Politika v SR
Predčasné voľby do NR SR

https://www.teraz.sk/slovensko/na-slovensku-pribudlo-1998-pripadov-na/530089-clanok.html


Prostredníctvom RT-PCR testov zachytili v pondelok (22. 2.) na Slovensku 1998 pozitívnych na ochorenie COVID-19.


https://sk.wikipedia.org/wiki/1998


  1. až 26. september 1998– Na Slovensku sa uskutočnili parlamentné voľby.

Len moja dedukcia: Oznámenie možných predčasných volieb?


Referendum sa spustilo po tom ako bol Fico v Dominikánskej r., - zastavil sa "po ceste" v niektorých štátoch, s niekým sa stretol.
Verím, že referendum bude úspešné, inak by do toho nešiel. Ak chceme legitímne predčasné voľby, tak na základe referenda a mandátu ľudí.
Pelle bol u prezidentky:
https://www.teraz.sk/slovensko/prezidentka-sa-stretla-s-p-pellegrinim/530003-clanok.html


Bratislava 22. februára (TASR) - Prezidentka SR Zuzana Čaputová sa v pondelok stretla s expremiérom Petrom Pellegrinim (Hlas-SD). Potvrdil to jej hovorca Martin Strižinec. "O stretnutie ju požiadal ešte koncom minulého týždňa. Na stretnutí jej osobne ozrejmil výzvu, ktorú jej adresoval prostredníctvom médií," priblížil Strižinec. Pellegrini sa podľa slov svojej hovorkyne Patrície Medveď Macíkovej nebude k stretnutiu vyjadrovať.


Pellegrini minulý týždeň vyzval súčasnú vládu, aby podala demisiu do rúk prezidentky. Hlavu štátu zároveň vyzval, aby po prijatí demisie vymenovala úradnícku vládu zloženú z odborníkov až do predčasných parlamentných volieb. Vyhlásil, že by to bolo základným krokom k obnoveniu dôvery občanov v štát a deklaroval podporu takejto vláde v Národnej rade SR zo strany jeho poslancov.


Prezidentka sa obrátila s požiadavkami na ministra zdravotníctva.
https://www.teraz.sk/slovensko/prezidentka-sa-obratila-s-poziadavkami/530073-clanok.html


Strižinec dodal, že o aktuálnej epidemickej situácii bude prezidentka diskutovať aj na utorkovom stretnutí s premiérom Igorom Matovičom (OĽANO) a predsedom Národnej Rady (NR) SR Borisom Kollárom (Sme Rodina).


Takže najprv Pelle u nej, následne výzva Krajčimu a dnes stretnutie s Matelom a Kollárom.
Som zvedavá čo sa z toho vyvynie a ďalšie kroky, lebo Matel na včerajšej tlačovke nebol vo svojej koži a šípi svoj koniec.


https://www.teraz.sk/slovensko/na-slovensku-pribudlo-1998-pripadov-na/530089-clanok.html Prostredníctvom RT-PCR testov zachytili v pondelok (**22. 2.**) na Slovensku** 1998** pozitívnych na ochorenie COVID-19. https://sk.wikipedia.org/wiki/1998 15. až 26. september** 1998**– Na Slovensku sa uskutočnili parlamentné voľby. Len moja dedukcia: Oznámenie možných predčasných volieb? Referendum sa spustilo po tom ako bol Fico v Dominikánskej r., - zastavil sa "po ceste" v niektorých štátoch, s niekým sa stretol. Verím, že referendum bude úspešné, inak by do toho nešiel. Ak chceme legitímne predčasné voľby, tak na základe referenda a mandátu ľudí. Pelle bol u prezidentky: https://www.teraz.sk/slovensko/prezidentka-sa-stretla-s-p-pellegrinim/530003-clanok.html Bratislava 22. februára (TASR) - Prezidentka SR Zuzana Čaputová sa v pondelok stretla s expremiérom Petrom Pellegrinim (Hlas-SD). Potvrdil to jej hovorca Martin Strižinec. "O stretnutie ju požiadal ešte koncom minulého týždňa. Na stretnutí jej osobne ozrejmil výzvu, ktorú jej adresoval prostredníctvom médií," priblížil Strižinec. Pellegrini sa podľa slov svojej hovorkyne Patrície Medveď Macíkovej nebude k stretnutiu vyjadrovať. Pellegrini minulý týždeň vyzval súčasnú vládu, aby podala demisiu do rúk prezidentky. Hlavu štátu zároveň vyzval, aby po prijatí demisie vymenovala úradnícku vládu zloženú z odborníkov až do predčasných parlamentných volieb. Vyhlásil, že by to bolo základným krokom k obnoveniu dôvery občanov v štát a deklaroval podporu takejto vláde v Národnej rade SR zo strany jeho poslancov. Prezidentka sa obrátila s požiadavkami na ministra zdravotníctva. https://www.teraz.sk/slovensko/prezidentka-sa-obratila-s-poziadavkami/530073-clanok.html Strižinec dodal, že o aktuálnej epidemickej situácii bude prezidentka diskutovať aj na utorkovom stretnutí s premiérom Igorom Matovičom (OĽANO) a predsedom Národnej Rady (NR) SR Borisom Kollárom (Sme Rodina). Takže najprv Pelle u nej, následne výzva Krajčimu a dnes stretnutie s Matelom a Kollárom. Som zvedavá čo sa z toho vyvynie a ďalšie kroky, lebo Matel na včerajšej tlačovke nebol vo svojej koži a šípi svoj koniec.
264
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept