Egregoriálno-matričné riadenie
Zomrel básnik a beatnik Lawrence Ferlinghetti

Vo veku 101 rokov zomrel v pondelok 22.2.2021 vo svojom dome v San Franciscu americký básnik, prozaik, prekladateľ, maliar, vydavateľ a najstarší žijúci beatnik Lawrence Ferlinghetti. Angažoval sa aj v protivojnovom hnutí a v boji za zlepšenie životného prostredia.


https://kultura.pravda.sk/kniha/clanok/579073-zomrel-beatnik-lawrence-ferlinghetti/


Vo veku 101 rokov zomrel v pondelok 22.2.2021 vo svojom dome v San Franciscu americký básnik, prozaik, prekladateľ, maliar, vydavateľ a najstarší žijúci beatnik Lawrence Ferlinghetti. Angažoval sa aj v protivojnovom hnutí a v boji za zlepšenie životného prostredia. https://kultura.pravda.sk/kniha/clanok/579073-zomrel-beatnik-lawrence-ferlinghetti/

Daft Punk taky.....(virtuálně)

Disklajmer: toto není rozbor, toto je pouze výčet


Jeden hot a druhý čehý.
Rozlad tandemu? Zpomalení chodu jednoho křídla? Usínání jednoho křídla?
Sebedestrukční mechanismus skrytě zabudovaný pod povrchem. (K čemu je ale sebedestrukční mechanismus, který nemohu sám spustit?)
Autodestrukce. Trik partnerskýma rukama. Lze spustit jen spoluprací obou křídel.
Hybernace jednoho křídla. Kosmo-nauti neumírají, ale hybernují, usínají.
Druhé křídlo po triku pokračuje v pohybu.
Vševidoucí oko v trojúhelníku.
Pozoruje.
Západ slunce Západu.
Za zpěvu andělských chórů: “...hold on - if love is the answer your home - hold on...”


Kluci nosí na krku rádi přívěšek s pyramidou. Černá, stříbrná a zlatá, barvy žreců.


”hold on” má více významů, např.
držet se, přidržovat se čeho rukou, i přen. zásad ap.
vydržet, držet (se) nepodlehnout
hovor. počkat, mít strpení
udržet si, ubránit (si), podržet si výhodu, moc ap.


Doplněk:
Refrén je "Cut From Daft Punk Robots Love Song "Touch" From Their Album Random Access Memory" - tedy refrén je výsek z písně "Touch" - dotyk ~ zmáčknutí autodestrukčního tlačítka?


Změna - na základě kauzy "Janovský sesutý hřbitov":

Tak to se o ty kostlivce postará jedno křídlo GP. To těm prašivcům kteří poklonkují bažině, nastávají vzrušující časy.

Hybernujíci křídlo - to, které z bezpečné vzdálenosti od výbuchu odchází v klidu směrem k západu Slunce, když Slunce zapadá, jde se spát
Aktivizované křídlo - to, které zdánlivě "vybuchne"
Větší detail zde
Ještě se musím vrátit ke kostlivcům.


[quote="pid:4731, uid:190"]Daft Punk taky.....(virtuálně)[/quote] Disklajmer: toto není rozbor, toto je pouze výčet Jeden hot a druhý čehý. Rozlad tandemu? Zpomalení chodu jednoho křídla? Usínání jednoho křídla? Sebedestrukční mechanismus skrytě zabudovaný pod povrchem. (K čemu je ale sebedestrukční mechanismus, který nemohu sám spustit?) Autodestrukce. Trik partnerskýma rukama. Lze spustit jen spoluprací obou křídel. Hybernace jednoho křídla. Kosmo-nauti neumírají, ale hybernují, usínají. Druhé křídlo po triku pokračuje v pohybu. Vševidoucí oko v trojúhelníku. Pozoruje. Západ slunce Západu. Za zpěvu andělských chórů: “...hold on - if love is the answer your home - hold on...” Kluci nosí na krku rádi přívěšek s pyramidou. Černá, stříbrná a zlatá, barvy žreců. ”hold on” má více významů, např. držet se, přidržovat se čeho rukou, i přen. zásad ap. vydržet, držet (se) nepodlehnout hovor. počkat, mít strpení udržet si, ubránit (si), podržet si výhodu, moc ap. Doplněk: Refrén je "Cut From Daft Punk Robots Love Song "Touch" From Their Album Random Access Memory" - tedy refrén je výsek z písně "Touch" - dotyk ~ zmáčknutí autodestrukčního tlačítka? Změna - na základě kauzy "Janovský sesutý hřbitov": [quote="pid:4818, uid:185"]Tak to se o ty kostlivce postará jedno křídlo GP. To těm prašivcům kteří poklonkují bažině, nastávají vzrušující časy.[/quote] Hybernujíci křídlo - to, které z bezpečné vzdálenosti od výbuchu odchází v klidu směrem k západu Slunce, když Slunce zapadá, jde se spát Aktivizované křídlo - to, které zdánlivě "vybuchne" Větší detail zde [quote="pid:4950, uid:240"]Ještě se musím vrátit ke kostlivcům.[/quote]
Upravené 26. 2. 2021 o 02:43

Vo veku 101 rokov zomrel v pondelok 22.2.2021


"Príčinou jeho smrti bolo intersticiálne ochorenie pľúc, uviedol pre AP básnikov syn Lorenzo. ... Uviedol tiež, že jeho otec, ktorý by sa v marci bol dožil 102 rokov, dostal minulý týždeň prvú dávku vakcíny proti chorobe COVID-19.


"Na recepci jsem byl, to ano, ale nic takového jsem neplatil. Ta částka absolutně nesouhlasí..."


[quote="pid:4730, uid:12"]Vo veku 101 rokov zomrel v pondelok 22.2.2021[/quote] "Príčinou jeho smrti bolo intersticiálne **ochorenie pľúc**, uviedol pre AP básnikov syn Lorenzo. ... Uviedol tiež, že jeho otec, ktorý by sa v marci bol dožil 102 rokov, **dostal minulý týždeň prvú dávku vakcíny** proti chorobe COVID-19. "Na recepci jsem byl, to ano, ale nic takového jsem neplatil. Ta částka absolutně nesouhlasí..."
Upravené 24. 2. 2021 o 11:07

Rozlad tandemu? Zpomalení chodu jednoho křídla? Usínání jednoho křídla?


Možno súvis so zákonom času? Jedno, strieborné, krídlo nedokáže (nechce (?) v zmysle dobrovoľnosti) udržať krok s realitou a pokračuje len to zlaté (do zlatého veku?) pri západe slnka. Pričom západ slnka môže predstavovať nový deň, či kapitolu dejín - niektoré systémy viery, ak sa nemýlim, považujú za začiatok nového dňa čas západu slnka.


Ak je (bol) Daft Punk hovorcom GP, čo to znamená?


Za zpěvu andělských chórů: “...hold on - if love is the answer your home - hold on...”


Ak dobre počujem, tak sa v tej sekvencii spieva:



Hold on... If love is the answer you're at home...



Čo by som voľnejšie preložil ako:



Počkaj (resp. stoj, v zmysle nepokračuj), ak je odpoveďou láska, si doma ( v zmysle "máš to" resp. "prišiel si na to" )...



Otázka je... Na akú otázku je odpoveď láska, ktorá predstavuje cieľ cesty? (Možno... Aký je zmysel života?)


Alebo láska predstavuje zmierenie sa so situáciou a jej vyhodnotenie takým spôsobom, že nastal časť ukončiť existenciu, pretože účel cesty v tejto forme sa už naplnil, a vrátiť sa domov - k Bohu?


Chorál sa opakuje dva krát (jeden krát so sprievodom nástrojov či efektov, druhý krát bez) a ukončený, resp. odseknutý je v mieste za "you're". Teda "Hold on, if love is the answer you're.", pričom nevypovedaná zostáva časť "at home". Preklad tej prvej časti by potom mohol byť:



"Ak odpoveď je láska, tak si (v zmysle existencie)."



Alebo je to nejako inak - uhlov pohľadu, z ktorých sa dá na vec pozerať, je určite viac smile...


[quote="pid:4747, uid:240"]Rozlad tandemu? Zpomalení chodu jednoho křídla? Usínání jednoho křídla?[/quote] Možno súvis so zákonom času? Jedno, strieborné, krídlo nedokáže (nechce (?) v zmysle dobrovoľnosti) udržať krok s realitou a pokračuje len to zlaté (do zlatého veku?) pri západe slnka. Pričom západ slnka môže predstavovať nový deň, či kapitolu dejín - niektoré systémy viery, ak sa nemýlim, považujú za začiatok nového dňa čas západu slnka. Ak je (bol) Daft Punk hovorcom GP, čo to znamená? [quote="pid:4747, uid:240"]Za zpěvu andělských chórů: “...hold on - if love is the answer your home - hold on...”[/quote] Ak dobre počujem, tak sa v tej sekvencii spieva: > Hold on... If love is the answer you**'re** at home... Čo by som voľnejšie preložil ako: > Počkaj (resp. stoj, v zmysle nepokračuj), ak je odpoveďou láska, si doma ( v zmysle "máš to" resp. "prišiel si na to" )... Otázka je... Na akú otázku je odpoveď láska, ktorá predstavuje cieľ cesty? (Možno... Aký je zmysel života?) Alebo láska predstavuje zmierenie sa so situáciou a jej vyhodnotenie takým spôsobom, že nastal časť ukončiť existenciu, pretože účel cesty v tejto forme sa už naplnil, a vrátiť sa domov - k Bohu? Chorál sa opakuje dva krát (jeden krát so sprievodom nástrojov či efektov, druhý krát bez) a ukončený, resp. odseknutý je v mieste za "you're". Teda "Hold on, if love is the answer you're.", pričom nevypovedaná zostáva časť "at home". Preklad tej prvej časti by potom mohol byť: > "Ak odpoveď je láska, tak si (v zmysle existencie)." Alebo je to nejako inak - uhlov pohľadu, z ktorých sa dá na vec pozerať, je určite viac :)...

Ak dobre počujem, tak sa v tej sekvencii spieva:

Jsem si právě vůbec nebyl jistý, co přesně v textu říkají.
Snažil jsem se gúglit slova k té písni.
Dlouho jsem nemohl nic najít, až jsem našel toto
https://www.youtube.com/watch?v=uXe2IC_Idf8
a to jsem prezentoval jako “...hold on - if love is the answer your home - hold on...”.
Váhal jsem, jestli to nemám dát s čárkou takto, “...hold on - if love is the answer, your home - hold on...”, ale nakonec jsem se tam rozhodl zachovat tu vícesmyslnost.
S tou čárkou navíc jsme na smyslu co píšeš Ty
"...if love is the answer you're (at) home..." (ta předložka asi není povinná)


Před chvílí jsem zde
https://www.songlyricsplace.com/daft-punk-epilogue-lyrics/
našel toto (tedy totéž)
"If love is the answer your home
Hold on
If love is the answer your home
Hold on"
a o kousek níže na téže stránce je popsáno, že jde o úryvek z refrénu písně "Touch" a tam ten text zní takto:
Home, hold on, if love is the answer, you’re home
Hold on, if love is the answer, you’re home
...
Hold on, if love is the answer, you’re home
Hold on, if love is the answer, you’re–


Komu nebo čemu slouží Daft Punk (a kreslené seriály) plyne z jejich oficiálních videí, například zde
https://www.youtube.com/watch?v=gAjR4_CbPpQ


[quote="pid:4811, uid:331"]Ak dobre počujem, tak sa v tej sekvencii spieva:[/quote] Jsem si právě vůbec nebyl jistý, co přesně v textu říkají. Snažil jsem se gúglit slova k té písni. Dlouho jsem nemohl nic najít, až jsem našel toto https://www.youtube.com/watch?v=uXe2IC_Idf8 a to jsem prezentoval jako “...hold on - if love is the answer your home - hold on...”. Váhal jsem, jestli to nemám dát s čárkou takto, “...hold on - if love is the answer, your home - hold on...”, ale nakonec jsem se tam rozhodl zachovat tu vícesmyslnost. S tou čárkou navíc jsme na smyslu co píšeš Ty "...if love is the answer you're (at) home..." (ta předložka asi není povinná) Před chvílí jsem zde https://www.songlyricsplace.com/daft-punk-epilogue-lyrics/ našel toto (tedy totéž) "If love is the answer your home Hold on If love is the answer your home Hold on" a o kousek níže **na téže** stránce je popsáno, že jde o úryvek z refrénu písně "Touch" a tam ten text zní takto: Home, hold on, if love is the answer, you’re home Hold on, if love is the answer, you’re home ... Hold on, if love is the answer, you’re home Hold on, if love is the answer, you’re– Komu nebo čemu slouží Daft Punk (a kreslené seriály) plyne z jejich oficiálních videí, například zde https://www.youtube.com/watch?v=gAjR4_CbPpQ

Západ slunce Západu.

Nie je to východ slnka? (prebiehajúci v "praskline" v mrakoch, nie z obzoru planéty)


strieborná helma - širokouhlý priezor - ploché videnie (+ oddelene ústa a nos)
zlatá helma - rozsiahly priezor široký zdola až hore


Príčinou jeho smrti bolo intersticiálne ochorenie pľúc

intersticiálny - medzitkanivový priestor(mimoštruktúrny priestor), tkanivový mok


you’re home

Je aj slovné vyjadrenie, keď jeden niečo uhádne a druhý vyjadrí súhlas a povie a sme doma


[quote="pid:4747, uid:240"]Západ slunce Západu.[/quote] Nie je to východ slnka? (prebiehajúci v "praskline" v mrakoch, nie z obzoru planéty) strieborná helma - širokouhlý priezor - ploché videnie (+ oddelene ústa a nos) zlatá helma - rozsiahly priezor široký zdola až hore [quote="pid:4753, uid:240"]Príčinou jeho smrti bolo intersticiálne ochorenie pľúc[/quote] intersticiálny - medzitkanivový priestor(mimoštruktúrny priestor), tkanivový mok [quote="pid:4928, uid:240"]you’re home[/quote] Je aj slovné vyjadrenie, keď jeden niečo uhádne a druhý vyjadrí súhlas a povie **a sme doma**

a sme doma
..jednooký a slepý jdou navštívít babičku bydlící na druhé straně lesa. V lese jednooký zakopne a vypíchne si své jediné funkční oko. ......a prohlásí...tak jsme došli. Ahoj babi ....řekne slepý.


[quote="pid:4934, uid:254"]a sme doma[/quote]..jednooký a slepý jdou navštívít babičku bydlící na druhé straně lesa. V lese jednooký zakopne a vypíchne si své jediné funkční oko. ......a prohlásí...tak jsme došli. Ahoj babi ....řekne slepý.

Vedi.Vini......

Nie je to východ slnka?

Technicky máš možná pravdu (tj. jak to bylo fyzicky točeno), konec konců, při Slunce západu bývají červánky, které zde chybí.
Proč jsem vsadil na “západ”:
i. pokud vezmeme v úvahu video jako celek z hlediska světelných podmínek, je více světla na počátku než na konci
ii. celé video má velice pochmurnou atmosféru, to mi nesedí s východem Slunce, ty pochmurné nejsou
iii. uprostřed je prostřih na jejich logo, ve kterém se slunce nejdříve rozsvítí a pak zhasne
iv. na konci videa je nejprve utnuta hudba a potom dojde k utnutí i chóru, utnutí je konec, nikoliv začátek, nikoliv východ Slunce


[quote="pid:4934, uid:254"]Nie je to východ slnka?[/quote] Technicky máš možná pravdu (tj. jak to bylo fyzicky točeno), konec konců, při Slunce západu bývají červánky, které zde chybí. Proč jsem vsadil na “západ”: i. pokud vezmeme v úvahu video jako celek z hlediska světelných podmínek, je více světla na počátku než na konci ii. celé video má velice pochmurnou atmosféru, to mi nesedí s východem Slunce, ty pochmurné nejsou iii. uprostřed je prostřih na jejich logo, ve kterém se slunce nejdříve rozsvítí a pak zhasne iv. na konci videa je nejprve utnuta hudba a potom dojde k utnutí i chóru, utnutí je konec, nikoliv začátek, nikoliv východ Slunce

tak jsme došli. Ahoj babi

Starej.
Známej.
Dobrej.
Ale patří to spíš sem
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/656/vtipy
´s mi zavařil s tou daftovinou...
Ale sedí mi to na ty kostlivce v moři napravo od Janova.


[quote="pid:4940, uid:190"]tak jsme došli. Ahoj babi[/quote] Starej. Známej. Dobrej. Ale patří to spíš sem https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/656/vtipy ´s mi zavařil s tou daftovinou... Ale sedí mi to na ty kostlivce v moři napravo od Janova.
Upravené 25. 2. 2021 o 23:04

s mi zavařil s tou daftovinou
...ale popasíroval jsi to pěkně. Jen doplním...Jsou to frantíci a ve švajcu je pohoří Jury ( po keltsku Jor) a údolí tamtéž Je to Mekka světovejch hodinářů a šprechtí tam taky jak žabožrouti. To jen tak na okraj, kdyby někdo hledal adresu ...na hodináře klik smile


[quote="pid:4942, uid:240"]s mi zavařil s tou daftovinou[/quote]...ale popasíroval jsi to pěkně. Jen doplním...Jsou to frantíci a ve švajcu je pohoří Jury ( po keltsku Jor) a údolí tamtéž Je to [Mekka](https://en.wikipedia.org/wiki/Jura-Nord_vaudois_District) světovejch hodinářů a šprechtí tam taky jak žabožrouti. To jen tak na okraj, kdyby někdo hledal adresu ...na hodináře [klik](http://www.unesco-mediain.cz/images/reportaz-svycarsko2.pdf) 8)

Vedi.Vini......

Upravené 25. 2. 2021 o 23:34

ii. celé video má velice pochmurnou atmosféru, to mi nesedí s východem Slunce


Kľudne to môžu byť nahrané v rozdielne dni a to zatiahnutá obloha počas videa a konečné roztrhnuté mraky, aby sa vyjadrila nejaká myšlienka. Ináč, ak dobre pozerám, tak slnko stúpa nad obzor. Je to vidieť pred koncom videa. Posúvaj si video zrýchlene dopredu a nazad.


Fakticky pred tým sekom je slnko ešte trochu zahalené mrakmi a hudba je zmiešaná, nie veľmi jasných slov, ale po "seknutí" už prenikajú lúče slnka, ktoré stúpa hore, šum sa vytratí a znejú len slová.


[quote="pid:4941, uid:240"]ii. celé video má velice pochmurnou atmosféru, to mi nesedí s východem Slunce[/quote] Kľudne to môžu byť nahrané v rozdielne dni a to zatiahnutá obloha počas videa a konečné roztrhnuté mraky, aby sa vyjadrila nejaká myšlienka. Ináč, ak dobre pozerám, tak slnko stúpa nad obzor. Je to vidieť pred koncom videa. Posúvaj si video zrýchlene dopredu a nazad. Fakticky pred tým sekom je slnko ešte trochu zahalené mrakmi a hudba je zmiešaná, nie veľmi jasných slov, ale po "seknutí" už prenikajú lúče slnka, ktoré stúpa hore, šum sa vytratí a znejú len slová.

Ešte vidím jeden aspekt vo videu, ktorý sme nespomenuli, hoci sa ho Archal vo svojom príspevku vyššie čiastočne dotkol - nápoveda? smile


Video, na ktoré poslal linku Archal, bolo zverejnené 22.02.2021 (deň.mesiac.rok). Na začiatku videa sa uvádza práve tento dátum, ale je zapísaný ako 02:22:21. Vidí sa mi to nezvyčané z viacerých dôvodov:


  • je použitý anglický/americký/austrálsky formát, teda prvý v zápise je mesiac, potom deň, potom rok, napriek tomu, že Daft Punk je skupina z Európy ako uviedol Archal vo svojom príspevku vyššie - ešte aj to slovo "hodinári" z Archalovho príspevku súvisí s časom... smile

  • ako oddeľovač je použitá dvojbodka a nie bodka (bežne používaná na oddeľovanie dňa, mesiaca a roka v Európe) či čiarka, ktorá sa používa napríklad v ISO formáte na oddeľovanie roka, mesiaca a dňa. Dvojbodka sa však bežne používa na oddelenie hodín, minút a sekúnd.


Ďalej, vo videu je s časom výrazne súvisiace odpočitávanie - v sekundách, čo je bežne používaná najmenšia jednotka v zápise času (hodina:minúta:sekunda). V zápise dátumu je najmenšou jednotkou času deň (deň, mesiac, rok, hoci v ISO formáte to máme logickejšie usporiadané, aspoň vzhľadom na túto úvahu - t.j. rok, mesiac, deň).


Vo videu sa po prepnutí spínača začína 60 sekundové odpočítavanie. Ak vymeníme sekundy za dni, tak dostaneme 60 dňové odpočítavanie so začiatkom (?) od 22.02.2021.


Môžeme si teda položiť otázku: Udeje sa niečo zaujímavé okolo 23.04.2021, 1 mesiac a 3 dni po jarnej rovnodennosti? Niečo, čo by mohlo výrazne ovplyvniť krajiny, ktoré používajú zápis dátumu vo formáte mesiac, rok, deň?


Možno exploduje cena komodity reprezentovanej farbou helmy vybuchujúceho robota? To by však ovplyvnilo omnoho viac krajín než len tie spomenuté v predchádzajúcom odstavci...


Ešte vidím jeden aspekt vo videu, ktorý sme nespomenuli, hoci sa ho Archal vo svojom príspevku vyššie čiastočne dotkol - nápoveda? ;) Video, na ktoré poslal linku Archal, bolo zverejnené 22.02.2021 (deň.mesiac.rok). Na začiatku videa sa uvádza práve tento dátum, ale je zapísaný ako 02:22:21. Vidí sa mi to nezvyčané z viacerých dôvodov: - je použitý anglický/americký/austrálsky formát, teda prvý v zápise je mesiac, potom deň, potom rok, napriek tomu, že Daft Punk je skupina z Európy ako uviedol Archal vo svojom príspevku vyššie - ešte aj to slovo "hodinári" z Archalovho príspevku súvisí s časom... :D - ako oddeľovač je použitá dvojbodka a nie bodka (bežne používaná na oddeľovanie dňa, mesiaca a roka v Európe) či čiarka, ktorá sa používa napríklad v ISO formáte na oddeľovanie roka, mesiaca a dňa. Dvojbodka sa však bežne používa na oddelenie hodín, minút a sekúnd. Ďalej, vo videu je s časom výrazne súvisiace odpočitávanie - v sekundách, čo je bežne používaná najmenšia jednotka v zápise času (hodina:minúta:sekunda). V zápise dátumu je najmenšou jednotkou času deň (deň, mesiac, rok, hoci v ISO formáte to máme logickejšie usporiadané, aspoň vzhľadom na túto úvahu - t.j. rok, mesiac, deň). Vo videu sa po prepnutí spínača začína 60 sekundové odpočítavanie. Ak vymeníme sekundy za dni, tak dostaneme 60 dňové odpočítavanie so začiatkom (?) od 22.02.2021. Môžeme si teda položiť otázku: Udeje sa niečo zaujímavé okolo 23.04.2021, **1** mesiac a **3** dni po jarnej rovnodennosti? Niečo, čo by mohlo výrazne ovplyvniť krajiny, ktoré používajú zápis dátumu vo formáte mesiac, rok, deň? Možno exploduje cena komodity reprezentovanej farbou helmy vybuchujúceho robota? To by však ovplyvnilo omnoho viac krajín než len tie spomenuté v predchádzajúcom odstavci...

bolo zverejnené 22.02.2021 (deň.mesiac.rok). Na začiatku videa sa uvádza práve tento dátum, ale je zapísaný ako 02:22:21. Vidí sa mi to nezvyčané

Tohoto jsem si samozřejmě všiml, ale nic dalšího k tomu mi nepřišlo.
Ty dvojtečky mne ale nesmírně vytáčely, věděl jsem, že tím, že dělají z datumu čas, že to něco znamená, ale nevěděl jsem co. Tak jsem to taktně zamlčel ;-)
Nad odpočítáváním jsem se taky zamýšlel - s nulovým výsledkem.


Ale teď to hlavní, milý @sTU, tvoji úvahu dvojtečky/odpočet/stříbro počítám za velice povedenou (grrr, jakto, že jsem něco tak jasného minul?)
Ale doufám, že to tak nevyjde, páč to by bylo šílené.
Konec konců, všechny indicie nasvědčují, že GP chce/potřebuje/musí si udržet stabilitu řízení. A docela mu zatápí bažina s plandemií. Takže kdyby nechal bouchnout stříbro, nevím nevím...

Popravdě, jsem teď trochu “matričně” přetížen a kromě Daft Punku+Janovští kostlivci si nechávám uležet ještě asi 4 rozbory...
Postupně je sem dám, ať mám klid.


Hodináři - hmm, Archal nás trolí? Tebe zaujali jeho hodináři, mne jeho pohoří Jury (žiry, porota, porota soudu, Jurij), Jor (fr. jour den, jery/year/rok). Hmm, ale pravopis toho pohoří je dle wiki “Jura”. Geologické období jura.
V kantonu Jura je město, kde mají sochu jednoho z nejstarších českých vlastizrádců, z rozkazu církve svatého Jana Nepomuckého.


Dodatek:
Video použité pro epilog je založeno na materiálu z roku 2006. Tak teď nevím, jestli to Tvoji stříbrnou dedukci posiluje nebo oslabuje.
“Na rozloučenou zveřejnili osmiminutový klip Epiloque z jejich filmu Electroma z roku 2006.”
https://cs.wikipedia.org/wiki/Daft_Punk


[quote="pid:5044, uid:331"]bolo zverejnené 22.02.2021 (deň.mesiac.rok). Na začiatku videa sa uvádza práve tento dátum, ale je zapísaný ako 02:22:21. Vidí sa mi to nezvyčané[/quote] Tohoto jsem si samozřejmě všiml, ale nic dalšího k tomu mi nepřišlo. Ty dvojtečky mne ale nesmírně vytáčely, věděl jsem, že tím, že dělají z datumu čas, že to něco znamená, ale nevěděl jsem co. Tak jsem to taktně zamlčel ;-) Nad odpočítáváním jsem se taky zamýšlel - s nulovým výsledkem. Ale teď to hlavní, milý @sTU, tvoji úvahu dvojtečky/odpočet/stříbro počítám za velice povedenou (grrr, jakto, že jsem něco tak jasného minul?) Ale doufám, že to tak nevyjde, páč to by bylo šílené. Konec konců, všechny indicie nasvědčují, že GP chce/potřebuje/musí si udržet stabilitu řízení. A docela mu zatápí bažina s plandemií. Takže kdyby nechal bouchnout stříbro, nevím nevím... Popravdě, jsem teď trochu “matričně” přetížen a kromě Daft Punku+Janovští kostlivci si nechávám uležet ještě asi 4 rozbory... Postupně je sem dám, ať mám klid. Hodináři - hmm, Archal nás trolí? Tebe zaujali jeho hodináři, mne jeho pohoří Jury (žiry, porota, porota soudu, Jurij), Jor (fr. jour den, jery/year/rok). Hmm, ale pravopis toho pohoří je dle wiki “Jura”. Geologické období jura. V kantonu Jura je město, kde mají sochu jednoho z nejstarších českých vlastizrádců, z rozkazu církve svatého Jana Nepomuckého. Dodatek: Video použité pro epilog je založeno na materiálu z roku 2006. Tak teď nevím, jestli to Tvoji stříbrnou dedukci posiluje nebo oslabuje. “Na rozloučenou zveřejnili osmiminutový klip Epiloque z jejich filmu Electroma z roku 2006.” https://cs.wikipedia.org/wiki/Daft_Punk
Upravené 27. 2. 2021 o 02:43

Kľudne to môžu byť nahrané v rozdielne dni

tak slnko stúpa nad obzor

K tomu jenom zopakuji
Technicky máš možná pravdu (tj. jak to bylo fyzicky točeno), konec konců, při Slunce západu bývají červánky, které zde chybí.

Ale s východem Slunce se nemohu ztotožnit, i kdybych se měl mýlit.
Vycházím z celkového děje toho videa: přijde mi, že děj probíhá v “současném” okamžiku.
A druhá věc: spolupracovali spolu milion let a Slunce tomu jednomu začne vycházet (nový začátek přijde) teprve až se zbaví toho druhého? Je to jejich společný epilog a předpokládám, kdyby se rozešli ve zlém, netočili by společně. Což je částečně nekorektní argument, protože video použité pro epilog je založeno na materiálu z roku 2006.
“Na rozloučenou zveřejnili osmiminutový klip Epiloque z jejich filmu Electroma z roku 2006.”
https://cs.wikipedia.org/wiki/Daft_Punk


Důvod rozchodu neoznámili. Možná to ani není rozchod. Možná ještě někdy přijde jejich comeback.


[quote="pid:5011, uid:254"]Kľudne to môžu byť nahrané v rozdielne dni[/quote] [quote="pid:5011, uid:254"]tak slnko stúpa nad obzor[/quote] K tomu jenom zopakuji [quote="pid:4941, uid:240"]Technicky máš možná pravdu (tj. jak to bylo fyzicky točeno), konec konců, při Slunce západu bývají červánky, které zde chybí.[/quote] Ale s východem Slunce se nemohu ztotožnit, i kdybych se měl mýlit. Vycházím z celkového děje toho videa: přijde mi, že děj probíhá v “současném” okamžiku. A druhá věc: spolupracovali spolu milion let a Slunce tomu jednomu začne vycházet (nový začátek přijde) teprve až se zbaví toho druhého? Je to jejich společný epilog a předpokládám, kdyby se rozešli ve zlém, netočili by společně. Což je částečně nekorektní argument, protože video použité pro epilog je založeno na materiálu z roku 2006. “Na rozloučenou zveřejnili osmiminutový klip Epiloque z jejich filmu Electroma z roku 2006.” https://cs.wikipedia.org/wiki/Daft_Punk Důvod rozchodu neoznámili. Možná to ani není rozchod. Možná ještě někdy přijde jejich comeback.

spolupracovali spolu milion let


Neviem či milión... smile


Ja nevychádzam z toho, že sa jedná o jedno a druhé krídlo GP.


Hovoriť striebro, mlčať zlato
pravá ruka, strieborná - ľavá hemisféra, abstraktno logické myslenie, zavedenie slov, úloh do praxe, štruktúr, vonkajší prejav atď.
ľavá ruka, zlatá - pravá hemisféra, obrazno procesné myslenie, rozlíšenie, intúícia, budúcnosť, atď.


Našiem som (zlatá helma) východ z tejto temnej (zatiahnutej) doby a ty (strieborný) nevládzeš, alebo nechceš držať so mnou krok. Strieborný nechce pokračovať (sa zmeniť) v smere za zlatým a rozhodne sa nechať od zlatého zničiť, uvedomením si aj tak svojho konca.


Proste je to podľa mňa prejav určitej formy procesu a nie jedného a druhého krídla GP.


[quote="pid:5054, uid:240"]spolupracovali spolu milion let[/quote] Neviem či milión... :) Ja nevychádzam z toho, že sa jedná o jedno a druhé krídlo GP. Hovoriť striebro, mlčať zlato pravá ruka, strieborná - ľavá hemisféra, abstraktno logické myslenie, zavedenie slov, úloh do praxe, štruktúr, vonkajší prejav atď. ľavá ruka, zlatá - pravá hemisféra, obrazno procesné myslenie, rozlíšenie, intúícia, budúcnosť, atď. Našiem som (zlatá helma) východ z tejto temnej (zatiahnutej) doby a ty (strieborný) nevládzeš, alebo nechceš držať so mnou krok. Strieborný nechce pokračovať (sa zmeniť) v smere za zlatým a rozhodne sa nechať od zlatého zničiť, uvedomením si aj tak svojho konca. Proste je to podľa mňa prejav určitej formy procesu a nie jedného a druhého krídla GP.

ale nic dalšího k tomu mi nepřišlo


  • Tak jo ještě jedna přirávka, nějaké procento obyvatel Švýcarska na vánoce pečou kočku. Může to být jen podobná vizualizace určitého procesu jako u nás ....kapr. Obecně mi běláskové ale nejíme vyšší predátory. Pokud by to někdo chtěl testnout, tak bacha na hlavu....způsobuje prý šílenství.
  • Představitelé Múzických umění opozice řemeslných dokáží sáhnout hluboko do noosféry a odtud "něco náhodou" vylovit. Nemohu to říci, tak to zatančím. To je asi Úhelný kámen bezstrukturního řízení a práce s matricemi .
  • Čená kočka-Egypt Bastet (odvrácená strana měsíce) a její lví (sluneční) opozice Sachmet. Jedna porodila panovníka a druhá jej kojí..Abusír. Bastet -Artemis měsíční bohyně lovu. Její opozice dvojče byl Apollón (Hélios). Artemidin chrám v Efesu a její kult. Jazykové popisují praktiky kultu, kdy muži v ženských šatech, se v tranzu navzájem zbavovali svého "vercajku"...jak symbolické. Tyto praktiky ukončil až Hérostratos...vypálil je.
  • Čínská černá kočka (s mávající pacičkou) prosperita, bohatství obchod...

[quote="pid:5052, uid:240"]ale nic dalšího k tomu mi nepřišlo[/quote] - Tak jo ještě jedna přirávka, nějaké procento obyvatel Švýcarska na vánoce pečou kočku. Může to být jen podobná vizualizace určitého procesu jako u nás ....kapr. Obecně mi běláskové ale nejíme vyšší predátory. Pokud by to někdo chtěl testnout, tak bacha na hlavu....způsobuje prý šílenství. - Představitelé Múzických umění opozice řemeslných dokáží sáhnout hluboko do noosféry a odtud "něco náhodou" vylovit. Nemohu to říci, tak to zatančím. To je asi Úhelný kámen bezstrukturního řízení a práce s matricemi . - Čená kočka-Egypt Bastet (odvrácená strana měsíce) a její lví (sluneční) opozice Sachmet. Jedna porodila panovníka a druhá jej kojí..Abusír. Bastet -Artemis měsíční bohyně lovu. Její opozice dvojče byl Apollón (Hélios). Artemidin chrám v Efesu a její kult. Jazykové popisují praktiky kultu, kdy muži v ženských šatech, se v tranzu navzájem zbavovali svého "vercajku"...jak symbolické. Tyto praktiky ukončil až Hérostratos...vypálil je. - Čínská černá kočka (s mávající pacičkou) prosperita, bohatství obchod...

Vedi.Vini......

Udeje sa niečo zaujímavé okolo 23.04.2021


Tohle datum uz nekolikrat zduraznil Panarin, ze na nej mame cekat, ale nerekl o cem to ma byt. Mozna o navratu Trumpa ...


[quote="pid:5044, uid:331"]Udeje sa niečo zaujímavé okolo 23.04.2021[/quote] Tohle datum uz nekolikrat zduraznil Panarin, ze na nej mame cekat, ale nerekl o cem to ma byt. Mozna o navratu Trumpa ...
Upravené 27. 2. 2021 o 10:40

Ale teď to hlavní, milý @sTU, tvoji úvahu dvojtečky/odpočet/stříbro počítám za velice povedenou (grrr, jakto, že jsem něco tak jasného minul?)

Stavový priestor,či matrica je mnohorozmerná, kde počet rozmerov je najskôr nekonečno. Netrápil by som sa tým, že niečo nevidíme - ja nevidím ani toľko čo vidíš Ty smile. Rád čítam Tvoje príspevky alebo príspevky iných prispievateľov. Pomáha to dopĺňať obraz, na základe ktorého potom možno urobiť informované rozhodnutie či aktívne podporiť vstup do konkrétneho stavu matrice, alebo hľadať iný, vhodnejší, stav.


Ale doufám, že to tak nevyjde, páč to by bylo šílené.


Súhlasím. Toto by mohlo spôsobiť deštrukciu systému, ktorú nikto rozumný nechce. Lepšie je systém vylepšiť, nie zničiť ho. Nedávno sa ku mne dostal názor staršieho človeka: "Čokoľvek len nie vojnu...". Preto mnohí, ktorí čiastočne rozumejú (a keď nerozumejú, tak aspoň tušia) radšej ohnú chrbát do praclíka, akoby dopustili stav deštrukcie - pamäť či pocity musia byť veľmi trýznivé, keď padá takéto rozhodnutie. Matrica je však mnohorozmerná, musíme hľadať riešenie, ktoré nespôsobí ani vojnu, ani praclík. Možnosti sú, len ich násť, treba počúvať, vidieť, cítiť, vo všeobecnosti byť vnímavý/á a v neposlednom rade aj myslieť.


“Na rozloučenou zveřejnili osmiminutový klip Epiloque z jejich filmu Electroma z roku 2006.”
https://cs.wikipedia.org/wiki/Daft_Punk


Zaujímavé. Na uvedenej linke nevidím text presne tak, ako si ho uviedol dnes, 27.02.2021, skoro ráno. Vidím tam napísané:



Samotný obrazový záznam pocházel z jejich videa Electroma z roku 2008.



T.j. nesedí presene myšlienka, vetná konštrukcia a ani rok. Ku koncu stránky vidím:



Stránka byla naposledy editována 23. 2. 2021 v 19:48.



Vidím len tieto možnosti, ako mohol tento stav nastať:


  • Nejaký "caching" server Tebe alebo mne poskytol staršiu/novšiu stránku.
  • Niekto modifikuje stránky s tým, že falšuje dátum modifikácie.
  • Tvoja citácia nebola vytvorená kopírovaním a prilepením, ale písaná ručne a teda s možnosťou zavedenia drobných nepresností.
  • Chybná linka na odkaz do wikipédie.
  • Chyba v softvéri/databáze wikipédie.
  • Chyba na strane príjemcu.

Včera som nejaký čas premýšľal, či vôbec uverejniť odstavec ohľadom striebra, pretože môže spôsobiť (a aj spôsobil) "vlny na hladine". Vidím ešte jednu interpretáciu, ktorá však môže spôsobiť ešte väčšie vlny (teda aspoň jej časť). Uvediem ju, ale nebudem jej venovať viac energie, než je nutné - verím, že čitatelia urobia to isté. Cieľom je zviditeľniť tento stav, ale, pokiaľ možno ho neaktivovať.

Zlatá helma môže reprezentovať slnko. Strieborná helma protipól - mesiac. Uvedené video môže teda predikovať výbuch mesiaca chvíľu po jarnej rovnodennosti. Ďalej...

  • Niektoré názorové prúdy považujú mesiac za hologram. Ak je to pravda, hologram môže "explodovať" (možno nejako informačne) a nebude viac realizovať svoju funkciu - nech už to bolo čokoľvek.
  • Ak je mesiac materiálneho charakteru, dôsledky môžu byť rovnaké, či podobné, ako je uvedené v Zjv 16:21, t.j.: "Z neba padali na ľudí krúpy, okolo osemdesiat libier, a ľudia sa rúhali Bohu pre ranu krupobitia, toto bola tá najstrašnejšia rana."

Omnoho príjemnejší je mi scénar ozvučený @Yori m vyššie, alebo hologramová varianta. Teda výzva pre všetkých ( okrem čítania hrubých kníh smile ), sústreďme energiu na to, čo chceme, nie na to čo nechceme.

[quote="pid:5052, uid:240"]Ale teď to hlavní, milý @sTU, tvoji úvahu dvojtečky/odpočet/stříbro počítám za velice povedenou (grrr, jakto, že jsem něco tak jasného minul?)[/quote] Stavový priestor,či matrica je mnohorozmerná, kde počet rozmerov je najskôr nekonečno. Netrápil by som sa tým, že niečo nevidíme - ja nevidím ani toľko čo vidíš Ty :). Rád čítam Tvoje príspevky alebo príspevky iných prispievateľov. Pomáha to dopĺňať obraz, na základe ktorého potom možno urobiť informované rozhodnutie či aktívne podporiť vstup do konkrétneho stavu matrice, alebo hľadať iný, vhodnejší, stav. [quote="pid:5052, uid:240"]Ale doufám, že to tak nevyjde, páč to by bylo šílené.[/quote] Súhlasím. Toto by mohlo spôsobiť deštrukciu systému, ktorú nikto rozumný nechce. Lepšie je systém vylepšiť, nie zničiť ho. Nedávno sa ku mne dostal názor staršieho človeka: "Čokoľvek len nie vojnu...". Preto mnohí, ktorí čiastočne rozumejú (a keď nerozumejú, tak aspoň tušia) radšej ohnú chrbát do praclíka, akoby dopustili stav deštrukcie - pamäť či pocity musia byť veľmi trýznivé, keď padá takéto rozhodnutie. Matrica je však mnohorozmerná, musíme hľadať riešenie, ktoré nespôsobí ani vojnu, ani praclík. Možnosti sú, len ich násť, treba počúvať, vidieť, cítiť, vo všeobecnosti byť vnímavý/á a v neposlednom rade aj myslieť. [quote="pid:5052, uid:240"]“Na rozloučenou zveřejnili osmiminutový klip Epiloque z jejich filmu Electroma z roku 2006.” https://cs.wikipedia.org/wiki/Daft_Punk[/quote] Zaujímavé. Na uvedenej linke nevidím text presne tak, ako si ho uviedol dnes, 27.02.2021, skoro ráno. Vidím tam napísané: > Samotný obrazový záznam pocházel z jejich videa Electroma z roku 2008. T.j. nesedí presene myšlienka, vetná konštrukcia a ani rok. Ku koncu stránky vidím: > Stránka byla naposledy editována 23. 2. 2021 v 19:48. Vidím len tieto možnosti, ako mohol tento stav nastať: - Nejaký "caching" server Tebe alebo mne poskytol staršiu/novšiu stránku. - Niekto modifikuje stránky s tým, že falšuje dátum modifikácie. - Tvoja citácia nebola vytvorená kopírovaním a prilepením, ale písaná ručne a teda s možnosťou zavedenia drobných nepresností. - Chybná linka na odkaz do wikipédie. - Chyba v softvéri/databáze wikipédie. - Chyba na strane príjemcu. Včera som nejaký čas premýšľal, či vôbec uverejniť odstavec ohľadom striebra, pretože môže spôsobiť (a aj spôsobil) "vlny na hladine". Vidím ešte jednu interpretáciu, ktorá však môže spôsobiť ešte väčšie vlny (teda aspoň jej časť). Uvediem ju, ale nebudem jej venovať viac energie, než je nutné - verím, že čitatelia urobia to isté. Cieľom je zviditeľniť tento stav, ale, pokiaľ možno ho neaktivovať. Zlatá helma môže reprezentovať slnko. Strieborná helma protipól - mesiac. Uvedené video môže teda predikovať výbuch mesiaca chvíľu po jarnej rovnodennosti. Ďalej... - Niektoré názorové prúdy považujú mesiac za hologram. Ak je to pravda, hologram môže "explodovať" (možno nejako informačne) a nebude viac realizovať svoju funkciu - nech už to bolo čokoľvek. - Ak je mesiac materiálneho charakteru, dôsledky môžu byť rovnaké, či podobné, ako je uvedené v Zjv 16:21, t.j.: "Z neba padali na ľudí krúpy, okolo osemdesiat libier, a ľudia sa rúhali Bohu pre ranu krupobitia, toto bola tá najstrašnejšia rana." Omnoho príjemnejší je mi scénar ozvučený @Yori m vyššie, alebo hologramová varianta. Teda výzva pre všetkých ( okrem čítania hrubých kníh ;) ), sústreďme energiu na to, čo chceme, nie na to čo nechceme.
Upravené 27. 2. 2021 o 13:19

Zaujímavé. Na uvedenej linke nevidím text presne tak, ako si ho uviedol dnes, 27.02.2021, skoro ráno. Vidím tam napísané:

Ej!
Tady jsem dělil nulou!:-)
Text s 2006 jsem našel zde
https://wave.rozhlas.cz/daft-punk-se-po-28-letech-rozpadli-konec-oznamili-klipem-z-filmu-electroma-8432717
a přilepil jsem ho sem na fórum.
Když jsem chtěl přidat link, zabylo mi trapné sem linkovat lžimédium ČRo, ještě k tomu ultraliberastní “vlnu” (kanál Wave, jména kanál hodný).
Text jsem v příspěvku zachoval a použil odkaz na wiki a už jsem si nevšiml rozdílu 2006 x 2008.
Pikantní tedy je, že dle CSFD.CZ to má být 2006. Totéž anglická wiki k filmu Electroma.


[quote="pid:5090, uid:331"]Zaujímavé. Na uvedenej linke nevidím text presne tak, ako si ho uviedol dnes, 27.02.2021, skoro ráno. Vidím tam napísané:[/quote] Ej! Tady jsem dělil nulou!:-) Text s 2006 jsem našel zde https://wave.rozhlas.cz/daft-punk-se-po-28-letech-rozpadli-konec-oznamili-klipem-z-filmu-electroma-8432717 a přilepil jsem ho sem na fórum. Když jsem chtěl přidat link, zabylo mi trapné sem linkovat lžimédium ČRo, ještě k tomu ultraliberastní “vlnu” (kanál Wave, jména kanál hodný). Text jsem v příspěvku zachoval a použil odkaz na wiki a už jsem si nevšiml rozdílu 2006 x 2008. Pikantní tedy je, že dle CSFD.CZ to má být 2006. Totéž anglická wiki k filmu Electroma.

výbuch mesiaca

Fatta 2.0 nebude.
Tato šablona se neosvědčila.
Howgh.


[quote="pid:5090, uid:331"]výbuch mesiaca[/quote] Fatta 2.0 nebude. Tato šablona se neosvědčila. Howgh.

nejíme vyšší predátory. Pokud by to někdo chtěl testnout, tak bacha na hlavu....způsobuje prý šílenství.

Klídek, jo? Toto mám spočítané, pro jistotu nejím ani květák na mozeček.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kuru
https://cs.wikipedia.org/wiki/Prion


[quote="pid:5070, uid:190"]nejíme vyšší predátory. Pokud by to někdo chtěl testnout, tak bacha na hlavu....způsobuje prý šílenství.[/quote] Klídek, jo? Toto mám spočítané, pro jistotu nejím ani květák na mozeček. https://cs.wikipedia.org/wiki/Kuru https://cs.wikipedia.org/wiki/Prion

Pikantní tedy je, že dle CSFD.CZ to má být 2006. Totéž anglická wiki k filmu Electroma.

Správne má byť rok 2006, aspoň podľa toho, čo je zverejnené úplne na konci videa https://youtu.be/omjMQtlAsyc . Tam je však aj záver príbehu iný, najmä čo sa týka robota so zlatou helmou - podmienky ich najskôr prinútili zmenit scénar v epilógovom videu.


[quote="pid:5107, uid:240"]Pikantní tedy je, že dle CSFD.CZ to má být 2006. Totéž anglická wiki k filmu Electroma.[/quote] Správne má byť rok 2006, aspoň podľa toho, čo je zverejnené úplne na konci videa https://youtu.be/omjMQtlAsyc . Tam je však aj záver príbehu iný, najmä čo sa týka robota so zlatou helmou - podmienky ich najskôr prinútili zmenit scénar v epilógovom videu.

záver príbehu iný

Mimo jiné z něho plyne, že @Ferko měl (technicky) pravdu

Nie je to východ slnka? (prebiehajúci v "praskline" v mrakoch, nie z obzoru planéty)

Ve filmu je totiž ukázano, že zlatý robot setrval na místě autodestrukce stříbrného robota celou noc. A na pochod se dal až s východem Slunce.
Pro účely epilogu ale bylo vše sestříháno (není použita část, kdy nakonec i druhý robot páchá sebevraždu (?) sebezapálením pomocí improvizované lupy a Slunce), takže svůj výklad si ponechávám...


Tak, a tímto bychom mohli ukončit rozbor...


...“Zomrel básnik a beatnik Lawrence Ferlinghetti”


[quote="pid:5201, uid:331"]záver príbehu iný[/quote] Mimo jiné z něho plyne, že @Ferko měl (technicky) pravdu [quote="pid:4934, uid:254"]Nie je to východ slnka? (prebiehajúci v "praskline" v mrakoch, nie z obzoru planéty)[/quote] Ve filmu je totiž ukázano, že zlatý robot setrval na místě autodestrukce stříbrného robota celou noc. A na pochod se dal až s východem Slunce. Pro účely epilogu ale bylo vše sestříháno (není použita část, kdy nakonec i druhý robot páchá sebevraždu (?) sebezapálením pomocí improvizované lupy a Slunce), takže svůj výklad si ponechávám... Tak, a tímto bychom mohli ukončit rozbor... ...“Zomrel básnik a beatnik Lawrence Ferlinghetti”

Fatta 2.0 nebude
Ani na úrovní "IT"?? (výbuch Luny)
амфибий существует до сих пор
https://www.youtube.com/watch?v=mAkyn8zTJgA
a nebo....инопланетяне!
https://www.youtube.com/watch?v=WgJ1roTwQCc
a písnička nakonec
На грани экстаза или сумасшествия...
https://www.youtube.com/watch?v=4abz-bs0Qoo


[quote="pid:5109, uid:240"]Fatta 2.0 nebude[/quote]Ani na úrovní "IT"?? (výbuch Luny) амфибий существует до сих пор [амфибий существует до сих пор](https://www.youtube.com/watch?v=mAkyn8zTJgA "амфибий существует до сих пор") a nebo....инопланетяне! https://www.youtube.com/watch?v=WgJ1roTwQCc a písnička nakonec На грани экстаза или сумасшествия... https://www.youtube.com/watch?v=4abz-bs0Qoo

Vedi.Vini......

Upravené 28. 2. 2021 o 12:50

Ani na úrovní "IT"?? (výbuch Luny)

K čemu tenhle tapecírunk?


[quote="pid:5216, uid:190"]Ani na úrovní "IT"?? (výbuch Luny)[/quote] K čemu tenhle tapecírunk?

tapecírunk?
někdo zase má patologickou touhu psát smile
Nebojte...beru si týdenní volno ...ořezat stromy a připravit zem.


[quote="pid:5218, uid:240"]tapecírunk?[/quote] někdo zase má patologickou touhu psát 8) Nebojte...beru si týdenní volno ...ořezat stromy a připravit zem.

Vedi.Vini......

Upravené 28. 2. 2021 o 13:17

touhu psát

Ostatně jako my všichni zde na fóru.


ořezat stromy a připravit zem

Zdar Tvojí práci.


[quote="pid:5220, uid:190"]touhu psát[/quote] Ostatně jako my všichni zde na fóru. [quote="pid:5220, uid:190"]ořezat stromy a připravit zem[/quote] Zdar Tvojí práci.

intersticiálny - medzitkanivový priestor(mimoštruktúrny priestor), tkanivový mok


Bezstrukturní.


If love is the answer your home


Odpověz svému domovu...buď vrátit se domů ke Stvořiteli a nebo může být řeč o domovu GP, jehož původ není pozemský.


Možno exploduje cena komodity reprezentovanej farbou helmy vybuchujúceho robota? To by však ovplyvnilo omnoho viac krajín než len tie spomenuté v predchádzajúcom odstavci...


Může se stát, ale že by šlo o hlavní sdělení, to pochybuji.


Matrica je však mnohorozmerná, musíme hľadať riešenie, ktoré nespôsobí ani vojnu, ani praclík.

Myslím, že to přesně Trump dělá.


[quote="pid:4934, uid:254"]intersticiálny - medzitkanivový priestor(mimoštruktúrny priestor), tkanivový mok[/quote] Bezstrukturní. [quote="pid:4928, uid:240"]If love is the answer your home[/quote] Odpověz svému domovu...buď vrátit se domů ke Stvořiteli a nebo může být řeč o domovu GP, jehož původ není pozemský. [quote="pid:5044, uid:331"]Možno exploduje cena komodity reprezentovanej farbou helmy vybuchujúceho robota? To by však ovplyvnilo omnoho viac krajín než len tie spomenuté v predchádzajúcom odstavci...[/quote] Může se stát, ale že by šlo o hlavní sdělení, to pochybuji. [quote="pid:5090, uid:331"]Matrica je však mnohorozmerná, musíme hľadať riešenie, ktoré nespôsobí ani vojnu, ani praclík.[/quote] Myslím, že to přesně Trump dělá.
1.34k
28
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept