Politika v ČR
Pindosové převlékají kabáty

Nevím, jestli bdím, nebo sním. Jefim Fištejn, který nemohl přijít na jméno Trumpu a peskoval našeho prezidenta najednou prozřel.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Musi-to-skoncit-valkou-Jefim-Fistejn-s-hruzou-sleduje-co-prichazi-s-Bidenem-a-Harrisovou-655375


Nevím, jestli bdím, nebo sním. Jefim Fištejn, který nemohl přijít na jméno Trumpu a peskoval našeho prezidenta najednou prozřel. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Musi-to-skoncit-valkou-Jefim-Fistejn-s-hruzou-sleduje-co-prichazi-s-Bidenem-a-Harrisovou-655375

Jednou jsem diskutoval s místním amerikanofilem, jinak velmi hodným panem o Rusku a Putinovi a pořad jsme se nemohli shodnout skoro na ničem. Nešťastný z toho, že mě ne a ne přesvědčit, vytáhl poslední argument:


  • A to chceš říct, že Fištejn lže?
  • Jaký Fištějn?
  • Ty neznáš Fištejna????
  • Ne a měl bych?
  • Tak je to tady největší odborník na Rusko.
  • Aha. A co říká?
  • Nu to, co já zde tvrdím celou dobu...

Hned jsem si na toho pána vzpomněl, jak se mu musí hrotit svět. Mimo jiné také proto, že dceru, žijicí v USA, trumpistku, jako poleno, agitoval za Bidena a byl zoufalý z toho, v jakých názorech jsou vychovávany jeho vnoučata.


Jednou jsem diskutoval s místním amerikanofilem, jinak velmi hodným panem o Rusku a Putinovi a pořad jsme se nemohli shodnout skoro na ničem. Nešťastný z toho, že mě ne a ne přesvědčit, vytáhl poslední argument: - A to chceš říct, že Fištejn lže? - Jaký Fištějn? - Ty neznáš Fištejna???? - Ne a měl bych? - Tak je to tady největší odborník na Rusko. - Aha. A co říká? - Nu to, co já zde tvrdím celou dobu... Hned jsem si na toho pána vzpomněl, jak se mu musí hrotit svět. Mimo jiné také proto, že dceru, žijicí v USA, trumpistku, jako poleno, agitoval za Bidena a byl zoufalý z toho, v jakých názorech jsou vychovávany jeho vnoučata.
639
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept