Politika v ČR
Recept na nekonečný covid fašismus.

Tak už vyplavalo ven , jak česká protektorátní mafie vyhodnocuje opatření proti covidu.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Model-pro-hodnoceni-ucinku-represivnich-opatreni-je-nebezpecny-a-zavadejici-varuje-lekar-Hnizdil-655278
Vláda používá k vyhodnocování model , který předložil agent bažiny.
A jak to asi tak funguje?
Do každého ovládaného protektorátu jevro-anglosaského konglomerátu je poslán tajný poradce , který předloží místním loutkám projekt věčného covid fašismu. A následně se rozjíždí genocida obyvatel a likvidace hospodářství , pro vyšší prospěch zadavatele.
Proto to lpění na likvidaci místního podnikání , proto jsou lidé záměrně zabíjení tím , že jim není poskytnuta žádná podpůrná péče v době nemoci.
Samozřejmě až na jedy z anglosaského dominia , které jsou vhodné a žádoucí , i za cenu záměrné likvidace obyvatel.


Tak už vyplavalo ven , jak česká protektorátní mafie vyhodnocuje opatření proti covidu. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Model-pro-hodnoceni-ucinku-represivnich-opatreni-je-nebezpecny-a-zavadejici-varuje-lekar-Hnizdil-655278 Vláda používá k vyhodnocování model , který předložil agent bažiny. A jak to asi tak funguje? Do každého ovládaného protektorátu jevro-anglosaského konglomerátu je poslán tajný poradce , který předloží místním loutkám projekt věčného covid fašismu. A následně se rozjíždí genocida obyvatel a likvidace hospodářství , pro vyšší prospěch zadavatele. Proto to lpění na likvidaci místního podnikání , proto jsou lidé záměrně zabíjení tím , že jim není poskytnuta žádná podpůrná péče v době nemoci. Samozřejmě až na jedy z anglosaského dominia , které jsou vhodné a žádoucí , i za cenu záměrné likvidace obyvatel.

Hnízdil:
"Zeman jen plácá a zkouší, co vydržíme. Schwarzenberg by nebyl lepší, vysvětlil lékař Hnízdil"
https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Zeman-jen-placa-a-zkousi-co-vydrzime-Schwarzenberg-by-nebyl-lepsi-vysvetlil-lekar-Hnizdil-344270
"Jako doktor nemohu mlčet... Chtěl dostat Klause do blázince, teď nejen o něm napsal knihu"
https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Jako-doktor-nemohu-mlcet-Chtel-dostat-Klause-do-blazince-ted-nejen-o-nem-napsal-knihu-333539


Což nic nemění na tom, že jewrej Kulveit je hejkal z Bažiny s centrálou v Londýně.
Jen chci poukázat na šablonu "boj nanajských chlapců": Hnízdil x Kulveit.


Hnízdil: "Zeman jen plácá a zkouší, co vydržíme. Schwarzenberg by nebyl lepší, vysvětlil lékař Hnízdil" https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Zeman-jen-placa-a-zkousi-co-vydrzime-Schwarzenberg-by-nebyl-lepsi-vysvetlil-lekar-Hnizdil-344270 "Jako doktor nemohu mlčet... Chtěl dostat Klause do blázince, teď nejen o něm napsal knihu" https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Jako-doktor-nemohu-mlcet-Chtel-dostat-Klause-do-blazince-ted-nejen-o-nem-napsal-knihu-333539 Což nic nemění na tom, že jewrej Kulveit je hejkal z Bažiny s centrálou v Londýně. Jen chci poukázat na šablonu "boj nanajských chlapců": Hnízdil x Kulveit.
Upravené 26. 2. 2021 o 14:22

Jen jedna myšlenka, možná zcestná - pokud pandemický zákon představuje přesun moci na ministerstvo zdravotnictví a na hygienické stanice, a Blatný je spíše loutka demobloku, tak vyhlášení nouzového stavu na měsíc spojeného tedy i s omezením pohybu, aby bylo možné NS nějak odůvodnit, není o uchování jakéhos takéhos rozhodování v rukou vlády než se třeba najde náhrada za Blatného?


Jen jedna myšlenka, možná zcestná - pokud pandemický zákon představuje přesun moci na ministerstvo zdravotnictví a na hygienické stanice, a Blatný je spíše loutka demobloku, tak vyhlášení nouzového stavu na měsíc spojeného tedy i s omezením pohybu, aby bylo možné NS nějak odůvodnit, není o uchování jakéhos takéhos rozhodování v rukou vlády než se třeba najde náhrada za Blatného?
Upravené 27. 2. 2021 o 01:05

Jen jedna myšlenka

Myšlenka dobrá, ale když vidím ta nová opatření, ještě tvrdší a nesmyslnější, než při kmeni, který byl vypuštěn loni na jaře, tak mi to vychází, že by tím trikem AB vyháněl čerta ďáblem...


[quote="pid:5051, uid:101"]Jen jedna myšlenka[/quote] Myšlenka dobrá, ale když vidím ta nová opatření, ještě tvrdší a nesmyslnější, než při kmeni, který byl vypuštěn loni na jaře, tak mi to vychází, že by tím trikem AB vyháněl čerta ďáblem...

Je to podobné situaci , kdy kapitán potápějící se lodi , nařídí prostná cvičení.
Ničemu to nepomůže , ale všechny to zaměstná. Alespoň do doby , než kapitána sežerou žraloci.
Řekl bych , že je obrovský strach ze ztráty řízení. To pořekadlo o máslu na hlavě , už dávno neplatí. Ty kreatury si velice reálně uvědomují , že jsou od hlavy až k patě politi benzínem a bojí se plamínku.


Je to podobné situaci , kdy kapitán potápějící se lodi , nařídí prostná cvičení. Ničemu to nepomůže , ale všechny to zaměstná. Alespoň do doby , než kapitána sežerou žraloci. Řekl bych , že je obrovský strach ze ztráty řízení. To pořekadlo o máslu na hlavě , už dávno neplatí. Ty kreatury si velice reálně uvědomují , že jsou od hlavy až k patě politi benzínem a bojí se plamínku.

než při kmeni, který byl vypuštěn loni na jaře

On ten kmen teď vypuštěný je ještě horší než na jaře. Mám ve vzdálenější rodině jednoho člověka na přístrojích, další má od včerejška problémy. Ve firmě, se kterou spolupracujeme, zemřela na covid padesátiletá žena, která nebyla jinak nemocná, v další firmě skončili na dýchacích přístrojích,...


Jinak, že jde o Blatného, mě napadlo v souvislosti s tím, že on je proti vakcíně Sputnik a prezident prohlásil, že pracuje na tom, aby se sem Sputnik dostal. Před měsícem Seznam nebo podobné medium vypustilo informaci, že má být Blatný do 14 dnů vyměněn.


[quote="pid:5053, uid:240"]než při kmeni, který byl vypuštěn loni na jaře[/quote] On ten kmen teď vypuštěný je ještě horší než na jaře. Mám ve vzdálenější rodině jednoho člověka na přístrojích, další má od včerejška problémy. Ve firmě, se kterou spolupracujeme, zemřela na covid padesátiletá žena, která nebyla jinak nemocná, v další firmě skončili na dýchacích přístrojích,... Jinak, že jde o Blatného, mě napadlo v souvislosti s tím, že on je proti vakcíně Sputnik a prezident prohlásil, že pracuje na tom, aby se sem Sputnik dostal. Před měsícem Seznam nebo podobné medium vypustilo informaci, že má být Blatný do 14 dnů vyměněn.
Upravené 27. 2. 2021 o 12:41

Nevšimli jste si, že chřipka a další i respirační choroby vymizely? Je sezóna resp. onemocnění tak, jako každý rok. Nevím, celé mi to nějak hodně 'smrdí'.
P.S.: dříve lidi taky umírali, mnohdy z nejasných příčin. Nyní jednoduše na kovid či s kovidem. Nikdo nepřemýšlí o tom, co ty lockdowny způsobují?
Zajímá mne, zda se opět, až 'bude po všem', objeví chřipky, zápaly plic atp. Asi ano, až viz na náš vlastní úkor porazíme...


Nevšimli jste si, že chřipka a další i respirační choroby vymizely? Je sezóna resp. onemocnění tak, jako každý rok. Nevím, celé mi to nějak hodně 'smrdí'. P.S.: dříve lidi taky umírali, mnohdy z nejasných příčin. Nyní jednoduše na kovid či s kovidem. Nikdo nepřemýšlí o tom, co ty lockdowny způsobují? Zajímá mne, zda se opět, až 'bude po všem', objeví chřipky, zápaly plic atp. Asi ano, až viz na náš vlastní úkor porazíme...

Nevšimli jste si, že chřipka a další i respirační choroby vymizely?

“Oni” argumentují tak, že je to proto, že koronavirové restrikce jsou na chřipku velmi účinné, protože je “méně” nakažlivá než korona. A taky že při minulých chřipkových epidemiích se nenosily náhubky.


Hmm, ale stejně: nula chřipek? Od kdy je nějaké opatření 100% účinné?

Nikdo nepřemýšlí o tom, co ty lockdowny způsobují?

“To, co se jedné skupině lidí jeví jako chyba řízení, to je pro druhou skupinu lidí cílem.”


[quote="pid:5103, uid:320"]Nevšimli jste si, že chřipka a další i respirační choroby vymizely?[/quote] “Oni” argumentují tak, že je to proto, že koronavirové restrikce jsou na chřipku velmi účinné, protože je “méně” nakažlivá než korona. A taky že při minulých chřipkových epidemiích se nenosily náhubky. Hmm, ale stejně: nula chřipek? Od kdy je nějaké opatření 100% účinné? [quote="pid:5103, uid:320"]Nikdo nepřemýšlí o tom, co ty lockdowny způsobují?[/quote] “To, co se jedné skupině lidí jeví jako chyba řízení, to je pro druhou skupinu lidí cílem.”

Mrzí mně, že po tak dlouhé době této operace se zde pořád řeší její zdravotní kabát. A přitom ta osoba je už dávno nahatá , jako ten císař...


Mrzí mně, že po tak dlouhé době této operace se zde pořád řeší její zdravotní kabát. A přitom ta osoba je už dávno nahatá , jako ten císař...

osoba je už dávno nahatá

Nahá je, ale asi ji ještě všichni neviděli...:-)
Nebo se někdo nemůže vynadívat.


[quote="pid:5110, uid:57"]osoba je už dávno nahatá[/quote] Nahá je, ale asi ji ještě všichni neviděli...:-) Nebo se někdo nemůže vynadívat.

Mrzí mně, že po tak dlouhé době této operace se zde pořád řeší její zdravotní kabát. A přitom ta osoba je už dávno nahatá , jako ten císař...


Nevím, jak to myslíš, já jsem jen přišla s tím, co mě napadlo, že vyhlášením nového NS se získal prostor 30 dní na to zbavit se Blatného. Třeba je to blbost.


[quote="pid:5110, uid:57"]Mrzí mně, že po tak dlouhé době této operace se zde pořád řeší její zdravotní kabát. A přitom ta osoba je už dávno nahatá , jako ten císař...[/quote] Nevím, jak to myslíš, já jsem jen přišla s tím, co mě napadlo, že vyhlášením nového NS se získal prostor 30 dní na to zbavit se Blatného. Třeba je to blbost.

To není o hodnocení informace, zda je to blbost nebo moudrost. Spíše o položení si otázek :


  • co reprezentuje "ministr" Blatný . Uvozovky jen proto, že jeho řídící role je nulová a je to už jen tlampač
  • proč šíří Blatný právě tento typ chaotizujících informací ? Není právě v tom chaotickém dojmu z jeho informací cíl těchto informací ?
  • jaký to asi může být cíl ?
  • souvisí tento cíl vůbec s nějakým "covidem", anebo je ten "covid" pouze nástrojem k jeho dosažení ?

Nápověda : když chci dosáhnout zvýšení zájmu zákazníků o věc V1 na úkor věci V2 ,přestože je objektivně prokázáno, že kvelita obou je stejná nebo velmi blízká- mám tři marketingové
strategie (jinak též strategie řízení prodeje):
a) vytvořím infopole, v němž věc V1 výrazně nadhodnotím a věc V2 budu hodnotit podle skutečného stavu věci (gradient hodnocení směruje nahoru)
b) vytvořím infopole, v němž budu věc V1 hodnotit reálně a věc V2 výrazně poškodím a toto poškození ještě zdůrazním vytvořeným infopolem( gradient hodnocení směřuje dolů)
c) použiji a) i b) jako kombinaci a dosažený gradient (rozdíl v hodnocení je součtem, tedy největší)
Zákazník zcela podlehne kouzlu marketéra a kupuje skoro výlučně jen výrobek V1


Snažím se obrátit pozornost komentářů od ČR a SR k pohledu z vyššího patra.
Pozor - tenhle marketingový trik lze použít i za situace, že výrobek V1 je prokazatelně méně kvalitní než výrobek V2. Neprodává kvalita, ale INFORMACE o kvalitě .


To není o hodnocení informace, zda je to blbost nebo moudrost. Spíše o položení si otázek : - co reprezentuje "ministr" Blatný . Uvozovky jen proto, že jeho řídící role je nulová a je to už jen tlampač - proč šíří Blatný právě tento typ chaotizujících informací ? Není právě v tom chaotickém dojmu z jeho informací cíl těchto informací ? - jaký to asi může být cíl ? - souvisí tento cíl vůbec s nějakým "covidem", anebo je ten "covid" pouze nástrojem k jeho dosažení ? Nápověda : když chci dosáhnout zvýšení zájmu zákazníků o věc V1 na úkor věci V2 ,přestože je objektivně prokázáno, že kvelita obou je stejná nebo velmi blízká- mám tři marketingové strategie (jinak též strategie řízení prodeje): a) vytvořím infopole, v němž věc V1 výrazně nadhodnotím a věc V2 budu hodnotit podle skutečného stavu věci (gradient hodnocení směruje nahoru) b) vytvořím infopole, v němž budu věc V1 hodnotit reálně a věc V2 výrazně poškodím a toto poškození ještě zdůrazním vytvořeným infopolem( gradient hodnocení směřuje dolů) c) použiji a) i b) jako kombinaci a dosažený gradient (rozdíl v hodnocení je součtem, tedy největší) Zákazník zcela podlehne kouzlu marketéra a kupuje skoro výlučně jen výrobek V1 Snažím se obrátit pozornost komentářů od ČR a SR k pohledu z vyššího patra. Pozor - tenhle marketingový trik lze použít i za situace, že výrobek V1 je prokazatelně méně kvalitní než výrobek V2. Neprodává kvalita, ale INFORMACE o kvalitě .

Je potřeba sledovat jak vnitřní politiku provázanou s vnější , tak globální.
Je pěkné dívat se pod lupou na dění ve světě , jenže žijeme na určitém místě a je naší povinností ,reagovat na probíhající procesy doma.
Jinak se ocitneme v roli pozorovatele západu slunce , kterému za zády hoří jeho domov.
Nemá tím pádem ani smysl zavádět různé rubriky . Postačí jen jedna, která může být nazvána ,To nejdůležitější v řízení této planety.


Je potřeba sledovat jak vnitřní politiku provázanou s vnější , tak globální. Je pěkné dívat se pod lupou na dění ve světě , jenže žijeme na určitém místě a je naší povinností ,reagovat na probíhající procesy doma. Jinak se ocitneme v roli pozorovatele západu slunce , kterému za zády hoří jeho domov. Nemá tím pádem ani smysl zavádět různé rubriky . Postačí jen jedna, která může být nazvána ,To nejdůležitější v řízení této planety.

Z dnešní Partie:
Pojďme ještě k politice, k vládě. Mluví se o změnách ve vládě. Pane prezidente, máte o tom nějaké informace, chystá se to?


Vím, že o tom byl dotázán pan premiér, vím že se pan premiér vyjádřil, že to nepřichází v úvahu v březnu. Bude-li mi někdy citovaný návrh tohoto typu panem premiérem předložen, tak mu bez jakéhokoli váhání rád vyhovím.


Rád mu vyhovíte, že by pan ministr Blatný skončil jako ministr zdravotnictví a údajně by na jeho místo mohl nastoupit pan bývalý hejtman Běhounek?


Slyšel jsem o tom, samozřejmě, že ano. Ale toto je věc pana premiéra. Já už jsem jenom ten brankář v bráně, co zachytává ten poslední míč. Ale protože tady máme koaliční dohodu, tak dobře víte, že například pan Hamáček musí navrhnout něco panu premiérovi, pan premiér musí něco navrhnout mně, ale já jenom předem říkám jako prognostik, že pokud mně to navrhne, tak mu vyhovím.


Líbil by se Vám pan Běhounek jako ministr zdravotnictví? A konec pana Petříčka komentujete jak? Možný konec na Ministerstvu zahraničí.


Já Jiřího Běhounka znám dlouhá léta. Byl to úspěšný hejtman, byl to úspěšný předseda Asociace krajů, je to lékař, i když připouštím, že ortoped. Ale je to velmi schopný krizový manažer. A pokud jde o Mílu Staška, tak ten je státní tajemník na Ministerstvu zahraničí, pracuje v tomto oboru už téměř třicet let a nelze pochybovat o jeho schopnostech.
https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-porad-tv-prima-partie-terezie-tomankove-15825


Že by nástup Kmoníčka na Ministerstvo zahraničí?


Před dvěma dny CNN Prima News spekulovala, že si ČSSD a ANO prohodí ministerstva.
Blatný a Petříček na cestě z vlády, zdravotnictví by měla ČSSD
https://cnn.iprima.cz/velka-babisova-rosada-blatny-a-petricek-na-ceste-z-vlada-zdravotnictvi-by-dostala-cssd-19960


Z dnešní Partie: Pojďme ještě k politice, k vládě. Mluví se o změnách ve vládě. Pane prezidente, máte o tom nějaké informace, chystá se to? Vím, že o tom byl dotázán pan premiér, vím že se pan premiér vyjádřil, že to nepřichází v úvahu v březnu. Bude-li mi někdy citovaný návrh tohoto typu panem premiérem předložen, tak mu bez jakéhokoli váhání rád vyhovím. Rád mu vyhovíte, že by pan ministr Blatný skončil jako ministr zdravotnictví a údajně by na jeho místo mohl nastoupit pan bývalý hejtman Běhounek? Slyšel jsem o tom, samozřejmě, že ano. Ale toto je věc pana premiéra. Já už jsem jenom ten brankář v bráně, co zachytává ten poslední míč. Ale protože tady máme koaliční dohodu, tak dobře víte, že například pan Hamáček musí navrhnout něco panu premiérovi, pan premiér musí něco navrhnout mně, ale já jenom předem říkám jako prognostik, že pokud mně to navrhne, tak mu vyhovím. Líbil by se Vám pan Běhounek jako ministr zdravotnictví? A konec pana Petříčka komentujete jak? Možný konec na Ministerstvu zahraničí. Já Jiřího Běhounka znám dlouhá léta. Byl to úspěšný hejtman, byl to úspěšný předseda Asociace krajů, je to lékař, i když připouštím, že ortoped. Ale je to velmi schopný krizový manažer. A pokud jde o Mílu Staška, tak ten je státní tajemník na Ministerstvu zahraničí, pracuje v tomto oboru už téměř třicet let a nelze pochybovat o jeho schopnostech. https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-porad-tv-prima-partie-terezie-tomankove-15825 Že by nástup Kmoníčka na Ministerstvo zahraničí? Před dvěma dny CNN Prima News spekulovala, že si ČSSD a ANO prohodí ministerstva. Blatný a Petříček na cestě z vlády, zdravotnictví by měla ČSSD https://cnn.iprima.cz/velka-babisova-rosada-blatny-a-petricek-na-ceste-z-vlada-zdravotnictvi-by-dostala-cssd-19960

Zajímavá je ta prognóza od Zemana , že akce covid bude ukončena v září. Tato informace se stejným výsledkem ,zde už jednou proběhla , tuším že od Panarina.
Zeman tím v podstatě říká , Vy blbci , co jste to ještě nepochopili , tahle hra končí.


Zajímavá je ta prognóza od Zemana , že akce covid bude ukončena v září. Tato informace se stejným výsledkem ,zde už jednou proběhla , tuším že od Panarina. Zeman tím v podstatě říká , Vy blbci , co jste to ještě nepochopili , tahle hra končí.

Ale taky dodal, mám ten dojem, že budou do té doby všichni naočkovaní. smile A že jen člověk s demencí odmítá očkování... Co tím sleduje?


Ale taky dodal, mám ten dojem, že budou do té doby všichni naočkovaní. (:| A že jen člověk s demencí odmítá očkování... Co tím sleduje?
Upravené 28. 2. 2021 o 23:40

všichni naočkovaní

Tak to ani náhodou.
mRNA vakcínu ani omylem, zde video s českými titulky, včetně přepisu rozhovoru v češtině
https://rizikavakcin.org/svetove-uznavany-expert-dr-bhakdi-rika-vakcina-proti-covid-19-je-nebezpecna-a-zbytecna/


Nechat se očkovat proti virové nemoci, kterou jsem za celý rok nechytil (a nebyl jsem úplně “poustevník”), mi přijde neadekvátní. Stačila mi zkušenost, kdy jsem se cca před 20 lety nechal - z mladické nerozvážnosti - 3 roky po sobě očkovat proti chřipce.
Pro sebe dělím vakcíny proti C-19 na 2 skupiny:
i. nové technologie (s technologií není k dispozici dlouhodobá zkušenost)
i.a vakcína je mRNA - Pfizer/BioNTech a Moderna
i.b vakcína není mRNA - AstraZeneca, Sputnik V, některé čínské, Johnson & Johnson
ii. staré technologie (s technologií je k dispozici dlouhodobá zkušenost, obsahují však “adjuvans” neboli jedovaté příměsi v “neškodném” množství, jako např. sloučeniny hliníku, fosforu) - některé čínské, indická, Novavax


detaily třeba zde
https://www.mc-praha.cz/mcp/prehled-vakcin-proti-covid-19-mechanismy-ucinku-vyhody-a-nevyhody/
nebo zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Vakc%C3%ADna_proti_covidu-19


[quote="pid:5296, uid:19"]všichni naočkovaní[/quote] Tak to ani náhodou. mRNA vakcínu ani omylem, zde video s českými titulky, včetně přepisu rozhovoru v češtině https://rizikavakcin.org/svetove-uznavany-expert-dr-bhakdi-rika-vakcina-proti-covid-19-je-nebezpecna-a-zbytecna/ Nechat se očkovat proti virové nemoci, kterou jsem za celý rok nechytil (a nebyl jsem úplně “poustevník”), mi přijde neadekvátní. Stačila mi zkušenost, kdy jsem se cca před 20 lety nechal - z mladické nerozvážnosti - 3 roky po sobě očkovat proti chřipce. Pro sebe dělím vakcíny proti C-19 na 2 skupiny: i. nové technologie (s technologií není k dispozici dlouhodobá zkušenost) i.a vakcína je mRNA - Pfizer/BioNTech a Moderna i.b vakcína není mRNA - AstraZeneca, Sputnik V, některé čínské, Johnson & Johnson ii. staré technologie (s technologií je k dispozici dlouhodobá zkušenost, obsahují však “adjuvans” neboli jedovaté příměsi v “neškodném” množství, jako např. sloučeniny hliníku, fosforu) - některé čínské, indická, Novavax detaily třeba zde https://www.mc-praha.cz/mcp/prehled-vakcin-proti-covid-19-mechanismy-ucinku-vyhody-a-nevyhody/ nebo zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Vakc%C3%ADna_proti_covidu-19
Upravené 1. 3. 2021 o 03:05

Asi se zhodneme, že celé toto šílenství je nařízeno zhora a není to Babišova ani Zemanova práce a není to výmysl dosazeného poskoka Blatného (Všiměte si jak se z této věci elegantně vyzul Prymula, který před očima celého národa "udělal stejnou chybu"smile. A předpokládám, že tito dva nejsou tupci. Tak jak je možné si vysvětlit ten obludný bordel ? Dle mého je to záměr. Hodit zajištění vakcín na EU byl velmi dobrý tah. EU nezajistí vůbec nic a v celé nahotě se ukáže její totální neschopnost. Nesmyslné zákazy a příkazy přinutí lidi je nedodržovat a snažit žít v mezích těchto zákazů pokud možno svobodně. Pokud dojde k masovému porušování těchto debilních zákazů, tak už s tím nic nikdo neudělá. Pokud jsem to správně pochopil je přikázáno nosit respirátory FFP2/3 i venku. Včera byl krásný den, šel jsem se projít a respirátor neměl vůbec nikdo (až opravdu na vyjímky). "Neschopnost" EU a vlády zajistit vakcíny nakonec směřuje k dovezení Sputniku V. z Ruska.


Asi se zhodneme, že celé toto šílenství je nařízeno zhora a není to Babišova ani Zemanova práce a není to výmysl dosazeného poskoka Blatného (Všiměte si jak se z této věci elegantně vyzul Prymula, který před očima celého národa "udělal stejnou chybu"). A předpokládám, že tito dva nejsou tupci. Tak jak je možné si vysvětlit ten obludný bordel ? Dle mého je to záměr. Hodit zajištění vakcín na EU byl velmi dobrý tah. EU nezajistí vůbec nic a v celé nahotě se ukáže její totální neschopnost. Nesmyslné zákazy a příkazy přinutí lidi je nedodržovat a snažit žít v mezích těchto zákazů pokud možno svobodně. Pokud dojde k masovému porušování těchto debilních zákazů, tak už s tím nic nikdo neudělá. Pokud jsem to správně pochopil je přikázáno nosit respirátory FFP2/3 i venku. Včera byl krásný den, šel jsem se projít a respirátor neměl vůbec nikdo (až opravdu na vyjímky). "Neschopnost" EU a vlády zajistit vakcíny nakonec směřuje k dovezení Sputniku V. z Ruska.

Je fakt , že Zeman svým vystupováním na spoustu lidí působí jako červený hadr. Takže tím , že lidem vynadá do blbečků, spoustu lidí zasekne na rozhodnutí a just si to nedám píchnout.


Je fakt , že Zeman svým vystupováním na spoustu lidí působí jako červený hadr. Takže tím , že lidem vynadá do blbečků, spoustu lidí zasekne na rozhodnutí a just si to nedám píchnout.

Souhlas. Řízení tahem a řízení tlakem . Ale tak nějak bokem zatím bez velkého zájmu médií začíná probíhat Zemanova "mnogochodovka" :Jako vždy, jen napovím a nebudu rozepisovat :
Kmoníček, Blatný (ANO) ven!, Běhounek (ANO) není správný krizový manažer, Stašek (ČSSD) ze Zamini ano.Zamini a zdravotnictví mění barvy . Je to výhra pro Hamáčka ? Možná přes prachy, ale Stašek není jeho kůň. Je to výhra pro AB ? Možná, ale Kmóňa taky není jeho kůň. Takže kdo nám zbejvá nakonec ? jako vždy, stařec na Hradě. Premiérovi na změny ve vládě kejvnu a vyhovím.
Co vám z toho vylejzá? Mě teda hodně . Do podzimu (kdy má skončit COVID a proběhnout volby) je sice ještě pár měsíců, ale Zákon času zrychluje...


Souhlas. Řízení tahem a řízení tlakem . Ale tak nějak bokem zatím bez velkého zájmu médií začíná probíhat Zemanova "mnogochodovka" :Jako vždy, jen napovím a nebudu rozepisovat : Kmoníček, Blatný (ANO) ven!, Běhounek (ANO) není správný krizový manažer, Stašek (ČSSD) ze Zamini ano.Zamini a zdravotnictví mění barvy . Je to výhra pro Hamáčka ? Možná přes prachy, ale Stašek není jeho kůň. Je to výhra pro AB ? Možná, ale Kmóňa taky není jeho kůň. Takže kdo nám zbejvá nakonec ? jako vždy, stařec na Hradě. Premiérovi na změny ve vládě kejvnu a vyhovím. Co vám z toho vylejzá? Mě teda hodně . Do podzimu (kdy má skončit COVID a proběhnout volby) je sice ještě pár měsíců, ale Zákon času zrychluje...

Asi se zhodneme, že celé toto šílenství je nařízeno zhora
603cc35b99932


[quote="pid:5304, uid:317"]Asi se zhodneme, že celé toto šílenství je nařízeno zhora[/quote]![603cc35b99932](serve/attachment&path=603cc35b99932)

Běhounek je nestraník za ČSSD, ne za ANO.


Běhounek je nestraník za ČSSD, ne za ANO.

ještě nepochopili , tahle hra končí


Panarin 9.9.2021 a nekdy na podzim to rikal i rakousky Kurz.


[quote="pid:5294, uid:185"]ještě nepochopili , tahle hra končí[/quote] Panarin 9.9.2021 a nekdy na podzim to rikal i rakousky Kurz.

O něj nejde, jde o Staška . Zkus si to poskládat jako puzzle. Hraješ šachy? Já fakt nechci psát víc,než je zdrávo.


O něj nejde, jde o Staška . Zkus si to poskládat jako puzzle. Hraješ šachy? Já fakt nechci psát víc,než je zdrávo.

Proč tak reaguješ? Proč myslíš, že si neumím poskládat mozaiku? Jen jsem opravila, že není za ANO.


Proč tak reaguješ? Proč myslíš, že si neumím poskládat mozaiku? Jen jsem opravila, že není za ANO.

Tam mapka rozšíření COVID-19 v Česku (postovaná nickem Otec), která nás klasifikuje jako světového premianta z hlediska rozšíření má ještě pokračování. To naznačuje, že metodika "výpočtu a extrapolace" z nás toho světového premianta dělá naprosto záměrně ...


603cd02f34b56


Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8622-lzive-ceske-statistiky.htm


Otázkou je, kdo a proč má zájem ty počty falšovat ... Snaha odseparovat nás od Německa ? Nobo naopak, donutit vládu, aby řekla, že je neschopná se postarat se o své občany a požádat okolní státy o pomoc ? Všimněte si, že "najednou" je nemocničních lůžek nedostatek, ale celá desetiletí od "revoluce" ta "nadbytečná" lůžka byla cílevědomě vládami likvidována.


Zdroje:
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ruseni-nemocnicnich-luzek-podle-opozice-je-to-hazard-se-zdravim-77223
https://zdravi.euro.cz/denni-zpravy/z-domova/ruseni-nemocnicnich-luzek-v-praze-jich-zanikne-asi-1500-465463
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/1130922-ruseni-luzek-v-nemocnicich-tlak-na-vzp-stoupa


Vše nasvědčuje, že to je snaha udělat z Česka novou spolkovou zemi.


Tam mapka rozšíření COVID-19 v Česku (postovaná nickem Otec), která nás klasifikuje jako světového premianta z hlediska rozšíření má ještě pokračování. To naznačuje, že metodika "výpočtu a extrapolace" z nás toho světového premianta dělá naprosto záměrně ... ![603cd02f34b56](serve/attachment&path=603cd02f34b56) Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8622-lzive-ceske-statistiky.htm Otázkou je, kdo a proč má zájem ty počty falšovat ... Snaha odseparovat nás od Německa ? Nobo naopak, donutit vládu, aby řekla, že je neschopná se postarat se o své občany a požádat okolní státy o pomoc ? Všimněte si, že "najednou" je nemocničních lůžek nedostatek, ale celá desetiletí od "revoluce" ta "nadbytečná" lůžka byla cílevědomě vládami likvidována. Zdroje: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ruseni-nemocnicnich-luzek-podle-opozice-je-to-hazard-se-zdravim-77223 https://zdravi.euro.cz/denni-zpravy/z-domova/ruseni-nemocnicnich-luzek-v-praze-jich-zanikne-asi-1500-465463 https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/1130922-ruseni-luzek-v-nemocnicich-tlak-na-vzp-stoupa Vše nasvědčuje, že to je snaha udělat z Česka novou spolkovou zemi.

Ale no tak. Tohle z mé strany nepadlo a pokud to v tom cítíš , tak se Ti omlouvám za netaktnost. Ale to na obsahu nic nemění. Právě naopak. Běhounek do toho skvěle zapadá.
jako sparringpartner. Vykašli se na osobní pocity a zkus to vzít věcně.


Ale no tak. Tohle z mé strany nepadlo a pokud to v tom cítíš , tak se Ti omlouvám za netaktnost. Ale to na obsahu nic nemění. Právě naopak. Běhounek do toho skvěle zapadá. jako sparringpartner. Vykašli se na osobní pocity a zkus to vzít věcně.

Samozřejmě že jde o to přidružit Nás natrvalo do rajchu.
Ta prosudeťácká tlačená snaha je nepřehlédnutelná. Už se hlásí se svojí troškou do mlýna i Bavorsko , které bylo evidentně vybráno coby spojovací etalon-most. Vždyť přeci bavoři jsou bodrý národ , kteří mají čechy rádi. V guláši.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/uz-se-na-to-nemuzou-jen-divat-bavorsko-a-sasko-nabizeji-cesku-testy-vakciny-i-luzka-40352527
Tohle svého času prokecnul i košer Herman ,coby aktivní pátá kolona sudeťáckých zájezdů. Kam jezdí mimochodem svoloč napříč celým politickým spektáklem.


Samozřejmě že jde o to přidružit Nás natrvalo do rajchu. Ta prosudeťácká tlačená snaha je nepřehlédnutelná. Už se hlásí se svojí troškou do mlýna i Bavorsko , které bylo evidentně vybráno coby spojovací etalon-most. Vždyť přeci bavoři jsou bodrý národ , kteří mají čechy rádi. V guláši. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/uz-se-na-to-nemuzou-jen-divat-bavorsko-a-sasko-nabizeji-cesku-testy-vakciny-i-luzka-40352527 Tohle svého času prokecnul i košer Herman ,coby aktivní pátá kolona sudeťáckých zájezdů. Kam jezdí mimochodem svoloč napříč celým politickým spektáklem.

Samozřejmě že jde o to přidružit Nás natrvalo do rajchu.


Otázka je, kde a kedy prebehol Mníchov II.? Vás Nemcom, nás Poliakom a Maďarom.


[quote="pid:5335, uid:185"]Samozřejmě že jde o to přidružit Nás natrvalo do rajchu.[/quote] Otázka je, kde a kedy prebehol Mníchov II.? Vás Nemcom, nás Poliakom a Maďarom.

Mníchov II

Nebude - s tím nepočítám.
Jak jsem komentoval na podobný stesk v diskusi pod článkem zde
https://oracle911blog.wordpress.com/2021/02/24/zo-zlateho-telata-bronzovy-byk/


Je tady někdo, kdo ještě nevykouřil svou poslední cigaretu!
Starý Jezevec pražský z Hradu, nepřáteli zvaný též Ovar.
Dočkavý Moby-Dick zocelený mnohými šrámy a neodpouštějící svým nepřátelům.
Má magickou hůl – a bude to on, kdo nakonec spálí jejich liberální trenýrky.
Středoevropský Kis-singer.
:-)


[quote="pid:5401, uid:77"]Mníchov II[/quote] Nebude - s tím nepočítám. Jak jsem komentoval na podobný stesk v diskusi pod článkem zde https://oracle911blog.wordpress.com/2021/02/24/zo-zlateho-telata-bronzovy-byk/ Je tady někdo, kdo ještě nevykouřil svou poslední cigaretu! Starý Jezevec pražský z Hradu, nepřáteli zvaný též Ovar. Dočkavý Moby-Dick zocelený mnohými šrámy a neodpouštějící svým nepřátelům. Má magickou hůl – a bude to on, kdo nakonec spálí jejich liberální trenýrky. Středoevropský Kis-singer. :-)

Svědectví českého občana bez cenzury, jak v Rusku zvládají epidemii Covid-19


Právě jsem se vrátil z krátké služební cesty z Ruska, konkrétně z 20ti milionové metropole Moskvy a nedá mně to, abych se s Vámi nepodělil jak si tam ti rusové žijí v té strašné době Covidové, když tedy podle našich mainstream médií jim vše kolabuje, hlavně zdravotnictví a ta strašná podvodná vakcína nefunguje…….


Takže po příletu a cestou do centra Moskvy klasické zácpy. Po ubytování krátká vycházka a světe div se večeře v otevřené restauraci plné lidí. Vše je otevřeno, obchody, centra, restaurace, kavárny, kluby, kina i divadla. Život funguje naprosto normálně, vše otevřeno. Většina ale poctivě nosí roušky nebo respirátory.


Všechny sporty i naše sportovní střelba fungují také.


Rusko dnes má na 100 tisíc obyvatel 100 pozitivních. Mluvil jsem osobně s mnoha lidmi a všichni jsou víceméně v klidu a v pohodě. V lékárnách mají mnoho různých léků (tablety proti virovým onemocněním). Vakcína Sputnik V je očkována starým lidem a těm kdo mají zájem zcela bez problémů a je jí dostatek. Dokonce i mně nabízeli možnost bezplatné vakcinace. Nyní finálně testují novou vakcínu Sputnik Light.


Každý večer v tv jedou reklamy jakým způsobem se mají lidé a starší lidé preventivně bránit onemocnění, tedy užívat vitamíny C, D a Zinek, pít dostatek tekutin a každý den být na čerstvém vzduchu a také nosit roušky nebo respirátory a mít pohybové aktivity.


Testování PCR testy z dutiny ústní nebo nosu probíhá také témeř všude, bez front a davů.


A teď to hlavní! Ceny testů PCR! Testy PCR jsou ve třech cenových úrovních pro samoplátce.


  1. PCR stěr z dutiny ústní i nosu a mezinárodní certifikát s výsledkem do 24 hodin je v převodu za 550,- Kč.

  2. PCR stěr z dutiny ústní i nosu a mezinárodní certifikát s výsledkem do 3 hodin je v převodu za 750,- Kč.

  3. No a pecka největší, PCR stěr z dutiny ústní i nosu s výsledkem do 90 minut je za celých 1000,- Kč.


TO PÍŠI PROTO, ABY JSTE VĚDĚLI, JAK NÁS TADY DOMA V ČR NESTOUDNĚ OKRÁDAJÍ!!!!!


Já jako samoplátce před touto cestou jsem za PCR test se špejlí strčenou asi až do mozku a mezinárodnim potvrzením s výsledkem čekal 24 hodin a zaplatil 1700,- Kč!!!!!


Nejsem Rusofil, ale myslím, že tam je svět ještě v pořádku.


O rozčarování, vzteku a bezmoci po příletu domů do ČR je zbytečné psát. Někde je něco špatně a jsem zvědavý, jak dlouho ze sebe necháme dělat okrádané, tupé stádo.


Pokud se Vám tento příspěvek líbí, tak poprosím o jeho sdílení.


Lubor Novák


Zdroj:
https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/svedectvi-ceskeho-obcana-bez-cenzury-jak-v-rusku-zvladaji-epidemii-covid-19/


**Svědectví českého občana bez cenzury, jak v Rusku zvládají epidemii Covid-19** Právě jsem se vrátil z krátké služební cesty z Ruska, konkrétně z 20ti milionové metropole Moskvy a nedá mně to, abych se s Vámi nepodělil jak si tam ti rusové žijí v té strašné době Covidové, když tedy podle našich mainstream médií jim vše kolabuje, hlavně zdravotnictví a ta strašná podvodná vakcína nefunguje……. Takže po příletu a cestou do centra Moskvy klasické zácpy. Po ubytování krátká vycházka a světe div se večeře v otevřené restauraci plné lidí. Vše je otevřeno, obchody, centra, restaurace, kavárny, kluby, kina i divadla. Život funguje naprosto normálně, vše otevřeno. Většina ale poctivě nosí roušky nebo respirátory. Všechny sporty i naše sportovní střelba fungují také. Rusko dnes má na 100 tisíc obyvatel 100 pozitivních. Mluvil jsem osobně s mnoha lidmi a všichni jsou víceméně v klidu a v pohodě. V lékárnách mají mnoho různých léků (tablety proti virovým onemocněním). Vakcína Sputnik V je očkována starým lidem a těm kdo mají zájem zcela bez problémů a je jí dostatek. Dokonce i mně nabízeli možnost bezplatné vakcinace. Nyní finálně testují novou vakcínu Sputnik Light. Každý večer v tv jedou reklamy jakým způsobem se mají lidé a starší lidé preventivně bránit onemocnění, tedy užívat vitamíny C, D a Zinek, pít dostatek tekutin a každý den být na čerstvém vzduchu a také nosit roušky nebo respirátory a mít pohybové aktivity. Testování PCR testy z dutiny ústní nebo nosu probíhá také témeř všude, bez front a davů. A teď to hlavní! Ceny testů PCR! Testy PCR jsou ve třech cenových úrovních pro samoplátce. 1. PCR stěr z dutiny ústní i nosu a mezinárodní certifikát s výsledkem do 24 hodin je v převodu za 550,- Kč. 2. PCR stěr z dutiny ústní i nosu a mezinárodní certifikát s výsledkem do 3 hodin je v převodu za 750,- Kč. 3. No a pecka největší, PCR stěr z dutiny ústní i nosu s výsledkem do 90 minut je za celých 1000,- Kč. TO PÍŠI PROTO, ABY JSTE VĚDĚLI, JAK NÁS TADY DOMA V ČR NESTOUDNĚ OKRÁDAJÍ!!!!! Já jako samoplátce před touto cestou jsem za PCR test se špejlí strčenou asi až do mozku a mezinárodnim potvrzením s výsledkem čekal 24 hodin a zaplatil 1700,- Kč!!!!! Nejsem Rusofil, ale myslím, že tam je svět ještě v pořádku. O rozčarování, vzteku a bezmoci po příletu domů do ČR je zbytečné psát. Někde je něco špatně a jsem zvědavý, jak dlouho ze sebe necháme dělat okrádané, tupé stádo. Pokud se Vám tento příspěvek líbí, tak poprosím o jeho sdílení. Lubor Novák Zdroj: https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/svedectvi-ceskeho-obcana-bez-cenzury-jak-v-rusku-zvladaji-epidemii-covid-19/

Ja pridám zaujmavý postreh zo vcerajšej IV, bol tam hosť Lubomír Volný - poslanec poslanecke snemovny PČR
, ktorý si v relacii statocne kopol do AB... a veľmi dobre sa tam na tom bavili..
Takže podľa mňa alternativa najmä tá hurapatrioticka časť pracuje na tom, aby nás ani nenapadlo mysliet na ČSR II .....
Tu odkaz na relaciu- malo by to byť v druhej časti
https://www.infovojna.sk/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom


Ja pridám zaujmavý postreh zo vcerajšej IV, bol tam hosť Lubomír Volný - poslanec poslanecke snemovny PČR , ktorý si v relacii statocne kopol do AB... a veľmi dobre sa tam na tom bavili.. Takže podľa mňa alternativa najmä tá hurapatrioticka časť pracuje na tom, aby nás ani nenapadlo mysliet na ČSR II ..... Tu odkaz na relaciu- malo by to byť v druhej časti https://www.infovojna.sk/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom

Pokusil jsem se na FB dohledat toho člověka (AC24 - neuvedlo zdroj) a je to zřejmě tento muž:


https://www.facebook.com/lubor.novak.31


V přehledu příspěvků jsem ale zmíněný text nenašel (je skrytý pouze pro zvané ?). Ale, že se jedná o totožnou osobu svědčí to: Vrátil se z Ruska a je to střelec ...


Pokusil jsem se na FB dohledat toho člověka (AC24 - neuvedlo zdroj) a je to zřejmě tento muž: https://www.facebook.com/lubor.novak.31 V přehledu příspěvků jsem ale zmíněný text nenašel (je skrytý pouze pro zvané ?). Ale, že se jedná o totožnou osobu svědčí to: Vrátil se z Ruska a je to střelec ...

Takže podľa mňa alternativa najmä tá hurapatrioticka časť pracuje na tom, aby nás ani nenapadlo mysliet na ČSR II .....

Přesně tak, Zuzko. To je zlý sen všech vnějších řídících center, které se nás snaží ovládat a udržet rozdělené. A pochopitelně všech jejich figurek u nás.


[quote="pid:5466, uid:17"]Takže podľa mňa alternativa najmä tá hurapatrioticka časť pracuje na tom, aby nás ani nenapadlo mysliet na ČSR II .....[/quote] Přesně tak, Zuzko. To je zlý sen všech vnějších řídících center, které se nás snaží ovládat a udržet rozdělené. A pochopitelně všech jejich figurek u nás.

Úspěšné projekty si vytvářejí mohutné egregory a to je jeich hlavní trumf.Takže nakonec v historii vždy vítězí, i když to trvá a trvá. SSSR přijde (i když samozřejmě v podobě 21.století)
a totéž nás čeká i s Česko-Slovenském. 300 tisíc smíšených manželství a rodin a stále velmi silný vzájemný a přátelský kontakz- to je jistota.
"Jsme časem kalený šrouby a matice.."
https://search.seznam.cz/?q=%C5%A1rouby+a+matice+mandrage&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dxzi2vbGOJ7g&v=2&c=1&data2=Iiq0AP-QL2dkkVrFlH1szuuf8416tLoqri_SHyXZjgHg8OT_rNllliRz4vI6VyW559Rv94p0I06NdeVSb4-7JsKtkNq1sg9we1ZLDBsZHPtLG6krb40xWo8-Gh5pAzUB2Pf0VDpF_cxVU5Whi4oHbyGPPHZ


Úspěšné projekty si vytvářejí mohutné egregory a to je jeich hlavní trumf.Takže nakonec v historii vždy vítězí, i když to trvá a trvá. SSSR přijde (i když samozřejmě v podobě 21.století) a totéž nás čeká i s Česko-Slovenském. 300 tisíc smíšených manželství a rodin a stále velmi silný vzájemný a přátelský kontakz- to je jistota. "Jsme časem kalený šrouby a matice.." https://search.seznam.cz/?q=%C5%A1rouby+a+matice+mandrage&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dxzi2vbGOJ7g&v=2&c=1&data2=Iiq0AP-QL2dkkVrFlH1szuuf8416tLoqri_SHyXZjgHg8OT_rNllliRz4vI6VyW559Rv94p0I06NdeVSb4-7JsKtkNq1sg9we1ZLDBsZHPtLG6krb40xWo8-Gh5pAzUB2Pf0VDpF_cxVU5Whi4oHbyGPPHZ

Vypadá to na postupný obrat , řízený z hradu. Tomio už mluví o úřednické vládě , kterou by samozřejmě musel odsouhlasit president. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021030213266869-podle-okamury-si-musi-vlada-pozadat-o-hlasovani-o-duvere-pri-jejim-pocinani-totiz-hrozi-nekonecny/
Asi zde nemá smysl bádat , kdo v případě Tomia a Zemana je zadavatel a kdo pověřený vykonavatel.
Ten skutečný úder je vedený prostřednictvím sputniku , kde každý kdo se pokouší jeho nákup pozdržet, je veřejně vytažen za límec a předhozen davu.
https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Konec-kravin-o-Sputniku-K-cemu-by-byla-Rusum-EU-Byznys-jako-blazen-Uder-opozici-a-info-od-pramene-655763
Vrchní gestapák dál hraje své divadlo v akci nanajských chlapečků. Poté co Babiš obrátil v provařené akci , zakazujeme všechna ntivirotika , chcípejte dál doma bez pomoci, se červený svetr snaží naskočit do scénáře , zachránil jsem Vás. Zřejmě stále doufá ve svoje korýtko co nejdále od ČR , kde si sám vytvořil deset milionů potenciálních nepřátel.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zatim-na-konske-cervy-Hamacek-chce-i-pro-lidi-na-covid-Dalsi-boj-s-Blatnym-O-lek-655753
Dle hysterického pokřiku pornoherce Jandy a atomové bojovnice z Top09 langsádlové , projde i konkurs na stavbu dalšího reaktoru i s účastí RF.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-je-neprijatelne-Langsadlova-vystoupila-jeste-pred-Snemovnou-A-bylo-zle-655774
Drobí se jim to , drobí. Být na jejich místě , začal bych se zajímat o to , co český národ provádí se svoločí , kterou hluboce nenávidí. Z historie je takových momentů povíceto.


Vypadá to na postupný obrat , řízený z hradu. Tomio už mluví o úřednické vládě , kterou by samozřejmě musel odsouhlasit president. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021030213266869-podle-okamury-si-musi-vlada-pozadat-o-hlasovani-o-duvere-pri-jejim-pocinani-totiz-hrozi-nekonecny/ Asi zde nemá smysl bádat , kdo v případě Tomia a Zemana je zadavatel a kdo pověřený vykonavatel. Ten skutečný úder je vedený prostřednictvím sputniku , kde každý kdo se pokouší jeho nákup pozdržet, je veřejně vytažen za límec a předhozen davu. https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Konec-kravin-o-Sputniku-K-cemu-by-byla-Rusum-EU-Byznys-jako-blazen-Uder-opozici-a-info-od-pramene-655763 Vrchní gestapák dál hraje své divadlo v akci nanajských chlapečků. Poté co Babiš obrátil v provařené akci , zakazujeme všechna ntivirotika , chcípejte dál doma bez pomoci, se červený svetr snaží naskočit do scénáře , zachránil jsem Vás. Zřejmě stále doufá ve svoje korýtko co nejdále od ČR , kde si sám vytvořil deset milionů potenciálních nepřátel. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zatim-na-konske-cervy-Hamacek-chce-i-pro-lidi-na-covid-Dalsi-boj-s-Blatnym-O-lek-655753 Dle hysterického pokřiku pornoherce Jandy a atomové bojovnice z Top09 langsádlové , projde i konkurs na stavbu dalšího reaktoru i s účastí RF. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-je-neprijatelne-Langsadlova-vystoupila-jeste-pred-Snemovnou-A-bylo-zle-655774 Drobí se jim to , drobí. Být na jejich místě , začal bych se zajímat o to , co český národ provádí se svoločí , kterou hluboce nenávidí. Z historie je takových momentů povíceto.
Upravené 2. 3. 2021 o 17:29

Ano, ano, je to tak. Všiml jsem si jak podstatně se změnily naše vztahy od rozpadu federace k lepšímu. Dobře nežiji v Čechách ani na Slovensku, ale hodnotím to ze vztahů, které vnímám zde. Prostě ako sa vravelo, sme bratia!


Ano, ano, je to tak. Všiml jsem si jak podstatně se změnily naše vztahy od rozpadu federace k lepšímu. Dobře nežiji v Čechách ani na Slovensku, ale hodnotím to ze vztahů, které vnímám zde. Prostě ako sa vravelo, sme bratia!

Příspěvek z diskuse k článku
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/podnikatele-ukazali-vstupenku-do-normalniho-zivota-uz-ji-testuji-152169


Je to pouze Nouzový stav.
—————————————
Je to jen na 30 dní.


To je jen do doby, než budeme mít dostatek dýchacích přístrojů. To jsou jen zbytečné obchody. To jsou jen zbyteční pracovníci. To jsou jen hospody a restaurace. To jsou jen zábavy, svatby a diskotéky. To je jen do doby, než poklesne počet infikovaných. Jde jen o snížení náporu na nemocnice.


Zbývá už jen pár týdnů.


To jsou jen kostely. To je jen modlitba. To jsou jen fitka, čajovny a centra jógy. To jsou jen sportovní akce. To jsou jen jarmarky, festivaly, koncerty a kulturní akce. To jsou jen divadla a kina. To je jen do doby, než ochráníme děti od nebezpečí dovolených. To je jen do doby, než budeme mít vakcínu. Určitě nebude povinná.


Zbývá už jen pár měsíců.


To je jen sledovací náramek. To je jen aplikace. To je jen systém rozpoznávání obličeje. To je jen proto, aby se lidé vedle vás cítili bezpečně. To jen abychom věděli dohledat nákazu. To byl jen příspěvek, který byl odstraněn. To byl jen e-mail. To byl jen film ...


Není to moc velká cenzura.


To jsou jen oponenti Corony. To jsou jen fašisté. Ten vědec byl podvodník a neměl dostatečné atestace. To byli anarchisté. To je jen čip. To je jen pro lékařské informace. To je jen proto, abyste mohli cestovat. To je jen proto, abyste mohli získat řidičský průkaz. To je jen proto, abyste mohli bezpečně hlasovat. To je jen proto, abyste mohli jít nakupovat. Ti vojáci jsou tu pro vaši ochranu a bezpečnost.


To je jen na pár let.


To je jen vaše svoboda,
která mizí každým dnem a vy to vůbec nevidíte.


To je někdo druhý, nejsem to já, kdo trpí, takže to není můj problém ...


Příspěvek z diskuse k článku https://www.seznamzpravy.cz/clanek/podnikatele-ukazali-vstupenku-do-normalniho-zivota-uz-ji-testuji-152169 Je to pouze Nouzový stav. ————————————— Je to jen na 30 dní. To je jen do doby, než budeme mít dostatek dýchacích přístrojů. To jsou jen zbytečné obchody. To jsou jen zbyteční pracovníci. To jsou jen hospody a restaurace. To jsou jen zábavy, svatby a diskotéky. To je jen do doby, než poklesne počet infikovaných. Jde jen o snížení náporu na nemocnice. Zbývá už jen pár týdnů. To jsou jen kostely. To je jen modlitba. To jsou jen fitka, čajovny a centra jógy. To jsou jen sportovní akce. To jsou jen jarmarky, festivaly, koncerty a kulturní akce. To jsou jen divadla a kina. To je jen do doby, než ochráníme děti od nebezpečí dovolených. To je jen do doby, než budeme mít vakcínu. Určitě nebude povinná. Zbývá už jen pár měsíců. To je jen sledovací náramek. To je jen aplikace. To je jen systém rozpoznávání obličeje. To je jen proto, aby se lidé vedle vás cítili bezpečně. To jen abychom věděli dohledat nákazu. To byl jen příspěvek, který byl odstraněn. To byl jen e-mail. To byl jen film ... Není to moc velká cenzura. To jsou jen oponenti Corony. To jsou jen fašisté. Ten vědec byl podvodník a neměl dostatečné atestace. To byli anarchisté. To je jen čip. To je jen pro lékařské informace. To je jen proto, abyste mohli cestovat. To je jen proto, abyste mohli získat řidičský průkaz. To je jen proto, abyste mohli bezpečně hlasovat. To je jen proto, abyste mohli jít nakupovat. Ti vojáci jsou tu pro vaši ochranu a bezpečnost. To je jen na pár let. To je jen vaše svoboda, která mizí každým dnem a vy to vůbec nevidíte. To je někdo druhý, nejsem to já, kdo trpí, takže to není můj problém ...

To je někdo druhý, nejsem to já, kdo trpí, takže to není můj problém ..

netvrdím, že je to zlý záver, ale prečítajte si túto knihu a prídete možno na omnoho viac desivejších záverov: https://www.databazeknih.cz/knihy/poslusnost-voci-autorite-290682
všímajte si reakcie, a predovšetkým dôvody "ľudí", ktorí experiment s "vakcínou" už podstúpili. Majte pritom na ume podstatný fakt, že na to, aby fašizmus vznikol, musí jestvovať niekto, koho možno označiť za "toxického druhého". Vo výsledku tu je nefalšovaný liberálny fašizmus, ktorého beštialita je v tom, že pred kolaboráciou ponúka fiktívnu možnosť voľby. História naozaj trestá...


[quote="pid:13489, uid:240"]To je někdo druhý, nejsem to já, kdo trpí, takže to není můj problém ..[/quote] netvrdím, že je to zlý záver, ale prečítajte si túto knihu a prídete možno na omnoho viac desivejších záverov: https://www.databazeknih.cz/knihy/poslusnost-voci-autorite-290682 všímajte si reakcie, a predovšetkým dôvody "ľudí", ktorí experiment s "vakcínou" už podstúpili. Majte pritom na ume podstatný fakt, že na to, aby fašizmus vznikol, musí jestvovať niekto, koho možno označiť za "toxického druhého". Vo výsledku tu je nefalšovaný liberálny fašizmus, ktorého beštialita je v tom, že pred kolaboráciou ponúka fiktívnu možnosť voľby. História naozaj trestá...

že pred kolaboráciou ponúka fiktívnu možnosť voľby


Presne tak. Vyber si ci sa das testovat, alebo ockovat a ina moznost nie je...


Proste ked uz ludia pristupili na pravidelne testovanie, tak sa lahsie podvolia k ockovaniu, aj ked je to o tom istom.


Ono nejde o testovaie alebo ockovanie, ale o fasisticku formu pretlacania tychto ukonov. O vytvarani ludi druhej kategorie atd. To je hlavnou agendou a nie skodlivost ockovania alebo testovania.


[quote="pid:13509, uid:139"]že pred kolaboráciou ponúka fiktívnu možnosť voľby[/quote] Presne tak. Vyber si ci sa das testovat, alebo ockovat a ina moznost nie je... Proste ked uz ludia pristupili na pravidelne testovanie, tak sa lahsie podvolia k ockovaniu, aj ked je to o tom istom. Ono nejde o testovaie alebo ockovanie, ale o fasisticku formu pretlacania tychto ukonov. O vytvarani ludi druhej kategorie atd. To je hlavnou agendou a nie skodlivost ockovania alebo testovania.

Vo výsledku tu je nefalšovaný liberálny fašizmus, ktorého beštialita je v tom, že pred kolaboráciou ponúka fiktívnu možnosť voľby. História naozaj trestá...


Otázka je, že tentoraz koho strestá vzhľadom na to, že vakcína je biologická zbraň...


[quote="pid:13509, uid:139"]Vo výsledku tu je nefalšovaný liberálny fašizmus, ktorého beštialita je v tom, že pred kolaboráciou ponúka fiktívnu možnosť voľby. História naozaj trestá...[/quote] Otázka je, že tentoraz koho strestá vzhľadom na to, že vakcína je biologická zbraň...

Moderátor

Je to pouze Nouzový stav.
—————————————
Je to jen na 30 dní.


Ak ste si všimli, Červená armáda prezlečená za Sputnik V oslobodzuje svet od kovid fašizmu. Doba "tela" sa pomaly mení na dobu "ducha". Tupý primitivizmus a agresivita (fašizmus) bude celo-svetovo nahradený systémom dovoľujúcim rast človeka v duchu. Hlupáci s peniazmi budú odstavení od moci. 1,2 a 3-čakrovych lídrov nahradia postupne ľudia. Moc bude privilégiom ľudí, ktorí ju nezneužijú a budú konať nesebecky. Agresívni hlupáci sa zničia samí. Zničí ich vlastná agresivita, závisť a nenávisť. Predposledné kolo ich vládnutia by som nazval "klamstvo". Vymysleli si vírus, ponúkli naň svoje riešenie, ale chytrí ich prekukli a ponúkli ľudské riešenie namiesto zbrane.
Posledné kolo bude odhalenie.
Tí čo chápu ako Zeman, neboja sa tupej agresivity, ale jej dávajú inteligentné lekcie. Doba ktorú žijeme je dobou návratu múdrosti a citu na trón.....
Teraz však stále prebieha 3. svetová vojna (vakcín). Ku ktorej armáde sa pripojíme?


[quote="pid:13489, uid:240"]Je to pouze Nouzový stav. ————————————— Je to jen na 30 dní.[/quote] Ak ste si všimli, Červená armáda prezlečená za Sputnik V oslobodzuje svet od kovid fašizmu. Doba "tela" sa pomaly mení na dobu "ducha". Tupý primitivizmus a agresivita (fašizmus) bude celo-svetovo nahradený systémom dovoľujúcim rast človeka v duchu. Hlupáci s peniazmi budú odstavení od moci. 1,2 a 3-čakrovych lídrov nahradia postupne ľudia. Moc bude privilégiom ľudí, ktorí ju nezneužijú a budú konať nesebecky. Agresívni hlupáci sa zničia samí. Zničí ich vlastná agresivita, závisť a nenávisť. Predposledné kolo ich vládnutia by som nazval "klamstvo". Vymysleli si vírus, ponúkli naň svoje riešenie, ale chytrí ich prekukli a ponúkli ľudské riešenie namiesto zbrane. Posledné kolo bude odhalenie. Tí čo chápu ako Zeman, neboja sa tupej agresivity, ale jej dávajú inteligentné lekcie. Doba ktorú žijeme je dobou návratu múdrosti a citu na trón..... Teraz však stále prebieha 3. svetová vojna (vakcín). Ku ktorej armáde sa pripojíme?
Upravené 27. 4. 2021 o 14:58

O vytvarani ludi druhej kategorie


áno, pozrel som si práve tento článok: https://www.hlavnespravy.sk/dokaz-ze-zidovsky-holokaust-zacinal-obmedzeniami-ako-dnes-pre-netestovanych-zajtra-pre-neockovanych/2518198


[quote="pid:13528, uid:254"]O vytvarani ludi druhej kategorie[/quote] áno, pozrel som si práve tento článok: https://www.hlavnespravy.sk/dokaz-ze-zidovsky-holokaust-zacinal-obmedzeniami-ako-dnes-pre-netestovanych-zajtra-pre-neockovanych/2518198
Upravené 28. 4. 2021 o 14:34

Pronajmu si babičku, zn. 200 eur. Na Slovensku si lidé najímají seniory kvůli očkování


„Hledám babičku na očkování“ nebo „Pronajmu babičku nebo dědečka na očkování za 100 eur“. Podobné inzeráty se v posledních dnech množí na slovenských inzertních webech. Slovenská vláda totiž rozhodla, že pokud někdo přivede osobu nad 70 let na očkování proti covidu-19, bude jako doprovod taky očkovaný bez ohledu na věk.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/pronajmu-si-babicku-zn-200-eur-na-slovensku-si-lide-pronajimaji-seniory-kvuli-ockovani-40358573


Tohle se skutečně děje??


Pronajmu si babičku, zn. 200 eur. Na Slovensku si lidé najímají seniory kvůli očkování „Hledám babičku na očkování“ nebo „Pronajmu babičku nebo dědečka na očkování za 100 eur“. Podobné inzeráty se v posledních dnech množí na slovenských inzertních webech. Slovenská vláda totiž rozhodla, že pokud někdo přivede osobu nad 70 let na očkování proti covidu-19, bude jako doprovod taky očkovaný bez ohledu na věk. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/pronajmu-si-babicku-zn-200-eur-na-slovensku-si-lide-pronajimaji-seniory-kvuli-ockovani-40358573 Tohle se skutečně děje??

Tohle se skutečně děje??


Nemyslím si, že to někdo myslí vážně! Poptávka po očkování nebude podle všeho tak veliká jak se snaží vytvořit dojem!


Včera:


Máme zavřeno, ale byli jsme přes sklo vidět a jakási žena klepe na sklo vitriny. Sekretářka otevřela a paní se jí legitomovala a ukázala dokument, který uváděl je je pracovnicí ministersrva zdravotnictví a přišla kontrolovat, kdo je již očkovaný, kdo je přihlášen k očkování a koho přihlásí. Popravdě jsme byli všichni v šoku z té drzosti. Přičemž měla sjetinu z úřadu sociálního zabezpečení s daty všech zaměstnanců, včetně čísla sociálního pojištění a telefonního čísla.


Takže ...


Stačilo uvést pár platných zákonů (GDPR + ochrana osobních údajů) včetně paragrafů a paní se rychle pakovala bez výsledku. Byla velmi zmatená. Ale počítám, že se ještě někdo ozve. Jenže to už bude písemně, protže jsem ji informoval, že telefonní hovory na toto téma nehodlám vést s nikým. Všechno pouze písemně. Hodil jsem jim do toho vidle. A teď uvidíme, jak se zachovají. Myslím, že nic písemně nedají, ale budou párkrát telefonovat.


[quote="pid:13796, uid:181"]Tohle se skutečně děje??[/quote] Nemyslím si, že to někdo myslí vážně! Poptávka po očkování nebude podle všeho tak veliká jak se snaží vytvořit dojem! Včera: Máme zavřeno, ale byli jsme přes sklo vidět a jakási žena klepe na sklo vitriny. Sekretářka otevřela a paní se jí legitomovala a ukázala dokument, který uváděl je je pracovnicí ministersrva zdravotnictví a přišla kontrolovat, kdo je již očkovaný, kdo je přihlášen k očkování a koho přihlásí. Popravdě jsme byli všichni v šoku z té drzosti. Přičemž měla sjetinu z úřadu sociálního zabezpečení s daty všech zaměstnanců, včetně čísla sociálního pojištění a telefonního čísla. Takže ... Stačilo uvést pár platných zákonů (GDPR + ochrana osobních údajů) včetně paragrafů a paní se rychle pakovala bez výsledku. Byla velmi zmatená. Ale počítám, že se ještě někdo ozve. Jenže to už bude písemně, protže jsem ji informoval, že telefonní hovory na toto téma nehodlám vést s nikým. Všechno pouze písemně. Hodil jsem jim do toho vidle. A teď uvidíme, jak se zachovají. Myslím, že nic písemně nedají, ale budou párkrát telefonovat.
Upravené 29. 4. 2021 o 06:27

Poptávka po očkování nebude podle všeho tak veliká jak se snaží vytvořit dojem!


Presne toto si myslím aj ja, že toto je len taký marketingový ťah, zase dôvod to uviesť v hlavných správach, a teda vyvolať dojem, že je nedostatok a treba rýchle konať.


Asi najlepšie to ilustruje fakt, že čakáreň je otvorená už aj pre 16-ročných, tak teda také inzeráty postrádajú logiku.


@karlos - tak to je teda sila, kontrolovať, kto je zaočkovaný. No ja som zatiaľ nešla ani na terasu ani nikde, pretože nemieniť sa s nejakým SBS (pri všetkej úcte), alebo predavačkou vybavovať, či som testovaná, očkovaná alebo či má výnimku.

[quote="pid:13800, uid:311"]Poptávka po očkování nebude podle všeho tak veliká jak se snaží vytvořit dojem![/quote] Presne toto si myslím aj ja, že toto je len taký marketingový ťah, zase dôvod to uviesť v hlavných správach, a teda vyvolať dojem, že je nedostatok a treba rýchle konať. Asi najlepšie to ilustruje fakt, že čakáreň je otvorená už aj pre 16-ročných, tak teda také inzeráty postrádajú logiku. @karlos - tak to je teda sila, kontrolovať, kto je zaočkovaný. No ja som zatiaľ nešla ani na terasu ani nikde, pretože nemieniť sa s nejakým SBS (pri všetkej úcte), alebo predavačkou vybavovať, či som testovaná, očkovaná alebo či má výnimku.

No a ďalšia lastovička alebo zhmotnená konšpirácia, má skoro prekotilo:


je to z fb Jana Baránka:


608a87bb05d73


No a ďalšia lastovička alebo zhmotnená konšpirácia, má skoro prekotilo: je to z fb Jana Baránka: ![608a87bb05d73](serve/attachment&path=608a87bb05d73)
Upravené 29. 4. 2021 o 12:17

Bubo je preslavene hodne drahymi dovolenkami oproti inym ck obdobneho typu. Sami to zdovodnuju tym, ze s nimi chodia skor ti bohatsi, ktorym to nevadi a ti, ktorym to vadi, tam chodia kvoli nadvazovaniu obchodnych vztahov s tymi prvymi


Bubo je preslavene hodne drahymi dovolenkami oproti inym ck obdobneho typu. Sami to zdovodnuju tym, ze s nimi chodia skor ti bohatsi, ktorym to nevadi a ti, ktorym to vadi, tam chodia kvoli nadvazovaniu obchodnych vztahov s tymi prvymi

Bubo je preslavene hodne drahymi dovolenkami oproti inym ck obdobneho typu. Sami to zdovodnuju tym, ze s nimi chodia skor ti bohatsi, ktorym to nevadi a ti, ktorym to vadi, tam chodia kvoli nadvazovaniu obchodnych vztahov s tymi prvymi


No a ďalšia lastovička alebo zhmotnená konšpirácia, má skoro prekotilo:


je to z fb Jana Baránka:


Genocída zbohatlíkov vyvoláva u mňa zmiešané pocity...


[quote="pid:13828, uid:187"]Bubo je preslavene hodne drahymi dovolenkami oproti inym ck obdobneho typu. Sami to zdovodnuju tym, ze s nimi chodia skor ti bohatsi, ktorym to nevadi a ti, ktorym to vadi, tam chodia kvoli nadvazovaniu obchodnych vztahov s tymi prvymi[/quote] [quote="pid:13825, uid:273"]No a ďalšia lastovička alebo zhmotnená konšpirácia, má skoro prekotilo: je to z fb Jana Baránka:[/quote] Genocída zbohatlíkov vyvoláva u mňa zmiešané pocity...

Moderátor

Genocída zbohatlíkov vyvoláva u mňa zmiešané pocity...


Pre Bubo je to len lacný marketing. Pre majetných žiadna genocída, pri cestách v cene viac ako 5.000 eur je 10% pre niekoho, kto sa nechce očkovať, nie je prekážka. Pre očkovaných príjemná zľava. Genocída sa udeje na naivných hlupákoch, aj keď možno dobro-srdečných, na vypočítavých a na ustráchaných a tých čo chcú ísť s davom.


[quote="pid:13833, uid:7"]Genocída zbohatlíkov vyvoláva u mňa zmiešané pocity...[/quote] Pre Bubo je to len lacný marketing. Pre majetných žiadna genocída, pri cestách v cene viac ako 5.000 eur je 10% pre niekoho, kto sa nechce očkovať, nie je prekážka. Pre očkovaných príjemná zľava. Genocída sa udeje na naivných hlupákoch, aj keď možno dobro-srdečných, na vypočítavých a na ustráchaných a tých čo chcú ísť s davom.
Upravené 29. 4. 2021 o 16:15

Pre majetných žiadna genocída, pri cestách v cene viac ako 5.000 eur je 10% pre niekoho, kto sa nechce očkovať, nie je prekážka. Pre očkovaných príjemná zľava. Genocída sa udeje na naivných hlupákoch, aj keď možno dobro-srdečných, na vypočítavých a na ustráchaných a tých čo chcú ísť s davom.


Protirečíš si a to z troch dôvodov:


  • naivný nejde do zahraničia;
  • neinformovaný môže byť aj zbohatlík;
  • zbohatlík sa podvolí, lebo karanténa či test.

[quote="pid:13849, uid:196"]Pre majetných žiadna genocída, pri cestách v cene viac ako 5.000 eur je 10% pre niekoho, kto sa nechce očkovať, nie je prekážka. Pre očkovaných príjemná zľava. Genocída sa udeje na naivných hlupákoch, aj keď možno dobro-srdečných, na vypočítavých a na ustráchaných a tých čo chcú ísť s davom.[/quote] Protirečíš si a to z troch dôvodov: - naivný nejde do zahraničia; - neinformovaný môže byť aj zbohatlík; - zbohatlík sa podvolí, lebo karanténa či test.

Moderátor

Protirečíš si a to z troch dôvodov:

Je to uhol pohľadu. Sú aj naivní, sú aj vypočítaví, sú aj racionálni, ale tí asi chodia sami, nie cez Bubo.🙂


[quote="pid:13889, uid:7"]Protirečíš si a to z troch dôvodov:[/quote] Je to uhol pohľadu. Sú aj naivní, sú aj vypočítaví, sú aj racionálni, ale tí asi chodia sami, nie cez Bubo.

Šmejd Smejkal brečí , že ho lidé nemají rádi a chtějí mu naplácat jedovatou tlamu .
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Doktor-Smejkal-Zvazoval-jsem-navrat-do-USA-At-mi-nikdo-nevyhrozuje-664248
Diskuze ohledně této sociopatské zrůdy je výživná a jak se zdá , i on se stane obětí covidu . Zaslouženě .
Jeho zločinecká spolupachatelka to řekla na plnou hubu . Musíme lidi donutit k očkování .
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/DONUTIT-Cechy-k-ockovani-U-Moravce-to-padlo-na-plna-usta-664234
Zřejmě se i ona chce stát obětí covidu .


Šmejd Smejkal brečí , že ho lidé nemají rádi a chtějí mu naplácat jedovatou tlamu . https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Doktor-Smejkal-Zvazoval-jsem-navrat-do-USA-At-mi-nikdo-nevyhrozuje-664248 Diskuze ohledně této sociopatské zrůdy je výživná a jak se zdá , i on se stane obětí covidu . Zaslouženě . Jeho zločinecká spolupachatelka to řekla na plnou hubu . Musíme lidi donutit k očkování . https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/DONUTIT-Cechy-k-ockovani-U-Moravce-to-padlo-na-plna-usta-664234 Zřejmě se i ona chce stát obětí covidu .

Jeho zločinecká spolupachatelka to řekla na plnou hubu .

Ruth Tachezy
Nomem omen.


Vida, tak jsem se s tímto

Těch mojžíšů jsem si před časem taky všiml.
MeSES.
https://en.wikipedia.org/wiki/Moses
Vzhledem k tomu, že jewrejům na nějaké samohlásce moc nesejde, nejde jim upřít určitý smysl pro hu-mor.

ani moc nesekl, zdá se...


MeSES = MeziOborová Skupina pro Epidemické Situace ~ MOSES, měli rovnou přiznat barvu, to malé "e" je schválně tak průhledné?


[quote="pid:16085, uid:185"]Jeho zločinecká spolupachatelka to řekla na plnou hubu .[/quote] Ruth Tachezy Nomem omen. Vida, tak jsem se s tímto [quote="pid:14541, uid:240"]Těch mojžíšů jsem si před časem taky všiml. MeSES. https://en.wikipedia.org/wiki/Moses Vzhledem k tomu, že jewrejům na nějaké samohlásce moc nesejde, nejde jim upřít určitý smysl pro hu-mor.[/quote] ani moc nesekl, zdá se... MeSES = **M**ezi**O**borová **S**kupina pro **E**pidemické **S**ituace ~ MOSES, měli rovnou přiznat barvu, to malé "e" je schválně tak průhledné?
Upravené 17. 5. 2021 o 14:26

No a ďalšia lastovička alebo zhmotnená konšpirácia, má skoro prekotilo:
Šef Bubo sa už na jar 2020 preslávil videom, ponúkajúcim elite Slovenska únik pred covidom do tepla
https://www.hlavnespravy.sk/sef-cestovky-bubo-poburil-slovensko-koronavirus-budu-slovensku-zomierat-ludia-velmi-zle-chudobni-ludia-nevedia-vam-elitam-radim-vycestujte-do-tepla/2081738


[quote="pid:13825, uid:273"]No a ďalšia lastovička alebo zhmotnená konšpirácia, má skoro prekotilo:[/quote]Šef Bubo sa už na jar 2020 preslávil videom, ponúkajúcim elite Slovenska únik pred covidom do tepla https://www.hlavnespravy.sk/sef-cestovky-bubo-poburil-slovensko-koronavirus-budu-slovensku-zomierat-ludia-velmi-zle-chudobni-ludia-nevedia-vam-elitam-radim-vycestujte-do-tepla/2081738

JankA

Upravené 17. 5. 2021 o 15:13

Infektológ, matematik a exminister Krajčí bijú na poplach:
Uvoľňujme len pre ZAOČKOVANÝCH


„Logický krok ako ďalej v riešení pandémie, najmä keď už bude viac zaočkovaných je uvoľniť opatrenia pre zaočkovaných. Podporí to ekonomiku, posunie život skôr k normálu a aj spropaguje očkovanie," vyjadril sa na sociálnej sieti Peter Sabaka.


Súhlasí s ním aj matematik Richard Kollár. „Toto uvoľňovanie bude posledným uvoľňovaním v tejto pandémii u nás len v tom prípade, ak sa dostatočne zaočkujeme a ďalšia vlna už prísne obmedzenia nebude vyžadovať (a áno, ani to nemusí v najčiernejších scenároch stačiť, ale asi by malo)," uviedol.


Dodal, že pre niektorých môže byť takéto uvoľnenie nebezpečné. „Mnohé aktivity sú pre nezaočkovaných stále rizikové a môžu v lete, či na jeseň naštartovať opätovné zhoršovanie. Uvoľnenie aktivít pre zaočkovaných je preto logický krok v reštartu, ktorý skutočne už všetci potrebujeme," tvrdí matematik.


„Veľkosť budúcej vlny bude záležať najmä od toho, či ministerstvo zdravotníctva dokáže v nasledujúcich týždňoch rýchlo očkovať všetkými dostupnými vakcínami, ktoré má Slovenská republika k dispozícii. Súčasné tempo očkovania musí zrýchliť, aby nám disponibilné vakcíny neležali na skladoch," dodal Krajčí.


Infektológ, matematik a exminister Krajčí bijú na poplach: [Uvoľňujme len pre ZAOČKOVANÝCH](https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/slovaci-oslavili-koniec-nudzoveho-stavu-terasach-odbornici-varuju-neuvolnujme-pre-vsetkych/2) „Logický krok ako ďalej v riešení pandémie, najmä keď už bude viac zaočkovaných je uvoľniť opatrenia pre zaočkovaných. Podporí to ekonomiku, posunie život skôr k normálu a aj spropaguje očkovanie," vyjadril sa na sociálnej sieti **Peter Sabaka.** Súhlasí s ním aj **matematik Richard Kollár.** „Toto uvoľňovanie bude posledným uvoľňovaním v tejto pandémii u nás len v tom prípade, ak sa dostatočne zaočkujeme a ďalšia vlna už prísne obmedzenia nebude vyžadovať (a áno, ani to nemusí v najčiernejších scenároch stačiť, ale asi by malo)," uviedol. Dodal, že pre niektorých môže byť takéto uvoľnenie nebezpečné. „Mnohé aktivity sú pre nezaočkovaných stále rizikové a môžu v lete, či na jeseň naštartovať opätovné zhoršovanie. Uvoľnenie aktivít pre zaočkovaných je preto logický krok v reštartu, ktorý skutočne už všetci potrebujeme," tvrdí matematik. „Veľkosť budúcej vlny bude záležať najmä od toho, či ministerstvo zdravotníctva dokáže v nasledujúcich týždňoch rýchlo očkovať všetkými dostupnými vakcínami, ktoré má Slovenská republika k dispozícii. Súčasné tempo očkovania musí zrýchliť, aby nám disponibilné vakcíny neležali na skladoch," **dodal Krajčí.**

JankA

Upravené 17. 5. 2021 o 14:38

Infektológ, matematik a exminister Krajčí bijú na poplach:
Uvoľňujme len pre ZAOČKOVANÝCH


Toto je už na Norimberg...


[quote="pid:16093, uid:23"]Infektológ, matematik a exminister Krajčí bijú na poplach: Uvoľňujme len pre ZAOČKOVANÝCH[/quote] Toto je už na Norimberg...

Moderátor

Znechutení lekári odkazujú Slovákom: HANBITE SA! Mnohí chcú PODVODOM získať TOTO potvrdenie
https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/znechuteni-lekari-odkazuju-slovakom-hanbite-mnohi-chcu-podvodom-ziskat-toto-potvrdenie?itm_site=centrum&itm_template=hp&itm_modul=topbox&itm_area=top_vyber&itm_position=6

„Veľkosť budúcej vlny bude záležať najmä od toho, či ministerstvo zdravotníctva dokáže v nasledujúcich týždňoch rýchlo očkovať všetkými dostupnými vakcínami, ktoré má Slovenská republika k dispozícii.


Znechutení lekári odkazujú Slovákom: HANBITE SA! Mnohí chcú PODVODOM získať TOTO potvrdenie https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/znechuteni-lekari-odkazuju-slovakom-hanbite-mnohi-chcu-podvodom-ziskat-toto-potvrdenie?itm_site=centrum&itm_template=hp&itm_modul=topbox&itm_area=top_vyber&itm_position=6 [quote="pid:16093, uid:23"]„Veľkosť budúcej vlny bude záležať najmä od toho, či ministerstvo zdravotníctva dokáže v nasledujúcich týždňoch rýchlo očkovať všetkými dostupnými vakcínami, ktoré má Slovenská republika k dispozícii.[/quote]

Uvoľnenie aktivít pre zaočkovaných je preto logický krok v reštartu, ktorý skutočne už všetci potrebujeme," tvrdí matematik.


ja by som chcela vedieť, odkiaľ beru tu istotu, že očkovaním nič nehrozi. Ako to tak sledujem, už pripravujú infopole na 3. vlnu, pod ktorú skryjú vedľajšie účinky vakcin, bohvieaký mutant, prípadne novY vírus X, dnes na IV. Akože na to už nebavi, som si pirátska že som už na testy vyvalila 400 EUR pcr a antigen slinovy, z casu na ca musím ist do Cr a štátnym momkam sa vyhýbam oblúkom.


ked čítam tieto reči, čo neočkovaní budú môcť, no neviem, strácam nádej, že toto sa znormalizuje. Tým nemyslím anibezhlave dovolenky, ani nekonečný konzum, ale aby to nebolo ako v tom vtipe, čo som postla o čašníkovi.


[quote="pid:16093, uid:23"]Uvoľnenie aktivít pre zaočkovaných je preto logický krok v reštartu, ktorý skutočne už všetci potrebujeme," tvrdí matematik.[/quote] ja by som chcela vedieť, odkiaľ beru tu istotu, že očkovaním nič nehrozi. Ako to tak sledujem, už pripravujú infopole na 3. vlnu, pod ktorú skryjú vedľajšie účinky vakcin, bohvieaký mutant, prípadne novY vírus X, dnes na IV. Akože na to už nebavi, som si pirátska že som už na testy vyvalila 400 EUR pcr a antigen slinovy, z casu na ca musím ist do Cr a štátnym momkam sa vyhýbam oblúkom. ked čítam tieto reči, čo neočkovaní budú môcť, no neviem, strácam nádej, že toto sa znormalizuje. Tým nemyslím anibezhlave dovolenky, ani nekonečný konzum, ale aby to nebolo ako v tom vtipe, čo som postla o čašníkovi.

Ori , tohle není na Norimberk , ale na lynč . Veřejný , hromadný a důkladný . Tak nějak začínám získávat jistotu , že to bez toho nepůjde .
Vzteklého psa taky nikdo nezkouší přemlouvat .


Ori , tohle není na Norimberk , ale na lynč . Veřejný , hromadný a důkladný . Tak nějak začínám získávat jistotu , že to bez toho nepůjde . Vzteklého psa taky nikdo nezkouší přemlouvat .

Infektológ, matematik a exminister Krajčí bijú na poplach:
Uvoľňujme len pre ZAOČKOVANÝCH

60a29db566754
60a29de0a0648
...


[quote="pid:16093, uid:23"]Infektológ, matematik a exminister Krajčí bijú na poplach: Uvoľňujme len pre ZAOČKOVANÝCH[/quote] ![60a29db566754](serve/attachment&path=60a29db566754) ![60a29de0a0648](serve/attachment&path=60a29de0a0648) ...

JankA

@JankA citam tie posty z fb no otras. Žiadne štúdie, len prezentácia domnienok. Toto je tá evidence based medicíne?

@JankA citam tie posty z fb no otras. Žiadne štúdie, len prezentácia domnienok. Toto je tá evidence based medicíne?

@JankA citam tie posty z fb no otras.

Lavazza, dobre sa k ním včera vyjadril Miro Štec


60a2a4550e8b1


[quote="pid:16134, uid:273"]@JankA citam tie posty z fb no otras.[/quote] #_Lavazza, dobre sa k ním včera vyjadril Miro Štec_ ![60a2a4550e8b1](serve/attachment&path=60a2a4550e8b1)

JankA

Upravené 17. 5. 2021 o 19:15

Radšej by som nešermoval indexom citovanosti, pretože je to číslo, ktoré sa dá jednak zmanipulovať a jednak nemusí vypovedať nič o skutočnom prínose pre vedu v prípade, ak sa dotyčný vedec mýli a mnoho ostatných len rapká to, čo si u neho prečítalo.


Skôr by som sa pozrel na médiá, ktoré sa nám tu hrajú na vedcov. Napríklad AFP, ktoré robí spolu s Facebookom fact-check. https://factcheck.afp.com/us-cardiologist-makes-false-claims-about-covid-19-vaccination


Tu autor zobral jednoducho len tie štúdie a názory, ktoré sú v rozpore s tvrdením doktora McCullougha a na základe nich tvrdí, že je hoaxer. Treba si posvietiť na novinárov, ktorí sa hrajú na lekárov a zobrať im túto hračku/zbraň (v zmysle videa s opicou a samopalom). Takýto človek by nemal mať prístup k písaniu, natož k cenzurovaniu.


Radšej by som nešermoval indexom citovanosti, pretože je to číslo, ktoré sa dá jednak zmanipulovať a jednak nemusí vypovedať nič o skutočnom prínose pre vedu v prípade, ak sa dotyčný vedec mýli a mnoho ostatných len rapká to, čo si u neho prečítalo. Skôr by som sa pozrel na médiá, ktoré sa nám tu hrajú na vedcov. Napríklad AFP, ktoré robí spolu s Facebookom fact-check. https://factcheck.afp.com/us-cardiologist-makes-false-claims-about-covid-19-vaccination Tu autor zobral jednoducho len tie štúdie a názory, ktoré sú v rozpore s tvrdením doktora McCullougha a na základe nich tvrdí, že je hoaxer. Treba si posvietiť na novinárov, ktorí sa hrajú na lekárov a zobrať im túto hračku/zbraň (v zmysle videa s opicou a samopalom). Takýto človek by nemal mať prístup k písaniu, natož k cenzurovaniu.

Moderátor

7.8k
63
23
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept