Zahraniční analytici
Panarin 10.01.2021 - Geopoliticke rozdeleni sveta 2021 - konceptualni dil
Y

Prerozdeleni sveta podle Panarina:


GIAROSSIJA: Nemecko, Italie, Rakousko, Rusko, Belorusko


FRANKONIJE: Spanelsko, Francie, Belgie, Luxemburg, mozna Skotsko, ve hlave s novym De Gaullem a nebude to Macron.


Soucasne se zacne realizace projektu Evroazijskeho Ruska ve hlave s V.V. Putinem (model Panarina) na zaklade geopoliticke vyhodnosti, na zaklade duchovne-mravnich hodnot atd.
K byvalym republikam SSSR se pripoji i Vietnam, Mongolsko aj.


Kam se vrtnou kolonie VB po jejim rozpadu?
Kanada jednoznacne a pouze k Trumpovske Severoamericke konfederaci. Australie a Novy Zeland take.


Cina se nachazi v bodu rozlomu, nadlomu, desintegrace. Napr. sjednoceni Tajvanu s Cinou se dodnes neuskutecnilo. Cina zustane ve svych hranicich.


Osud Polska, ktere ja pakou Anglosasu na vytvareni tlaku na Rusko a na Slovanstvi jako takove, vidi Panarin ve Slovanske konfederaci na bazi Velke Moravy, a tam by byly Cechy, Morava, Slovensko, Pomorany (i kdyz tam je otazka, zda by nepripadly ke Giarossiji), Varsavske vojvodstvi, Polonije a Prusko. Hlavnim mestem by byla Bratislava, ale pocita se jeste s jednim centrem a hl. mestem na Morave.


Takto by se mohla zabezpecit stabilnost na evropskem kontinentu.


Balkanska konfederace s hl. mestem Belehrad – o tom budeme hovorit pozdeji.


Sledujme datum 9.9.2021 – zda nastoupi predpovidana desintegrace VB.


https://www.youtube.com/watch?v=uogIoR5mba8


Prerozdeleni sveta podle Panarina: GIAROSSIJA: Nemecko, Italie, Rakousko, Rusko, Belorusko FRANKONIJE: Spanelsko, Francie, Belgie, Luxemburg, mozna Skotsko, ve hlave s novym De Gaullem a nebude to Macron. Soucasne se zacne realizace projektu Evroazijskeho Ruska ve hlave s V.V. Putinem (model Panarina) na zaklade geopoliticke vyhodnosti, na zaklade duchovne-mravnich hodnot atd. K byvalym republikam SSSR se pripoji i Vietnam, Mongolsko aj. Kam se vrtnou kolonie VB po jejim rozpadu? Kanada jednoznacne a pouze k Trumpovske Severoamericke konfederaci. Australie a Novy Zeland take. Cina se nachazi v bodu rozlomu, nadlomu, desintegrace. Napr. sjednoceni Tajvanu s Cinou se dodnes neuskutecnilo. Cina zustane ve svych hranicich. Osud Polska, ktere ja pakou Anglosasu na vytvareni tlaku na Rusko a na Slovanstvi jako takove, vidi Panarin ve Slovanske konfederaci na bazi Velke Moravy, a tam by byly Cechy, Morava, Slovensko, Pomorany (i kdyz tam je otazka, zda by nepripadly ke Giarossiji), Varsavske vojvodstvi, Polonije a Prusko. Hlavnim mestem by byla Bratislava, ale pocita se jeste s jednim centrem a hl. mestem na Morave. Takto by se mohla zabezpecit stabilnost na evropskem kontinentu. Balkanska konfederace s hl. mestem Belehrad – o tom budeme hovorit pozdeji. Sledujme datum 9.9.2021 – zda nastoupi predpovidana desintegrace VB. https://www.youtube.com/watch?v=uogIoR5mba8
Upravené 11. 1. 2021 o 10:29

Znamená to rozdelenie Poľska na Varšavské voj., Polónium a Prusko?
Nepochopil som to Rusko v Giarossija a potom Euroázijské Rusko s V.V. Putinom.


Znamená to rozdelenie Poľska na Varšavské voj., Polónium a Prusko? Nepochopil som to Rusko v Giarossija a potom Euroázijské Rusko s V.V. Putinom.

Euroázijské Rusko s V.V. Putinom


To je extra video. Bude dneska.


[quote="pid:340, uid:210"]Euroázijské Rusko s V.V. Putinom[/quote] To je extra video. Bude dneska.

Znamená to rozdelenie Poľska na Varšavské voj., Polónium a Prusko?

Tiez by ma zaujimalo, ako to myslel. Pomorie ake? Historicke vychodne a zapadne, alebo dnesne Pomorze? Warsavske vojvodstvo je aky pojem? Historicky? A s tou Prusiou a Poloniou ma dostal uplne. Viete ma niekto nasmerovat spravnym smerom prosim?


[quote="pid:340, uid:210"]Znamená to rozdelenie Poľska na Varšavské voj., Polónium a Prusko?[/quote] Tiez by ma zaujimalo, ako to myslel. Pomorie ake? Historicke vychodne a zapadne, alebo dnesne Pomorze? Warsavske vojvodstvo je aky pojem? Historicky? A s tou Prusiou a Poloniou ma dostal uplne. Viete ma niekto nasmerovat spravnym smerom prosim?

Ako pekne sa to číta, ale z dnešného pohľadu mi to príde ako riadne sci-fi čo sa týka obnovenia Veľkej Moravy (VM). Ak som dobre pochopil automatický preklad, tak nehovoril, že má byť i druhé hlavné mesto na Morave ale, že hlavné mesto by bola (dočasne) Bratislava a potom by bolo nutné obnoviť starodávne hlavné mesto VM. A to bola pravdepodobne Nitra, možno mesto na ktorom leží dnešné Brno.


Inak z tohoto pohľadu ale dáva zmysel ten aktuálny útok na Nitru. GP sa tak snaží skomplikovať / zablokovať túto obnovu.


Ako pekne sa to číta, ale z dnešného pohľadu mi to príde ako riadne sci-fi čo sa týka obnovenia Veľkej Moravy (VM). Ak som dobre pochopil automatický preklad, tak nehovoril, že má byť i druhé hlavné mesto na Morave ale, že hlavné mesto by bola (dočasne) Bratislava a potom by bolo nutné obnoviť starodávne hlavné mesto VM. A to bola pravdepodobne Nitra, možno mesto na ktorom leží dnešné Brno. Inak z tohoto pohľadu ale dáva zmysel ten aktuálny útok na Nitru. GP sa tak snaží skomplikovať / zablokovať túto obnovu.
754
4
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept