Politika v ČR
Sami testovat nebudeme.

Sami testovat nebudeme. Vymyslel to stát, ať to dělá, říká šéf Madety
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/testovat-nebudeme-vymyslel-si-to-stat-tak-at-testuje-rika-sef-madety-143547#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=qheSJBE7URU-202102230825&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Nějak jsem pana Teplého nikdy moc nemusel, teď si říkám, že to možná bylo hlavně kvůli úmyslně zformovanému masmediálnímu obrazu, o kterém jsem nepřemýšlel.
V rozhovoru sdělil řadu názorů se kterými se dá souhlasit. Ke Covidu a testování, kde má odlišný přístup než korporát. O potravinářství, arabském a ruském trhu, který museli naše firmy opustit kvůli sankcím, aby ho v západní konkurence vzápětí obsadila. O domácí produkci.


Sami testovat nebudeme. Vymyslel to stát, ať to dělá, říká šéf Madety https://www.seznamzpravy.cz/clanek/testovat-nebudeme-vymyslel-si-to-stat-tak-at-testuje-rika-sef-madety-143547#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=qheSJBE7URU-202102230825&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Nějak jsem pana Teplého nikdy moc nemusel, teď si říkám, že to možná bylo hlavně kvůli úmyslně zformovanému masmediálnímu obrazu, o kterém jsem nepřemýšlel. V rozhovoru sdělil řadu názorů se kterými se dá souhlasit. Ke Covidu a testování, kde má odlišný přístup než korporát. O potravinářství, arabském a ruském trhu, který museli naše firmy opustit kvůli sankcím, aby ho v západní konkurence vzápětí obsadila. O domácí produkci.

Nějak jsem pana Teplého nikdy moc nemusel, teď si říkám, že to možná bylo hlavně kvůli úmyslně zformovanému masmediálnímu obrazu, o kterém jsem nepřemýšlel.

Taky jsem asi dělal špatný součet.
Možná stačilo porovnat výrobky Madeta s jinými v supermarketech "srovnatelnými" a bylo by to jasnější.
Madetu kupuji nejen proto, že je Česká, ale že mi to i chutná.
Po ovoci je poznáte...


[quote="pid:4653, uid:177"]Nějak jsem pana Teplého nikdy moc nemusel, teď si říkám, že to možná bylo hlavně kvůli úmyslně zformovanému masmediálnímu obrazu, o kterém jsem nepřemýšlel.[/quote] Taky jsem asi dělal špatný součet. Možná stačilo porovnat výrobky Madeta s jinými v supermarketech "srovnatelnými" a bylo by to jasnější. Madetu kupuji nejen proto, že je Česká, ale že mi to i chutná. Po ovoci je poznáte...
393
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept