Politika v SR
Blaha a jeho perličky

Ona vie, že pácha zradu na vlastnom národe. Vie, že šliape po demokracii. A vie, že sa zapíše do dejín ako jediná hlava štátu v histórii, ktorá spochybnila referendum. Vie to.
1 Preto sa jej tak triasol hlas. Preto asi trikrát zopakovala to isté. Preto hovorila tak nervózne a rýchlo. Preto sa jej plietli slová. Videli ste to?
2.Normálne to dáva ako vyškolená hlásateľka predpovede počasia. Dnes bola v dezolátnom stave. Lebo vie, že to, čo pácha, jej ľudia nikdy neodpustia.
3.Napľula do tváre 600 tisíc občanom, ktorí v núdzovom stave bez akejkoľvek kampane spontánne podpísali petíciu za referendum.
4.Prezidentka by mala stáť na strane ľudí a ich práva na spolurozhodovanie. Namiesto toho sa im otočila chrbtom, len aby kryla proamerickú vládu.
5 Pošliapala ústavu, znetvorila demokraciu. Len aby bola americká ambasáda spokojná.
6.Z tohto sa nevyvlečiete, pani prezidentka. Tváriť sa, že existuje ľudské právo poslancov na 4-ročný plat? Predstierať, že referendum o predčasných voľbách je protiústavné, aj keď sa už dvakrát takéto referendum v minulosti konalo?
7 Tváriť sa, že Matovič tu dovládne štyri roky, aj keby tu páchal genocídu a spôsobil hladomory? Ak ho raz zvolili, tak ho ľudia nemôžu odvolať? Takto si predstavujete demokraciu?
8 Že ak raz švábov vpustíte do kúpeľne, majú zaručený pobyt na štyri roky? Toto je váš výklad suverenity ľudu?
9 Ak áno, pani prezidentka, iba potvrdzujete, že ste mizerná právnička, mizerná politička a ešte aj mizerná herečka. Odohrali ste to alibisticky a trápne.
10 Vy tu teraz neriešite akademický právny problém. Vy tu teraz spochybňujete ľudské právo 600 tisíc občanov Slovenska. A robíte to na pokyn vlády, ktorá o Vašom kroku ústami Remišovej informovala skôr než vy.
11 SMER-SD má pripravený právny tím na to, aby zastupoval státisíce Slovákov v Štrasburgu na Európskom súde pre ľudské práva - a áno, presne tam to poženieme, ak bude treba. Nezastavíte nás.
12 Nech to dopadne akokoľvek, už dnes je jasné, že prezidentka Zuzana Čaputová sa do dejín zapíše ako zradca národa. Zradila ľudí, zradila demokraciu, zradila Slovensko.
13 A ona to vie. Preto ten dnešný príšerný strach, ktorý z nej sršal. Preto tá panika. Preto to koktanie. Takúto facku demokracii ešte žiadna slovenská hlava štátu nedala.
14.Nie, dejiny si nebudú pamätať vaše garderóby. Ani vaše floskule a frázy. Dejiny si zapamätajú dnešný deň - keď ste sa mohli postaviť za referendum a vy ste radšej splnili pokyn Matoviča.
15 Zuzana Čaputová - prezidentka, ktorá pošliapala referendum. Tak si vás už navždy budú pamätať generácie, čo prídu po nás. Navždy.


Ona vie, že pácha zradu na vlastnom národe. Vie, že šliape po demokracii. A vie, že sa zapíše do dejín ako jediná hlava štátu v histórii, ktorá spochybnila referendum. Vie to. 1 Preto sa jej tak triasol hlas. Preto asi trikrát zopakovala to isté. Preto hovorila tak nervózne a rýchlo. Preto sa jej plietli slová. Videli ste to? 2.Normálne to dáva ako vyškolená hlásateľka predpovede počasia. Dnes bola v dezolátnom stave. Lebo vie, že to, čo pácha, jej ľudia nikdy neodpustia. 3.Napľula do tváre 600 tisíc občanom, ktorí v núdzovom stave bez akejkoľvek kampane spontánne podpísali petíciu za referendum. 4.Prezidentka by mala stáť na strane ľudí a ich práva na spolurozhodovanie. Namiesto toho sa im otočila chrbtom, len aby kryla proamerickú vládu. 5 Pošliapala ústavu, znetvorila demokraciu. Len aby bola americká ambasáda spokojná. 6.Z tohto sa nevyvlečiete, pani prezidentka. Tváriť sa, že existuje ľudské právo poslancov na 4-ročný plat? Predstierať, že referendum o predčasných voľbách je protiústavné, aj keď sa už dvakrát takéto referendum v minulosti konalo? 7 Tváriť sa, že Matovič tu dovládne štyri roky, aj keby tu páchal genocídu a spôsobil hladomory? Ak ho raz zvolili, tak ho ľudia nemôžu odvolať? Takto si predstavujete demokraciu? 8 Že ak raz švábov vpustíte do kúpeľne, majú zaručený pobyt na štyri roky? Toto je váš výklad suverenity ľudu? 9 Ak áno, pani prezidentka, iba potvrdzujete, že ste mizerná právnička, mizerná politička a ešte aj mizerná herečka. Odohrali ste to alibisticky a trápne. 10 Vy tu teraz neriešite akademický právny problém. Vy tu teraz spochybňujete ľudské právo 600 tisíc občanov Slovenska. A robíte to na pokyn vlády, ktorá o Vašom kroku ústami Remišovej informovala skôr než vy. 11 SMER-SD má pripravený právny tím na to, aby zastupoval státisíce Slovákov v Štrasburgu na Európskom súde pre ľudské práva - a áno, presne tam to poženieme, ak bude treba. Nezastavíte nás. 12 Nech to dopadne akokoľvek, už dnes je jasné, že prezidentka Zuzana Čaputová sa do dejín zapíše ako zradca národa. Zradila ľudí, zradila demokraciu, zradila Slovensko. 13 A ona to vie. Preto ten dnešný príšerný strach, ktorý z nej sršal. Preto tá panika. Preto to koktanie. Takúto facku demokracii ešte žiadna slovenská hlava štátu nedala. 14.Nie, dejiny si nebudú pamätať vaše garderóby. Ani vaše floskule a frázy. Dejiny si zapamätajú dnešný deň - keď ste sa mohli postaviť za referendum a vy ste radšej splnili pokyn Matoviča. 15 Zuzana Čaputová - prezidentka, ktorá pošliapala referendum. Tak si vás už navždy budú pamätať generácie, čo prídu po nás. Navždy.

Nech sa páči, priatelia, tu je zostrih z dnešnej mojej tlačovky, v ktorej som vyzval ministra zahraničných Ivana Korčoka, aby zvážil zotrvanie vo svojej funkcii.
1 Hrá sa na diplomata, ale používa slovník ako nevychovaný pubertiak.
2 Hrá sa na demokrata, ale nevadia mu režimy v Saudskej Arábii či Azerbajdžane, iba v Bielorusku.
3 Hrá sa na bojovníka proti dezinformáciám a sám šíri o mne dezinformácie.
4 Kope do Ruska a slovanských národov a škodí Slovensku. Presadzuje národné záujmy nie Slovákov, ale Američanov.
5 Pohár trpezlivosti pretiekol - Korčok bude svoje klamstvá o mne vysvetľovať polícii.


https://www.facebook.com/LBlaha/videos/326367708882890


Nech sa páči, priatelia, tu je zostrih z dnešnej mojej tlačovky, v ktorej som vyzval ministra zahraničných Ivana Korčoka, aby zvážil zotrvanie vo svojej funkcii. 1 Hrá sa na diplomata, ale používa slovník ako nevychovaný pubertiak. 2 Hrá sa na demokrata, ale nevadia mu režimy v Saudskej Arábii či Azerbajdžane, iba v Bielorusku. 3 Hrá sa na bojovníka proti dezinformáciám a sám šíri o mne dezinformácie. 4 Kope do Ruska a slovanských národov a škodí Slovensku. Presadzuje národné záujmy nie Slovákov, ale Američanov. 5 Pohár trpezlivosti pretiekol - Korčok bude svoje klamstvá o mne vysvetľovať polícii. https://www.facebook.com/LBlaha/videos/326367708882890

To je odplata za E. Kliňáka...som zvedavá na rekciu.... boj o Slovensko beží na všetkých frontoch...ticho nemôžu byť donekonečna...statusy už zrejme nestačia....


To je odplata za E. Kliňáka...som zvedavá na rekciu.... boj o Slovensko beží na všetkých frontoch...ticho nemôžu byť donekonečna...statusy už zrejme nestačia....

Matovič bojuje o holé prežitie. Vie, že padá ku dnu, a preto si potrebuje kúpiť posledný segment voličov, ktorý mu ešte ostal - Rómov.
1 Nápad, že namiesto 300 eur všetkým pracujúcim Slovákom dajú 333 eur iba tým, čo sú v hmotnej núdzi, čo je eufemizmus pre Rómov - to je výsmech Slovensku.
2.Všetci ľudia trpeli dôsledkami Covidu a zaslúžia si pomoc štátu. Všetci. Toto, čo pácha Matovič, je voči slovenským pracujúcim rodinám rasistické, diskriminačné a arogantné.
3 Robert Fico to vysvetlil jasne. Tvrdo pracujúci kuchár, ktorý počas pandémie prišiel o všetko a len tak tak nespadol do hmotnej núdze, na svoje deti nedostane nič.
4.Ale família s dvanástimi deťmi si príde na tisíce eur - budú lóve na pálenku a automaty. Tlieskame.
5.K tomu, aby si mohol kúpiť hlasy menšín, potrebuje Matovič peniaze daňových poplatníkov. Kopu peňazí.
6 A tak ide navýšiť štátny dlh o ďalších 3,5 miliardy a uvrhnúť naše deti do dlhovej špirály. Z tohto sa už nedá vyhrabať.
7 Verejný dlh zdvihnú dokopy o šialených 20 miliárd. Za rok. Čisté Grécko.
8 Nám, socialistom, nadávali do gréckej cesty, keď sme zdvihli deficit o jedno promile. Pamätáte? A Matovič si tu lusknutím prsta zvýši deficit na 11% a nikto nič.
9 A aby tu frašku dokonal, nechá si to schváliť v parlamente svojimi pročkami, kým on je na výlete v USA. Bezočivosť na entú.
10 Prezidentka Čaputová im pri tomto všetkom asistuje - spochybňuje referendum a sabotuje demokraciu.
11 Len aby Matovičovi a jeho koalícii dopriala čas na tieto neľudské experimenty. Tak znel pokyn z ambasády.
12 V parlamente proti tomu tvrdo bojujeme. Za Smer navrhujeme, aby sme nedvíhali dane ľuďom, ale bankám, ktoré sa topia v peniazoch.
13 A štátna pomoc musí ísť všetkým, nielen Matovičovým voličom. Nič proti menšinám. My chceme sociálnu spravodlivosť, nič viac.
14 Ľudia na Slovensku už toho majú plné zuby a ak im zoberú aj posledné právo, ako odvolať vládu, ak im vezmú referendum, tak už ostane jediná možnosť - ulica.
15 Ja im do toho nechcem kecať, ale keď 600 tisíc ľuďom ústavný súd napľuje do očí, zničí tým akúkoľvek dôveru ľudí v liberálnu demokraciu. Ak je toto záujem pani Čaputovej, tak jej srdečne gratulujem.
Vymklo sa im to z rúk. Kompletne. Toto neskončí dobre.
Pozdravujeme z parlamentu, priatelia, bojujeme


Matovič bojuje o holé prežitie. Vie, že padá ku dnu, a preto si potrebuje kúpiť posledný segment voličov, ktorý mu ešte ostal - Rómov. 1 Nápad, že namiesto 300 eur všetkým pracujúcim Slovákom dajú 333 eur iba tým, čo sú v hmotnej núdzi, čo je eufemizmus pre Rómov - to je výsmech Slovensku. 2.Všetci ľudia trpeli dôsledkami Covidu a zaslúžia si pomoc štátu. Všetci. Toto, čo pácha Matovič, je voči slovenským pracujúcim rodinám rasistické, diskriminačné a arogantné. 3 Robert Fico to vysvetlil jasne. Tvrdo pracujúci kuchár, ktorý počas pandémie prišiel o všetko a len tak tak nespadol do hmotnej núdze, na svoje deti nedostane nič. 4.Ale família s dvanástimi deťmi si príde na tisíce eur - budú lóve na pálenku a automaty. Tlieskame. 5.K tomu, aby si mohol kúpiť hlasy menšín, potrebuje Matovič peniaze daňových poplatníkov. Kopu peňazí. 6 A tak ide navýšiť štátny dlh o ďalších 3,5 miliardy a uvrhnúť naše deti do dlhovej špirály. Z tohto sa už nedá vyhrabať. 7 Verejný dlh zdvihnú dokopy o šialených 20 miliárd. Za rok. Čisté Grécko. 8 Nám, socialistom, nadávali do gréckej cesty, keď sme zdvihli deficit o jedno promile. Pamätáte? A Matovič si tu lusknutím prsta zvýši deficit na 11% a nikto nič. 9 A aby tu frašku dokonal, nechá si to schváliť v parlamente svojimi pročkami, kým on je na výlete v USA. Bezočivosť na entú. 10 Prezidentka Čaputová im pri tomto všetkom asistuje - spochybňuje referendum a sabotuje demokraciu. 11 Len aby Matovičovi a jeho koalícii dopriala čas na tieto neľudské experimenty. Tak znel pokyn z ambasády. 12 V parlamente proti tomu tvrdo bojujeme. Za Smer navrhujeme, aby sme nedvíhali dane ľuďom, ale bankám, ktoré sa topia v peniazoch. 13 A štátna pomoc musí ísť všetkým, nielen Matovičovým voličom. Nič proti menšinám. My chceme sociálnu spravodlivosť, nič viac. 14 Ľudia na Slovensku už toho majú plné zuby a ak im zoberú aj posledné právo, ako odvolať vládu, ak im vezmú referendum, tak už ostane jediná možnosť - ulica. 15 Ja im do toho nechcem kecať, ale keď 600 tisíc ľuďom ústavný súd napľuje do očí, zničí tým akúkoľvek dôveru ľudí v liberálnu demokraciu. Ak je toto záujem pani Čaputovej, tak jej srdečne gratulujem. Vymklo sa im to z rúk. Kompletne. Toto neskončí dobre. Pozdravujeme z parlamentu, priatelia, bojujeme

Mňa by fakt zaujímalo, čo robí Matovič v Spojených štátoch. Asi nikto neverí, že truhlík z Trnavy, ktorému sa manželka stará ešte aj o rodinné financie, išiel niečo vyjednávať s U.S. Steel. Panenko Márie, měj slitování.
1 Dopadne to ako v Moskve. Páni sa dobre pozabávajú na Boratovi, čo ich došiel kuknúť, upečú ho ako žabu a on im podpíše čokoľvek.
2 To je tak, keď s najväčšími obchodníkmi na svete posiela Slovensko vyjednávať miestneho poloblázna, ktorého najväčší hospodársky výkon bol, keď ošmejdil štát o dane a zneužil na to svoju matku.
3 Navyše, každý vie, že vzťahy s U.S. Steel nepatria do portfólia ministra financií, ale ministra hospodárstva. A tak, ako sa Matovič v Moskve hral na ministra zdravotníctva, tak teraz lezie do kapusty Sulíkovi a zjavne ho chce iba ponížiť a vytočiť.
4 Takto oni fungujú. Ďalej si robia naprieky ako malí pubertiaci. Sulík doma pení, dnes vyletel v parlamente na Budaja, že čo si to dovoľujú len tak zdvíhať rozpočet o neskutočné miliardy, kým je minister financií na výletíku v USA. A áno, mal pravdu.
5 Toto nám dnes vládne. A potom sa čudujete, že týmto babrákom trvalo takmer tri mesiace, čo tu rvali Sputnik do hlodavcov, kým s ním konečne začnú očkovať? Sputnik už dávno mohol zachraňovať životy - a kvôli tejto vláde zomierali ľudia.
6 Dnes som mal dlhý telefonát s jedným nemeckým poslancom, dlhoročným kamarátom z ľavicovej Die Linke. Spomínal mi príklad San Marína, ktoré má aktuálne socialistickú vládu.
7San Maríno je síce malý, ale sebavedomý a hrdý európsky štát. Nekašľali sa, dohodli sa s Ruskom a celú populáciu zaočkovali Sputnikom. Výsledok - totálny úspech. Žiadne vedľajšie účinky, žiadne problémy, krajina sa znova otvára a lockdowny skončili.
8 Ale samozrejme - za svoju trúfalosť musí byť San Maríno potrestané. V EÚ rozhodli, že Sputnik nezaradia medzi vakcíny, ktoré sa budú akceptovať v rámci tzv. covid-pasov.
9.Keďže San Maríno je ako enkláva vkliesnené do Talianska, znamená to, že jeho obyvatelia budú uväznení na svojom území ako v base. Až sem zašla nenávisť voči Rusku.
10 Rusofóbia sa šíri aj v nemeckej politike, najviac postihnutá je strana Zelených, ktorá možno bude v Nemecku onedlho vládnuť. Kedysi skôr ľavicová, dnes tvrdo neoliberálna, slniečkarska a protiruská strana.
11 Zelení sa kompletne zbláznili a rozhodli sa zavetovať nákup Sputniku v berlínskej samospráve s odôvodnením, že Rusi väznia Navaľného.
12 Zvláštne, že im pri britskej AstraZenece nevadí, že Briti väznia Juliana Assangea. A pri Amerike im nevadí Guantánamo, ani milióny obetí amerických vojen. Prepánakráľa, čo má Sputnik spoločné s Navaľným?
13 Rusofóbni blázni zjavne nežijú iba na Slovensku. Predstavte si, že toto bude o chvíľu vládnuť v Nemecku - to ešte aj kandidát CDU Laschet je v porovnaní s týmito milovníkom Ruska.
14 Vidíte to sami. Útočí sa aj na štúdiu Lancetu, vedú sa spravodajské hry, snažia sa Sputnik zdiskreditovať, ako len vedia. Nepomáha. V Maďarsku perfektne funguje, rovnako aj v ďalších desiatkach krajín. A ľudia ho chcú.
15 Nebyť retardovanej vlády, už sa ním dávno očkuje aj na Slovensku. Len to by takí ako Matovič či Sulík museli vládnuť a nie sa len pubertálne hádať, robiť si infantilné naschvály a smiešne výletíky za štátne.
Posielame pozdravy Matovičovi do Ameriky, priamo z parlamentu - nech si ho tam nechajú, my ho tu nechceme


Mňa by fakt zaujímalo, čo robí Matovič v Spojených štátoch. Asi nikto neverí, že truhlík z Trnavy, ktorému sa manželka stará ešte aj o rodinné financie, išiel niečo vyjednávať s U.S. Steel. Panenko Márie, měj slitování. 1 Dopadne to ako v Moskve. Páni sa dobre pozabávajú na Boratovi, čo ich došiel kuknúť, upečú ho ako žabu a on im podpíše čokoľvek. 2 To je tak, keď s najväčšími obchodníkmi na svete posiela Slovensko vyjednávať miestneho poloblázna, ktorého najväčší hospodársky výkon bol, keď ošmejdil štát o dane a zneužil na to svoju matku. 3 Navyše, každý vie, že vzťahy s U.S. Steel nepatria do portfólia ministra financií, ale ministra hospodárstva. A tak, ako sa Matovič v Moskve hral na ministra zdravotníctva, tak teraz lezie do kapusty Sulíkovi a zjavne ho chce iba ponížiť a vytočiť. 4 Takto oni fungujú. Ďalej si robia naprieky ako malí pubertiaci. Sulík doma pení, dnes vyletel v parlamente na Budaja, že čo si to dovoľujú len tak zdvíhať rozpočet o neskutočné miliardy, kým je minister financií na výletíku v USA. A áno, mal pravdu. 5 Toto nám dnes vládne. A potom sa čudujete, že týmto babrákom trvalo takmer tri mesiace, čo tu rvali Sputnik do hlodavcov, kým s ním konečne začnú očkovať? Sputnik už dávno mohol zachraňovať životy - a kvôli tejto vláde zomierali ľudia. 6 Dnes som mal dlhý telefonát s jedným nemeckým poslancom, dlhoročným kamarátom z ľavicovej Die Linke. Spomínal mi príklad San Marína, ktoré má aktuálne socialistickú vládu. 7San Maríno je síce malý, ale sebavedomý a hrdý európsky štát. Nekašľali sa, dohodli sa s Ruskom a celú populáciu zaočkovali Sputnikom. Výsledok - totálny úspech. Žiadne vedľajšie účinky, žiadne problémy, krajina sa znova otvára a lockdowny skončili. 8 Ale samozrejme - za svoju trúfalosť musí byť San Maríno potrestané. V EÚ rozhodli, že Sputnik nezaradia medzi vakcíny, ktoré sa budú akceptovať v rámci tzv. covid-pasov. 9.Keďže San Maríno je ako enkláva vkliesnené do Talianska, znamená to, že jeho obyvatelia budú uväznení na svojom území ako v base. Až sem zašla nenávisť voči Rusku. 10 Rusofóbia sa šíri aj v nemeckej politike, najviac postihnutá je strana Zelených, ktorá možno bude v Nemecku onedlho vládnuť. Kedysi skôr ľavicová, dnes tvrdo neoliberálna, slniečkarska a protiruská strana. 11 Zelení sa kompletne zbláznili a rozhodli sa zavetovať nákup Sputniku v berlínskej samospráve s odôvodnením, že Rusi väznia Navaľného. 12 Zvláštne, že im pri britskej AstraZenece nevadí, že Briti väznia Juliana Assangea. A pri Amerike im nevadí Guantánamo, ani milióny obetí amerických vojen. Prepánakráľa, čo má Sputnik spoločné s Navaľným? 13 Rusofóbni blázni zjavne nežijú iba na Slovensku. Predstavte si, že toto bude o chvíľu vládnuť v Nemecku - to ešte aj kandidát CDU Laschet je v porovnaní s týmito milovníkom Ruska. 14 Vidíte to sami. Útočí sa aj na štúdiu Lancetu, vedú sa spravodajské hry, snažia sa Sputnik zdiskreditovať, ako len vedia. Nepomáha. V Maďarsku perfektne funguje, rovnako aj v ďalších desiatkach krajín. A ľudia ho chcú. 15 Nebyť retardovanej vlády, už sa ním dávno očkuje aj na Slovensku. Len to by takí ako Matovič či Sulík museli vládnuť a nie sa len pubertálne hádať, robiť si infantilné naschvály a smiešne výletíky za štátne. Posielame pozdravy Matovičovi do Ameriky, priamo z parlamentu - nech si ho tam nechajú, my ho tu nechceme

Prosím vás, kde sú všetky tie ľudskoprávne mimovládky, ktoré išli puknúť od zlosti, že Navaľnyj nemá vo väzení prístup k vysokorýchlostnému internetu?
1 V našich väzbách umiera viac ľudí ako v Guantáname. Ale to nevadí, však čo tam po hrdinoch ako bol Milan Lučanský, keď môžeme bojovať za jedalníček nejakého amerického agenta v Rusku.
2 Včera to Kolíková dostala v parlamente naložené od vlastného koaličného partnera Kollára - koľko Milanov Lučanských ešte musí umrieť, aby sa konečne spamätala? Desať, dvadsať, päťdesiat?
3My ideme niečo vyčítať Rusku? Nie tam, ale tu na Slovensku štát držal vo väzbe jedného obhajcu takmer dva roky v rozpore so zákonom. Nevinný chlap prišiel o dva roky života - 20 mesiacov mučený ako na samotke.
4 Ale slniečkarske mimovládky sú ticho a ešte aj glorifikujú Kolíkovú ako šampiónku ľudských práv. Keby takto slovenská "Bloody Mary" vyvádzala v Rusku, robili by z nej totalitnú príšeru.
5.Ale tu na Slovensku môžeme nechať zomierať vo väzbe nevinných ľudí. Tu môžeme mučiť, protiprávne väzniť, odopierať listy od dcérky. Tu môžeme všetko.
6 Rezort spravodlivosti vedie bezcitná podvodníčka s charizmou bacharky z Mauthausenu, ktorá cez svoje rodinné firmy vyciciava štát - ale liberálne médiá sa tvária, že to je nová bohyňa ľudských práv.
7 Lamentujú nad Ruskom, financujú bieloruskú opozíciu, tárajú o ľudských právach. Ale to, že Izrael už niekoľko dní vraždí civilistov v Palestíne ako králiky, to nevadí, to je pohoda, to je "právo na sebaobranu".
8 Len si predstavte, že by takto mangľovali Arabov v Rusku, to by tu slniečkarska tlač vrieskala ako nepríčetná. Ale Izrael môže, ešte im aj v americkom Kongrese zatlieskajú a v našich médiách budú písať články o tom, aké majú super rakety - tlieskame.
9 Za posledných 20 hodín povraždili v Palestíne viac ľudí, než rakety Hamasu za posledných 20 rokov, ale my sa tu tvárime, že to je len taký vyrovnaný priateľský zápas a nie bohapustá masakra Palestínčanov.
10 Ľudskoprávne mimovládky nekričia, že Izrael osídluje palestínske územia, nekričia, že vyháňajú palestínske rodiny z ich vlastných domovov, nekričia, že sa tam dejú etnické čistky, nevolajú po ukončení apartheidu... Nie, Izrael môže všetko.
11 Ale keď náhodou v Rusku Navaľnému nedonesú na obed vyprážané kura, tak zburcujeme do ulíc všetky slniečka sveta, aby si zahulákali, aký zlý je Putin.
12 Takto to dnes vo svete funguje. Práva vo väzení majú len americkí agenti. Ak si generál Lučanský, zaslúžiš si Guantánamo.
13 A ak náhodou povieš, že na Slovensku nechceš mať ucelené moslimské komunity, tak z teba robia fašistu. Ale pozor, keď Izrael vraždí desiatky arabských detí denne, tak je to ľudskoprávny karneval a oslavujme izraelské humanitárne bomby, však haha-hihi, "sebaobrana".
14 Američania môžu vraždiť. Izraelčania môžu vraždiť. Saudi môžu vraždiť... A ešte aj americká vláda na Slovensku môže väzby premeniť na mučiarne.
15 Ale keď si ruský prezident, tak nemôžeš ani len presúvať armádu po vlastnom území. A božechráň, aby Rusi Navaľnému nedopriali 5G sieť. To sú zločiny proti ľudskosti!
Už chápete, prečo ľudskoprávne mimovládky a liberálne médiá nikto neberie vážne? Nič falošnejšie totiž na svete neexistuje.
A ľudia už majú toho falošného liberalizmu akurát tak plné zuby.


Prosím vás, kde sú všetky tie ľudskoprávne mimovládky, ktoré išli puknúť od zlosti, že Navaľnyj nemá vo väzení prístup k vysokorýchlostnému internetu? 1 V našich väzbách umiera viac ľudí ako v Guantáname. Ale to nevadí, však čo tam po hrdinoch ako bol Milan Lučanský, keď môžeme bojovať za jedalníček nejakého amerického agenta v Rusku. 2 Včera to Kolíková dostala v parlamente naložené od vlastného koaličného partnera Kollára - koľko Milanov Lučanských ešte musí umrieť, aby sa konečne spamätala? Desať, dvadsať, päťdesiat? 3My ideme niečo vyčítať Rusku? Nie tam, ale tu na Slovensku štát držal vo väzbe jedného obhajcu takmer dva roky v rozpore so zákonom. Nevinný chlap prišiel o dva roky života - 20 mesiacov mučený ako na samotke. 4 Ale slniečkarske mimovládky sú ticho a ešte aj glorifikujú Kolíkovú ako šampiónku ľudských práv. Keby takto slovenská "Bloody Mary" vyvádzala v Rusku, robili by z nej totalitnú príšeru. 5.Ale tu na Slovensku môžeme nechať zomierať vo väzbe nevinných ľudí. Tu môžeme mučiť, protiprávne väzniť, odopierať listy od dcérky. Tu môžeme všetko. 6 Rezort spravodlivosti vedie bezcitná podvodníčka s charizmou bacharky z Mauthausenu, ktorá cez svoje rodinné firmy vyciciava štát - ale liberálne médiá sa tvária, že to je nová bohyňa ľudských práv. 7 Lamentujú nad Ruskom, financujú bieloruskú opozíciu, tárajú o ľudských právach. Ale to, že Izrael už niekoľko dní vraždí civilistov v Palestíne ako králiky, to nevadí, to je pohoda, to je "právo na sebaobranu". 8 Len si predstavte, že by takto mangľovali Arabov v Rusku, to by tu slniečkarska tlač vrieskala ako nepríčetná. Ale Izrael môže, ešte im aj v americkom Kongrese zatlieskajú a v našich médiách budú písať články o tom, aké majú super rakety - tlieskame. 9 Za posledných 20 hodín povraždili v Palestíne viac ľudí, než rakety Hamasu za posledných 20 rokov, ale my sa tu tvárime, že to je len taký vyrovnaný priateľský zápas a nie bohapustá masakra Palestínčanov. 10 Ľudskoprávne mimovládky nekričia, že Izrael osídluje palestínske územia, nekričia, že vyháňajú palestínske rodiny z ich vlastných domovov, nekričia, že sa tam dejú etnické čistky, nevolajú po ukončení apartheidu... Nie, Izrael môže všetko. 11 Ale keď náhodou v Rusku Navaľnému nedonesú na obed vyprážané kura, tak zburcujeme do ulíc všetky slniečka sveta, aby si zahulákali, aký zlý je Putin. 12 Takto to dnes vo svete funguje. Práva vo väzení majú len americkí agenti. Ak si generál Lučanský, zaslúžiš si Guantánamo. 13 A ak náhodou povieš, že na Slovensku nechceš mať ucelené moslimské komunity, tak z teba robia fašistu. Ale pozor, keď Izrael vraždí desiatky arabských detí denne, tak je to ľudskoprávny karneval a oslavujme izraelské humanitárne bomby, však haha-hihi, "sebaobrana". 14 Američania môžu vraždiť. Izraelčania môžu vraždiť. Saudi môžu vraždiť... A ešte aj americká vláda na Slovensku môže väzby premeniť na mučiarne. 15 Ale keď si ruský prezident, tak nemôžeš ani len presúvať armádu po vlastnom území. A božechráň, aby Rusi Navaľnému nedopriali 5G sieť. To sú zločiny proti ľudskosti! Už chápete, prečo ľudskoprávne mimovládky a liberálne médiá nikto neberie vážne? Nič falošnejšie totiž na svete neexistuje. A ľudia už majú toho falošného liberalizmu akurát tak plné zuby.

Krajniak sa zbláznil. Reálne zbláznil. Pozerám TA3 a z ministra Krajniaka práve vyliezlo, že je proti "hnusnému neoliberalizmu".
1 To povie chlap, čo zobral seniorom 13. dôchodok, deckám obedy zadarmo a odborom tripartitu. A do toho vládne so Sulíkom, ktorého sociálne univerzum je zúžené na zisky bánk a teplé rožky.
2 A tento chlap v TA3 zadrie, že je proti "hnusnému neoliberalizmu". A tým chce zdôvodniť, že verejný dlh Slovenska zvýšili o 20%, čím nás uvrhli na trajektóriu Grécka.
3 Krajniak zjavne nepochopil, že na Slovensku nič neoliberálnejšie ako ich vláda nikdy neexistovalo. Ani Kaník s Miklošom nemali chochmes na to, aby takto hnusne likvidovali sociálny štát.
4 No chápete - oni zrušia bankám stámiliónové odvody a tvária sa, že bojujú proti "hnusnému neoliberalizmu". To nevymyslíš, to je Krajniak.
5.A chystajú sa prehajdákať miliardy, ktoré budú splácať ešte naši prapravnuci, aby mohli nakupovať špajchle a priemernej rómskej rodine šupnúť 2-3 litre.
6.A to je akože boj proti hnusnému neoliberalizmu. Ležím na zemi a chrčím od smiechu. Prepánakráľa, však toto je učebnicový neoliberalizmus, pán Krajniak.
7 Sociálnodemokratický model predpokladá, že pomôžete všetkým, nielen hŕstke ľudí v hmotnej núdzi, ktorú u nás zväčša tvorí rómska menšina.
8 Pozrite sa na Švédsko či Dánsko - to je sociálnodemokratický model, ktorý pomáha všetkým ľuďom, aj stredným vrstvám, všetkým deťom, všetkým rodinám. Osobitne v čase kríz, ktoré postihli všetkých.
9 A nie, pán Krajniak, Covid nepostihol iba ľudí v hmotnej núdzi, tí dostávali tie isté dávky aj počas pandémie, naopak, Covid postihol rodiny naprieč Slovenskom, ktoré padli strmhlav dolu.
10 Neoliberálne sociálne systémy pomáhajú iba tým, ktorí sú v hmotnej núdzi - všetko nechávajú na trh a iba tým úplne dole hodia pár omrviniek.
11 To je typický neoliberalizmus. Presne to, čo robíte, pán Krajniak. Prečítajte si moje knižky o typológii sociálnych štátov a pochopíte, že ste neoliberál ako delo. Alebo ako vravíte - hnusný neoliberál.
12 Vykašľali ste sa na ľudí a nechali ste živnostníkov aj podnikateľov v gastre trpieť a pomaly umierať. Vykašľali ste sa na robotníkov, na rodiny, vykašľali ste sa na štátnu pomoc a Slovensko kvôli vám patrí v štátnej pomoci na úroveň Afriky.
13 Všetky verejné zdroje ste vrhli do testovania a do bánk a teraz máte tú drzosť zdvihnúť dlh o 20 miliárd a tváriť sa, že to robíte pre ľudí? A tvárite sa, že so Sulíkom vo vláde bojujete proti "hnusnému neoliberalizmu"?
14.Opakujem - Krajniak sa reálne zbláznil. To je ako keby Usáma bin Ládin po desiatkach rokoch teroristických akcií vyhlásil, že ide bojovať proti "hnusnému džihádizmu".
15 A rovno by odpálil nejakú bombu a pri tom by sa škeril do telky, ako bojuje s "džihádizmom". Toto dnes robil Krajniak na TA3. Už mu len maskáče chýbali. Z toho je človeku normálne zle.
Na Slovensku máme najpravicovejšiu a najliberálnejšiu vládu, aká tu kedy bola. Keď sa tieto kaníkovce hrajú na sociálnych, je to výsmech ľuďom.
Kupujú si Rómov a kašľú na Slovákov - taká je krutá realita matovičovskej sociálnej politiky. A nositeľom tejto krivdy je aj minister Krajniak a celá jeho Sme rodina.
Prestaňte sa vysmievať ľuďom, lebo im už naozaj dôjde trpezlivosť!


Krajniak sa zbláznil. Reálne zbláznil. Pozerám TA3 a z ministra Krajniaka práve vyliezlo, že je proti "hnusnému neoliberalizmu". 1 To povie chlap, čo zobral seniorom 13. dôchodok, deckám obedy zadarmo a odborom tripartitu. A do toho vládne so Sulíkom, ktorého sociálne univerzum je zúžené na zisky bánk a teplé rožky. 2 A tento chlap v TA3 zadrie, že je proti "hnusnému neoliberalizmu". A tým chce zdôvodniť, že verejný dlh Slovenska zvýšili o 20%, čím nás uvrhli na trajektóriu Grécka. 3 Krajniak zjavne nepochopil, že na Slovensku nič neoliberálnejšie ako ich vláda nikdy neexistovalo. Ani Kaník s Miklošom nemali chochmes na to, aby takto hnusne likvidovali sociálny štát. 4 No chápete - oni zrušia bankám stámiliónové odvody a tvária sa, že bojujú proti "hnusnému neoliberalizmu". To nevymyslíš, to je Krajniak. 5.A chystajú sa prehajdákať miliardy, ktoré budú splácať ešte naši prapravnuci, aby mohli nakupovať špajchle a priemernej rómskej rodine šupnúť 2-3 litre. 6.A to je akože boj proti hnusnému neoliberalizmu. Ležím na zemi a chrčím od smiechu. Prepánakráľa, však toto je učebnicový neoliberalizmus, pán Krajniak. 7 Sociálnodemokratický model predpokladá, že pomôžete všetkým, nielen hŕstke ľudí v hmotnej núdzi, ktorú u nás zväčša tvorí rómska menšina. 8 Pozrite sa na Švédsko či Dánsko - to je sociálnodemokratický model, ktorý pomáha všetkým ľuďom, aj stredným vrstvám, všetkým deťom, všetkým rodinám. Osobitne v čase kríz, ktoré postihli všetkých. 9 A nie, pán Krajniak, Covid nepostihol iba ľudí v hmotnej núdzi, tí dostávali tie isté dávky aj počas pandémie, naopak, Covid postihol rodiny naprieč Slovenskom, ktoré padli strmhlav dolu. 10 Neoliberálne sociálne systémy pomáhajú iba tým, ktorí sú v hmotnej núdzi - všetko nechávajú na trh a iba tým úplne dole hodia pár omrviniek. 11 To je typický neoliberalizmus. Presne to, čo robíte, pán Krajniak. Prečítajte si moje knižky o typológii sociálnych štátov a pochopíte, že ste neoliberál ako delo. Alebo ako vravíte - hnusný neoliberál. 12 Vykašľali ste sa na ľudí a nechali ste živnostníkov aj podnikateľov v gastre trpieť a pomaly umierať. Vykašľali ste sa na robotníkov, na rodiny, vykašľali ste sa na štátnu pomoc a Slovensko kvôli vám patrí v štátnej pomoci na úroveň Afriky. 13 Všetky verejné zdroje ste vrhli do testovania a do bánk a teraz máte tú drzosť zdvihnúť dlh o 20 miliárd a tváriť sa, že to robíte pre ľudí? A tvárite sa, že so Sulíkom vo vláde bojujete proti "hnusnému neoliberalizmu"? 14.Opakujem - Krajniak sa reálne zbláznil. To je ako keby Usáma bin Ládin po desiatkach rokoch teroristických akcií vyhlásil, že ide bojovať proti "hnusnému džihádizmu". 15 A rovno by odpálil nejakú bombu a pri tom by sa škeril do telky, ako bojuje s "džihádizmom". Toto dnes robil Krajniak na TA3. Už mu len maskáče chýbali. Z toho je človeku normálne zle. Na Slovensku máme najpravicovejšiu a najliberálnejšiu vládu, aká tu kedy bola. Keď sa tieto kaníkovce hrajú na sociálnych, je to výsmech ľuďom. Kupujú si Rómov a kašľú na Slovákov - taká je krutá realita matovičovskej sociálnej politiky. A nositeľom tejto krivdy je aj minister Krajniak a celá jeho Sme rodina. Prestaňte sa vysmievať ľuďom, lebo im už naozaj dôjde trpezlivosť!

MIMORIADNA SPRÁVA - BLAHA PORAZIL ESET!
Trvalo to viac než rok, no dočkal som sa spravodlivosti. Odvolací súd mi pred chvíľou doručil rozhodnutie, ktorým mi dáva za pravdu v spore s ESET-om.
Drahé liberálne médiá, plačte. Blaha porazil ESET 🙂
1.Pekne po poriadku. Pamätáte si, ako tri týždne pred voľbami 2020 rozhodol prvostupňový súd, bez akéhokoľvek dôkazového konania, o predbežnom opatrení, že musím zmazať svoj kritický status o ESET-e?
2.Samozrejme, nasledovali titulky v médiách, ako Blaha klame a ako musí zmazať status a tak. Prešiel rok a dnes sa ukázalo, že súd na svoje rozhodnutie nemal žiadne právo a "odoprel mi spravodlivosť".
3 Ja len, že mi to rok po voľbách náramne pomôže. Súd mi láskavo dovolil inkriminovaný status, ktorý už dávno nie je aktuálny, znova zavesiť. Tlieskam.
4 Od predvolebnej kampane síce ubehlo 15 mesiacov, ale nevadí - teraz môžem konečne veselo písať o ESET-e, čo len chcem. Nech žije spravodlivosť!
5.Pred voľbami ma umlčali a zbavili mojich ústavných práv na slobodu slova. Ešte zo mňa médiá robili klamára. A poškodili ma tak vo voľbách. Povedzte - ako mi pomôže, že teraz odvolací súd rozhodol, že boli porušené moje práva?
6 Presne takto sa to robí. Vplyvné a bohaté korporácie a rôzni milionári takto zapchávajú ústa nepohodlným politikom, ktorí upozorňujú na ich oligarchické praktiky. A kým sa ľudia ako ja dočkajú spravodlivosti, už dávno je po voľbách a milionári sa môžu Slovákom ďalej rehliť do tvárí.
7 Odvolací Krajský súd rozhodol jednomyseľne v môj prospech. Trojčlenný senát kompletne zvrátil rozhodnutie prvostupňového súdu. Povedané po slovensky - ESET dostal na bendžo.
8 Odvolací súd rozhodol, že zasiahnutie do mojej slobody prejavu je neprimerané aj preto, že mrzačí demokratický proces, keďže ako politik zastupujem svojich voličov.
9 Odopretie slobody slova v predvolebnej kampani je obzvlášť surový zásah do demokracie. A takéto rozhodnutie prvostupňového súdu navyše aj do budúcnosti odstrašuje ľudí od práva slobodne si povedať svoj názor.
10 Presne toto všetko som hovoril pred rokom. Ale vtedy zo mňa korporátne médiá robili toho zlého - namiesto toho, aby bránili slobodu a demokraciu. Lenže oni bojujú za demokraciu iba vtedy, keď ide o liberálne názory - ľavičiarov a vlastencov by najradšej za iné názory zatvárali.
11 Mrazivo pôsobia slová z odvolacieho rozsudku, že prvostupňový súd, ktorý rozhodol v prospech ESET-u, sa "nekriticky stotožnil s argumentáciou žalobcu". Takto funguje spravodlivosť na Slovensku - zazobaný ESET si poplačká a je po demokracii a právnom štáte.
12 Len dodávam, že odvolací súd viackrát cituje judikatúry štrasburského súdu - zase sa raz ukázalo, ako slovenských sudcov musia učiť ľudským právam a demokracii až európske normy.
13 A potom máme veriť tomu, že tu rôzne Záleské strkajú do väzby ľudí oprávnene - mne na čas zobrali iba slobodu slova, advokátovi Ribárovi zobrali dva roky života, Milanovi Lučanskému zobrali všetko.
14 V podstate som dopadol ešte celkom dobre - čo sa sťažujem. Veď žijeme v jednom veľkom Guantanáme.
15 Čo je šialené, môj status, ktorý som musel celý odstrániť, sa netýkal iba ESET-u, ale aj prezidentky Čaputovej či Igora Matoviča. ESET vlastne pred voľbami vybavil mojim politickým súperom, že som ich nemohol kritizovať - to nevymyslíš, to je slovenské súdnictvo.
16.Ale áno, rok po voľbách to napravili - to sa mi v predvolebnej kampani 2020 fakt zíde. Už len si zostrojiť stroj času.
17.Milí priatelia, poviem to úplne úprimne. Teším sa, že som tento malý súboj s ESET-om vyhral. Symbolicky to má veľký význam - má význam bojovať a nevzdávať sa.
18 Ale je to Pyrrhovo víťazstvo. Doposiaľ som vyvrátil všetky žaloby, ktoré na mňa slniečkari podali - a bolo ich požehnane. Ale vďaka všetkým týmto žalobám zo mňa môžu mediálne robiť extrémistu, aj keď nič zlé nerobím, iba hovorím svoju pravdu.
19 Spomeňte si - pred voľbami ma krivo obvinili kvôli červenej hviezde a po voľbách to NAKA stiahla. Ale medzitým už zo mňa mediálne urobili extrémistu a dodnes píšu, že Blaha, to je ten, čo bol "obvinený".
20 V spore s ESET-om je to to isté - odopreli mi spravodlivosť, zapchali mi pred voľbami ústa a spravili zo mňa klamára. A rok po voľbách svoje rozhodnutie zvrátili. Takto na Slovensku funguje demokracia. Povedzte, čo je mi to teraz platné, že som bol v práve.
21 Čo je platné Robertovi Kaliňákovi, že generálna prokuratúra dokázala, že nemal nič spoločné s únosom Vietnamca - už ho politicky zlikvidovali, čo na tom, že mal celý čas pravdu.
22 Čo je platné Robertovi Ficovi, že celá šaškáreň s jeho plávaním v bazéne bola zastavená - už ho stihli mediálne očierniť, tak čo na tom, že nič zlé neurobil a že mal celý čas pravdu.
23.Takto fungujú oligarchické médiá a všetky tie Tódové a iné bábky rôznych milionárov... A žiaľ, vždy sa nájde niekto, kto im uverí.
24 ESET ma ďalej žaluje, ale toto je pre nich silný odkaz - nie všetci sudcovia na Slovensku slúžia oligarchom a liberálnej kaviarni. Stále je to boj Dávida s Goliášom, ale občas vyhrajú aj Dávidovia. Doslova...
25 Tak čo, milé médiá, budú teraz palcové titulky, že Blaha porazil ESET? Napíšete o tom, ako súdy poškodili Blahu a znetvorili demokraciu? Napíšete o tom, ako ESET drasticky vstúpil do predvolebnej kampane?
Alebo taktne pomlčíte, lebo pravda o Blahovi sa nenosí?
Ja vám posielam široký úsmev - taký víťazný


MIMORIADNA SPRÁVA - BLAHA PORAZIL ESET! Trvalo to viac než rok, no dočkal som sa spravodlivosti. Odvolací súd mi pred chvíľou doručil rozhodnutie, ktorým mi dáva za pravdu v spore s ESET-om. Drahé liberálne médiá, plačte. Blaha porazil ESET

Nech sa páči, priatelia, krátky zostrih z hodinovej diskusie v TV SLOVAN 🙂
1 Veľmi pekne ďakujem za príjemný rozhovor s Martinou Šimkovičovou a Petrom Kotlárom.
2 No chápete, ja, taký slušnočlovek a ocitol som sa v takomto "extrémistickom" prostredí, či ako to ten Peter povedal... Strach a chvenie.
3 Čakal som, že mi tam tí strašní "extrémisti" odhryznú hlavu alebo tak - a nakoniec sa, ako vždy ukázalo, že reálnych extrémistov nájdete skôr na Markíze či na Jojke.
4.TV SLOVAN je úplne normálna internetová televízia, ktorá sa previnila len tým, že dáva priestor aj alternatívnym názorom, nešíri liberálnu propagandu a nezobe z ruky Američanom.
5 Ja viem - pre bratislavskú kaviareň je to ten najťažší zločin. Ale ľudia na Slovensku už vedia, že hľadanie pravdy má dve základné pravidlá: vypnúť Markízu, zapnúť alternatívu.
6 V TV SLOVAN sme hovorili o všetkom možnom od Matoviča a jeho psychóz cez Kolíkovej zlodejiny až po Rusko, Bielorusko a budúcnosť Smeru... Veľmi úprimne a otvorene.
V archíve TV SLOVAN nájdete celý rozhovor, tu je aspoň malý výber. Krásny deň, priatelia 🙂


https://www.facebook.com/LBlaha/videos/297801071922407


Nech sa páči, priatelia, krátky zostrih z hodinovej diskusie v TV SLOVAN

ZMOCNILA SA ŠTÁTU MATOVIČOVA MAFIA?
V SIS prebehla tajná schôdzka najmocnejších politikov štátu, vrátane prezidentky Čaputovej, premiéra Hegera, predsedu parlamentu Kollára a šéfa špeciálnej prokuratúry Lipšica.
Informovali o tom liberálne médiá.
1 V takomto formáte sa papaláši nestretli ešte nikdy. Takto tajomne sa na pôde tajných služieb nezvyknú stretávať najvyšší ústavní činitelia, pripomína to skôr temné stretnutia Cosa Nostry.
2 Stretnutie bolo utajené a neexistujú z neho záznamy. Hovorilo sa vraj o veľkých kauzách, o "mocensko-spravodajských hrách" v SIS, o ovplyvňovaní vyšetrovaní.
3 Len pripomínam, že minulý týždeň skončil v NAKA jej šéf Zurian. A včera presiaklo na verejnosť, že Zurian obvinil ex-premiéra Matoviča z toho, že do SIS dosadil hlavného kajúcnika Makóa, na základe ktorého výmyslov tu Matovičovci rozbehli politické čistky. Milana Lučanského to stálo život.
4 Každý si vie zrátať dve a dve. Jeden deň sa zistí, že Makó mohol byť Matovičov tajný agent a druhý deň najvyššia elita štátu rieši v utajenej miestnosti "mocensko-spravodajské hry" a ovplyvňovanie vyšetrovania.
5 Čo je toto za šialenú chobotnicu? Čo sú toto za mafiánske praktiky? Čo majú čo politici zasahovať do vyšetrovaní? Ako je možné, že tajné služby sú zneužívané na spravodajské hry v slovenskej politike?
6.Pikantné je, že na temnom summite papalášov chýbal Igor Matovič, ktorý je dnes hlavným podozrivým z toho, že prostredníctvom Makóa tu roztočil politický teror, aký nemá na Slovensku obdobu.
7 Žeby už nebolo možné ututlávať, aká temnota sa rozliezla tajnými službami? A že národná bezpečnosť je v ohrození, pretože Matovič zneužil svoje postavenie ako nikdy nikto v dejinách?
8.Pri všetkej úcte, ak sa v jednej miestnosti na tajnom stretnutí zídu hlavné americké spojky ako Lipšic, Čaputová, Kolíková či Heger, budú sa diať veľké veci.
9 A keď sa títo ľudia stretnú s tajnými službami a nie sú schopní o tom normálne informovať verejnosť, znamená to, že v ohrození je nielen národná bezpečnosť a suverenita Slovenska, ale aj posledné zvyšky demokracie.
10 Bývalý šéf tajnej služby je za mrežami. Jeho námestník je za mrežami. A Makó je odhalený ako možný Matovičov agent SIS. A matovičovské špičky štátu v centrále SIS kujú pikle. Ide z toho mráz.
Toto smrdí najväčšou spravodajskou hrou v dejinách. A ja sa len tak skromne pýtam pani prezidentky - to takto camorrovsky si predstavujete fungovanie demokratického štátu?
Slovensko si zaslúži vedieť, čo sa deje. Predstúpte pred národ a povedzte pravdu o Matovičovi.
Hneď.


ZMOCNILA SA ŠTÁTU MATOVIČOVA MAFIA? V SIS prebehla tajná schôdzka najmocnejších politikov štátu, vrátane prezidentky Čaputovej, premiéra Hegera, predsedu parlamentu Kollára a šéfa špeciálnej prokuratúry Lipšica. Informovali o tom liberálne médiá. 1 V takomto formáte sa papaláši nestretli ešte nikdy. Takto tajomne sa na pôde tajných služieb nezvyknú stretávať najvyšší ústavní činitelia, pripomína to skôr temné stretnutia Cosa Nostry. 2 Stretnutie bolo utajené a neexistujú z neho záznamy. Hovorilo sa vraj o veľkých kauzách, o "mocensko-spravodajských hrách" v SIS, o ovplyvňovaní vyšetrovaní. 3 Len pripomínam, že minulý týždeň skončil v NAKA jej šéf Zurian. A včera presiaklo na verejnosť, že Zurian obvinil ex-premiéra Matoviča z toho, že do SIS dosadil hlavného kajúcnika Makóa, na základe ktorého výmyslov tu Matovičovci rozbehli politické čistky. Milana Lučanského to stálo život. 4 Každý si vie zrátať dve a dve. Jeden deň sa zistí, že Makó mohol byť Matovičov tajný agent a druhý deň najvyššia elita štátu rieši v utajenej miestnosti "mocensko-spravodajské hry" a ovplyvňovanie vyšetrovania. 5 Čo je toto za šialenú chobotnicu? Čo sú toto za mafiánske praktiky? Čo majú čo politici zasahovať do vyšetrovaní? Ako je možné, že tajné služby sú zneužívané na spravodajské hry v slovenskej politike? 6.Pikantné je, že na temnom summite papalášov chýbal Igor Matovič, ktorý je dnes hlavným podozrivým z toho, že prostredníctvom Makóa tu roztočil politický teror, aký nemá na Slovensku obdobu. 7 Žeby už nebolo možné ututlávať, aká temnota sa rozliezla tajnými službami? A že národná bezpečnosť je v ohrození, pretože Matovič zneužil svoje postavenie ako nikdy nikto v dejinách? 8.Pri všetkej úcte, ak sa v jednej miestnosti na tajnom stretnutí zídu hlavné americké spojky ako Lipšic, Čaputová, Kolíková či Heger, budú sa diať veľké veci. 9 A keď sa títo ľudia stretnú s tajnými službami a nie sú schopní o tom normálne informovať verejnosť, znamená to, že v ohrození je nielen národná bezpečnosť a suverenita Slovenska, ale aj posledné zvyšky demokracie. 10 Bývalý šéf tajnej služby je za mrežami. Jeho námestník je za mrežami. A Makó je odhalený ako možný Matovičov agent SIS. A matovičovské špičky štátu v centrále SIS kujú pikle. Ide z toho mráz. Toto smrdí najväčšou spravodajskou hrou v dejinách. A ja sa len tak skromne pýtam pani prezidentky - to takto camorrovsky si predstavujete fungovanie demokratického štátu? Slovensko si zaslúži vedieť, čo sa deje. Predstúpte pred národ a povedzte pravdu o Matovičovi. Hneď.

Mám len niekoľko veľmi jednoduchých otázok:
1 Ako je možné, že v krajine, ktorá sa hlási k hodnotám demokracie, právneho štátu a transparentnosti sa ešte ani jeden z 10 účastníkov tajnej schôdzky v budove SIS nepostavil pred verejnosť a neponúkol svoju funkciu?
2 Všetci 10 účastníci tohto stretnutia by mali zvážiť svoje ďalšie zotrvanie vo verejnom živote - dehonestovali svoje úrady a vrátili Slovensko späť niekam do divokých 90.rokov.
3.Všetci sa tu hrdia tým, aké chcú "slušné Slovensko", ale vrátili sem závan poprevratového mafiánskeho obdobia, kedy sa tu tajná služba a kriminálka zneužívala v politickom boji. To sa ako fakt ideme tváriť, že sa nič nestalo?
4 Ako môžu slovenskí občania dôverovať štátu, keď jeho najvyšší predstavitelia sa pokútne stretávajú po nejakých SIS-kárskych pivniciach a potajme riešia spravodajské hry?
5 Kto na Slovensku ešte verí, že vyšetrovacie orgány sú nezávislé, ak sa špičky prokuratúry, polície a tajných služieb stretnú s najmocnejšími politikmi, aby sa bavili o manipulovaní veľkých korupčných káuz?
6 Viete si predstaviť, že niekde v Rakúsku či Dánsku by sa takto aktívni politici stretli ako kápovia v nejakom mafiánskom brlohu a so špičkami polície by klábosili o konšpiráciách a vyšetrovaní?
7.Pani Čaputová, pri všetkej úcte, pokojne sa ďalej váľajte po podlahe kvôli fotkám do módnych časopisov. Ak vám to príde dôstojné, nech sa páči.
8 Ale prosím, nehazardujte takto s úradom hlavy štátu - veď Vy ste úrad prezidenta degradovali na nejakú hlúpu konšpiračnú figúrku, ktorú si chlapci z tajných služieb zvesia z klinca, zavolajú na sprisahaneckú schôdzku a ona sa toho bez mihnutia oka zúčastní a tvári sa, že to je normálne...
9 Pani prezidentka, Vy nevidíte, že toto nie je normálne ani v Ugande? Nezvažujete odstúpenie? Referendum Vám vadí, ale to, že ste Vy osobne zničili posledné zvyšky dôvery vo vyšetrovacie orgány tohto štátu - to Vám príde v súlade s ústavou?
10 Možno Vám to treba tak pekne po lopate, pani prezidentka: nie, takto ako ste to urobili vy, sa nestretávajú najvyšší ústavní činitelia. Takto, ako ste to urobili vy, to robí Camorra.
11 Slovensko si zaslúži vedieť, či je naozaj pravda, že Ľudovít Makó je členom SIS a jeho výpovede sú len spravodajskou hrou. Zaslúži si vedieť, či Makóa zneužil Igor Matovič. Zaslúžia si vedieť, čo za obriu konšpiráciu tu vytvorili Makó s Matovičom.
12 A v prvom rade si zaslúžia vedieť, prečo by po pondelkovom škandalóznom stretnutí mali ľudia dôverovať polícii, prokuratúre či tajným službám.
13 V tejto chvíli to totiž vyzerá tak, ako by tieto orgány boli iba hračkou v rukách matovičovských politikov. Ako nejaká súkromná armáda Čaputovej, Hegera, Kollára a Kolíkovej. Toto je koniec právneho štátu na Slovensku, čo to nevidíte?
14.Vyzývam troch najvyšších ústavných činiteľov, aby ešte dnes zvolali spoločnú tlačovú konferenciu a buď vierohodne vysvetlili svoje fatálne zlyhanie alebo okamžite odstúpili a vypísali nové parlamentné a prezidentské voľby.
15 A ak tu chceme ešte niekedy na Slovensku dôverovať prokuratúre či polícii, rovnako tak by mali odstúpiť aj šéfovia všetkých orgánov činných v trestnom konaní, ktorí tam boli... a Lipšic by mal letieť ako prvý, ten už toho napáchal viac než dosť.
Amerika mala Watergate, na Slovensku sa rodí Siskagate. Výsledkom v prvom prípade bol odchod prezidenta... Tým nechcem nič naznačovať, ja len, že - počujete, pani Čaputová?


Mám len niekoľko veľmi jednoduchých otázok: 1 Ako je možné, že v krajine, ktorá sa hlási k hodnotám demokracie, právneho štátu a transparentnosti sa ešte ani jeden z 10 účastníkov tajnej schôdzky v budove SIS nepostavil pred verejnosť a neponúkol svoju funkciu? 2 Všetci 10 účastníci tohto stretnutia by mali zvážiť svoje ďalšie zotrvanie vo verejnom živote - dehonestovali svoje úrady a vrátili Slovensko späť niekam do divokých 90.rokov. 3.Všetci sa tu hrdia tým, aké chcú "slušné Slovensko", ale vrátili sem závan poprevratového mafiánskeho obdobia, kedy sa tu tajná služba a kriminálka zneužívala v politickom boji. To sa ako fakt ideme tváriť, že sa nič nestalo? 4 Ako môžu slovenskí občania dôverovať štátu, keď jeho najvyšší predstavitelia sa pokútne stretávajú po nejakých SIS-kárskych pivniciach a potajme riešia spravodajské hry? 5 Kto na Slovensku ešte verí, že vyšetrovacie orgány sú nezávislé, ak sa špičky prokuratúry, polície a tajných služieb stretnú s najmocnejšími politikmi, aby sa bavili o manipulovaní veľkých korupčných káuz? 6 Viete si predstaviť, že niekde v Rakúsku či Dánsku by sa takto aktívni politici stretli ako kápovia v nejakom mafiánskom brlohu a so špičkami polície by klábosili o konšpiráciách a vyšetrovaní? 7.Pani Čaputová, pri všetkej úcte, pokojne sa ďalej váľajte po podlahe kvôli fotkám do módnych časopisov. Ak vám to príde dôstojné, nech sa páči. 8 Ale prosím, nehazardujte takto s úradom hlavy štátu - veď Vy ste úrad prezidenta degradovali na nejakú hlúpu konšpiračnú figúrku, ktorú si chlapci z tajných služieb zvesia z klinca, zavolajú na sprisahaneckú schôdzku a ona sa toho bez mihnutia oka zúčastní a tvári sa, že to je normálne... 9 Pani prezidentka, Vy nevidíte, že toto nie je normálne ani v Ugande? Nezvažujete odstúpenie? Referendum Vám vadí, ale to, že ste Vy osobne zničili posledné zvyšky dôvery vo vyšetrovacie orgány tohto štátu - to Vám príde v súlade s ústavou? 10 Možno Vám to treba tak pekne po lopate, pani prezidentka: nie, takto ako ste to urobili vy, sa nestretávajú najvyšší ústavní činitelia. Takto, ako ste to urobili vy, to robí Camorra. 11 Slovensko si zaslúži vedieť, či je naozaj pravda, že Ľudovít Makó je členom SIS a jeho výpovede sú len spravodajskou hrou. Zaslúži si vedieť, či Makóa zneužil Igor Matovič. Zaslúžia si vedieť, čo za obriu konšpiráciu tu vytvorili Makó s Matovičom. 12 A v prvom rade si zaslúžia vedieť, prečo by po pondelkovom škandalóznom stretnutí mali ľudia dôverovať polícii, prokuratúre či tajným službám. 13 V tejto chvíli to totiž vyzerá tak, ako by tieto orgány boli iba hračkou v rukách matovičovských politikov. Ako nejaká súkromná armáda Čaputovej, Hegera, Kollára a Kolíkovej. Toto je koniec právneho štátu na Slovensku, čo to nevidíte? 14.Vyzývam troch najvyšších ústavných činiteľov, aby ešte dnes zvolali spoločnú tlačovú konferenciu a buď vierohodne vysvetlili svoje fatálne zlyhanie alebo okamžite odstúpili a vypísali nové parlamentné a prezidentské voľby. 15 A ak tu chceme ešte niekedy na Slovensku dôverovať prokuratúre či polícii, rovnako tak by mali odstúpiť aj šéfovia všetkých orgánov činných v trestnom konaní, ktorí tam boli... a Lipšic by mal letieť ako prvý, ten už toho napáchal viac než dosť. Amerika mala Watergate, na Slovensku sa rodí Siskagate. Výsledkom v prvom prípade bol odchod prezidenta... Tým nechcem nič naznačovať, ja len, že - počujete, pani Čaputová?

Dnes som sa prvýkrát stretol a porozprával s veľvyslancom Ruskej federácie Igorom Bratčikovom. Bol to mimoriadne srdečný a priateľský rozhovor.
1 Odovzdal som pozdravy od vás všetkých, priatelia, od dobrých ľudí na Slovensku, ktorí si vážia ruský národ a bojujú za historickú pravdu.
2 Ospravedlnil som sa ruskému národu za primitívne a agresívne kroky slovenskej pravicovej vlády. Ani v najmenšom nevyjadrujú vôľu slovenského národa.
3 Ubezpečil som vzácneho priateľa, že táto vláda je len krátkou a temnou epizódou v dejinách slovensko-ruského bratstva.
4 Správajú sa ako gubernia Spojených štátov amerických a zradzajú národné záujmy Slovenskej republiky.
5 No ich koniec sa blíži. Ak takto budú pokračovať, Slováci ich z úradov vyženú čapicami.
6 Slovenský národ bude vždy s úctou spomínať na obetu ruského národa v druhej svetovej vojne a nikdy nezabudneme na slovanské puto, ktoré nás spája.
7 Držíme palce prezidentovi Vladimírovi Putinovi, ktorý vrátil Rusku silu, hrdosť a sebavedomie - a čím sú Rusi silnejší, tým viac ich na Západe nenávidia. Nepomôžu si - Rusko sa nedá poraziť.
8 Veľvyslanec Ruskej federácie je - rovnako ako jeho predchodca Alexej Fedotov, na ktorého spomínam ako na vzácneho priateľa - múdry a vzdelaný človek, s ktorým je radosť diskutovať o histórii a geopolitike.
9 Teším sa na ďalšie srdečné rozhovory - toľko hĺbky a múdrosti, koľko sa skrýva v ruskom národe, to je ozaj výnimočné.
10 Ďakujem, pán veľvyslanec! Verte, že my sa nikdy nebudeme hanbiť povedať s rukou na srdci, že Rusko je náš priateľ. Nikdy.


Dnes som sa prvýkrát stretol a porozprával s veľvyslancom Ruskej federácie Igorom Bratčikovom. Bol to mimoriadne srdečný a priateľský rozhovor. 1 Odovzdal som pozdravy od vás všetkých, priatelia, od dobrých ľudí na Slovensku, ktorí si vážia ruský národ a bojujú za historickú pravdu. 2 Ospravedlnil som sa ruskému národu za primitívne a agresívne kroky slovenskej pravicovej vlády. Ani v najmenšom nevyjadrujú vôľu slovenského národa. 3 Ubezpečil som vzácneho priateľa, že táto vláda je len krátkou a temnou epizódou v dejinách slovensko-ruského bratstva. 4 Správajú sa ako gubernia Spojených štátov amerických a zradzajú národné záujmy Slovenskej republiky. 5 No ich koniec sa blíži. Ak takto budú pokračovať, Slováci ich z úradov vyženú čapicami. 6 Slovenský národ bude vždy s úctou spomínať na obetu ruského národa v druhej svetovej vojne a nikdy nezabudneme na slovanské puto, ktoré nás spája. 7 Držíme palce prezidentovi Vladimírovi Putinovi, ktorý vrátil Rusku silu, hrdosť a sebavedomie - a čím sú Rusi silnejší, tým viac ich na Západe nenávidia. Nepomôžu si - Rusko sa nedá poraziť. 8 Veľvyslanec Ruskej federácie je - rovnako ako jeho predchodca Alexej Fedotov, na ktorého spomínam ako na vzácneho priateľa - múdry a vzdelaný človek, s ktorým je radosť diskutovať o histórii a geopolitike. 9 Teším sa na ďalšie srdečné rozhovory - toľko hĺbky a múdrosti, koľko sa skrýva v ruskom národe, to je ozaj výnimočné. 10 Ďakujem, pán veľvyslanec! Verte, že my sa nikdy nebudeme hanbiť povedať s rukou na srdci, že Rusko je náš priateľ. Nikdy.

Milujem, keď sa nadnárodné reťazce pchajú do slovenskej politiky. Kaufland si včera vystrelil z nového loga SMER-u. Skvele som sa zabavil 🙂
1 Na stránke Kauflandu uverejnili logo ruže a napísal takýto vtípeček: "Radi pripomíname, že všetky ruže v ponuke Kauflandu boli vypestované v podmienkach spravodlivého obchodu."
2 Liberálne kaviarne sú nadšené - to viete, kopnúť si do Smeru je strašne cool. No viete, čo je na tom celom najhumornejšie?
3Schválne som si preveril ten ich "spravodlivý obchod". Ruže dovážajú z africkej Kene, kde platia zúboženým kenským ženám 100 dolárov mesačne.
4.Tieto úbohé africké ženy z toho nedokážu zaplatiť ani nájom, ani starostlivosť o svoje deti - nič. Zadlžujú sa a živoria. Je o tom na internete kopu fakt smutných článkov.
5.Kenské ženy sú vystavené šialenému chemickému znečisteniu a drastickým pracovným podmienkam... a Kaufland si na tom "spravodlivo" pakuje vačky. Toľké dobrodenie. Od dojatia nedýcham.
6 V Keni pri produkcii ruží, ktoré dováža Kaufland do Európy, dochádza k sexuálnemu násiliu na ženách, mnoho z nich robí v brigádnických džoboch, kedykoľvek ich môžu vyhodiť, nemajú sa ako brániť.
7 Manchesterský kapitalizmus 19.storočia je v porovnaní s tým, čo páchajú západné korporácie v Afrike, iba prechádzka ružovým sadom. Ale jasné, tvárme sa, že to je "spravodlivý obchod".
8 Mimochodom, štempeľ "fair trade" je len neoliberálna propaganda na to, aby si progresívny slniečkar zo západnej Európy kupoval svoj výrobok so sladkým pocitom, že pomáha svetu.
9 V skutočnosti podporuje systém globálneho vykorisťovania, ktorý produkuje hladujúce deti, znásilnené ženy a zotročených mužov. A bohatnúce korporácie. Po celom svete. A aj v Keni. Vďaka nášmu drahému Kauflandu. Radujme sa, tešme sa.
10 A teraz to najlepšie. Kaufland je nadnárodný reťazec, ktorý vlastní nemecká korporácia Schwarz Gruppe. Tržby tejto skupiny sú 130 miliárd ročne. Pre porovnanie - celý HDP Slovenska je necelých 105 miliárd.
11 Vlastníkom tejto zazobanej nemeckej korporácie je Dieter Schwarz, 36. najbohatší človek na svete. Jeho majetok je zhruba 35 miliárd dolárov. Ja viem - drobné.
12 Dieterovi sa darí, to je fajn, blahoželáme. Ale pripomeňme, že slovenská predavačka v Kauflande zarobí približne 800 eur v hrubom. Hej, hej, spravodlivosť. Ružičky naše spravodlivé, kauflandové.
13 Zisky Kauflandu na Slovensku utešene rastú, ročné tržby sú na úrovni 1 miliardy eur. Počas pandémie bolo reťazcom sveta žiť - konkurencia malých slovenských obchodníkov bola odstavená a oni si veselo bohatli.
14 Ten pocit, keď zarábate miliardy a kenským ženám dávate ani nie stovku mesačne. A našim slovenským ženám pár stoviek. A hovoríte tomu "spravodlivý obchod".
15 Ale máte dosť hrošej kože na to, aby ste hejtovali logo ruže za 200 eur, ktoré si kúpil a použil SMER-SD. Vynikajúco. Som nevedel, že Nemci majú taký zmysel pre humor. Čierny humor.
Milí priatelia,
keď si nabudúce budete kupovať "spravodlivé" ružičky v Kauflande, spomeňte si na zúboženú kenskú ženu alebo na plat slovenskej predavačky.
Možno si rozmyslíte, či "spravodlivý" Dieter z Nemecka potrebuje ku svojim 35 miliardám dolárov aj vaše ťažko zarobené peniaze. Just saying 😉
Srdečne pozdravujeme ružičky z Kauflandu - a hlavne nestrácajte humor, Nemčúrici naši milovaní.
P.S. My sa na Smere skvele bavíme - Erik mi pri fotení s novým logom pustil Iron Maiden a prebudil moju metalovú dušu. Krásny víkend, priatelia 😊


Milujem, keď sa nadnárodné reťazce pchajú do slovenskej politiky. Kaufland si včera vystrelil z nového loga SMER-u. Skvele som sa zabavil

Na Slovensku to pripomína vojnu gangov. Kde sa toto zastaví?
1 Najskôr odstránili Milana Lučanského, teraz idú po Branislavovi Zurianovi. Existuje dôvodná obava, že Zurianovi hrozí rovnaký koniec.
2 Čírou vesmírnou náhodou bývalému šéfovi NAKA, ktorého kedysi nominoval práve generál Lučanský, vyrazili dvere a išli ho zatknúť zrovna po jeho škandalóznej výpovedi o Matovičovi a Hegerovi.
3 Podľa Zuriana mohol byť hlavný udavač Makó iba Matovičovým nastrčeným agentom SIS. V hre bolo vydieranie Hegera, dnešného premiéra.
4 Matovič vraj zneužil právomoci verejného činiteľa a za Makóa sľúbil SIS-ke 20 miliónov z peňazí daňových poplatníkov.
5 Toto všetko sú atómovky, ktoré by v prípade potvrdenia povalili každú vládu na svete.
6 A tak sa do Zurianovho bytu navalia kukláči a chlapovi hrozí väzba a mučenie, rovnako ako v prípade Milana Lučanského.
7 Zhodou okolností pár dní pred záťahom na Zuriana zasadala Konšpiračná Desina, orgán, aký nemajú ani najfajnovejšie mafie sveta. O čom asi tak hovorili? Žeby o Zurianovi, Makóovi, Matovičovi či Hegerovi?
8 V utajenej pivnici tajnej služby sa stretli najvyšší štátni predstavitelia, vrátane prezidentky, aby riešili živé kauzy. Už sme za Smer zvolali mimoriadnu schôdzu parlamentu, kde žiadame vysvetlenie - veď toto je kolaps právneho štátu!
9 Všimnite si ale, že v pivnici SIS nebol nikto zo strany SaS. Okrem Kollára tam neboli ani koaliční lídri. Kolíková vyšupovala Remišovú akoby už bola na čele Za ľudí ona. Heger odstavil Matoviča. Čo to tam piekli? Rodí sa alternatívne centrum moci?
10 V pivnici nechýbali najvernejší služobníci USA na čele s Lipšicom. Čaputová by tam bez pokynu ambasády nikdy nešla. Heger pracoval pre americký rezort obrany ešte pred 20 rokmi... Chystá sa malý nenápadný puč?
11 Štát je v totálnom rozklade, sme uprostred vojny policajtov, vláda sa správa ako sicílska mafia a kriminalizácia opozície je v plnom prúde.
12 Zurian môže pokojne požiadať o azyl - po smrti Milana Lučanského a ďalších mu ho určite udelia v desiatkach krajín sveta. Kto ešte na Slovensku môže dôverovať orgánom činným v trestnom konaní?
Tak čo. Toto je to slušné Slovensko, ktoré ste si tak želali, milé mladé slniečka z Bratislavy? O tomto vrieskal Stanke? Toto je to All for Ján?
Jeden rok a totálny rozklad štátu, ohrozenie národnej bezpečnosti a strata našej suverenity. Sme späť v divokých 90.rokoch. Gratulujeme


Na Slovensku to pripomína vojnu gangov. Kde sa toto zastaví? 1 Najskôr odstránili Milana Lučanského, teraz idú po Branislavovi Zurianovi. Existuje dôvodná obava, že Zurianovi hrozí rovnaký koniec. 2 Čírou vesmírnou náhodou bývalému šéfovi NAKA, ktorého kedysi nominoval práve generál Lučanský, vyrazili dvere a išli ho zatknúť zrovna po jeho škandalóznej výpovedi o Matovičovi a Hegerovi. 3 Podľa Zuriana mohol byť hlavný udavač Makó iba Matovičovým nastrčeným agentom SIS. V hre bolo vydieranie Hegera, dnešného premiéra. 4 Matovič vraj zneužil právomoci verejného činiteľa a za Makóa sľúbil SIS-ke 20 miliónov z peňazí daňových poplatníkov. 5 Toto všetko sú atómovky, ktoré by v prípade potvrdenia povalili každú vládu na svete. 6 A tak sa do Zurianovho bytu navalia kukláči a chlapovi hrozí väzba a mučenie, rovnako ako v prípade Milana Lučanského. 7 Zhodou okolností pár dní pred záťahom na Zuriana zasadala Konšpiračná Desina, orgán, aký nemajú ani najfajnovejšie mafie sveta. O čom asi tak hovorili? Žeby o Zurianovi, Makóovi, Matovičovi či Hegerovi? 8 V utajenej pivnici tajnej služby sa stretli najvyšší štátni predstavitelia, vrátane prezidentky, aby riešili živé kauzy. Už sme za Smer zvolali mimoriadnu schôdzu parlamentu, kde žiadame vysvetlenie - veď toto je kolaps právneho štátu! 9 Všimnite si ale, že v pivnici SIS nebol nikto zo strany SaS. Okrem Kollára tam neboli ani koaliční lídri. Kolíková vyšupovala Remišovú akoby už bola na čele Za ľudí ona. Heger odstavil Matoviča. Čo to tam piekli? Rodí sa alternatívne centrum moci? 10 V pivnici nechýbali najvernejší služobníci USA na čele s Lipšicom. Čaputová by tam bez pokynu ambasády nikdy nešla. Heger pracoval pre americký rezort obrany ešte pred 20 rokmi... Chystá sa malý nenápadný puč? 11 Štát je v totálnom rozklade, sme uprostred vojny policajtov, vláda sa správa ako sicílska mafia a kriminalizácia opozície je v plnom prúde. 12 Zurian môže pokojne požiadať o azyl - po smrti Milana Lučanského a ďalších mu ho určite udelia v desiatkach krajín sveta. Kto ešte na Slovensku môže dôverovať orgánom činným v trestnom konaní? Tak čo. Toto je to slušné Slovensko, ktoré ste si tak želali, milé mladé slniečka z Bratislavy? O tomto vrieskal Stanke? Toto je to All for Ján? Jeden rok a totálny rozklad štátu, ohrozenie národnej bezpečnosti a strata našej suverenity. Sme späť v divokých 90.rokoch. Gratulujeme

Páči sa mi, ako všetci na Západe jančia kvôli tomu, že Bielorusi nechali pristáť lietadlo v Minsku, lebo na palube bol chlapík, ktorého obviňujú z terorizmu.
1 Ja len, že keď v roku 2013 prinútili členské štáty EÚ vo Viedni pristáť štátne lietadlo Eva Moralesa, prezidenta Bolívie, tak nikto v Európe ani nemukol. A to bol teda iný škandál.
2 Američania dali vtedy viacerým európskym štátom pokyn, že Moralesovo lietadlo musia dať dole, lebo na palube sa vraj nachádza Edward Snowden.
3 Len pripomínam, že Snowden nebol žiaden terorista, ale chlapík, čo vyzradil tajomstvá o amerických zločinoch - čiže hrdina. A kvôli nemu prinútili pristáť nieže civilné lietadlo, ale dokonca prezidentské lietadlo.
4 Vtedy som nepočul jančiť nikoho z európskych lídrov, tíško bol celý Brusel a Korčok si doma zabalený v americkej vlajke precvičoval spievanie americkej hymny.
5 A keď sa viacero latinskoamerických štátov obrátilo na OSN, že takéto niečo je absolútne neprípustné, Západ ich vysmial. Medzinárodné právo je predsa len zdrap papiera, ak ide o záujmy USA.
6 Americká vláda spokojne priznala, že dala takýto pokyn a európske vlády veselo porušili všetky medzinárodné práva. A títo sa dnes sťažujú na Lukašenka. Perfektné.
7 Milé západné vlády, malá rada: pokiaľ chcete niekomu niečo vyčítať, bolo by asi lepšie, keby ste to nerobili sami. Ak Lukašenka považujete za štátneho teroristu, tak čo ste potom boli vy v prípade Moralesa?
8 Mimochodom, v prípade Moralesovho letu na palube Snowden ani nebol, čiže to bol navyše ešte aj úplný trapas. Z amerických tajných služieb si vtedy vystrelil Julian Assange.
9 Assange, to je ten, ktorého teraz mučia v Británii a v USA preňho žiadajú trest smrti. Tiež iba za to, že vyzradil pravdu o amerických zločinoch. Ehm, taká malá pripomienka pre našich veľkých "demokratov".


  1. Ja len, že je do popuku, ak títo chcú niečo vyčítať Bielorusom. Vodu kážu, víno pijú. Hovorí sa tomu - pokrytectvo. V tom sú na Západe majstri. Pekný večer, priatelia!

Páči sa mi, ako všetci na Západe jančia kvôli tomu, že Bielorusi nechali pristáť lietadlo v Minsku, lebo na palube bol chlapík, ktorého obviňujú z terorizmu. 1 Ja len, že keď v roku 2013 prinútili členské štáty EÚ vo Viedni pristáť štátne lietadlo Eva Moralesa, prezidenta Bolívie, tak nikto v Európe ani nemukol. A to bol teda iný škandál. 2 Američania dali vtedy viacerým európskym štátom pokyn, že Moralesovo lietadlo musia dať dole, lebo na palube sa vraj nachádza Edward Snowden. 3 Len pripomínam, že Snowden nebol žiaden terorista, ale chlapík, čo vyzradil tajomstvá o amerických zločinoch - čiže hrdina. A kvôli nemu prinútili pristáť nieže civilné lietadlo, ale dokonca prezidentské lietadlo. 4 Vtedy som nepočul jančiť nikoho z európskych lídrov, tíško bol celý Brusel a Korčok si doma zabalený v americkej vlajke precvičoval spievanie americkej hymny. 5 A keď sa viacero latinskoamerických štátov obrátilo na OSN, že takéto niečo je absolútne neprípustné, Západ ich vysmial. Medzinárodné právo je predsa len zdrap papiera, ak ide o záujmy USA. 6 Americká vláda spokojne priznala, že dala takýto pokyn a európske vlády veselo porušili všetky medzinárodné práva. A títo sa dnes sťažujú na Lukašenka. Perfektné. 7 Milé západné vlády, malá rada: pokiaľ chcete niekomu niečo vyčítať, bolo by asi lepšie, keby ste to nerobili sami. Ak Lukašenka považujete za štátneho teroristu, tak čo ste potom boli vy v prípade Moralesa? 8 Mimochodom, v prípade Moralesovho letu na palube Snowden ani nebol, čiže to bol navyše ešte aj úplný trapas. Z amerických tajných služieb si vtedy vystrelil Julian Assange. 9 Assange, to je ten, ktorého teraz mučia v Británii a v USA preňho žiadajú trest smrti. Tiež iba za to, že vyzradil pravdu o amerických zločinoch. Ehm, taká malá pripomienka pre našich veľkých "demokratov". 10. Ja len, že je do popuku, ak títo chcú niečo vyčítať Bielorusom. Vodu kážu, víno pijú. Hovorí sa tomu - pokrytectvo. V tom sú na Západe majstri. Pekný večer, priatelia!

preto si potrebuje kúpiť posledný segment voličov, ktorý mu ešte ostal - Rómov.
To isté spravil pred poslednými voľbami. Pavlínka pochádza údajne zo spišského regiónu a tak nejak poskupovali hlasy Rómov a tak vďaka nim sa stal z Igiota líder volieb. Potom si spomeňte na vykrmovanie osád počas lockdownu. Takto si Igiot udržuje trvalú priazeň svojho elektorátu.


[quote="pid:15584, uid:12"]preto si potrebuje kúpiť posledný segment voličov, ktorý mu ešte ostal - Rómov.[/quote] To isté spravil pred poslednými voľbami. Pavlínka pochádza údajne zo spišského regiónu a tak nejak poskupovali hlasy Rómov a tak vďaka nim sa stal z Igiota líder volieb. Potom si spomeňte na vykrmovanie osád počas lockdownu. Takto si Igiot udržuje trvalú priazeň svojho elektorátu.

trvalú priazeň svojho elektorátu
Je zaujímavé, ako reaguje táto etnická skupina (netvrdím, že všetci) na zavádzanie tých látok do tela - oni sa nedajú presvedčiť, gadžovia nech sa dajú. K tej podpore pre Matoviča v posledných voľbách : 1) mám pochybnosti o výsledkoch (à le Dominion), 2) po osadách poslal Matovič Polláka, ktorý doslovne tvrdo zastrašoval Rómov (info mám z ich prostredia)


[quote="pid:17003, uid:77"]trvalú priazeň svojho elektorátu[/quote] Je zaujímavé, ako reaguje táto etnická skupina (netvrdím, že všetci) na zavádzanie tých látok do tela - oni sa nedajú presvedčiť, gadžovia nech sa dajú. K tej podpore pre Matoviča v posledných voľbách : 1) mám pochybnosti o výsledkoch (à le Dominion), 2) po osadách poslal Matovič Polláka, ktorý doslovne tvrdo zastrašoval Rómov (info mám z ich prostredia)
Upravené 24. 5. 2021 o 16:21

OĽaNO je v kompletnom rozklade. Od volieb prišli o vyše 16% voličov, čo je súce na zápis do Guinessovej knihy rekordov.
1 Takýto "voľný pád" sa nepodaril ani Michaelovi Douglasovi v tom slávnom filme. Nielenže zneužívajú moc, nielenže hekli políciu, nielenže rozsievajú chaos - oni sa ešte aj topia v korupčných škandáloch.
2 Minister pôdohospodárstva Mičovský musel odstúpiť kvôli korupčnej kauze svojej nominantky. Tá sedí vo väzbe. To je to slávne protikorpučné hnutie, gratulujeme.
3 A to už majú chlapci za sebou korupčný megaškandál s trnavskou firmou, MOM-kami a celoplošným testovaním, na ktorom si napakovali vačky. Kvôli nim umierali ľudia a oni si veselo - bohatli.
4 A spomeňte si, ako liali štátne peniaze do dvorného advokáta a mediálnych poradcov. Poslali dokonca 20 miliónov zo štátneho rozpočtu ako "úplatok" SIS-ke, aby im zobrali ich agenta Makóa. Na hulváta.
5 Hrali to na protikorupčných bojovníkov, no skorumpovanejšie hnutie v slovenských dejinách neexistuje.
6 A aby toho nebolo dosť, poslanec OĽaNO Herák je obvinený zo zneužívania maloletej a iný ich poslanec býva načierno - však čo tam po zákone. To je to slušné Slovensko, to je tá Hegerova obnova a prosperita.
7 Matovič je daňový podvodník, ktorý ukradol ešte aj svoju diplomovku. Ministerka kultúry je rasistka a obranu vedie buran, ktorému trčí slama aj z uší.
8 Salarabanda Krajčí musel z rezortu zdravotníctva potupne ujsť, druhú salarabandu Hegera odložili ako ťažítko na post premiéra. Odvtedy ho nikto nevidel nič povedať - z jeho úst vychádza len teplý vzduch.
9 OĽaNO je hotová katastrofa. Nevzdelaní, nemorálni, hlúpi. Česť výnimkám. Ako sú napríklad profesor Pročko a poslankyňa Tabak. Áno, aj OĽaNO má svoj mozgový trust. Tlieskame.
10 Neviem, ako sa Matovičovi podarilo zozbierať toľko zloduchov a šialencov, ale chlapci a dievčatá si politiku zjavne poplietli s americkým akčným filmom - veľké gestá, vykopávanie dverí a policajný štát.
11 Mičovského odstúpenie je obrovská hanba. Je to veľkolepé priznanie, že OĽaNO nie je protikorupčné, ale korupčné hnutie. Matovič si vymyslel eseročku na to, aby mohol dojiť štát - o nič iné nejde.
12 Ale aj tak. Minister Mičovský odstupuje za korupciu svojej nominantky. Čo teraz povie Matovič, ktorý nedokázal odstúpiť za vlastnú zlodejinu s diplomovkou? A čo Kolíková, ktorej rodinná firma okrádala ľudí z bytovky? Ukážte sa, hrdinovia!
Vláda je v terminálnom štádiu. Ak to celé neukončia v najbližších dňoch, OĽaNO padne ťažko pod 5 percent. Predčasné voľby sú jediná šanca pre Matoviča, ako sa zachrániť. Jediná.
Taká malá rada, Igor - ak chceš prežiť, v referende by si mal hlasovať za predčasné voľby. V dobrom 😉


OĽaNO je v kompletnom rozklade. Od volieb prišli o vyše 16% voličov, čo je súce na zápis do Guinessovej knihy rekordov. 1 Takýto "voľný pád" sa nepodaril ani Michaelovi Douglasovi v tom slávnom filme. Nielenže zneužívajú moc, nielenže hekli políciu, nielenže rozsievajú chaos - oni sa ešte aj topia v korupčných škandáloch. 2 Minister pôdohospodárstva Mičovský musel odstúpiť kvôli korupčnej kauze svojej nominantky. Tá sedí vo väzbe. To je to slávne protikorpučné hnutie, gratulujeme. 3 A to už majú chlapci za sebou korupčný megaškandál s trnavskou firmou, MOM-kami a celoplošným testovaním, na ktorom si napakovali vačky. Kvôli nim umierali ľudia a oni si veselo - bohatli. 4 A spomeňte si, ako liali štátne peniaze do dvorného advokáta a mediálnych poradcov. Poslali dokonca 20 miliónov zo štátneho rozpočtu ako "úplatok" SIS-ke, aby im zobrali ich agenta Makóa. Na hulváta. 5 Hrali to na protikorupčných bojovníkov, no skorumpovanejšie hnutie v slovenských dejinách neexistuje. 6 A aby toho nebolo dosť, poslanec OĽaNO Herák je obvinený zo zneužívania maloletej a iný ich poslanec býva načierno - však čo tam po zákone. To je to slušné Slovensko, to je tá Hegerova obnova a prosperita. 7 Matovič je daňový podvodník, ktorý ukradol ešte aj svoju diplomovku. Ministerka kultúry je rasistka a obranu vedie buran, ktorému trčí slama aj z uší. 8 Salarabanda Krajčí musel z rezortu zdravotníctva potupne ujsť, druhú salarabandu Hegera odložili ako ťažítko na post premiéra. Odvtedy ho nikto nevidel nič povedať - z jeho úst vychádza len teplý vzduch. 9 OĽaNO je hotová katastrofa. Nevzdelaní, nemorálni, hlúpi. Česť výnimkám. Ako sú napríklad profesor Pročko a poslankyňa Tabak. Áno, aj OĽaNO má svoj mozgový trust. Tlieskame. 10 Neviem, ako sa Matovičovi podarilo zozbierať toľko zloduchov a šialencov, ale chlapci a dievčatá si politiku zjavne poplietli s americkým akčným filmom - veľké gestá, vykopávanie dverí a policajný štát. 11 Mičovského odstúpenie je obrovská hanba. Je to veľkolepé priznanie, že OĽaNO nie je protikorupčné, ale korupčné hnutie. Matovič si vymyslel eseročku na to, aby mohol dojiť štát - o nič iné nejde. 12 Ale aj tak. Minister Mičovský odstupuje za korupciu svojej nominantky. Čo teraz povie Matovič, ktorý nedokázal odstúpiť za vlastnú zlodejinu s diplomovkou? A čo Kolíková, ktorej rodinná firma okrádala ľudí z bytovky? Ukážte sa, hrdinovia! Vláda je v terminálnom štádiu. Ak to celé neukončia v najbližších dňoch, OĽaNO padne ťažko pod 5 percent. Predčasné voľby sú jediná šanca pre Matoviča, ako sa zachrániť. Jediná. Taká malá rada, Igor - ak chceš prežiť, v referende by si mal hlasovať za predčasné voľby. V dobrom

Nechcem byť zlý na našich milovaných západných priateľov, ale nejako sa im celá tá ich konšpiračná teória o štátnom únose lietadla v Bielorusku rúca ako domček z karát - nemyslíte? 🙂
1 Najskôr to mal byť únos nevinného novinára. Teraz zisťujeme, že "nevinný novinár" je vlastne mladý bieloruský fašista a Západom dobre kŕmený expert na Majdany, ktorý z Poľska organizuje farebné revolúcie.
2 A čo je úplná pecka - chlapík vraj zo všetkého najradšej hajluje. Normálny nácek. A tohto obhajujú bratislavské kaviarne. To je epické. Koho budú obhajovať nabudúce? Adolfa Hitlera?
3 Ale dobre, samozrejme, nie je prípustné, aby nejaký štát donútil pristáť lietadlo, aj keby bol Pratasevič viacnásobný vrah. Lenže problém je, že Bielorusi lietadlo neprinútili pristáť - to je hoax.
4 Podľa oficiálnej verzie žiadosť o pristátie išla od pilota lietadla. Vzhľadom na bombovú hrozbu hľadal najbližšie letisko a to bolo zhodou okolností v Minsku. Žeby bol pilotom sám Lukašenko?
5 Bielorusi tvrdia, že bombová hrozba došla od Hamasu. Okej, nech sa to vyšetrí. Najvtipnejšie ale je, že slniečkarske médiá začali okamžite točiť vyhlásenie Hamasu, ktorý sa od útoku dištancuje.
6 Ešte aj Hamas, ktorý bol pre nich ešte včera najstrašnejšou teroristickou organizáciou, je dnes pre nich dôveryhodný zdroj, keď si môžu kopnúť do Bieloruska či Ruska.
7 Ja len, že ešte včera tu oslavovali každé mŕtve dieťa, ktoré v Palestíne zabila izraelská bomba a už dnes je Hamas odrazu bomba-špica kamarát, ktorý usvedčuje Lukašenka. Bravó!
8 Tak si to zhrňme - západným hrdinom v tomto príbehu je mladý nácek a kľúčovým svedkom je Hamas. Ako humor je to výborné. Fakt sa skvele bavím.
9 Nech sa stalo čokoľvek, asi by bolo fajn to vyšetriť. Nezávisle. Presne to Bielorusi chcú. Ale Západ už poznal pravdu dve minúty po pristátí lietadla. Všetko spískal Lukašenko, načo dôkazy. Takto by to v demokraciách nemalo fungovať, či?
10 Keby to bolo v obrátenom garde a dali by takto dole lietadlo Američania, tak by všetky liberálne médiá vrieskali - dajte dôkazy a nekonšpirujte. A už by sme boli všetci konšpirátori a tak.
11 Ale v prípade Bieloruska sa tu veselo šíri jedna konšpiračná teória za druhou a nikto dôkazy nežiada - perfektné. Stačí len šíriť nenávisť proti Bielorusom a Rusom.
12 A úplné najlepší vtip roka je, keď sa ozval americký prezident Biden, že je neprípustné, aby niekto donútil pristáť lietadlo. Keď som to počul, so smiechom som ľahol k zemi.
13 S vekom už asi odchádza pamäť, Mr. President, ale boli ste to vy, ešte ako viceprezident USA, kto bol v roku 2013 spoluzodpovedný za to, že Američania nechali zosadnúť lietadlo prezidenta Bolívie vo Viedni, lebo ste si mysleli, že na palube je Edward Snowden.
14 Vy dnes niečo idete vyčítať Bielorusom? Really? Že vás hanba nefacká!
15 Včera som sa stretol s najvyšším zástupcom bieloruského veľvyslanectva, aby som sa dozvedel aj verziu druhej strany. Tak to robia tí, ktorým ide o pravdu. Americkí agenti len bliakajú, my chceme vedieť, ako to v skutočnosti bolo.
A môžem povedať jedno - odmietame útoky proti Bielorusku. Majdanov už bolo dosť. Aj spravodajských hier. Prípad sa musí vyšetriť - žijeme v 21. storočí a nie v stredoveku.
P.S. Náš poslanec na včerajšom európskom výbore hlasoval bez konzultácie s vedením strany. Našťastie - jeho hlas o ničom nerozhodol. Každopádne, mrzí ma to, ja by som hlasoval určite proti. A Smer ako strana sankcie proti Bielorusku nepodporuje.


Nechcem byť zlý na našich milovaných západných priateľov, ale nejako sa im celá tá ich konšpiračná teória o štátnom únose lietadla v Bielorusku rúca ako domček z karát - nemyslíte?
13.83k
119
17
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept