Zahraničná politika
Európska únia

moze byt za tym aj napojenie na iny egregor. Pales upozornoval, ze ako hovoris Zidia-sobota-Saturn ale krestania-nedela-Slnko....uplne ine energie. Obdobne ako zasa muslimi-piatok-Mesiac


moze byt za tym aj napojenie na iny egregor. Pales upozornoval, ze ako hovoris Zidia-sobota-Saturn ale krestania-nedela-Slnko....uplne ine energie. Obdobne ako zasa muslimi-piatok-Mesiac

moze byt za tym aj napojenie na iny egregor. Pales upozornoval, ze ako hovoris Zidia-sobota-Saturn ale krestania-nedela-Slnko....uplne ine energie. Obdobne ako zasa muslimi-piatok-Mesiac


Toto som od Emila Páleša zatiaľ nepočul. Môže to tak byť, ďakujem za doplnenie. Podstatu môjho komentára to nemení, a to, že praví kresťania chápu, prečo robia to, čo robia. Tí, ktorí sa na nich iba hrajú, robia tieto veci dogmaticky.


[quote="pid:32475, uid:187"]moze byt za tym aj napojenie na iny egregor. Pales upozornoval, ze ako hovoris Zidia-sobota-Saturn ale krestania-nedela-Slnko....uplne ine energie. Obdobne ako zasa muslimi-piatok-Mesiac[/quote] Toto som od Emila Páleša zatiaľ nepočul. Môže to tak byť, ďakujem za doplnenie. Podstatu môjho komentára to nemení, a to, že praví kresťania chápu, prečo robia to, čo robia. Tí, ktorí sa na nich iba hrajú, robia tieto veci dogmaticky.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

moze byt za tym aj napojenie na iny egregor.
ja zvacsa pauzujem v sobotu, uz to tak vyslo, ze v nedelu mam proste castejsie pracu. a celkom mi to aj vyhovuje mat po 5 dnoch naozaj volno. Nedela uz je pred Pondelkom a to uz nieje moc prijemne. Jaksi som ju nikdy nemal rad.


[quote="pid:32475, uid:187"]moze byt za tym aj napojenie na iny egregor.[/quote]ja zvacsa pauzujem v sobotu, uz to tak vyslo, ze v nedelu mam proste castejsie pracu. a celkom mi to aj vyhovuje mat po 5 dnoch naozaj volno. Nedela uz je pred Pondelkom a to uz nieje moc prijemne. Jaksi som ju nikdy nemal rad.

Praví kresťania chápu prečo v piatok nejedia mäso. Tí, čo sa na kresťanov iba hrajú, to dodržiavajú dogmaticky bez pochopenia podstaty. Rovnako je to s odpočinkom v nedeľu. Mimochodom, prečo židia nepracujú v sobotu a nie v nedeľu? Súvisí to s vplyvom Saturna (Saturday - deň Saturna) a jeho vplyvom na Zem. Získavajú tak výhodu oproti ostatným, ktorí nepracujú v nedeľu, keď sú energie iné a nie až také vhodné na načerpanie sily.


Iste, je to pripomienka na Ježišovo piatkové ukrižovanie. Na Veľký piatok býva prísny pôst. A ostatné piatky sú pripomienkou, a preto kresťania tiež prinášajú malú obetu (zdieľajú utrpenie s Kristom na kríži) v tom, že sa vzdajú jedenia mäsa v ten deň.


Čo sa týka Soboty - Satur(n)day, je to zaujímavá zhoda. Lenže astronomické vplyvy nezávisia od toho, či dnešný deň pomenujeme pondelkom, piatkom, nedeľou alebo sobotou, ale od reálnej konštelácie vesmírnych telies.


Židia nerobia v sobotu preto, lebo pre nich je to siedmy deň v týždni, a nedeľa je prvý. Podľa ich náboženstva sa siedmy deň nerobí. Kresťania majú siedmy deň nedeľu možno aj preto, aby Židia a kresťania nemali rovnaký sviatok v ten istý deň, a kresťanský šabesgoj im mohol v sobotu posluhovať.


Aj Veľká noc sa prepočítava tak, aby v žiadnom prípade nepripadla pred Židovskú Paschu (Pesach). Ale tam sú možno aj iné dôvody.


[quote="pid:32399, uid:623"]Praví kresťania chápu prečo v piatok nejedia mäso. Tí, čo sa na kresťanov iba hrajú, to dodržiavajú dogmaticky bez pochopenia podstaty. Rovnako je to s odpočinkom v nedeľu. Mimochodom, prečo židia nepracujú v sobotu a nie v nedeľu? Súvisí to s vplyvom Saturna (Saturday - deň Saturna) a jeho vplyvom na Zem. Získavajú tak výhodu oproti ostatným, ktorí nepracujú v nedeľu, keď sú energie iné a nie až také vhodné na načerpanie sily.[/quote] Iste, je to pripomienka na Ježišovo piatkové ukrižovanie. Na Veľký piatok býva prísny pôst. A ostatné piatky sú pripomienkou, a preto kresťania tiež prinášajú malú obetu (zdieľajú utrpenie s Kristom na kríži) v tom, že sa vzdajú jedenia mäsa v ten deň. Čo sa týka Soboty - Satur(n)day, je to zaujímavá zhoda. Lenže astronomické vplyvy nezávisia od toho, či dnešný deň pomenujeme pondelkom, piatkom, nedeľou alebo sobotou, ale od reálnej konštelácie vesmírnych telies. Židia nerobia v sobotu preto, lebo pre nich je to siedmy deň v týždni, a nedeľa je prvý. Podľa ich náboženstva sa siedmy deň nerobí. Kresťania majú siedmy deň nedeľu možno aj preto, aby Židia a kresťania nemali rovnaký sviatok v ten istý deň, a kresťanský šabesgoj im mohol v sobotu posluhovať. Aj Veľká noc sa prepočítava tak, aby v žiadnom prípade nepripadla pred Židovskú Paschu (Pesach). Ale tam sú možno aj iné dôvody.

@jardob, je rozdiel medzi oficiálnymi zdôvodneniami a skutočnými dôvodmi.

@jardob, je rozdiel medzi oficiálnymi zdôvodneniami a skutočnými dôvodmi.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

je rozdiel medzi oficiálnymi zdôvodneniami a skutočnými dôvodmi

A řekneš?:-)


[quote="pid:32527, uid:623"]je rozdiel medzi oficiálnymi zdôvodneniami a skutočnými dôvodmi[/quote] A řekneš?:-)

A řekneš?:-)


Napríklad to so sobotou. Oficiálne vysvetlenie popísal Jardob, ale to moje a JankyS je podľa mňa bližšie skutočnej podstate.


Podstata nejedenia mäsa (pôstu) v piatok je podľa mňa v tom, že je pre telo vhodné sa jeden deň v týždni postiť (očistiť) a siaha do doby predkresťanskej. Kresťania prevzali veľa z našich slovanských zvykov, pretože ich nedokázali zakázať. Napríklad napasovali narodenie Ježiša na oslavu zimného slnovratu. Slnko je od 21. do 24. decembra najnižšie na horizonte a 25. decembra začne zase stúpať - narodí sa Ježiš. Na Veľkú noc je Ježiš tri dni mŕtvy (tri dni je slnko počas zimného slnovratu najnižšie) a potom vstane z mŕtvych (slnko začne 25. decembra stúpať). Toto trochu domiešali, aby to nebolo také okaté a napasovali to na slovanskú oslavu jari. Ďalším príkladom, ktorý mnohí kresťania nechápu, je sex až po svadbe. Skutočná príčina je telegónia.


[quote="pid:32531, uid:240"]A řekneš?:-)[/quote] Napríklad to so sobotou. Oficiálne vysvetlenie popísal Jardob, ale to moje a JankyS je podľa mňa bližšie skutočnej podstate. Podstata nejedenia mäsa (pôstu) v piatok je podľa mňa v tom, že je pre telo vhodné sa jeden deň v týždni postiť (očistiť) a siaha do doby predkresťanskej. Kresťania prevzali veľa z našich slovanských zvykov, pretože ich nedokázali zakázať. Napríklad napasovali narodenie Ježiša na oslavu zimného slnovratu. Slnko je od 21. do 24. decembra najnižšie na horizonte a 25. decembra začne zase stúpať - narodí sa Ježiš. Na Veľkú noc je Ježiš tri dni mŕtvy (tri dni je slnko počas zimného slnovratu najnižšie) a potom vstane z mŕtvych (slnko začne 25. decembra stúpať). Toto trochu domiešali, aby to nebolo také okaté a napasovali to na slovanskú oslavu jari. Ďalším príkladom, ktorý mnohí kresťania nechápu, je sex až po svadbe. Skutočná príčina je telegónia.

„Meniť sa nie je potrebné, prežitie nie je povinné.“ William Edwards Deming

Upravené 9. 9. 2021 o 21:54

Napríklad napasovali narodenie Ježiša na oslavu zimného slnovratu. Slnko je od 21. do 24. decembra


presne tak. Keď im chceli nanútiť nové náboženstvo museli im nechať aspoň tie hry, myslím sviatky.


[quote="pid:32534, uid:623"]Napríklad napasovali narodenie Ježiša na oslavu zimného slnovratu. Slnko je od 21. do 24. decembra[/quote] presne tak. Keď im chceli nanútiť nové náboženstvo museli im nechať aspoň tie hry, myslím sviatky.

Cena plynu v Evropě překročila rekordních 700 dolarů
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/cena-plynu-v-evrope-prekrocila-rekordnich-700-dolaru/
Madarsko dostane rusky plyn, ktory obide Ukrainu za vyhodnejsiu cenu.dohoda vstupi do platnosti 1.oktobra tohto roka
a je uzavreta na 15r.objem dodavok bude cinit 4,5miliardy kubickych metrov.z toho 3,5miliardy
prejde Srbskom a 1miliarda cez Rakusko.


**Cena plynu v Evropě překročila rekordních 700 dolarů** https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/cena-plynu-v-evrope-prekrocila-rekordnich-700-dolaru/ Madarsko dostane rusky plyn, ktory obide Ukrainu za vyhodnejsiu cenu.dohoda vstupi do platnosti 1.oktobra tohto roka a je uzavreta na 15r.objem dodavok bude cinit 4,5miliardy kubickych metrov.z toho 3,5miliardy prejde Srbskom a 1miliarda cez Rakusko.
Upravené 10. 9. 2021 o 10:58

Cena plynu v Evropě překročila rekordních 700 dolarů
Mohlo by to být zajímavé předvolební téma. Tipuji, že politická uskupení řízená z Brusele anebo z aspiku budou tvrdit: "Tak tady vidíte jak zlé Rusko používá svůj plyn pro geopolitické cíle". A volič se zeptá: "A jak to budete řešit z dlouhodobého pohledu?". A tu se ozve Německo (směrem ke svým věrným Čechům z vedení ODS): "Nebojte se, minimálně v našich firmách situovaných v ČR se topit bude."


[quote="pid:32559, uid:78"]Cena plynu v Evropě překročila rekordních 700 dolarů[/quote]Mohlo by to být zajímavé předvolební téma. Tipuji, že politická uskupení řízená z Brusele anebo z aspiku budou tvrdit: "Tak tady vidíte jak zlé Rusko používá svůj plyn pro geopolitické cíle". A volič se zeptá: "A jak to budete řešit z dlouhodobého pohledu?". A tu se ozve Německo (směrem ke svým věrným Čechům z vedení ODS): "Nebojte se, minimálně v našich firmách situovaných v ČR se topit bude."

Cena plynu v Evropě překročila rekordních 700 dolarů


Citace z článku:"Podle ředitele skupiny Fitch Natural Resources and Commodities, je to způsobeno nízkými zásobami paliva v evropských zásobnících plynu v důsledku uplynulé chladné zimy a horkého léta."


Bude to drahé a možná nám bude i zima. Nedostatek plynu v zásobnících ale není v důsledku zimy a léta, nýbrž v důsledku politikaření evropských špiček. Viz podrobně v tomto vlákně/článku: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3253/d%C3%ADvejte-se-jim-pod-prsty-aneb-jak-se-gazprom-do%C4%8Dkal-nep%C5%99%C3%ADtelova-trupu-pluj%C3%ADc%C3%ADho-kolem-n%C4%9Bj-po-%C5%99ecevideo


Citace: "Analytik rovněž upozornil na neochotu Gazpromu zvýšit prodej na spotovém trhu před spuštěním plynovodu Nord Stream 2."


Co brání EU spustit plynovod? Řekl bych, že nic a sami už ani netuší jak to smysluplně vysvětlit. Brání jim zahraniční páníček, který potřebuje kolaps Evropy. Komu pomůžou vysoké ceny plynu je asi jasné. Německý průmysl to nebude. Evropské obyvatelstvo, které topí plynem také ne.


[quote="pid:32559, uid:78"]Cena plynu v Evropě překročila rekordních 700 dolarů[/quote] Citace z článku:"Podle ředitele skupiny Fitch Natural Resources and Commodities, je to způsobeno nízkými zásobami paliva v evropských zásobnících plynu v důsledku uplynulé chladné zimy a horkého léta." Bude to drahé a možná nám bude i zima. Nedostatek plynu v zásobnících ale není v důsledku zimy a léta, nýbrž v důsledku politikaření evropských špiček. Viz podrobně v tomto vlákně/článku: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3253/d%C3%ADvejte-se-jim-pod-prsty-aneb-jak-se-gazprom-do%C4%8Dkal-nep%C5%99%C3%ADtelova-trupu-pluj%C3%ADc%C3%ADho-kolem-n%C4%9Bj-po-%C5%99ecevideo Citace: "Analytik rovněž upozornil na neochotu Gazpromu zvýšit prodej na spotovém trhu před spuštěním plynovodu Nord Stream 2." Co brání EU spustit plynovod? Řekl bych, že nic a sami už ani netuší jak to smysluplně vysvětlit. Brání jim zahraniční páníček, který potřebuje kolaps Evropy. Komu pomůžou vysoké ceny plynu je asi jasné. Německý průmysl to nebude. Evropské obyvatelstvo, které topí plynem také ne.

Madarsko dostane rusky plyn, ktory obide Ukrainu za vyhodnejsiu cenu.


1) Maďarsko obíde Ukrajinu (je to už dohodnuté)
2) Zelenskij s Bidetom už "riešili energetickú bezpečnosť Ukrajiny ohľadom plynu" (bolo to ozvučované)
3) Fico tiež ako prví ozvučil budúce problémy ohľadom cien plynu
4) Nord Stream 2 je už hotový


Vyzerá to ako príprava informačného poľa na nejaký spektákl.


Myslím, že je celkom možné, že na jeseň/zimu budú zase nejaké problémy okolo plynu medzi Slovenskom, Ukrajinou a Ruskom.


[quote="pid:32559, uid:78"]Madarsko dostane rusky plyn, ktory obide Ukrainu za vyhodnejsiu cenu.[/quote] 1) Maďarsko obíde Ukrajinu (je to už dohodnuté) 2) Zelenskij s Bidetom už "riešili energetickú bezpečnosť Ukrajiny ohľadom plynu" (bolo to ozvučované) 3) Fico tiež ako prví ozvučil budúce problémy ohľadom cien plynu 4) Nord Stream 2 je už hotový Vyzerá to ako príprava informačného poľa na nejaký spektákl. Myslím, že je celkom možné, že na jeseň/zimu budú zase nejaké problémy okolo plynu medzi Slovenskom, Ukrajinou a Ruskom.

4) Nord Stream 2 je už hotový


Hotový je, ale jeho spuštění (uvedení do provozu) je zatím blokováno EU věrchuškou.


Myslím, že je celkom možné, že na jeseň/zimu budú zase nejaké problémy okolo plynu medzi Slovenskom, Ukrajinou a Ruskom.


Problémy už jsou (cena) a budou asi jenom růst. Proto už předem vytváří info pole pro ovečky - podsouvají, kdo za to jako může (Gasprom - Rusko). Jenže ovečkám to bude jedno, když jim bude zima, budou naštvané primárně na své autority.
ČR jako deklarovaný nepřítel RF bude asi v dost těžké pozici, když na tom bude blbě i Německo. Leda že by přehodnotilo Vrbětice a spol. nebo požádalo o pomoc Orbána (to samé i SR). Ale nečekám velké zvraty, to by muselo nastat u voleb velké zemětřesení (KSČM aspoň 15%).


[quote="pid:32582, uid:138"]4) Nord Stream 2 je už hotový[/quote] Hotový je, ale jeho spuštění (uvedení do provozu) je zatím blokováno EU věrchuškou. [quote="pid:32582, uid:138"]Myslím, že je celkom možné, že na jeseň/zimu budú zase nejaké problémy okolo plynu medzi Slovenskom, Ukrajinou a Ruskom.[/quote] Problémy už jsou (cena) a budou asi jenom růst. Proto už předem vytváří info pole pro ovečky - podsouvají, kdo za to jako může (Gasprom - Rusko). Jenže ovečkám to bude jedno, když jim bude zima, budou naštvané primárně na své autority. ČR jako deklarovaný nepřítel RF bude asi v dost těžké pozici, když na tom bude blbě i Německo. Leda že by přehodnotilo Vrbětice a spol. nebo požádalo o pomoc Orbána (to samé i SR). Ale nečekám velké zvraty, to by muselo nastat u voleb velké zemětřesení (KSČM aspoň 15%).

podla mna nebudu.....ak by sa stavala na zadne Ukrajina, pojde to cez Madarsko. Rusi do toho nepojdu, aby uzavreli export. Ale stare zmluvy sa pomaly ukoncuju....mne toto vyzera skor ako boj o nahradenie starych struktur v EU....bud sa poklonia USA (ale padne cela EU a potom neviem ako si to budu vysvetlovat) alebo sa nieco musi zmenit a vramci toho aj ukoncia vsetky tie nezmysly so zelenou energiou. A ak naozaj udrie mensia doba ladova, tak neviem co potom urobia s tymi veternikmi a fotovoltaikou (pretoze ani vsetky plynove elektrarne nebudu stacit). A keby k tomu doslo, tak skoncia vsetky pokusy o chalifaty a je mozne, ze bude vacsina utekat naspat


podla mna nebudu.....ak by sa stavala na zadne Ukrajina, pojde to cez Madarsko. Rusi do toho nepojdu, aby uzavreli export. Ale stare zmluvy sa pomaly ukoncuju....mne toto vyzera skor ako boj o nahradenie starych struktur v EU....bud sa poklonia USA (ale padne cela EU a potom neviem ako si to budu vysvetlovat) alebo sa nieco musi zmenit a vramci toho aj ukoncia vsetky tie nezmysly so zelenou energiou. A ak naozaj udrie mensia doba ladova, tak neviem co potom urobia s tymi veternikmi a fotovoltaikou (pretoze ani vsetky plynove elektrarne nebudu stacit). A keby k tomu doslo, tak skoncia vsetky pokusy o chalifaty a je mozne, ze bude vacsina utekat naspat

Rusi do toho nepojdu, aby uzavreli export. Ale stare zmluvy sa pomaly ukoncuju....mne toto vyzera skor ako boj o nahradenie starych struktur v EU....bud sa poklonia USA (ale padne cela EU a potom neviem ako si to budu vysvetlovat) alebo sa nieco musi zmenit a vramci toho aj ukoncia vsetky tie nezmysly so zelenou energiou.


S tím souhlasím, k tomu je ten růst cen dobrým argumentem (zastavení dodávek ani já nepředpokládám, tím by si Rusko jen ublížilo). Dává to logiku, jen je otázka, kam cena bude muset vyrůst, aby to byl dostatečný argument pro změny.


[quote="pid:32591, uid:187"]Rusi do toho nepojdu, aby uzavreli export. Ale stare zmluvy sa pomaly ukoncuju....mne toto vyzera skor ako boj o nahradenie starych struktur v EU....bud sa poklonia USA (ale padne cela EU a potom neviem ako si to budu vysvetlovat) alebo sa nieco musi zmenit a vramci toho aj ukoncia vsetky tie nezmysly so zelenou energiou.[/quote] S tím souhlasím, k tomu je ten růst cen dobrým argumentem (zastavení dodávek ani já nepředpokládám, tím by si Rusko jen ublížilo). Dává to logiku, jen je otázka, kam cena bude muset vyrůst, aby to byl dostatečný argument pro změny.

podla mna to uz nebude len o cene....to uz bude vobec o mnozstve plynu. Je leto, relativne teplo, ale aj tak vacsinu LNG je doklonenych do Azie (vratane americkeho), pricom dodavky z Ciny su spomalene a dodacie lehoty nekonecne. Do toho do 2030 ma skoncit vyroba spalovacich aut+EU chce presadit dodanenie dovozu z krajin, ktore budu produkovat emisie (teda realne Rusko a Cina). Plus ukoncenie JE na Zapade (FR uvazuje o ukonceni expedicie v Mali, ale odkial potom budu brat uran? treba si uvedomit, ze zrejme maju na to upravenu vyrobu a nasledne pouzitie tyci v JE, to nie je len tak, aj Westinghouse chcel do Temelina dat svoje tyce a skoro to zhavarovalo) a presmerovanie na eko. Ale v EU je viac ako polovica roka pocasie take, ze na slnko sa spoliehat neda, ostavaju pobrezne siete veternych elektrarni, nejake foto dole na juhu, ale to stacit nebude). Vykurovat bude treba, ale elektriny dost v buducnosti je otazne (a to aj keby vsetky MHD presli kompletne na elektrinu). Je mozne, ze dufaju, ze tymto celym eko sa objavia nejake nove patenty ktore to potiahnu a inflacna vlna, ktora nastane zmaze aj stare dlhy aj tie, ktore vzniknu nasadzovanim, ale osobne by som sa na to nespoliehala. No, ved uvidime


podla mna to uz nebude len o cene....to uz bude vobec o mnozstve plynu. Je leto, relativne teplo, ale aj tak vacsinu LNG je doklonenych do Azie (vratane americkeho), pricom dodavky z Ciny su spomalene a dodacie lehoty nekonecne. Do toho do 2030 ma skoncit vyroba spalovacich aut+EU chce presadit dodanenie dovozu z krajin, ktore budu produkovat emisie (teda realne Rusko a Cina). Plus ukoncenie JE na Zapade (FR uvazuje o ukonceni expedicie v Mali, ale odkial potom budu brat uran? treba si uvedomit, ze zrejme maju na to upravenu vyrobu a nasledne pouzitie tyci v JE, to nie je len tak, aj Westinghouse chcel do Temelina dat svoje tyce a skoro to zhavarovalo) a presmerovanie na eko. Ale v EU je viac ako polovica roka pocasie take, ze na slnko sa spoliehat neda, ostavaju pobrezne siete veternych elektrarni, nejake foto dole na juhu, ale to stacit nebude). Vykurovat bude treba, ale elektriny dost v buducnosti je otazne (a to aj keby vsetky MHD presli kompletne na elektrinu). Je mozne, ze dufaju, ze tymto celym eko sa objavia nejake nove patenty ktore to potiahnu a inflacna vlna, ktora nastane zmaze aj stare dlhy aj tie, ktore vzniknu nasadzovanim, ale osobne by som sa na to nespoliehala. No, ved uvidime
Upravené pred 7 dňami o 14:38

„Výsledkem budou sociální nepokoje.“ Europoslanec Vondra předpověděl budoucnost EU
Europoslanec Alexandr Vondra označil snahu o dosažení zákazu spalovacích motorů k roku 2035 za vážné ohrožení pro sociální smír.
Na obrazovce televizní stanice CNN Prima News uvedl,
že Evropská unie „se trochu zbláznila“.
„Evropská unie si koleduje o průer, který se obrátí proti ní jako takové.
*Já si myslím, že je potřeba to více rozložit v čase, a ne to zbytečně urychlovat
.
Výsledkem budou akorát sociální nepokoje,“ myslí si europoslanec.
https://cz.sputniknews.com/20210910/vysledkem-budou-socialni-nepokoje-europoslanec-vondra-predpovedel-budoucnost-eu-15789603.html


**„Výsledkem budou sociální nepokoje.“ Europoslanec Vondra předpověděl budoucnost EU** Europoslanec Alexandr Vondra označil snahu o dosažení zákazu spalovacích motorů k roku 2035 za vážné ohrožení pro sociální smír. Na obrazovce televizní stanice CNN Prima News uvedl, že Evropská unie „se trochu zbláznila“. „Evropská unie si koleduje o prů*er, který se obrátí proti ní jako takové. **Já si myslím, že je potřeba to více rozložit v čase, a ne to zbytečně urychlovat**. Výsledkem budou akorát sociální nepokoje,“ myslí si europoslanec. https://cz.sputniknews.com/20210910/vysledkem-budou-socialni-nepokoje-europoslanec-vondra-predpovedel-budoucnost-eu-15789603.html
Upravené pred 6 dňami o 08:28

Do toho do 2030 ma skoncit vyroba spalovacich aut+EU chce presadit dodanenie dovozu z krajin, ktore budu produkovat emisie (teda realne Rusko a Cina). Plus ukoncenie JE na Zapade (FR uvazuje o ukonceni expedicie v Mali, ale odkial potom budu brat uran?

Bude důležité, zda se tomu dokáží lidé - občané Francie, ale hlavně Německa, vzepřít. Pokud ne, a Němci se nechají zase jako poslušné ovce (to je jejich slabá stránka) odvést pod rouškou tentokrát "ekologické" ideologie do ohrady, bude to špatné i pro nás. Bohužel, i u nás řada lidí moc nechápe co se na ně chystá. Velké chudnutí Evropy a demontáž veškerých sociálních vymožeností je nadohled, resp. už začalo. Není to jen plán bažiny, je to cíl i globalistů.


[quote="pid:32600, uid:187"]Do toho do 2030 ma skoncit vyroba spalovacich aut+EU chce presadit dodanenie dovozu z krajin, ktore budu produkovat emisie (teda realne Rusko a Cina). Plus ukoncenie JE na Zapade (FR uvazuje o ukonceni expedicie v Mali, ale odkial potom budu brat uran?[/quote] Bude důležité, zda se tomu dokáží lidé - občané Francie, ale hlavně Německa, vzepřít. Pokud ne, a Němci se nechají zase jako poslušné ovce (to je jejich slabá stránka) odvést pod rouškou tentokrát "ekologické" ideologie do ohrady, bude to špatné i pro nás. Bohužel, i u nás řada lidí moc nechápe co se na ně chystá. Velké chudnutí Evropy a demontáž veškerých sociálních vymožeností je nadohled, resp. už začalo. Není to jen plán bažiny, je to cíl i globalistů.

EU shromažďuje negativní názory na dopravu v pandemii


  • fotogalerie (12ks) pro připomenutí foto 1) Fronta řidičů čekajících na koronavirus test, česko - německá hranice

https://40ton.net/ue-zbiera-negatywne-opinie-o-transporcie-w-pandemii-galeria-zdjec-dla-przypomnienia/


EU shromažďuje negativní názory na dopravu v pandemii - fotogalerie (12ks) pro připomenutí foto 1) Fronta řidičů čekajících na koronavirus test, česko - německá hranice https://40ton.net/ue-zbiera-negatywne-opinie-o-transporcie-w-pandemii-galeria-zdjec-dla-przypomnienia/
12
8.98k
93
36
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept