hoax, a že strana Smer prispieva na každý môj status maximálne 10 eurami.
  4. A poďakoval som sa vám, svojim priateľom na sociálnej sieti, pretože len vďaka vám máme spoločne najviac interakcií. Len vďaka vám Smer valcuje iné strany a sme najúspešnejší na sociálnej sieti.
  5. No a dnes sa stal zázrak. Slovenská novinárka moje vyjadrenie korektne odcitovala, nehejtovala, nepísala tam účelové lži a nevymyslela si nejakú ideologickú propagandu o zlom extrémistovi Blahovi. Štipnite ma, to sa mi určite iba sníva.
  6. Keby slovenská žurnalistika fungovala takto, poctivo, nezávislo a profesionálne, nikdy by sme nemuseli hovoriť o Sorosovej čriede. Stačí robiť poctivú novinárčinu a nie nenávistnú liberálnu politiku. Chceme tak veľa?
  7. Áno, treba rozlišovať. Nie všetky médiá sú skorumpované a nenávistné ako SME, Denník N či Aktuality. Na chvíľku som nadobudol pocit, že slovenská žurnalistika má nádej. A potom som si zapol TA3.
  8. Táto televízia je v poslednom čase obrovským sklamaním. Všetci tušíme, za koho kopú, ale že to budú robiť až takto okato? Nestačí jedna Markíza? Varujem vás, oligarchovia - ak bude toto pokračovať, na sociálne siete utečie celé Slovensko.
  9. Ako sa môže stať, že v akože nezávislej publicistickej relácii dnes moderátorka TA3 zadrie, že Dzurinda mal úroveň a Robert Fico úroveň nemá? Žije vôbec na tejto planéte? Haló, to ste z toho Fica naozaj takí zúfalí, že do neho musíte takto lacno kopať?
  10. Porovnávať Roberta Fica s Mikulášom Dzurindom je ako porovnávať orla tatranského s mäsiarkou obyčajnou. A to si povedzme, že chúdence muchy nenechali zbombardovať Juhosláviu - ale Dzurinda áno!
  11. Prepáčte, ale aby sa akože spravodajská televízia venovala polhodinu tomu, že prezidentka sa nesmie kritizovať, lebo tým ako urážate štátnosť? Lebo ona je akože Slovensko? Naša Ľudovíta štrnásta? Štát je ona? V 21. storočí? Really?
  12. Že to nikomu nevadilo, keď tu kaviarne hejtovali Ivana Gašparoviča. Že to nevadí v Česku pri Milošovi Zemanovi. Vadí to len pri liberálke Čaputovej - odrazu sa ideme tváriť, že žijeme v stredovekom kráľovstve a za kritiku Jej Výsosti ti zotnú hlavu!
  13. Liberálne médiá nám už týždeň vysvetľujú, že urážanie speváčok za ich vieru je úplne fajn. Tie treba "zašiť" a kresťanstvo je "postihnutie" - ale to nevadí. Však sranda, ne? Ale pri Čaputovej upaľujme každého, kto jej ešte nepochválil zeleňunkú garderóbu! Skvelé!
  14. Musím pripomínať, že Čaputová sa vykašľala na národ a zmarila referendum? Že nadáva opozícii a vymýšľa si krivé obvinenia, vraj chceme dávať milosti korupčníkom? Musím pripomínať, že je na motúziku americkej ambasády?
  15. Prestaňte moralizovať a prestaňte s pokrytectvom. Roky na nás vylievate kýble špiny, urážate nás a ponižujete voličov Smeru. Tak sa teraz netvárte ako zvädnuté prvosienky, ktoré chcú len nevinne rásť a sladko voňať. To vy ste zdrojom nenávisti, nie my!
  16. Prestaňte už kopať do Smeru a začnite riešiť, čo trápi Slovákov. My sa snažíme zachrániť posledné zvyšky slobody pre národ - v pondelok sa obrátime na ústavný súd kvôli apartheidu, ktorý zavádza vláda. Čo robíte pre ľudí vy?
  17. Slováci už pochopili, že im liberálne médiá klamú. Česť výnimkám - a dnes som sa presvedčil, že výnimky existujú. A ďakujem za to!
  18. Slováci postupne zisťujú, že pravda je tu na sociálnej sieti. A z toho ste takí vyplašení. Smer ovládol sociálne siete, pretože hovoríme pravdu. A vy s tým nič nenarobíte.
  19. Vyhlásili ste proti nám džihád, tak nefňukajte, ak sa vám občas ujde tvrdšie slovo. Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.
  20. Ešte raz veľké ĎAKUJEM, priatelia! Boja sa nás, boja sa pravdy, stali sme sa signifikantnou politickou silou - a to je naše prvé veľké víťazstvo! Za ľudí, za Slovensko, za slobodu! NÁS NEUMLČÍTE!

Ľuboš Blaha 35 min · V dnešnej Pluske o vás píšu, priatelia! Naša stena je s obrovským náskokom najúspešnejšia na internete - a toto ocenenie patrí vám! Je to tam čierne na bielom

Ľuboš Blaha
26 min ·
POVINNÉ OČKOVANIE JE KRIMINÁLNY AKT - JE HEGER NOVÝ MENGELE?
Povinné očkovanie môže byť klasifikované ako zločin proti ľudskosti a Heger môže ísť do basy na doživotie. Tu už končí všetka sranda.

1. Premiér Heger dnes ohlásil, že by chcel na Slovensku povinné očkovanie na Covid. Pripomeňme si, že táto vakcína je stále schválená iba podmienečne, jej účinky sú rozpačité a existujú pri nej obrovské riziká.
  2. Nútiť zdravých ľudí do medicínskeho zákroku je samo o sebe eticky neprípustné. Ale robiť to v prípade vakcíny, ktorú stále možno považovať za experiment, spĺňa definíciu medicínskych pokusov na ľuďoch.
  3. Podľa Norimberského kódexu nemožno robiť medicínske pokusy bez súhlasu ľudí - tento kódex bol prijatý po tom, čo vyšli najavo zločiny nacistov. Ak Heger volá po povinnom očkovaní, v ničom sa nelíši od Josefa Mengeleho.
  4. Možno jedine v tom, že Mengele sa pri svojich zvrhlých pokusoch zameriaval na dvojčatá, kým Heger chce nasilu rvať vakcíny do celej slovenskej populácie.
  5. Pripomeňme, že v lete bolo v rámci EMA hlásených vyše 15 tisíc úmrtí po očkovaní na Covid. Plus vyše 1,5 milióna vážnych vedľajších účinkov. Ide o podozrenia, ktoré sa potom preverujú.
  6. Slovenský ŠÚKL do tejto chvíle eviduje 7 prípadov úmrtí na vakcínu, medzi nimi je aj bývalý poslanec Jaro Paška. Mnohí odborníci tieto čísla považujú za prudko podhodnotené, ale to teraz neriešme.
  7. Je nespochybniteľným faktom, že vakcína môže spôsobiť vážne zdravotné následky, vrátane smrti. A je faktom, že smrť vo viacerých prípadoch aj spôsobila.
  8. Ak chce Heger povinne očkovať ľudí na Slovensku, núti zdravých ľudí podstúpiť medicínsky zákrok, ktorého výsledkom môže byť strata zdravia a smrť. Štát tým vlastne popravuje nevinných a zdravých ľudí. A dopredu o tom vie.
  9. Neexistuje spôsob, ako zbaviť človeka základných ľudských práv, osobitne práva na život. Ak štát núti svojich občanov do povinného zákroku a niektorý z týchto občanov zomrie, zodpovedným za jeho smrť sa stáva štát - v tomto prípade Heger.
  10. Ak niekto zabíja svojich občanov a vie, že jeho kroky môžu viesť k ich smrti, pácha zločin proti ľudskosti. Zabíja. Usmrcuje. Nevinné ľudské bytosti.
  11. Neviem, či si to premiér Heger uvedomuje, ale on si koleduje o drakonické tresty v rozmedzí niekoľkých desiatok rokov. Zahráva sa s ohňom. Kvôli nemu budú umierať ľudia.
  12. Za posledné mesiace sme si zvykli tolerovať, že tu kdejakí fašisti vykrikujú, že ľuďom treba zobrať slobodu, nasilu im urobiť to alebo hento a dokonca sa tu majú robiť medicínske pokusy na ľuďoch, ktorých výsledkom môže byť smrť... Už stačilo.
  13. Povinné očkovanie je zločin proti ľudskosti a ak Heger takéto niečo formálne predloží, môže byť stíhaný, súdený a odsúdený. Mengelemu sa v roku 1949 podarilo z Nemecka utiecť - Hegerovi sa to nepodarí.
  14. Povstáva celá Európa. V Rakúsku sú dnes v uliciach desiatky tisíc ľudí. V Holandsku to takisto vrie. V oboch prípadoch sú krajiny ďaleko viac zaočkované ako Slovensko a napriek tomu im rekordne rastú čísla nakazených aj čísla úmrtí.
  15. Povinné očkovanie je no-go zóna, je to fašizmus, je to zločin. Demokratický štát nemá právo, aby nútil zdravých ľudí do takýchto šialenstiev.
  16. Očkovanie musí byť prísne dobrovoľné a ak niečo treba nakázať, potom je to povinný pobyt Hegera vo vypolstrovanej cele.
  17. Nezahrávaj sa s ohňom, neboráčik, lebo zažiješ výbuch, aký si ani nevieš predstaviť. Toto nie je predávanie vodky, pán Heger, toto je vlastizrada.
  18. Držíme palce do Rakúska - boj za slobodu pokračuje!

Ľuboš Blaha 26 min · POVINNÉ OČKOVANIE JE KRIMINÁLNY AKT - JE HEGER NOVÝ MENGELE? Povinné očkovanie môže byť klasifikované ako zločin proti ľudskosti a Heger môže ísť do basy na doživotie. Tu už končí všetka sranda. 1. Premiér Heger dnes ohlásil, že by chcel na Slovensku povinné očkovanie na Covid. Pripomeňme si, že táto vakcína je stále schválená iba podmienečne, jej účinky sú rozpačité a existujú pri nej obrovské riziká. 2. Nútiť zdravých ľudí do medicínskeho zákroku je samo o sebe eticky neprípustné. Ale robiť to v prípade vakcíny, ktorú stále možno považovať za experiment, spĺňa definíciu medicínskych pokusov na ľuďoch. 3. Podľa Norimberského kódexu nemožno robiť medicínske pokusy bez súhlasu ľudí - tento kódex bol prijatý po tom, čo vyšli najavo zločiny nacistov. Ak Heger volá po povinnom očkovaní, v ničom sa nelíši od Josefa Mengeleho. 4. Možno jedine v tom, že Mengele sa pri svojich zvrhlých pokusoch zameriaval na dvojčatá, kým Heger chce nasilu rvať vakcíny do celej slovenskej populácie. 5. Pripomeňme, že v lete bolo v rámci EMA hlásených vyše 15 tisíc úmrtí po očkovaní na Covid. Plus vyše 1,5 milióna vážnych vedľajších účinkov. Ide o podozrenia, ktoré sa potom preverujú. 6. Slovenský ŠÚKL do tejto chvíle eviduje 7 prípadov úmrtí na vakcínu, medzi nimi je aj bývalý poslanec Jaro Paška. Mnohí odborníci tieto čísla považujú za prudko podhodnotené, ale to teraz neriešme. 7. Je nespochybniteľným faktom, že vakcína môže spôsobiť vážne zdravotné následky, vrátane smrti. A je faktom, že smrť vo viacerých prípadoch aj spôsobila. 8. Ak chce Heger povinne očkovať ľudí na Slovensku, núti zdravých ľudí podstúpiť medicínsky zákrok, ktorého výsledkom môže byť strata zdravia a smrť. Štát tým vlastne popravuje nevinných a zdravých ľudí. A dopredu o tom vie. 9. Neexistuje spôsob, ako zbaviť človeka základných ľudských práv, osobitne práva na život. Ak štát núti svojich občanov do povinného zákroku a niektorý z týchto občanov zomrie, zodpovedným za jeho smrť sa stáva štát - v tomto prípade Heger. 10. Ak niekto zabíja svojich občanov a vie, že jeho kroky môžu viesť k ich smrti, pácha zločin proti ľudskosti. Zabíja. Usmrcuje. Nevinné ľudské bytosti. 11. Neviem, či si to premiér Heger uvedomuje, ale on si koleduje o drakonické tresty v rozmedzí niekoľkých desiatok rokov. Zahráva sa s ohňom. Kvôli nemu budú umierať ľudia. 12. Za posledné mesiace sme si zvykli tolerovať, že tu kdejakí fašisti vykrikujú, že ľuďom treba zobrať slobodu, nasilu im urobiť to alebo hento a dokonca sa tu majú robiť medicínske pokusy na ľuďoch, ktorých výsledkom môže byť smrť... Už stačilo. 13. Povinné očkovanie je zločin proti ľudskosti a ak Heger takéto niečo formálne predloží, môže byť stíhaný, súdený a odsúdený. Mengelemu sa v roku 1949 podarilo z Nemecka utiecť - Hegerovi sa to nepodarí. 14. Povstáva celá Európa. V Rakúsku sú dnes v uliciach desiatky tisíc ľudí. V Holandsku to takisto vrie. V oboch prípadoch sú krajiny ďaleko viac zaočkované ako Slovensko a napriek tomu im rekordne rastú čísla nakazených aj čísla úmrtí. 15. Povinné očkovanie je no-go zóna, je to fašizmus, je to zločin. Demokratický štát nemá právo, aby nútil zdravých ľudí do takýchto šialenstiev. 16. Očkovanie musí byť prísne dobrovoľné a ak niečo treba nakázať, potom je to povinný pobyt Hegera vo vypolstrovanej cele. 17. Nezahrávaj sa s ohňom, neboráčik, lebo zažiješ výbuch, aký si ani nevieš predstaviť. Toto nie je predávanie vodky, pán Heger, toto je vlastizrada. 18. Držíme palce do Rakúska - boj za slobodu pokračuje!

Ľuboš Blaha
4 h ·
LIBERÁLNE MÉDIA ŠÍRIA BOHAPUSTÉ LŽI O OČKOVANÍ!
Po nedeľných reláciách sa mi obracia žalúdok. Zaznelo tam toľko šialenej očkovacej propagandy, že vo Pfizeri otvárajú šampanské - nepomôže, Slovákov nezlomíte.

1. Slovensko odmieta povinné očkovanie a drvivá väčšina ľudí je presvedčená, že pravdu má Robert Fico - je to nechutný fašistický nápad.
  2. Markíza musela preplakať víkend, keď im vyšlo v prieskume, že ešte aj spomedzi tých zaočkovaných ľudí menej ako 50% občanov chce aj tretiu dávku - už aj väčšina zaočkovaných toho má plné zuby.
  3. Najväčšie klamstvá dnes nešírili politici, ale novinári. Kovačič a Makara tam vyťahovali grafíčky, vraj vo vysoko preočkovaných krajinách je menej úmrtí - to malo vraj vyvrátiť výrok Roberta Fica.
  4. Ten však nehovoril o úmrtiach, ale o šírení Covidu. A má úplnú pravdu. V krajinách, kde majú preočkované tri štvrtiny populácie, majú rekordný nárast nakazených a nemocnice sú pod rovnakým náporom ako u nás - čiže Markíza aj RTVS šíria hoaxy.
  5. Takéto grafy sú navyše úplne manipulatívne. Sú krajiny, ktoré majú zaočkovanosť menšiu ako my a neumiera tam prakticky nikto - v miliardovej Číne majú zaočkovaných iba 42% a obetí majú o vyše polovicu menej ako my. A to je ich takmer 300-krát viac.
  6. Tak čo, budeme na základe Číny tvrdiť, že očkovanie nefunguje? Vytvoríme grafíček? Markíza aj RTVS takýmito hlúpymi hoaxami iba dokazujú, že bezducho šíria vládnu propagandu, pretože za to dostali milióny eur - a to je obyčajná korupcia.
  7. Najväčšie klamstvá ale zaznievali vo vzťahu k povinnému očkovaniu. Vraj ústavný súd už v 2014 rozhodol, že očkovanie môže byť povinné - prepánakráľa, ale veď to je čistá a sprostá lož.
  8. Ústavný súd predsa nerozhodol o mRNA vakcíne proti Covidu, ale o detských chorobách a v tom je 5 zásadných rozdielov, ktoré ak niekto nevidí, poprosíme urýchlene absolvovať vyšetrenie na röntgene - zrejme bude s údivom zistené, že v lebke chýba mozog.
  9. Po prvé, pri detských chorobách je možné vytvoriť kolektívnu imunitu, zatiaľ čo pri chrípkach či koronavírusoch to možné nie je, lebo vírus mutuje. Takže nemá epidemiologický zmysel, aby sme mali všetkých zaočkovaných - a násilie na ľuďoch je nemorálne, protiprávne a hlavne absurdné.
  10. Po druhé, vedľajšie účinky v prípade detských vakcín sú v porovnaní s vakcínou proti Covidu miniatúrne. Pri vakcíne proti mumpsu za takmer 50 rokov jej fungovania bolo hlásených 711 vedľajších účinkov na celom svete.
  11. V prípade vakcín proti Covidu ide o milióny hlásení len za necelé dva roky, čo tu funguje. Umierajú na ňu tisíce ľudí po celom svete - ako sme sa dnes na RTVS dozvedeli, u nás je to oficiálne 7 ľudí, kým v Česku 122 ľudí.
  12. Mimochodom, len sa tak skromne pýtam, kto by veril slovenskému ŠÚKL, keď v Česku majú takmer 17-krát viac úmrtí na vakcínu? Lebo čo Slovák, to Robocop? A v Česku žijú samé trasorítky? Alebo Baťovej ŠÚKL jednoducho podvádza?
  13. Po tretie, v prípade vakcín proti Covidu nejde o typické očkovanie, ale o génovú terapiu na báze mRNA princípu. MRNA vakcína bola prvýkrát testovaná na ľuďoch v rokoch 2013-2016, výsledky boli v 2017 a išlo o 100 ľudí. Nešlo o koronavírusy, ale o besnotu.
  14. Netušíme, čo táto revolučná technológia prinesie. Za 2 roky sa to nedá vedieť. Ani za 4 roky. Nútiť ľudí do medicínskeho experimentu, ktorý tu prebieha zopár rôčikov, je dramaticky iné ako vakcína proti mumpsu, ktorá tu je 50 rokov. To fakt niekto nevidí?
  15. Po štvrté, Vakcína na týfus sa vyvíjala vyše sto rokov. To tu chce niekto tvrdiť, že máme nasilu pchať do ľudí vakcínu na Covid, ktorá je naďalej povolená iba núdzovo a funguje tu 2 roky?
  16. A že to je to isté ako vakcíny pri detských chorobách, kde už dávno vieme dorátať, aké majú dlhodobé účinky?
  17. Po piate, účinnosť detských vakcín je takmer stopercentná, zatiaľ čo v v prípade Pfizeru účinnosť klesá na úplne smiešne čísla. Máte tu takmer preočkované krajiny a zaočkovaní ľudia aj tak dostávajú Covid, šíria ho, trápia sa a umierajú.
  18. Nefunguje to! A nútiť ľudí do niečoho, čo nefunguje, je proste fraška. Fašistická fraška. Vymýšľajú si a klamú, len aby ľudí nahnali pod ihlu ako kedysi nacisti nahnali ľudí do dobytčákov - musíme ich zastaviť. Za každú cenu.
  19. Už zase tu idú robiť experiment na ľuďoch. Minulý rok nasilu nahnali ľudí na celoplošné testovanie - výsledok bol, že sme boli v počte úmrtí najhorší na svete. Teraz chcú celoplošné očkovanie - pretože oni nič iné ako fašistické násilie produkovať nevedia.
  20. Namiesto toho, aby ľudí liečili, za rok vypľundrovali slovenské nemocnice a vyhnali zdravotníkov. Aj ex-minister Krejčí dnes potvrdil, že leto prehajdákali. Oni môžu za to, že sme zase najhorší na svete.Som rád, že dnes náš podpredseda Rišo Takáč odkázal jasne - sme proti povinnému očkovaniu a budeme robiť všetko preto, aby sme tento fašizmus zastavili. Krok jedna, priatelia - vypnite médiá hlavného prúdu. Pravda je na sociálnej sieti! Oni šíria iba lži!BOJUJEME ZA PRAVDU A ZA SLOBODU!

Ľuboš Blaha 4 h · LIBERÁLNE MÉDIA ŠÍRIA BOHAPUSTÉ LŽI O OČKOVANÍ! Po nedeľných reláciách sa mi obracia žalúdok. Zaznelo tam toľko šialenej očkovacej propagandy, že vo Pfizeri otvárajú šampanské - nepomôže, Slovákov nezlomíte. 1. Slovensko odmieta povinné očkovanie a drvivá väčšina ľudí je presvedčená, že pravdu má Robert Fico - je to nechutný fašistický nápad. 2. Markíza musela preplakať víkend, keď im vyšlo v prieskume, že ešte aj spomedzi tých zaočkovaných ľudí menej ako 50% občanov chce aj tretiu dávku - už aj väčšina zaočkovaných toho má plné zuby. 3. Najväčšie klamstvá dnes nešírili politici, ale novinári. Kovačič a Makara tam vyťahovali grafíčky, vraj vo vysoko preočkovaných krajinách je menej úmrtí - to malo vraj vyvrátiť výrok Roberta Fica. 4. Ten však nehovoril o úmrtiach, ale o šírení Covidu. A má úplnú pravdu. V krajinách, kde majú preočkované tri štvrtiny populácie, majú rekordný nárast nakazených a nemocnice sú pod rovnakým náporom ako u nás - čiže Markíza aj RTVS šíria hoaxy. 5. Takéto grafy sú navyše úplne manipulatívne. Sú krajiny, ktoré majú zaočkovanosť menšiu ako my a neumiera tam prakticky nikto - v miliardovej Číne majú zaočkovaných iba 42% a obetí majú o vyše polovicu menej ako my. A to je ich takmer 300-krát viac. 6. Tak čo, budeme na základe Číny tvrdiť, že očkovanie nefunguje? Vytvoríme grafíček? Markíza aj RTVS takýmito hlúpymi hoaxami iba dokazujú, že bezducho šíria vládnu propagandu, pretože za to dostali milióny eur - a to je obyčajná korupcia. 7. Najväčšie klamstvá ale zaznievali vo vzťahu k povinnému očkovaniu. Vraj ústavný súd už v 2014 rozhodol, že očkovanie môže byť povinné - prepánakráľa, ale veď to je čistá a sprostá lož. 8. Ústavný súd predsa nerozhodol o mRNA vakcíne proti Covidu, ale o detských chorobách a v tom je 5 zásadných rozdielov, ktoré ak niekto nevidí, poprosíme urýchlene absolvovať vyšetrenie na röntgene - zrejme bude s údivom zistené, že v lebke chýba mozog. 9. Po prvé, pri detských chorobách je možné vytvoriť kolektívnu imunitu, zatiaľ čo pri chrípkach či koronavírusoch to možné nie je, lebo vírus mutuje. Takže nemá epidemiologický zmysel, aby sme mali všetkých zaočkovaných - a násilie na ľuďoch je nemorálne, protiprávne a hlavne absurdné. 10. Po druhé, vedľajšie účinky v prípade detských vakcín sú v porovnaní s vakcínou proti Covidu miniatúrne. Pri vakcíne proti mumpsu za takmer 50 rokov jej fungovania bolo hlásených 711 vedľajších účinkov na celom svete. 11. V prípade vakcín proti Covidu ide o milióny hlásení len za necelé dva roky, čo tu funguje. Umierajú na ňu tisíce ľudí po celom svete - ako sme sa dnes na RTVS dozvedeli, u nás je to oficiálne 7 ľudí, kým v Česku 122 ľudí. 12. Mimochodom, len sa tak skromne pýtam, kto by veril slovenskému ŠÚKL, keď v Česku majú takmer 17-krát viac úmrtí na vakcínu? Lebo čo Slovák, to Robocop? A v Česku žijú samé trasorítky? Alebo Baťovej ŠÚKL jednoducho podvádza? 13. Po tretie, v prípade vakcín proti Covidu nejde o typické očkovanie, ale o génovú terapiu na báze mRNA princípu. MRNA vakcína bola prvýkrát testovaná na ľuďoch v rokoch 2013-2016, výsledky boli v 2017 a išlo o 100 ľudí. Nešlo o koronavírusy, ale o besnotu. 14. Netušíme, čo táto revolučná technológia prinesie. Za 2 roky sa to nedá vedieť. Ani za 4 roky. Nútiť ľudí do medicínskeho experimentu, ktorý tu prebieha zopár rôčikov, je dramaticky iné ako vakcína proti mumpsu, ktorá tu je 50 rokov. To fakt niekto nevidí? 15. Po štvrté, Vakcína na týfus sa vyvíjala vyše sto rokov. To tu chce niekto tvrdiť, že máme nasilu pchať do ľudí vakcínu na Covid, ktorá je naďalej povolená iba núdzovo a funguje tu 2 roky? 16. A že to je to isté ako vakcíny pri detských chorobách, kde už dávno vieme dorátať, aké majú dlhodobé účinky? 17. Po piate, účinnosť detských vakcín je takmer stopercentná, zatiaľ čo v v prípade Pfizeru účinnosť klesá na úplne smiešne čísla. Máte tu takmer preočkované krajiny a zaočkovaní ľudia aj tak dostávajú Covid, šíria ho, trápia sa a umierajú. 18. Nefunguje to! A nútiť ľudí do niečoho, čo nefunguje, je proste fraška. Fašistická fraška. Vymýšľajú si a klamú, len aby ľudí nahnali pod ihlu ako kedysi nacisti nahnali ľudí do dobytčákov - musíme ich zastaviť. Za každú cenu. 19. Už zase tu idú robiť experiment na ľuďoch. Minulý rok nasilu nahnali ľudí na celoplošné testovanie - výsledok bol, že sme boli v počte úmrtí najhorší na svete. Teraz chcú celoplošné očkovanie - pretože oni nič iné ako fašistické násilie produkovať nevedia. 20. Namiesto toho, aby ľudí liečili, za rok vypľundrovali slovenské nemocnice a vyhnali zdravotníkov. Aj ex-minister Krejčí dnes potvrdil, že leto prehajdákali. Oni môžu za to, že sme zase najhorší na svete. Som rád, že dnes náš podpredseda Rišo Takáč odkázal jasne - sme proti povinnému očkovaniu a budeme robiť všetko preto, aby sme tento fašizmus zastavili. Krok jedna, priatelia - vypnite médiá hlavného prúdu. Pravda je na sociálnej sieti! Oni šíria iba lži! BOJUJEME ZA PRAVDU A ZA SLOBODU!

Ľuboš Blaha
18 h ·
Práve mi volal kamarát. Vždy tvrdo obhajoval vakcíny a celá jeho rodina je napichaná Pfizerom. Mám ho rovnako rád ako predtým a plne jeho rozhodnutie rešpektujem. A on rešpektuje, že ja sa zaočkovať nehodlám.

1. Viete, čo ma ale prekvapilo? Prvé, čo na mňa spustil - tá vláda sa zbláznila? Aké povinné očkovanie? Aká tretia dávka vakcíny? Na to nech zabudnú - na nič také nejdem.
  2. Počúval som s otvorenými ústami. Vytvára sa tu ilúzia, že ľudia, čo sa dali zaočkovať, sú všetci vakcinační fanatici. Ale to je hlúposť. Väčšina má tejto vlády plné zuby tak ako my, nezaočkovaní. Dnes to potvrdil ešte aj výskum na Markíze - že aký fail 😉
  3. Väčšina zo zaočkovaných bolo do očkovania dotlačená šikanou štátu. Chceli cestovať, mladí chceli hodiť na diskotéky, ľudia sa báli, že ich vyhodia z roboty. To nebolo o zdraví, oni sú obete štátneho teroru.
  4. Možno sa našli aj takí, ktorí uverili, že vakcína je sloboda. A dnes sa im otvárajú oči. Mám kolegu, ktorý už prekonal Covid dvakrát. Prvýkrát pred očkovaním a druhýkrát po druhej dávke Pfizeru.
  5. "Prvýkrát som ani nevedel, že mám Covid," hovoril mi nedávno. "Po očkovaní som chodil ako majster sveta a bum, hneď som to dostal. A mal som oveľa ťažší priebeh ako prvýkrát." Ja len, že Pfizer stratil zákazníka.
  6. Môj kamarát, čo mi dnes volal, mi spomínal príklad z rodiny. Jeho sestra sa dala zaočkovať, ale pri dcére neriskovala - tam je opatrnejšia, predsa len, deti. "Neveril by si, ako jej dcéru teraz vylučujú z kolektívu v škole!"
  7. Nezaočkovaných školákov nepúšťajú na školské výlety, ostrakizujú ich, robia im zle. Môj kamarát nikdy politiku príliš neriešil, ale cítil som ten hnev: "Oni segregujú deti, to už kde sme, preboha!"
  8. Slovenskú spoločnosť dohnali do sektárskej nenávisti. Zase sa tu budeme deliť na "katolíkov" a "evanjelikov" a pôjdeš do pekla, ak si vezmeš luteránku! Dnes to fanatici refrešli - pôjdeš do pekla, ak pôjdeš na rande s nezaočkovanou!
  9. "Týždeň som ležal s chrípkou - po každej dávke vakcíny," sťažuje sa kamarát. "Tretíkrát už do toho nejdem, už mám toho dosť, nikam to nevedie. Klamú nás."
  10. Opakujem - to hovorí človek, ktorého som považoval za úplného vakcinátora. A už aj on toho má plné zuby. Nepáči sa mu šikana, nepáči sa mu segregácia - už nechce ani on ďalšiu včeličku. Viac tomu neverí.
  11. V živote som ho nepočul povedať slovo "fašizmus" a odrazu hovorí: "Povinné očkovanie je obyčajný fašizmus, to akože ako chcú ľudí donútiť? Pošlú moju mamu do väzenia, lebo má obavy z vakcíny?"
  12. Pamätám si, ako prednedávnom Lengvarský vyvracal "hoaxy" a "dezinformácie", že sa chystá povinné očkovanie. A bum - už to nie je hoax, už je to ich vládna politika. Takto klamú - kto im má ešte veriť?
  13. Myslím, že farmako-lobby sa prerátala. Slováci majú k slobode silnejší vzťah ako mnohé iné národy. Dosť sme si v našich dejinách užili neslobody. O našich telách nebudú rozhodovať žiadni Hegerovi politrukovia.
  14. Hlavne, že najviac hulákajú o povinnom očkovaní liberáli. Oháňajú sa slobodou, ale každého, kto má iný názor, by najradšej zavreli do koncentráku, dezoláta! A úplná fraška je Progresívne Slovensko. Ako kovaní neonacisti si oblepili fejsbúky výzvami k povinnému očkovaniu.
  15. Už len čakám, kedy sa ich trójsky kôň Čaputová postaví pred kamery a pošliape slobodu v priamom prenose. Tak ako pošliapala demokraciu pár mesiacov dozadu, keď zmarila referendum. Myslíte, že si pri výzve k povinnému očkovaniu madam aj zahajluje? Milí priatelia, Slovensko nie je rozdelené na zaočkovaných a nezaočkovaných. Nemýľte sa. Drvivá väčšina Slovákov je proti povinnému očkovaniu aj proti fašistickej vláde. Aj tí zaočkovaní.Dnes som to definitívne pochopil - Slovensko je v skutočnosti jednotné. Je tu hŕstka liberálnych politikov, novinárov a kaviarenských povaľačov - a proti tejto hŕstke stojí celý národ. A keď sa národ pohne, nastane výbuch! Povinné očkovanie je poslednou kvapkou - toto je Hegerov koniec!

Ľuboš Blaha 18 h · Práve mi volal kamarát. Vždy tvrdo obhajoval vakcíny a celá jeho rodina je napichaná Pfizerom. Mám ho rovnako rád ako predtým a plne jeho rozhodnutie rešpektujem. A on rešpektuje, že ja sa zaočkovať nehodlám. 1. Viete, čo ma ale prekvapilo? Prvé, čo na mňa spustil - tá vláda sa zbláznila? Aké povinné očkovanie? Aká tretia dávka vakcíny? Na to nech zabudnú - na nič také nejdem. 2. Počúval som s otvorenými ústami. Vytvára sa tu ilúzia, že ľudia, čo sa dali zaočkovať, sú všetci vakcinační fanatici. Ale to je hlúposť. Väčšina má tejto vlády plné zuby tak ako my, nezaočkovaní. Dnes to potvrdil ešte aj výskum na Markíze - že aký fail

Ľuboš Blaha
3 h ·
Povedzte, čo je hlúpejšie ako slovenská vláda? Väčších lúzrov by ste nenašli v celej galaxii.

1. Minulú zimu sme boli najhorší vo svete v počte úmrtí. Pretože ujo Covid mal úžasného pomocníka - sváka Matoviča, ktorý tu organizoval celoplošné testovanie, aby sa ujec mohol veselšie šíriť.
  2. Na jar Covid odišiel, na Slovensku po ňom ostalo 13 tisíc mŕtvych a odborníci upozorňovali, že v zime to tu máme zase, tak šup, šup, vláda, priprav sa.
  3. A tak si Matovič s Hegerom a Lengvarským vytiahli rukávy a pustili sa do práce. Za tých pár teplých mesiacov sa im podarilo kompletne rozvrátiť zdravotníctvo a poštvať proti sebe lekárov, sestričky, nemocnice a ambulancie.
  4. Zo systému vypudili tisíce zdravotníkov. Vláda tu mesiace vrieskala, že ide rušiť lôžka a nemocnice. Na lekárov, lieky a prístroje nešiel ani cent. Vykašľali sa na všetko, ešte aj zdravotníctvu podrážali nohy. A dnes žneme Hegeromatovičovu úrodu.
  5. Milióny išli na detinské očkovacie lotérie a mediálne kampane. Markíza sa topí v prachoch, Emanuela z Bratislavy má na účte 500-tisíc z lotérie, Pfizer má miliardové zisky... A naše zdravotníctvo má čo? Hovadsky veľkú nulu!
  6. Vláda mala celý rok na to, aby si pripravila stratégiu. Aby posilnila nemocnice. Aby prilákala zdravotníkov. Aby nakúpila lieky a prístroje. Aby inštruovala obvoďákov, ako treba včas liečiť. Aby posilnila celý systém.
  7. Ale nie - oni nerobili nič, len tu tárali o očkovaní a organizovali šou s pápežom. Medzitým si ponadávali na Sputnik, že to je biologická zbraň, čím zlikvidovali aj posledné zvyšky dôvery voči vakcinácii. A potom sa náramne čudovali, že Slováci sa neočkujú.
  8. A teraz si ich to všetko dobehlo: zase umierajú ľudia a zase sme najhorší na svete. Pravica tu vládne už dva roky, ale oni ďalej dokola melú, že za to môže Robert Fico - celú svoju politickú kariéru si vybudovali na nenávisti voči Smeru, takže teraz nevedia, čo iné povedať.
  9. Z číreho zúfalstva tu teraz vymýšľajú úplné fašistické nezmysly. Že povinné očkovanie. Pri vakcíne, ktorá je na trhu dva roky. A spôsobuje početné vedľajšie účinky. Aj smrť. A nemá dostatočnú účinnosť. A neexistuje, že by vytvorila kolektívnu imunitu.
  10. A toto chcú nasilu pichať do ramien celému národu. V tretej fáze klinického testovania. Premenia nás všetkých na laboratórne myši, Mengele sa v pekle zalizuje.
  11. A viete, ako by povinné očkovanie pomohlo riešiť tretiu vlnu a aktuálny nápor na slovenské nemocnice? Absolútne, ale že absolútne nijako. Aj tí najväčší očkovací propagandisti priznávajú, že na aktuálny prúser to nemá žiaden dosah.
  12. Načo tu traumatizujú slovenskú spoločnosť fašistickými hrozbami, ktoré nijako neriešia aktuálnu situáciu? Rok na všetko kašľali, nijako sa na tretiu vlnu nepripravili, nijako sa nepoučili z druhej vlny, zopakovali tie isté chyby!
  13. A teraz sa len vyhovárajú a rozoštvávajú Slovensko. Nech sa pozrú do Holandska, Belgicka či Rakúska, ako to vyzerá, keď ľudia stratia trpezlivosť. Chcú mať na Slovensku občiansku vojnu, preboha?
  14. Vláda priznáva, že doviedla Slovensko na pokraj humanitárnej krízy. Zlyhali na plnej čiare. Už druhú sezónu za sebou. Gratulujeme. Poprosíme zlatú medailu pre najväčších lúzrov na svete!
  15. Choďte od toho, Hegerovci! Kým Slováci nestratia trpezlivosť - choďte od toho. Ste vláda. Vy za toto celé môžete. Vy ste nepripravili zdravotný systém. Vy ste vyhlásili vojnu vlastnému národu! Vy môžete za smrť tisícov Slovákov!CHOĎTE OD TOHO, LÚZRI! CHOĎTE OD TOHO, VRAHOVIA!P.S. A prebuďte už niekto našu spiacu princeznú, prosím, Slovensko je v humanitárnej kríze a ona už zase čaká na bozk od rozprávkového princa! Budíček, madam!

chodteodtoho

Ľuboš Blaha 3 h · Povedzte, čo je hlúpejšie ako slovenská vláda? Väčších lúzrov by ste nenašli v celej galaxii. 1. Minulú zimu sme boli najhorší vo svete v počte úmrtí. Pretože ujo Covid mal úžasného pomocníka - sváka Matoviča, ktorý tu organizoval celoplošné testovanie, aby sa ujec mohol veselšie šíriť. 2. Na jar Covid odišiel, na Slovensku po ňom ostalo 13 tisíc mŕtvych a odborníci upozorňovali, že v zime to tu máme zase, tak šup, šup, vláda, priprav sa. 3. A tak si Matovič s Hegerom a Lengvarským vytiahli rukávy a pustili sa do práce. Za tých pár teplých mesiacov sa im podarilo kompletne rozvrátiť zdravotníctvo a poštvať proti sebe lekárov, sestričky, nemocnice a ambulancie. 4. Zo systému vypudili tisíce zdravotníkov. Vláda tu mesiace vrieskala, že ide rušiť lôžka a nemocnice. Na lekárov, lieky a prístroje nešiel ani cent. Vykašľali sa na všetko, ešte aj zdravotníctvu podrážali nohy. A dnes žneme Hegeromatovičovu úrodu. 5. Milióny išli na detinské očkovacie lotérie a mediálne kampane. Markíza sa topí v prachoch, Emanuela z Bratislavy má na účte 500-tisíc z lotérie, Pfizer má miliardové zisky... A naše zdravotníctvo má čo? Hovadsky veľkú nulu! 6. Vláda mala celý rok na to, aby si pripravila stratégiu. Aby posilnila nemocnice. Aby prilákala zdravotníkov. Aby nakúpila lieky a prístroje. Aby inštruovala obvoďákov, ako treba včas liečiť. Aby posilnila celý systém. 7. Ale nie - oni nerobili nič, len tu tárali o očkovaní a organizovali šou s pápežom. Medzitým si ponadávali na Sputnik, že to je biologická zbraň, čím zlikvidovali aj posledné zvyšky dôvery voči vakcinácii. A potom sa náramne čudovali, že Slováci sa neočkujú. 8. A teraz si ich to všetko dobehlo: zase umierajú ľudia a zase sme najhorší na svete. Pravica tu vládne už dva roky, ale oni ďalej dokola melú, že za to môže Robert Fico - celú svoju politickú kariéru si vybudovali na nenávisti voči Smeru, takže teraz nevedia, čo iné povedať. 9. Z číreho zúfalstva tu teraz vymýšľajú úplné fašistické nezmysly. Že povinné očkovanie. Pri vakcíne, ktorá je na trhu dva roky. A spôsobuje početné vedľajšie účinky. Aj smrť. A nemá dostatočnú účinnosť. A neexistuje, že by vytvorila kolektívnu imunitu. 10. A toto chcú nasilu pichať do ramien celému národu. V tretej fáze klinického testovania. Premenia nás všetkých na laboratórne myši, Mengele sa v pekle zalizuje. 11. A viete, ako by povinné očkovanie pomohlo riešiť tretiu vlnu a aktuálny nápor na slovenské nemocnice? Absolútne, ale že absolútne nijako. Aj tí najväčší očkovací propagandisti priznávajú, že na aktuálny prúser to nemá žiaden dosah. 12. Načo tu traumatizujú slovenskú spoločnosť fašistickými hrozbami, ktoré nijako neriešia aktuálnu situáciu? Rok na všetko kašľali, nijako sa na tretiu vlnu nepripravili, nijako sa nepoučili z druhej vlny, zopakovali tie isté chyby! 13. A teraz sa len vyhovárajú a rozoštvávajú Slovensko. Nech sa pozrú do Holandska, Belgicka či Rakúska, ako to vyzerá, keď ľudia stratia trpezlivosť. Chcú mať na Slovensku občiansku vojnu, preboha? 14. Vláda priznáva, že doviedla Slovensko na pokraj humanitárnej krízy. Zlyhali na plnej čiare. Už druhú sezónu za sebou. Gratulujeme. Poprosíme zlatú medailu pre najväčších lúzrov na svete! 15. Choďte od toho, Hegerovci! Kým Slováci nestratia trpezlivosť - choďte od toho. Ste vláda. Vy za toto celé môžete. Vy ste nepripravili zdravotný systém. Vy ste vyhlásili vojnu vlastnému národu! Vy môžete za smrť tisícov Slovákov! CHOĎTE OD TOHO, LÚZRI! CHOĎTE OD TOHO, VRAHOVIA! P.S. A prebuďte už niekto našu spiacu princeznú, prosím, Slovensko je v humanitárnej kríze a ona už zase čaká na bozk od rozprávkového princa! Budíček, madam! #chodteodtoho

Ľuboš Blaha
3 h ·
MATOVIČ ODHALIL ČAPUTOVEJ LOŽ - ČO TAK ODSTÚPIŤ, PANI PREZIDENTKA?
Igor Matovič včera pred koaličnou radou dával totálne šupy. On hodil cez palubu celú vládu. A ešte aj zosmiešnil prezidentku Čaputovú. Rozkošný pohľad. Igorko sa mstí. Zorro z Trnavy.

1. Matovič naložil Lengvarskému, čo sa doňho zmestilo. Áno, za to, že Slovensko čelí humanitárnej katastrofe, môže on - veď mal polroka na to, aby nemocnice pripravil.
  2. Tváril sa, že všetko je v poriadku. Ešte aj vládna hovorkyňa Čaputová to vyhlasovala v Slovenskej televízii. Matovič škodoradostne pripomenul jej vystúpenie 3. októbra - pred pár týždňami. Výborne, Igor, ideš!
  3. Čaputová povedala, že Slovensko je na tretiu vlnu pandémie pripravené lepšie ako bolo pred druhou. Aha - všimli sme si. Zdravotníctvo je dve sekundy pred kolapsom, chýbajú zdravotníci, ľudia umierajú. Ale madam z paláca je zjavne spokojná.
  4. Matovič včera hádzal aj ďalšie bomby. Áno, Čaputová aj Lengvarský klamali verejnosť. Ale svoj diel nesie samozrejme aj Sulík a celá SaS-ka - juj, keď sa Igorko mstí, je taký podarený.
  5. Vraj ministerstvo hospodárstva zlyhalo pri testovaní zamestnancov. A vraj ministerstvo školstva zlyhalo pri školách. Zhodou okolností ide o ministerstvá SaS. Matovič ich obvinil z toho, že zomierajú ľudia. Bravó, Igor!
  6. Už je to tu zas. Matovič zase vykopal vojnovú sekeru so Sulíkom. Presne toto teraz Slovensko potrebuje. Ďalšiu sériu mexickej telenovely - Don Igor a Don Ricardo sú už zase v sebe. Zase sa budú masakrovať a zase budú umierať tisíce.
  7. Repríza. Déjà vu. Repete. Zažívame to isté, čo minulý rok. Slovensko najhoršie na svete. Vláda rozhádaná. Minister zdravotníctva zlyháva. Prezidentka klame. Matovič so Sulíkom sa vadia. A ľudia padajú na ústa, prichádzajú o slobodu a živobytie.
  8. Matovič včera pred koaličnou radou potvrdil zásadnú vec. Za všetko môže vláda. Nemôžu sa vyhovárať na opozíciu, nemôžu sa vyhovárať na Smer, nemôžu sa vyhovárať na nič.
  9. Vinníci sú jasní - Lengvarský, Sulík, Gröhling a Čaputová. A ako Igorko zabudol skromne pripomenúť - zásadnú politickú zodpovednosť nesú lídri koalície, vrátane jeho psychorodia Igora.
  10. Matovič je kamikadze. Tak veľmi nenávidí SaS-ku a Čaputovú, že aj pravdu povie. Tým likviduje svoju vlastnú vládu, ale jemu je zjavne všetko jedno. Zničí všetko, aby si ulahodil svojmu egu. Má to jednu výhodu: aspoň Slovensko konečne vie, aká je skutočnosť.
  11. Vďaka Matovičovej podlosti sme sa dozvedeli, že Sulík má ranč v Austrálii. Nečudoval by som sa, keby mal prsty aj v tom, že unikli cestovné pasy z Dubaja a prevalil sa Sulíkov škandál s dcérou.
  12. Naď si nominoval Lengvarského a tak Matovič trestá aj jeho - obral ho o milióny na armádu. OĽaNO je rozčesnuté, nenávidia sa navzájom. Pročko z toho vraj dostal schízu - nevie, chúďa, čo má robiť. Kotúľ vpred či kotúľ vzdad?
  13. A keďže najväčšiu srandu si z Matoviča v druhej vlne robili stredné vrstvy, tak sa mstí aj na živnostníkoch - vo svojej daňovej reforme im ide zrušiť paušál, zvýši im dane a ide im urobiť zo života peklo.
  14. Koľko sme sa napočúvali, ako Smer nepomáha živnostníkom. Nikdy im nebolo lepšie ako za nás. Nikdy neplatili menšie dane. Nikdy nemali takú slobodu. Pravica im sľubovala Adama Smitha a doručila Felixa Dzeržinského.
  15. Táto vláda je pohroma. Nenávidí ich celé Slovensko a nenávidia sa sami. Mrskajú sa v priamom prenose a ukazujú Slovensku svoju pravú tvár. Matovič je len symptóm, chorobou je slovenský liberalizmus.Tak čo, pani Čaputová, budeme ďalej hajušať? Nesiete jasnú zodpovednosť - klamali ste Slovákom, že nemocnice sú pripravené. A aj kvôli vám teraz umierajú ľudia. Nie je už fakt čas odstúpiť?

Ľuboš Blaha 3 h · MATOVIČ ODHALIL ČAPUTOVEJ LOŽ - ČO TAK ODSTÚPIŤ, PANI PREZIDENTKA? Igor Matovič včera pred koaličnou radou dával totálne šupy. On hodil cez palubu celú vládu. A ešte aj zosmiešnil prezidentku Čaputovú. Rozkošný pohľad. Igorko sa mstí. Zorro z Trnavy. 1. Matovič naložil Lengvarskému, čo sa doňho zmestilo. Áno, za to, že Slovensko čelí humanitárnej katastrofe, môže on - veď mal polroka na to, aby nemocnice pripravil. 2. Tváril sa, že všetko je v poriadku. Ešte aj vládna hovorkyňa Čaputová to vyhlasovala v Slovenskej televízii. Matovič škodoradostne pripomenul jej vystúpenie 3. októbra - pred pár týždňami. Výborne, Igor, ideš! 3. Čaputová povedala, že Slovensko je na tretiu vlnu pandémie pripravené lepšie ako bolo pred druhou. Aha - všimli sme si. Zdravotníctvo je dve sekundy pred kolapsom, chýbajú zdravotníci, ľudia umierajú. Ale madam z paláca je zjavne spokojná. 4. Matovič včera hádzal aj ďalšie bomby. Áno, Čaputová aj Lengvarský klamali verejnosť. Ale svoj diel nesie samozrejme aj Sulík a celá SaS-ka - juj, keď sa Igorko mstí, je taký podarený. 5. Vraj ministerstvo hospodárstva zlyhalo pri testovaní zamestnancov. A vraj ministerstvo školstva zlyhalo pri školách. Zhodou okolností ide o ministerstvá SaS. Matovič ich obvinil z toho, že zomierajú ľudia. Bravó, Igor! 6. Už je to tu zas. Matovič zase vykopal vojnovú sekeru so Sulíkom. Presne toto teraz Slovensko potrebuje. Ďalšiu sériu mexickej telenovely - Don Igor a Don Ricardo sú už zase v sebe. Zase sa budú masakrovať a zase budú umierať tisíce. 7. Repríza. Déjà vu. Repete. Zažívame to isté, čo minulý rok. Slovensko najhoršie na svete. Vláda rozhádaná. Minister zdravotníctva zlyháva. Prezidentka klame. Matovič so Sulíkom sa vadia. A ľudia padajú na ústa, prichádzajú o slobodu a živobytie. 8. Matovič včera pred koaličnou radou potvrdil zásadnú vec. Za všetko môže vláda. Nemôžu sa vyhovárať na opozíciu, nemôžu sa vyhovárať na Smer, nemôžu sa vyhovárať na nič. 9. Vinníci sú jasní - Lengvarský, Sulík, Gröhling a Čaputová. A ako Igorko zabudol skromne pripomenúť - zásadnú politickú zodpovednosť nesú lídri koalície, vrátane jeho psychorodia Igora. 10. Matovič je kamikadze. Tak veľmi nenávidí SaS-ku a Čaputovú, že aj pravdu povie. Tým likviduje svoju vlastnú vládu, ale jemu je zjavne všetko jedno. Zničí všetko, aby si ulahodil svojmu egu. Má to jednu výhodu: aspoň Slovensko konečne vie, aká je skutočnosť. 11. Vďaka Matovičovej podlosti sme sa dozvedeli, že Sulík má ranč v Austrálii. Nečudoval by som sa, keby mal prsty aj v tom, že unikli cestovné pasy z Dubaja a prevalil sa Sulíkov škandál s dcérou. 12. Naď si nominoval Lengvarského a tak Matovič trestá aj jeho - obral ho o milióny na armádu. OĽaNO je rozčesnuté, nenávidia sa navzájom. Pročko z toho vraj dostal schízu - nevie, chúďa, čo má robiť. Kotúľ vpred či kotúľ vzdad? 13. A keďže najväčšiu srandu si z Matoviča v druhej vlne robili stredné vrstvy, tak sa mstí aj na živnostníkoch - vo svojej daňovej reforme im ide zrušiť paušál, zvýši im dane a ide im urobiť zo života peklo. 14. Koľko sme sa napočúvali, ako Smer nepomáha živnostníkom. Nikdy im nebolo lepšie ako za nás. Nikdy neplatili menšie dane. Nikdy nemali takú slobodu. Pravica im sľubovala Adama Smitha a doručila Felixa Dzeržinského. 15. Táto vláda je pohroma. Nenávidí ich celé Slovensko a nenávidia sa sami. Mrskajú sa v priamom prenose a ukazujú Slovensku svoju pravú tvár. Matovič je len symptóm, chorobou je slovenský liberalizmus. Tak čo, pani Čaputová, budeme ďalej hajušať? Nesiete jasnú zodpovednosť - klamali ste Slovákom, že nemocnice sú pripravené. A aj kvôli vám teraz umierajú ľudia. Nie je už fakt čas odstúpiť?

Čaputová povedala, že Slovensko je na tretiu vlnu pandémie pripravené lepšie ako bolo pred druhou. Aha - všimli sme si. Zdravotníctvo je dve sekundy pred kolapsom, chýbajú zdravotníci, ľudia umierajú. Ale madam z paláca je zjavne spokojná.

Tak toto špeciálne a celý tento status nemá chybu. Najmä vo svetle tohoto:

https://slovensko.hnonline.sk/14191064-caputova-musime-prestat-tliachat-o-covide-potrebujeme-lockdown-sme-najhorsi-na-svete

Názov je dostatočne výstižný. Netreba strácať čas jeho čítaním, proste stavili na očkovanie to nevyšlo, aspoň to majú akože na koho hodiť. Teda pandémia neočkovaných...

Z článku:
To, čo potrebujeme, je prestať šíriť bludy o covide, prestať o ňom tliachať a počúvať odborníkov," doplnila prezidentka s tým, že potrebujeme obmedziť mobilitu a zaviesť lockdown.

Presne tak pani prezidentka, treba začať počúvať odborníkov, ale nie tých, ktorý sedia v tej pandemickej komisii, pretože opakujú tú istú chybu už druhý krát. Múdry človek sa učí z chýb druhých, hlupák z vlastných chýb. A ako nazvať toho, čo robí tie isté chyby dokola? Resp. robí to isté a očakáva iný výsledok?!?

[quote="pid:44633, uid:111"]Čaputová povedala, že Slovensko je na tretiu vlnu pandémie pripravené lepšie ako bolo pred druhou. Aha - všimli sme si. Zdravotníctvo je dve sekundy pred kolapsom, chýbajú zdravotníci, ľudia umierajú. Ale madam z paláca je zjavne spokojná.[/quote] Tak toto špeciálne a celý tento status nemá chybu. Najmä vo svetle tohoto: https://slovensko.hnonline.sk/14191064-caputova-musime-prestat-tliachat-o-covide-potrebujeme-lockdown-sme-najhorsi-na-svete Názov je dostatočne výstižný. Netreba strácať čas jeho čítaním, proste stavili na očkovanie to nevyšlo, aspoň to majú akože na koho hodiť. Teda pandémia neočkovaných... Z článku: To, čo potrebujeme, je prestať šíriť bludy o covide, prestať o ňom tliachať a počúvať odborníkov," doplnila prezidentka s tým, že potrebujeme obmedziť mobilitu a zaviesť lockdown. Presne tak pani prezidentka, treba začať počúvať odborníkov, ale nie tých, ktorý sedia v tej pandemickej komisii, pretože opakujú tú istú chybu už druhý krát. Múdry človek sa učí z chýb druhých, hlupák z vlastných chýb. A ako nazvať toho, čo robí tie isté chyby dokola? Resp. robí to isté a očakáva iný výsledok?!?
Upravené 23. 11. 2021 o 15:05

Luboš Blaha
1 h ·
NAPADLI SME VYHLÁŠKY NA ÚSTAVNOM SÚDE A ZVOLÁVAME PROTESTY!
Slovensko je v totálnom rozvrate, nemocnice v kolapse, spoločnosť rozčesnutá napoly, ľudia umierajú... a Matovič sa ako líder najsilnejšej vládnej strany postaví pred kamery a oznámi prelomové riešenie: povinný krčah vody k jedlu v reštaurácii!

1. Sľubovali, že už tu nikdy nebude lockdown ani núdzový stav. A už odrazu odvšadiaľ počúvame, že bude jedno aj druhé. Dokonca sa chystá zavretie škôl, ktoré tu svätosväte sľubovali, že nenastane.
  2. Gastroservisu aj cestovnému ruchu idú zasadiť ranu z milosti. A Matovič rieši, či krčah alebo nekrčah. A či tringelty alebo netringelty. Ty chmuľo, však reštaurácie kľaknú! Nebudú žiadne krčahy, lebo nebudú žiadne reštaurácie! Nechápeš?!
  3. Matovič sa zase zosmiešnil pred celým národom. On sa cíti byť odborník na živnostníkov, pretože sám bol živnostník. A ja som Ronaldo, lebo som hral na strednej na telocviku futbal. Prepánakráľa, stiahnite to tupelo z obehu.
  4. Zatiaľ som zachytil prvé reakcie odborníkov na jeho daňovú revolúciu a dnešnú tlačovku, citujem jedného z našich najlepších analytikov na sociálno-ekonomické témy: "Musím uznať, že toľkokrát, koľko v našej domácnosti zaznelo slovo na k...., nezaznelo u nás za celý rok... Ak toto bol cieľ Matovičovej tlačovky, potom mission accomplished."
  5. Matovič už zase celému Slovensku dokazuje, že je psychicky narušený a rieši krčahy. Teraz! Krčahy! A jeho neboráčik na diaľkové ovládanie Heger medzitým straší Slovákov povinným očkovaním. Ako prevtelený Heinrich Himmler.
  6. Zvyšok koalície je ticho - neexistujú. Akurát Bittó vymetá špitále, aby si odhalila pliecko a nechala si tam vpichnúť sedemnástu, či koľkú včeličku od Pfizera. Ak chcú odplašovať ľudí od očkovania, tak áno, Bittó je cesta.
  7. Reálnu situáciu v nemocniciach nikto nerieši. Čaputová sa práve doma v posteli prevalila na druhý bok. Odfukuje. Chrní. Však čo by niečo riešila, však je len prezidentka. Želáme sladké sníčky!
  8. Sulík bude zrejme dakde na kolagéne... Naď má depresiu z toho, že mu chce Matovič zobrať milióny na armádu... a Boris Kollár by najradšej zavrel celú krajinu - však jemu je jedno, on si bude aj tak labzovať s milenkami v limuzínke. Do lekárne a tak.
  9. Nevládne tu nikto. Totálny chaos. Do toho vyšlo najavo, že odpočúvanie Roberta Fica bola najväčšia fraška v dejinách právneho štátu - povolili ho preto, že vyšetrovateľ dal do žiadosti, že vyšetruje "závažný trestný čin spáchaný so zbraňou".
  10. Len akosi zabudol doplniť, že nemal na mysli použitie zbrane proti ľuďom, ale proti jeleňom. Že nešlo o vrahov, ale o poľovníkov.
  11. A že vlastne ani o tých nešlo, lebo to bolo celé len vymyslené - od počiatku išlo o zneužitie štátu na odpočúvanie opozície. Toto je neskutočná fraška.
  12. Kompletne rozmlátili právny štát. Vykašľali sa na zdravotníkov. Zobrali ľudom sociálne istoty, vyhrážajú sa seniorom, politizujú políciu aj univerzity, rozdupali na cucky celú slobodu a demokraciu, ktorou sa tu dennodenne oháňajú.
  13. Ja viem - to všetko v mene Janka a Martinky. Oni by určite túžili po tom, aby sa odpočúvala opozícia pod tupými zámienkami a aby sa umieralo v tisícoch a aby segregovali spoločnosť a aby šialený Matovič riešil krčah na vodu.
  14. Už fakt stačilo. Strana SMER-SD dnes poslala na Ústavný súd žalobu proti vyhláškam, ktoré zaviedli na Slovensku apartheid. A to nie je všetko - zvolávame na 10. decembra veľké protesty do Bratislavy.
  15. Pridajte sa, kto môže. Prekročili všetky čiary. Slovensko potrebuje profesionálnu vládu, sociálny zmier a návrat do normálu.Jednoducho na čele Slovenska nemôže byť v čase prebiehajúcej katastrofy psychicky narušený plagiátor, podomový predavač vodky, neukojiteľný mafiánsky poskok a referentka z miestneho úradu... Haló, pochopte, nemáte na to!TOTO SI SLOVENSKO NEZASLÚŽI!

Luboš Blaha 1 h · NAPADLI SME VYHLÁŠKY NA ÚSTAVNOM SÚDE A ZVOLÁVAME PROTESTY! Slovensko je v totálnom rozvrate, nemocnice v kolapse, spoločnosť rozčesnutá napoly, ľudia umierajú... a Matovič sa ako líder najsilnejšej vládnej strany postaví pred kamery a oznámi prelomové riešenie: povinný krčah vody k jedlu v reštaurácii! 1. Sľubovali, že už tu nikdy nebude lockdown ani núdzový stav. A už odrazu odvšadiaľ počúvame, že bude jedno aj druhé. Dokonca sa chystá zavretie škôl, ktoré tu svätosväte sľubovali, že nenastane. 2. Gastroservisu aj cestovnému ruchu idú zasadiť ranu z milosti. A Matovič rieši, či krčah alebo nekrčah. A či tringelty alebo netringelty. Ty chmuľo, však reštaurácie kľaknú! Nebudú žiadne krčahy, lebo nebudú žiadne reštaurácie! Nechápeš?! 3. Matovič sa zase zosmiešnil pred celým národom. On sa cíti byť odborník na živnostníkov, pretože sám bol živnostník. A ja som Ronaldo, lebo som hral na strednej na telocviku futbal. Prepánakráľa, stiahnite to tupelo z obehu. 4. Zatiaľ som zachytil prvé reakcie odborníkov na jeho daňovú revolúciu a dnešnú tlačovku, citujem jedného z našich najlepších analytikov na sociálno-ekonomické témy: "Musím uznať, že toľkokrát, koľko v našej domácnosti zaznelo slovo na k...., nezaznelo u nás za celý rok... Ak toto bol cieľ Matovičovej tlačovky, potom mission accomplished." 5. Matovič už zase celému Slovensku dokazuje, že je psychicky narušený a rieši krčahy. Teraz! Krčahy! A jeho neboráčik na diaľkové ovládanie Heger medzitým straší Slovákov povinným očkovaním. Ako prevtelený Heinrich Himmler. 6. Zvyšok koalície je ticho - neexistujú. Akurát Bittó vymetá špitále, aby si odhalila pliecko a nechala si tam vpichnúť sedemnástu, či koľkú včeličku od Pfizera. Ak chcú odplašovať ľudí od očkovania, tak áno, Bittó je cesta. 7. Reálnu situáciu v nemocniciach nikto nerieši. Čaputová sa práve doma v posteli prevalila na druhý bok. Odfukuje. Chrní. Však čo by niečo riešila, však je len prezidentka. Želáme sladké sníčky! 8. Sulík bude zrejme dakde na kolagéne... Naď má depresiu z toho, že mu chce Matovič zobrať milióny na armádu... a Boris Kollár by najradšej zavrel celú krajinu - však jemu je jedno, on si bude aj tak labzovať s milenkami v limuzínke. Do lekárne a tak. 9. Nevládne tu nikto. Totálny chaos. Do toho vyšlo najavo, že odpočúvanie Roberta Fica bola najväčšia fraška v dejinách právneho štátu - povolili ho preto, že vyšetrovateľ dal do žiadosti, že vyšetruje "závažný trestný čin spáchaný so zbraňou". 10. Len akosi zabudol doplniť, že nemal na mysli použitie zbrane proti ľuďom, ale proti jeleňom. Že nešlo o vrahov, ale o poľovníkov. 11. A že vlastne ani o tých nešlo, lebo to bolo celé len vymyslené - od počiatku išlo o zneužitie štátu na odpočúvanie opozície. Toto je neskutočná fraška. 12. Kompletne rozmlátili právny štát. Vykašľali sa na zdravotníkov. Zobrali ľudom sociálne istoty, vyhrážajú sa seniorom, politizujú políciu aj univerzity, rozdupali na cucky celú slobodu a demokraciu, ktorou sa tu dennodenne oháňajú. 13. Ja viem - to všetko v mene Janka a Martinky. Oni by určite túžili po tom, aby sa odpočúvala opozícia pod tupými zámienkami a aby sa umieralo v tisícoch a aby segregovali spoločnosť a aby šialený Matovič riešil krčah na vodu. 14. Už fakt stačilo. Strana SMER-SD dnes poslala na Ústavný súd žalobu proti vyhláškam, ktoré zaviedli na Slovensku apartheid. A to nie je všetko - zvolávame na 10. decembra veľké protesty do Bratislavy. 15. Pridajte sa, kto môže. Prekročili všetky čiary. Slovensko potrebuje profesionálnu vládu, sociálny zmier a návrat do normálu. Jednoducho na čele Slovenska nemôže byť v čase prebiehajúcej katastrofy psychicky narušený plagiátor, podomový predavač vodky, neukojiteľný mafiánsky poskok a referentka z miestneho úradu... Haló, pochopte, nemáte na to! TOTO SI SLOVENSKO NEZASLÚŽI!

Ľuboš Blaha
3 h ·
Slovensko je v rozklade, ľudia prichádzajú o všetko, kvôli vláde kolabujú nemocnice a viete, čo robí aktuálne prezidentka Čaputová?
Vopred sa ospravedlňujem za expresívne slovo, ktoré použijem, ale keď ho používa hlava štátu, tak je zjavne symbolom slušnosti a dôstojnosti - prezidentka v tejto chvíli "tliacha" s trhovníčkami na trhovisku v Komárne...
Rieši krumple, reďkovky a petržlen. V čase, keď Slováci umierajú...
Toto som jej odkázal v rozhovore pre eReport, priatelia.
https://ereport.sk/video-lubos-blaha-odkedy-odisiel-lesko-prezidentka-sa-uplne-opustila/

Ľuboš Blaha 3 h · Slovensko je v rozklade, ľudia prichádzajú o všetko, kvôli vláde kolabujú nemocnice a viete, čo robí aktuálne prezidentka Čaputová? Vopred sa ospravedlňujem za expresívne slovo, ktoré použijem, ale keď ho používa hlava štátu, tak je zjavne symbolom slušnosti a dôstojnosti - prezidentka v tejto chvíli "tliacha" s trhovníčkami na trhovisku v Komárne... Rieši krumple, reďkovky a petržlen. V čase, keď Slováci umierajú... Toto som jej odkázal v rozhovore pre eReport, priatelia. https://ereport.sk/video-lubos-blaha-odkedy-odisiel-lesko-prezidentka-sa-uplne-opustila/

Ľuboš Blaha
4 h ·
Keby vyhlásili majstrovstvá sveta v bezohľadnosti, Slovensko by bralo všetky medaily.

1. Prezidentka Čaputová sa včera priznala, že už od 12. novembra je zaočkovaná treťou dávkou. Tentoraz neboli žiadne kamery, ani odhalené pliecko, ani transparent "vakcína je sloboda". To už akože vakcína nie je sloboda, či čo?
  2. Problém je, že očkovanie treťou dávkou je na Slovensku určené pre ľudí nad 55 rokov, lebo sú rizikoví. Schválne som si pozrel, koľko má pani Čaputová rokov a bum, je to 48, čo je o 7 menej. Akosi mi to nevychádza.
  3. Na stránke Bratislavského kraja svieti veľkými písmenami, že ak "máte minimálne 55 rokov", tak šup na včeličku. Môžete mi niekto vysvetliť, čo tam robila 48-ročná pani Čaputová? Tak trochu papalášizmus, Vaše blahorodie, či nie?
  4. Ešte krajší príklad bezohľadnosti a arogancie včera predviedol Igor Matovič. Prevádzky kolabujú, reštaurácie krachujú, nemocnice v panike, ľudia umierajú. A čo na to líder koalície?
  5. On si na svoj fejsbúk vycapí krčah s pohárom a oznamuje: "Ak budete dobrí, tak možno aj limetku dostanete." Takže už tu máme nielen krčah, ale aj limetku. Bravó!
  6. Ja chápem, že sociopati nemajú odhad. Nevedia sa vcítiť do utrpenia iných, nevedia ľudsky rozpoznať emócie okolo seba. A potom vznikajú takéto trápne situácie.
  7. Možno si pamätáte na seriál Dexter, ako sa sociopatický masový vrah naučil predstierať elementárne prejavy empatie a citu, aby nebol nápadný. Ehm - Igor Matovič sa to ešte nenaučil.
  8. Ponúknuť krčah s limetkou Slovensku, ktoré je kvôli jeho vláde dva milimetre pred kolapsom, to je tá najodpornejšia arogancia v ľudských dejinách. To Dexter je v porovnaní s týmto frajerom úplný dobrodinec.
  9. Mimochodom, intelektuálnu a emočnú virtuozitu nám predviedol prednedávnom aj premiér Heger, ktorého výrok o protilátkach sa medzitým stal virálom, citujem jeho perlu ducha:"Zaočkovaní majú v sebe protilátky a ako dobre vieme, protilátky sú protilátky, preto protilátky, lebo sú proti látky, čiže bojujú proti vírusu, a samozrejme, "elominujú" ho už v zárodku."
  10. Áno, priatelia, toto nám vládne. V čase prebiehajúcej katastrofy.
  11. Naša milovaná prezidentka nás pred pár týždňami uisťovala, že na tretiu vlnu sú nemocnice pripravené. A odrazu zisťujeme, že Slovensko by aj malo dosť pľúcnych ventilátorov, ale chýba stovky sestričiek.
  12. Oni za tých pár mesiacov od druhej vlny stihli vypudiť z nemocníc toľko zdravotníkov, že dnes dokážeme použiť o 130 menej ventilátorov ako pred rokom. Ale hlavne, že podľa Čaputovej sme lepšie pripravení - perfektné.
  13. Ja len, že dopočutia.
  14. Do pretekov o najväčšieho gaunera sa prirodzene prihlásil aj Daniel Lipšic. Nitriansky prokurátor zistil, že odpočúvanie Roberta Fica bolo od začiatku podvod, lebo vyšetrovateľ Juhás si vymyslel "zločin so strelnou zbraňou", aby mohol odpočúvať poľovnícku chatu.
  15. Ale od Lipšicovej špeciálnej prokuratúry sme sa dozvedeli, že to nevadí a vychrlili hneď nejakú európsku judikatúru, že "ovocie z otráveného stromu" možno aj tak papať. A tým sa vlastne priznali, že to vlastne od začiatku zinscenovali oni a že to bol Lipšic, kto odpočúval Fica. Trafená hus zagágala - ďakujeme, Daniel!Takto tu na Slovensku žijeme. Čaputová podvádza, Matovič podvádza, Lipšic podvádza a kazateľ Heger vymýšľa krkolomné jazykolamy, aby zabavil národ svojou prostoduchosťou.Výsledkom ich bezohľadnosti budú tisíce mŕtvych. Slovensko sa rúti do pekla. Posledný nech... zloží telefón. Dopočutia

Ľuboš Blaha 4 h · Keby vyhlásili majstrovstvá sveta v bezohľadnosti, Slovensko by bralo všetky medaily. 1. Prezidentka Čaputová sa včera priznala, že už od 12. novembra je zaočkovaná treťou dávkou. Tentoraz neboli žiadne kamery, ani odhalené pliecko, ani transparent "vakcína je sloboda". To už akože vakcína nie je sloboda, či čo? 2. Problém je, že očkovanie treťou dávkou je na Slovensku určené pre ľudí nad 55 rokov, lebo sú rizikoví. Schválne som si pozrel, koľko má pani Čaputová rokov a bum, je to 48, čo je o 7 menej. Akosi mi to nevychádza. 3. Na stránke Bratislavského kraja svieti veľkými písmenami, že ak "máte minimálne 55 rokov", tak šup na včeličku. Môžete mi niekto vysvetliť, čo tam robila 48-ročná pani Čaputová? Tak trochu papalášizmus, Vaše blahorodie, či nie? 4. Ešte krajší príklad bezohľadnosti a arogancie včera predviedol Igor Matovič. Prevádzky kolabujú, reštaurácie krachujú, nemocnice v panike, ľudia umierajú. A čo na to líder koalície? 5. On si na svoj fejsbúk vycapí krčah s pohárom a oznamuje: "Ak budete dobrí, tak možno aj limetku dostanete." Takže už tu máme nielen krčah, ale aj limetku. Bravó! 6. Ja chápem, že sociopati nemajú odhad. Nevedia sa vcítiť do utrpenia iných, nevedia ľudsky rozpoznať emócie okolo seba. A potom vznikajú takéto trápne situácie. 7. Možno si pamätáte na seriál Dexter, ako sa sociopatický masový vrah naučil predstierať elementárne prejavy empatie a citu, aby nebol nápadný. Ehm - Igor Matovič sa to ešte nenaučil. 8. Ponúknuť krčah s limetkou Slovensku, ktoré je kvôli jeho vláde dva milimetre pred kolapsom, to je tá najodpornejšia arogancia v ľudských dejinách. To Dexter je v porovnaní s týmto frajerom úplný dobrodinec. 9. Mimochodom, intelektuálnu a emočnú virtuozitu nám predviedol prednedávnom aj premiér Heger, ktorého výrok o protilátkach sa medzitým stal virálom, citujem jeho perlu ducha: "Zaočkovaní majú v sebe protilátky a ako dobre vieme, protilátky sú protilátky, preto protilátky, lebo sú proti látky, čiže bojujú proti vírusu, a samozrejme, "elominujú" ho už v zárodku." 10. Áno, priatelia, toto nám vládne. V čase prebiehajúcej katastrofy. 11. Naša milovaná prezidentka nás pred pár týždňami uisťovala, že na tretiu vlnu sú nemocnice pripravené. A odrazu zisťujeme, že Slovensko by aj malo dosť pľúcnych ventilátorov, ale chýba stovky sestričiek. 12. Oni za tých pár mesiacov od druhej vlny stihli vypudiť z nemocníc toľko zdravotníkov, že dnes dokážeme použiť o 130 menej ventilátorov ako pred rokom. Ale hlavne, že podľa Čaputovej sme lepšie pripravení - perfektné. 13. Ja len, že dopočutia. 14. Do pretekov o najväčšieho gaunera sa prirodzene prihlásil aj Daniel Lipšic. Nitriansky prokurátor zistil, že odpočúvanie Roberta Fica bolo od začiatku podvod, lebo vyšetrovateľ Juhás si vymyslel "zločin so strelnou zbraňou", aby mohol odpočúvať poľovnícku chatu. 15. Ale od Lipšicovej špeciálnej prokuratúry sme sa dozvedeli, že to nevadí a vychrlili hneď nejakú európsku judikatúru, že "ovocie z otráveného stromu" možno aj tak papať. A tým sa vlastne priznali, že to vlastne od začiatku zinscenovali oni a že to bol Lipšic, kto odpočúval Fica. Trafená hus zagágala - ďakujeme, Daniel! Takto tu na Slovensku žijeme. Čaputová podvádza, Matovič podvádza, Lipšic podvádza a kazateľ Heger vymýšľa krkolomné jazykolamy, aby zabavil národ svojou prostoduchosťou. Výsledkom ich bezohľadnosti budú tisíce mŕtvych. Slovensko sa rúti do pekla. Posledný nech... zloží telefón. Dopočutia

Ľuboš Blaha
12 min ·
PRIPRAVTE SA - DVOJTÝŽDŇOVÝ LOCKDOWN SKONČÍ V APRÍLI
Je to tu. Lockdown až do jari. Alebo je niekto taký naivný, že verí, že to bude fakt trvať len dva týždne?

1. Celý rok klamali. Na čele s prezidentkou Čaputovou. Vraj vakcína je sloboda - choďte to teraz vysvetľovať zaočkovaným.
  2. Naleteli. Škaredo naleteli. Väčšina z nich si dala vakcínu kvôli tomu, aby mohli chodiť po baroch, nemuseli sa testovať, aby neprišli o prácu a aby mohli cestovať. Kvôli tomuto to riskli - nie kvôli zdraviu.
  3. A dnes majú výsledok. Budú sedieť v domácom väzení - vitajte medzi nami podľuďmi, priatelia. Oklamali vás. Sľubovali, že už nikdy nebude celoplošný lockdown ani núdzový stav. A prask - je to tu.
  4. Prezidentka Čaputová ešte pred pár týždňami slávnostne vyhlasovala, že Slovensko je na tretiu vlnu pripravené - to sa fakt nájde niekto na Slovensku, kto by tejto dáme ešte veril?
  5. A to fakt je ešte niekto na Slovensku zvedavý na limetkového šaša, čo ešte aj v tejto chvíli vrieska po opozícii? Proste podviedli ľudí. A kvôli nim umrú ďalšie tisíce. Bodka.
  6. Čo je hrozné, dnes vyriekli ortieľ aj nad tisíckami rodín, ktoré prídu o obživu. Odsúdili k hladu obchodníkov, živnostníkov, prevádzky a hotely. Zase im nič nedajú, zase ich nechajú napospas.
  7. Zahraničné reťazce zase budú nechutne bohatnúť na úkor malých slovenských predajní a Matovič sa ešte aj vyhráža slovenským živnostníkom, že im násobne zvýši dane.
  8. Toto je tá úžasná pravica. Toto je to úžasné Slušné Slovensko. Pomáhať nadnárodným reťazcom a bankám.
  9. A ľudia majú jediné právo - celý deň otročiť a večer ísť domov, zapnúť telku a nechať si vymývať mozog Markízou. Šťastný a veselý fašizmus.
  10. Mimochodom, myslíte si, že sa prišli poradiť s parlamentom? Nie, oni tu už vládnu ako obyčajní tyrani. O lockdowne sme sa dozvedeli z Denníka N. Perfektné.
  11. V parlamentnej demokracii to tu riadia vládnymi dekrétmi a Mikasovými vyhláškami. To aj Hitler mal viac úcty k parlamentu.
  12. A od zajtra tu budú pišťať, že musíme mať povinné očkovanie. Nech to idú vysvetľovať pánovi z Námestova, ktorý im dnes zomrel po tretej dávke hneď, ako vyšiel z vakcinačného centra - ďalšia obeť tejto vlády.Jediné, čo vedia, je huckať Slovákov proti sebe. Huckať na ľudí policajtov. Huckať všetkých proti všetkým.Celé zle, toto je celé zle 🙁

Ľuboš Blaha 12 min · PRIPRAVTE SA - DVOJTÝŽDŇOVÝ LOCKDOWN SKONČÍ V APRÍLI Je to tu. Lockdown až do jari. Alebo je niekto taký naivný, že verí, že to bude fakt trvať len dva týždne? 1. Celý rok klamali. Na čele s prezidentkou Čaputovou. Vraj vakcína je sloboda - choďte to teraz vysvetľovať zaočkovaným. 2. Naleteli. Škaredo naleteli. Väčšina z nich si dala vakcínu kvôli tomu, aby mohli chodiť po baroch, nemuseli sa testovať, aby neprišli o prácu a aby mohli cestovať. Kvôli tomuto to riskli - nie kvôli zdraviu. 3. A dnes majú výsledok. Budú sedieť v domácom väzení - vitajte medzi nami podľuďmi, priatelia. Oklamali vás. Sľubovali, že už nikdy nebude celoplošný lockdown ani núdzový stav. A prask - je to tu. 4. Prezidentka Čaputová ešte pred pár týždňami slávnostne vyhlasovala, že Slovensko je na tretiu vlnu pripravené - to sa fakt nájde niekto na Slovensku, kto by tejto dáme ešte veril? 5. A to fakt je ešte niekto na Slovensku zvedavý na limetkového šaša, čo ešte aj v tejto chvíli vrieska po opozícii? Proste podviedli ľudí. A kvôli nim umrú ďalšie tisíce. Bodka. 6. Čo je hrozné, dnes vyriekli ortieľ aj nad tisíckami rodín, ktoré prídu o obživu. Odsúdili k hladu obchodníkov, živnostníkov, prevádzky a hotely. Zase im nič nedajú, zase ich nechajú napospas. 7. Zahraničné reťazce zase budú nechutne bohatnúť na úkor malých slovenských predajní a Matovič sa ešte aj vyhráža slovenským živnostníkom, že im násobne zvýši dane. 8. Toto je tá úžasná pravica. Toto je to úžasné Slušné Slovensko. Pomáhať nadnárodným reťazcom a bankám. 9. A ľudia majú jediné právo - celý deň otročiť a večer ísť domov, zapnúť telku a nechať si vymývať mozog Markízou. Šťastný a veselý fašizmus. 10. Mimochodom, myslíte si, že sa prišli poradiť s parlamentom? Nie, oni tu už vládnu ako obyčajní tyrani. O lockdowne sme sa dozvedeli z Denníka N. Perfektné. 11. V parlamentnej demokracii to tu riadia vládnymi dekrétmi a Mikasovými vyhláškami. To aj Hitler mal viac úcty k parlamentu. 12. A od zajtra tu budú pišťať, že musíme mať povinné očkovanie. Nech to idú vysvetľovať pánovi z Námestova, ktorý im dnes zomrel po tretej dávke hneď, ako vyšiel z vakcinačného centra - ďalšia obeť tejto vlády. Jediné, čo vedia, je huckať Slovákov proti sebe. Huckať na ľudí policajtov. Huckať všetkých proti všetkým. Celé zle, toto je celé zle

Ľuboš Blaha
1 h ·
EŠTE RAZ A NAPOSLEDY - DAJTE PREČ TIE VAŠE VAKCINAČNÉ PAPRČE OD NAŠICH DETÍ!
Mysleli ste si, že už nič horšie ako toto peklo nemôže prísť? Tak ste sa mýlili. EMA práve schválila vakcináciu detí - teraz začne skutočné peklo.

1. Na toto čakali všetci neoliberálni vakcinátori, na toto čakali farmafirmy. Ich terčom sú naše malé detičky od 5 do 12 rokov. Chcú z nich urobiť pokusných králikov - z tých najviac bezbranných!
  2. Otestovali to na 2 tisíc deťoch, aby to teraz išli rvať do miliónov tých najnevinnejších ľudských bytostí. Môžu im kompletne zničiť imunitu, môže to mať dlhodobé následky, ktoré nikto nevie predvídať.
  3. Deti koronavírus prakticky nijako neohrozuje. Nie sú rizikovou skupinou a šanca, že sa dostanú kvôli Covidu do nemocnice, je asi taká, ako že do nich udrie blesk.
  4. Ale farmafirmy potrebujú rozšíriť portfólium svojich zákazníkov. Potrebujú ďalšie miliardy. A tak idú po našich deťoch! Pritom už dnes vedia, že očkovanie nebráni prenosu Delty - čiže pandemický efekt je pre deti a pre spoločnosť nulový.
  5. Už dnes vieme, že vakcinácia spôsobuje aj smrť. Len na Slovensku zomrelo kvôli očkovaniu na Covid prinajmenšom sedem ľudí. Ďalších vyše tisíc majú vážne následky.
  6. A teraz mi povedzte - čo ak sa niečo stane vášmu malému 5-ročnému? Že kvôli očkovaniu zomrie. Alebo bude ako dievča neplodné. Alebo bude mať celý život problémy so srdcom. Len si to predstavte.
  7. Úradník povie - sorry. Farmafirma pošle sústrastný e-mail. Liberálne médiá napíšu - stalo sa, nevadí, ideme ďalej. Vraj benefity prevyšujú straty. A tak. Však čo - jedno mŕtve dieťa.
  8. A bude vybavené. Pozrite sa na svoje dieťa a zamyslite sa nad tým. To myslia vážne? Ešte raz - štát vie, že existuje riziko smrti. To teraz ideme naozaj riskovať životy našich detičiek. Zošaleli?
  9. Budú šíriť lži, že však deti už teraz očkujeme na detské choroby. Ale nepovedia, že v prípade detských chorôb sa deti očkujú zabehnutými vakcínami, ktoré sú tu desaťročia.
  10. Nepovedia, že v prípade detských chorôb sa vytvára kolektívna imunita, čo pri koronavírusoch nie je možné, lebo mutujú. Nepovedia, že v prípade detských chorôb majú vakcíny stopercentnú účinnosť a medzi nežiaducimi účinkami nie je smrť.
  11. Nepovedia, že v prípade detských chorôb nebudeš musieť chodiť na včeličku dva-trikrát do roka. A aj tak bude účinnosť neporovnateľne menšia.
  12. A čo je najdôležitejšie. Na rozdiel od detských vakcín sa v prípade Covidu bavíme o revolučnej technológii mRNA, ktorá bola prvýkrát v dejinách odskúšaná na človeku pred 7 rokmi a na Covid sa používa druhý rok.
  13. Netušíme, čo môže dlhodobo priniesť. Netušíme, aké vedľajšie účinky sa môžu objaviť. Ale už teraz vieme, že spôsobuje toľko vedľajších účinkov, koľko nespôsobujú všetky vakcíny na detské choroby dokopy.
  14. A toto teraz ideme pchať do našich detí? Nasilu? Aby bolo jasné - je len otázkou času, kedy bude detské očkovanie povinné. Vytvoria taký istý fašizmus ako v prípade dospelých.
  15. Salámovka, už to poznáme. Najskôr zaplavia médiá drahými kampaňami - usmievavé blonďavé detičky s ihlou v pliecku a nad nimi dojatá mamička hovorí, ako zachraňuje životy a slobodu.
  16. Nebude to fungovať, lebo ľudia nie sú blbí. A tak pritvrdia. Nepustia vaše deti do škôlky, do školy, na krúžky, do tábora. A keď ani to nebude fungovať, vyhlásia povinné očkovanie. Ide z toho strach!TOTO PEKLO MUSÍME ZASTAVIŤ UŽ V ZÁRODKU! POSTAVME SA NA ODPOR - HNEĎ!Prosím, zdieľajte - chráňme naše deti, chráňme pravdu, chráňme si rodiny!

Ľuboš Blaha 1 h · EŠTE RAZ A NAPOSLEDY - DAJTE PREČ TIE VAŠE VAKCINAČNÉ PAPRČE OD NAŠICH DETÍ! Mysleli ste si, že už nič horšie ako toto peklo nemôže prísť? Tak ste sa mýlili. EMA práve schválila vakcináciu detí - teraz začne skutočné peklo. 1. Na toto čakali všetci neoliberálni vakcinátori, na toto čakali farmafirmy. Ich terčom sú naše malé detičky od 5 do 12 rokov. Chcú z nich urobiť pokusných králikov - z tých najviac bezbranných! 2. Otestovali to na 2 tisíc deťoch, aby to teraz išli rvať do miliónov tých najnevinnejších ľudských bytostí. Môžu im kompletne zničiť imunitu, môže to mať dlhodobé následky, ktoré nikto nevie predvídať. 3. Deti koronavírus prakticky nijako neohrozuje. Nie sú rizikovou skupinou a šanca, že sa dostanú kvôli Covidu do nemocnice, je asi taká, ako že do nich udrie blesk. 4. Ale farmafirmy potrebujú rozšíriť portfólium svojich zákazníkov. Potrebujú ďalšie miliardy. A tak idú po našich deťoch! Pritom už dnes vedia, že očkovanie nebráni prenosu Delty - čiže pandemický efekt je pre deti a pre spoločnosť nulový. 5. Už dnes vieme, že vakcinácia spôsobuje aj smrť. Len na Slovensku zomrelo kvôli očkovaniu na Covid prinajmenšom sedem ľudí. Ďalších vyše tisíc majú vážne následky. 6. A teraz mi povedzte - čo ak sa niečo stane vášmu malému 5-ročnému? Že kvôli očkovaniu zomrie. Alebo bude ako dievča neplodné. Alebo bude mať celý život problémy so srdcom. Len si to predstavte. 7. Úradník povie - sorry. Farmafirma pošle sústrastný e-mail. Liberálne médiá napíšu - stalo sa, nevadí, ideme ďalej. Vraj benefity prevyšujú straty. A tak. Však čo - jedno mŕtve dieťa. 8. A bude vybavené. Pozrite sa na svoje dieťa a zamyslite sa nad tým. To myslia vážne? Ešte raz - štát vie, že existuje riziko smrti. To teraz ideme naozaj riskovať životy našich detičiek. Zošaleli? 9. Budú šíriť lži, že však deti už teraz očkujeme na detské choroby. Ale nepovedia, že v prípade detských chorôb sa deti očkujú zabehnutými vakcínami, ktoré sú tu desaťročia. 10. Nepovedia, že v prípade detských chorôb sa vytvára kolektívna imunita, čo pri koronavírusoch nie je možné, lebo mutujú. Nepovedia, že v prípade detských chorôb majú vakcíny stopercentnú účinnosť a medzi nežiaducimi účinkami nie je smrť. 11. Nepovedia, že v prípade detských chorôb nebudeš musieť chodiť na včeličku dva-trikrát do roka. A aj tak bude účinnosť neporovnateľne menšia. 12. A čo je najdôležitejšie. Na rozdiel od detských vakcín sa v prípade Covidu bavíme o revolučnej technológii mRNA, ktorá bola prvýkrát v dejinách odskúšaná na človeku pred 7 rokmi a na Covid sa používa druhý rok. 13. Netušíme, čo môže dlhodobo priniesť. Netušíme, aké vedľajšie účinky sa môžu objaviť. Ale už teraz vieme, že spôsobuje toľko vedľajších účinkov, koľko nespôsobujú všetky vakcíny na detské choroby dokopy. 14. A toto teraz ideme pchať do našich detí? Nasilu? Aby bolo jasné - je len otázkou času, kedy bude detské očkovanie povinné. Vytvoria taký istý fašizmus ako v prípade dospelých. 15. Salámovka, už to poznáme. Najskôr zaplavia médiá drahými kampaňami - usmievavé blonďavé detičky s ihlou v pliecku a nad nimi dojatá mamička hovorí, ako zachraňuje životy a slobodu. 16. Nebude to fungovať, lebo ľudia nie sú blbí. A tak pritvrdia. Nepustia vaše deti do škôlky, do školy, na krúžky, do tábora. A keď ani to nebude fungovať, vyhlásia povinné očkovanie. Ide z toho strach! TOTO PEKLO MUSÍME ZASTAVIŤ UŽ V ZÁRODKU! POSTAVME SA NA ODPOR - HNEĎ! Prosím, zdieľajte - chráňme naše deti, chráňme pravdu, chráňme si rodiny!

Ľuboš Blaha
2 h ·
A keď už si myslíš, že Matovič s väčšou hlúposťou ako s krčahmi a limetkami prísť nemôže - bum, chaloš vytiahne 500-eurové poukazy. Po čele si aktuálne plieska celé Slovensko.

1. On chce korumpovať seniorov tým, že ak sa pôjdu dať zaočkovať, tak im dá za odmenu poukážku do posilky či akvaparku. Nemajú na lieky a na energie, tak prečo im nedopriať tobogany. Igor vymyslel.
  2. A môžu ísť aj k Borisovi na vleky. Zalyžovať si. Dostanú "borisky". Za 500 miliónov. Taký malý úplatoček od dvoch mafiánov. Načo by riešili zdravotné ohľady - Igor to dáva na teleshopping.
  3. Ak si kúpiš dve panvice naraz a na jar prikúpiš tretiu, tak dostaneš darčekovú poukážku. Tamtarará, vianočná akcoška! Poznáte z letáku! Och, ďalšia radosť vo mne! Môžeš si ísť sadnúť do zatvorených kaviarní a skolabovaných hotelov. Tlieskame.
  4. A Borisko sa vedľa Igorka ucuľuje, aké úchvatné idey to z nich vypadávajú - áno, milé deti, takto to dopadne, keď v škole nedávate pozor a diplomovky za vás píšu spolužiaci. Igor a Boris - Kremienok a Chocholúšik slovenskej politiky.
  5. Ja len, že vo svetle tohto nového fascinujúceho nápadu z dielne nášho psychorodia sa už aj krčahy s vodou zdajú byť odrazu ako vcelku racionálny spôsob, ako vyriešiť pandémiu.
  6. Ale vážne: Matovičovi to zjavne nedopína, ale ak je niekto presvedčený, že vakcína môže ohroziť jeho zdravie, tak názor nezmení, ako ho podplatíte Borisovým svahom. A celkom isto nie, keď má 70 rokov.
  7. V skutočnosti je toto Matovičovo gesto ďalší prejav neúcty a arogancie voči seniorom. Je len súčasťou nechutnej kampane, ktorú tu už niekoľko mesiacov šíri vláda, podľa ktorej sú nezaočkovaní ľudia "dobytok" a máme ich k vakcíne dokopať ako také stádo.
  8. Matovič vlastne hovorí - prevádzky sme zavreli kvôli vám, vy dezoláti, a to kvôli vám tu všetci trpia. A tu vám teraz dávam úplatok, aby som vás tam nahnal - a je mi jedno, či vám to zdravotne pomôže alebo vás to zabije!
  9. Ukazuje prstom na seniorov ako na nepriateľov ľudstva a odkazuje Slovákom - aha, na týchto sa vyvršujte! Na tých mierte svoju nenávisť! To kvôli nim je tu lockdown! Uplatíme ich a všetko bude alright.
  10. Takéto lži šíri ten humusák. Takýto hejt! Jemu stále ešte nedocvaklo, že vakcíny problém neriešia. Naopak - vakcíny ho vytvárajú. V Botswane sa objavil nový variant - nazvali ho "ní". A vyzerá, že bude nebezpečnejší ako Delta.
  11. Pamätáte, ako tu už rok dokola upozorňujeme na varovania Luca Montagniera, francúzskeho nobelistu, že vakcíny na vírusy v skutočnosti vírusom pomáhajú, pretože tie hľadajú spôsob, ako prežiť a mutujú do nebezpečnejších variantov...
  12. A liberálne kaviarne kričali - níííí-jéééé. A máme to tu - níííí je medzi nami. Gratulujeme. Po britskom a indickom mutante tu budeme mať Botswanu - radujme sa, veseľme sa.
  13. Ale nebojte, Pfizer za zisky 36 miliárd ročne vytvorí ďalšiu včeličku, aby mohol vzniknúť ďalší mutant. Ešte horší a ešte nákazlivejší. Éta, théta, kapa a možno bude aj chí, ksí a pí. Voalá!
  14. Ale určite to vyrieši 500-eurová "boriska" pre seniorov na vlek. To je naša záchrana. Po očkovacej lotérii ďalší skvelý nápad miestneho pochabela. Rozhadzujme stovky miliónov na sprostosti, keď nám chýbajú sestričky, prístroje a obchodníci padajú na ústa.
  15. Igor a Boris sú dvaja mafiáni. Jediné, čo vedia, je uplácať, vyhrážať sa, šíriť nenávisť a zastrašovať. Keď ponuky, ktoré sa nedajú odmietnuť, dával Don Corleone, aspoň to malo úroveň. Hentí dvaja ťulpasi sú paródiou ešte aj na mafiu. Prosím, vyžeňme to niekam ďaleko, nech sa to už nevracia. Nech si spakujú všetky krčahy, limetky, poukážky aj lexuaríny a nech ťahajú, kade ľahšie - Matovič, už proste sklapni!

Ľuboš Blaha 2 h · A keď už si myslíš, že Matovič s väčšou hlúposťou ako s krčahmi a limetkami prísť nemôže - bum, chaloš vytiahne 500-eurové poukazy. Po čele si aktuálne plieska celé Slovensko. 1. On chce korumpovať seniorov tým, že ak sa pôjdu dať zaočkovať, tak im dá za odmenu poukážku do posilky či akvaparku. Nemajú na lieky a na energie, tak prečo im nedopriať tobogany. Igor vymyslel. 2. A môžu ísť aj k Borisovi na vleky. Zalyžovať si. Dostanú "borisky". Za 500 miliónov. Taký malý úplatoček od dvoch mafiánov. Načo by riešili zdravotné ohľady - Igor to dáva na teleshopping. 3. Ak si kúpiš dve panvice naraz a na jar prikúpiš tretiu, tak dostaneš darčekovú poukážku. Tamtarará, vianočná akcoška! Poznáte z letáku! Och, ďalšia radosť vo mne! Môžeš si ísť sadnúť do zatvorených kaviarní a skolabovaných hotelov. Tlieskame. 4. A Borisko sa vedľa Igorka ucuľuje, aké úchvatné idey to z nich vypadávajú - áno, milé deti, takto to dopadne, keď v škole nedávate pozor a diplomovky za vás píšu spolužiaci. Igor a Boris - Kremienok a Chocholúšik slovenskej politiky. 5. Ja len, že vo svetle tohto nového fascinujúceho nápadu z dielne nášho psychorodia sa už aj krčahy s vodou zdajú byť odrazu ako vcelku racionálny spôsob, ako vyriešiť pandémiu. 6. Ale vážne: Matovičovi to zjavne nedopína, ale ak je niekto presvedčený, že vakcína môže ohroziť jeho zdravie, tak názor nezmení, ako ho podplatíte Borisovým svahom. A celkom isto nie, keď má 70 rokov. 7. V skutočnosti je toto Matovičovo gesto ďalší prejav neúcty a arogancie voči seniorom. Je len súčasťou nechutnej kampane, ktorú tu už niekoľko mesiacov šíri vláda, podľa ktorej sú nezaočkovaní ľudia "dobytok" a máme ich k vakcíne dokopať ako také stádo. 8. Matovič vlastne hovorí - prevádzky sme zavreli kvôli vám, vy dezoláti, a to kvôli vám tu všetci trpia. A tu vám teraz dávam úplatok, aby som vás tam nahnal - a je mi jedno, či vám to zdravotne pomôže alebo vás to zabije! 9. Ukazuje prstom na seniorov ako na nepriateľov ľudstva a odkazuje Slovákom - aha, na týchto sa vyvršujte! Na tých mierte svoju nenávisť! To kvôli nim je tu lockdown! Uplatíme ich a všetko bude alright. 10. Takéto lži šíri ten humusák. Takýto hejt! Jemu stále ešte nedocvaklo, že vakcíny problém neriešia. Naopak - vakcíny ho vytvárajú. V Botswane sa objavil nový variant - nazvali ho "ní". A vyzerá, že bude nebezpečnejší ako Delta. 11. Pamätáte, ako tu už rok dokola upozorňujeme na varovania Luca Montagniera, francúzskeho nobelistu, že vakcíny na vírusy v skutočnosti vírusom pomáhajú, pretože tie hľadajú spôsob, ako prežiť a mutujú do nebezpečnejších variantov... 12. A liberálne kaviarne kričali - níííí-jéééé. A máme to tu - níííí je medzi nami. Gratulujeme. Po britskom a indickom mutante tu budeme mať Botswanu - radujme sa, veseľme sa. 13. Ale nebojte, Pfizer za zisky 36 miliárd ročne vytvorí ďalšiu včeličku, aby mohol vzniknúť ďalší mutant. Ešte horší a ešte nákazlivejší. Éta, théta, kapa a možno bude aj chí, ksí a pí. Voalá! 14. Ale určite to vyrieši 500-eurová "boriska" pre seniorov na vlek. To je naša záchrana. Po očkovacej lotérii ďalší skvelý nápad miestneho pochabela. Rozhadzujme stovky miliónov na sprostosti, keď nám chýbajú sestričky, prístroje a obchodníci padajú na ústa. 15. Igor a Boris sú dvaja mafiáni. Jediné, čo vedia, je uplácať, vyhrážať sa, šíriť nenávisť a zastrašovať. Keď ponuky, ktoré sa nedajú odmietnuť, dával Don Corleone, aspoň to malo úroveň. Hentí dvaja ťulpasi sú paródiou ešte aj na mafiu. Prosím, vyžeňme to niekam ďaleko, nech sa to už nevracia. Nech si spakujú všetky krčahy, limetky, poukážky aj lexuaríny a nech ťahajú, kade ľahšie - Matovič, už proste sklapni!

Ľuboš Blaha
3 h ·
FALOŠNE OSPEVUJÚ DUBČEKA A PRITOM BY MU AKO KOMUNISTOVI ODOBRALI DÔCHODOK
Nedokážem sa na to ich pokrytectvo pozerať. Oslavujú 100-ročnicu Alexandra Dubčeka, priživujú sa na tom, že Slováci ho milujú - a pritom ho liberáli v skutočnosti nenávidia.

1. Prezidentka Zuzana Čaputová dnes vo svojom fejsbúkovom videjku vychvaľuje Alexandra Dubčeka ako "muža Pražskej jari 1968."
  2. Ale pritom sama podpísala zjavne protiústavný zákon, podľa ktorého by zobrali Dubčekovi dôchodok! Viete si predstaviť väčšie farizejstvo?
  3. V lete Matovičovci schválili protikomunistický zákon na princípe kolektívnej viny. Každý, kto pracoval v komunistickej strane, vrátane mzdárok a upratovačiek, prichádza o dôchodok za toto obdobie. Skrivodlivosť ako hrom!
  4. Čiže za obdobie, kedy sa Dubček snažil ako vedúci predstaviteľ komunistickej strany demokratizovať režim, za čo ho oslavujú v celom svete, táto primitívna nenávistná vláda by mu za to strhla dôchodok!
  5. A prezidentka, ktorá má dnes Dubčeka plné ústa, tento zákon podpísala. Povedala, že je síce v rozpore s judikatúrou Európskeho súdu pre ľudské práva, ale aj tak túto hnusnú protikomunistickú vendetu odsúhlasila.
  6. Pýtam sa pani prezidentky, pýtam sa tejto vlády - to vám nie je ani trochu trápne skladať dnes ódy k Dubčekovi, keď celé Slovensko vie, že keby žil, tak by ste ho za jeho demokratizačné úsilie v 60. rokoch vlastne potrestali?
  7. V lete som sa tvrdo postavil proti zákonu o odoberaní dôchodkov komunistom, pretože je postavený na princípe kolektívnej viny. Avizoval som, že strana SMER-SD sa obráti na ústavný súd a náš sľub plníme - naša žaloba je otázkou niekoľkých dní.
  8. Chcel by som poďakovať významnému ústavnému právnikovi Eduardovi Báránymu za jeho právne rady - to on ma upozornil na to, že Matovičovci by časť dôchodku zobrali aj Alexandrovi Dubčekovi - práve za tie roky, za ktoré ho všetci oslavujeme.
  9. Áno, Dubčekova storočnica je veľký národný sviatok pre celé Slovensko. A mne koluje Dubčekova vízia socializmu s ľudskou tvárou v žilách - a vždy bude.
  10. Ale prepáčte - my ľavičiari nemôžeme dovoliť liberálom a pravičiarom, aby sa priživovali na Dubčekovi, ktorému ešte aj po smrti ubližujú.
  11. Nie je medzinárodná hanba, že jednej z našich najvýznamnejších historických osobností by dnes kvôli vládnucim liberálom zobrali sociálne práva na dôchodok?
  12. Nie je hanba, že takto idú ubližovať mnohým dobrým komunistom, ktorí verili v tie isté ideály ako Dubček?
  13. Nie je hanba, že takto idú ubližovať radovým úradníkom, strážnikom či policajtom? Všetkých hodili do jednej kopy a povedali - toto sú hnusní "eštebáci". A do tejto kopy hodili aj Dubčeka!
  14. Toto sú mená tých, ktorí sa takto vybúrili na Dubčekovi a celej generácií našich predkov - Čaputová, Andrejuvová, Dostál, Benčík, Šeliga, Grendel, Osuský, Šípoš, Tabák a ďalší ikváči z vládnej koalície.
  15. Hanbite sa, pani prezidentka. Hanbi sa, vláda. Pošliapali ste pamiatku Alexandra Dubčeka - práve v rok jeho stého výročia. Vašimi patetickými rečami to neodčiníte. Dubček by vami pohŕdal - tak ako vami pohŕda celý slovenský národ!

socializmussludskoutvarou #alexanderdubcek #storocnica

Ľuboš Blaha 3 h · FALOŠNE OSPEVUJÚ DUBČEKA A PRITOM BY MU AKO KOMUNISTOVI ODOBRALI DÔCHODOK Nedokážem sa na to ich pokrytectvo pozerať. Oslavujú 100-ročnicu Alexandra Dubčeka, priživujú sa na tom, že Slováci ho milujú - a pritom ho liberáli v skutočnosti nenávidia. 1. Prezidentka Zuzana Čaputová dnes vo svojom fejsbúkovom videjku vychvaľuje Alexandra Dubčeka ako "muža Pražskej jari 1968." 2. Ale pritom sama podpísala zjavne protiústavný zákon, podľa ktorého by zobrali Dubčekovi dôchodok! Viete si predstaviť väčšie farizejstvo? 3. V lete Matovičovci schválili protikomunistický zákon na princípe kolektívnej viny. Každý, kto pracoval v komunistickej strane, vrátane mzdárok a upratovačiek, prichádza o dôchodok za toto obdobie. Skrivodlivosť ako hrom! 4. Čiže za obdobie, kedy sa Dubček snažil ako vedúci predstaviteľ komunistickej strany demokratizovať režim, za čo ho oslavujú v celom svete, táto primitívna nenávistná vláda by mu za to strhla dôchodok! 5. A prezidentka, ktorá má dnes Dubčeka plné ústa, tento zákon podpísala. Povedala, že je síce v rozpore s judikatúrou Európskeho súdu pre ľudské práva, ale aj tak túto hnusnú protikomunistickú vendetu odsúhlasila. 6. Pýtam sa pani prezidentky, pýtam sa tejto vlády - to vám nie je ani trochu trápne skladať dnes ódy k Dubčekovi, keď celé Slovensko vie, že keby žil, tak by ste ho za jeho demokratizačné úsilie v 60. rokoch vlastne potrestali? 7. V lete som sa tvrdo postavil proti zákonu o odoberaní dôchodkov komunistom, pretože je postavený na princípe kolektívnej viny. Avizoval som, že strana SMER-SD sa obráti na ústavný súd a náš sľub plníme - naša žaloba je otázkou niekoľkých dní. 8. Chcel by som poďakovať významnému ústavnému právnikovi Eduardovi Báránymu za jeho právne rady - to on ma upozornil na to, že Matovičovci by časť dôchodku zobrali aj Alexandrovi Dubčekovi - práve za tie roky, za ktoré ho všetci oslavujeme. 9. Áno, Dubčekova storočnica je veľký národný sviatok pre celé Slovensko. A mne koluje Dubčekova vízia socializmu s ľudskou tvárou v žilách - a vždy bude. 10. Ale prepáčte - my ľavičiari nemôžeme dovoliť liberálom a pravičiarom, aby sa priživovali na Dubčekovi, ktorému ešte aj po smrti ubližujú. 11. Nie je medzinárodná hanba, že jednej z našich najvýznamnejších historických osobností by dnes kvôli vládnucim liberálom zobrali sociálne práva na dôchodok? 12. Nie je hanba, že takto idú ubližovať mnohým dobrým komunistom, ktorí verili v tie isté ideály ako Dubček? 13. Nie je hanba, že takto idú ubližovať radovým úradníkom, strážnikom či policajtom? Všetkých hodili do jednej kopy a povedali - toto sú hnusní "eštebáci". A do tejto kopy hodili aj Dubčeka! 14. Toto sú mená tých, ktorí sa takto vybúrili na Dubčekovi a celej generácií našich predkov - Čaputová, Andrejuvová, Dostál, Benčík, Šeliga, Grendel, Osuský, Šípoš, Tabák a ďalší ikváči z vládnej koalície. 15. Hanbite sa, pani prezidentka. Hanbi sa, vláda. Pošliapali ste pamiatku Alexandra Dubčeka - práve v rok jeho stého výročia. Vašimi patetickými rečami to neodčiníte. Dubček by vami pohŕdal - tak ako vami pohŕda celý slovenský národ! #socializmussludskoutvarou #alexanderdubcek #storocnica

L. Blaha: Za peklo okolo Covidu-19, ktoré všetci zažívame, môžu USA. Američania financovali výskum koronavírusov v čínskom Wuhane
https://www.infovojna.sk/article/video-odborari-uz-maju-plne-zuby-klamstiev-a-arogancie-moci-hegero-matovicovej-zlocineckej-vlady-kraglovani-nepohodlnych-ludi-a-zdierania-obcanov-sef-koz-magdosko-hovori-o-vyhlaseni-generalneho-strajku-a-revolucii-v-ozbrojenych-zlozkach

L. Blaha: Za peklo okolo Covidu-19, ktoré všetci zažívame, môžu USA. Američania financovali výskum koronavírusov v čínskom Wuhane https://www.infovojna.sk/article/video-odborari-uz-maju-plne-zuby-klamstiev-a-arogancie-moci-hegero-matovicovej-zlocineckej-vlady-kraglovani-nepohodlnych-ludi-a-zdierania-obcanov-sef-koz-magdosko-hovori-o-vyhlaseni-generalneho-strajku-a-revolucii-v-ozbrojenych-zlozkach

Ľuboš Blaha
15 min ·
ZASTAVME NENÁVISŤ VOČI NAŠIM RODIČOM, ZASTAVME HEJT PROTI NEZAOČKOVANÝM! ZDIEĽAJ, AK SÚHLASÍŠ!
Zapneš telku a z každého kanála na teba vypadne - očkuj sa, lebo umrieš! Pozor, je tu Omikron, umrieme všetci! Nemocnice kolabujú kvôli nezaočkovaným! Nenáviď svoju mamu, lebo nie je očkovaná!

1. Dve základné emócie - strach a nenávisť. Na týchto dvoch emóciách je postavená každá totalita. Ľudia sa musia báť, aby poslúchali a aby sa dobrovoľne vzdávali slobody.
  2. A ľuďom musíš vytvoriť terč nenávisti - za fašizmu to boli etnické menšiny, dnes sú to nezaočkovaní ľudia, osobitne seniori, lebo kvôli nim vraj kolabujú nemocnice.
  3. Pravda je samozrejme inde. Nemocnice kolabujú preto, že zlyháva ambulantná liečba a pacienti s Covidom nie sú včas liečení - namiesto okamžitej a adresnej liečby im obvoďák cez telefón odkáže, nech si dajú paralén a nech volajú sanitku, keď sa začnú dusiť.
  4. Potom ich zoberú do nemocnice, kde chýbajú zdravotníci a prístroje, lebo vláda mala rok na to, aby sa postarala o to, aby nechýbali, ale radšej riešila, ako rušiť nemocnice a liať peniaze do očkovacích lotérií.
  5. Čiže - za kolaps zdravotníctva môže Hegerova vláda. Vypočujte si MUDr. Etelu Janekovú, ktorá to včera na TA3 vysvetlila celému Slovensku: včasná a adresná liečba zachraňuje ľudí. Nie očkovanie, ale liečba!
  6. Ale vláda potrebuje vytvoriť ilúziu, že za všetko zlo môžu seniori, že za to môžu nezaočkovaní, že za to môže opozícia. Takto fašisti fungovali vždy: ukazovať prstom a šíriť nenávisť.
  7. Potrebujú rozdeľovať národ - to je základné pravidlo každej totality. Zaočkovaná polovica populácie má nenávidieť tú nezaočkovanú a vice versa.
  8. A keď sa ozveš, že musíme rešpektovať jedných aj druhých, tak si extrémista, antivaxer a umierajú kvôli tebe ľudia. Pripúšťa sa iba jeden názor - očkuj sa každého polroka experimentálnymi vakcínami a kašli na to, že ich funkčnosť je slabá a aj tak môžeš prenášať vírus.
  9. To kvôli nezaočkovaným musíme zatvárať obchody - kričia. Ale nepovedia, že rovnako sprísňujú opatrenia aj v krajinách, kde je preočkovanosť dospelej populácie takmer stopercentná: pozrite sa do Belgicka (87%), Holandska (81%) či Rakúska (74%).
  10. To kvôli nezaočkovaným zomierajú ľudia - kričia. Ale nepovedia, že podľa štatistík Európskej komisie máme na Slovensku s 54% preočkovanosťou dospelých občanov 29 úmrtí na milión obyvateľov, navlas rovnako ako Belgicko, ktoré má 87-percentnú preočkovanosť. Ako je to možné?
  11. Nepovedia, že 68-percentné Maďarsko má 135 úmrtí, 72-percentné Grécko má 75 úmrtí a podržte sa, 66-percentne preočkované Lotyšsko má 266 úmrtí na milión obyvateľov! Európska komisia ich usvedčuje z klamstva!
  12. Hovoria si, že sú Slušné Slovensko a v skutočnosti vedia iba šíriť nenávisť. Prezidentka Čaputová kričí po Slovákoch, aby "netliachali". A podobne sa vyjadruje aj najnovšia hovorkyňa Slušného Slovenska - Dorota Nvotová.
  13. Pani Nvotová dostala pľúcnu embóliu, čo je jeden z oficiálne uvádzaných vedľajších účinkov vakcinácie. Ale speváčka trvá na tom, že to má z fajčenia, aj keď nemôže tušiť, z čoho to má - je muzikantka, nie lekárka.
  14. A ako správna Slušno-Slováčka zároveň vyhlásila, nech všetci nezaočkovaní "pokapú", aby mohla ona normálne žiť. Rozkošné. Takto by to Janko chcel.
  15. Nadávajú na seniorov, že zapĺňajú nemocnice a tuná fešanda nám z lôžka s pľúcnou embóliou a s cigaretou v hube odkazuje, aby sme "pokapali", lebo kvôli nám kolabujú nemocnice. No comment.
  16. Už mi tá ich fašistická nenávisť lezie na nervy - vám nie? Vypočujte si názory odborníkov, ktoré včera odzneli v relácii Hovorme spolu. Necítil som tam žiadnu nenávisť - počúval som argumenty vedcov, odborníkov, profesorov a virológov. Som preto extrémista?
  17. Ja viem, takou odbornosťou ako pani Nvotová prítomní vedci nedisponujú, ale predsa - nechajme oddýchnuť "profesorku" Dorotku a vypočujme si občas aj doktora Lakotu. Odporúčam, priatelia: https://www.youtube.com/watch?v=ieDMip9LOGQ
  18. Nechceme nič iné, len zastaviť nenávisť. Mám kopu priateľov, ktorí sú zaočkovaní a plne ich rešpektujem. Nerozdeľujem Slovákov na dobrých a zlých podľa toho, či sú klientmi Pfizeru. To preto som "dezolát"?
  19. Chceme len slobodu, diskusiu, pokoru a zmier. Nechceme, aby vláda šírila nenávisť voči našim rodičom. Nie sme žiadni vaxeri ani antivaxeri, sme len normálni Slováci, ktorí si vážia jeden druhého a odmietajú šírenie strachu a nenávisti.
  20. Ak patríš medzi nás, zdieľaj. Nech čím viac ľudí vidí, že my nie sme žiaden extrém - chceme len slobodu a pravdu. Krásnu nedeľu, priatelia!

Ľuboš Blaha 15 min · ZASTAVME NENÁVISŤ VOČI NAŠIM RODIČOM, ZASTAVME HEJT PROTI NEZAOČKOVANÝM! ZDIEĽAJ, AK SÚHLASÍŠ! Zapneš telku a z každého kanála na teba vypadne - očkuj sa, lebo umrieš! Pozor, je tu Omikron, umrieme všetci! Nemocnice kolabujú kvôli nezaočkovaným! Nenáviď svoju mamu, lebo nie je očkovaná! 1. Dve základné emócie - strach a nenávisť. Na týchto dvoch emóciách je postavená každá totalita. Ľudia sa musia báť, aby poslúchali a aby sa dobrovoľne vzdávali slobody. 2. A ľuďom musíš vytvoriť terč nenávisti - za fašizmu to boli etnické menšiny, dnes sú to nezaočkovaní ľudia, osobitne seniori, lebo kvôli nim vraj kolabujú nemocnice. 3. Pravda je samozrejme inde. Nemocnice kolabujú preto, že zlyháva ambulantná liečba a pacienti s Covidom nie sú včas liečení - namiesto okamžitej a adresnej liečby im obvoďák cez telefón odkáže, nech si dajú paralén a nech volajú sanitku, keď sa začnú dusiť. 4. Potom ich zoberú do nemocnice, kde chýbajú zdravotníci a prístroje, lebo vláda mala rok na to, aby sa postarala o to, aby nechýbali, ale radšej riešila, ako rušiť nemocnice a liať peniaze do očkovacích lotérií. 5. Čiže - za kolaps zdravotníctva môže Hegerova vláda. Vypočujte si MUDr. Etelu Janekovú, ktorá to včera na TA3 vysvetlila celému Slovensku: včasná a adresná liečba zachraňuje ľudí. Nie očkovanie, ale liečba! 6. Ale vláda potrebuje vytvoriť ilúziu, že za všetko zlo môžu seniori, že za to môžu nezaočkovaní, že za to môže opozícia. Takto fašisti fungovali vždy: ukazovať prstom a šíriť nenávisť. 7. Potrebujú rozdeľovať národ - to je základné pravidlo každej totality. Zaočkovaná polovica populácie má nenávidieť tú nezaočkovanú a vice versa. 8. A keď sa ozveš, že musíme rešpektovať jedných aj druhých, tak si extrémista, antivaxer a umierajú kvôli tebe ľudia. Pripúšťa sa iba jeden názor - očkuj sa každého polroka experimentálnymi vakcínami a kašli na to, že ich funkčnosť je slabá a aj tak môžeš prenášať vírus. 9. To kvôli nezaočkovaným musíme zatvárať obchody - kričia. Ale nepovedia, že rovnako sprísňujú opatrenia aj v krajinách, kde je preočkovanosť dospelej populácie takmer stopercentná: pozrite sa do Belgicka (87%), Holandska (81%) či Rakúska (74%). 10. To kvôli nezaočkovaným zomierajú ľudia - kričia. Ale nepovedia, že podľa štatistík Európskej komisie máme na Slovensku s 54% preočkovanosťou dospelých občanov 29 úmrtí na milión obyvateľov, navlas rovnako ako Belgicko, ktoré má 87-percentnú preočkovanosť. Ako je to možné? 11. Nepovedia, že 68-percentné Maďarsko má 135 úmrtí, 72-percentné Grécko má 75 úmrtí a podržte sa, 66-percentne preočkované Lotyšsko má 266 úmrtí na milión obyvateľov! Európska komisia ich usvedčuje z klamstva! 12. Hovoria si, že sú Slušné Slovensko a v skutočnosti vedia iba šíriť nenávisť. Prezidentka Čaputová kričí po Slovákoch, aby "netliachali". A podobne sa vyjadruje aj najnovšia hovorkyňa Slušného Slovenska - Dorota Nvotová. 13. Pani Nvotová dostala pľúcnu embóliu, čo je jeden z oficiálne uvádzaných vedľajších účinkov vakcinácie. Ale speváčka trvá na tom, že to má z fajčenia, aj keď nemôže tušiť, z čoho to má - je muzikantka, nie lekárka. 14. A ako správna Slušno-Slováčka zároveň vyhlásila, nech všetci nezaočkovaní "pokapú", aby mohla ona normálne žiť. Rozkošné. Takto by to Janko chcel. 15. Nadávajú na seniorov, že zapĺňajú nemocnice a tuná fešanda nám z lôžka s pľúcnou embóliou a s cigaretou v hube odkazuje, aby sme "pokapali", lebo kvôli nám kolabujú nemocnice. No comment. 16. Už mi tá ich fašistická nenávisť lezie na nervy - vám nie? Vypočujte si názory odborníkov, ktoré včera odzneli v relácii Hovorme spolu. Necítil som tam žiadnu nenávisť - počúval som argumenty vedcov, odborníkov, profesorov a virológov. Som preto extrémista? 17. Ja viem, takou odbornosťou ako pani Nvotová prítomní vedci nedisponujú, ale predsa - nechajme oddýchnuť "profesorku" Dorotku a vypočujme si občas aj doktora Lakotu. Odporúčam, priatelia: https://www.youtube.com/watch?v=ieDMip9LOGQ 18. Nechceme nič iné, len zastaviť nenávisť. Mám kopu priateľov, ktorí sú zaočkovaní a plne ich rešpektujem. Nerozdeľujem Slovákov na dobrých a zlých podľa toho, či sú klientmi Pfizeru. To preto som "dezolát"? 19. Chceme len slobodu, diskusiu, pokoru a zmier. Nechceme, aby vláda šírila nenávisť voči našim rodičom. Nie sme žiadni vaxeri ani antivaxeri, sme len normálni Slováci, ktorí si vážia jeden druhého a odmietajú šírenie strachu a nenávisti. 20. Ak patríš medzi nás, zdieľaj. Nech čím viac ľudí vidí, že my nie sme žiaden extrém - chceme len slobodu a pravdu. Krásnu nedeľu, priatelia!

Ľuboš Blaha
6 h ·
Dve tretiny Slovákov podľa najnovšieho prieskumu podporuje referendum - to je taká facka pre prezidentku Čaputovú, že by mala okamžite vyskočiť spod perinky a rovno podať demisiu.

1. Logika nepustí - ľudia tu nechcú mať žiadnu vládu zabarikádovanú na štyri roky. Občan musí mať vždy možnosť odvolať toho, koho volil a ten fatálne zlyhal. Viď Matovič.
  2. Prezidentka Čaputová zmarila túto najdemokratickejšiu možnosť a odkázala ľuďom, nech držia ústa a "netliachajú". A dve tretiny Slovákov jej odkazuje, že takto demokracia nevyzerá - takto vyzerá fašizmus.
  3. V SME samozrejme nezabudli dodať, že v prieskume sa za možnosť predčasných volieb vyslovili najmä "menej vzdelaní respondenti".
  4. Pretože tí vzdelaní sú až takí múdri, že tu chcú mať diktatúru a vedúcu úlohu OĽaNO v ústave. Paráda. Žehnáme múdrosť, pane, múdrosť, salarabanda.
  5. Prepáčte, ale to fakt chce niekto, aby tu táto banda primitívov vládla celé štyri roky? A nedalo sa ju nijako odvolať? Nemusíte mať v láske Smer, ale Matovič a Sulík sú čistá katastrfoa - to nevidí len slepý.
  6. Včera sa Matovič dovalil na koaličnú radu a zase sme počúvali o tom, ako za všetko môže Sulík a ako nechce pomôcť ľuďom a ako budú zase kvôli nemu umierať - a kto ti kázal, drahý môj, liezť do koalície s neoliberálnym sociopatom?
  7. Sulík na oplátku odkazuje Matovičovi, že on je tu ten precízny "hodinár", ktorý do posledného puntíku pripravuje strašne úchvatné reformy a potom dôjde polodementný "hodinár" Igor s kladivom a klincom a všetko roztrieska.
  8. A takto si to tu pingpongujú, kým zomierajú ľudia a obchodníci padajú na ústa. Repríza minulej sezóny - už sme sa nevedeli dočkať voľného pokračovania úspešnej komédie Blbý a blbší. Len teraz - ktorý je ktorý?
  9. Vyznamenala sa aj tímlíderka SaS pre červené nohavičky Bittó. Slávnostne ohlásila, že vakcína je zázrak a spása, pretože ona, trikrát zaočkovaná, bola týždeň v karanténe so svojím nakazeným manželom a neuveríte - Covid nedostala. Aký väčší dôkaz existuje?
  10. Nechcem Vám boriť sebavedomie, milá pani poslankyňa, ale ja som bol predminulý týždeň takisto doma v karanténe a Covid mala manželka aj synček. A tiež sme boli týždeň hlava na hlave.
  11. Neuveríte, nie som očkovaný ani jednou jedinou včeličkou a aj tak som Covid nedostal. Aj to je najväčší dôkaz na svete, že vakcináciu netreba? Podľa saskárskej logiky zjavne áno - nech žije veda!
  12. Mám pre vás drobnú radu. Pre všetkých. Najskôr pre pani Bittó takú leninskú - mlčať, mlčať, mlčať.
  13. Rada pre Limetku z Ministerstva financií - dajte 500 eur každému dôchodcovi, pretože si to seniori zaslúžia. Čaká ich obrovská vlna zdražovania a štát sa musí postarať o vzácnu generáciu ľudí, ktorí tu vybudovali celé Slovensko.
  14. Nepodmieňujte to žiadnym pochybným očkovaním ani kupónmi na Borisove vleky - proste im tie peniaze dajte a prestaňte šíriť nenávisť voči seniorom. Ako avizoval Robert Fico - ak im dáte 500 eur ako trinásty dôchodok, Smer vám za to s radosťou zahlasuje.
  15. A poprosíme aj pani prezidentku - zobuďte sa, pretrite očká a pozrite si najnovší prieskum. A potom konečne vypíšte referendum. Slovensko chce predčasné voľby, Slovensko chce návrat do normálu. Budíček, pani Čaputová, budíček.

Ľuboš Blaha 6 h · Dve tretiny Slovákov podľa najnovšieho prieskumu podporuje referendum - to je taká facka pre prezidentku Čaputovú, že by mala okamžite vyskočiť spod perinky a rovno podať demisiu. 1. Logika nepustí - ľudia tu nechcú mať žiadnu vládu zabarikádovanú na štyri roky. Občan musí mať vždy možnosť odvolať toho, koho volil a ten fatálne zlyhal. Viď Matovič. 2. Prezidentka Čaputová zmarila túto najdemokratickejšiu možnosť a odkázala ľuďom, nech držia ústa a "netliachajú". A dve tretiny Slovákov jej odkazuje, že takto demokracia nevyzerá - takto vyzerá fašizmus. 3. V SME samozrejme nezabudli dodať, že v prieskume sa za možnosť predčasných volieb vyslovili najmä "menej vzdelaní respondenti". 4. Pretože tí vzdelaní sú až takí múdri, že tu chcú mať diktatúru a vedúcu úlohu OĽaNO v ústave. Paráda. Žehnáme múdrosť, pane, múdrosť, salarabanda. 5. Prepáčte, ale to fakt chce niekto, aby tu táto banda primitívov vládla celé štyri roky? A nedalo sa ju nijako odvolať? Nemusíte mať v láske Smer, ale Matovič a Sulík sú čistá katastrfoa - to nevidí len slepý. 6. Včera sa Matovič dovalil na koaličnú radu a zase sme počúvali o tom, ako za všetko môže Sulík a ako nechce pomôcť ľuďom a ako budú zase kvôli nemu umierať - a kto ti kázal, drahý môj, liezť do koalície s neoliberálnym sociopatom? 7. Sulík na oplátku odkazuje Matovičovi, že on je tu ten precízny "hodinár", ktorý do posledného puntíku pripravuje strašne úchvatné reformy a potom dôjde polodementný "hodinár" Igor s kladivom a klincom a všetko roztrieska. 8. A takto si to tu pingpongujú, kým zomierajú ľudia a obchodníci padajú na ústa. Repríza minulej sezóny - už sme sa nevedeli dočkať voľného pokračovania úspešnej komédie Blbý a blbší. Len teraz - ktorý je ktorý? 9. Vyznamenala sa aj tímlíderka SaS pre červené nohavičky Bittó. Slávnostne ohlásila, že vakcína je zázrak a spása, pretože ona, trikrát zaočkovaná, bola týždeň v karanténe so svojím nakazeným manželom a neuveríte - Covid nedostala. Aký väčší dôkaz existuje? 10. Nechcem Vám boriť sebavedomie, milá pani poslankyňa, ale ja som bol predminulý týždeň takisto doma v karanténe a Covid mala manželka aj synček. A tiež sme boli týždeň hlava na hlave. 11. Neuveríte, nie som očkovaný ani jednou jedinou včeličkou a aj tak som Covid nedostal. Aj to je najväčší dôkaz na svete, že vakcináciu netreba? Podľa saskárskej logiky zjavne áno - nech žije veda! 12. Mám pre vás drobnú radu. Pre všetkých. Najskôr pre pani Bittó takú leninskú - mlčať, mlčať, mlčať. 13. Rada pre Limetku z Ministerstva financií - dajte 500 eur každému dôchodcovi, pretože si to seniori zaslúžia. Čaká ich obrovská vlna zdražovania a štát sa musí postarať o vzácnu generáciu ľudí, ktorí tu vybudovali celé Slovensko. 14. Nepodmieňujte to žiadnym pochybným očkovaním ani kupónmi na Borisove vleky - proste im tie peniaze dajte a prestaňte šíriť nenávisť voči seniorom. Ako avizoval Robert Fico - ak im dáte 500 eur ako trinásty dôchodok, Smer vám za to s radosťou zahlasuje. 15. A poprosíme aj pani prezidentku - zobuďte sa, pretrite očká a pozrite si najnovší prieskum. A potom konečne vypíšte referendum. Slovensko chce predčasné voľby, Slovensko chce návrat do normálu. Budíček, pani Čaputová, budíček.
37.63k
324
25
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept