Videá, filmy, knihy
Povolenie k likvidácii / ruský film

https://www.facebook.com/ambasadarus/posts/1688549907999664


Utorok 23. 02. 2021 Jednotka 22:25
Povolenie k likvidácii (1/4) 42 min.
Ruská filmová miniséria, založená na skutočných historických udalostiach a spomienkach priamych účastníkov protiteroristickej operácie.
Napínavý príbeh o honbe za jedným z najhľadanejších teroristov v Rusku.
Réžia: Alexander Aravin
Účinkujú: Igor Petrenko, Alexej Vertkov, Ivan Šachnazarov, Alexej Ševčenko, Dagun Omajev, Soslan Fidarov
(Spoločenstvo nezávislých štátov 2018 )
(Premiéra)
*nevhodné do 15 rokov
Príbeh je založený na skutočných udalostiach, ktoré sa odohrali na území severného Osetska a Ingušska v rokoch 2004 až 2006. Jedná sa o najkomplexnejšiu operáciu ruských bezpečnostných síl, ktorá mala za úlohu zlikvidovať vodcu čečenskej povstaleckej skupiny Šamíra Bazgajeva a jeho skupinu. Scenár bol založený na spomienkach priamych účastníkov tejto operácie.
Ruská bezpečnostná služba zisťuje, že Bazgajev získava v posledných týždňoch nemalé finančné prostriedky, ktoré využíva na nákup zbraní. Paralelne s tým, sa v rámci krajiny vyskytuje rad teroristických útokov, ku ktorým a priznáva táto povstalecká skupina. Po tom, ako sa odohrá zajatecká dráma na základnej škole v Beslane, pri ktorej zahynie 334 rukojemníkov, z toho 196 nevinných detí, za ktorú sa postaví Šamír Bazgajev, ruské bezpečnostné zložky už nemajú na čo čakať sú nútené spustiť operáciu na okamžitú likvidáciu tejto povstaleckej skupiny.
Založia preto špeciálnu jednotku, ktorá bude poverená touto úlohou. Čaká nás napínavý príbeh o honbe za jedným z najhľadanejších teroristov v Rusku.6034bdbd1e30d


https://www.facebook.com/ambasadarus/posts/1688549907999664 Utorok 23. 02. 2021 Jednotka 22:25 Povolenie k likvidácii (1/4) 42 min. Ruská filmová miniséria, založená na skutočných historických udalostiach a spomienkach priamych účastníkov protiteroristickej operácie. Napínavý príbeh o honbe za jedným z najhľadanejších teroristov v Rusku. Réžia: Alexander Aravin Účinkujú: Igor Petrenko, Alexej Vertkov, Ivan Šachnazarov, Alexej Ševčenko, Dagun Omajev, Soslan Fidarov (Spoločenstvo nezávislých štátov 2018 ) (Premiéra) *nevhodné do 15 rokov Príbeh je založený na skutočných udalostiach, ktoré sa odohrali na území severného Osetska a Ingušska v rokoch 2004 až 2006. Jedná sa o najkomplexnejšiu operáciu ruských bezpečnostných síl, ktorá mala za úlohu zlikvidovať vodcu čečenskej povstaleckej skupiny Šamíra Bazgajeva a jeho skupinu. Scenár bol založený na spomienkach priamych účastníkov tejto operácie. Ruská bezpečnostná služba zisťuje, že Bazgajev získava v posledných týždňoch nemalé finančné prostriedky, ktoré využíva na nákup zbraní. Paralelne s tým, sa v rámci krajiny vyskytuje rad teroristických útokov, ku ktorým a priznáva táto povstalecká skupina. Po tom, ako sa odohrá zajatecká dráma na základnej škole v Beslane, pri ktorej zahynie 334 rukojemníkov, z toho 196 nevinných detí, za ktorú sa postaví Šamír Bazgajev, ruské bezpečnostné zložky už nemajú na čo čakať sú nútené spustiť operáciu na okamžitú likvidáciu tejto povstaleckej skupiny. Založia preto špeciálnu jednotku, ktorá bude poverená touto úlohou. Čaká nás napínavý príbeh o honbe za jedným z najhľadanejších teroristov v Rusku.![6034bdbd1e30d](serve/attachment&path=6034bdbd1e30d)
Upravené pred 4 dňami o 12:28

Povolenie k likvidácii

Viděl jsem a mohu doporučit. Napínavé od začátku do překvapivého konce.


[quote="pid:4639, uid:94"]Povolenie k likvidácii[/quote] Viděl jsem a mohu doporučit. Napínavé od začátku do překvapivého konce.
480
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept