Politika v SR
Blaha a jeho perličky

28.2.2021
Pozerali ste premiéra Matoviča na TA3? Už dlho som sa tak nenasmial - to bolo epické!
1 Moderátor Norbert Dolinský ho rozobral na šrot. Habkal ako žiačik pri tabuli. A to Dolinský patrí k tým najmenej náročným moderátorom a vždy hryzká slabo slabúčko. No Matovič to aj tak nedal - úplne vybuchol. Po tomto by som sa hanbil vyjsť na ulicu.
2 A tá plejáda výhovoriek, perfektné. Matovič samozrejme nemôže za to, aká je situácia na Slovensku. Môžu za to ľudia, lebo to "majú na saláme". Čiže - Matovič je super, zlí sú Slováci. Škoda, že si vybral takýto zlý národ, inde by ho určite docenili.
3 Ďalej za to môže "britský mutant" a možno aj nejakí iní mutanti z vesmíru, reptiliáni a tak. Môžu za to médiá, prezidentka, samozrejme Sulík a bol aj ten o Ficovi a Pellegrinim.
4 Zúfalý moderátor nevydrží a skromne sa spýta: "Ale pán premiér, predsa len, aspoň trochu zodpovednosti necítite? Ste premiér a sme najhorší na svete." A Matovič nič. Vyplakal sa, že je hromozvod.
5 A samozrejme - Matovič stále blúzni o tom, aké je povinné testovanie úchvatné. Počty úmrtí rastú kvôli testovaniu, lebo sa ľudia zhromažďujú v šóroch, ale Matovič si ďalej tľapká po pleci, aký je super, že vymyslel testovanie. Rútime sa dole a spievame si, ako krásne letíme - paráda!
6 Ale Matovič má aj na toto kúzelný argument: keďže si ľudia podľa prieskumu nemyslia, že v šóroch vírus chytia – tak ho nechytia.
7Keď zadržíš dych a povieš si, že ho nechytíš, tak nechytíš - prieskum neoklameš, dôležitá nie je realita, ale to, čo si o nej myslíš. Úplný Platón - realita je len odrazom našich ideí. Fascinujúce.
8 A prečo premiéra vôbec niekto otravuje s tým, aké opatrenia budú platiť od zajtra? Veď predsa unikol materiál do médií, tak načo by vydávali čokoľvek oficiálne - už sa štát neriadi statusmi, ale uniknutými lajstrami. Skvelé!
9 A ako inak - za nič nemôže ani minister zdravotníctva Krajčí. Veď on chcel lockdown pred Vianocami a Sulík mu to zarezal, plače Matovič. A moderátor neveriacky krúti hlavou: veď ste proti Krajčímu hlasovali aj vy a celé OĽaNO! Šach-mat. Ale Matovič ďalej hudie svoje - Sulík, Sulík, Sulík!
10 A Krajčí samozrejme chráni zdravie. A preto máme najviac úmrtí na svete. Jasné ako facka. Keď si mŕtvy, už neochorieš. Vivat Krajčí!
11 Skrátka, Matovič nenesie zodpovednosť za nič. On je tu iba premiér, to je skoro ako vrátnik na miestnom úrade. Chúďa naše. Poľutujme, pohlaďme.
12.Prebiehalo to asi takto. "Prečo tu Sputnik nie je? Stačí podpis vášho ministra." - "Bla-bla, chcem ju." - "Ale prečo tu nie je?" - "Lebo tento názor nie je populárny. A mňa nebaví hovoriť veci, ktoré nie sú populárne. Ale aj tak ho chcem"
13 Moderátor nestráca trpezlivosť: "Ale prečo tu Sputnik nie je? Jednoduchá otázka." - "Bla-bla, rokoval som s Kirillom." - "A prečo tu nie je Sputnik?" - "Fico a Pellegrini si zvolali tlačovky, to je trápne a sú to úbožiaci." - "Ale prečo tu nie je Sputnik?" - "Nechajte sa prekvapiť." Nech sa páči, toto je predseda vlády Slovenskej republiky.
14 To isté v ďalších témach. "Prečo neočkujete seniorov?" Matovič nevie, veď si zavolajte ministra zdravotníctva. Aj Matoviča to zaujíma, ale nezavolá a nezavolá. Však čo on s ním má, veď chápete, on je tu iba ten vrátnik, ehm, premiér.
15 A prichádza finálny argument, po ktorom ľahne k zemi celé Slovensko: "Čo odo mňa chcete, veď ja som si ani diplomovku sám nenapísal“. Amen-tma.
16 Ale to nebolo všetko. tie epické chvíle, keď Matovič vytiahol Komenského - to sme sa už dostali za hranice smiechu. Vraj - "opakovanie je matka rozumu či-jak-sa-to-povie".
17 Povie sa to „múdrosť“, vážený pán premiér. To je to, za čo sa u vás modlila pani Chlóra Salara Banda. A nevydalo.
18 Nič tragickejšie ako Igora Matoviča ešte Slovensko nezažilo. Ono je to ale čím ďalej horšie. Matovič kompletne stratil kontakt s realitou a smeje sa na ňom polovica Slovenska. Tá druhá sa už smiať nevládze, lebo už dokáže len plakať -Matovič jej zobral všetko.
Ten chlap za jeden rok zničil Slovensko a bude trvať roky, kým Slovensku vrátime život.

28.2.2021 Pozerali ste premiéra Matoviča na TA3? Už dlho som sa tak nenasmial - to bolo epické! 1 Moderátor Norbert Dolinský ho rozobral na šrot. Habkal ako žiačik pri tabuli. A to Dolinský patrí k tým najmenej náročným moderátorom a vždy hryzká slabo slabúčko. No Matovič to aj tak nedal - úplne vybuchol. Po tomto by som sa hanbil vyjsť na ulicu. 2 A tá plejáda výhovoriek, perfektné. Matovič samozrejme nemôže za to, aká je situácia na Slovensku. Môžu za to ľudia, lebo to "majú na saláme". Čiže - Matovič je super, zlí sú Slováci. Škoda, že si vybral takýto zlý národ, inde by ho určite docenili. 3 Ďalej za to môže "britský mutant" a možno aj nejakí iní mutanti z vesmíru, reptiliáni a tak. Môžu za to médiá, prezidentka, samozrejme Sulík a bol aj ten o Ficovi a Pellegrinim. 4 Zúfalý moderátor nevydrží a skromne sa spýta: "Ale pán premiér, predsa len, aspoň trochu zodpovednosti necítite? Ste premiér a sme najhorší na svete." A Matovič nič. Vyplakal sa, že je hromozvod. 5 A samozrejme - Matovič stále blúzni o tom, aké je povinné testovanie úchvatné. Počty úmrtí rastú kvôli testovaniu, lebo sa ľudia zhromažďujú v šóroch, ale Matovič si ďalej tľapká po pleci, aký je super, že vymyslel testovanie. Rútime sa dole a spievame si, ako krásne letíme - paráda! 6 Ale Matovič má aj na toto kúzelný argument: keďže si ľudia podľa prieskumu nemyslia, že v šóroch vírus chytia – tak ho nechytia. 7Keď zadržíš dych a povieš si, že ho nechytíš, tak nechytíš - prieskum neoklameš, dôležitá nie je realita, ale to, čo si o nej myslíš. Úplný Platón - realita je len odrazom našich ideí. Fascinujúce. 8 A prečo premiéra vôbec niekto otravuje s tým, aké opatrenia budú platiť od zajtra? Veď predsa unikol materiál do médií, tak načo by vydávali čokoľvek oficiálne - už sa štát neriadi statusmi, ale uniknutými lajstrami. Skvelé! 9 A ako inak - za nič nemôže ani minister zdravotníctva Krajčí. Veď on chcel lockdown pred Vianocami a Sulík mu to zarezal, plače Matovič. A moderátor neveriacky krúti hlavou: veď ste proti Krajčímu hlasovali aj vy a celé OĽaNO! Šach-mat. Ale Matovič ďalej hudie svoje - Sulík, Sulík, Sulík! 10 A Krajčí samozrejme chráni zdravie. A preto máme najviac úmrtí na svete. Jasné ako facka. Keď si mŕtvy, už neochorieš. Vivat Krajčí! 11 Skrátka, Matovič nenesie zodpovednosť za nič. On je tu iba premiér, to je skoro ako vrátnik na miestnom úrade. Chúďa naše. Poľutujme, pohlaďme. 12.Prebiehalo to asi takto. "Prečo tu Sputnik nie je? Stačí podpis vášho ministra." - "Bla-bla, chcem ju." - "Ale prečo tu nie je?" - "Lebo tento názor nie je populárny. A mňa nebaví hovoriť veci, ktoré nie sú populárne. Ale aj tak ho chcem" 13 Moderátor nestráca trpezlivosť: "Ale prečo tu Sputnik nie je? Jednoduchá otázka." - "Bla-bla, rokoval som s Kirillom." - "A prečo tu nie je Sputnik?" - "Fico a Pellegrini si zvolali tlačovky, to je trápne a sú to úbožiaci." - "Ale prečo tu nie je Sputnik?" - "Nechajte sa prekvapiť." Nech sa páči, toto je predseda vlády Slovenskej republiky. 14 To isté v ďalších témach. "Prečo neočkujete seniorov?" Matovič nevie, veď si zavolajte ministra zdravotníctva. Aj Matoviča to zaujíma, ale nezavolá a nezavolá. Však čo on s ním má, veď chápete, on je tu iba ten vrátnik, ehm, premiér. 15 A prichádza finálny argument, po ktorom ľahne k zemi celé Slovensko: "Čo odo mňa chcete, veď ja som si ani diplomovku sám nenapísal“. Amen-tma. 16 Ale to nebolo všetko. tie epické chvíle, keď Matovič vytiahol Komenského - to sme sa už dostali za hranice smiechu. Vraj - "opakovanie je matka rozumu či-jak-sa-to-povie". 17 Povie sa to „múdrosť“, vážený pán premiér. To je to, za čo sa u vás modlila pani Chlóra Salara Banda. A nevydalo. 18 Nič tragickejšie ako Igora Matoviča ešte Slovensko nezažilo. Ono je to ale čím ďalej horšie. Matovič kompletne stratil kontakt s realitou a smeje sa na ňom polovica Slovenska. Tá druhá sa už smiať nevládze, lebo už dokáže len plakať -Matovič jej zobral všetko. Ten chlap za jeden rok zničil Slovensko a bude trvať roky, kým Slovensku vrátime život.

jednoznačne pre mňa top prejav....keď grilovali Lipšica.... bol skvelý....a zjavne si to užíval....
Blaha vs Lipšic - To najlepšie z vypočúvania
https://www.youtube.com/watch?v=sHC3ewRgvzo

jednoznačne pre mňa top prejav....keď grilovali Lipšica.... bol skvelý....a zjavne si to užíval.... Blaha vs Lipšic - To najlepšie z vypočúvania https://www.youtube.com/watch?v=sHC3ewRgvzo

ja pridám Luboša Blahu, tak dobre som sa už dávno nezasmiala...odporúčam pozrieť, pre odľahčenie tejto doby....smile

Gratulujeme Igorovi Matovičovi a jeho úchvatnej vláde k prvým narodeninám.

https://www.youtube.com/watch?v=TvRinfE9_O0

ja pridám Luboša Blahu, tak dobre som sa už dávno nezasmiala...odporúčam pozrieť, pre odľahčenie tejto doby....:D Gratulujeme Igorovi Matovičovi a jeho úchvatnej vláde k prvým narodeninám. https://www.youtube.com/watch?v=TvRinfE9_O0

Včerajšok potvrdil starú historickú pravdu: záchrana vždy prichádza z Ruska.
1 V druhej svetovej vojne nás od fašizmu oslobodila Červená armáda a umierali za nás predovšetkým ruskí vojaci. Vojna prišla zo západu, záchrana z východu.
2.Dnes sa situácia opakuje. Dodávky vakcín zo Západu meškajú, veľmoci hrajú geopolitické hry, EÚ sa háda s Britániou, západné farmafirmy zlyhávajú.
3.Niektoré západné štáty sebecky nakúpili toľko vakcín, ktorými by zaočkovali svoju populáciu aj trojnásobne - a potom niet vakcín pre menších a chudobnejších. Gratulujeme k tejto nevídanej solidarite.
4 Za týchto okolností prichádza ruská vakcína Sputnik, ktorá má podľa hĺbkovej štúdie v celosvetovo uznávanom britskom vedeckom časopise Lancet jeden z najlepších výsledkov proti Covidu. Boli by sme blázni, ak by sme ju ako Slovensko odmietli.
5 Len aby sme tomu rozumeli: vedci z Británie hovoria Sputniku áno, ale železničiar Dzurinda a babkoherečka Remišová hovoria Sputniku nie. No vyber si.
6 V slovenských liberálnych médiách samozrejme hneď po dovoze Sputniku vybuchol ohňostroj nenávisti voči Rusku. Minister Korčok plače, že vítame len ruské a nie americké vakcíny. Zlomilo mu to srdiečko, on by najradšej pri dovoze Pfizeru spieval v pozore americkú hymnu.
7 Poslanec Osuský narieka, že sme sa so Sputnikom ocitli v spoločnosti takých štátov ako Maďarsko, San Maríno, Argentína či Spojené arabské emiráty. Úplne normálne štáty, bohaté a úspešné. Ale to viete - chýba tam juesej.
8 Zato Pfizer používajú také klenoty svetovej demokracie ako Saudská Arábia, Katar a Omán... Ach jaj... To sa fakt ideme hrať na preteky o to, ktorú vakcínu používa náš obľúbený štátik a podľa toho sa rozhodneme, či zachraňovať životy alebo nie?
9 Dzurinda nechápe, prečo nepočúvame na slovo západné veľmoci - on skákal ako oni pískali aj pri bombardovaní Juhoslávie, aj pri útoku na Irak. Ten pocit, keď niekoho poučuje Krvavý Miki... Lepšia reklama pre Sputnik neexistuje.
10.A pridáva sa celá liberálna kaviareň, ktorá je roky na výplatných páskach amerických mimovládok - jasné, že budú teraz ostošesť kopať do Ruska, aby si svoje bubáky zaslúžili. Už len čakám, kedy si prezidentka Čaputová vysvieti palác na spôsob americkej zástavy.
11 Pravda je, že na Slovensku sa máme riadiť záujmami Slovákov a nie amerického Pentagonu. Ak sa to strane Za ľudí či SaS-ke nepáči, nech idú kade ľahšie.
12.Geopolitika bokom, tu ide o život. Ja osobne by som uvítal, keby sme Covid radšej liečili a dali šancu ivermektínu, ako aj experimentálnej liečbe z Ruska. To je skutočná cesta.
13 Ale ak chcú ľudia na Slovensku používať Sputnik, tak na to majú právo. Aj my, čo sme sa narodili v ČSSR, sme používali sovietske/ruské detské vakcíny a pomohli nám.
14 Veľká časť Slovákov má k ruským medikamentom väčšiu dôveru než k tým americkým korporátnym. Nevidím jediný dôvod, aby sme kvôli rusofóbii obetovali Slovákov a nerešpektovali ich voľbu. Sme za dobrovoľnosť očkovania a preto ruskú vakcínu podporujeme.
15 A keby sa ako bonus ešte aj rozpadla vládna koalícia, nebudeme sa hnevať... Ak je Sputnik skutočnou záchranou pred Covidom, v slovenských pomeroch urobí najlepšie, ak politicky zničí Matoviča a jeho vládu - to bude v boji proti Covidu ten najužitočnejší akt.
A vyzerá to zatiaľ celkom sľubne 😉

Včerajšok potvrdil starú historickú pravdu: záchrana vždy prichádza z Ruska. 1 V druhej svetovej vojne nás od fašizmu oslobodila Červená armáda a umierali za nás predovšetkým ruskí vojaci. Vojna prišla zo západu, záchrana z východu. 2.Dnes sa situácia opakuje. Dodávky vakcín zo Západu meškajú, veľmoci hrajú geopolitické hry, EÚ sa háda s Britániou, západné farmafirmy zlyhávajú. 3.Niektoré západné štáty sebecky nakúpili toľko vakcín, ktorými by zaočkovali svoju populáciu aj trojnásobne - a potom niet vakcín pre menších a chudobnejších. Gratulujeme k tejto nevídanej solidarite. 4 Za týchto okolností prichádza ruská vakcína Sputnik, ktorá má podľa hĺbkovej štúdie v celosvetovo uznávanom britskom vedeckom časopise Lancet jeden z najlepších výsledkov proti Covidu. Boli by sme blázni, ak by sme ju ako Slovensko odmietli. 5 Len aby sme tomu rozumeli: vedci z Británie hovoria Sputniku áno, ale železničiar Dzurinda a babkoherečka Remišová hovoria Sputniku nie. No vyber si. 6 V slovenských liberálnych médiách samozrejme hneď po dovoze Sputniku vybuchol ohňostroj nenávisti voči Rusku. Minister Korčok plače, že vítame len ruské a nie americké vakcíny. Zlomilo mu to srdiečko, on by najradšej pri dovoze Pfizeru spieval v pozore americkú hymnu. 7 Poslanec Osuský narieka, že sme sa so Sputnikom ocitli v spoločnosti takých štátov ako Maďarsko, San Maríno, Argentína či Spojené arabské emiráty. Úplne normálne štáty, bohaté a úspešné. Ale to viete - chýba tam juesej. 8 Zato Pfizer používajú také klenoty svetovej demokracie ako Saudská Arábia, Katar a Omán... Ach jaj... To sa fakt ideme hrať na preteky o to, ktorú vakcínu používa náš obľúbený štátik a podľa toho sa rozhodneme, či zachraňovať životy alebo nie? 9 Dzurinda nechápe, prečo nepočúvame na slovo západné veľmoci - on skákal ako oni pískali aj pri bombardovaní Juhoslávie, aj pri útoku na Irak. Ten pocit, keď niekoho poučuje Krvavý Miki... Lepšia reklama pre Sputnik neexistuje. 10.A pridáva sa celá liberálna kaviareň, ktorá je roky na výplatných páskach amerických mimovládok - jasné, že budú teraz ostošesť kopať do Ruska, aby si svoje bubáky zaslúžili. Už len čakám, kedy si prezidentka Čaputová vysvieti palác na spôsob americkej zástavy. 11 Pravda je, že na Slovensku sa máme riadiť záujmami Slovákov a nie amerického Pentagonu. Ak sa to strane Za ľudí či SaS-ke nepáči, nech idú kade ľahšie. 12.Geopolitika bokom, tu ide o život. Ja osobne by som uvítal, keby sme Covid radšej liečili a dali šancu ivermektínu, ako aj experimentálnej liečbe z Ruska. To je skutočná cesta. 13 Ale ak chcú ľudia na Slovensku používať Sputnik, tak na to majú právo. Aj my, čo sme sa narodili v ČSSR, sme používali sovietske/ruské detské vakcíny a pomohli nám. 14 Veľká časť Slovákov má k ruským medikamentom väčšiu dôveru než k tým americkým korporátnym. Nevidím jediný dôvod, aby sme kvôli rusofóbii obetovali Slovákov a nerešpektovali ich voľbu. Sme za dobrovoľnosť očkovania a preto ruskú vakcínu podporujeme. 15 A keby sa ako bonus ešte aj rozpadla vládna koalícia, nebudeme sa hnevať... Ak je Sputnik skutočnou záchranou pred Covidom, v slovenských pomeroch urobí najlepšie, ak politicky zničí Matoviča a jeho vládu - to bude v boji proti Covidu ten najužitočnejší akt. A vyzerá to zatiaľ celkom sľubne

Chaos sa prehlbuje. Ľudia umierajú a vláda sa rozpadá v priamom prenose.
1Už si to všimli aj v nemeckom Deutsche Welle - vraj sme ako Slovensko ponorení v chaose. Hanba ako hrom - Matovičova vláda je výstražný príklad pre celú Európu.
2 Namiesto toho, aby liečili ľudí, oni sa tu idú navzájom pozabíjať kvôli Sputniku. Matovič sem navozí vakcínu, ale nedá lekárom inštrukciu, aby ju predpisovali - alibizmus ako delo!
3To isté urobili aj s ivermektínom - priniesli sem zopár tisíc kusov, ale predpisovanie nechali na zodpovednosť obvoďákov. Umyli si ruky ako Pilát Pontský a ľudia sa k lieku nevedia dostať.
4 Takto sa o život ľudí nebojuje. Máme vyše 7000 mŕtvych. Sme najhorší na svete. A oni sa len ruvú a ruvú. Nedoťahujú veci, alibisticky presúvajú zodpovednosť na lekárov, štát absolútne stratil svoje základné funkcie. Proste - chaos .
5.Dnešok je toho dôkazom. Už se zase perou. Ako v Slnko, seno a pár facek. To im ide najlepšie. Za ľudí a SaS sa večer stretnú a budú sa tváriť strašne dramaticky rozhorčene, skormútene a zúfalo.
6 A ako vždy nakoniec túžba po korytách zvíťazí. Zamudrujú, zamoralizujú, kopnú si do Ruska, odfrknú nad Matovičom... a potom tradične sklopia uši a bude po rebélii. Načo sú tie komédie dobré?
7 Minister zahraničných vecí Korčok sa dnes na tlačovke skoro rozplakal v priamom prenose. Keď umierajú stovky ľudí denne, tak to ním ani nepohne. Keď zabili Jozefa Chovanca, tváril sa ako Terminátor.
8 Ale keď sa nakúpi Sputnik, aby sa zachraňovali ľudské životy, tak sa mu tam láme hlas ako smutnej princeznej. Toho museli na americkej ambasáde riadne preplieskať.
9 Z toho chlapa normálne sršal strach z toho, čo mu na to povie americký minister zahraničných vecí - on sa tam z toho takmer psychicky zrútil! Haló - minister zahraničných vecí Slovenskej republiky! A jediný, kto je preňho autorita, je jeho americký boss.
10 A vraj Sputnik je "nástroj hybridnej vojny"! No výborne - Korčok vlastne priznal, že vakcíny sú nástroj vojny. Ergo - Pfizer, Moderna, AstraZeneca, všetko sú to biologické zbrane a najrozumnejšie bude ich všetky zničiť v rámci nejakej novej strategickej dohody o odzbrojení START! Tlieskam!
11 Ja len, že z Korčoka musia antivaxeri výskať od radosti. Blahoželáme! Táto vláda sa kvôli nenávisti voči Rusku zjavne rozhodla kompletne zlikvidovať očkovaciu kampaň na Slovensku. Ivan zabil.
12 A jasné, dozvedeli sme sa, že za všetko zlo na svete môže Robert Fico. Ten Robert Fico, z ktorého pozadia Korčkokovi osem rokov trčali len podrážky z topánok.
13.Čisto ľudsky, pán Korčok, ak by existovala Nobelova cena za podlosť, tak ste jej hrdým laureátom. Ja len, že mlčať je niekedy zlato.
14 Milí priatelia, toto, čo sa deje na Slovensku, nemá obdobu. Namiesto toho, aby liečili ľudí a ekonomicky im pomáhali, oni sa medzi sebou ruvú ako besné psy. Koľko ľudí kvôli nim ešte musí umrieť, kým pochopia, že vládnuť proste nevedia?!
15.Prosím podpisujme referendum - ide o všetko! Už sme so zbieraním v polke cesty... a ideme ďalej! Čím skôr to vyzbierame, tým lepšie! Zastavme tento chaos!

Chaos sa prehlbuje. Ľudia umierajú a vláda sa rozpadá v priamom prenose. 1Už si to všimli aj v nemeckom Deutsche Welle - vraj sme ako Slovensko ponorení v chaose. Hanba ako hrom - Matovičova vláda je výstražný príklad pre celú Európu. 2 Namiesto toho, aby liečili ľudí, oni sa tu idú navzájom pozabíjať kvôli Sputniku. Matovič sem navozí vakcínu, ale nedá lekárom inštrukciu, aby ju predpisovali - alibizmus ako delo! 3To isté urobili aj s ivermektínom - priniesli sem zopár tisíc kusov, ale predpisovanie nechali na zodpovednosť obvoďákov. Umyli si ruky ako Pilát Pontský a ľudia sa k lieku nevedia dostať. 4 Takto sa o život ľudí nebojuje. Máme vyše 7000 mŕtvych. Sme najhorší na svete. A oni sa len ruvú a ruvú. Nedoťahujú veci, alibisticky presúvajú zodpovednosť na lekárov, štát absolútne stratil svoje základné funkcie. Proste - chaos . 5.Dnešok je toho dôkazom. Už se zase perou. Ako v Slnko, seno a pár facek. To im ide najlepšie. Za ľudí a SaS sa večer stretnú a budú sa tváriť strašne dramaticky rozhorčene, skormútene a zúfalo. 6 A ako vždy nakoniec túžba po korytách zvíťazí. Zamudrujú, zamoralizujú, kopnú si do Ruska, odfrknú nad Matovičom... a potom tradične sklopia uši a bude po rebélii. Načo sú tie komédie dobré? 7 Minister zahraničných vecí Korčok sa dnes na tlačovke skoro rozplakal v priamom prenose. Keď umierajú stovky ľudí denne, tak to ním ani nepohne. Keď zabili Jozefa Chovanca, tváril sa ako Terminátor. 8 Ale keď sa nakúpi Sputnik, aby sa zachraňovali ľudské životy, tak sa mu tam láme hlas ako smutnej princeznej. Toho museli na americkej ambasáde riadne preplieskať. 9 Z toho chlapa normálne sršal strach z toho, čo mu na to povie americký minister zahraničných vecí - on sa tam z toho takmer psychicky zrútil! Haló - minister zahraničných vecí Slovenskej republiky! A jediný, kto je preňho autorita, je jeho americký boss. 10 A vraj Sputnik je "nástroj hybridnej vojny"! No výborne - Korčok vlastne priznal, že vakcíny sú nástroj vojny. Ergo - Pfizer, Moderna, AstraZeneca, všetko sú to biologické zbrane a najrozumnejšie bude ich všetky zničiť v rámci nejakej novej strategickej dohody o odzbrojení START! Tlieskam! 11 Ja len, že z Korčoka musia antivaxeri výskať od radosti. Blahoželáme! Táto vláda sa kvôli nenávisti voči Rusku zjavne rozhodla kompletne zlikvidovať očkovaciu kampaň na Slovensku. Ivan zabil. 12 A jasné, dozvedeli sme sa, že za všetko zlo na svete môže Robert Fico. Ten Robert Fico, z ktorého pozadia Korčkokovi osem rokov trčali len podrážky z topánok. 13.Čisto ľudsky, pán Korčok, ak by existovala Nobelova cena za podlosť, tak ste jej hrdým laureátom. Ja len, že mlčať je niekedy zlato. 14 Milí priatelia, toto, čo sa deje na Slovensku, nemá obdobu. Namiesto toho, aby liečili ľudí a ekonomicky im pomáhali, oni sa medzi sebou ruvú ako besné psy. Koľko ľudí kvôli nim ešte musí umrieť, kým pochopia, že vládnuť proste nevedia?! 15.Prosím podpisujme referendum - ide o všetko! Už sme so zbieraním v polke cesty... a ideme ďalej! Čím skôr to vyzbierame, tým lepšie! Zastavme tento chaos!

To tu už nikto nič negarantuje?
1 Práve som si prečítal vášnivú obhajobu ruského Sputnika od Juraja Smatanu. To je ten šialenec, čo kedysi príchod desiatich ruských motorkárov označil za ruskú inváziu.
2 Po tomto som už v politike videl všetko a práve som - pukol od smiechu. Končím, finito, už nič lepšie nemôžem zažiť 😃
3 Ale vtipparáda pokračuje. Viete, kto najnovšie naložil Igorovi Matovičovi. Sadnite si. Brat Jána Kuciaka. V mene celej rodiny. Odkázal premiérovi, nech už nezneužíva meno Jána Kuciaka na útoky.
4 Ten pocit, keď si na tragédii mladého chalana vybuduješ politickú kariéru, tri roky tancuješ na jeho hrobe a vyvreskuješ, že si jeho smrťou dosiahol "míľnik" - a potom to už nevydrží ani rodina tohto chalana a pošle ťa do čerta. Prosím pekne, Igor Matovič.
5 Keď už sme pri Jánovi Kuciakovi, dnes ho Matovič opäť spomínal na tlačovke. Vraj keby Sulík nepovalil vládu Radičovej, tak by Kuciak ešte žil. Takže Sulík už najnovšie môže aj za smrť Kuciaka. Ehm, Igor inovuje.
6 Ja len, že Radičovej vládu svojim hlasovaním povalil nielen Sulík, ale aj Matovič, takže ak to vezmeme do logických dôsledkov - za smrť Kuciaka môže podľa Matoviča nielen Sulík, ale aj on sám. Takéto priznanie v priamom prenose - Igor mal dnes deň.
7 To mi pripomína, ako Matovič nakladal Sulíkovi v TA3, že pred Vianocami hlasoval proti Krajčího návrhom na lockdown a o dve sekundy na to vysvitlo, že aj Matovič proti Krajčímu hlasoval. Takéto grambľavé vlastence si dokáže dávať fakt len náš drahý pán premiér.
8 Dnešok je ale asi prvý deň v dejinách Slovenska, kedy v pretekoch o najväčšieho motáka nevyhráva Matovič, ale jeho minister Korčok.
9 Čakal som, že po svojej tlačovke Korčok požiada o azyl v USA. Tak sa mu triasol hlások, až som mu mal chuť pichnúť Sputnik na upokojenie.
10 Ja len tak rozmýšľam, kde sa ten chlap zamestná, keď sa rozpadne vláda. Spálil všetky mosty a už navždy si každý zapamätá, ako chrapúnsky sa správa k svojim bývalým šéfom - zradu má rád každý, ale zradcov nikto. Nikdy totiž neviete, či nezradia aj vás.
11 Korčok po voľbách skončí na úrade práce. Alebo sa možno zľutujú na americkej ambasáde a za služby americkej vlasti ho zamestnajú u nich na vrátnici. Dôjdeme ho kuknúť.
12 A ešte jedna veľká záhada mi vŕta hlavou: čo sa v týchto dňoch honí hlavou Jarovi Naďovi. Podľa mňa doma plače do vankúša - on, najväčší rusobijec na Slovensku a jeho šéf triumfálne nakupuje Sputnik. To nevymyslíš, to je život. Prosím, Jaro, pošli selfie - chceme vidieť ten tvoj pohľad 😃
Tak čo, už máme nejaké novinky od SaS a Za ľudí? Sedím na gauči, pukance pripravené a stále nič nové

To tu už nikto nič negarantuje? 1 Práve som si prečítal vášnivú obhajobu ruského Sputnika od Juraja Smatanu. To je ten šialenec, čo kedysi príchod desiatich ruských motorkárov označil za ruskú inváziu. 2 Po tomto som už v politike videl všetko a práve som - pukol od smiechu. Končím, finito, už nič lepšie nemôžem zažiť

Vyzývam prezidentku Zuzanu Čaputovú, aby okamžite odvolala Matovičovu vládu - inak preberá zodpovednosť za stovky mŕtvych, ktoré každodenne pribúdajú:
1 Dnešok potvrdil, že Slovensko nemá vládu. Minister Sulík vyhlásil, že "boj s pandémiou evidentne nezvládajú" a že "vláda ženie ľudí do krachu" a prakticky nijako nepomáha.
2.Ešte raz - toto netvrdí opozícia, toto tvrdí kľúčový predstaviteľ vlády. Čo ešte viac prezidentka potrebuje?! Už dávno mala byť podpísaná Matovičova demisia a v paláci sa malo už dnes popoludní rokovať so všetkými parlamentnými stranami o tom, kedy budú predčasné voľby.
3 Sulík navrhuje rekonštrukciu vlády, vrátane premiéra. Vládne tu mafia, kvôli ktorej umierajú ľudia a ich riešenie je, že Al Caponeho nahradia Pablom Escobarom. To myslia vážne? Koľko ľudí ešte musí zomrieť, aby pochopili, že je čas isť? Poklusom klus!
4 Slovensko je majster sveta v umieraní, národ sa búri proti povinnému špajchlovaniu, robia sa tu na nás experimenty, ľudia prichádzajú o všetko...
5 Ale vláda sa ide rozpadnúť až po tom, čo sem priletí lietadlo s ruským Sputnikom, lebo nevadí, že ľudia zomierajú, hádzať sa na koľajnice budeme len kvôli Putinovi. Hanba!
6 Kým sa oni hádajú ako malé deti, na Slovensku pokračuje teror. Pribudla už tretia obeť justičného systému, za ktorú zodpovedá ministerka Kolíková.
7 Najskôr to bol generál Milan Lučanský, ktorý sa potkol o papuču. Potom kajúcnik, ktorému nechali zbrane, aby mohol spáchať samovraždu.
8 A najnovšie sa vo väzbe nakazil obvinený advokát, jeho rodine ani nedali vedieť, znemožnili akýkoľvek kontakt s rodinou a potom ho ani nedali na pľúcnu ventiláciu a nechali ho umrieť. Toto sa nedeje ani v Guantanáme. Kosia ľudí ako Islamský štát v Sýrii.
9 Ale Kolíková nám na Pumpe vysvetlí, že to je jedno, veď to nebol ani Palach ani Kuciak. Nezáleží na tom, že mučia ľudí. Nezáleží na tom, že im umierajú pod nosom.
10 Nezáleží na tom, že kvôli nim zomrel hrdina Milan Lučanský. Panička s charizmou gestapáka z Osvienčimu si odfrkne, že čo tam po tom, však nech mrú.
11 Predviedla sa aj slávna Mikulcova polícia. Pri zastávke zatkli nejakého pána, lebo chcel fajčiť bez rúška. A čo si mal vyvŕtať dieru do handry? Policajti ho tam hodili o auto, nasadili putá a šup do basy.
12 Lebo nemal rúško! Najťažší zločin proti ľudskosti, nemať chvíľku na vzduchu rúško! Úplný masový vrah! A ešte sa vyhovárajú, vraj je to hoax, lebo vodič bol arogantný - celé Slovensko si môže pozrieť video a posúdiť, kto je arogantný. Toto je tá Matovičova spravodlivosť!
13 Už sa to všetko vymklo z rúk. Slovensko premenili na policajný štát, kde šikanujú ľudí, kde pomaly každý mesiac umrie niekto vo väzbe, kde sa vláda vyhráža ľuďom s iným názorom!
14 A do toho umiera stovka denne kvôli neschopnosti vlády. Vo svete ľudia počujú Slovakia a prežehnávajú sa. Kašľú na liečbu, sabotujú ivermektín a ešte sa aj hádajú kvôli vakcínam. Sem nás doviedol Matovič, Sulík, Kollár a Remišová.
15 Pani Čaputová, rozpustite to! Pravica za jeden rok kompletne rozvrátila našu vlasť. Mali ste ústavnú väčšinu aj troch najvyšších ústavných činiteľov.
16 Prezidentka z Progresívneho Slovenska, premiér z OĽaNO a predseda parlamentu zo Sme rodina. Nemáte sa na čo vyhovárať. Ste v tom všetci až po uši a verte, že sa bude vyvodzovať zodpovednosť.
Je najvyšší čas ukončiť to trápenie. Lebo keď ľudia vyjdú do ulíc, už ich nezastaví nič.

Vyzývam prezidentku Zuzanu Čaputovú, aby okamžite odvolala Matovičovu vládu - inak preberá zodpovednosť za stovky mŕtvych, ktoré každodenne pribúdajú: 1 Dnešok potvrdil, že Slovensko nemá vládu. Minister Sulík vyhlásil, že "boj s pandémiou evidentne nezvládajú" a že "vláda ženie ľudí do krachu" a prakticky nijako nepomáha. 2.Ešte raz - toto netvrdí opozícia, toto tvrdí kľúčový predstaviteľ vlády. Čo ešte viac prezidentka potrebuje?! Už dávno mala byť podpísaná Matovičova demisia a v paláci sa malo už dnes popoludní rokovať so všetkými parlamentnými stranami o tom, kedy budú predčasné voľby. 3 Sulík navrhuje rekonštrukciu vlády, vrátane premiéra. Vládne tu mafia, kvôli ktorej umierajú ľudia a ich riešenie je, že Al Caponeho nahradia Pablom Escobarom. To myslia vážne? Koľko ľudí ešte musí zomrieť, aby pochopili, že je čas isť? Poklusom klus! 4 Slovensko je majster sveta v umieraní, národ sa búri proti povinnému špajchlovaniu, robia sa tu na nás experimenty, ľudia prichádzajú o všetko... 5 Ale vláda sa ide rozpadnúť až po tom, čo sem priletí lietadlo s ruským Sputnikom, lebo nevadí, že ľudia zomierajú, hádzať sa na koľajnice budeme len kvôli Putinovi. Hanba! 6 Kým sa oni hádajú ako malé deti, na Slovensku pokračuje teror. Pribudla už tretia obeť justičného systému, za ktorú zodpovedá ministerka Kolíková. 7 Najskôr to bol generál Milan Lučanský, ktorý sa potkol o papuču. Potom kajúcnik, ktorému nechali zbrane, aby mohol spáchať samovraždu. 8 A najnovšie sa vo väzbe nakazil obvinený advokát, jeho rodine ani nedali vedieť, znemožnili akýkoľvek kontakt s rodinou a potom ho ani nedali na pľúcnu ventiláciu a nechali ho umrieť. Toto sa nedeje ani v Guantanáme. Kosia ľudí ako Islamský štát v Sýrii. 9 Ale Kolíková nám na Pumpe vysvetlí, že to je jedno, veď to nebol ani Palach ani Kuciak. Nezáleží na tom, že mučia ľudí. Nezáleží na tom, že im umierajú pod nosom. 10 Nezáleží na tom, že kvôli nim zomrel hrdina Milan Lučanský. Panička s charizmou gestapáka z Osvienčimu si odfrkne, že čo tam po tom, však nech mrú. 11 Predviedla sa aj slávna Mikulcova polícia. Pri zastávke zatkli nejakého pána, lebo chcel fajčiť bez rúška. A čo si mal vyvŕtať dieru do handry? Policajti ho tam hodili o auto, nasadili putá a šup do basy. 12 Lebo nemal rúško! Najťažší zločin proti ľudskosti, nemať chvíľku na vzduchu rúško! Úplný masový vrah! A ešte sa vyhovárajú, vraj je to hoax, lebo vodič bol arogantný - celé Slovensko si môže pozrieť video a posúdiť, kto je arogantný. Toto je tá Matovičova spravodlivosť! 13 Už sa to všetko vymklo z rúk. Slovensko premenili na policajný štát, kde šikanujú ľudí, kde pomaly každý mesiac umrie niekto vo väzbe, kde sa vláda vyhráža ľuďom s iným názorom! 14 A do toho umiera stovka denne kvôli neschopnosti vlády. Vo svete ľudia počujú Slovakia a prežehnávajú sa. Kašľú na liečbu, sabotujú ivermektín a ešte sa aj hádajú kvôli vakcínam. Sem nás doviedol Matovič, Sulík, Kollár a Remišová. 15 Pani Čaputová, rozpustite to! Pravica za jeden rok kompletne rozvrátila našu vlasť. Mali ste ústavnú väčšinu aj troch najvyšších ústavných činiteľov. 16 Prezidentka z Progresívneho Slovenska, premiér z OĽaNO a predseda parlamentu zo Sme rodina. Nemáte sa na čo vyhovárať. Ste v tom všetci až po uši a verte, že sa bude vyvodzovať zodpovednosť. Je najvyšší čas ukončiť to trápenie. Lebo keď ľudia vyjdú do ulíc, už ich nezastaví nič.

Namiesto toho, aby umožnili liečiť ľudí, oni sa hádajú ako blázni - toto sa deje najnovšie:
1 Tak Boris Kollár predsa len žije. Posledné týždne ho nikto nevidel a tak začali šuškandy, že Sme rodina už neexistuje a z Borisa ostalo len lešenie.
2Tak predsa, dnes dali tlačovku, kde Boris povedal asi päť viet a zutekal pred novinármi. Načo by zavolal na stretko koaličných partnerov cez telefón, keď si môže zavolať televízne štáby. Niekto na telefonovanie používa WhatsApp, niekto Signal a niekto TA3.
3 A ten prestrašený pohľad. Kollárovi sa zjavne roztriasli nožule pri predstave, že vláda padne a odrazu prídu o všetky tie kšefty. Kvôli nejakému Sputniku - v predošlých koalíciách s Kočnerom, Piťom a Steinhubelom by sa nič také stať nemohlo. Boris nechápe.
4.A tak dnes zúfalo prosíkal koaličných partnerov, aby sa zišli a urovnali vzťahy. Úpenlivo volal - veď všetci vieme, prečo sme došli vládnuť. Žmurk. My vieme, Boris, prečo ste tam - aj Abba o tom spievala. A nie, nemyslím Dancing Queen.
5 No dobre, K.O.aličné prestrelky sú síce zábavné, ale v situácii, kedy tu umierajú tisíce a ďalšie státisíce prichádzajú o živobytie, prácu a ľudskú dôstojnosť, mi je úprimne jedno, čo Igorko povedal na Riška a Borisko na Kazisveta. Preboha, tu ide o životy!
6 Dnes vyšla informácia, že ŠÚKL eviduje 1612 nežiaducich účinkov amerických a britských vakcín. Z toho sú desiatky závažné, ľudia končia s podlomeným zdravím v nemocnici. A tu niekto hejtuje ruský Sputnik, akoby americké vakcíny boli elixírmi šťastia.
7 A teraz si to schválne porovnajme: pri vakcínach sa tvárime, že vedľajšie účinky sú len taká milá drobnosť, ktorú si netreba všímať. Však len kvôli nim môžu umierať ľudia a tak.
8 Ale pri experimentálnej liečbe tu médiá strašia ako divé, prípadne sa ivermektín komplet ignoruje a zosmiešňuje, pritom Liverpoolska univerzita prednedávnom prišla s výskumom, podľa ktorého Ivermektín znížil úmrtia na Covid o 75 percent.
9 Zamorujeme tu Slovensko propagandou o očkovaní (Pfizer je úsmev a tak), hejtovaním Sputniku (ruská vakcína nie je úsmev, ale hybridná zbraň) a ignoráciou ivermektínu, pričom je to práve liečenie Covidu, ktoré nás môže reálne zachrániť.
10 Toto je správa dňa a nie nejaké nezmyselné tlačovky rôznych mafiánov a klaunov.
11 Vláda zlyhala na plnej čiare. To už vidí celé Slovensko. Zlyhala preto, lebo spustila povinné špajchlovanie. Zlyhala preto, že štát zobral ľuďom slobodu a nijako im nepomohol v ekonomickej mizérii. A do tretice brutálne zlyhala, pretože ľudí neliečila a iba rátala mŕtvych.
12.Aby som parafrázoval klasika, riešenie je iba jedno: liečiť, liečiť, liečiť. Nenechávajte to na partizánčinu obvoďákov, ale dajte odporúčanie na iverkmektín z ministerskej úrovne, pán Krajčí, inak ľudia budú ďalej umierať, čo to nechápete!?
O tomto máš robiť tlačovky, Boris a nie o koaličných kšeftoch!

Namiesto toho, aby umožnili liečiť ľudí, oni sa hádajú ako blázni - toto sa deje najnovšie: 1 Tak Boris Kollár predsa len žije. Posledné týždne ho nikto nevidel a tak začali šuškandy, že Sme rodina už neexistuje a z Borisa ostalo len lešenie. 2Tak predsa, dnes dali tlačovku, kde Boris povedal asi päť viet a zutekal pred novinármi. Načo by zavolal na stretko koaličných partnerov cez telefón, keď si môže zavolať televízne štáby. Niekto na telefonovanie používa WhatsApp, niekto Signal a niekto TA3. 3 A ten prestrašený pohľad. Kollárovi sa zjavne roztriasli nožule pri predstave, že vláda padne a odrazu prídu o všetky tie kšefty. Kvôli nejakému Sputniku - v predošlých koalíciách s Kočnerom, Piťom a Steinhubelom by sa nič také stať nemohlo. Boris nechápe. 4.A tak dnes zúfalo prosíkal koaličných partnerov, aby sa zišli a urovnali vzťahy. Úpenlivo volal - veď všetci vieme, prečo sme došli vládnuť. Žmurk. My vieme, Boris, prečo ste tam - aj Abba o tom spievala. A nie, nemyslím Dancing Queen. 5 No dobre, K.O.aličné prestrelky sú síce zábavné, ale v situácii, kedy tu umierajú tisíce a ďalšie státisíce prichádzajú o živobytie, prácu a ľudskú dôstojnosť, mi je úprimne jedno, čo Igorko povedal na Riška a Borisko na Kazisveta. Preboha, tu ide o životy! 6 Dnes vyšla informácia, že ŠÚKL eviduje 1612 nežiaducich účinkov amerických a britských vakcín. Z toho sú desiatky závažné, ľudia končia s podlomeným zdravím v nemocnici. A tu niekto hejtuje ruský Sputnik, akoby americké vakcíny boli elixírmi šťastia. 7 A teraz si to schválne porovnajme: pri vakcínach sa tvárime, že vedľajšie účinky sú len taká milá drobnosť, ktorú si netreba všímať. Však len kvôli nim môžu umierať ľudia a tak. 8 Ale pri experimentálnej liečbe tu médiá strašia ako divé, prípadne sa ivermektín komplet ignoruje a zosmiešňuje, pritom Liverpoolska univerzita prednedávnom prišla s výskumom, podľa ktorého Ivermektín znížil úmrtia na Covid o 75 percent. 9 Zamorujeme tu Slovensko propagandou o očkovaní (Pfizer je úsmev a tak), hejtovaním Sputniku (ruská vakcína nie je úsmev, ale hybridná zbraň) a ignoráciou ivermektínu, pričom je to práve liečenie Covidu, ktoré nás môže reálne zachrániť. 10 Toto je správa dňa a nie nejaké nezmyselné tlačovky rôznych mafiánov a klaunov. 11 Vláda zlyhala na plnej čiare. To už vidí celé Slovensko. Zlyhala preto, lebo spustila povinné špajchlovanie. Zlyhala preto, že štát zobral ľuďom slobodu a nijako im nepomohol v ekonomickej mizérii. A do tretice brutálne zlyhala, pretože ľudí neliečila a iba rátala mŕtvych. 12.Aby som parafrázoval klasika, riešenie je iba jedno: liečiť, liečiť, liečiť. Nenechávajte to na partizánčinu obvoďákov, ale dajte odporúčanie na iverkmektín z ministerskej úrovne, pán Krajčí, inak ľudia budú ďalej umierať, čo to nechápete!? O tomto máš robiť tlačovky, Boris a nie o koaličných kšeftoch!

Vážený pán minister Korčok,
zachovajte sa ako chlap a okamžite odstúpte zo svojej funkcie ministra zahraničných vecí.
Ak to neurobíte, podpíšete tým úmrtný list slovenskej diplomacii a zničíte reputáciu celej Slovenskej republiky na dlhé roky.
Pred chvíľou predseda vlády Igor Matovič v spore medzi vlastným ministrom zahraničných vecí a jeho maďarským proťajškom urobil niečo, čo sa ešte nestalo v žiadnej civilizovanej krajine - on verejne vyjadril dôveru maďarskému ministrovi.
A teda vyslovil nedôveru Vám, Ivanovi Korčokovi, ako šéfovi našej diplomacie. Potrebujete kolkovanú žiadosť, aby ste to pochopili?
Vo vláde Igora Matoviča nie ste vítaný a takáto vojna medzi premiérom a jeho ministrom zahraničia zosmiešňuje Slovensko vo svete.
Vážený pán minister Korčok,
osobitne pikantné je, že premiér Matovič sa zastal Maďarska v spore, ktorý je mimoriadne citlivý pre slovenský národ.
Ide o zákon o dvojakom občianstve, ktorý kedysi naša vláda prijala, aby sme chránili Slovensko pred extrateritorialitou maďarských zákonov. Slovensko si musí chrániť svoju suverenitu - tomu rozumie každý Slovák okrem Matoviča.
Ak má maďarský minister pocit, že môže na slovenskom území dojednávať slovenské zákony s poslancami OĽaNO, je treba rázne konať. Je škoda, že vy ste sa zmohli na reakciu až po tom, čo na prípad upozornil podpredseda NR SR Juraj Blanár zo Smeru.
V tejto chvíli je priam škandál, že premiér Matovič sa postavil na stranu Maďarska - proti vlastnému štátu. Veľkou otázkou je, či sa tak nestáva páchateľom vlastizrady. Ale pre vás to musí byť jasný signál - je čas ísť.
Včera ste vyjadrili nedôveru vlastnému premiérovi, keď ste sa ospravedlnili Ukrajine za to, akého šialeného má Slovensko premiéra.
Áno, je pravda, že na čele štátu je duševne nespôsobilý človek, ale to, čo ste urobili Vy, je takisto porušením všetkým pravidiel vlády. Ak by sa to stalo v armáde uprostred vojny, rovno by vás popravili.
A vy sa tvárite, že sa vlastne nič nedeje. Zosmiešňujete predsedu vlády, on na oplátku zosmiešňuje vás a vy sa tvárite, že všetko je v najväčšom poriadku a ďalej sa sušíte na rezorte.
Nerozumiete, že tým ponižujete celú slovenskú diplomaciu? Že tým strápňujete všetkých našich veľvyslancov po celom svete, ktorých už po tomto vyslovení nedôvery premiérom nikto vo svete nebude brať vážne?
Vážený pán minister,
chápem, že máte strach, že odchodom z funkcie prídete o všetko. A možno sa už ani nezamestnáte, pretože podlosť, s akou sa správate ku všetkým naokolo, už bije do očí nielen vašim oponentom, ale aj Vašim spolupracovníkom.
Ste sebastredný a zlý človek bez štipky pokory. A všetci tušíme, že v skutočnosti neslúžite Slovensku, ale niekomu celkom inému.
Ale napriek tomu Vám teraz neostáva nič iné, ako rezignovať a ukázať, že máte aspoň štipku cti. Premiér Matovič Vás prefackal ako malého chlapca a čo je horšie, ponížil celé Slovensko vo vzťahu k maďarským susedom.
Pri všetkej úcte k Maďarsku, s ktorým máme mnoho spoločných záujmov v rámci V4, počnúc negatívnym postojom k migrácii a končiac spoločným pragmatickým vzťahom k Ruskej federácii, tu predsa nejde o to, čo si myslíme o Maďarsku.
Tu ide o to, že maďarský minister zasahuje do suverénnych záležitostí Slovenskej republiky, zneužíva na to stranu OĽaNO a ohrozuje naše národné záujmy.
V takejto chvíli ako minister musíte bezodkladne vyslať signál, že - nie, nie vo Vašom mene.
To, že Igor Matovič za svoje skutky bude jedného dňa braný na zodpovednosť a s najväčšou pravdepodobnosťou aj sudený, to je jedna vec. Ale to vás nezbavuje zodpovednosti za vlastné konanie.
Ak ešte slovenská diplomacia má mať vo svete nejaký rešpekt, tak vy musíte okamžite odstúpiť. Očakáva to každý, kto sa vo svojom živote čo i len obtrel o svet diplomacie.
Nebuďte zbabelý, zhlboka sa nadýchnite a zvolajte ďalšiu tlačovku
s roztraseným hláskom. Od srdca naložte Matovičovi, čo mu patrí a pošlite abdikačný list.
Takto by to urobil nielen každý profesionálny diplomat, ale predovšetkým každý slušný človek.

Vážený pán minister Korčok, zachovajte sa ako chlap a okamžite odstúpte zo svojej funkcie ministra zahraničných vecí. Ak to neurobíte, podpíšete tým úmrtný list slovenskej diplomacii a zničíte reputáciu celej Slovenskej republiky na dlhé roky. Pred chvíľou predseda vlády Igor Matovič v spore medzi vlastným ministrom zahraničných vecí a jeho maďarským proťajškom urobil niečo, čo sa ešte nestalo v žiadnej civilizovanej krajine - on verejne vyjadril dôveru maďarskému ministrovi. A teda vyslovil nedôveru Vám, Ivanovi Korčokovi, ako šéfovi našej diplomacie. Potrebujete kolkovanú žiadosť, aby ste to pochopili? Vo vláde Igora Matoviča nie ste vítaný a takáto vojna medzi premiérom a jeho ministrom zahraničia zosmiešňuje Slovensko vo svete. Vážený pán minister Korčok, osobitne pikantné je, že premiér Matovič sa zastal Maďarska v spore, ktorý je mimoriadne citlivý pre slovenský národ. Ide o zákon o dvojakom občianstve, ktorý kedysi naša vláda prijala, aby sme chránili Slovensko pred extrateritorialitou maďarských zákonov. Slovensko si musí chrániť svoju suverenitu - tomu rozumie každý Slovák okrem Matoviča. Ak má maďarský minister pocit, že môže na slovenskom území dojednávať slovenské zákony s poslancami OĽaNO, je treba rázne konať. Je škoda, že vy ste sa zmohli na reakciu až po tom, čo na prípad upozornil podpredseda NR SR Juraj Blanár zo Smeru. V tejto chvíli je priam škandál, že premiér Matovič sa postavil na stranu Maďarska - proti vlastnému štátu. Veľkou otázkou je, či sa tak nestáva páchateľom vlastizrady. Ale pre vás to musí byť jasný signál - je čas ísť. Včera ste vyjadrili nedôveru vlastnému premiérovi, keď ste sa ospravedlnili Ukrajine za to, akého šialeného má Slovensko premiéra. Áno, je pravda, že na čele štátu je duševne nespôsobilý človek, ale to, čo ste urobili Vy, je takisto porušením všetkým pravidiel vlády. Ak by sa to stalo v armáde uprostred vojny, rovno by vás popravili. A vy sa tvárite, že sa vlastne nič nedeje. Zosmiešňujete predsedu vlády, on na oplátku zosmiešňuje vás a vy sa tvárite, že všetko je v najväčšom poriadku a ďalej sa sušíte na rezorte. Nerozumiete, že tým ponižujete celú slovenskú diplomaciu? Že tým strápňujete všetkých našich veľvyslancov po celom svete, ktorých už po tomto vyslovení nedôvery premiérom nikto vo svete nebude brať vážne? Vážený pán minister, chápem, že máte strach, že odchodom z funkcie prídete o všetko. A možno sa už ani nezamestnáte, pretože podlosť, s akou sa správate ku všetkým naokolo, už bije do očí nielen vašim oponentom, ale aj Vašim spolupracovníkom. Ste sebastredný a zlý človek bez štipky pokory. A všetci tušíme, že v skutočnosti neslúžite Slovensku, ale niekomu celkom inému. Ale napriek tomu Vám teraz neostáva nič iné, ako rezignovať a ukázať, že máte aspoň štipku cti. Premiér Matovič Vás prefackal ako malého chlapca a čo je horšie, ponížil celé Slovensko vo vzťahu k maďarským susedom. Pri všetkej úcte k Maďarsku, s ktorým máme mnoho spoločných záujmov v rámci V4, počnúc negatívnym postojom k migrácii a končiac spoločným pragmatickým vzťahom k Ruskej federácii, tu predsa nejde o to, čo si myslíme o Maďarsku. Tu ide o to, že maďarský minister zasahuje do suverénnych záležitostí Slovenskej republiky, zneužíva na to stranu OĽaNO a ohrozuje naše národné záujmy. V takejto chvíli ako minister musíte bezodkladne vyslať signál, že - nie, nie vo Vašom mene. To, že Igor Matovič za svoje skutky bude jedného dňa braný na zodpovednosť a s najväčšou pravdepodobnosťou aj sudený, to je jedna vec. Ale to vás nezbavuje zodpovednosti za vlastné konanie. Ak ešte slovenská diplomacia má mať vo svete nejaký rešpekt, tak vy musíte okamžite odstúpiť. Očakáva to každý, kto sa vo svojom živote čo i len obtrel o svet diplomacie. Nebuďte zbabelý, zhlboka sa nadýchnite a zvolajte ďalšiu tlačovku s roztraseným hláskom. Od srdca naložte Matovičovi, čo mu patrí a pošlite abdikačný list. Takto by to urobil nielen každý profesionálny diplomat, ale predovšetkým každý slušný človek.

Blaha píše, že policajti kontrolujú pozitívnych po domoch.

https://www.infovojna.sk/article/blaha-policia-pod-vedenim-mikulca-ohrozuje-verejne-zdravie-chodi-po-bytoch-a-pozitivnych-kontroluje-ci-dodrziavaju-opatrenia-toto-by-nevymyslel-ani-doktor-mengele

Blaha píše, že policajti kontrolujú pozitívnych po domoch. https://www.infovojna.sk/article/blaha-policia-pod-vedenim-mikulca-ohrozuje-verejne-zdravie-chodi-po-bytoch-a-pozitivnych-kontroluje-ci-dodrziavaju-opatrenia-toto-by-nevymyslel-ani-doktor-mengele

Pozerali ste Markízu, priatelia? Minister obrany Jaroslav Naď sa nám tam dnes nervovo zrútil v priamom prenose. To bolo epické 🙂
1 Najskôr som si myslel, že má Markíza nejaký problém so zvukom, furt som počul nejaké šušťanie a potom mi to došlo. To tam celý čas funel Naď. Od zúrivosti prefunel celú reláciu.
2.Pamätám si jednu scénu zo Saxany, ako sa mladá čarodejníčka premení na kravu a spoza dverí rodičia počujú funenie. A stará mama vysvetľuje: „Když funí, tak zuří.“ Nuž, Jaroslav nám dnes na Markíze funel viac ako sto Saxán na koštěti.
3 Vždy keď hovoril Juraj Blanár, Naď vedľa neho funel ako uzlík nervov. A do toho vrčal – citujem: „To už fakt nebudete toto hovoriť, fakt.“ A furt ho od nervozity šklbalo a splašene sa chechtal. Už som len čakal, kedy so šialeným pohľadom vytiahne na Jura Blanára nôž ako Psycho v tej slávnej scéne v sprche.
4 A potom dostal slovo a začal sa vyhrážať, že Smer sa má báť, lebo po nás príde „spravodlivosť“. Čiže nemáme kritizovať, lebo nás pozatvárajú. Toto dával minister obrany v priamom prenose. Vyhrážky opozícii. Im už vážne preskakuje – moc ich úplne pohltila.
5 Popri funení Naďa som zachytil aj niečo také, že chce poslať Juraja Blanára pred súd, lebo označil Matoviča za vlastizradcu. Ja neviem, ale keď Naď v priamom prenose obhajuje maďarskú iredentu, tak to je jednoznačne vlastizrada a od opozičného politika je úplne normálne, že na takéto niečo upozorňuje.
6.No normálne nie je, ak sa mu predstaviteľ vlády vyhráža, že ho za to nechá zavrieť. To kde sme? Vyhrážať sa Slovákom basou za to, že chránia Slovensko pred maďarskými nacionalistami, ako je poslanec OĽaNO Gyimesi, to je od ministra obrany cez všetky čiary. Jasné priznanie, že sa tu celý represívny systém zneužíva na politické čistky.
7 Naď môže funieť koľko chce, môže sa vyhrážať, môže sa chechtať, ale mal by už konečne pochopiť, že ak tu niekto pôjde jedného dňa pred súd, tak to budú oni. Za vlastizradu a smrť tisícov. Za všetky tie zničené životy, za likvidáciu ľudských práv, za všetky zlodejiny, čo napáchali. Áno, majú byť prečo nervózni. To beriem.
8 Popri funení prišlo aj na humorné chvíľky. Naď napríklad vyhlásil, že „táto koalícia je to najlepšie, čo sa Slovensku mohlo stať“. To sa komentuje samo. Osem tisíc ľudí by Naďovi určite nadšene zatlieskalo, keby to bolo zo záhrobia možné...
9 Ten chlap nemá fakt žiadnu sebareflexiu. Výsledkom ich vládnutia je 8 tisíc mŕtvych a on sa poklepkáva po vlastnom ramene, že aký je skvelý.
10 Naď zjavne ešte nepochopil, že táto vláda sa pomaly ale isto stáva synonymom Zubatej s kosou. Ale jasné, smrť tisícov je to najlepšie, čo sa Slovensko mohlo stať. Na toto po hlbokom uvažovaní prišli intelektuálni titáni z OĽaNO. Vás tí Slováci raz vyženú lopatami.
11 Minister Naď je navyše presvedčený, že počas protestov v novembri vraj boli k ľuďom „veľmi jemní“. Jasné, iba na nich poslali vodné delá, Naď po nich vrieskal, že sú opice a teraz ich za to, že využili svoje ústavné práva, prenasleduje polícia. A „veľmi jemne“ sa im vyhrážajú drakonickými testami. Proste - policajný štát. Ale pre Naďa je to úplné „Love Me Tender“.
12 Osobitne vtipné bolo, keď Naď vytiahol grafík o tom, aké je to na Slovensku vlastne fantastické. No zabudol povedať, že v tom grafe sa porovnávajú PCR testy, ktoré oni na Slovensku z veľkej časti nahradili nezmyselnými AG testami. Grafík vyznel super len preto, lebo tam slovenské výsledky vlastne ani neboli. To nevymyslíš, to sú Matovičovi experti.
13 Moderátor Kovačič zosmiešnil Naďa v priamom prenose ako malého chlapca a on tam len sedel ako kôpka nešťastia. A ako inak – ďalej nepríčetne funel. Ale hlavne, že po ostatných vrieskal, vraj klamú a šíria demagógiu. Perfektné.
14 Som rád, že Juraj Blanár to zvládol s pokojom. Presne to Slovensko potrebuje – rozum, rozvahu a pokoj. Žiadne funenie, žiadne vrieskanie, žiadne groteskné postavičky ako Naď.
15 Podpredseda strany Blanár jasne vysvetlil, že Smer odmieta rekonštrukciu vlády nie preto, že by chcel Matoviča, ale preto, že chce pád celej vlády a predčasné voľby. Len to bude reálny koniec Matoviča – a jedine to zachráni Slovensko.
Keď horí byt, riešením nie je sťahovanie nábytku. Riešenie je, že si dajú odchod všetci podpaľači - Matovič, Sulík aj ten uzlík nervov, čo tam dnes sipel vedľa Juraja Blanára. Všetci.
Krásnu nedeľu, priatelia. A nech sú tu čím skôr - predčasné voľby.

Pozerali ste Markízu, priatelia? Minister obrany Jaroslav Naď sa nám tam dnes nervovo zrútil v priamom prenose. To bolo epické

Kedysi budúcnosť slovenského národa závisela od Jána Kollára, slávneho slovenského národného buditeľa, dnes budúcnosť národa závisí od Borisa Kollára, slávneho slovenského sexuálneho devianta. Sem sme to dopracovali. Gratulujem.
A potom sa čudujeme že na Slovensku nič nefunguje, očkovacia stratégia sa premenila na absolútnu frašku a ešte sa tu aj čisto medicínska téma obracia na nenávisť voči Rusku... Toto si o tom myslím, priatelia... Pozrite si video a krásny deň

https://www.facebook.com/LBlaha/videos/2961374090749736

Kedysi budúcnosť slovenského národa závisela od Jána Kollára, slávneho slovenského národného buditeľa, dnes budúcnosť národa závisí od Borisa Kollára, slávneho slovenského sexuálneho devianta. Sem sme to dopracovali. Gratulujem. A potom sa čudujeme že na Slovensku nič nefunguje, očkovacia stratégia sa premenila na absolútnu frašku a ešte sa tu aj čisto medicínska téma obracia na nenávisť voči Rusku... Toto si o tom myslím, priatelia... Pozrite si video a krásny deň https://www.facebook.com/LBlaha/videos/2961374090749736

Dovoľte, aby som preložil tlačovku Borisa Kollára do ľudskej reči, lebo tie populistické kaleráby a Kollárovo neustále hékanie bez prekladu nedávajú žiaden politický zmysel:
1 Sme rodina chce za každú cenu ostať pri válovoch. Z Európskej únie sem má prísť 27 milárd eur, tak nech sa láskavo Matovič so Sulíkom prestanú hádať - nerušte, tu sme pri kradnutí.
2 Kollár nechce riešiť koaličné spory, preňho sú najdôležitejší ľudia. V preklade - jeho ľudia. Mafoši. Papaláši. Kamoši. Potrebujú kšefty, lóve a beztrestnosť.
3 Program Sme rodiny je veľmi jednoduchý - Boris ho mal v hlave už keď kedysi štartoval autá Steinhubelovi. Je taký masarykovský: Nebáť sa nakradnúť.
4Boris už síce nemá bohatiersky golierik, ale stále je to princ Bajaja, ktorý chce neohrozene bojovať za ľudí, osobitne za princezné "v rokoch", ktoré by mu nosili čajík a leštili lešenie. Neohrdne ani transprinceznami.
5 Krajniak dostal úlohu narýchlo vymyslieť nejaké marketingové sľuby, vďaka ktorým by sa mohli mafoši tváriť, že myslia na ľudí. A tak Krajniak vymyslel, že štát ľuďom zapchá ústa piatimi respirátormi - lebo to fakt Slovensko vytrhne z biedy.
6 Inak je Kollárovcom všetko jedno. Ľudia umierajú v rekordných počtoch - nevadí. Matovič je psychopat, ktorý sa o chvíľu rozháda aj so svojim tieňom a napíše naňho zúrivý status - no to nevadí.
7 Krajčí sa priznal, že oni všetci na vláde vedeli, že budú ľudia umierať v tisíckach, no aj tak nič neurobili - ako úplní sadisti. Ale to nevadí. Očkovanie sa premenilo na kompletnú frašku, iverkmektín ďalej veselo sabotujú, ľuďom nijako nepomáhajú - nevadí.
8 Polka koalície kope do Ruska ako zbesilá - nevadí. Mimovládkam, ktoré Kollár pred voľbami tak veľmi kritizoval, tečú ťažké prachy - nevadí. Jediné byty, čo sa stavajú, sú byty vládnych papalášov - nevadí.
9 Čo tam po nejakom programe, Krajniak, povedz niečo akože sociálne a dajte pokoj.
10 Liberáli obsadili migračný úrad - nevadí. Znásilňovanie ľudí špajchlovaním? Nevadí. Živnostníci sú na dne - nevadí. Nič nevadí. Priorita je jasná: Tomáš Borisque Masaryk - nakradnúť.
11 Je úplne jedno, že ľudia prichádzajú o všetko. Je úplne jedno, že Matovič ich zodral z kože. Nevadí, že Slovensko strápňuje po celom svete. A nevadí, že k Matovičovi už nemá rešpekt ani upratovačka na úrade vlády. Čo upratovačka. Ani jej vedro.
12 Nič z tohto Borisovi nevadí. Namiesto očičiek mu svietia doláriky a desí sa jedinej veci: že to Matovič so Sulíkom a Remišovou rozbijú.
13 On urobí všetko preto, aby tu mohli kradnúť celé štyri roky. Takýto megakšeftisko si nechajú ujsť? To by Boris neprežil. Kde si nájde takto narýchlo nejaký nový biznis, novú mafiu?
14 A hlavne sa ho nič nepýtajte, hlavne nedať slovo novinárom. Mr. Dollár zvolal koaličnú radu a ide všetko urovnať. Všetko je v najlepšom poriadku. Miliardy tečú, slinky sa zbiehajú.
15 Hlavne už riešme skutočné problémy: ako si rozdeliť lup z európskych fondov a Plánu obnovy.
Toto dnes povedal Boris Kollár. Všetko to jeho bla-bla-ehm-ehm-bla-bla-ehm-ehm môžete pokojne ignorovať. Boris chce ďalej kradnúť. To je všetko, čo chcel koaličným partnerom odkázať. Koniec hlásenia

Dovoľte, aby som preložil tlačovku Borisa Kollára do ľudskej reči, lebo tie populistické kaleráby a Kollárovo neustále hékanie bez prekladu nedávajú žiaden politický zmysel: 1 Sme rodina chce za každú cenu ostať pri válovoch. Z Európskej únie sem má prísť 27 milárd eur, tak nech sa láskavo Matovič so Sulíkom prestanú hádať - nerušte, tu sme pri kradnutí. 2 Kollár nechce riešiť koaličné spory, preňho sú najdôležitejší ľudia. V preklade - jeho ľudia. Mafoši. Papaláši. Kamoši. Potrebujú kšefty, lóve a beztrestnosť. 3 Program Sme rodiny je veľmi jednoduchý - Boris ho mal v hlave už keď kedysi štartoval autá Steinhubelovi. Je taký masarykovský: Nebáť sa nakradnúť. 4Boris už síce nemá bohatiersky golierik, ale stále je to princ Bajaja, ktorý chce neohrozene bojovať za ľudí, osobitne za princezné "v rokoch", ktoré by mu nosili čajík a leštili lešenie. Neohrdne ani transprinceznami. 5 Krajniak dostal úlohu narýchlo vymyslieť nejaké marketingové sľuby, vďaka ktorým by sa mohli mafoši tváriť, že myslia na ľudí. A tak Krajniak vymyslel, že štát ľuďom zapchá ústa piatimi respirátormi - lebo to fakt Slovensko vytrhne z biedy. 6 Inak je Kollárovcom všetko jedno. Ľudia umierajú v rekordných počtoch - nevadí. Matovič je psychopat, ktorý sa o chvíľu rozháda aj so svojim tieňom a napíše naňho zúrivý status - no to nevadí. 7 Krajčí sa priznal, že oni všetci na vláde vedeli, že budú ľudia umierať v tisíckach, no aj tak nič neurobili - ako úplní sadisti. Ale to nevadí. Očkovanie sa premenilo na kompletnú frašku, iverkmektín ďalej veselo sabotujú, ľuďom nijako nepomáhajú - nevadí. 8 Polka koalície kope do Ruska ako zbesilá - nevadí. Mimovládkam, ktoré Kollár pred voľbami tak veľmi kritizoval, tečú ťažké prachy - nevadí. Jediné byty, čo sa stavajú, sú byty vládnych papalášov - nevadí. 9 Čo tam po nejakom programe, Krajniak, povedz niečo akože sociálne a dajte pokoj. 10 Liberáli obsadili migračný úrad - nevadí. Znásilňovanie ľudí špajchlovaním? Nevadí. Živnostníci sú na dne - nevadí. Nič nevadí. Priorita je jasná: Tomáš Borisque Masaryk - nakradnúť. 11 Je úplne jedno, že ľudia prichádzajú o všetko. Je úplne jedno, že Matovič ich zodral z kože. Nevadí, že Slovensko strápňuje po celom svete. A nevadí, že k Matovičovi už nemá rešpekt ani upratovačka na úrade vlády. Čo upratovačka. Ani jej vedro. 12 Nič z tohto Borisovi nevadí. Namiesto očičiek mu svietia doláriky a desí sa jedinej veci: že to Matovič so Sulíkom a Remišovou rozbijú. 13 On urobí všetko preto, aby tu mohli kradnúť celé štyri roky. Takýto megakšeftisko si nechajú ujsť? To by Boris neprežil. Kde si nájde takto narýchlo nejaký nový biznis, novú mafiu? 14 A hlavne sa ho nič nepýtajte, hlavne nedať slovo novinárom. Mr. Dollár zvolal koaličnú radu a ide všetko urovnať. Všetko je v najlepšom poriadku. Miliardy tečú, slinky sa zbiehajú. 15 Hlavne už riešme skutočné problémy: ako si rozdeliť lup z európskych fondov a Plánu obnovy. Toto dnes povedal Boris Kollár. Všetko to jeho bla-bla-ehm-ehm-bla-bla-ehm-ehm môžete pokojne ignorovať. Boris chce ďalej kradnúť. To je všetko, čo chcel koaličným partnerom odkázať. Koniec hlásenia
Upravené 10. 3. 2021 o 17:59

Ľuboš Blaha

7 h ·
Ten pocit, keď nevieš priznať prehru a kopeš okolo seba ako ohrdnutá nevesta. Kauza Vietnamec odhaľuje, ako funguje neoliberálna politicko-mediálna mafia a ako ovláda Slovensko:

1. Základné fakty: Monika Tódová je posadnutá Robertom Kaliňákom, neopätovaná láska je pohroma, srdiečko bolí, takýchto ohrdnutých Moník je na svete určite kopa, no len tuto tá naša píše pre Denník N.
  2. Problém nastáva, keď takáto ohrdnutá Monika začne zneužívať svoj vplyv novinárky na to, aby robila nenávistnú politiku. Chodí vrieskať na tlačovky Smeru, nadáva, prerušuje, pácha výtržnosti. Vtedy to už začne byť riadne trápne.
  3. Je to však ďaleko horšie. Keď roky klamete a potom sama Generálna prokuratúra rozhodne, že ste Kaliňáka krivo obviňovali z únosu Vietnamca, je najvyšší čas stiahnuť chvostík, zašepkať "sorry" a aspoň na mesiac sa odpratať na nejakú dovolenku, trebárs zase so sudkyňou Pamelou Záleskou. Veď láska súdy prenáša.
  4. Ale nie - našou Monikou ďalej lomcuje nenávisť. A najnovšie obviňuje dokonca Generálnu prokuratúru na čele s Marošom Žilinkom, bývalým štátnym tajomníkom za KDH a Lipšicovou dvojkou, že v prípade únosu Vietnamca rozhodli zle.
  5. Monika rúbe hlava-nehlava - aj do svojich, ak si neplnia domáce úlohy a nelynčujú politikov Smeru. Len si predstavte, že by Generálna prokuratúra rozhodla o Kaliňákovej nevine v čase, keď jej šéfoval Čižnár - to by tu robili ďalší majdan. A bolo by All for Vietnam.
  6. Tu ale nastáva niečo, čo by sa v parlamentnej demokracii diať nemalo. Vyšetrovanie Generálnej prokuratúry otvorene spochybňuje vládne OĽaNO a zvoláva parlamentný výbor, kde si volá Žilinku na koberček.
  7. Zvláštne, že pri obvineniach generála Milana Lučanského žiaden výbor nezvolali a výzvy opozície odmietali. A nakoniec generála uštvali k smrti. No v prípade nejakého vietnamského gaunera sa idú aj rozkrájať, len aby to celé spolitizovali.
  8. Čo je ale osobitne podozrivé, to je meno politika, ktorý sa pri zvolávaní výboru primárne angažoval. Podpredseda parlamentu Gábor Grendel. Ten istý Grendel, ktorý je dlhoročný dobrý kamarát Moniky Tódovej, o čom svedčí aj ich sladké sms-hrkútanie, ako mu Monika držala palce vo voľbách a tak.
  9. Tak si to zrátajme: Monika je posadnutá Kaliňákom a zhodou okolností jej kamoš v politike Gábor zariadi, aby sa zvolal výbor, kde idú vypočúvať Žilinku, že si dovolil rozhodnúť inak, ako chceli. Tá náhodička.
  10. Ja len, že presne takto fungujú mafie. Majú svoje chápadlá v politike, v médiách, vo vyšetrovací orgánoch, všade. A spoločne vytvárajú tlak na tých, ktorí sú pre nich nepohodlní. V Taliansku majú Cosa Nostru, u nás máme Tóda Nostru.
  11. Len doplním, že Monika Tódová bola na dovolenke so sudkyňou, ktorá poslala do väzby generála Lučanského. Toho generála, do ktorého Tódová neľútostne kopala a klamala o ňom, až sa prášilo. Žeby pokyn od niekoho, kto sa potreboval zbaviť bojovníka proti mafii?
  12. Mimochodom, Monika Tódová sa vďaka svojej agresívnej a jednostrannej žurnalistickej činnosti (eufemizmus pre ohováranie a hejt) dostala k bytu v najluxusnejšej časti Bratislavy, kde bývajú najväčší milionári. Keby Bašternák nesedel v base, tak sú skoro susedia. Gratulujeme. V Denníku N asi boli prémie.
  13. A táto podozrivá osôbka dnes organizuje pohon proti Kaliňákovi a Smeru. Človek nemusí byť Hercule Poirot, aby sa spýtal, či tým niekomu neslúži. A či nepracuje pre nejakých oligarchov. Alebo pre nejaké OĽaNO. A tak.
  14. Smutné na tom je, že kauza Vietnamec očiernila nielen Kaliňáka a Smer, ale celé Slovensko. Zbabrali to Nemci a zo Slovenska vďaka Tódovej urobili obetného baránka. Tódová, Grendel, Matovič a ďalší by sa mali ospravedlniť nie Kaliňákovi, nie Smeru, ale celému Slovensku.
  15. Namiesto toho ďalej prskajú. A najnovšie robia triedneho nepriateľa zo Žilinku. Toto sú obyčajné mafiánske praktiky. A Grendel by mal ako prvý vysvetľovať svoje kontakty na Tódovú, na Lipšica a na ďalšie chápadlá chobotnice.Smer sa im podarilo očierniť, generála Lučanského sa zbavili navždy, majú fajnové bytíky a super dovolenčičky so sudkyňami, ešte aj ocenenia z americkej ambasády - komu je lepšie než takýmto Monikám. Kiež by si na ňu Kali spomenul na MDŽ a poslal jej kvetinku, možno by už toľko neprskala 🙂

fatalattraction #posadnutamonca #liberalnamafia

6049037f55e57

Ľuboš Blaha 7 h · Ten pocit, keď nevieš priznať prehru a kopeš okolo seba ako ohrdnutá nevesta. Kauza Vietnamec odhaľuje, ako funguje neoliberálna politicko-mediálna mafia a ako ovláda Slovensko: 1. Základné fakty: Monika Tódová je posadnutá Robertom Kaliňákom, neopätovaná láska je pohroma, srdiečko bolí, takýchto ohrdnutých Moník je na svete určite kopa, no len tuto tá naša píše pre Denník N. 2. Problém nastáva, keď takáto ohrdnutá Monika začne zneužívať svoj vplyv novinárky na to, aby robila nenávistnú politiku. Chodí vrieskať na tlačovky Smeru, nadáva, prerušuje, pácha výtržnosti. Vtedy to už začne byť riadne trápne. 3. Je to však ďaleko horšie. Keď roky klamete a potom sama Generálna prokuratúra rozhodne, že ste Kaliňáka krivo obviňovali z únosu Vietnamca, je najvyšší čas stiahnuť chvostík, zašepkať "sorry" a aspoň na mesiac sa odpratať na nejakú dovolenku, trebárs zase so sudkyňou Pamelou Záleskou. Veď láska súdy prenáša. 4. Ale nie - našou Monikou ďalej lomcuje nenávisť. A najnovšie obviňuje dokonca Generálnu prokuratúru na čele s Marošom Žilinkom, bývalým štátnym tajomníkom za KDH a Lipšicovou dvojkou, že v prípade únosu Vietnamca rozhodli zle. 5. Monika rúbe hlava-nehlava - aj do svojich, ak si neplnia domáce úlohy a nelynčujú politikov Smeru. Len si predstavte, že by Generálna prokuratúra rozhodla o Kaliňákovej nevine v čase, keď jej šéfoval Čižnár - to by tu robili ďalší majdan. A bolo by All for Vietnam. 6. Tu ale nastáva niečo, čo by sa v parlamentnej demokracii diať nemalo. Vyšetrovanie Generálnej prokuratúry otvorene spochybňuje vládne OĽaNO a zvoláva parlamentný výbor, kde si volá Žilinku na koberček. 7. Zvláštne, že pri obvineniach generála Milana Lučanského žiaden výbor nezvolali a výzvy opozície odmietali. A nakoniec generála uštvali k smrti. No v prípade nejakého vietnamského gaunera sa idú aj rozkrájať, len aby to celé spolitizovali. 8. Čo je ale osobitne podozrivé, to je meno politika, ktorý sa pri zvolávaní výboru primárne angažoval. Podpredseda parlamentu Gábor Grendel. Ten istý Grendel, ktorý je dlhoročný dobrý kamarát Moniky Tódovej, o čom svedčí aj ich sladké sms-hrkútanie, ako mu Monika držala palce vo voľbách a tak. 9. Tak si to zrátajme: Monika je posadnutá Kaliňákom a zhodou okolností jej kamoš v politike Gábor zariadi, aby sa zvolal výbor, kde idú vypočúvať Žilinku, že si dovolil rozhodnúť inak, ako chceli. Tá náhodička. 10. Ja len, že presne takto fungujú mafie. Majú svoje chápadlá v politike, v médiách, vo vyšetrovací orgánoch, všade. A spoločne vytvárajú tlak na tých, ktorí sú pre nich nepohodlní. V Taliansku majú Cosa Nostru, u nás máme Tóda Nostru. 11. Len doplním, že Monika Tódová bola na dovolenke so sudkyňou, ktorá poslala do väzby generála Lučanského. Toho generála, do ktorého Tódová neľútostne kopala a klamala o ňom, až sa prášilo. Žeby pokyn od niekoho, kto sa potreboval zbaviť bojovníka proti mafii? 12. Mimochodom, Monika Tódová sa vďaka svojej agresívnej a jednostrannej žurnalistickej činnosti (eufemizmus pre ohováranie a hejt) dostala k bytu v najluxusnejšej časti Bratislavy, kde bývajú najväčší milionári. Keby Bašternák nesedel v base, tak sú skoro susedia. Gratulujeme. V Denníku N asi boli prémie. 13. A táto podozrivá osôbka dnes organizuje pohon proti Kaliňákovi a Smeru. Človek nemusí byť Hercule Poirot, aby sa spýtal, či tým niekomu neslúži. A či nepracuje pre nejakých oligarchov. Alebo pre nejaké OĽaNO. A tak. 14. Smutné na tom je, že kauza Vietnamec očiernila nielen Kaliňáka a Smer, ale celé Slovensko. Zbabrali to Nemci a zo Slovenska vďaka Tódovej urobili obetného baránka. Tódová, Grendel, Matovič a ďalší by sa mali ospravedlniť nie Kaliňákovi, nie Smeru, ale celému Slovensku. 15. Namiesto toho ďalej prskajú. A najnovšie robia triedneho nepriateľa zo Žilinku. Toto sú obyčajné mafiánske praktiky. A Grendel by mal ako prvý vysvetľovať svoje kontakty na Tódovú, na Lipšica a na ďalšie chápadlá chobotnice. Smer sa im podarilo očierniť, generála Lučanského sa zbavili navždy, majú fajnové bytíky a super dovolenčičky so sudkyňami, ešte aj ocenenia z americkej ambasády - komu je lepšie než takýmto Monikám. Kiež by si na ňu Kali spomenul na MDŽ a poslal jej kvetinku, možno by už toľko neprskala

Obetovali Krajčího a idú ďalej. Trápne. Hlavný páchateľ Matovič sa ďalej hrá na spasiteľa a rehlí sa Slovensku do tváre. Tlačovka OĽaNO bola to najúbohejšie divadelné predstavenie v dejinách.
1 Vyzeralo to ako scéna z Angeliky, keď upaľovali Žofré de Pejraka. Slzy, bolesť, nekonečný doják. Matovič zložil ódu na Mareka, mám pocit, že sa tie jeho drísty chvíľkami aj rýmovali. Úplný Pavol Országh Matoslav.
2 Krajčí je obeť, martýr, nová Sedembolestná panna. A on sám sa na tlačovke reálne skoro rozplakal - v čase, keď 8 tisíc ľudí na Slovensku oplakáva svojich blízkych, sa tam chlapec utápa v sebaľútosti nad tým, že prišiel o ministerskú limuzínu.
3.Ospravedlňujem sa, ale mne slzy za Mareka netečú. A ani vyjadrovať sústrasť rodine sa nechystám. Z demisie neschopného ministra tu robiť národnú tragédiu, to dokáže fakt iba Matovič.
4 A samozrejme, inak sa nič nemení: Matovič ďalej nakladal koaličným partnerom. Hovoril o "sebectve SaS" z čias Radičovej vlády. Zopakoval, že kvôli SaS na to doplatili veď-viete-kto. ("Janko a Marienka" dnes nebolo, ale vytušili sme, Igor, don´t worry).
5.Matovič tam vyplakával, že odstúpiť musí ten, komu všetci ostatní hádzali polená pod nohy. Poor Marek. A vraj je to amorálne. No proste všetci sa proti našim chúďatkám sprisahali. Hnusáci jedni!
6.Ja len, že s touto ukrivdenou a ublíženou emóciou idú ďalej vládnuť. Matovič má v sebe toľko zloby, že sa bude od rána do večera mstiť. Takto ho verejne ponížili. Takto z neho urobili úplného lúzra.
7 Toto on neodpustí. Nikdy. To nemá v mentálnej výbave. Zareže Sulíka a Remišovú pri prvej možnej príležitosti. Ďalej ich bude ponižovať a robiť z nich vrahov. Ďalej sa budú nenávidieť. Ešte viac než doteraz.
8 A trpieť bude celé Slovensko, lebo oni len prešli z druhej svetovej vojny do studenej vojny. Už to nebude Hitler verzus Stalin, už to bude Nixon verzus Brežnev. Ale ďalej to bude vojna. A jej obeťou budú Slováci. Povedzte - čo sa týmto vyriešilo?
9 Áno, malo to aj vtipné momenty. Matovič sa vraj Kolíkovej spýtal, či to celé nepovažuje za neľudské. Skoro som vypľul kávu na monitor. On sa pýta najznámejšieho slovenského robota na ľudskosť? Lapám po dychu od smiechu.
10 Keď sme už pri ľudskosti, Matovičovi nepríde neľudské, že kvôli nemu zomrelo 8 tisíc ľudí? A že znásilnil celé Slovensko a nasilu ho núti do povinného testovania?
11 A že pozatváral prevádzky a nechal ľudí napospas? Zničené rodiny, prepustení zamestnanci, ľudia na dne... Kvôli vám... Toto nie je neľudské, pán premiér? Jedinú neľudskosť šípite pri odvolaní vášho popleteného ministra?
12 Nie, Matovič nepochopil nič. On to ďalej dáva na boj za spravodlivosť. S riaditeľom SIS, ktorého dnes zatkli. S prepojeniami na mafiánov. S miliónovými kšeftami pre spriaznené firmy. S dvornými advokátmi, ktorí si napakovali vačky.
13 Táto vláda je omyl. Od prvého dňa. Je úplne jedno, či tam je Krajčí alebo nie. On bol len syndróm - len jedna metastáza. Skutočná rakovina ďalej rozožiera Slovensko. Tou rakovinou je Matovič a celá jeho vláda.
14 Nie sme prekvapení. Celé to bola od počiatku fraška. Oni potrebujú kradnúť, až sem počuť ten mľaskot, akí sú nenažratí. Obetovať nejakého Salarabandu je úplná maličkosť, keď si predstavia, koľko miliárd potečie cez ich vačky.
15 Šanca pre Slovensko je jediná - referendum!
Na dnes môžem povedať len jedno: úprimnú sústrasť, Slovensko!

Obetovali Krajčího a idú ďalej. Trápne. Hlavný páchateľ Matovič sa ďalej hrá na spasiteľa a rehlí sa Slovensku do tváre. Tlačovka OĽaNO bola to najúbohejšie divadelné predstavenie v dejinách. 1 Vyzeralo to ako scéna z Angeliky, keď upaľovali Žofré de Pejraka. Slzy, bolesť, nekonečný doják. Matovič zložil ódu na Mareka, mám pocit, že sa tie jeho drísty chvíľkami aj rýmovali. Úplný Pavol Országh Matoslav. 2 Krajčí je obeť, martýr, nová Sedembolestná panna. A on sám sa na tlačovke reálne skoro rozplakal - v čase, keď 8 tisíc ľudí na Slovensku oplakáva svojich blízkych, sa tam chlapec utápa v sebaľútosti nad tým, že prišiel o ministerskú limuzínu. 3.Ospravedlňujem sa, ale mne slzy za Mareka netečú. A ani vyjadrovať sústrasť rodine sa nechystám. Z demisie neschopného ministra tu robiť národnú tragédiu, to dokáže fakt iba Matovič. 4 A samozrejme, inak sa nič nemení: Matovič ďalej nakladal koaličným partnerom. Hovoril o "sebectve SaS" z čias Radičovej vlády. Zopakoval, že kvôli SaS na to doplatili veď-viete-kto. ("Janko a Marienka" dnes nebolo, ale vytušili sme, Igor, don´t worry). 5.Matovič tam vyplakával, že odstúpiť musí ten, komu všetci ostatní hádzali polená pod nohy. Poor Marek. A vraj je to amorálne. No proste všetci sa proti našim chúďatkám sprisahali. Hnusáci jedni! 6.Ja len, že s touto ukrivdenou a ublíženou emóciou idú ďalej vládnuť. Matovič má v sebe toľko zloby, že sa bude od rána do večera mstiť. Takto ho verejne ponížili. Takto z neho urobili úplného lúzra. 7 Toto on neodpustí. Nikdy. To nemá v mentálnej výbave. Zareže Sulíka a Remišovú pri prvej možnej príležitosti. Ďalej ich bude ponižovať a robiť z nich vrahov. Ďalej sa budú nenávidieť. Ešte viac než doteraz. 8 A trpieť bude celé Slovensko, lebo oni len prešli z druhej svetovej vojny do studenej vojny. Už to nebude Hitler verzus Stalin, už to bude Nixon verzus Brežnev. Ale ďalej to bude vojna. A jej obeťou budú Slováci. Povedzte - čo sa týmto vyriešilo? 9 Áno, malo to aj vtipné momenty. Matovič sa vraj Kolíkovej spýtal, či to celé nepovažuje za neľudské. Skoro som vypľul kávu na monitor. On sa pýta najznámejšieho slovenského robota na ľudskosť? Lapám po dychu od smiechu. 10 Keď sme už pri ľudskosti, Matovičovi nepríde neľudské, že kvôli nemu zomrelo 8 tisíc ľudí? A že znásilnil celé Slovensko a nasilu ho núti do povinného testovania? 11 A že pozatváral prevádzky a nechal ľudí napospas? Zničené rodiny, prepustení zamestnanci, ľudia na dne... Kvôli vám... Toto nie je neľudské, pán premiér? Jedinú neľudskosť šípite pri odvolaní vášho popleteného ministra? 12 Nie, Matovič nepochopil nič. On to ďalej dáva na boj za spravodlivosť. S riaditeľom SIS, ktorého dnes zatkli. S prepojeniami na mafiánov. S miliónovými kšeftami pre spriaznené firmy. S dvornými advokátmi, ktorí si napakovali vačky. 13 Táto vláda je omyl. Od prvého dňa. Je úplne jedno, či tam je Krajčí alebo nie. On bol len syndróm - len jedna metastáza. Skutočná rakovina ďalej rozožiera Slovensko. Tou rakovinou je Matovič a celá jeho vláda. 14 Nie sme prekvapení. Celé to bola od počiatku fraška. Oni potrebujú kradnúť, až sem počuť ten mľaskot, akí sú nenažratí. Obetovať nejakého Salarabandu je úplná maličkosť, keď si predstavia, koľko miliárd potečie cez ich vačky. 15 Šanca pre Slovensko je jediná - referendum! Na dnes môžem povedať len jedno: úprimnú sústrasť, Slovensko!

Ľuboš Blaha

1 h ·
Tak toto je veľká vec. Prezidentská kancelária dnes oficiálne potvrdila, že americká veľvyslankyňa bola na rokovaní v Prezidentskom paláci práve v čase, keď tam prezidentka Čaputová riešila vládnu krízu so Sulíkom a Remišovou.

1. Do bodky sa potvrdilo, čo hovoril Robert Fico. Prezidentka Zuzana Čaputová americkej veľvyslankyni raportuje, ako keby bolo Slovensko banánovou republikou. Škandál ako hrom.
  2. A tie výhovorky sú trápne. Oni teraz hromadne predstierajú, že americká veľvyslankyňa bola v Prezidentskom paláci na stretnutí s nejakou treťoradou úradníčkou. Čírou náhodou.
  3. No jasné, išla kuknúť vrátnika, povedať "hello, darling", alebo sa možno len tak zastavila okolo na wécko - keď to na teba príde a si práve na Mierku, no kam pôjdeš?
  4. Oni sa vysmievajú do tváre celému Slovensku. A to si akože nikto nepamätá, ako sa americká ambasáda angažovala pri slovenskom majdane, keď zabili novinára a jeho snúbenicu?
  5. A to si nikto nepamätá, odkiaľ prišlo pani Čaputovej, v tom čase aktivistke Via Iuris, na účet 157-tisíc amerických dolárov? A že Čaputovej mimovládku Via Iuris dojila ambasáda celé roky tisíckami eur?
  6. Zabudlo sa, že hneď ráno po volebnej noci pred americkou rezidenciou stála dodávka OĽaNO? A že americká ambasáda rozdáva ľudskoprávne ocenenia takým "hviezdam" ako je Tódová či Remišová?
  7. A teraz, keď na Slovensku padá vláda, tak si americká veľvyslankyňa zhodou okolností odskočí na toaletu do Prezidentského paláca - len tak. Kozmická náhoda. No jasné, všetci to Strižincovi baštíme, je to čisté ako božie oko.
  8. Ja som teraz dokončil jednu štúdiu o Latinskej Amerike a keď mi niekto povie, že americkí veľvyslanci v "spriatelených" krajinách nezasahujú do miestnej politiky, tak ľahám k zemi a neviem zastaviť tie salvy smiechu. Ako - nebláznime.
  9. Zuzana Čaputová je človek americkej ambasády. To nevidí len slepý. To isté platí o polke poslancov SaS a Za ľudí. Nehovoriac o Korčokovi, Naďovi a ďalších. Americká ambasáda sa tu správa ako piaty koaličný partner v Matovičovej vláde. A som si istý, že ťahajú nitkami aj teraz.
  10. A myslím si, že už aj v Sme rodine sa začínajú pýtať, prečo niekto strčil do chládku ich šéfa tajnej služby. Krajniak vyhlasuje, že to organizuje niekto, kto dostával zvodky od SIS - ja len, že takéto zvodky dostávajú najvyšší ústavní činitelia. Blik.
  11. Tu sa rozhorela reálna vojna vo vnútri vládnej koalície - ide sa hlava-nehlava, zatvára sa, vyhráža sa, vydiera sa. Keď padne vláda, Čaputová získa neuveriteľné právomoci - a spolu s ňou aj panička, ktorá si k nej odskakuje na dámske.
  12. Vláda je na odstreľ, to vidí každý. Matoviča podľa dnešného prieskumu nevie zniesť už 80% ľudí. A kým umierajú ľudia na Slovensku, hádky pokračujú.
  13. Matovič chce hlavu Sulíka, Sulík hlavu Matoviča, Vasilisa by najradšej dala dole oboch a slovenský národ najradšej všetkých troch. Borisa Kollára už ani netreba, ten pôjde do chládku za Pčolinským len taký fukot. Tam to smeruje a toho sa bojí najviac.
  14. Slovensko je v totálnom rozvrate a oťaže moci sa postupne prelievajú do prezidentského paláca. A keď sa tam v týchto historických chvíľach motá americká veľvyslankyňa, otázka Roberta Fica je plne na mieste: sme ešte suverénnou krajinou?
  15. Pani prezidentka Čaputová by mala predstúpiť pred národ a povedať, komu vlastne slúži. Nestačí, že pošle pomotaného Strižinca, ktorý je ochotný trepnúť hocakú kravinu. Pani Čaputová a pani Brinková majú čo vysvetľovať.Matovič musí ísť dole. Ale o tom, kto ho nahradí, musí v demokratických voľbách rozhodnúť slovenský národ, nie americká ambasáda.

Ľuboš Blaha 1 h · Tak toto je veľká vec. Prezidentská kancelária dnes oficiálne potvrdila, že americká veľvyslankyňa bola na rokovaní v Prezidentskom paláci práve v čase, keď tam prezidentka Čaputová riešila vládnu krízu so Sulíkom a Remišovou. 1. Do bodky sa potvrdilo, čo hovoril Robert Fico. Prezidentka Zuzana Čaputová americkej veľvyslankyni raportuje, ako keby bolo Slovensko banánovou republikou. Škandál ako hrom. 2. A tie výhovorky sú trápne. Oni teraz hromadne predstierajú, že americká veľvyslankyňa bola v Prezidentskom paláci na stretnutí s nejakou treťoradou úradníčkou. Čírou náhodou. 3. No jasné, išla kuknúť vrátnika, povedať "hello, darling", alebo sa možno len tak zastavila okolo na wécko - keď to na teba príde a si práve na Mierku, no kam pôjdeš? 4. Oni sa vysmievajú do tváre celému Slovensku. A to si akože nikto nepamätá, ako sa americká ambasáda angažovala pri slovenskom majdane, keď zabili novinára a jeho snúbenicu? 5. A to si nikto nepamätá, odkiaľ prišlo pani Čaputovej, v tom čase aktivistke Via Iuris, na účet 157-tisíc amerických dolárov? A že Čaputovej mimovládku Via Iuris dojila ambasáda celé roky tisíckami eur? 6. Zabudlo sa, že hneď ráno po volebnej noci pred americkou rezidenciou stála dodávka OĽaNO? A že americká ambasáda rozdáva ľudskoprávne ocenenia takým "hviezdam" ako je Tódová či Remišová? 7. A teraz, keď na Slovensku padá vláda, tak si americká veľvyslankyňa zhodou okolností odskočí na toaletu do Prezidentského paláca - len tak. Kozmická náhoda. No jasné, všetci to Strižincovi baštíme, je to čisté ako božie oko. 8. Ja som teraz dokončil jednu štúdiu o Latinskej Amerike a keď mi niekto povie, že americkí veľvyslanci v "spriatelených" krajinách nezasahujú do miestnej politiky, tak ľahám k zemi a neviem zastaviť tie salvy smiechu. Ako - nebláznime. 9. Zuzana Čaputová je človek americkej ambasády. To nevidí len slepý. To isté platí o polke poslancov SaS a Za ľudí. Nehovoriac o Korčokovi, Naďovi a ďalších. Americká ambasáda sa tu správa ako piaty koaličný partner v Matovičovej vláde. A som si istý, že ťahajú nitkami aj teraz. 10. A myslím si, že už aj v Sme rodine sa začínajú pýtať, prečo niekto strčil do chládku ich šéfa tajnej služby. Krajniak vyhlasuje, že to organizuje niekto, kto dostával zvodky od SIS - ja len, že takéto zvodky dostávajú najvyšší ústavní činitelia. Blik. 11. Tu sa rozhorela reálna vojna vo vnútri vládnej koalície - ide sa hlava-nehlava, zatvára sa, vyhráža sa, vydiera sa. Keď padne vláda, Čaputová získa neuveriteľné právomoci - a spolu s ňou aj panička, ktorá si k nej odskakuje na dámske. 12. Vláda je na odstreľ, to vidí každý. Matoviča podľa dnešného prieskumu nevie zniesť už 80% ľudí. A kým umierajú ľudia na Slovensku, hádky pokračujú. 13. Matovič chce hlavu Sulíka, Sulík hlavu Matoviča, Vasilisa by najradšej dala dole oboch a slovenský národ najradšej všetkých troch. Borisa Kollára už ani netreba, ten pôjde do chládku za Pčolinským len taký fukot. Tam to smeruje a toho sa bojí najviac. 14. Slovensko je v totálnom rozvrate a oťaže moci sa postupne prelievajú do prezidentského paláca. A keď sa tam v týchto historických chvíľach motá americká veľvyslankyňa, otázka Roberta Fica je plne na mieste: sme ešte suverénnou krajinou? 15. Pani prezidentka Čaputová by mala predstúpiť pred národ a povedať, komu vlastne slúži. Nestačí, že pošle pomotaného Strižinca, ktorý je ochotný trepnúť hocakú kravinu. Pani Čaputová a pani Brinková majú čo vysvetľovať. Matovič musí ísť dole. Ale o tom, kto ho nahradí, musí v demokratických voľbách rozhodnúť slovenský národ, nie americká ambasáda.

Prezidentka Zuzana Čaputová si zajtra pozvala premiéra Matoviča na koberček. Neviem si pomôcť, ale celé to smrdí. Smrdí to niečím, čomu sa v Amerike hovorí - treachery.

1. Pri všetkej úcte, doposiaľ najväčší štátnický počin pani prezidentky bol, že sa išla prejsť s frajerom po lese. Toto nemá z vlastnej hlavy.
  2. Pani prezidentka nie je autorkou svojej politiky, takže to chápme ako pozvanie americkej ambasády. Pani prezidentka pánovi premiérovi prečíta odkaz, snáď jej ho do rána preložia z angličtiny.
  3. Igor Matovič zrejme dostane ponuku, aká sa neodmieta. Takú "don corleonovskú". Bude mu vysvetlené, ako sa veci majú. Dear Igor, you are not welcome anymore. Bye-bye.
  4. SaS-ka aj Za ľudí dnes vyslovili Matovičovi nedôveru - o to sa už Veľký brat postaral. A bez liberálov Matovič vládnuť nemôže. Keby za sebou tie dve upišťané blšky Remišová s Kolíkovou nemali Uncla Sama, myslíte si, že by s tými svojimi troma percentami takto napínali svaly? Oni sú len hovorkyne - veď viete koho.5. V OĽaNO má Veľký brat ľudí, ktorých si v Amerike pripravili - Hegera, Naďa a ďalších. Matovič bude zradený, bude nahradený. Už je rozhodnuté - Igor je prebytočný. Van tajm - bol, neks tajm -nebude.
  5. Bude mu vysvetlené, že ak náhodou pomýšľa na menšinovú vládu so Sme rodina, dúfajúc, že s Borisom nakúpia nejakých poslancov, tak - oh nou.
  6. Veľmi rýchlo mu pripomenú, že ich priateľko Lipšic už dal dole Pčolinského a ten nemusí byť posledný. Sme rodina je na odstrel, Veľký brat sa už o nich postará.
  7. Veď premýšľajme. Asi nikto na Slovensku neverí tomu, že dnes Krajniak odstúpil ako minister, aby urobil štátnické gesto. Človek, ktorý sa na tlačovku na petržalskej Dostiške navlečie do maskáčov, nemá mentálnu výbavu na štátnické gestá.
  8. Krajniak nie je žiaden Franz Jozef, ale len obyčajný buran, čo sa nechá prezývať "križiak", ako keby mal šestnásť rokov a zhúlil sa niekde na didžine.
  9. Za tým musí byť niečo iné a internety už vypľuli asi tonu konšpiračných teórií. Liberálni novinári už naznačujú, že pôjde namiesto Pčolinského. Alebo že pôjde za Pčolinským. Jedno alebo druhé. Ako to dopadne, to vedia iba na ambasáde.
  10. Ja nejdem špekulovať, ale vidím jedno: Matovič už je politická mŕtvola. Sme rodina tiež. Sú to zombíci, ktorých Veľký brat odpísal. A zajtra to bude Matovičovi vysvetlené.
  11. Otázka už nestojí, či skončí Matovič. Otázka stojí, kým ho nahradia. Ovládajú palác. Ovládajú Za ľudí, SaS aj Progresívne Slovensko.
  12. A ako artilériu majú pripraveného Krvavého Daniela so svojimi prokurátorskými komandami, aby strčil do väzby každého, kto sa nepodvolí. Rodina-nerodina.
  13. Viete, čo je na tom najhoršie? Kým sa tu hrajú tieto nechutné mocenské hry, tak umierajú Slováci. V tisíckach. Lebo títo šaškovia nevedia zaobstarať ani len obyčajný ivermektín. A štátna pomoc je na úrovni rovníkovej Afriky.
  14. Matovič končí, ale neradujme sa predčasne. Obávam sa, že Slovensko prestáva byť suverénnou krajinou - všetko, čo prichádza z paláca, smrdí zradou. Jediné, čo môže našu vlasť zachrániť, sú predčasné voľby. Rozhorel sa boj za našu zvrchovanosť - a tú nám neuchráni Zuzana Čaputová, ale jedine referendum!

Prezidentka Zuzana Čaputová si zajtra pozvala premiéra Matoviča na koberček. Neviem si pomôcť, ale celé to smrdí. Smrdí to niečím, čomu sa v Amerike hovorí - treachery. 1. Pri všetkej úcte, doposiaľ najväčší štátnický počin pani prezidentky bol, že sa išla prejsť s frajerom po lese. Toto nemá z vlastnej hlavy. 2. Pani prezidentka nie je autorkou svojej politiky, takže to chápme ako pozvanie americkej ambasády. Pani prezidentka pánovi premiérovi prečíta odkaz, snáď jej ho do rána preložia z angličtiny. 3. Igor Matovič zrejme dostane ponuku, aká sa neodmieta. Takú "don corleonovskú". Bude mu vysvetlené, ako sa veci majú. Dear Igor, you are not welcome anymore. Bye-bye. 4. SaS-ka aj Za ľudí dnes vyslovili Matovičovi nedôveru - o to sa už Veľký brat postaral. A bez liberálov Matovič vládnuť nemôže. Keby za sebou tie dve upišťané blšky **Remišová s Kolíkovou nemali Uncla Sama, myslíte si, že by s tými svojimi troma percentami takto napínali svaly**? Oni sú len hovorkyne - veď viete koho. 5.** V OĽaNO má Veľký brat ľudí, ktorých si v Amerike pripravili - Hegera, Naďa a ďalších.** Matovič bude zradený, bude nahradený. Už je rozhodnuté - Igor je prebytočný. Van tajm - bol, neks tajm -nebude. 6. Bude mu vysvetlené, že ak náhodou pomýšľa na menšinovú vládu so Sme rodina, dúfajúc, že s Borisom nakúpia nejakých poslancov, tak - oh nou. 7. Veľmi rýchlo mu pripomenú, že ich priateľko Lipšic už dal dole Pčolinského a ten nemusí byť posledný. **Sme rodina je na odstrel, Veľký brat sa už o nich postará.** 8. Veď premýšľajme. Asi nikto na Slovensku neverí tomu, že dnes **Krajniak odstúpil ako minister, aby urobil štátnické gesto**. Človek, ktorý sa na tlačovku na petržalskej Dostiške navlečie do maskáčov, nemá mentálnu výbavu na štátnické gestá. 9. Krajniak nie je žiaden Franz Jozef, ale len obyčajný buran, čo sa nechá prezývať "križiak", ako keby mal šestnásť rokov a zhúlil sa niekde na didžine. 10. Za tým musí byť niečo iné a internety už vypľuli asi tonu konšpiračných teórií. Liberálni novinári už naznačujú, že pôjde namiesto Pčolinského. Alebo že pôjde za Pčolinským. Jedno alebo druhé. Ako to dopadne, to vedia iba na ambasáde. 11. Ja nejdem špekulovať, ale vidím jedno: Matovič už je politická mŕtvola. Sme rodina tiež. Sú to zombíci, ktorých Veľký brat odpísal. A zajtra to bude Matovičovi vysvetlené. 12. Otázka už nestojí, či skončí Matovič. **Otázka stojí, kým ho nahradia.** Ovládajú palác. Ovládajú Za ľudí, SaS aj Progresívne Slovensko. 13. A ako artilériu majú pripraveného Krvavého Daniela so svojimi prokurátorskými komandami, aby strčil do väzby každého, kto sa nepodvolí. Rodina-nerodina. 14. Viete, čo je na tom najhoršie? Kým sa tu hrajú tieto nechutné mocenské hry, tak umierajú Slováci. V tisíckach. Lebo títo šaškovia nevedia zaobstarať ani len obyčajný ivermektín. A štátna pomoc je na úrovni rovníkovej Afriky. 15. Matovič končí, ale neradujme sa predčasne. Obávam sa, že **Slovensko prestáva byť suverénnou krajinou - všetko, čo prichádza z paláca, smrdí zradou.** Jediné, čo môže našu vlasť zachrániť, sú predčasné voľby. Rozhorel sa boj za našu zvrchovanosť - a tú nám neuchráni Zuzana Čaputová, ale **jedine referendum**!
Upravené 16. 3. 2021 o 01:31

Matovič zmenil svoju komunikáciu. Klobúk dole. Najnovšie nehovorí nič. Iba prstíkuje. Ako kedysi ten kamarát, čo mal Raťafák plachta, ako sa to volalo? Ruky-rukaté?
1 Asi ste si to dnes v paláci všimli. Igor Matovič začal namiesto statusov vysielať nejaké čudné signály v posunkovej reči. Statusy mu zatrhli a tak na stretnutí s prezidentkou Čaputovou vystrkoval prstíky.
2 Chvíľkami som mal pocit, že do paláca došiel Eminem a chce nám predviesť svoj najlepší hip-hop.
3 Najlepší bol ten palček s malíčkom - schválne som si pozrel význam tohto gesta. Haiťania takto vyjadrujú, že je "všetko v poriadku", v Rusku týmto odkazujete "zavolaj mi späť"... A v Karibiku takto, citujem, "ponúkate dievčaťu intimitu".
4 Neviem, čo tým chcel naznačiť Matovič pani prezidentke, ale keďže na Slovensku zjavne nie je nič v poriadku a odkazy na telefonovanie nedávajú zmysel, možno to dal Igor po karibsky.
5 Pán premiér zjavne uchopil stretnutie u prezidentky ako rande a ponúkol "dievčaťu intimitu". Ach, koľkej romantiky. Gratulujeme, škoda, že nepriniesol aj kvetinky. Či slivkový koláč.
6 Ja vám do toho nechcem kecať, pán premiér, ale keď už teda chcete zapôsobiť na dámu, tak keď sa privítate a idete si sadnúť, tak ju necháte posadiť sa prvú - človek nemusí byť viktoriánsky džentlmen, toto vedia aj priemerní kominári.
7 Ale možno keď to dávaš na hip-hopera, tak slušnosť musí ísť stranou, neviem. A tak si náš slovutný a urodzený premiér lofol na stoličku ako kompletný buran a pekne veselo počkal, kým si sadne aj pani prezidentka - aké šarmantné.
8.Výsledky stretnutia ešte nepoznáme, možno Matovič usporiada tlačovku a ukáže nám prstíkmi, o čom sa rozprávali. Skúsime si dovtedy naštudovať posunkovú reč.
9 A dúfam, že Slovensku oznámi, prečo už polka Európy pozastavila očkovanie AstraZenecou, dokonca aj Nemecko, Švédsko či Francúzsko, ale nám nestačí, že zomrela 38-ročná učiteľka.
10 My sa ďalej ideme tváriť, že AstraZeneca je najsladší cukríček a každý, kto má obavy, je konšpiračná hoaxerská obluda. Ja len, že v tom prípade sú konšpiračné obludy v polke Európy a hoaxy šíri aj Nemecko a Francúzsko. Mrzuté.
11 Matovič by nám v posunkovej reči mohol vysvetliť aj to, či skutočne odmietli 2,8 milióna dávok Pfizeru. Ja mu za to nechcem nadávať, ale však nech sa pochváli, takého hrdinu ešte antivaxeri nemali.
12 Keď už sú teda vakcíny tie "zbrane", či ako to hovoria slovenskí ministri, tak vlastne Matovič týmto statočným gestom zachránil 1,4 milióna životov. Dobre tomu rozumiem? Nemusíš nič hovoriť, Igor, iba sa usmej a ukáž prstíkmi víťazné V-éčko - my už pochopíme.
13 A mohol by si okomentovať aj to, ako slovenská polícia pokutuje bezdomovcov za to, že nie sú doma. To je úplne úchvatné, na to musel prísť osobne Mikulec, takéto perly ducha môžu vymyslieť len tí najmúdrejší z nás.
14 Chlapci, ja vám nechcem boriť sebavedomie, ale pointa bezdomovectva je to, že tí ľudia nemajú domov - keď ich skásnete o stovečku za to, že nie sú doma, obývačku im to nepostaví. Blik.
15 Bolo by sa toho Matoviča na čo pýtať. Škoda, že najnovšie len prstíkuje. A do médií posiela svojho najoddanejšieho šéfa klubu Šípoša, ktorý je na svojho šéfina taký pyšný, že už týždeň nedal nič na internet, že od dojatia sa mu dnes v rádiu skoro zlomil hlas.
Igor mu dnes určite ukáže - palec hore. Takéhoto služobníčka ešte Slovensko nevidelo. To musí byť normálne, že nový živočíšny druh: zadkolez šipoidný. Blahoželáme OĽaNO, radosť ich sledovať.
Vážený pán premiér,
prosím, nemohli by ste už predstúpiť pred národ a ukázať palček dole? Nič viac netreba. Pochopíme, že končíte. Len to už konečne urobte - pokojne aj prstíkmi.
Nič nehovorte. A vypadnite. To bude ten najkrajší hip-hop v dejinách.

Matovič zmenil svoju komunikáciu. Klobúk dole. Najnovšie nehovorí nič. Iba prstíkuje. Ako kedysi ten kamarát, čo mal Raťafák plachta, ako sa to volalo? Ruky-rukaté? 1 Asi ste si to dnes v paláci všimli. Igor Matovič začal namiesto statusov vysielať nejaké čudné signály v posunkovej reči. Statusy mu zatrhli a tak na stretnutí s prezidentkou Čaputovou vystrkoval prstíky. 2 Chvíľkami som mal pocit, že do paláca došiel Eminem a chce nám predviesť svoj najlepší hip-hop. 3 Najlepší bol ten palček s malíčkom - schválne som si pozrel význam tohto gesta. Haiťania takto vyjadrujú, že je "všetko v poriadku", v Rusku týmto odkazujete "zavolaj mi späť"... A v Karibiku takto, citujem, "ponúkate dievčaťu intimitu". 4 Neviem, čo tým chcel naznačiť Matovič pani prezidentke, ale keďže na Slovensku zjavne nie je nič v poriadku a odkazy na telefonovanie nedávajú zmysel, možno to dal Igor po karibsky. 5 Pán premiér zjavne uchopil stretnutie u prezidentky ako rande a ponúkol "dievčaťu intimitu". Ach, koľkej romantiky. Gratulujeme, škoda, že nepriniesol aj kvetinky. Či slivkový koláč. 6 Ja vám do toho nechcem kecať, pán premiér, ale keď už teda chcete zapôsobiť na dámu, tak keď sa privítate a idete si sadnúť, tak ju necháte posadiť sa prvú - človek nemusí byť viktoriánsky džentlmen, toto vedia aj priemerní kominári. 7 Ale možno keď to dávaš na hip-hopera, tak slušnosť musí ísť stranou, neviem. A tak si náš slovutný a urodzený premiér lofol na stoličku ako kompletný buran a pekne veselo počkal, kým si sadne aj pani prezidentka - aké šarmantné. 8.Výsledky stretnutia ešte nepoznáme, možno Matovič usporiada tlačovku a ukáže nám prstíkmi, o čom sa rozprávali. Skúsime si dovtedy naštudovať posunkovú reč. 9 A dúfam, že Slovensku oznámi, prečo už polka Európy pozastavila očkovanie AstraZenecou, dokonca aj Nemecko, Švédsko či Francúzsko, ale nám nestačí, že zomrela 38-ročná učiteľka. 10 My sa ďalej ideme tváriť, že AstraZeneca je najsladší cukríček a každý, kto má obavy, je konšpiračná hoaxerská obluda. Ja len, že v tom prípade sú konšpiračné obludy v polke Európy a hoaxy šíri aj Nemecko a Francúzsko. Mrzuté. 11 Matovič by nám v posunkovej reči mohol vysvetliť aj to, či skutočne odmietli 2,8 milióna dávok Pfizeru. Ja mu za to nechcem nadávať, ale však nech sa pochváli, takého hrdinu ešte antivaxeri nemali. 12 Keď už sú teda vakcíny tie "zbrane", či ako to hovoria slovenskí ministri, tak vlastne Matovič týmto statočným gestom zachránil 1,4 milióna životov. Dobre tomu rozumiem? Nemusíš nič hovoriť, Igor, iba sa usmej a ukáž prstíkmi víťazné V-éčko - my už pochopíme. 13 A mohol by si okomentovať aj to, ako slovenská polícia pokutuje bezdomovcov za to, že nie sú doma. To je úplne úchvatné, na to musel prísť osobne Mikulec, takéto perly ducha môžu vymyslieť len tí najmúdrejší z nás. 14 Chlapci, ja vám nechcem boriť sebavedomie, ale pointa bezdomovectva je to, že tí ľudia nemajú domov - keď ich skásnete o stovečku za to, že nie sú doma, obývačku im to nepostaví. Blik. 15 Bolo by sa toho Matoviča na čo pýtať. Škoda, že najnovšie len prstíkuje. A do médií posiela svojho najoddanejšieho šéfa klubu Šípoša, ktorý je na svojho šéfina taký pyšný, že už týždeň nedal nič na internet, že od dojatia sa mu dnes v rádiu skoro zlomil hlas. Igor mu dnes určite ukáže - palec hore. Takéhoto služobníčka ešte Slovensko nevidelo. To musí byť normálne, že nový živočíšny druh: zadkolez šipoidný. Blahoželáme OĽaNO, radosť ich sledovať. Vážený pán premiér, prosím, nemohli by ste už predstúpiť pred národ a ukázať palček dole? Nič viac netreba. Pochopíme, že končíte. Len to už konečne urobte - pokojne aj prstíkmi. Nič nehovorte. A vypadnite. To bude ten najkrajší hip-hop v dejinách.

Matovič končí, ale neradujme sa predčasne.

áno, Ľuboš, neraduj sa predčasne, lebo I.Matovič ešte neodchádza...

[quote="pid:7298, uid:77"]Matovič končí, ale neradujme sa predčasne.[/quote] áno, Ľuboš, neraduj sa predčasne, lebo I.Matovič ešte neodchádza...

A je to. Dohodli sa. Ešte budú pár dní robiť tanečky, ale vláda ide ďalej. Presne, ako sme hovorili - jediná šanca, ako je ich dať dole, je referendum.
1 Remišová zradila Sulíka. Vláda bude pokračovať ako trojkoalícia bez SaS. Matovič sa na čas stiahne, poverí svojho chvostíka Hegera, aby robil bábkového premiéra a bude riadiť krajinu z parlamentu.
2 Po dnešných precitnutých výstupoch Sulíka a Cigánikovej je to jasné ako facka. SaS-ku vyšachovali. Počkajú, kým sa do stredy ministri SaS-ky sami dobrovoľne vzdajú funkcií. A s rehotom to zložia bez nich.
3 Kreslá, ktoré ostanú po SaS-ke si rozoberú ako supy. Remišovú si Matovič kúpil ministerskou stoličkou navyše, na ktorú by hentá trojpercentná smiešnosť, ktorá si hovorí Za ľudí, ale funguje ako Bez ľudí, nikdy nedosiahla.
4 Boris Kollár je celý nadšený, že bude mať jeden rezort navyše - budú ďalšie kšefty. Matovič mu sľúbil, že sa postará o prokuratúru - polke Sme rodiny hrozí basa, a tak Boris zahlasuje aj za blahorečenie Sorosa, keby to od neho chceli. Ostanú s Matovičom až do trpkého konca.
5 Matovič si počká na to, keď odstúpi Sulík. Až potom sa vzdá on. SaS už nebude v koalícii, takže dosiahne svoj cieľ. A vládu bude mať aj tak pod svojou kontrolou, Heger funguje ako autíčko na ovládanie.
6Sulík zo seba urobí idiota. Dve plešky to u prezidentky kompletne domrvili. Príliš tlačili na pílu. Nepochopili, že Američania/Čaputová chcú pád Matoviča, nie pád pravicovej vlády. Matovič im doniesol svoj skalp a na výmenu žiadal, aby si dal Sulík odchod. A ten mu na to skočil.
7 SaS-ka príde o ministerské pozície a nič nezíska. Nebude môcť štekať, že ju vyhodili z vlády - veď pôjde o jej dobrovoľné rozhodnutie. Matovič zo Sulíka urobí rozbíjača pravice, možno mu v parlamente hodí aj striekačky na hlavu - budú sa tam klbčiť ako malé deti.
8 Matovič u Čaputovej/Brinkovej vyjednal podporu amerických médií pri likvidácii Sulíka. Dajú SaS-ke nálepku hrobára pravice, čo všetko vždy rozbije - najskôr Radičovú a teraz chcel aj Matoviča, Sulík je nenapraviteľný Judáš! Za pár mesiacov spadne na 5%. O to sa postarajú.
9 SaS-kári ostanú izolovaní v opozícii - ani s vládou, ani proti vláde, taký neoliberálny mačkopes. PS-ka ich bude pomaly požierať - s podporou ambasády. Sulík s Grohlingom a Klusom sa vrátia do parlamentu, Korčok ostane na ocot.
10 Matovič sa z pomsty za Ukrajinu a Maďarsko postará, že Korčokovi na ministerstve nedajú ani miesto kuchára na ambasáde v Kišineve. Nabubralý Ivan spľasne ako bublina od Hubba Bubba.
11 Čiže - trojkoalícia OĽaNO, Sme rodina a Za ľudí. O chvíľu bude ďalšia kríza, pretože hŕstku slniečkarov zo Za ľudí náboženský Taliban z OĽaNO rozdupe na rešeto. Ale Žaludi vedia, že by aj tak neprežili - a tak z toho aspoň vydolujú nejaké kšefty.
12 Teraz sa už len čaká do stredy. Musia totiž počkať, kým neodstúpi Sulík. Potom sa celý manéver začne. Ešte je otázka, či to Remišová nevyužije aj na to, aby sa zbavila Kolíkovej, s ktorou sa zlostne mastia ako čarodejnice o oko v Súboji titánov.
13 Ak by Matovič s demisiou otáľal, tak Kolíková odíde, ako sľúbila - a uvoľní tým ďalšiu stoličku pre stranu. "Ach, Mária, ty ideš, no čo už s tebou, budeš nám chýbať" - zamumle Veronika smutne... a doma bude otvárať šampanské.
14 Šeliga sa už celý trase na rezort spravodlivosti, Remišová si ho týmto kúpi - Sorosove deti vedia, že láska je super, ale prachy si za ni nekoupíš. A keby sa takto Remišová zbavila Kolíkovej, tak si upevní pozíciu v strane. Či v polotučnom mlieku. Či ako to volajú.
15 Kým toto celé sprocesujú, na Slovensku bude zhruba 9500 alebo 10 tisíc mŕtvych. Rozvrátený štát, nulová pomoc, vojenský režim, chaos. To je im jedno. Oni sa udržia pri válovoch a to je jediné, čo ich zaujíma.
16 Trojkoalícia na čele s nesvojprávnym kazateľom Hegerom. A s nabudeným Matovičom, ktorý bude ťahať motúzikmi a šaškovať z parlamentu. Nezmení sa nič - stále ten istý chaos. A rozhodujúci koaličný partner ostane naďalej skrytý - americká ambasáda.
Pripravte sa na ďalšie mesiace hrôzy. Zarezať sa to dá jediným spôsobom - referendom. Heslo dňa je stále to isté: zbierame, zbierame, zbierame!

A je to. Dohodli sa. Ešte budú pár dní robiť tanečky, ale vláda ide ďalej. Presne, ako sme hovorili - jediná šanca, ako je ich dať dole, je referendum. 1 Remišová zradila Sulíka. Vláda bude pokračovať ako trojkoalícia bez SaS. Matovič sa na čas stiahne, poverí svojho chvostíka Hegera, aby robil bábkového premiéra a bude riadiť krajinu z parlamentu. 2 Po dnešných precitnutých výstupoch Sulíka a Cigánikovej je to jasné ako facka. SaS-ku vyšachovali. Počkajú, kým sa do stredy ministri SaS-ky sami dobrovoľne vzdajú funkcií. A s rehotom to zložia bez nich. 3 Kreslá, ktoré ostanú po SaS-ke si rozoberú ako supy. Remišovú si Matovič kúpil ministerskou stoličkou navyše, na ktorú by hentá trojpercentná smiešnosť, ktorá si hovorí Za ľudí, ale funguje ako Bez ľudí, nikdy nedosiahla. 4 Boris Kollár je celý nadšený, že bude mať jeden rezort navyše - budú ďalšie kšefty. Matovič mu sľúbil, že sa postará o prokuratúru - polke Sme rodiny hrozí basa, a tak Boris zahlasuje aj za blahorečenie Sorosa, keby to od neho chceli. Ostanú s Matovičom až do trpkého konca. 5 Matovič si počká na to, keď odstúpi Sulík. Až potom sa vzdá on. SaS už nebude v koalícii, takže dosiahne svoj cieľ. A vládu bude mať aj tak pod svojou kontrolou, Heger funguje ako autíčko na ovládanie. 6Sulík zo seba urobí idiota. Dve plešky to u prezidentky kompletne domrvili. Príliš tlačili na pílu. Nepochopili, že Američania/Čaputová chcú pád Matoviča, nie pád pravicovej vlády. Matovič im doniesol svoj skalp a na výmenu žiadal, aby si dal Sulík odchod. A ten mu na to skočil. 7 SaS-ka príde o ministerské pozície a nič nezíska. Nebude môcť štekať, že ju vyhodili z vlády - veď pôjde o jej dobrovoľné rozhodnutie. Matovič zo Sulíka urobí rozbíjača pravice, možno mu v parlamente hodí aj striekačky na hlavu - budú sa tam klbčiť ako malé deti. 8 Matovič u Čaputovej/Brinkovej vyjednal podporu amerických médií pri likvidácii Sulíka. Dajú SaS-ke nálepku hrobára pravice, čo všetko vždy rozbije - najskôr Radičovú a teraz chcel aj Matoviča, Sulík je nenapraviteľný Judáš! Za pár mesiacov spadne na 5%. O to sa postarajú. 9 SaS-kári ostanú izolovaní v opozícii - ani s vládou, ani proti vláde, taký neoliberálny mačkopes. PS-ka ich bude pomaly požierať - s podporou ambasády. Sulík s Grohlingom a Klusom sa vrátia do parlamentu, Korčok ostane na ocot. 10 Matovič sa z pomsty za Ukrajinu a Maďarsko postará, že Korčokovi na ministerstve nedajú ani miesto kuchára na ambasáde v Kišineve. Nabubralý Ivan spľasne ako bublina od Hubba Bubba. 11 Čiže - trojkoalícia OĽaNO, Sme rodina a Za ľudí. O chvíľu bude ďalšia kríza, pretože hŕstku slniečkarov zo Za ľudí náboženský Taliban z OĽaNO rozdupe na rešeto. Ale Žaludi vedia, že by aj tak neprežili - a tak z toho aspoň vydolujú nejaké kšefty. 12 Teraz sa už len čaká do stredy. Musia totiž počkať, kým neodstúpi Sulík. Potom sa celý manéver začne. Ešte je otázka, či to Remišová nevyužije aj na to, aby sa zbavila Kolíkovej, s ktorou sa zlostne mastia ako čarodejnice o oko v Súboji titánov. 13 Ak by Matovič s demisiou otáľal, tak Kolíková odíde, ako sľúbila - a uvoľní tým ďalšiu stoličku pre stranu. "Ach, Mária, ty ideš, no čo už s tebou, budeš nám chýbať" - zamumle Veronika smutne... a doma bude otvárať šampanské. 14 Šeliga sa už celý trase na rezort spravodlivosti, Remišová si ho týmto kúpi - Sorosove deti vedia, že láska je super, ale prachy si za ni nekoupíš. A keby sa takto Remišová zbavila Kolíkovej, tak si upevní pozíciu v strane. Či v polotučnom mlieku. Či ako to volajú. 15 Kým toto celé sprocesujú, na Slovensku bude zhruba 9500 alebo 10 tisíc mŕtvych. Rozvrátený štát, nulová pomoc, vojenský režim, chaos. To je im jedno. Oni sa udržia pri válovoch a to je jediné, čo ich zaujíma. 16 Trojkoalícia na čele s nesvojprávnym kazateľom Hegerom. A s nabudeným Matovičom, ktorý bude ťahať motúzikmi a šaškovať z parlamentu. Nezmení sa nič - stále ten istý chaos. A rozhodujúci koaličný partner ostane naďalej skrytý - americká ambasáda. Pripravte sa na ďalšie mesiace hrôzy. Zarezať sa to dá jediným spôsobom - referendom. Heslo dňa je stále to isté: zbierame, zbierame, zbierame!
123
6.15k
52
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept