Politika v ČR
Sputnik V v Česku?

Prezident Miloš Zeman má od svého ruského protějšku Vladimira Putina slíbenou dodávku ruské vakcíny Sputnik V proti covidu-19, uvedla to televize CNN Prima News. Český prezident Putina oslovil dopisem. Certifikace vakcíny by stačila od Státního ústavu pro kontrolu léčiv.


Prezident Miloš Zeman má od svého ruského protějšku Vladimira Putina slíbenou dodávku ruské vakcíny Sputnik V proti covidu-19, uvedla to televize CNN Prima News. Český prezident Putina oslovil dopisem. Certifikace vakcíny by stačila od Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

"Miloš Zeman uvedl, že Vladimiru Putinovi adresoval dopis, v němž ho o vakcínu Sputnik V po dohodě s premiérem Andrejem Babišem požádal. „Pokud jsem správně informován, tak této žádosti bude vyhověno. Budeme ale samozřejmě potřebovat tu certifikaci,“ řekl Zeman televizi CNN Prima NEWS. Zemanovi by prý „úplně stačila certifikace SÚKLu“.


https://cnn.iprima.cz/cesko-dostalo-prislib-na-dodavky-vakciny-sputnik-v-prozradil-prezident-milos-zeman-20015


A teď hrajte "odborníci" napříč politickým spektrem...


"Miloš Zeman uvedl, že Vladimiru Putinovi adresoval dopis, v němž ho o vakcínu Sputnik V po dohodě s premiérem Andrejem Babišem požádal. „Pokud jsem správně informován, tak této žádosti bude vyhověno. Budeme ale samozřejmě potřebovat tu certifikaci,“ řekl Zeman televizi CNN Prima NEWS. Zemanovi by prý „úplně stačila certifikace SÚKLu“. https://cnn.iprima.cz/cesko-dostalo-prislib-na-dodavky-vakciny-sputnik-v-prozradil-prezident-milos-zeman-20015 A teď hrajte "odborníci" napříč politickým spektrem...

@Neo pokud počítám dobře, tak toto téma je kandidát na sloučení do

https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/739/dalš%C3%AD-tah-prezidenta-republiky


protože @Ludvík byl rychlejší...

@Neo pokud počítám dobře, tak toto téma je kandidát na sloučení do https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/739/dalš%C3%AD-tah-prezidenta-republiky protože @Ludvík byl rychlejší...
Upravené 27. 2. 2021 o 20:40

Celou dobu v souvislosti s covidovou hysterií přemýšlím, jestli to nebyl záměr od GP vytvořit pro Česko takovou situaci, aby nebylo jiného vychodiska, než požádat o vakcínu Rusko, se udělat nedalo. Periferie, ve které se nachází okultní centrum židů, nesmí upadnout do chaosu. Navíc, v Izraelu udělali totéž.


Když se podívate na covidovou mapu, tak je velmi zvláštní, že všichni okolní státy kolem ČR jsou na tom podstatně lépe. Jakoby virus přesně poznal hranice států. Jak se to mohlo stát, když migranty nemáme, obyvatelstvo si moc nevyskakuje a plní nařízení. Těch pár případů nedisciplinovaného chování, nafouknutých médií, nestojí ani za řeč.


Itálie s Vatikánem také žádala Rusko o vakcínu. Rakousko - další židovský centrum jakbysmet.


Celou dobu v souvislosti s covidovou hysterií přemýšlím, jestli to nebyl záměr od GP vytvořit pro Česko takovou situaci, aby nebylo jiného vychodiska, než požádat o vakcínu Rusko, se udělat nedalo. Periferie, ve které se nachází okultní centrum židů, nesmí upadnout do chaosu. Navíc, v Izraelu udělali totéž. Když se podívate na covidovou mapu, tak je velmi zvláštní, že všichni okolní státy kolem ČR jsou na tom podstatně lépe. Jakoby virus přesně poznal hranice států. Jak se to mohlo stát, když migranty nemáme, obyvatelstvo si moc nevyskakuje a plní nařízení. Těch pár případů nedisciplinovaného chování, nafouknutých médií, nestojí ani za řeč. Itálie s Vatikánem také žádala Rusko o vakcínu. Rakousko - další židovský centrum jakbysmet.

všichni okolní státy kolem ČR jsou na tom podstatně lépe.

Kromě Slovenska...?


[quote="pid:5156, uid:158"]všichni okolní státy kolem ČR jsou na tom podstatně lépe.[/quote] Kromě Slovenska...?

Prezident Miloš Zeman má od svého ruského protějšku Vladimira Putina slíbenou dodávku ruské vakcíny Sputnik V proti covidu-19, uvedla to televize CNN Prima News. Český prezident Putina oslovil dopisem.

Není to do Zemana (otázka) a Putina (odpověď) hlavně vzkaz, že nám Rusové pomohou? Nenechají nás na pospas té fašistické svoloči co se tu snaží o převrat?
Když se podívate na covidovou mapu, tak je velmi zvláštní, že všichni okolní státy kolem ČR jsou na tom podstatně lépe. Jakoby virus přesně poznal hranice států. Jak se to mohlo stát, když migranty nemáme, obyvatelstvo si moc nevyskakuje a plní nařízení. Těch pár případů nedisciplinovaného chování, nafouknutých médií, nestojí ani za řeč.

Jsme velmi důležití pro řízení v regionu (udržení pák moci) jak pro bažinu tak pro staré průmyslové elity. Zatím není rozhodnuto, proto ten tlak. A Zeman se obrací s prosbou o pomoc na Putina. Je to upozornění, že tu má své zájmy i Rusko.


[quote="pid:5144, uid:307"]Prezident Miloš Zeman má od svého ruského protějšku Vladimira Putina slíbenou dodávku ruské vakcíny Sputnik V proti covidu-19, uvedla to televize CNN Prima News. Český prezident Putina oslovil dopisem.[/quote] Není to do Zemana (otázka) a Putina (odpověď) hlavně vzkaz, že nám Rusové pomohou? Nenechají nás na pospas té fašistické svoloči co se tu snaží o převrat? [quote="pid:5156, uid:158"]Když se podívate na covidovou mapu, tak je velmi zvláštní, že všichni okolní státy kolem ČR jsou na tom podstatně lépe. Jakoby virus přesně poznal hranice států. Jak se to mohlo stát, když migranty nemáme, obyvatelstvo si moc nevyskakuje a plní nařízení. Těch pár případů nedisciplinovaného chování, nafouknutých médií, nestojí ani za řeč.[/quote] Jsme velmi důležití pro řízení v regionu (udržení pák moci) jak pro bažinu tak pro staré průmyslové elity. Zatím není rozhodnuto, proto ten tlak. A Zeman se obrací s prosbou o pomoc na Putina. Je to upozornění, že tu má své zájmy i Rusko.

Kromě Slovenska...?

Sme v tom spolu vsak sme bratia... Vzdy ked vidim tu synchornizaciu procesov hovorim si: pruty drzia spolu


[quote="pid:5157, uid:240"]Kromě Slovenska...?[/quote] Sme v tom spolu vsak sme bratia... Vzdy ked vidim tu synchornizaciu procesov hovorim si: pruty drzia spolu

Nechtěl bych teď být na místě ředitelky SÚKL. Je před ní těžké rozhodnutí "zelené papírky" nebo zdraví českých občanů.


Nechtěl bych teď být na místě ředitelky SÚKL. Je před ní těžké rozhodnutí "zelené papírky" nebo zdraví českých občanů.

Konečně se začne řešit, proč SÚKL funguje jen jako tisková agentura EMA a NIH a nevykonávají samostatnou tvůrčí činnost v prospěch občanů.


Na druhou stranu se jedná o malý úřad a pokud by jim ministr zdravotnictví dal příkaz ohledně např. Ivermectinu či Sputniku, musel by začít pracovat. Nekompetentní osoby jsou na více úrovních řízení.


Konečně se začne řešit, proč SÚKL funguje jen jako tisková agentura EMA a NIH a nevykonávají samostatnou tvůrčí činnost v prospěch občanů. Na druhou stranu se jedná o malý úřad a pokud by jim ministr zdravotnictví dal příkaz ohledně např. Ivermectinu či Sputniku, musel by začít pracovat. Nekompetentní osoby jsou na více úrovních řízení.

"Již několikrát jsem pravil – je to naše práce. Ne, už to opakovat nebudu. Přestože je. Ale trvá to dlouho a vůbec nikdo ani z těch „mocných“ netuší, natož aby se staral, v čem nejen můj personál přes rok pracuje. Zvláště pak od podzimu. Zatímco ONI žvaní, zde je to jen horší a horší. Kdo nevěří, měl by to vidět, zažít. Je to jako v každé válce - o vojsku skutečně v první linii slyšíte málo. Většinu z nich v životě neuvidíte, neuslyšíte. Od toho jsou tu přece jiní. Přitom oni „tam někde" dnes již zapomenutí bojují. Za nás, za své byť zcela neschopné velitele. Nejen doktoři, ale hlavně sestry, sanitáři, laboranti, uklízečky aj. aj. Jsem na to, co vydrželi, neskutečně pyšný. A to jich přes 20 procent do očkování omarodilo. Že je personálu a hlavně tzv. jipových lůžek málo, jsme někteří tvrdili již dávno. NIKDO to neposlouchal. Přitom i titíž se dnes velmi diví. To je na přes držku, omlouvám se. Přesto jsme byli schopni počet lůžek díky většímu nasazení sester a dalších z týmu z nouze ještě navýšit. Sice to vlastně taky odporuje předpisům a zákonům, ale snad do konce pandemie nás za to nezavřou. Když už i porušování ústavy je beztrestné.... "


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Primar-Koskuba-z-prvni-linie-Misto-ockovani-se-resilo-kdy-otevrit-salony-pro-psy-a-kocicky-Rikali-jsme-ze-bude-malo-JIP-luzek-Nikdo-nas-neposlouchal-Na-pres-drz-u-655499


"Již několikrát jsem pravil – je to naše práce. Ne, už to opakovat nebudu. Přestože je. Ale trvá to dlouho a vůbec nikdo ani z těch „mocných“ netuší, natož aby se staral, v čem nejen můj personál přes rok pracuje. Zvláště pak od podzimu. Zatímco ONI žvaní, zde je to jen horší a horší. Kdo nevěří, měl by to vidět, zažít. Je to jako v každé válce - o vojsku skutečně v první linii slyšíte málo. Většinu z nich v životě neuvidíte, neuslyšíte. Od toho jsou tu přece jiní. Přitom oni „tam někde" dnes již zapomenutí bojují. Za nás, za své byť zcela neschopné velitele. Nejen doktoři, ale hlavně sestry, sanitáři, laboranti, uklízečky aj. aj. Jsem na to, co vydrželi, neskutečně pyšný. A to jich přes 20 procent do očkování omarodilo. Že je personálu a hlavně tzv. jipových lůžek málo, jsme někteří tvrdili již dávno. NIKDO to neposlouchal. Přitom i titíž se dnes velmi diví. To je na přes držku, omlouvám se. Přesto jsme byli schopni počet lůžek díky většímu nasazení sester a dalších z týmu z nouze ještě navýšit. Sice to vlastně taky odporuje předpisům a zákonům, ale snad do konce pandemie nás za to nezavřou. Když už i porušování ústavy je beztrestné.... " https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Primar-Koskuba-z-prvni-linie-Misto-ockovani-se-resilo-kdy-otevrit-salony-pro-psy-a-kocicky-Rikali-jsme-ze-bude-malo-JIP-luzek-Nikdo-nas-neposlouchal-Na-pres-drz-u-655499

Okrúhly stôl Máši Šukšinovej. Informácie okolo vakcinácie.


Tiež som si dávnejšie povedala, že keď očkovať, tak len Sputnikom. No teraz vidím, že žiadna vakcinácia!


Tu hovoria skúsení vedci, dokonca vojaci o dosť zlých výsledkoch vakcinácie, až 10 percent ľudí - odhadom - má následky, cítia sa, akoby mali covid. Vojaci sú nútení sa očkovať, otvorene hovoria aj o smrteľných následkoch očkovania.
Ruštinári, vypočujte si to:


Nejde mi to vložiť, tak do jutúbu:
ЧТО ГОВОРЯТ ВОЕННОСЛУЖАЩИЕ? / КРУГЛЫЙ СТОЛ / МАРИЯ ШУКШИНА


КТО ГОВОРИТ ПРАВДУ О ВИРУСЕ, О ВАКЦИНАЦИИ? / КРУГЛЫЙ СТОЛ / МАРИЯ ШУКШИНА


www.youtube.com/watch?v=TMwfPr_TEfY
www.youtube.com/watch?v=j31xKZno4KM


Okrúhly stôl Máši Šukšinovej. Informácie okolo vakcinácie. Tiež som si dávnejšie povedala, že keď očkovať, tak len Sputnikom. No teraz vidím, že žiadna vakcinácia! Tu hovoria skúsení vedci, dokonca vojaci o dosť zlých výsledkoch vakcinácie, až 10 percent ľudí - odhadom - má následky, cítia sa, akoby mali covid. Vojaci sú nútení sa očkovať, otvorene hovoria aj o smrteľných následkoch očkovania. Ruštinári, vypočujte si to: Nejde mi to vložiť, tak do jutúbu: ЧТО ГОВОРЯТ ВОЕННОСЛУЖАЩИЕ? / КРУГЛЫЙ СТОЛ / МАРИЯ ШУКШИНА КТО ГОВОРИТ ПРАВДУ О ВИРУСЕ, О ВАКЦИНАЦИИ? / КРУГЛЫЙ СТОЛ / МАРИЯ ШУКШИНА www.youtube.com/watch?v=TMwfPr_TEfY www.youtube.com/watch?v=j31xKZno4KM

Itálie s Vatikánem také žádala Rusko o vakcínu. Rakousko - další židovský centrum jakbysmet.
Židostvo, židovstvo, pořád do kola, tenhle "národ" je za vším špatným co se na světě děje, bo oni jsou ti vyvolení a mi gojim hovada.


[quote="pid:5156, uid:158"]Itálie s Vatikánem také žádala Rusko o vakcínu. Rakousko - další židovský centrum jakbysmet.[/quote] Židostvo, židovstvo, pořád do kola, tenhle "národ" je za vším špatným co se na světě děje, bo oni jsou ti vyvolení a mi gojim hovada.

Dle slov pana prezidenta má ruská vakcína Sputnik V dorazit do ČR co nejdříve... Také mluvil o nižší působnosti vakcíny Astra Zeneca...


https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-porad-tv-prima-partie-terezie-tomankove-15825


Dle slov pana prezidenta má ruská vakcína Sputnik V dorazit do ČR co nejdříve... Také mluvil o nižší působnosti vakcíny Astra Zeneca... https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-porad-tv-prima-partie-terezie-tomankove-15825
Upravené 28. 2. 2021 o 12:03

fakt smrtelne nasledky ockovania Sputnikom? a ze to ziadne zapadne media nerozmazavali sa cudujem


fakt smrtelne nasledky ockovania Sputnikom? a ze to ziadne zapadne media nerozmazavali sa cudujem

“Prezident Miloš Zeman v nedělní Partii CNN Prima News oznámil, že v září epidemie skončí díky očkování.”
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-maximalne-uderil-Odmitat-ockovani-proti-covidu-je-lehce-dementni-Treba-Csakova-Vojaci-budte-prisni-na-odmitace-655552


„Já říkám, že v září epidemie skončí,“ oznámil prezident
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-rozjel-kanonadu-Lehce-dementni-odmitaci-ockovani-Novinarsti-blbecci-Blatny-na-odpocinek-Pokud-nas-Koudelkove-budou-varovat-pred-ruskou-a-cinskou-vakcinou-655555


“Prezident Miloš Zeman v nedělní Partii CNN Prima News oznámil, že v září epidemie skončí díky očkování.” https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-maximalne-uderil-Odmitat-ockovani-proti-covidu-je-lehce-dementni-Treba-Csakova-Vojaci-budte-prisni-na-odmitace-655552 „Já říkám, že v září epidemie skončí,“ oznámil prezident https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-rozjel-kanonadu-Lehce-dementni-odmitaci-ockovani-Novinarsti-blbecci-Blatny-na-odpocinek-Pokud-nas-Koudelkove-budou-varovat-pred-ruskou-a-cinskou-vakcinou-655555
Upravené 28. 2. 2021 o 13:40

Okrúhly stôl Máši Šukšinovej. Informácie okolo vakcinácie.


Nepříjde ti divné, že Marie Šukšina, která se nedávno zastávala svého kamaráda alkoholika Michaila Jefremova, který v ožralosti zabil člověka, které Medvěděv udělil titul "zasloužené herečky", nikdo neví ani za co,
https://www.youtube.com/watch?v=t1Pzpl8EAoo&feature=emb_title


nejdříve lobbovala ve volbách proti Putinovi, potom proti referendu o ústavě, dnes s dalšími liberasty lobbuje proti vakcíně Sputnik?
Co tam řekli konkrétního? Koho ta vakcína zabila, poškodila atd.? Jakou oznamili převratnou a zaručenou informaci, že tě to přivedlo k závěru

No teraz vidím, že žiadna vakcinácia!
?


Mohla bys vypracovat analýzu řečeného?


[quote="pid:5197, uid:336"]Okrúhly stôl Máši Šukšinovej. Informácie okolo vakcinácie.[/quote] Nepříjde ti divné, že Marie Šukšina, která se nedávno zastávala svého kamaráda alkoholika Michaila Jefremova, který v ožralosti zabil člověka, které Medvěděv udělil titul "zasloužené herečky", nikdo neví ani za co, https://www.youtube.com/watch?v=t1Pzpl8EAoo&feature=emb_title nejdříve lobbovala ve volbách proti Putinovi, potom proti referendu o ústavě, dnes s dalšími liberasty lobbuje proti vakcíně Sputnik? Co tam řekli konkrétního? Koho ta vakcína zabila, poškodila atd.? Jakou oznamili převratnou a zaručenou informaci, že tě to přivedlo k závěru [quote="pid:5197, uid:336"]No teraz vidím, že žiadna vakcinácia![/quote]? Mohla bys vypracovat analýzu řečeného?

Židostvo, židovstvo, pořád do kola, tenhle "národ" je za vším špatným co se na světě děje, bo oni jsou ti vyvolení a mi gojim hovada.


Židovstvo je jenom instrument, celý národ bych do toho nezahrnoval. Důvod pro holokausty v průběhu historického procesu byl právě ten, že bylo zapotřebí ořezávat větve, které měly snahu se stát národem a ne jenom instrumentem.


[quote="pid:5199, uid:149"]Židostvo, židovstvo, pořád do kola, tenhle "národ" je za vším špatným co se na světě děje, bo oni jsou ti vyvolení a mi gojim hovada.[/quote] Židovstvo je jenom instrument, celý národ bych do toho nezahrnoval. Důvod pro holokausty v průběhu historického procesu byl právě ten, že bylo zapotřebí ořezávat větve, které měly snahu se stát národem a ne jenom instrumentem.

Vakcínu Sputnik registrovat nesmíme, odmítl SÚKL plán Zemana a Babiše


https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/sputnik-registrace-sukl-ema-vakcina.A210228_144131_domaci_baky#anketa-progress-A20210228_hm1_265


Nejde-li registrace s Blatným, půjde zřejmě bez Blatného. Zřejmě mu jsou "zelené nastříhané papírky" od jeho páníčka bližší než zdraví a život jeho českých spoluobčanů.


...ta džungle ho sežrala.."


Vakcínu Sputnik registrovat nesmíme, odmítl SÚKL plán Zemana a Babiše https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/sputnik-registrace-sukl-ema-vakcina.A210228_144131_domaci_baky#anketa-progress-A20210228_hm1_265 Nejde-li registrace s Blatným, půjde zřejmě bez Blatného. Zřejmě mu jsou "zelené nastříhané papírky" od jeho páníčka bližší než zdraví a život jeho českých spoluobčanů. ...ta džungle ho sežrala.."
Upravené 28. 2. 2021 o 16:46

Část mzdy lidí pracujících na home office by podle Vystrčila mohla jít potřebnějším


Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/cast-mzdy-lidi-pracujicich-na-home-office-by-dle-vystrcila-mohla-jit-potrebnejsim.A210228_153239_ln_domov_sed


Vystrčil se nezdá, ten je "kovaný". Už dlouho jsem se tak "nezasmál"....


Část mzdy lidí pracujících na home office by podle Vystrčila mohla jít potřebnějším Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/cast-mzdy-lidi-pracujicich-na-home-office-by-dle-vystrcila-mohla-jit-potrebnejsim.A210228_153239_ln_domov_sed Vystrčil se nezdá, ten je "kovaný". Už dlouho jsem se tak "nezasmál"....
123
6.19k
57
23
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept