Mimo kategórií
Zomrel plukovník, Ing. Peter Švec, bývalý zástupca náčelníka Generálneho štábu

Slovensko dnes obletela veľmi smutná správa. V sobotu v neskorých večerných hodinách zomrel známy pilot, bezpečnostný expert a hlavne veľký Slovák a nádej pronárodnej politiky, Peter Švec. Osudným sa mu vraj stal Covid. Informáciu priniesol Peter Marček, ale potvrdili aj kolegovia z Národnej koalície.


Peter Švec často zverejňoval blogy, kde sa venoval politickej situácii na Slovensku a bezpečnostným a armádnym témam. Publikoval aj v Armádnom magazíne. Bol iniciátorom a signatárom dokumentu „Nitrianska deklarácia“. Jeho posledným pôsobením bola práca kapitána a inšpektora linkových preskúšaní Boeingu 737 v nízkonákladových aerolíniách.


Bol známy ako nezávislý bezpečnostno-vojenský analytik, ako aj expert na letovú bezpečnosť. V minulosti pôsobil v ozbrojených silách, od roku 1980 do 2004, s prerušením počas obdobia, kedy bol zvolený za poslanca Snemovne ľudu Federálneho zhromaždenia ČaSFR ako nezávislý poslanec na kandidátke SNS.


Mal za sebou však aj 23-ročnú vojenskú kariéru. Na veliteľstve vzdušných síl pôsobil vo funkcii náčelníka „Oddelenia letovodskej služby a riadenia letovej prevádzky“, ako aj náčelníka „Správy vzdušného prieskumu a elektronického boja“. Na generálnom štábe pôsobil vo funkciách náčelníka „Správy vojenského prieskumu a elektronického boja“, neskôr náčelníka „Operačného štábu – zástupcu náčelníka Generálneho štábu“, v rámci ktorých mal vo svojej podriadenosti aj 5. pluk špeciálneho určenia.


Bol známym autorom a spoluautorom vojensko-strategických koncepčných dokumentov a realizátorom zásadných zmien v slovenských ozbrojených silách. Vo funkcii predsedu komisie bol hlavným autorom prvej a jedinej „Vojenskej stratégie“, členom riadiaceho tímu a spoluautorom strategického konceptu „Ozbrojené sily 2010“, aj následného „Dlhodobého plánu rozvoja ozbrojených síl“.


V posledných rokoch sa výrazne angažoval v slovenskej politike. Peter Švec bol súčasťou Národnej koalície. Mal politické ambície a veľa Slovákov k nemu vzhliadalo, s obrovskými nádejami do budúcna. Všetky plány však zmarilo nečakané úmrtie.


Česť jeho pamiatke!
https://www.hlavnydennik.sk/2021/02/28/zomrel-plukovnik-ing-peter-svec-byvaly-zastupca-nacelnika-generalneho-stabu/


Slovensko dnes obletela veľmi smutná správa. V sobotu v neskorých večerných hodinách zomrel známy pilot, bezpečnostný expert a hlavne veľký Slovák a nádej pronárodnej politiky, Peter Švec. Osudným sa mu vraj stal Covid. Informáciu priniesol Peter Marček, ale potvrdili aj kolegovia z Národnej koalície. Peter Švec často zverejňoval blogy, kde sa venoval politickej situácii na Slovensku a bezpečnostným a armádnym témam. Publikoval aj v Armádnom magazíne. Bol iniciátorom a signatárom dokumentu „Nitrianska deklarácia“. Jeho posledným pôsobením bola práca kapitána a inšpektora linkových preskúšaní Boeingu 737 v nízkonákladových aerolíniách. Bol známy ako nezávislý bezpečnostno-vojenský analytik, ako aj expert na letovú bezpečnosť. V minulosti pôsobil v ozbrojených silách, od roku 1980 do 2004, s prerušením počas obdobia, kedy bol zvolený za poslanca Snemovne ľudu Federálneho zhromaždenia ČaSFR ako nezávislý poslanec na kandidátke SNS. Mal za sebou však aj 23-ročnú vojenskú kariéru. Na veliteľstve vzdušných síl pôsobil vo funkcii náčelníka „Oddelenia letovodskej služby a riadenia letovej prevádzky“, ako aj náčelníka „Správy vzdušného prieskumu a elektronického boja“. Na generálnom štábe pôsobil vo funkciách náčelníka „Správy vojenského prieskumu a elektronického boja“, neskôr náčelníka „Operačného štábu – zástupcu náčelníka Generálneho štábu“, v rámci ktorých mal vo svojej podriadenosti aj 5. pluk špeciálneho určenia. Bol známym autorom a spoluautorom vojensko-strategických koncepčných dokumentov a realizátorom zásadných zmien v slovenských ozbrojených silách. Vo funkcii predsedu komisie bol hlavným autorom prvej a jedinej „Vojenskej stratégie“, členom riadiaceho tímu a spoluautorom strategického konceptu „Ozbrojené sily 2010“, aj následného „Dlhodobého plánu rozvoja ozbrojených síl“. V posledných rokoch sa výrazne angažoval v slovenskej politike. Peter Švec bol súčasťou Národnej koalície. Mal politické ambície a veľa Slovákov k nemu vzhliadalo, s obrovskými nádejami do budúcna. Všetky plány však zmarilo nečakané úmrtie. Česť jeho pamiatke! https://www.hlavnydennik.sk/2021/02/28/zomrel-plukovnik-ing-peter-svec-byvaly-zastupca-nacelnika-generalneho-stabu/

Ostala som v šoku, veď ešte cca 2 tyzdne bol na IV. Vieme niečo bližšie?


Ostala som v šoku, veď ešte cca 2 tyzdne bol na IV. Vieme niečo bližšie?

pred týždňom napísal tento článok, kde uvádzal že niečo má za lubom


V ISEO pripravujeme koncept ochrany životnej úrovne starších ľudí a mladých rodín. Nebudeme ho prezrádzať. No a napokon by sme mohli vyhádzať tú časť generality, ktoré je taká tupá, že netuší, o čom sú PSYOPS (pochádza to ešte z čias vyčíňania Dankovho gangu na MO, keď bol predsedom výboru dnešný poradca predsedu NR SR). Jediným výstrelom celý kŕdeľ vypasených husičiek.


https://www.infovojna.sk/article/komplicka-gangu-masovych-vrahov-ma-vymenovat-uradnicku-vladu-hrablo-pellegrinimu-alebo-ide-o-cosi-ine


pred týždňom napísal tento článok, kde uvádzal že niečo má za lubom V ISEO pripravujeme koncept ochrany životnej úrovne starších ľudí a mladých rodín. Nebudeme ho prezrádzať. No a napokon by sme mohli vyhádzať tú časť generality, ktoré je taká tupá, že netuší, o čom sú PSYOPS (pochádza to ešte z čias vyčíňania Dankovho gangu na MO, keď bol predsedom výboru dnešný poradca predsedu NR SR). Jediným výstrelom celý kŕdeľ vypasených husičiek. https://www.infovojna.sk/article/komplicka-gangu-masovych-vrahov-ma-vymenovat-uradnicku-vladu-hrablo-pellegrinimu-alebo-ide-o-cosi-ine

ja som čítala niečo také, že ešte včera večer o 20:08h.daval akýsi článok, príspevok.... v každom prípade je to znepokojujúce, že tu ľudia čo sa snažia niečo robiť v tejto dobe padajú ako muchy.


ja som čítala niečo také, že ešte včera večer o 20:08h.daval akýsi článok, príspevok.... v každom prípade je to znepokojujúce, že tu ľudia čo sa snažia niečo robiť v tejto dobe padajú ako muchy.
Upravené 28. 2. 2021 o 19:43

Jeho manželka sa vyjadrila, že sa liečil na Covid a zomrel na pľúcnu embóliu. Žiaľ je to bežná komplikácia v rizikovom veku. Tu sa o tom viacej dozviete.
https://youtu.be/9b7F_IqBoNw


Jeho manželka sa vyjadrila, že sa liečil na Covid a zomrel na pľúcnu embóliu. Žiaľ je to bežná komplikácia v rizikovom veku. Tu sa o tom viacej dozviete. https://youtu.be/9b7F_IqBoNw

sa liečil na Covid a zomrel na pľúcnu embóliu


Nejak mi to hlava neberie. Ak sa liečil na Covid, a zomrel na embóliu, už mal teda ťažký stav, v takom stave človek nie je schopný napísať blog. A ten písal večer 20:08h
https://blog.hlavnespravy.sk/25952/kto-nepozna-plany-susednych-statov-ten-s-nimi-nemoze-uzatvarat-spojenectva-sun-tzu-11/


[quote="pid:5261, uid:196"]sa liečil na Covid a zomrel na pľúcnu embóliu[/quote] Nejak mi to hlava neberie. Ak sa liečil na Covid, a zomrel na embóliu, už mal teda ťažký stav, v takom stave človek nie je schopný napísať blog. A ten písal večer 20:08h https://blog.hlavnespravy.sk/25952/kto-nepozna-plany-susednych-statov-ten-s-nimi-nemoze-uzatvarat-spojenectva-sun-tzu-11/

Nejak mi to hlava neberie. Ak sa liečil na Covid, a zomrel na embóliu, už mal teda ťažký stav, v takom stave človek nie je schopný napísať blog. A ten písal večer 20:08h

Veď práve. V prípade Covidu je to prvá fáza, keď dochádza k mikrotromboze - ucpávaniu kapilár v pľucných mechúrikoch (alveolách). Tu nastáva komplikácia tým, že krv sa prestáva okysličovať, aj keď vzduch v pľúcach je. Je to odumieranie pľúc.
Tu pomáhajú lieky na riedenie krvi.


Tiež si myslím, že v takomto stave by asi len ťažko písal blogy, a sotva by bol doma, ale určite v nemocnici. To muselo byť niečo iné.


[quote="pid:5263, uid:94"]Nejak mi to hlava neberie. Ak sa liečil na Covid, a zomrel na embóliu, už mal teda ťažký stav, v takom stave človek nie je schopný napísať blog. A ten písal večer 20:08h[/quote] Veď práve. V prípade Covidu je to prvá fáza, keď dochádza k mikrotromboze - ucpávaniu kapilár v pľucných mechúrikoch (alveolách). Tu nastáva komplikácia tým, že krv sa prestáva okysličovať, aj keď vzduch v pľúcach je. Je to odumieranie pľúc. Tu pomáhajú lieky na riedenie krvi. Tiež si myslím, že v takomto stave by asi len ťažko písal blogy, a sotva by bol doma, ale určite v nemocnici. To muselo byť niečo iné.

Inak mal dosť osudové meno "plukovník Švec" to je postava z čias legionárov na Sibíri, ktorá skončila tragicky. Je o tom aj divadelná hra.


Inak mal dosť osudové meno "plukovník Švec" to je postava z čias legionárov na Sibíri, ktorá skončila tragicky. Je o tom aj divadelná hra.

Tiež si myslím, že v takomto stave by asi len ťažko písal blogy, a sotva by bol doma, ale určite v nemocnici. To muselo byť niečo iné.

To že existujú nemenované diverzné technológie na "pomoc" nevyhovujúcim osobám je fakt. Bližšie to nejdem rozvádzať. V tom YT linku lekárka vraví o D-diméroch, ktoré sa zvyšujú pri stave predchádzajúcom embólii. A keď plukovníkov otec aj dedo na to zomreli, tak bol asi rizikový. Ani nemusel mať ťažkosti a asi ani nesúviseli s tým, že nemal pľúcnu ťažkú formu. Často v živote sú veci, ktoré človeka v tej chvíli nenapadnú a môžu mať osudový vplyv.


[quote="pid:5267, uid:6"]Tiež si myslím, že v takomto stave by asi len ťažko písal blogy, a sotva by bol doma, ale určite v nemocnici. To muselo byť niečo iné.[/quote] To že existujú nemenované diverzné technológie na "pomoc" nevyhovujúcim osobám je fakt. Bližšie to nejdem rozvádzať. V tom YT linku lekárka vraví o D-diméroch, ktoré sa zvyšujú pri stave predchádzajúcom embólii. A keď plukovníkov otec aj dedo na to zomreli, tak bol asi rizikový. Ani nemusel mať ťažkosti a asi ani nesúviseli s tým, že nemal pľúcnu ťažkú formu. Často v živote sú veci, ktoré človeka v tej chvíli nenapadnú a môžu mať osudový vplyv.

No a napokon by sme mohli vyhádzať tú časť generality, ktoré je taká tupá, že netuší, o čom sú PSYOPS (pochádza to ešte z čias vyčíňania Dankovho gangu na MO, keď bol predsedom výboru dnešný poradca predsedu NR SR)


No je tu zaujímavá súvislosť, tým predsedom je A. Hrnko, okolo ktorého je tiež priveľa mŕtvych, spomeňte si na jeho postoj k AN-24 Hejce a potom výstrahu, akú dostal(pád lietadla s rodinnými príslušníkmi).


[quote="pid:5239, uid:327"]No a napokon by sme mohli vyhádzať tú časť generality, ktoré je taká tupá, že netuší, o čom sú PSYOPS (pochádza to ešte z čias vyčíňania Dankovho gangu na MO, keď bol predsedom výboru dnešný poradca predsedu NR SR)[/quote] No je tu zaujímavá súvislosť, tým predsedom je A. Hrnko, okolo ktorého je tiež priveľa mŕtvych, spomeňte si na jeho postoj k AN-24 Hejce a potom výstrahu, akú dostal(pád lietadla s rodinnými príslušníkmi).

Tiež si myslím, že v takomto stave by asi len ťažko písal blogy, a sotva by bol doma, ale určite v nemocnici. To muselo byť niečo iné.


Plne súhlasím, tie blogy písal 19., 22., 24., 26. a 27.2.2021 pričom blog z 19.2. bol mimoriadne tvrdý:


https://blog.hlavnespravy.sk/25834/komplicka-gangu-masovych-vrahov-ma-vymenovat-uradnicku-vladu-pellegrinimu-hrablo/


2) Dalo sa zistiť, kedy je zle a zastaviť gang? Ad 2) Dalo. Totiž na konci júla sme mali 28 obetí, v polovici septembra 35. Za pol roka. Medzitým agent Naď dotiahol na Slovensko expertov na psychologické operácie a civilno-vojenské vzťahy s príslušným softvérom a nám neznámymi inštrukciami od ich nadriadených. Nevydal ich Trump, ale štát v pozadí, ktorý sa neskôr Trumpa zbavil. Objektom PSYOPS nesmie byť nikto v USA, ale spojenci môžu byť. Hlavným nástrojom PSYOPS je vyvolanie strachu obyvateľstva, rezignácie a poslušnosti, rozklad štátnej moci. Ibaže, vždy treba robiť „odpútavacie“ operácie (pozrite si Majstra Sun v „Knižnica obrancov slovenskej vlasti“ www.oziseo.sk) Odpútavacou operáciou je zatváranie sudcov a vysokých policajtov za „hrozné“ hrdelné zločiny korupcie (za závažné ich určil Via Iuris). Cieľom dymovej clony je zakrytie pripravovaných nárastov mŕtvych. Premývanie sa začína strašením o hroznej druhej vlne a bezohľadným vnútením protiústavného plošného testovania. Neriadi to rezort zdravotníctva (čo by s tým fanatickým sektárskym úbožiakom na čele nebola výhra), ale rezort obrany s agentom Naďom na čele. S nástrojmi na skresľovanie výsledkov. Rozdiel medzi číslami z obcí a číslami PSYOPS musia manipulačné médiá zakrývať. Už v polovici októbra máme nárast obetí na násobky a potom každý mesiac o ďalšie násobky. Po dnešné čísla blízko 6300 obetí, plus viac ako 3000 neskoro zistených rakovín. Dovedna takmer 10 tisíc. A hradná dáma sa tichúčko prizerala (teraz sa zrazu aktivizuje), mafián v parlamente tiež, aj celé 95-členné stádo stláčateľov gombíkov, ktorého priemerné IQ je nepochybne hlboko pod celonárodným priemerom. Inak by nedopustili, aby sa stali komplicmi.


žeby si písal rozsudok?


ešte jedna "perlička", p. Švec zosnul po zverejnení 11. časti cyklu o Sun-Tzu.


[quote="pid:5267, uid:6"]Tiež si myslím, že v takomto stave by asi len ťažko písal blogy, a sotva by bol doma, ale určite v nemocnici. To muselo byť niečo iné.[/quote] Plne súhlasím, tie blogy písal 19., 22., 24., 26. a 27.2.2021 pričom blog z 19.2. bol mimoriadne tvrdý: https://blog.hlavnespravy.sk/25834/komplicka-gangu-masovych-vrahov-ma-vymenovat-uradnicku-vladu-pellegrinimu-hrablo/ _**2) Dalo sa zistiť, kedy je zle a zastaviť gang? Ad 2) Dalo. Totiž na konci júla sme mali 28 obetí, v polovici septembra 35. Za pol roka. Medzitým agent Naď dotiahol na Slovensko expertov na psychologické operácie a civilno-vojenské vzťahy s príslušným softvérom a nám neznámymi inštrukciami od ich nadriadených. Nevydal ich Trump, ale štát v pozadí, ktorý sa neskôr Trumpa zbavil. Objektom PSYOPS nesmie byť nikto v USA, ale spojenci môžu byť. Hlavným nástrojom PSYOPS je vyvolanie strachu obyvateľstva, rezignácie a poslušnosti, rozklad štátnej moci. Ibaže, vždy treba robiť „odpútavacie“ operácie (pozrite si Majstra Sun v „Knižnica obrancov slovenskej vlasti“ www.oziseo.sk) Odpútavacou operáciou je zatváranie sudcov a vysokých policajtov za „hrozné“ hrdelné zločiny korupcie (za závažné ich určil Via Iuris). Cieľom dymovej clony je zakrytie pripravovaných nárastov mŕtvych. Premývanie sa začína strašením o hroznej druhej vlne a bezohľadným vnútením protiústavného plošného testovania. Neriadi to rezort zdravotníctva (čo by s tým fanatickým sektárskym úbožiakom na čele nebola výhra), ale rezort obrany s agentom Naďom na čele. S nástrojmi na skresľovanie výsledkov. Rozdiel medzi číslami z obcí a číslami PSYOPS musia manipulačné médiá zakrývať. Už v polovici októbra máme nárast obetí na násobky a potom každý mesiac o ďalšie násobky. Po dnešné čísla blízko 6300 obetí, plus viac ako 3000 neskoro zistených rakovín. Dovedna takmer 10 tisíc. A hradná dáma sa tichúčko prizerala (teraz sa zrazu aktivizuje), mafián v parlamente tiež, aj celé 95-členné stádo stláčateľov gombíkov, ktorého priemerné IQ je nepochybne hlboko pod celonárodným priemerom. Inak by nedopustili, aby sa stali komplicmi.**_ žeby si písal rozsudok? ešte jedna "perlička", p. Švec zosnul po zverejnení **11.** časti cyklu o Sun-Tzu.
Upravené 28. 2. 2021 o 22:52

A keď plukovníkov otec aj dedo na to zomreli, tak bol asi rizikový.


Pilot s chorými cievami, to asi ťažko( každý polrok absolvoval náročnú zdravotnú prehliadku). Navyše mal p. Švec znalosti o Ivermektíne, takže je vysoký predpoklad, že ho aj užíval. Skôr tie technológie sú podozrivé. Ratnikov vedel o nich dlho rozprávať...


A čo je doplnková informácia, na Hlavných správach sa nezvyčajne vo veľkom mažú príspevky(zmazaných okolo tisícky).


[quote="pid:5272, uid:196"]A keď plukovníkov otec aj dedo na to zomreli, tak bol asi rizikový.[/quote] Pilot s chorými cievami, to asi ťažko( každý polrok absolvoval náročnú zdravotnú prehliadku). Navyše mal p. Švec znalosti o Ivermektíne, takže je vysoký predpoklad, že ho aj užíval. Skôr tie technológie sú podozrivé. Ratnikov vedel o nich dlho rozprávať... A čo je doplnková informácia, na Hlavných správach sa nezvyčajne vo veľkom mažú príspevky(zmazaných okolo tisícky).
Upravené 1. 3. 2021 o 00:01

https://disqus.com/home/discussion/hlavnespravy/zomrel_plukovnik_peter_svec_vlastenec_pilot_byvaly_zastupca_velitela_generalneho_stabu_armady_sr_bez/


niekto to uložil a vložil do komentu. Inak su zmazané komenty aj pri jeho blogoch.


vo veľkom mažú príspevky


https://disqus.com/home/discussion/hlavnespravy/zomrel_plukovnik_peter_svec_vlastenec_pilot_byvaly_zastupca_velitela_generalneho_stabu_armady_sr_bez/ niekto to uložil a vložil do komentu. Inak su zmazané komenty aj pri jeho blogoch. [quote="pid:5293, uid:77"]vo veľkom mažú príspevky[/quote]
Upravené 28. 2. 2021 o 23:26

žeby si písal rozsudok?

Hmm.
Takže jasná sebevražda...


[quote="pid:5291, uid:77"]žeby si písal rozsudok?[/quote] Hmm. Takže jasná sebevražda...

Jeho manželka sa vyjadrila, že sa liečil na Covid a zomrel na pľúcnu embóliu.

Nechcem byť opäť cynický, ale jeho manželka robila pitvu, keď ešte ani nevychladol?


Ako povedal jeden z Mossadu - zabit niekoho nie je umenie, umenie je sposobit mu prirodzenu smrt.


https://youtu.be/fomOeIhEWDg dnes muzeálny exponát, tak čo majú dnes?


[quote="pid:5261, uid:196"]Jeho manželka sa vyjadrila, že sa liečil na Covid a zomrel na pľúcnu embóliu.[/quote] Nechcem byť opäť cynický, ale jeho manželka robila pitvu, keď ešte ani nevychladol? Ako povedal jeden z Mossadu - zabit niekoho nie je umenie, umenie je sposobit mu prirodzenu smrt. https://youtu.be/fomOeIhEWDg dnes muzeálny exponát, tak čo majú dnes?
Upravené 1. 3. 2021 o 19:24

ved prave, lezi s covidom, slaby ako mucha, ale to mu nebrani pisat blogy a publikovat....a potom len tak padne. Ked ma v rodine zname problemy povedzme s trombozou, tak predsa vacsinou aj ked clovek to neberie ako cukriky, ma to k ruke, o protokole math+ sa na HS (kde publikoval svoj blog) pisalo a jeho sucastou je aspirin....ja teda nie som lekar, ale ak by som brala povedzme ob den acylpyrin a bola ako byvaly pilot v relativne dobrom stave, je vobec mozne, aby vznikla embolia pluc tak nahle a smrtelne?


ved prave, lezi s covidom, slaby ako mucha, ale to mu nebrani pisat blogy a publikovat....a potom len tak padne. Ked ma v rodine zname problemy povedzme s trombozou, tak predsa vacsinou aj ked clovek to neberie ako cukriky, ma to k ruke, o protokole math+ sa na HS (kde publikoval svoj blog) pisalo a jeho sucastou je aspirin....ja teda nie som lekar, ale ak by som brala povedzme ob den acylpyrin a bola ako byvaly pilot v relativne dobrom stave, je vobec mozne, aby vznikla embolia pluc tak nahle a smrtelne?
1.32k
16
10
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept