Mimo kategórií
Nova barevna policka ruzneho druhu
Y

Pro admina!
Nove se vyskytuje hejno ruznych barevnych policek, ktera ale , dle meho, odvadi pozornost od daneho textu a jeho vyznamu, spise rusi, nez pomahaji. Neni v jednoduchosti krasa? smile
Pokud jsou zde kolegove stejneho nazoru, prosim, dejte o sobe vedet.


Pro admina! Nove se vyskytuje hejno ruznych barevnych policek, ktera ale , dle meho, odvadi pozornost od daneho textu a jeho vyznamu, spise rusi, nez pomahaji. Neni v jednoduchosti krasa? :) Pokud jsou zde kolegove stejneho nazoru, prosim, dejte o sobe vedet.

Neni v jednoduchosti krasa?


Ano, v jednoduchosti je krasa. S tym suhlasim, a preto som vybral tuto aplikaciu fora. Ak by si sa pozrela na ine aplikacie, tak tych "policok" maju podstatne viac. Oni totizto maju svoje opodstatnenie. Zlte ti hned indikuje novu temu a cervene novy prispevok, resp. prispevky v teme. A ked kliknes na to cervene "policko", tak ta to hned presunie na ten konkretny prispevok a este ti ho aj na chvilu vyzlti a nemusis skrolovat a hladat ten prispevok rucne. Nemyslim si, ze tieto dva druhy "policok" odvadzaju pozornost, skor by som povedal, ze prispievaju k lepsej orientacii na fore. A to, ze ich tam je na tvoj vkus vela, je len znamka toho, ze sa forum dobre rozbieha a ludia maju zaujem pisat, resp. zdielat informacie.


[quote="pid:323, uid:68"]Neni v jednoduchosti krasa?[/quote] Ano, v jednoduchosti je krasa. S tym suhlasim, a preto som vybral tuto aplikaciu fora. Ak by si sa pozrela na ine aplikacie, tak tych "policok" maju podstatne viac. Oni totizto maju svoje opodstatnenie. Zlte ti hned indikuje novu temu a cervene novy prispevok, resp. prispevky v teme. A ked kliknes na to cervene "policko", tak ta to hned presunie na ten konkretny prispevok a este ti ho aj na chvilu vyzlti a nemusis skrolovat a hladat ten prispevok rucne. Nemyslim si, ze tieto dva druhy "policok" odvadzaju pozornost, skor by som povedal, ze prispievaju k lepsej orientacii na fore. A to, ze ich tam je na tvoj vkus vela, je len znamka toho, ze sa forum dobre rozbieha a ludia maju zaujem pisat, resp. zdielat informacie.

Ja súhlasím. Je to prehľadné. Ďakujem a pozdravujem.


Ja súhlasím. Je to prehľadné. Ďakujem a pozdravujem.

A to, ze ich tam je na tvoj vkus vela, je len znamka toho, ze sa forum dobre rozbieha a ludia maju zaujem pisat, resp. zdielat informacie.


Neo, na barevnych polickach se asi neshodneme, ale za to mam velmi kladny vztah ke trem teckam. Ty nemaji chybu smile.


[quote="pid:327, uid:1"]A to, ze ich tam je na tvoj vkus vela, je len znamka toho, ze sa forum dobre rozbieha a ludia maju zaujem pisat, resp. zdielat informacie.[/quote] Neo, na barevnych polickach se asi neshodneme, ale za to mam velmi kladny vztah ke trem teckam. Ty nemaji chybu :).
511
3
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept