Zahraničná politika
Matka zesnulého policisty z Kapitolu, Briana Sicknicka: Nebyl udeřen do hlavy Trumpovým příznivcem

Matka policisty Briana Sicknicka, který zemřel 7. ledna, necelý den po událostech v Kapitolu, řekla, že nezemřel na následky úderu hasícím přístrojem do hlavy pro-Trumpovským davem, jak uvedl New York Times a další média, nýbrž nejspíše utrpěl mrtvici.


"Ne, nebyl udeřen do hlavy. Myslíme si, že utrpěl mrtvici, ale nevíme nic jistě." uvedla Gladys Sicknick.
"Rádi bychom věděli, co se stalo."


NY Times, CNN, NBC upravily zprávu až týdny po událostech 6. ledna a vyvrátily původní tvrzení New York Times, že policista Sicknick byl umlácen k smrti hasícím přístrojem.


Dle NY Times se vynořila nová fakta ohledně smrti Briana Sicknicka, která zpochybnují původní oficiální verzi ze zdrojů blízké Kapitolské policii.
Nicméně, tyto zprávy o Sicknickově smrti se vynořovaly již v době vydání článku NY Times, 8. ledna...


Nepodložené obvinění, že policista byl zabit protestujícím, bylo užíváno vedoucími impeachmentu ve Sněmovně reprezentantů jako argument k tomu, že by měl být Trump odsouzen v senátním procesu impeachmentu ohledně svého projevu z 6. ledna, který způsobil napadení Kapitolu.


Patologové nevypustili žádnou oficiální zprávu ohledně příčiny Sicknickovy smrti.


Mezitím, nikdo nebyl za jeho smrt zatčen ani oficiálně vyhlášen podezřelým a i přesto, že vpád do Kapitolu byl přenášen živě, nejsou žádné videozáznamy, které by ukazovaly, že Brian Sicknick byl udeřen hasícím přístrojem do hlavy.


Oficiální prohlášení Kapitolské policie říká: "Strážník Brian D. Sicknick zemřel kvůli zraněnín, prodělaným, když byl ve službě...byl zapojen v opatřeních proti nepokojům ve středu, 6. ledna 2021, v Kapitolu Spojených států a byl zraněn, když byl fyzicky zapojen s protestujícími. Vrátil se do kanceláře své divize (division office), kde zkolaboval. Byl převezen do místní nemocnice, kde podlehl svým zraněnín."


Investigativní novinář Glenn Greenwald minulý týden uvedl, že Sicknickova smrt byla uváděna tak moc, jelikož to byl "jediný příklad toho, že pro-Trumpovský dav někoho zabil, jaký média měla." Dodal, že žádná z dalších čtyř smrtí během protestů nebyla rukama protestujících a jediná osoba, zabitá úmyslným násilím, byla pro-Trumpovská protestující Ashli Babbitt, neozbrojena a z blízké vzdálenosti zastřelena policistou do krku. (Jednalo se samozřejmě o jiného policistu.)


https://www.ntd.com/capitol-police-officer-brian-sicknicks-mother-he-wasnt-hit-on-the-head-by-trump-supporter_571288.html


Matka policisty Briana Sicknicka, který zemřel 7. ledna, necelý den po událostech v Kapitolu, řekla, že nezemřel na následky úderu hasícím přístrojem do hlavy pro-Trumpovským davem, jak uvedl New York Times a další média, nýbrž nejspíše utrpěl mrtvici. "Ne, nebyl udeřen do hlavy. Myslíme si, že utrpěl mrtvici, ale nevíme nic jistě." uvedla Gladys Sicknick. "Rádi bychom věděli, co se stalo." NY Times, CNN, NBC upravily zprávu až týdny po událostech 6. ledna a vyvrátily původní tvrzení New York Times, že policista Sicknick byl umlácen k smrti hasícím přístrojem. Dle NY Times se vynořila nová fakta ohledně smrti Briana Sicknicka, která zpochybnují původní oficiální verzi ze zdrojů blízké Kapitolské policii. Nicméně, tyto zprávy o Sicknickově smrti se vynořovaly již v době vydání článku NY Times, 8. ledna... Nepodložené obvinění, že policista byl zabit protestujícím, bylo užíváno vedoucími impeachmentu ve Sněmovně reprezentantů jako argument k tomu, že by měl být Trump odsouzen v senátním procesu impeachmentu ohledně svého projevu z 6. ledna, který způsobil napadení Kapitolu. Patologové nevypustili žádnou oficiální zprávu ohledně příčiny Sicknickovy smrti. Mezitím, nikdo nebyl za jeho smrt zatčen ani oficiálně vyhlášen podezřelým a i přesto, že vpád do Kapitolu byl přenášen živě, nejsou žádné videozáznamy, které by ukazovaly, že Brian Sicknick byl udeřen hasícím přístrojem do hlavy. Oficiální prohlášení Kapitolské policie říká: "Strážník Brian D. Sicknick zemřel kvůli zraněnín, prodělaným, když byl ve službě...byl zapojen v opatřeních proti nepokojům ve středu, 6. ledna 2021, v Kapitolu Spojených států a byl zraněn, když byl fyzicky zapojen s protestujícími. Vrátil se do kanceláře své divize _(division office)_, kde zkolaboval. Byl převezen do místní nemocnice, kde podlehl svým zraněnín." Investigativní novinář Glenn Greenwald minulý týden uvedl, že Sicknickova smrt byla uváděna tak moc, jelikož to byl "jediný příklad toho, že pro-Trumpovský dav někoho zabil, jaký média měla." Dodal, že žádná z dalších čtyř smrtí během protestů nebyla rukama protestujících a jediná osoba, zabitá úmyslným násilím, byla pro-Trumpovská protestující Ashli Babbitt, neozbrojena a z blízké vzdálenosti zastřelena policistou do krku. _(Jednalo se samozřejmě o jiného policistu.)_ https://www.ntd.com/capitol-police-officer-brian-sicknicks-mother-he-wasnt-hit-on-the-head-by-trump-supporter_571288.html
Upravené 25. 2. 2021 o 17:39

"FBI nemůže zveřejnit příčinu smrti Briana Sicknicka"


Direktor FBI, Christopher Wray, na otázku republikánského senátora Chucka Grassleyho během úterního senátního slyšení, zda FBI zjistila příčinu Sicknickovy smrti, odpověděl, že jsou protichůdné zprávy.


...Takže, při impeachmentu Trumpa použili výše zmíněné tvrzení o tom, že Trumpovi příznivci způsobili policistovu smrt úderem hasícího přístroje a mnoho dalších lživých tvrzení a teď se kroutí jak přišlápnutý had.


https://www.ntd.com/fbi-cannot-disclose-the-cause-of-death-of-officer-brian-sicknick-director-wray_575117.html


"FBI nemůže zveřejnit příčinu smrti Briana Sicknicka" Direktor FBI, Christopher Wray, na otázku republikánského senátora Chucka Grassleyho během úterního senátního slyšení, zda FBI zjistila příčinu Sicknickovy smrti, odpověděl, že jsou protichůdné zprávy. ...Takže, při impeachmentu Trumpa použili výše zmíněné tvrzení o tom, že Trumpovi příznivci způsobili policistovu smrt úderem hasícího přístroje a mnoho dalších lživých tvrzení a teď se kroutí jak přišlápnutý had. https://www.ntd.com/fbi-cannot-disclose-the-cause-of-death-of-officer-brian-sicknick-director-wray_575117.html
231
1
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept